Slalom v Třebechovicích

26.09.2021   řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
ředitel: Jiří Měchura   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMKAŠPAROVÁ Anna, 1985, Sláv.HK
 KAŠPAROVÁ Anna
JINDRÁK Petr
1985
1969
2 Sláv.HK
Tech.Pha
119.36 2 119.56 0 119.56 41
2. MRŮZKOVÁ Marie
MRŮZEK David
2011
1976
2 KK Brand
TJ Dukla
125.02 0 4.00 999 125.025.46/4,60
3. ZEDNÍČKOVÁ Michaela
ŠILAR Jakub
2005
1987
2 Vys.Mýto
Vys.Mýto
125.96 2 124.75 2 126.757.19/6,037
4.1/DMMOTLOVÁ Andrea
SAIFRTOVÁ Magdaléna
2006
2008
2 KVS HK
KK Brand
127.62 0 127.86 0 127.628.06/6,733
5. MACHUTA Zdeněk
MACHUTOVÁ Iva
1964
2003
3 Kralupy
Kralupy
132.13 4 133.09 4 136.1316.57/13,929
6.1/VSBENHÁK Jiří
SAMEŠOVÁ Věra
1956
1955
2 Jablonec
Jablonec
137.47 0 4.00 999 137.4717.91/15,025
7.2/VMMERENUS Jan
MERENUSOVÁ Barbora
1983
1984
3 Č.Lípa
Č.Lípa
138.54 2 137.56 2 139.5620.00/16,721
8.3/VMOUTRATA Jindřich
KONVALINKOVÁ Irena
1970
1977
2 Pardub.
Pardub.
139.12 2 145.69 4 141.1221.56/18,017
9.2/DMVACULOVÁ Lucie
NEKOLNÁ Žofie
2008
2006
2 KK Brand
KK Brand
145.93 8 136.99 6 142.9923.43/19,613
10.1/U23KLIŠČOVÁ Barbora
MAREK Matyáš
 
2003
3 Třebech.
Třebech.
137.37 6 143.57 0 143.3723.81/19,912
11.4/VMZÁRUBOVÁ Michaela
BAČÁKOVÁ Radka
1986
1983
3 Dv.Král.
USK Pha
138.39 6 137.46 6 143.4623.90/20,011
12.3/DMHOJDOVÁ Eliška
HOJDOVÁ Markéta
2005
2007
2 Horš.Týn
Horš.Týn
135.53 10 132.37 12 144.3724.81/20,810
13.1/ZSJIRASOVÁ Klára
JANČAR Štěpán
2008
2007
3 USK Pha
USK Pha
143.16 4 147.24 4 147.1627.60/23,19
14.2/U23KOBLÍŽEK Daniel
ŽĎÁRSKÁ Laura
2000
2006
3 Pardub.
Pardub.
150.23 6 151.19 6 156.2336.67/30,78
15.2/ZSKOUCKÁ Mariana
VLNAS Ota
2007
2010
USK Pha
USK Pha
159.31 6 151.17 6 157.1737.61/31,57
16.3/ZSRENDÓN Marco
FIEDLEROVÁ Nela
2008
2007
Boh.Pha
Boh.Pha
155.50 2 166.44 12 157.5037.94/31,76
17.4/ZSPETŘÍČEK Adam
SYNKOVÁ Valentýna
 
2007
L.Žatec
L.Žatec
148.83 12 158.74 6 160.8341.27/34,55
18.1/ZMZAŤKOVÁ Eliška
RŮŽIČKA Jan
2009
2009
3 KK Brand
KK Brand
167.51 4 177.48 8 171.5151.95/43,54
19.5/ZSHOLUBOVÁ Nela
VOSMEK Jáchym
2007
2007
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
172.16 6 171.42 4 175.4255.86/46,73
20.2/VSJAROLÍMEK Otto
JAROLÍMKOVÁ Věra
1961
1966
3 Turnov
Turnov
4.00 999 172.51 6 178.5158.95/49,32
21.6/ZSJASANSKÁ Anna
KVAPIL Ondřej
2007
2007
Vys.Mýto
Vys.Mýto
161.05 62 180.47 6 186.4766.91/56,01
22.2/ZMPOKORNÁ Emílie
MRÁZOVÁ Ema
2010
2009
USK Pha
Boh.Pha
178.90 10 178.72 16 188.9069.34/58,00
23.1/PZHRONOVÁ Ludmila
MACHUTOVÁ Hana
2011
2011
Kralupy
Kralupy
191.34 2 198.07 10 193.3473.78/61,70
24.4/DMZÁRUBOVÁ Veronika
HAVIÁROVÁ Zuzana
2005
2005
3 Třebech.
Třebech.
4.00 999 191.25 14 205.2585.69/71,70
25.5/VMFOHL Ondřej
ZÁBRANSKÁ Monika
1979
1977
3 Kralupy
Kralupy
211.58 0 197.54 16 211.5892.02/77,00
  VACULOVÁ Silvie
NOVOTNÝ Matyáš
2010
2009
3 KK Brand
KK Brand
4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení