Král Samuel, 2010

SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistikyregistrační číslo: 119232
výkonnostní třídy  slalom K1: 3+ C1: 2sjezd K1: 3 C1: 3 zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2024.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2024
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy5204021025090
Morava200409010060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy18040505030
Morava13060705040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
09.06.2024 MČR žáků v klasickém sjezdu + veřejný závod + 2. Český pohár žáků na Labi pod Dvorem Králové + 6. Če řeka Labe mezi Dvorem Králové nad Labem a Žirčí, viz webové stránky závodu C1M sjezd 22. 4/ZS 111.3519,0OČ/OM
0/6
09.06.2024 MČR žáků v klasickém sjezdu + veřejný závod + 2. Český pohár žáků na Labi pod Dvorem Králové + 6. Če řeka Labe mezi Dvorem Králové nad Labem a Žirčí, viz webové stránky závodu K1M sjezd 61. 21/ZS 179.9935,7OČ/OM
0/7
08.06.2024 MČR dorostu v klasickém sjezdu + veřejný závod + 5. Český pohár juniorů + 1. Český pohár žáků na La řeka Labe mezi Dvorem Králové nad Labem a Žirčí, viz webové stránky závodu C1M sjezd 23. 4/ZS 110.3318,7OČ/OM
0/6
08.06.2024 MČR dorostu v klasickém sjezdu + veřejný závod + 5. Český pohár juniorů + 1. Český pohár žáků na La řeka Labe mezi Dvorem Králové nad Labem a Žirčí, viz webové stránky závodu K1M sjezd 61. 22/ZS 197.9639,4OČ/OM
0/7
02.06.2024 4. Národní kvalifikační závod ve slalomu v Liptovském Mikuláši + 5. niminační závod RDJ + 4. Český p Liptovský Mikuláš - umělá slalomová dráha - kanál ORAVA C1M slalom 46. 3/ZS 57.0655,1NKZ
2
01.06.2024 3. Národní kvalifikační závod ve slalomu v Liptovském Mikuláši + 4. nominační závod RDJ + 3.Český po Liptovský Mikuláš - umělá slalomová dráha - kanál ORAVA C1M slalom 45. 2/ZS 39.2140,6NKZ
2
22.05.2024 Krajský přebor ve slalomu v Olomouci Olomouc - loděnice SKUP, Mlýnský potok C1M slalom 10. 3/ZS 19.5020,0OM
13
22.05.2024 Krajský přebor ve slalomu v Olomouci Olomouc - loděnice SKUP, Mlýnský potok K1M slalom 21. 5/ZS 19.8021,9OM
15
19.05.2024 8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 36. 2/ZS 20.9538,4ČP/OČ/OM
0/0/0
19.05.2024 8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 69. 11/ZS 23.9247,2ČP/OČ/OM
0/0/3
18.05.2024 7. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR dorostu + Akademické MČR USD Veltrusy C1M sjezd 36. 2/ZS 22.3641,0ČP/OČ/OM
0/0/0
18.05.2024 7. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR dorostu + Akademické MČR USD Veltrusy K1M sjezd 69. 12/ZS 26.9155,7ČP/OČ/OM
0/0/2
15.05.2024 Krajský přebor ve sprintu v Olomouci Olomouc - loděnice SKUP C1M sjezd 9. 3/ZS 16.0135,5OM
3
15.05.2024 Krajský přebor ve sprintu v Olomouci Olomouc - loděnice SKUP K1M sjezd 15. 4/ZS 15.1037,3OM
2
12.05.2024 2. Národní kvalifikační závod ve slalomu na Trnávce + 3.nominační závod RDJ + 2. Český pohár juniorů USD Trnávka C1M slalom 49. 1/ZS 62.8468,9NKZ
0
11.05.2024 1. Národní kvalifikační závod ve slalomu na Trnávce + 2.nominační závod RDJ + 1. Český pohár juniorů USD Trnávka C1M slalom 47. 2/ZS 57.0159,5NKZ
0
05.05.2024 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 7. 7/ZS 6.657,4OČ/OM
0/14
05.05.2024 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1M slalom 7. 7/ZS 7.647,7OČ/OM
0/8
04.05.2024 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 21. 19/ZS 16.2918,5OČ/OM
0/11
04.05.2024 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1M slalom 5. 5/ZS 4.514,6OČ/OM
0/9
21.04.2024 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 8. 3/ZS 10.7010,6OM
17
21.04.2024 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 28. 8/ZS 27.3031,9OM
15
20.04.2024 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 6. 2/ZS 17.2018,4OM
19
20.04.2024 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 27. 7/ZS 19.1021,6OM
21
01.10.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1M slalom 19. 7/ZS 21.0021,3OM
19
01.10.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 49. 8/ZS 22.1024,0OM
36
01.10.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2M slalom
KAFKA Martin
11. 2/ZS 43.7036,8OM
0
30.09.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1M slalom 16. 5/ZS 18.5019,6OM
30
30.09.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 48. 9/ZS 17.9020,3OM
37
30.09.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2M slalom
KAFKA Martin
11. 1/ZS 48.3042,0OM
1
10.09.2023 MČR žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky C1M sjezd 16. 13/ZS 14.7932,2-
10.09.2023 MČR žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky K1M sjezd 36. 27/ZS 13.6335,5-
09.09.2023 MČR žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky K1M slalom 29. 24/ZS 22.7024,1-
09.09.2023 MČR žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky C1M slalom 14. 13/ZS 17.5317,2-
13.08.2023 6. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse nad Labem Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1M slalom 50. 39/ZS 34.8039,0OČ/OM
0/5
13.08.2023 6. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse nad Labem Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C1M slalom 10. 10/ZS 18.5218,9OČ/OM
0/15
12.08.2023 5. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse nad Labem Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1M slalom 33. 29/ZS 27.2229,9OČ/OM
0/11
12.08.2023 5. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse nad Labem Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C1M slalom 10. 9/ZS 19.6520,0OČ/OM
0/17
06.08.2023 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 40. 7/ZS 25.1726,8
57
06.08.2023 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 132. 38/ZS 43.4752,7
33
05.08.2023 Slalom O štít města Benátek + 5. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 34. 7/ZS 20.8421,6
75
05.08.2023 Slalom O štít města Benátek + 5. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 114. 31/ZS 32.4638,6
54
18.06.2023 MČR žáků v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí K1M sjezd     OČ/OM
0/0
17.06.2023 MČR dorostu v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí K1M sjezd     OČ/OM
0/0
11.06.2023 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži C1M slalom 12. 4/ZS 21.6025,7OM
13
11.06.2023 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži K1M slalom 30. 10/ZS 27.6038,0OM
19
10.06.2023 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži C1M slalom 14. 6/ZS 30.7031,3OM
12
10.06.2023 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži K1M slalom 36. 14/ZS 57.6066,9OM
13
21.05.2023 4. Český pohár žáků ve slalomu v České Lípě řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 30. 26/ZS 18.7223,7OČ/OM
0/8
21.05.2023 4. Český pohár žáků ve slalomu v České Lípě řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1M slalom 11. 11/ZS 9.4010,6OČ/OM
0/13
20.05.2023 3. Český pohár žáků ve slalomu v České Lípě řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 40. 33/ZS 21.7626,9OČ/OM
0/7
20.05.2023 3. Český pohár žáků ve slalomu v České Lípě řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1M slalom 10. 10/ZS 14.2916,4OČ/OM
0/13
17.05.2023 Krajský přebor ve slalomu v Olomouci Olomouc - loděnice SKUP C1M slalom 14. 4/ZS 28.9031,1OM
12
17.05.2023 Krajský přebor ve slalomu v Olomouci Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 40. 8/ZS 37.0042,3OM
9
14.05.2023 Ostravské slalomy - slalom u Ostrava - Centrum, řeka Ostravice pravý břeh u Sýkorova mostu C1M slalom 8. 4/ZS 10.4010,0OM
14
14.05.2023 Ostravské slalomy - slalom u Ostrava - Centrum, řeka Ostravice pravý břeh u Sýkorova mostu K1M slalom 21. 9/ZS 22.1024,5OM
18
13.05.2023 Ostravské slalomy - slalom u Ostrava - Centrum, řeka Ostravice pravý břeh u Sýkorova mostu C1M slalom 6. 4/ZS 11.2010,1OM
19
13.05.2023 Ostravské slalomy - slalom u Ostrava - Centrum, řeka Ostravice pravý břeh u Sýkorova mostu K1M slalom 21. 10/ZS 25.2025,4OM
18
30.04.2023 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 31. 7/ZS 29.0038,4OM
13
30.04.2023 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 8. 3/ZS 21.1024,4OM
13
29.04.2023 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 28. 7/ZS 27.7034,9OM
15
29.04.2023 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 23. 7/ZS 71.7080,5OM
0
26.04.2023 Krajský přebor ve sprintu v Olomouci Olomouc - loděnice SKUP C1M sjezd 9. 4/ZS 12.9027,7OM
2
26.04.2023 Krajský přebor ve sprintu v Olomouci Olomouc - loděnice SKUP K1M sjezd 15. 6/ZS 17.2044,7OM
3
23.04.2023 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1M slalom 15. 14/ZS 25.0227,2OM/OČ
6/0
23.04.2023 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 39. 32/ZS 35.2541,0OM/OČ
7/0
22.04.2023 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1M slalom 17. 15/ZS 37.5238,0OM/OČ
6/0
22.04.2023 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 37. 33/ZS 32.7434,0OM/OČ
7/0
15.04.2023 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem C1M slalom 30. 6/ZS 70.2269,1
3
15.04.2023 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem K1M slalom 65. 18/ZS 110.82118,3
3
26.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila-louka nad mostem na Lesnici C1M sjezd 18. 3/ZS 280.8024,0OM
0
26.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila-louka nad mostem na Lesnici C1M sjezd 22. 3/ZS 301.3026,7OM
0
26.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila-louka nad mostem na Lesnici K1M sjezd 32. 8/ZS 383.5038,4OM
11
