Holubová Nela, 2007

SKK Vysoké Mýtoregistrační číslo: 064015
výkonnostní třídy  slalom K1: 3   C1: -   C2: -  sjezd K1: 3   C1: 3   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
16.10.2022 Sjezd na rozloučenou v Brně Řeka Svratka před loděnicí KK Brno. Závod č. 139 - 1500 m , závod č. 140 - 4500m závod č. 141 - 220 K1W sjezd 10. 1/DM 182.5025,7OM
4
16.10.2022 Sjezd na rozloučenou v Brně Řeka Svratka před loděnicí KK Brno. Závod č. 139 - 1500 m , závod č. 140 - 4500m závod č. 141 - 220 K1W sjezd 9. 1/DM 72.9920,1OM
5
15.10.2022 Sjezd na rozloučenou v Brně Řeka Svratka před loděnicí KK Brno. Závod č. 139 - 1500 m , závod č. 140 - 4500m závod č. 141 - 220 K1W sjezd 10. 1/DM 193.6024,1OM
4
15.10.2022 Sjezd na rozloučenou v Brně Řeka Svratka před loděnicí KK Brno. Závod č. 139 - 1500 m , závod č. 140 - 4500m závod č. 141 - 220 K1W sjezd 10. 1/DM 98.9827,6OM
4
25.09.2022 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1W slalom 41. 8/DM 46.6141,3
15
24.09.2022 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1W slalom 44. 8/DM 43.7439,3
17
07.08.2022 Slalom O cenu Tyrolitu Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 54. 11/DM 53.1651,4
1
06.08.2022 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 52.   0.510,8
9
24.07.2022 Sprint v Třebechovicích sjezd - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprint - loděnice v Třebechovicích K1W sjezd 6. 1/DM 8.0013,2
4
24.07.2022 Sjezd v Třebechovicích sjezd - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprint - loděnice v Třebechovicích K1W sjezd 11. 1/DM 307.2033,4
0
23.07.2022 Sjezd v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích K1W sjezd 8. 1/DM 228.0024,5
4
23.07.2022 Sprint v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích K1W sjezd 8. 1/DM 11.1019,0
4
17.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce (soutok Chrudimky a Labe) K1W slalom 17. 4/DM 29.6429,3
2
16.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce K1W slalom 13. 3/DM 26.5024,6
7
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1W sjezd 34. 7/DM 195.6836,6OČ/OM
1/0
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1W sjezd 30. 7/DM 168.2231,1OČ/OM
2/0
23.06.2022 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1W sjezd 3. 1/DM 205.1025,3-
19.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 17. 3/DM 24.5023,4
15
18.06.2022 Vysokomýtský sjezd Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou Pořada K1W sjezd 6. 2/DM 188.0036,4
2
18.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 13. 3/DM 19.3017,0
16
19.05.2022 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1W sjezd 1.  
9
19.05.2022 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C1W sjezd 2.   26.0022,4
4
28.04.2022 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 2. 1/DM 91.559,5
3
17.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1W slalom 32. 6/DM 223.22204,3
0
16.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + MČR veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1W slalom 35. 6/DM 160.70139,3
0
15.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1W slalom 30. 2/DM 287.13279,5
0
14.04.2022 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1W sjezd 3. 2/DM 110.7011,8
5
31.03.2022 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1W sjezd 7. 3/DM 230.9623,9
4
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 18. 4/DM 193.0025,5OM
0
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova reka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 19. 4/DM 206.5026,9OM
1
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici. K1W sjezd 19. 5/DM 208.0027,3OM
2
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 20. 5/DM 187.6024,3OM
2
19.03.2022 Sjezd v Brně + Přebor města Brna viz. závod č. 1 K1W sjezd 7. 1/DM 125.3036,2OM
4
19.03.2022 Sjezd v Brně + Krajský přebor JM Řeka Svratka v Jundrově start i cíl loděnice KK Brno délka tratě 4,5 km K1W sjezd 8. 1/DM 293.6039,0OM
3
14.10.2021 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 2. 1/ZS 167.0118,1
1
07.10.2021 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 3. 1/ZS 206.9722,7
5
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 57. 15/ZS 46.0647,1
11
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
VOSMEK Jáchym
19. 5/ZS 55.8646,7
3
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 63. 16/ZS 43.8640,0
10
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
VOSMEK Jáchym
19. 4/ZS 45.4534,6
2
05.09.2021 5. Český pohár žáků v Českém Vrbném ve sprintu USD České Vrbné K1W sjezd 15. 13/ZS 12.3424,5OČ/OM
1/0
04.09.2021 4. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 17. 13/ZS 115.7938,5OČ/OM
1/0
11.07.2021 Slalom na voleji řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem K1W slalom 13. 2/ZS 26.6026,2
3
10.07.2021 Slalom na voleji + Český pohár veteránů řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem K1W slalom 12. 2/ZS 28.9525,6
4
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon K1W sjezd 41. 9/ZS 179.8626,9ČP/OČ/OM
0/2/0
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra K1W sjezd 40. 9/ZS 171.5126,6ČP/OČ/OM
0/2/0
20.06.2021 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 15. 5/ZS 18.5017,3
5
20.06.2021 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
VOSMEK Jáchym
5. 1/ZS 20.6017,1
3
19.06.2021 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W sjezd 7. 3/ZS 161.1031,8
1
19.06.2021 Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 17. 6/ZS 20.9019,2
5
19.06.2021 Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
VOSMEK Jáchym
7. 2/ZS 28.9023,1
2
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština K1W sjezd 35. 6/ZS 463.4935,2ČP/OČ/OM
1/0/0
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př K1W sjezd 38. 8/ZS 462.3035,0ČP/OČ/OM
0/0/0
08.10.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka K1W sjezd 6. 2/ZS 371.9843,0
3
24.09.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka K1W sjezd 3. 2/ZS 540.0062,9
1
26.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice K1W sjezd 7. 1/ZS 23.3042,1
0
26.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice K1W sjezd 8. 2/ZS 373.4042,0
0
25.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice K1W sjezd 7. 2/ZS 356.9040,7
0
25.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice K1W sjezd 7. 1/ZS 23.5041,7
0
12.07.2020 Slalom na voleji Pardubice - řeka Chrudimka K1W slalom    
0
11.07.2020 Slalom na voleji + 4. Český pohár veteránů Pardubice - řeka Chrudimka K1W slalom    
0
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 15. 3/ZS 63.4065,0
5
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
SUCHÁNEK Daniel
7.   16.5013,1
4
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 20. 5/ZS 76.7070,6
0
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
SUCHÁNEK Daniel
6.   12.309,3
5
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 54. 12/ZS 449.4562,0OČ/OM
0/0
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 54. 12/ZS 527.6575,0OČ/OM
0/0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Holubová NelaSKK Vysoké Mýto K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 04.11.22 aktualizace z registru ČSK
Holubová NelaSKK Vysoké Mýto K1:   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 27.06.21 updated from RVP
Holubová NelaSKK Vysoké Mýto K1:   C1:   C2: 3 K1:   C1:   C2: 01.12.20 updated from RVP
Holubová NelaSKK Vysoké Mýto K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 30.06.20 updated from RVP
Holubová NelaSKK Vysoké Mýto K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 28.01.20 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|6640|0|N

