Holubová Nela, 2007

SKK Vysoké Mýtoregistrační číslo: 064015
výkonnostní třídy  slalom K1: 3sjezd K1: 2 zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2024.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2024
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy5204021025090
Morava200409010060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy18040505030
Morava13060705040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
09.06.2024 MČR žáků v klasickém sjezdu + veřejný závod + 2. Český pohár žáků na Labi pod Dvorem Králové + 6. Če řeka Labe mezi Dvorem Králové nad Labem a Žirčí, viz webové stránky závodu K1W sjezd     OČ/OM
0/0
08.06.2024 MČR dorostu v klasickém sjezdu + veřejný závod + 5. Český pohár juniorů + 1. Český pohár žáků na La řeka Labe mezi Dvorem Králové nad Labem a Žirčí, viz webové stránky závodu K1W sjezd 27. 5/DS 173.1829,2OČ/OM
5/0
18.04.2024 Sjezd na Chrudimce Pardubice, řeka Chrudimka K1W sjezd 2.   54.015,8
11
07.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici K1W sjezd 12. 2/DS 149.2018,5OM
8
07.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici K1W sjezd 13. 2/DS 154.3019,6OM
7
06.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici K1W sjezd 14. 2/DS 157.0020,5OM
9
06.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici K1W sjezd 17. 2/DS 182.1023,8OM
6
04.04.2024 Sjezd na Chrudimce Pardubice, řeka Chrudimka K1W sjezd 3. 2/DS 127.3013,7
8
23.03.2024 Sjezd v Brně závod č. 1 Řeka Svratka v Brně u loděnice KK Spoj Brno. K1W sjezd 9. 1/DS 159.0020,1OM
8
23.03.2024 Sjezd v Brně závod č. 2 Řeka Svratka v Brně u loděnice KK Spoj Brno. K1W sjezd 11. 1/DS 80.4023,2OM
6
22.10.2023 Sjezd na rozloučenou v Brně Viz. závod č. 142 K1W sjezd 7. 2/DM 186.1022,9OM
3
22.10.2023 Sjezd na rozloučenou v Brně Viz. závod č. 142 K1W sjezd 7. 2/DM 62.0016,9OM
3
21.10.2023 Sjezd na rozloučenou v Brně Řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno. Závod č. 142 - 1300m, Závod č. 143 - 4500m, závod č. 144 - K1W sjezd 7. 2/DM 153.3019,1OM
4
21.10.2023 Sjezd na rozloučenou v Brně Viz. závod č. 142 K1W sjezd 7. 2/DM 126.8017,7OM
4
01.10.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1W slalom 48. 11/DM 31.6028,3
9
30.09.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1W slalom 30. 6/DM 23.2021,8
25
25.06.2023 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 9. 3/DM 25.0522,0
11
24.06.2023 Vysokomýtský sjezd Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou Pořada K1W sjezd 5. 2/DM 101.4818,7
2
24.06.2023 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 10. 3/DM 20.4218,2
12
18.06.2023 MČR žáků v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí K1W sjezd 18. 3/DM 185.7222,0OČ/OM
5/0
17.06.2023 MČR dorostu v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí K1W sjezd 26. 9/DM 244.5131,9OČ/OM
3/0
14.05.2023 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1W slalom 33. 6/DM 34.2036,6
7
13.05.2023 Slalom na Paraplíčku + 2.Český pohár veteránů sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1W slalom 32. 6/DM 35.4039,1
11
11.05.2023 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 2. 1/DM 42.504,3
8
01.05.2023 6. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých ve sprintu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 34. 12/DM 23.4037,9ČP/OČ/OM
5/1/0
30.04.2023 5. Český pohár ve sprintu +MČR dorostu ve sprintu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 39. 10/DM 22.6536,7ČP/OČ/OM
7/4/0
29.04.2023 Klasický sjezd v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 30. 9/DM 239.3725,0
3
27.04.2023 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka, Labe K1W sjezd 2. 1/DM 95.0210,0
10
27.04.2023 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka, Labe C1W sjezd 9. 3/DM 457.9947,7
0
09.04.2023 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Stejně jako v sobotu - Podle stavu vodočtu v Rejštejně - nad 85cm (včetně) trať Čeňkova Pila soutok K1W sjezd 27. 6/DM 299.2628,6ČP/OČ/OM
9/1/0
08.04.2023 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Podle stavu vodočtu v Rejštejně - nad 85cm (včetně) trať Čeňkova Pila soutok - Rejštejn, do 84cm (v K1W sjezd 28. 6/DM 275.6026,0ČP/OČ/OM
8/1/0
26.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila-louka nad mostem na Lesnici K1W sjezd 15. 5/DM 183.8015,2OM
4
26.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila-louka nad mostem na Lesnici K1W sjezd 16. 5/DM 249.5021,9OM
4
25.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila -louka před mostem na Lesnici K1W sjezd 17. 5/DM 250.8022,7OM
4
25.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila - louka nad mostem na Lesnici K1W sjezd 20. 6/DM 293.0026,6OM
1
23.03.2023 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka, Labe K1W sjezd 4. 1/DM 118.0412,9
4
16.10.2022 Sjezd na rozloučenou v Brně Řeka Svratka před loděnicí KK Brno. Závod č. 139 - 1500 m , závod č. 140 - 4500m závod č. 141 - 220 K1W sjezd 10. 1/DM 182.5025,7OM
4
16.10.2022 Sjezd na rozloučenou v Brně Řeka Svratka před loděnicí KK Brno. Závod č. 139 - 1500 m , závod č. 140 - 4500m závod č. 141 - 220 K1W sjezd 9. 1/DM 72.9920,1OM
5
15.10.2022 Sjezd na rozloučenou v Brně Řeka Svratka před loděnicí KK Brno. Závod č. 139 - 1500 m , závod č. 140 - 4500m závod č. 141 - 220 K1W sjezd 10. 1/DM 193.6024,1OM
4
15.10.2022 Sjezd na rozloučenou v Brně Řeka Svratka před loděnicí KK Brno. Závod č. 139 - 1500 m , závod č. 140 - 4500m závod č. 141 - 220 K1W sjezd 10. 1/DM 98.9827,6OM
4
25.09.2022 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1W slalom 41. 8/DM 46.6141,3
15
24.09.2022 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1W slalom 44. 8/DM 43.7439,3
17
07.08.2022 Slalom O cenu Tyrolitu Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 54. 11/DM 53.1651,4
1
06.08.2022 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 52.   0.510,8
9
24.07.2022 Sprint v Třebechovicích sjezd - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprint - loděnice v Třebechovicích K1W sjezd 6. 1/DM 8.0013,2
4
24.07.2022 Sjezd v Třebechovicích sjezd - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprint - loděnice v Třebechovicích K1W sjezd 11. 1/DM 307.2033,4
0
23.07.2022 Sjezd v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích K1W sjezd 8. 1/DM 228.0024,5
4
23.07.2022 Sprint v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích K1W sjezd 8. 1/DM 11.1019,0
4
17.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce (soutok Chrudimky a Labe) K1W slalom 17. 4/DM 29.6429,3
2
16.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce K1W slalom 13. 3/DM 26.5024,6
7
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1W sjezd 34. 7/DM 195.6836,6OČ/OM
1/0
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1W sjezd 30. 7/DM 168.2231,1OČ/OM
2/0
23.06.2022 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1W sjezd 3. 1/DM 205.1025,3-
19.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 17. 3/DM 24.5023,4
15
18.06.2022 Vysokomýtský sjezd Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou Pořada K1W sjezd 6. 2/DM 188.0036,4
2
18.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 13. 3/DM 19.3017,0
16
19.05.2022 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1W sjezd 1.  
9
19.05.2022 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C1W sjezd 2.   26.0022,4
4
28.04.2022 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 2. 1/DM 91.559,5
3
17.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1W slalom 32. 6/DM 223.22204,3
0
16.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + MČR veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1W slalom 35. 6/DM 160.70139,3
0
15.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1W slalom 30. 2/DM 287.13279,5
0
14.04.2022 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1W sjezd 3. 2/DM 110.7011,8
5
31.03.2022 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1W sjezd 7. 3/DM 230.9623,9
4
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 18. 4/DM 193.0025,5OM
0
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova reka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 19. 4/DM 206.5026,9OM
1
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici. K1W sjezd 19. 5/DM 208.0027,3OM
2
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 20. 5/DM 187.6024,3OM
2
19.03.2022 Sjezd v Brně + Přebor města Brna viz. závod č. 1 K1W sjezd 7. 1/DM 125.3036,2OM
4
19.03.2022 Sjezd v Brně + Krajský přebor JM Řeka Svratka v Jundrově start i cíl loděnice KK Brno délka tratě 4,5 km K1W sjezd 8. 1/DM 293.6039,0OM
3
14.10.2021 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 2. 1/ZS 167.0118,1
1
07.10.2021 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 3. 1/ZS 206.9722,7
5
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 57. 15/ZS 46.0647,1
11
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
VOSMEK Jáchym
19. 5/ZS 55.8646,7
3
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 63. 16/ZS 43.8640,0
10
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
VOSMEK Jáchym
19. 4/ZS 45.4534,6
2
05.09.2021 5. Český pohár žáků v Českém Vrbném ve sprintu USD České Vrbné K1W sjezd 15. 13/ZS 12.3424,5OČ/OM
1/0
04.09.2021 4. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 17. 13/ZS 115.7938,5OČ/OM
1/0
11.07.2021 Slalom na voleji řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem K1W slalom 13. 2/ZS 26.6026,2
3
10.07.2021 Slalom na voleji + Český pohár veteránů řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem K1W slalom 12. 2/ZS 28.9525,6
4
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon K1W sjezd 41. 9/ZS 179.8626,9ČP/OČ/OM
0/2/0
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra K1W sjezd 40. 9/ZS 171.5126,6ČP/OČ/OM
0/2/0
20.06.2021 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 15. 5/ZS 18.5017,3
5
20.06.2021 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
VOSMEK Jáchym
5. 1/ZS 20.6017,1
3
19.06.2021 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W sjezd 7. 3/ZS 161.1031,8
1
19.06.2021 Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 17. 6/ZS 20.9019,2
5
19.06.2021 Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
VOSMEK Jáchym
7. 2/ZS 28.9023,1
2
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština K1W sjezd 35. 6/ZS 463.4935,2ČP/OČ/OM
1/0/0
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př K1W sjezd 38. 8/ZS 462.3035,0ČP/OČ/OM
0/0/0
08.10.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka K1W sjezd 6. 2/ZS 371.9843,0
3
24.09.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka K1W sjezd 3. 2/ZS 540.0062,9
1
26.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice K1W sjezd 7. 1/ZS 23.3042,1
0
26.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice K1W sjezd 8. 2/ZS 373.4042,0
0
25.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice K1W sjezd 7. 2/ZS 356.9040,7
0
25.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice K1W sjezd 7. 1/ZS 23.5041,7
0
12.07.2020 Slalom na voleji Pardubice - řeka Chrudimka K1W slalom    
0
11.07.2020 Slalom na voleji + 4. Český pohár veteránů Pardubice - řeka Chrudimka K1W slalom    
0
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 15. 3/ZS 63.4065,0
5
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
SUCHÁNEK Daniel
7.   16.5013,1
4
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 20. 5/ZS 76.7070,6
0
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
SUCHÁNEK Daniel
6.   12.309,3
5
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 54. 12/ZS 449.4562,0OČ/OM
0/0
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 54. 12/ZS 527.6575,0OČ/OM
0/0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Holubová NelaSKK Vysoké Mýto K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 30.10.23 aktualizace z registru ČSK
Holubová NelaSKK Vysoké Mýto K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 14.02.23 aktualizace z registru ČSK
Holubová NelaSKK Vysoké Mýto K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 04.11.22 aktualizace z registru ČSK
Holubová NelaSKK Vysoké Mýto K1:   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 27.06.21 updated from RVP
Holubová NelaSKK Vysoké Mýto K1:   C1:   C2: 3 K1:   C1:   C2: 01.12.20 updated from RVP
Holubová NelaSKK Vysoké Mýto K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 30.06.20 updated from RVP
Holubová NelaSKK Vysoké Mýto K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 28.01.20 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|6640|0|N

rok 2024

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
20.K1W 4/4 24
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
21.K1W 5/8 38

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
118.K1W 5/6 68
Sjezd: Žebříček Český Pohár
34.K1W 4/4 29
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 1/1 0
28.K1W 5/11 31
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
29.K1W 5/14 20

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
107.K1W 5/11 72
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
16.C1W 1/1 4
25.K1W 5/11 26
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
32.K1W 5/12 21

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
34.C2X
Vosmek Jáchym
4/4 10
141.K1W 5/6 35
Sjezd: Žebříček Český Pohár
53.K1W 4/4 1
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
25.K1W 5/9 11
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 5/6 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
47.C2X
Suchánek Daniel
2/2 9
139.K1W 4/4 5
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
32.K1W 5/8 4
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20232021
K1W3453

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2023202220212020
K1W118107141139
C2X--3447

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20242023202220212020
K1W2028252532
C1W-5116--

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20242023202220212020
K1W2129325563
Fotky nenalezeny.
0|6640|0|N

rok 2024

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
20.K1W 4/4 24
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
21.K1W 5/8 38

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
118.K1W 5/6 68
Sjezd: Žebříček Český Pohár
34.K1W 4/4 29
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 1/1 0
28.K1W 5/11 31
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
29.K1W 5/14 20

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
107.K1W 5/11 72
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
16.C1W 1/1 4
25.K1W 5/11 26
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
32.K1W 5/12 21

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
34.C2X
Vosmek Jáchym
4/4 10
141.K1W 5/6 35
Sjezd: Žebříček Český Pohár
53.K1W 4/4 1
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
25.K1W 5/9 11
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 5/6 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
47.C2X
Suchánek Daniel
2/2 9
139.K1W 4/4 5
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
32.K1W 5/8 4
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20232021
K1W3453

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2023202220212020
K1W118107141139
C2X--3447

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20242023202220212020
K1W2028252532
C1W-5116--

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20242023202220212020
K1W2129325563

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
25   6 67 2   100
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody25.319.01331
K1W28.930.01325
C2X10.57.076
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,000,000,031
K1W00,000,000,000,025
C2X00,000,000,000,06
Celkem00,000,000,000,031
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody611284212337,7
K1W491192242142,9
C2X12928216,7
Celkem611284212337,7
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C2X

Holubová Nelasl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 87
20.06.21
sl 86
19.06.21
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
pořadí19.19.5.7.7.6.
odstup %46,734,617,123,113,19,3
% poražených soupeřů25,021,755,640,045,550,0
pořadí20202021celkem
průměr6.512.510.5
medián677
modus6197
počet závodů246
průměrný odstup od vítěze %11,230,424,0
průměrné % poražených soupeřů47,835,639,6
počet jízd4812
lepší 1. jízda1
50,0%
1
25,0%
2
33,3%
čistých jízd1
25,0%
1
12,5%
2
16,7%

Kategorie K1W

Holubová Nelasl 139
01.10.23
sl 138
30.09.23
sl 82
25.06.23
sl 80
24.06.23
sl 59
14.05.23
sl 58
13.05.23
sl 134
25.09.22
sl 133
24.09.22
sl 104
07.08.22
sl 103
06.08.22
sl 93
17.07.22
sl 92
16.07.22
sl 75
19.06.22
sl 73
18.06.22
sl 31
17.04.22
sl 30
16.04.22
sl 149
15.04.22
sl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 99
11.07.21
sl 98
10.07.21
sl 87
20.06.21
sl 86
19.06.21
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
pořadí48.30.9.10.33.32.41.44.54.52.17.13.17.13.32.35.30.57.63.13.12.15.17.15.20.
odstup %28,321,822,018,236,639,141,339,351,40,829,324,623,417,0204,3139,3279,547,140,026,225,617,319,265,070,6
% poražených soupeřů17,548,261,959,120,027,929,830,65,416,423,845,552,961,33,15,63,318,816,225,031,344,040,741,713,6
pořadí2020202120222023celkem
průměr17.529.531.627.028.9
medián1515323030
modus151213913
počet závodů2611625
průměrný odstup od vítěze %67,829,277,327,753,1
průměrné % poražených soupeřů27,729,325,239,129,7
počet jízd412221250
lepší 1. jízda0
0,0%
3
50,0%
2
18,2%
2
33,3%
7
28,0%
čistých jízd2
50,0%
5
41,7%
8
36,4%
7
58,3%
22
44,0%

Český pohár sjezd

Kategorie K1W

Holubová Nelasj 71
08.06.24
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
pořadí27.27.28.34.30.41.40.38.
odstup %29,228,626,036,631,126,926,635,0
% poražených soupeřů31,6------21,432,613,09,3---
pořadí2021202220232024celkem
průměr39.732.027.527.033.1
medián4030272730
modus3830272727
počet závodů32218
průměrný odstup od vítěze %29,533,827,329,230,0
průměrné % poražených soupeřů7,427,00,031,613,5

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1W

Holubová Nelasj 71
08.06.24
sj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
pořadí27.18.26.27.28.34.30.41.38.54.
odstup %29,222,031,928,626,036,631,126,935,062,0
% poražených soupeřů31,641,424,2------21,432,613,0------
pořadí20202021202220232024celkem
průměr54.039.532.024.827.032.3
medián543830262728
modus543830182727
počet závodů1224110
průměrný odstup od vítěze %62,030,933,827,129,232,9
průměrné % poražených soupeřů0,06,527,016,431,616,4

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1W

Holubová Nelasj 35
27.04.23
sj 58
19.05.22
pořadí9.2.
odstup %47,722,4
% poražených soupeřů---88,9
pořadí20222023celkem
průměr2.09.05.5
medián292
modus292
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %22,447,735,0
průměrné % poražených soupeřů88,90,044,5

Kategorie K1W

Holubová Nelasj 71
08.06.24
sj 29
18.04.24
sj 10
04.04.24
sj 81
24.06.23
sj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
sj 48
11.05.23
sj 41
29.04.23
sj 35
27.04.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 3
23.03.23
sj 96
24.07.22
sj 94
23.07.22
sj 79
23.06.22
sj 74
18.06.22
sj 58
19.05.22
sj 39
28.04.22
sj 29
14.04.22
sj 11
31.03.22
sj 158
14.10.21
sj 157
07.10.21
sj 126
04.09.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sl 83
19.06.21
sj 44
05.06.21
sj 146
08.10.20
sj 145
24.09.20
sj 100
26.07.20
sj 98
25.07.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
pořadí27.2.3.5.18.26.2.30.2.27.28.4.11.8.3.6.1.2.3.7.2.3.17.41.40.7.38.6.3.8.7.54.54.
odstup %29,25,813,718,722,031,94,325,010,028,626,012,933,424,525,336,40,09,511,823,918,122,738,526,926,631,835,043,062,942,040,762,075,0
% poražených soupeřů31,692,386,720,041,424,287,53,393,8------62,59,146,266,728,6100,083,380,053,850,080,05,913,09,325,0---50,033,3------------
pořadí20202021202220232024celkem
průměr22.021.15.115.810.715.0
medián71731837
modus5423222
počet závodů6789333
průměrný odstup od vítěze %54,328,520,619,916,227,8
průměrné % poražených soupeřů13,926,258,537,070,238,7

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1W

Holubová Nelasj 71
08.06.24
sj 17
07.04.24
sj 16
07.04.24/2
sj 15
06.04.24
sj 14
06.04.24/2
sj 5
23.03.24
sj 4
23.03.24/2
sj 145
22.10.23
sj 144
22.10.23/2
sj 143
21.10.23
sj 142
21.10.23/2
sj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 11
26.03.23
sj 10
26.03.23/2
sj 9
25.03.23
sj 8
25.03.23/2
sj 142
16.10.22
sj 141
16.10.22/2
sj 140
15.10.22
sj 139
15.10.22/2
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 10
27.03.22
sj 9
27.03.22/2
sj 8
26.03.22
sj 7
26.03.22/2
sj 2
19.03.22
sj 1
19.03.22/2
sj 126
04.09.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
pořadí27.12.13.17.14.11.9.7.7.7.7.18.26.27.28.15.16.17.20.9.10.10.10.34.30.18.19.19.20.7.8.17.41.40.38.54.54.
odstup %29,218,519,623,820,523,220,116,922,917,719,122,031,928,626,015,221,922,726,620,125,727,624,136,631,125,526,927,324,336,239,038,526,926,635,062,075,0
% poražených soupeřů31,647,642,933,343,541,252,945,525,050,033,341,424,2------22,221,120,05,042,935,735,735,721,432,615,018,221,720,857,150,05,913,09,3---------
pořadí20202021202220232024celkem
průměr54.034.016.216.314.719.9
medián543810161317
modus541710797
počet závodů241212737
průměrný odstup od vítěze %68,531,828,722,622,128,0
průměrné % poražených soupeřů0,07,132,224,041,926,9

Český pohár sprint

Kategorie K1W

Holubová Nelasp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
pořadí34.39.
odstup %37,936,7
% poražených soupeřů19,57,3
pořadí2023celkem
průměr36.536.5
medián3434
modus3434
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %37,337,3
průměrné % poražených soupeřů13,413,4

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1W

Holubová Nelasp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
pořadí34.39.
odstup %37,936,7
% poražených soupeřů19,57,3
pořadí2023celkem
průměr36.536.5
medián3434
modus3434
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %37,337,3
průměrné % poražených soupeřů13,413,4

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1W

Holubová Nelasp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 97
24.07.22
sp 95
23.07.22
sj 129
05.09.21
sj 101
26.07.20
sj 99
25.07.20
pořadí34.39.6.8.15.7.7.
odstup %37,936,713,219,024,542,141,7
% poražených soupeřů19,57,364,350,017,640,040,0
pořadí2020202120222023celkem
průměr7.015.07.036.516.6
medián7156348
modus7156347
počet závodů21227
průměrný odstup od vítěze %41,924,516,137,330,7
průměrné % poražených soupeřů40,017,657,213,434,1

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1W

Holubová Nelasp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sj 129
05.09.21
pořadí34.39.15.
odstup %37,936,724,5
% poražených soupeřů19,57,317,6
pořadí20212023celkem
průměr15.036.529.3
medián153434
modus153415
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %24,537,333,0
průměrné % poražených soupeřů17,613,414,8