26.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila-louka nad mostem na Lesnici K1M sjezd 34. 12/ZS 368.7035,4OM
7
25.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila -louka před mostem na Lesnici C1M sjezd 18. 2/ZS 291.5026,3OM
0
25.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila - louka nad mostem na Lesnici C1M sjezd 20. 2/ZS 281.6025,4OM
0
25.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila - louka nad mostem na Lesnici K1M sjezd 27. 6/ZS 319.5032,1OM
13
25.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila -louka před mostem na Lesnici K1M sjezd 34. 11/ZS 373.4037,3OM
6
25.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1M slalom 30. 4/ZM 31.5033,2OM
12
25.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 78. 7/ZM 38.5045,1OM
14
25.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2M slalom
KRÁL Milan
13.   89.3076,7OM
0
24.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1M slalom 36. 5/ZM 32.9034,8OM
8
24.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 69. 4/ZM 31.0036,7OM
25
04.09.2022 5. ČPž ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 18. 7/ZM 16.8034,1OČ/OM
0/0
04.09.2022 5. ČPž ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 42. 18/ZM 14.9134,3OČ/OM
0/3
03.09.2022 4. ČPž ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 16. 6/ZM 71.7923,4OČ/OM
0/1
03.09.2022 4. ČPž ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 40. 18/ZM 95.6937,2OČ/OM
0/3
28.08.2022 MČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C1M sjezd 18. 5/ZM 10.5322,8-
28.08.2022 MČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1M sjezd 37. 11/ZM 12.0830,3-
27.08.2022 MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1M slalom 72. 31/ZM 88.1599,8-
27.08.2022 MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C1M slalom 32. 8/ZM 46.9948,6-
03.07.2022 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy K1M slalom 69. 24/ZM 39.7850,5OČ/OM
0/5
03.07.2022 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy C1M slalom 31. 8/ZM 32.4036,9OČ/OM
0/6
02.07.2022 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy K1M slalom 64. 20/ZM 37.5543,5OČ/OM
0/7
02.07.2022 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy C1M slalom 35. 9/ZM 45.4547,4OČ/OM
0/4
29.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže ve sprintu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc C1M sjezd 21. 5/ZM 13.0727,2-
29.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže ve sprintu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc K1M sjezd 33. 15/ZM 15.9840,7-
28.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže ve slalomu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc, U Sportovní haly 2 C1M slalom 21. 4/ZM 24.1422,0-
28.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže ve slalomu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc, U Sportovní haly 2 K1M slalom 31. 12/ZM 36.8239,0-
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C1M sjezd 40. 7/ZM 230.2541,1OČ/OM
0/0
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1M sjezd 76. 18/ZM 228.8148,1OČ/OM
0/4
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C1M sjezd 41. 6/ZM 250.0944,7OČ/OM
0/0
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1M sjezd 86. 20/ZM 266.5556,6OČ/OM
0/1
19.06.2022 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži C1M slalom 18. 5/ZM 35.9036,3OM
2
19.06.2022 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži K1M slalom 32. 3/ZM 36.6044,0OM
13
18.06.2022 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži C1M slalom 16. 4/ZM 50.2050,9OM
4
18.06.2022 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži K1M slalom 34. 4/ZM 47.3051,1OM
11
12.06.2022 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom     OM
0
12.06.2022 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom     OM
0
11.06.2022 Slalom v Dolních Kounicích Reka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 11. 3/ZM 25.0524,8OM
5
11.06.2022 Slalom v Dolních Kounicích Reka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 35. 5/ZM 34.9841,6OM
4
15.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory C1M slalom 16. 4/ZM 44.5042,9OM
3
15.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory K1M slalom 36. 6/ZM 42.6046,0OM
4
14.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory C1M slalom 13. 2/ZM 36.0033,8OM
6
14.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory K1M slalom 35. 4/ZM 40.2040,7OM
7
11.05.2022 Sprint žáků - nominace Ol. kraje na LODM loděnice SKUP Olomouc C1M sjezd 6. 2/ZM 15.2028,7OM
0
11.05.2022 Sprint žáků - nominace Ol. kraje na LODM loděnice SKUP Olomouc K1M sjezd 7. 3/ZM 13.5029,7OM
0
11.05.2022 Slalom v Olomouci + KP OL loděnice SKUP Olomouc C1M slalom 22. 3/ZM 48.0050,8OM
4
11.05.2022 Slalom v Olomouci + KP OL loděnice SKUP Olomouc C2M slalom
BOTEK Dominik
3. 1/ZM 66.0053,2OM
0
11.05.2022 Slalom v Olomouci + KP OL loděnice SKUP Olomouc K1M slalom 43. 3/ZM 42.1046,7OM
10
01.05.2022 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA C1M slalom 25. 4/ZM 41.6739,2OM/OČ
5/0
01.05.2022 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA K1M slalom 53. 9/ZM 40.9743,2OM/OČ
8/0
30.04.2022 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA C1M slalom 27. 6/ZM 45.1143,2OM/OČ
5/0
30.04.2022 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA K1M slalom 57. 10/ZM 48.8754,5OM/OČ
8/0
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 36. 3/ZM 289.8043,9OM
0
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova reka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 39. 3/ZM 318.8048,5OM
0
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici. K1M sjezd 42. 3/ZM 328.1049,0OM
0
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 43. 4/ZM 373.9056,4OM
0
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 25. 7/ZM 35.0036,3OM
3
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 70. 9/ZM 36.7042,6OM
7
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 27. 7/ZM 43.6044,0OM
2
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 74. 9/ZM 42.5048,8OM
4
05.09.2021 5. Český pohár žáků v Českém Vrbném ve sprintu USD České Vrbné K1M sjezd 45. 22/ZM 19.3142,0OČ/OM
0/0
04.09.2021 4. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 45. 22/ZM 128.0847,4OČ/OM
0/0
01.08.2021 4. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 98. 37/ZM 60.9964,2OČ/OM
0/2
01.08.2021 4. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 36. 10/ZM 49.0045,4OČ/OM
0/2
31.07.2021 3. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 78. 25/ZM 47.8951,5OČ/OM
0/5
31.07.2021 3. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři C1M slalom 36. 10/ZM 55.0051,4OČ/OM
0/2
20.06.2021 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 25. 3/ZM 37.8037,7
1
20.06.2021 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 69. 18/ZM 79.6089,6
0
19.06.2021 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M sjezd 25. 7/ZM 244.7051,0
0
19.06.2021 Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 25. 3/ZM 36.4035,9
2
19.06.2021 Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 55. 11/ZM 34.8038,2
8
16.06.2021 Sjezd v Litovli K1M sjezd 14.   278.0059,1OM
1
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1M slalom 15. 5/ZM 49.8447,7OM
2
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 38. 6/ZM 52.3557,2OM
6
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc PWK slalom 9. 7/PZM 57.4043,5OM
0
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc PWC slalom 2. 2/PZM 31.9014,2OM
0
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc PWK slalom 4. 2/PZM 16.6012,4OM
0
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc PWC slalom 2. 2/PZM 197.1083,2OM
0
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem PWK slalom 4. 2/PZM 10.009,8OM
0
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem PWK slalom 6. 4/PZM 18.7018,9OM
0
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc PWK slalom 9. 7/PZM 74.6054,2OM
0
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. PWK slalom 19. 15/PZM 88.6063,5OM
0
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. PWK slalom 20. 15/PZM 103.6069,6OM
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Král SamuelSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 3+   C1: 2   C2: K1: 3   C1:   C2: 11.06.24 aktualizace z registru ČSK
Král SamuelSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 3   C1: 3+   C2: K1: 3   C1:   C2: 10.10.23 aktualizace z registru ČSK
  K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 14.02.23 aktualizace z registru ČSK
Král SamuelSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 3   C1: 3   C2: K1: 3   C1:   C2: 28.09.22 aktualizace z registru ČSK
Král SamuelSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 3   C1: 3   C2: K1:   C1:   C2: 28.06.22 aktualizace z registru ČSK
Král SamuelSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1:   C1: 3   C2: K1:   C1:   C2: 03.08.21 updated from RVP
Král SamuelSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 27.06.21 updated from RVP
Král SamuelSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 17.05.21 updated from RVP
Král SamuelUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 08.04.21 updated from RVP
Král SamuelUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 24.06.19 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|6532|0|N

rok 2024

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
46.C1M 4/4 4
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
7.C1M 5/5 66
26.K1M 5/5 76
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C1M 2/2 0
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
26.C1M 5/5 15
46.K1M 5/5 21

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
130.C1M 5/9 135
376.K1M 5/9 90
Slalom: Oblastní žebříček Morava
15.C1M 5/15 100
20.C2M
Kafka Martin
2/2 1
50.K1M 5/15 128
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
35.C1M 5/5 2
46.K1M 5/7 40

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
36.C1M 5/13 37
 C2M
Botek Dominik
1/1 0
 C2M
Král Milan
1/1 0
81.K1M 5/13 73
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
46.C1M 5/5 1
67.K1M 5/9 11

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
182.C1M 4/4 3
404.K1M 4/4 8
Slalom: Oblastní žebříček Morava
23.C1M 5/5 11
73.K1M 5/5 24
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
52.K1M 3/3 1

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 PWC 2/2 0
 PWK 5/5 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 PWK 2/2 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2024
C1M49
K1M79

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2024
C1M46

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2024202320222021
C1M182130259182
K1M343376492404

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2024202320222021
C1M116-119-
K1M200204224178

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202420232022202120202019
C1M7153623--
K1M26508173--
C2M-2035---
PWC----8-
PWK----1637

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2024202320222021
C1M263546-
K1M46466752
Fotky nenalezeny.
0|6532|0|N

rok 2024

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
46.C1M 4/4 4
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
7.C1M 5/5 66
26.K1M 5/5 76
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C1M 2/2 0
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
26.C1M 5/5 15
46.K1M 5/5 21

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
130.C1M 5/9 135
376.K1M 5/9 90
Slalom: Oblastní žebříček Morava
15.C1M 5/15 100
20.C2M
Kafka Martin
2/2 1
50.K1M 5/15 128
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
35.C1M 5/5 2
46.K1M 5/7 40

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
36.C1M 5/13 37
 C2M
Botek Dominik
1/1 0
 C2M
Král Milan
1/1 0
81.K1M 5/13 73
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
46.C1M 5/5 1
67.K1M 5/9 11

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
182.C1M 4/4 3
404.K1M 4/4 8
Slalom: Oblastní žebříček Morava
23.C1M 5/5 11
73.K1M 5/5 24
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
52.K1M 3/3 1

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 PWC 2/2 0
 PWK 5/5 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 PWK 2/2 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2024
C1M49
K1M79

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2024
C1M46

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2024202320222021
C1M182130259182
K1M343376492404

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2024202320222021
C1M116-119-
K1M200204224178

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202420232022202120202019
C1M7153623--
K1M26508173--
C2M-2035---
PWC----8-
PWK----1637

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2024202320222021
C1M263546-
K1M46466752

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
45 49 4 26 18   142
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ46.846.0454
C1M46.846.0454
veřejné závody29.925.02195
C1M18.816.01041
K1M47.738.02141
PWK10.19.047
C2M9.511.0114
PWC2.02.022
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ00,000,000,000,04
C1M00,000,000,000,04
veřejné závody00,022,111,133,295
C1M00,000,000,000,041
K1M00,000,000,000,041
PWK00,000,000,000,07
C2M00,000,0125,0125,04
PWC00,02100,000,02100,02
Celkem00,022,011,033,099
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ824030112,5
C1M824030112,5
veřejné závody1872186123518,7
C1M8264481619,5
K1M8169291721,0
PWK1427219214,3
C2M764900,0
PWC351417100,0
Celkem1952426123618,5
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1M

Král Samuelsl 127
09.09.23
sl 109
05.08.23
sl 111
27.08.22
pořadí14.34.32.
odstup % *)17,221,648,6
% poražených soupeřů *)72,967,327,9
pořadí20222023celkem
průměr32.024.026.7
medián321432
modus321414
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze % *)48,619,429,1
průměrné % poražených soupeřů *)27,970,156,0
počet jízd246
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
1
33,3%
čistých jízd0
0,0%
2
50,0%
2
33,3%

Kategorie K1M

Král Samuelsl 127
09.09.23
sl 109
05.08.23
sl 111
27.08.22
pořadí29.114.72.
odstup % *)24,138,699,8
% poražených soupeřů *)62,733,911,3
pořadí20222023celkem
průměr72.071.571.7
medián722972
modus722929
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze % *)99,831,354,2
průměrné % poražených soupeřů *)11,348,336,0
počet jízd246
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
1
33,3%
čistých jízd0
0,0%
2
50,0%
2
33,3%

NKZ slalom

Kategorie C1M

Král Samuelsl 66
02.06.24
sl 65
01.06.24
sl 47
12.05.24
sl 46
11.05.24
pořadí46.45.49.47.
odstup %55,140,668,959,5
% poražených soupeřů19,624,19,413,2
pořadí2024celkem
průměr46.846.8
medián4646
modus4545
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %56,056,0
průměrné % poražených soupeřů16,616,6
počet jízd88
lepší 1. jízda2
50,0%
2
50,0%
čistých jízd1
12,5%
1
12,5%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Král Samuelsl 43
05.05.24
sl 42
04.05.24
sl 112
13.08.23
sl 111
12.08.23
sl 110
06.08.23
sl 109
05.08.23
sl 62
21.05.23
sl 61
20.05.23
sl 33
23.04.23
sl 32
22.04.23
sl 28
15.04.23
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 87
20.06.21
sl 86
19.06.21
pořadí7.5.10.10.40.34.11.10.15.17.30.36.36.25.25.
odstup %7,74,618,920,026,821,610,616,427,238,069,145,451,437,735,9
% poražených soupeřů87,291,380,981,660,267,380,482,463,257,96,514,616,717,220,0
pořadí202120232024celkem
průměr30.519.76.020.7
medián2515517
modus2510510
počet závodů49215
průměrný odstup od vítěze %42,627,66,228,8
průměrné % poražených soupeřů17,164,589,355,2
počet jízd818430
lepší 1. jízda2
50,0%
3
33,3%
0
0,0%
5
33,3%
čistých jízd2
25,0%
4
22,2%
0
0,0%
6
20,0%

Kategorie K1M

Král Samuelsl 43
05.05.24
sl 42
04.05.24
sl 112
13.08.23
sl 111
12.08.23
sl 110
06.08.23
sl 109
05.08.23
sl 62
21.05.23
sl 61
20.05.23
sl 33
23.04.23
sl 32
22.04.23
sl 28
15.04.23
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 87
20.06.21
sl 86
19.06.21
pořadí7.21.50.33.132.114.30.40.39.37.65.98.78.69.55.
odstup %7,418,539,029,952,738,623,726,941,034,0118,364,251,589,638,2
% poražených soupeřů92,375,344,964,021,633,969,158,550,655,01,511,029,41,425,0
pořadí202120232024celkem
průměr75.060.014.057.9
medián6940750
modus553077
počet závodů49215
průměrný odstup od vítěze %60,944,912,944,9
průměrné % poražených soupeřů16,744,383,842,2
počet jízd818430
lepší 1. jízda0
0,0%
2
22,2%
0
0,0%
2
13,3%
čistých jízd0
0,0%
3
16,7%
2
50,0%
5
16,7%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Král Samuelsl 58
22.05.24
sl 43
05.05.24
sl 42
04.05.24
sl 35
21.04.24
sl 34
20.04.24
sl 141
01.10.23
sl 140
30.09.23
sl 112
13.08.23
sl 111
12.08.23
sl 72
11.06.23
sl 71
10.06.23
sl 62
21.05.23
sl 61
20.05.23
sl 60
17.05.23
sl 57
14.05.23
sl 56
13.05.23
sl 40
30.04.23
sl 38
29.04.23
sl 33
23.04.23
sl 32
22.04.23
sl 132
25.09.22
sl 131
24.09.22
sl 87
03.07.22
sl 86
02.07.22
sl 84
28.06.22
sl 77
19.06.22
sl 76
18.06.22
sl 70
11.06.22
sl 55
15.05.22
sl 54
14.05.22
sl 50
11.05.22
sl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 75
08.06.21
pořadí10.7.5.8.6.19.16.10.10.12.14.11.10.14.8.6.8.23.15.17.30.36.31.35.21.18.16.11.16.13.22.25.27.36.36.15.
odstup %20,07,74,610,618,421,319,618,920,025,731,310,616,431,110,010,124,480,527,238,033,234,836,947,422,036,350,924,842,933,850,836,344,045,451,447,7
% poražených soupeřů60,987,291,373,180,852,662,580,981,654,248,080,482,450,068,277,366,7---63,257,935,623,944,439,353,510,521,144,425,040,025,025,021,214,616,717,6
pořadí2021202220232024celkem
průměr27.822.612.97.217.1
medián272112715
modus361610510
počet závodů51115536
průměrný odstup od vítěze %45,037,625,712,330,1
průměrné % poražených soupeřů19,033,061,778,749,4
počet jízd1022301072
lepší 1. jízda2
40,0%
3
27,3%
7
46,7%
3
60,0%
15
41,7%
čistých jízd1
10,0%
4
18,2%
6
20,0%
0
0,0%
11
15,3%

Kategorie C2M

Král Samuelsl 141
01.10.23
sl 140
30.09.23
sl 132
25.09.22
sl 50
11.05.22
pořadí11.11.13.3.
odstup %36,842,076,753,2
% poražených soupeřů16,723,17,733,3
pořadí20222023celkem
průměr8.011.09.5
medián31111
modus31111
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %65,039,452,2
průměrné % poražených soupeřů20,519,920,2
počet jízd347
lepší 1. jízda0
0,0%
2
100,0%
2
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Král Samuelsl 58
22.05.24
sl 43
05.05.24
sl 42
04.05.24
sl 35
21.04.24
sl 34
20.04.24
sl 141
01.10.23
sl 140
30.09.23
sl 112
13.08.23
sl 111
12.08.23
sl 72
11.06.23
sl 71
10.06.23
sl 62
21.05.23
sl 61
20.05.23
sl 60
17.05.23
sl 57
14.05.23
sl 56
13.05.23
sl 40
30.04.23
sl 38
29.04.23
sl 33
23.04.23
sl 32
22.04.23
sl 132
25.09.22
sl 131
24.09.22
sl 87
03.07.22
sl 86
02.07.22
sl 84
28.06.22
sl 77
19.06.22
sl 76
18.06.22
sl 70
11.06.22
sl 55
15.05.22
sl 54
14.05.22
sl 50
11.05.22
sl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 75
08.06.21
pořadí21.7.21.28.27.49.48.50.33.30.36.30.40.40.21.21.31.28.39.37.78.69.69.64.31.32.34.35.36.35.43.70.74.98.78.38.
odstup %21,97,418,531,921,624,020,339,029,938,066,923,726,942,324,525,438,434,941,034,045,136,750,543,539,044,051,141,646,040,746,742,648,864,251,557,2
% poražených soupeřů47,492,375,342,650,046,148,444,964,043,131,469,158,523,550,050,033,338,650,655,026,035,822,730,830,235,429,820,920,526,122,213,811,011,029,422,9
pořadí2021202220232024celkem
průměr71.647.835.520.842.3
medián7436362136
modus3835212121
počet závodů51115536
průměrný odstup od vítěze %52,944,133,920,337,8
průměrné % poražených soupeřů17,627,347,161,539,0
počet jízd1022291071
lepší 1. jízda1
20,0%
8
72,7%
6
40,0%
3
60,0%
18
50,0%
čistých jízd0
0,0%
5
22,7%
5
17,2%
4
40,0%
14
19,7%

Kategorie PWC

Král Samuelsl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
pořadí2.2.
odstup %14,283,2
% poražených soupeřů------
pořadí2020celkem
průměr2.02.0
medián22
modus22
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %48,748,7
průměrné % poražených soupeřů0,00,0
počet jízd33
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie PWK

Král Samuelsl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 93
20.09.20
sl 92
19.09.20
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
pořadí9.4.4.6.9.19.20.
odstup %43,512,49,818,954,263,569,6
% poražených soupeřů61,984,275,058,363,635,734,5
pořadí20192020celkem
průměr19.56.410.1
medián1969
modus1944
počet závodů257
průměrný odstup od vítěze %66,627,838,9
průměrné % poražených soupeřů35,168,659,0
počet jízd41014
lepší 1. jízda0
0,0%
4
80,0%
4
57,1%
čistých jízd0
0,0%
2
20,0%
2
14,3%

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Král Samuelsj 73
09.06.24
sj 71
08.06.24
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
pořadí22.23.40.41.
odstup %19,018,741,144,7
% poražených soupeřů51,247,62,54,8
pořadí20222024celkem
průměr40.522.531.5
medián402223
modus402222
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %42,918,830,9
průměrné % poražených soupeřů3,749,426,5

Kategorie K1M

Král Samuelsj 73
09.06.24
sj 71
08.06.24
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
pořadí61.61.76.86.
odstup %35,739,448,156,6
% poražených soupeřů30,228,619,411,5
pořadí20222024celkem
průměr81.061.071.0
medián766161
modus766161
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %52,437,645,0
průměrné % poražených soupeřů15,529,422,4

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1M

Král Samuelsj 73
09.06.24
sj 71
08.06.24
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
pořadí22.23.40.41.
odstup %19,018,741,144,7
% poražených soupeřů51,247,62,54,8
pořadí20222024celkem
průměr40.522.531.5
medián402223
modus402222
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %42,918,830,9
průměrné % poražených soupeřů3,749,426,5

Kategorie K1M

Král Samuelsj 73
09.06.24
sj 71
08.06.24
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
pořadí61.61.76.86.
odstup %35,739,448,156,6
% poražených soupeřů30,228,619,411,5
pořadí20222024celkem
průměr81.061.071.0
medián766161
modus766161
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %52,437,645,0
průměrné % poražených soupeřů15,529,422,4

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Král Samuelsj 73
09.06.24
sj 71
08.06.24
sj 116
03.09.22
pořadí22.23.16.
odstup %19,018,723,4
% poražených soupeřů51,247,621,1
pořadí20222024celkem
průměr16.022.520.3
medián162222
modus162216
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %23,418,820,3
průměrné % poražených soupeřů21,149,440,0

Kategorie K1M

Král Samuelsj 73
09.06.24
sj 71
08.06.24
sj 116
03.09.22
sj 126
04.09.21
sl 83
19.06.21
pořadí61.61.40.45.25.
odstup %35,739,437,247,451,0
% poražených soupeřů30,228,625,010,214,3
pořadí202120222024celkem
průměr35.040.061.046.4
medián25406145
modus25406161
počet závodů2125
průměrný odstup od vítěze %49,237,237,642,2
průměrné % poražených soupeřů12,325,029,421,7

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Král Samuelsj 73
09.06.24
sj 71
08.06.24
sj 11
26.03.23
sj 10
26.03.23/2
sj 9
25.03.23
sj 8
25.03.23/2
sj 116
03.09.22
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
pořadí22.23.18.22.18.20.16.40.41.
odstup %19,018,724,026,726,325,423,441,144,7
% poražených soupeřů51,247,6------------21,12,54,8
pořadí202220232024celkem
průměr32.319.522.524.4
medián40182222
modus16182218
počet závodů3429
průměrný odstup od vítěze %36,425,618,827,7
průměrné % poražených soupeřů9,50,049,414,1

Kategorie K1M

Král Samuelsj 73
09.06.24
sj 71
08.06.24
sj 11
26.03.23
sj 10
26.03.23/2
sj 9
25.03.23
sj 8
25.03.23/2
sj 116
03.09.22
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 10
27.03.22
sj 9
27.03.22/2
sj 8
26.03.22
sj 7
26.03.22/2
sj 126
04.09.21
sj 80
16.06.21
pořadí61.61.34.32.34.27.40.76.86.36.39.42.43.45.14.
odstup %35,739,435,438,437,332,137,248,156,643,948,549,056,447,459,1
% poražených soupeřů30,228,625,032,621,438,125,019,411,55,45,08,96,710,218,8
pořadí2021202220232024celkem
průměr29.551.731.861.044.7
medián1442326140
modus1436346134
počet závodů274215
průměrný odstup od vítěze %53,348,535,837,644,3
průměrné % poražených soupeřů14,511,729,329,419,1

Český pohár sprint

Kategorie C1M

Král Samuelsp 55
19.05.24
sp 53
18.05.24
pořadí36.36.
odstup %38,441,0
% poražených soupeřů16,716,7
pořadí2024celkem
průměr36.036.0
medián3636
modus3636
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %39,739,7
průměrné % poražených soupeřů16,716,7

Kategorie K1M

Král Samuelsp 55
19.05.24
sp 53
18.05.24
pořadí69.69.
odstup %47,255,7
% poražených soupeřů5,65,6
pořadí2024celkem
průměr69.069.0
medián6969
modus6969
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %51,551,5
průměrné % poražených soupeřů5,65,6

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1M

Král Samuelsp 53
18.05.24
sp 129
10.09.23
sp 113
28.08.22
pořadí36.16.18.
odstup %41,032,222,8
% poražených soupeřů16,748,337,0
pořadí202220232024celkem
průměr18.016.036.023.3
medián18163618
modus18163616
počet závodů1113
průměrný odstup od vítěze %22,832,241,032,0
průměrné % poražených soupeřů37,048,316,734,0

Kategorie K1M

Král Samuelsp 53
18.05.24
sp 129
10.09.23
sp 113
28.08.22
pořadí69.36.37.
odstup %55,735,530,3
% poražených soupeřů5,618,642,9
pořadí202220232024celkem
průměr37.036.069.047.3
medián37366937
modus37366936
počet závodů1113
průměrný odstup od vítěze %30,335,555,740,5
průměrné % poražených soupeřů42,918,65,622,4

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Král Samuelsp 55
19.05.24
sp 53
18.05.24
sp 118
04.09.22
pořadí36.36.18.
odstup %38,441,034,1
% poražených soupeřů16,716,715,0
pořadí20222024celkem
průměr18.036.030.0
medián183636
modus183636
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %34,139,737,8
průměrné % poražených soupeřů15,016,716,1

Kategorie K1M

Král Samuelsp 55
19.05.24
sp 53
18.05.24
sp 118
04.09.22
sj 129
05.09.21
pořadí69.69.42.45.
odstup %47,255,734,342,0
% poražených soupeřů5,65,625,513,7
pořadí202120222024celkem
průměr45.042.069.056.3
medián45426945
modus45426969
počet závodů1124
průměrný odstup od vítěze %42,034,351,544,8
průměrné % poražených soupeřů13,725,55,612,6

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Král Samuelsp 55
19.05.24
sp 53
18.05.24
sp 51
15.05.24
sp 34
26.04.23
sp 118
04.09.22
sp 85
29.06.22
sp 150
11.05.22
pořadí36.36.9.9.18.21.6.
odstup %38,441,035,527,734,127,228,7
% poražených soupeřů16,716,742,933,315,053,554,5
pořadí202220232024celkem
průměr15.09.027.019.3
medián1893618
modus69369
počet závodů3137
průměrný odstup od vítěze %30,027,738,333,2
průměrné % poražených soupeřů41,033,325,433,2

Kategorie K1M

Král Samuelsp 55
19.05.24
sp 53
18.05.24
sp 51
15.05.24
sp 34
26.04.23
sp 118
04.09.22
sp 85
29.06.22
sp 150
11.05.22
sj 129
05.09.21
pořadí69.69.15.15.42.33.7.45.
odstup %47,255,737,344,734,340,729,742,0
% poražených soupeřů5,65,630,039,125,525,645,513,7
pořadí2021202220232024celkem
průměr45.027.315.051.036.9
medián4533156933
modus457156915
počet závodů13138
průměrný odstup od vítěze %42,034,944,746,741,5
průměrné % poražených soupeřů13,732,239,113,723,8

Ostatní sprint

Kategorie C1M

Král Samuelsp 53
18.05.24
sp 85
29.06.22
pořadí36.21.
odstup %41,027,2
% poražených soupeřů16,753,5
pořadí20222024celkem
průměr21.036.028.5
medián213621
modus213621
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %27,241,034,1
průměrné % poražených soupeřů53,516,735,1

Kategorie K1M

Král Samuelsp 53
18.05.24
sp 85
29.06.22
pořadí69.33.
odstup %55,740,7
% poražených soupeřů5,625,6
pořadí20222024celkem
průměr33.069.051.0
medián336933
modus336933
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %40,755,748,2
průměrné % poražených soupeřů25,65,615,6
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále