99 Slalom na voleji

11.07.2021   řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem
ředitel: Jindra Outrata   vrchní rozhodčí: Zdenka Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky79.08 2 79.32 0 79.32 51
2.1/U23BOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.82.55 2 81.46 0 81.462.14/2,747
3.1/DSHAJDUCH Jaroslav, 2004, Frol HAJDUCH Jaroslav 2004 2 Frol82.10 0 82.28 0 82.102.78/3,543
4.1/ZSHANUŠ Jakub 2007 2 USK Pha84.28 2 85.01 52 86.286.96/8,839
5.1/DMBERÁNEK Tomáš 2006 3+ Třebech.89.29 0 86.94 0 86.947.62/9,635
6.2/DSVIRÁGH Tomáš 2004 2 Týniště87.98 4 88.18 6 91.9812.66/16,031
7.1/VMHRON Robin 1979 2 Kralupy92.93 2 92.75 2 94.7515.43/19,527
8.2/U23KOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Pardub.90.71 50 91.77 4 95.7716.45/20,723
9.3/U23PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.98.40 0 94.99 2 96.9917.67/22,322
10.4/U23KYZLÍK Milan 1999 Roudnice100.25 4 98.33 0 98.3319.01/24,021
11.5/U23ŠVAGR Rostislav 2000 3 Boh.Pha97.21 2 94.56 100 99.2119.89/25,120
12.2/DMZRZAVÝ Jakub 2005 3+ Vys.Mýto100.47 0 99.46 0 99.4620.14/25,419
13.2/ZSKVAPIL Ondřej 2007 3+ Vys.Mýto99.41 52 97.55 2 99.5520.23/25,518
14.3/ZSSEKANINA Matěj 2008 3 VS Desná101.49 0 99.62 2 101.4922.17/28,017
15.2/VMCÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3 Frol109.83 2 98.83 4 102.8323.51/29,616
16.3/VMADAMEC Jakub 1984 3 Č.Lípa105.61 0 103.67 0 103.6724.35/30,715
17. CINKO Radek 1993 3 Pardub.103.87 4 101.94 2 103.9424.62/31,014
18.1/ZMKONVALINKA Štěpán 2009 3 Pardub.110.17 0 105.64 0 105.6426.32/33,213
19.1/VSPAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.107.40 2 105.73 0 105.7326.41/33,312
20.6/U23VENIGER Jan 2000 3+ Vys.Mýto105.50 4 106.15 0 106.1526.83/33,811
21.4/ZSSYROVÝ Filip 2007 3 Vys.Mýto104.39 6 106.75 0 106.7527.43/34,610
22.7/U23SKALICKÝ Aleš 2002 Pardub.106.54 54 106.27 4 110.2730.95/39,09
23.1/VVENIGER Jiří   3 Vys.Mýto112.69 2 111.60 0 111.6032.28/40,78
24.2/ZMKULHÁNEK Adam 2009 3 Pardub.113.95 0 114.29 0 113.9534.63/43,77
25.5/ZSKONVALINKA Ondřej 2007 3 Pardub.112.44 2 109.49 6 114.4435.12/44,36
26.2/VSJAROLÍMEK Otto 1961 3 Turnov121.72 0 125.93 0 121.7242.40/53,55
27.3/DMPOKORNÝ Pavel 2005 Turnov123.46 2 110.42 52 125.4646.14/58,24
28. JAROLÍMEK Josef 1995 3 Turnov132.16 4 129.97 2 131.9752.65/66,43
29.3/ZMJAROLÍMEK David 2009 Turnov144.71 0 142.66 0 142.6663.34/79,92
30.4/ZMJETMAR Ondřej 2010 Vys.Mýto142.83 2 151.11 50 144.8365.51/82,61
31.6/ZSVOŘÍŠEK Václav 2008 Vys.Mýto145.29 4 144.69 2 146.6967.37/84,90
32.7/ZSMUK Matěj 2007 Turnov152.84 4 145.83 2 147.8368.51/86,40
33.4/DMVENIGER Jiří 2006 Vys.Mýto148.26 10 157.44 2 158.2678.94/99,50
34.8/ZSVAVŘÍN Jan 2007 Pardub.174.72 2 177.86 8 176.7297.40/122,80
35.5/ZMKOMÁREK Michal 2010 Pardub.190.76 4 177.48 2 179.48100.16/126,30
36.9/ZSOUTRATA Jan   Pardub.196.91 0 197.58 2 196.91117.59/148,20
  PINKAVA Matyáš 2009 3+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KŘÍŽEK Michal 2007 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  STOJÁNEK Václav 2009 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  STEHNO Max 2010 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠRÁMEK David 2007 3 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SLEZÁK Adam 2006 3 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BEK Matyáš 2006 3 Týniště4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOUDELKA Tomáš 1964 3+ Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MAIKRANZ Petr 1967 2 Ostrava4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení