Slalom na voleji

11.07.2021   řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem
ředitel: Jindra Outrata   vrchní rozhodčí: Zdenka Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZMMERENUS Jan   Č.Lípa118.13 0 123.82 2 118.13 0
2.2/PZMADAMEC Jáchym 2011 Kralupy134.57 0 132.74 8 134.5716.44/13,90
3.1/PZZHRONOVÁ Ludmila 2011 Kralupy146.44 0 142.36 4 146.3628.23/23,90
4.2/PZZHAVLÍNOVÁ Eliška 2014 Kralupy174.95 2 158.14 0 158.1440.01/33,90
5.3/PZZTRÁVNÍČKOVÁ Lucie 2011 Třebech.158.64 0 154.82 4 158.6440.51/34,30
6.3/PZMSVOBODA František 2014 Kralupy169.26 6 162.16 2 164.1646.03/39,00
7.4/PZMMAREK Vojtěch 2013 Trutnov179.63 54 187.51 8 195.5177.38/65,50
8.4/PZZHRONOVÁ Hana 2013 Kralupy197.82 4 192.37 8 200.3782.24/69,60
9.5/PZMVOREL Filip   Pardub.254.72 10 201.86 6 207.8689.73/76,00

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSBUNDOVÁ Simona 2004 3+ Pardub.116.38 0 114.24 0 114.24 6
2.1/DMSRPOVÁ Lada 2006 3 Ostrava118.33 2 120.02 4 120.336.09/5,35
3.2/DMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto123.42 2 120.66 0 120.666.42/5,64
4.3/DMSRPOVÁ Stela 2006 3 Ostrava127.77 2 132.53 4 129.7715.53/13,63
5.4/DMHAVIÁROVÁ Zuzana 2005 Třebech.136.40 0 132.51 2 134.5120.27/17,72
6.1/U23MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov138.63 2 133.29 2 135.2921.05/18,41
7.1/VMVORLOVÁ Darina 1984 Pardub.170.53 0 158.78 2 160.7846.54/40,70

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23BOHATÝ Karel 2001 Třebech.88.81 0 89.98 0 88.81 32
2.1/DMBEIER Alva 2005 2 Trutnov92.33 0 90.01 2 92.013.20/3,628
3.2/DMŠŤASTNÝ Matěj 2005 2 Pardub.99.14 2 93.95 0 93.955.14/5,824
4.1/DSVESELÝ Ondřej 2004 3+ Pardub.94.88 0 95.68 0 94.886.07/6,820
5.2/DSMÍL Jakub 2003 2 Trutnov98.56 0 93.48 2 95.486.67/7,516
6.3/DMSLAVÍK Vojtěch 2005 2 Frol97.57 2 94.40 2 96.407.59/8,512
7.1/VMTATÍČEK Miroslav 1985 2 Pardub.96.52 52 95.58 2 97.588.77/9,98
8.1/VVOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.101.67 0 100.03 0 100.0311.22/12,67
9.2/U23RUFFER Matěj 1999 3+ Pardub.105.16 0 105.45 0 105.1616.35/18,46
10.4/DMČERNÍK Jan 2005 3 Pardub.102.80 4 113.73 0 106.8017.99/20,35
11.1/ZSRUFFER Jakub 2007 3+ Pardub.111.59 2 110.20 0 110.2021.39/24,14
12.2/ZSKONVALINKA Ondřej 2007 Pardub.124.46 0 144.04 2 124.4635.65/40,13
13. ŠŤASTNÝ Filip 1994 3 Pardub.4.00 999 120.16 8 128.1639.35/44,32
14.1/ZMKONVALINKA Štěpán 2009 3 Pardub.132.73 2 133.41 0 133.4144.60/50,21
15.2/VMÍL Pavel 1967 3 Trutnov137.06 2 134.19 0 134.1945.38/51,10
16.3/U23SKALICKÝ Aleš 2002 Pardub.185.43 2 173.28 0 173.2884.47/95,10
  PINKAVA Matyáš 2009 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠRÁMEK David 2007 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KEJKLÍČEK Tomáš 1980 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SLEZÁK Adam 2006 3 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HÁK Jiří 1952 3+ Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSZRZAVÝ Jakub
VIRÁGH Tomáš
2005
2004
3 Vys.Mýto
Týniště
115.93 4 114.67 2 116.67 7
2. KOBLÍŽEK Daniel
CINKO Radek
2000
1993
3 Pardub.
Pardub.
127.67 10 118.24 2 120.243.57/3,13
3. ŠŤASTNÝ Matěj
ŠŤASTNÝ Filip
2005
1994
3 Pardub.
Pardub.
4.00 999 122.59 0 122.595.92/5,12
4. DUCHET Gwendal
TATÍČEK Miroslav
1997
1985
2 Pardub.
Pardub.
140.59 4 130.19 6 136.1919.52/16,71
  ŠRÁMEK David
RUFFER Jakub
2007
2007
3 Pardub.
Pardub.
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KONVALINKA Ondřej
SLEZÁK Adam
2007
2006
3 Pardub.
Pardub.
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMSRPOVÁ Stela 2006 3+ Ostrava101.27 4 99.47 2 101.47 15
2.2/DMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3+ Vys.Mýto102.67 0 103.89 0 102.671.20/1,214
3.3/DMSRPOVÁ Lada 2006 3+ Ostrava101.26 2 101.67 2 103.261.79/1,813
4.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 3 Soběslav107.54 0 106.83 0 106.835.36/5,312
5.4/DMŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3+ Pardub.113.40 0 110.04 0 110.048.57/8,411
6.1/DSBUNDOVÁ Simona 2004 3+ Pardub.110.39 0 111.22 0 110.398.92/8,810
7.5/DMHAVIÁROVÁ Zuzana 2005 3 Třebech.111.50 0 109.21 4 111.5010.03/9,99
8.1/ZSBLÁHOVÁ Karolína 2007 3 Č.Lípa114.12 0 114.92 0 114.1212.65/12,58
9.1/VMMARKOVÁ Jitka 1978 3 Trutnov120.26 4 119.24 0 119.2417.77/17,57
10.1/VKOHOUTOVÁ Lenka 1974 3 Kotva B.124.15 2 119.63 0 119.6318.16/17,96
11.1/ZMHRONOVÁ Šárka 2009 3 Kralupy123.36 0 123.53 0 123.3621.89/21,65
12.2/VMVORLOVÁ Darina 1984 3 Pardub.124.10 0 129.96 0 124.1022.63/22,34
13.2/ZSHOLUBOVÁ Nela 2007 3 Vys.Mýto133.21 0 128.07 0 128.0726.60/26,23
14.3/VMKONVALINKOVÁ Irena 1977 3 Pardub.135.71 0 132.96 0 132.9631.49/31,02
15.3/ZSJASANSKÁ Anna 2007 Vys.Mýto141.76 0 143.15 2 141.7640.29/39,71
16.2/ZMVALEŠOVÁ Alžběta 2010 Turnov157.98 2 161.16 6 159.9858.51/57,70
17.6/DMHOVORKOVÁ Martina 2005 Třebech.164.09 0 158.16 52 164.0962.62/61,70
  HORÁKOVÁ Ela 2006 Frol4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky79.08 2 79.32 0 79.32 51
2.1/U23BOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.82.55 2 81.46 0 81.462.14/2,747
3.1/DSHAJDUCH Jaroslav, 2004, Frol HAJDUCH Jaroslav 2004 2 Frol82.10 0 82.28 0 82.102.78/3,543
4.1/ZSHANUŠ Jakub 2007 2 USK Pha84.28 2 85.01 52 86.286.96/8,839
5.1/DMBERÁNEK Tomáš 2006 3+ Třebech.89.29 0 86.94 0 86.947.62/9,635
6.2/DSVIRÁGH Tomáš 2004 2 Týniště87.98 4 88.18 6 91.9812.66/16,031
7.1/VMHRON Robin 1979 2 Kralupy92.93 2 92.75 2 94.7515.43/19,527
8.2/U23KOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Pardub.90.71 50 91.77 4 95.7716.45/20,723
9.3/U23PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.98.40 0 94.99 2 96.9917.67/22,322
10.4/U23KYZLÍK Milan 1999 Roudnice100.25 4 98.33 0 98.3319.01/24,021
11.5/U23ŠVAGR Rostislav 2000 3 Boh.Pha97.21 2 94.56 100 99.2119.89/25,120
12.2/DMZRZAVÝ Jakub 2005 3+ Vys.Mýto100.47 0 99.46 0 99.4620.14/25,419
13.2/ZSKVAPIL Ondřej 2007 3+ Vys.Mýto99.41 52 97.55 2 99.5520.23/25,518
14.3/ZSSEKANINA Matěj 2008 3 VS Desná101.49 0 99.62 2 101.4922.17/28,017
15.2/VMCÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3 Frol109.83 2 98.83 4 102.8323.51/29,616
16.3/VMADAMEC Jakub 1984 3 Č.Lípa105.61 0 103.67 0 103.6724.35/30,715
17. CINKO Radek 1993 3 Pardub.103.87 4 101.94 2 103.9424.62/31,014
18.1/ZMKONVALINKA Štěpán 2009 3 Pardub.110.17 0 105.64 0 105.6426.32/33,213
19.1/VSPAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.107.40 2 105.73 0 105.7326.41/33,312
20.6/U23VENIGER Jan 2000 3+ Vys.Mýto105.50 4 106.15 0 106.1526.83/33,811
21.4/ZSSYROVÝ Filip 2007 3 Vys.Mýto104.39 6 106.75 0 106.7527.43/34,610
22.7/U23SKALICKÝ Aleš 2002 Pardub.106.54 54 106.27 4 110.2730.95/39,09
23.1/VVENIGER Jiří   3 Vys.Mýto112.69 2 111.60 0 111.6032.28/40,78
24.2/ZMKULHÁNEK Adam 2009 3 Pardub.113.95 0 114.29 0 113.9534.63/43,77
25.5/ZSKONVALINKA Ondřej 2007 3 Pardub.112.44 2 109.49 6 114.4435.12/44,36
26.2/VSJAROLÍMEK Otto 1961 3 Turnov121.72 0 125.93 0 121.7242.40/53,55
27.3/DMPOKORNÝ Pavel 2005 Turnov123.46 2 110.42 52 125.4646.14/58,24
28. JAROLÍMEK Josef 1995 3 Turnov132.16 4 129.97 2 131.9752.65/66,43
29.3/ZMJAROLÍMEK David 2009 Turnov144.71 0 142.66 0 142.6663.34/79,92
30.4/ZMJETMAR Ondřej 2010 Vys.Mýto142.83 2 151.11 50 144.8365.51/82,61
31.6/ZSVOŘÍŠEK Václav 2008 Vys.Mýto145.29 4 144.69 2 146.6967.37/84,90
32.7/ZSMUK Matěj 2007 Turnov152.84 4 145.83 2 147.8368.51/86,40
33.4/DMVENIGER Jiří 2006 Vys.Mýto148.26 10 157.44 2 158.2678.94/99,50
34.8/ZSVAVŘÍN Jan 2007 Pardub.174.72 2 177.86 8 176.7297.40/122,80
35.5/ZMKOMÁREK Michal 2010 Pardub.190.76 4 177.48 2 179.48100.16/126,30
36.9/ZSOUTRATA Jan   Pardub.196.91 0 197.58 2 196.91117.59/148,20
  PINKAVA Matyáš 2009 3+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KŘÍŽEK Michal 2007 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  STOJÁNEK Václav 2009 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  STEHNO Max 2010 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠRÁMEK David 2007 3 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SLEZÁK Adam 2006 3 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BEK Matyáš 2006 3 Týniště4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOUDELKA Tomáš 1964 3+ Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MAIKRANZ Petr 1967 2 Ostrava4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMMERENUS Jan
MERENUSOVÁ Barbora
1983
1984
Č.Lípa
Č.Lípa
122.74 0 122.66 4 122.74 8
2.1/U23ŽĎÁRSKÁ Laura
KOBLÍŽEK Daniel
2006
2000
3 Pardub.
Pardub.
123.94 0 127.88 0 123.941.20/1,04
3.2/VMVORLOVÁ Darina
VOREL Zdeněk
1984
1974
2 Pardub.
Pardub.
126.72 0 154.23 2 126.723.98/3,23
4.1/DMZEDNÍČKOVÁ Michaela
ZRZAVÝ Jakub
2005
2005
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
132.42 0 128.93 4 132.429.68/7,92
5. BUNDOVÁ Simona
CINKO Radek
2004
1993
3 Pardub.
Pardub.
136.52 4 135.37 6 140.5217.78/14,51
6.1/VSJAROLÍMEK Otto
JAROLÍMKOVÁ Věra
1961
1966
3 Turnov
Turnov
154.09 2 151.76 2 153.7631.02/25,30
7.1/ZMHRONOVÁ Šárka
HRONOVÁ Ludmila
2009
2011
Kralupy
Kralupy
193.93 4 210.88 0 197.9375.19/61,30
  ŠŤASTNÝ Jan
ŠŤASTNÁ Marta
1970
1973
Pardub.
Pardub.
4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení