Merenus Jan, 1983

SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.registrační číslo: 043035
výkonnostní třídy  slalom C2: 2 zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2024.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2024
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy5204021025090
Morava200409010060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy18040505030
Morava13060705040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
19.05.2024 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C2X slalom
MERENUSOVÁ Barbora
3. 3/VM 7.706,6
11
18.05.2024 Slalom na Paraplíčku + 2.Český pohár veteránů sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C2X slalom
MERENUSOVÁ Barbora
3. 3/VM 10.209,0
16
14.04.2024 Stružnická peřej Stružnice u České Lípy C2X slalom
MERENUSOVÁ Barbora
2. 1/VM
0
13.04.2024 Stružnická peřej Stružnice u České Lípy C2X slalom
MERENUSOVÁ Barbora
2. 2/VM 15.9010,2
0
01.10.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C2X slalom
MERENUSOVÁ Barbora
3. 2/VM 10.307,8
24
30.09.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C2X slalom
MERENUSOVÁ Barbora
3. 1/VM 4.603,5
24
17.09.2023 54. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C2X slalom
MERENUSOVÁ Barbora
2. 2/VM 4.714,2
20
16.09.2023 54. ročník Slalomu o štít města Tábora + Krajský přebor Jihočeského kraje + 6. ČP veteránů Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C2X slalom
MERENUSOVÁ Barbora
4. 2/VM 12.979,4
8
30.04.2023 Trutnovský slalom Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C2X slalom
MERENUSOVÁ Barbora
4. 2/VM 15.9312,9
13
29.04.2023 Trutnovský slalom + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C2X slalom
MERENUSOVÁ Barbora
3. 2/VM 15.3812,2
18
09.04.2023 Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C2X slalom
MERENUSOVÁ Barbora
2. 1/VM 27.4026,4
5
08.04.2023 Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C2X slalom
MERENUSOVÁ Barbora
3. 1/VM 6.805,8
6
25.09.2022 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 27. 3/VM 19.7218,8
108
25.09.2022 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C2X slalom
MERENUSOVÁ Barbora
4. 1/VM 16.9712,3
25
24.09.2022 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 40. 7/VM 18.3817,5
92
24.09.2022 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C2X slalom
MERENUSOVÁ Barbora
7. 1/VM 16.0611,2
13
18.09.2022 53. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C2X slalom
MERENUSOVÁ Barbora
4. 3/VM 17.2415,1
6
17.09.2022 53. ročník Slalomu o štít města Tábora + Krajský přebor Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C2X slalom
MERENUSOVÁ Barbora
5. 3/VM 12.119,9
7
17.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce (soutok Chrudimky a Labe) C2X slalom
MERENUSOVÁ Barbora
3. 1/VM 6.595,8
4
16.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce C2X slalom
MERENUSOVÁ Barbora
   
0
10.07.2022 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků Kadaňský mlýn C2X slalom
MERENUSOVÁ Barbora
   
0
09.07.2022 Slalom v Kadani + 5. Český pohár veteránů + Český pohár předžáků Kadaňský mlýn C2X slalom
MERENUSOVÁ Barbora
2. 1/VM 4.203,7
14
18.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
MERENUSOVÁ Barbora
4. 1/VM 2.501,9
10
15.05.2022 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C2X slalom
MERENUSOVÁ Barbora
2. 2/VM 9.408,0
12
14.05.2022 Slalom na Paraplíčku + 2. Český pohár veteránů sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C2X slalom
MERENUSOVÁ Barbora
4. 2/VM 18.0014,4
5
17.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C2M slalom
TATÍČEK Miroslav
4. 1/VM 4.093,2
8
17.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C2X slalom
MERENUSOVÁ Barbora
1. 1/VM
11
16.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + MČR veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C2M slalom
TATÍČEK Miroslav
3. 1/VM 2.592,0
17
16.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + MČR veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C2X slalom
MERENUSOVÁ Barbora
1. 1/VM
11
15.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C2M slalom
TATÍČEK Miroslav
   
0
15.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C2X slalom
MERENUSOVÁ Barbora
3. 1/VM 20.7910,7
1
03.04.2022 Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C2M slalom
MERENUSOVÁ Barbora
   
0
02.04.2022 Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C2M slalom
MERENUSOVÁ Barbora
   
0
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
TATÍČEK Miroslav
3. 1/VM 8.207,3
28
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
MERENUSOVÁ Barbora
7. 2/VM 20.0016,7
21
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
TATÍČEK Miroslav
3. 1/VM 5.184,3
28
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
MERENUSOVÁ Barbora
7. 3/VM 16.7212,7
20
01.08.2021 Slalom pod Borskou přehradou + ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C2M slalom
TATÍČEK Miroslav
1. 1/VM
15
01.08.2021 Slalom pod Borskou přehradou + ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C2X slalom
MERENUSOVÁ Barbora
5. 3/VM 16.0011,5
1
31.07.2021 Slalom pod Borskou přehradou + 4. ČP veteránů + ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C2M slalom
TATÍČEK Miroslav
2. 1/VM 1.401,2
13
31.07.2021 Slalom pod Borskou přehradou + 4. ČP veteránů + ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C2X slalom
MERENUSOVÁ Barbora
3. 3/VM 18.0014,1
3
11.07.2021 Slalom na voleji řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem C2X slalom
MERENUSOVÁ Barbora
1. 1/VM
8
10.07.2021 Slalom na voleji + Český pohár veteránů řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem C2X slalom
MERENUSOVÁ Barbora
2. 1/VM 0.970,7
5
08.04.2018 39. ročník závodu Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1M slalom 3. 2/VM 2.603,0
9
08.04.2018 39. ročník závodu Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C2M slalom
BAČINA Jan
7.   84.4083,4
0
07.04.2018 39. ročník závodu Stružnická peřej + Přebor Libereckého kraje řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1M slalom 5. 4/VM 7.708,1
6
07.04.2018 39. ročník závodu Stružnická peřej + Přebor Libereckého kraje řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C2M slalom
BAČINA Jan
2.   5.504,1
4
02.04.2017 38. ročník závodu Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1M slalom 5.   15.9018,3
14
02.04.2017 38. ročník závodu Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C2M slalom
ŠEDIVÝ Jakub
   
0
01.04.2017 38. ročník závodu Stružnická peřej + Přebor Libereckého kraje řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1M slalom 6.   18.6023,8
11
01.04.2017 38. ročník závodu Stružnická peřej + Přebor Libereckého kraje řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C2M slalom
ŠEDIVÝ Jakub
1.  
19
03.04.2016 37. ročník závodu Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1M slalom 5.   6.707,7
13
03.04.2016 37. ročník závodu Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C2M slalom
ŠEDIVÝ Jakub
2.   2.002,1
22
02.04.2016 37. ročník závodu Stružnická peřej + Přebor Libereckého kraje řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1M slalom 8.   10.9011,9
10
02.04.2016 37. ročník závodu Stružnická peřej + Přebor Libereckého kraje řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C2M slalom
ŠEDIVÝ Jakub
4.   14.2014,0
9
12.04.2015 36. ročník slalomu Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1M slalom 8.   17.2019,9
11
11.04.2015 36. ročník slalomu Stružnická peřej + přebor Libereckého kraje řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1M slalom 8.   17.3019,8
12
13.04.2014 Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna, C1M slalom 10.   13.3014,8
15
12.04.2014 Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1M slalom 12.   20.2023,0
11
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Merenus JanSK Kanoistika Česká Lípa, z.s. K1: 3   C1:   C2: 2 K1:   C1:   C2: 30.10.23 aktualizace z registru ČSK
Merenus JanSK Kanoistika Česká Lípa, z.s. K1:   C1:   C2: 2 K1:   C1:   C2: 28.09.22 aktualizace z registru ČSK
Merenus JanSK Kanoistika Česká Lípa, z.s. K1:   C1:   C2: 3 K1:   C1:   C2: 28.09.21 updated from RVP
Merenus JanSK Kanoistika Česká Lípa, z.s. K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 17.07.21 updated from RVP
Merenus JanSK Kanoistika Česká Lípa, z.s. K1:   C1: 3   C2: K1:   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Merenus JanSK Kanoistika Česká Lípa, z.s. K1:   C1: 3   C2: 3 K1:   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Merenus JanSK Kanoistika Česká Lípa, z.s. K1:   C1: 3   C2: 3 K1:   C1:   C2: 29.03.17 updated from RVP
Merenus JanSportovní Klub Kanoistika Česká Lípa K1:   C1: 3   C2: 3 K1:   C1:   C2: 23.02.17 updated from RVP
Merenus JanSportovní Klub Kanoistika Česká Lípa K1:   C1: 3   C2: K1:   C1:   C2: 07.04.16 updated from RVP
Merenus JanSportovní Klub Kanoistika Česká Lípa K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 20.04.14 updated from RVP
Merenus JanSportovní Klub Kanoistika Česká Lípa K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 10.04.14 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|5104|0|N

rok 2024

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
3.C2X
Merenusová Barbora
4/4 27

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
3.C2X
Merenusová Barbora
5/8 99

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
27.C2M
Tatíček Miroslav
3/3 25
 C2M
Merenusová Barbora
2/2 0
6.C2X
Merenusová Barbora
5/14 75
276.K1M 2/2 200

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
2.C2M
Tatíček Miroslav
4/4 84
11.C2X
Merenusová Barbora
5/6 57

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
169.C1M 2/2 15
81.C2M
Bačina Jan
2/2 4

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
165.C1M 2/2 25
50.C2M
Šedivý Jakub
2/2 19

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
152.C1M 2/2 23
43.C2M
Šedivý Jakub
2/2 31

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
147.C1M 2/2 23

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
140.C1M 2/2 26

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202420232022202120182017201620152014
C2X33611-----
C2M--862815043--
K1M--276------
C1M----169165152147140
Fotky nenalezeny.
0|5104|0|N

rok 2024

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
3.C2X
Merenusová Barbora
4/4 27

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
3.C2X
Merenusová Barbora
5/8 99

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
27.C2M
Tatíček Miroslav
3/3 25
 C2M
Merenusová Barbora
2/2 0
6.C2X
Merenusová Barbora
5/14 75
276.K1M 2/2 200

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
2.C2M
Tatíček Miroslav
4/4 84
11.C2X
Merenusová Barbora
5/6 57

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
169.C1M 2/2 15
81.C2M
Bačina Jan
2/2 4

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
165.C1M 2/2 25
50.C2M
Šedivý Jakub
2/2 19

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
152.C1M 2/2 23
43.C2M
Šedivý Jakub
2/2 31

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
147.C1M 2/2 23

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
140.C1M 2/2 26

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202420232022202120182017201620152014
C2X33611-----
C2M--862815043--
K1M--276------
C1M----169165152147140

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
2 10 41       53
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody5.13.0353
C2X3.33.0330
C2M2.93.0211
C1M7.06.0510
K1M33.527.0272
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody59,41018,91324,52852,853
C2X310,0723,3930,01963,330
C2M218,2327,3327,3872,711
C1M00,000,0110,0110,010
K1M00,000,000,000,02
Celkem59,41018,91324,52852,853
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody10088092121,0
C2X574668814,0
C2M2031416420,0
C1M19925842,1
K1M482125,0
Celkem10088092121,0
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Merenus Jansl 17
08.04.18
sl 16
07.04.18
sl 10
02.04.17
sl 9
01.04.17
sl 21
03.04.16
sl 20
02.04.16
sl 9
12.04.15
sl 8
11.04.15
sl 13
13.04.14
sl 12
12.04.14
pořadí3.5.5.6.5.8.8.8.10.12.
odstup %3,08,118,323,87,711,919,919,814,823,0
% poražených soupeřů84,666,769,264,376,561,163,265,060,956,0
pořadí20142015201620172018celkem
průměr11.08.06.55.54.07.0
medián1085536
modus1085535
počet závodů2222210
průměrný odstup od vítěze %18,919,99,821,05,615,0
průměrné % poražených soupeřů58,564,168,866,875,766,8
počet jízd4344419
lepší 1. jízda0
0,0%
2
100,0%
2
100,0%
2
100,0%
0
0,0%
6
60,0%
čistých jízd0
0,0%
2
66,7%
3
75,0%
1
25,0%
2
50,0%
8
42,1%

Kategorie C2M

Merenus Jansl 31
17.04.22
sl 30
16.04.22
sl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 108
01.08.21
sl 107
31.07.21
sl 17
08.04.18
sl 16
07.04.18
sl 9
01.04.17
sl 21
03.04.16
sl 20
02.04.16
pořadí4.3.3.3.1.2.7.2.1.2.4.
odstup %3,22,07,34,30,01,283,44,10,02,114,0
% poražených soupeřů50,066,790,090,0100,087,5---80,0100,087,550,0
pořadí20162017201820212022celkem
průměr3.01.04.52.33.52.9
medián212233
modus212332
počet závodů2124211
průměrný odstup od vítěze %8,10,043,73,22,611,0
průměrné % poražených soupeřů68,8100,040,091,958,472,9
počet jízd4248321
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
1
50,0%
2
50,0%
1
50,0%
4
36,4%
čistých jízd1
25,0%
0
0,0%
0
0,0%
3
37,5%
1
33,3%
5
23,8%

Kategorie C2X

Merenus Jansl 57
19.05.24
sl 56
18.05.24
sl 28
14.04.24
sl 27
13.04.24
sl 139
01.10.23
sl 138
30.09.23
sl 132
17.09.23
sl 131
16.09.23
sl 37
30.04.23
sl 36
29.04.23
sl 20
09.04.23
sl 19
08.04.23
sl 134
25.09.22
sl 133
24.09.22
sl 129
18.09.22
sl 128
17.09.22
sl 93
17.07.22
sl 90
09.07.22
sl 73
18.06.22
sl 57
15.05.22
sl 56
14.05.22
sl 31
17.04.22
sl 30
16.04.22
sl 149
15.04.22
sl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 108
01.08.21
sl 107
31.07.21
sl 99
11.07.21
sl 98
10.07.21
pořadí3.3.2.2.3.3.2.4.4.3.2.3.4.7.4.5.3.2.4.2.4.1.1.3.7.7.5.3.1.2.
odstup %6,69,00,010,27,83,54,29,412,912,226,45,812,311,215,19,95,83,71,98,014,40,00,010,716,712,711,514,10,00,7
% poražených soupeřů66,775,0---50,086,786,788,962,557,171,450,050,082,464,770,066,777,890,072,785,762,5100,0100,0---75,073,920,060,0100,085,7
pořadí2021202220232024celkem
průměr4.23.33.02.53.3
medián33323
modus74323
počet závodů6128430
průměrný odstup od vítěze %9,37,810,36,58,6
průměrné % poražených soupeřů69,172,769,247,967,7
počet jízd122116857
lepší 1. jízda4
66,7%
6
50,0%
2
25,0%
2
50,0%
14
46,7%
čistých jízd2
16,7%
2
9,5%
4
25,0%
0
0,0%
8
14,0%

Kategorie K1M

Merenus Jansl 134
25.09.22
sl 133
24.09.22
pořadí27.40.
odstup %18,817,5
% poražených soupeřů80,772,3
pořadí2022celkem
průměr33.533.5
medián2727
modus2727
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %18,118,1
průměrné % poražených soupeřů76,576,5
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd1
25,0%
1
25,0%