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
107.K1W 5/11 72
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
16.C1W 1/1 4
25.K1W 5/11 26
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
32.K1W 5/12 21

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
34.C2X
Vosmek Jáchym
4/4 10
141.K1W 5/6 35
Sjezd: Žebříček Český Pohár
53.K1W 4/4 1
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
25.K1W 5/9 11
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 5/6 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
47.C2X
Suchánek Daniel
2/2 9
139.K1W 4/4 5
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
32.K1W 5/8 4
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2021
K1W53

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202220212020
K1W107141139
C2X-3447

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202220212020
C1W16--
K1W252532

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202220212020
K1W325563
Fotky nenalezeny.
0|6640|0|N

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
107.K1W 5/11 72
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
16.C1W 1/1 4
25.K1W 5/11 26
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
32.K1W 5/12 21

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
34.C2X
Vosmek Jáchym
4/4 10
141.K1W 5/6 35
Sjezd: Žebříček Český Pohár
53.K1W 4/4 1
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
25.K1W 5/9 11
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 5/6 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
47.C2X
Suchánek Daniel
2/2 9
139.K1W 4/4 5
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
32.K1W 5/8 4
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2021
K1W53

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202220212020
K1W107141139
C2X-3447

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202220212020
C1W16--
K1W252532

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202220212020
K1W325563

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
19   6 39 1   65
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody24.917.01325
K1W29.520.01319
C2X10.57.076
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,000,000,025
K1W00,000,000,000,019
C2X00,000,000,000,06
Celkem00,000,000,000,025
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody491222251632,7
K1W371130311437,8
C2X12928216,7
Celkem491222251632,7
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C2X

Holubová Nelasl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 87
20.06.21
sl 86
19.06.21
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
pořadí19.19.5.7.7.6.
odstup %46,734,617,123,113,19,3
% poražených soupeřů25,021,755,640,045,550,0
pořadí20202021celkem
průměr6.512.510.5
medián677
modus6197
počet závodů246
průměrný odstup od vítěze %11,230,424,0
průměrné % poražených soupeřů47,835,639,6
počet jízd4812
lepší 1. jízda1
50,0%
1
25,0%
2
33,3%
čistých jízd1
25,0%
1
12,5%
2
16,7%

Kategorie K1W

Holubová Nelasl 134
25.09.22
sl 133
24.09.22
sl 104
07.08.22
sl 103
06.08.22
sl 93
17.07.22
sl 92
16.07.22
sl 75
19.06.22
sl 73
18.06.22
sl 31
17.04.22
sl 30
16.04.22
sl 149
15.04.22
sl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 99
11.07.21
sl 98
10.07.21
sl 87
20.06.21
sl 86
19.06.21
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
pořadí41.44.54.52.17.13.17.13.32.35.30.57.63.13.12.15.17.15.20.
odstup %41,339,351,40,829,324,623,417,0204,3139,3279,547,140,026,225,617,319,265,070,6
% poražených soupeřů29,830,65,416,423,845,552,961,33,15,63,318,816,225,031,344,040,741,713,6
pořadí202020212022celkem
průměr17.529.531.629.5
medián15153220
modus15121313
počet závodů261119
průměrný odstup od vítěze %67,829,277,361,1
průměrné % poražených soupeřů27,729,325,226,8
počet jízd4122238
lepší 1. jízda0
0,0%
3
50,0%
2
18,2%
5
26,3%
čistých jízd2
50,0%
5
41,7%
8
36,4%
15
39,5%

Český pohár sjezd

Kategorie K1W

Holubová Nelasj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
pořadí34.30.41.40.38.
odstup %36,631,126,926,635,0
% poražených soupeřů21,432,613,09,3---
pořadí20212022celkem
průměr39.732.036.6
medián403038
modus383030
počet závodů325
průměrný odstup od vítěze %29,533,831,2
průměrné % poražených soupeřů7,427,015,3

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1W

Holubová Nelasj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
pořadí34.30.41.38.54.
odstup %36,631,126,935,062,0
% poražených soupeřů21,432,613,0------
pořadí202020212022celkem
průměr54.039.532.039.4
medián54383038
modus54383030
počet závodů1225
průměrný odstup od vítěze %62,030,933,838,3
průměrné % poražených soupeřů0,06,527,013,4

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1W

Holubová Nelasj 96
24.07.22
sj 94
23.07.22
sj 79
23.06.22
sj 74
18.06.22
sj 58
19.05.22
sj 39
28.04.22
sj 29
14.04.22
sj 11
31.03.22
sj 158
14.10.21
sj 157
07.10.21
sj 126
04.09.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sl 83
19.06.21
sj 44
05.06.21
sj 146
08.10.20
sj 145
24.09.20
sj 100
26.07.20
sj 98
25.07.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
pořadí11.8.3.6.1.2.3.7.2.3.17.41.40.7.38.6.3.8.7.54.54.
odstup %33,424,525,336,40,09,511,823,918,122,738,526,926,631,835,043,062,942,040,762,075,0
% poražených soupeřů9,146,266,728,6100,083,380,053,850,080,05,913,09,325,0---50,033,3------------
pořadí202020212022celkem
průměr22.021.15.115.3
medián71737
modus54233
počet závodů67821
průměrný odstup od vítěze %54,328,520,632,9
průměrné % poražených soupeřů13,926,258,535,0

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1W

Holubová Nelasj 142
16.10.22
sj 141
16.10.22/2
sj 140
15.10.22
sj 139
15.10.22/2
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 10
27.03.22
sj 9
27.03.22/2
sj 8
26.03.22
sj 7
26.03.22/2
sj 2
19.03.22
sj 1
19.03.22/2
sj 126
04.09.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
pořadí9.10.10.10.34.30.18.19.19.20.7.8.17.41.40.38.54.54.
odstup %20,125,727,624,136,631,125,526,927,324,336,239,038,526,926,635,062,075,0
% poražených soupeřů42,935,735,735,721,432,615,018,221,720,857,150,05,913,09,3---------
pořadí202020212022celkem
průměr54.034.016.224.3
medián54381019
modus54171010
počet závodů241218
průměrný odstup od vítěze %68,531,828,733,8
průměrné % poražených soupeřů0,07,132,223,1

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1W

Holubová Nelasp 97
24.07.22
sp 95
23.07.22
sj 129
05.09.21
sj 101
26.07.20
sj 99
25.07.20
pořadí6.8.15.7.7.
odstup %13,219,024,542,141,7
% poražených soupeřů64,350,017,640,040,0
pořadí202020212022celkem
průměr7.015.07.08.6
medián71567
modus71567
počet závodů2125
průměrný odstup od vítěze %41,924,516,128,1
průměrné % poražených soupeřů40,017,657,242,4