4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile

28.04.2019   Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
ředitel: Jan Polesný   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.17:36,53 75/134/0
2. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto17:59,7923.26/2,268/122/0
3. RYGEL Marek 1989 MT KK Brno18:10,5934.06/3,262/0/92
4.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.18:15,8139.28/3,757/110/0
5.1/U23KRISTEK Václav 1996 1 Olomouc18:19,6843.15/4,153/0/80
6.1/DMRAŠNER Karel 2004 2 Postřelm18:42,0565.52/6,249/0/68
7.1/DSKLÍMA Vojtěch 2002 1 Č.Kruml.18:49,5573.02/6,946/98/0
8. SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec19:24,12107.59/10,243/86/0
9.2/DMBEIER Matouš 2004 1 Trutnov19:24,82108.29/10,240/74/0
10. ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.19:33,97117.44/11,137/62/0
11.2/U23SKOŘEPA Vojtěch 1999 1 Č.Kruml.19:36,54120.01/11,435/50/0
12.2/DSURBAN Daniel 2001 2 Šumperk19:38,35121.82/11,533/0/56
13.3/DMSALAJ František 2004 2 Litovel19:46,68130.15/12,331/0/50
14. ŠILAR Jakub 1987 1 Vys.Mýto20:08,71152.18/14,429/38/0
15.2/VMLISICKÝ David 1981 2 Olomouc20:16,46159.93/15,127/0/44
16.4/DMKRATOCHVÍL Martin   2 Olomouc20:21,59165.06/15,625/0/38
17.5/DMŠMAKAL Petr 2003 2 Litovel20:24,17167.64/15,923/0/32
18.1/ZSVEJNAR Samuel 2005 2 Č.Kruml.20:31,56175.03/16,621/26/0
19.3/VMKEJKLÍČEK Tomáš 1980 3 Pardub.20:47,61191.08/18,119/20/0
20.3/U23RUFFER Matěj 1999 2 Pardub.20:53,65197.12/18,717/14/0
21. PAVLÍK Radek 1992 1 VSDK21:31,03234.50/22,215/0/26
22. JÍLEK Jan 1993 3 Vys.Mýto21:36,53240.00/22,714/8/0
23.4/U23WALTER Jakub 1998 2 Olomouc21:48,21251.68/23,813/0/20
24.2/ZSŠŤASTNÝ Matěj 2005 2 Pardub.22:01,02264.49/25,012/2/0
25.6/DMVESELÝ Ondřej 2004 2 Pardub.22:06,97270.44/25,611/1/0
26.3/ZSGEPRT David 2005 2 Litovel22:48,56312.03/29,510/0/14
27.7/DMVODÁK Norbert 2004 2 Litovel23:10,12333.59/31,69/0/8
28.8/DMVITOUL Tomáš   3 Litovel23:37,49360.96/34,28/0/2
29.9/DMKOSÍK Dan 2004 3 Olomouc23:40,18363.65/34,47/0/1
  ŠŤASTNÝ Filip 1994 3 Pardub.DNS 0/0/0
  PAPULA Jan   2 LitovelDNS 0/0/0
  JANŮ Filip 2002 1 OlomoucDNS 0/0/0
  ŠMOLDAS Michal 1998 1 LitovelDNS 0/0/0
  MAREŠ Jakub 2003 2 Č.Kruml.DNS 0/0/0
  ŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.DNS 0/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.17:14,87 75/139/0
2.2/U23HRICOVÁ Klára 1999 1 Olomouc17:29,4414.57/1,468/0/165
3.3/U23BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Boh.Pha17:40,4625.59/2,562/127/0
4.4/U23DIMOVOVÁ Barbora 2000 MT Litovel17:47,2132.34/3,157/0/153
5.1/DSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 1 Boh.Pha17:48,7233.85/3,353/115/0
6.5/U23PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.17:52,5337.66/3,649/103/0
7.2/DSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno17:58,4243.55/4,246/0/141
8.1/DMKNEBLOVÁ Tereza   1 Olomouc18:03,8248.95/4,743/0/129
9.2/DMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.18:37,2282.35/8,040/91/0
10.3/DSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno18:44,3189.44/8,637/0/117
11.3/DMKOLIHOVÁ Hana 2003 1 Soběslav18:49,8795.00/9,235/79/0
12.1/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc19:12,30117.43/11,333/0/105
13.4/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 1 VS Tábor19:28,08133.21/12,931/67/0
14.1/VHALAŠKOVÁ Petra 1974 1 Olomouc19:31,47136.60/13,229/0/93
15.2/VBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník19:45,17150.30/14,527/0/81
16.4/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc20:04,46169.59/16,425/0/69
17.5/DMRETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc20:07,89173.02/16,723/0/63
18.5/DSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 1 SKVeselí20:13,43178.56/17,321/0/57
19.2/ZSKLEINOVÁ Štěpánka 2005 2 Č.Kruml.20:13,57178.71/17,319/61/0
20.6/U23DIMOVOVÁ Viktorie 2000 2 Litovel20:18,31183.44/17,717/0/51
21.3/ZSJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc20:24,79189.92/18,415/0/45
22.7/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml.20:26,05191.18/18,514/55/0
23.6/DMMÁDROVÁ Amálie 2003 2 Loko Plz20:30,35195.48/18,913/49/0
24.4/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc20:51,52216.65/20,912/0/39
25.8/U23VAŇKOVÁ Michaela 2000 2 Litovel20:57,52222.65/21,511/0/33
26.7/DMŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 2 Loko Plz20:58,44223.57/21,610/43/0
27.1/VMNAJMANOVÁ Kateřina 1984 2 Olomouc20:58,64223.77/21,69/0/27
28.9/U23NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno21:02,42227.55/22,08/0/21
29.3/VLACINOVÁ Leona 1974 2 Semily21:10,22235.35/22,77/37/0
30.5/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 2 Vys.Mýto21:11,70236.83/22,96/31/0
31.8/DMDOBEŠOVÁ Eva 2004 2 VSDK21:20,42245.55/23,75/0/15
32.6/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc21:35,44260.57/25,24/0/9
33.9/DMBOČÁNKOVÁ Jana 2003 2 Soběslav21:40,37265.50/25,73/25/0
34.10/DMBUNDOVÁ Simona 2004 2 Pardub.21:41,27266.40/25,72/19/0
35.6/DSPLÁŠILOVÁ Anežka 2002 3 Pardub.21:49,50274.63/26,51/13/0
36.7/DSBROTÁNKOVÁ Petra 2001 2 Loko Plz22:03,80288.93/27,90/7/0
37.7/ZSSTŘECHOVÁ Ela 2005 3 VSDK22:11,78296.91/28,70/0/3
38.11/DMVOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 3 VSDK22:37,92323.05/31,20/0/2
39.4/VTYKALOVÁ Jana 1968 2 Klášter.23:04,74349.87/33,80/1/0
40.8/DSDOPITOVÁ Daniela 2002 3 Olomouc23:09,17354.30/34,20/0/1
  SATKOVÁ Martina 1998 MT Dukla B.DNS 0/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/VMMRŮZEK Kamil 1977 1 Dukla B.16:00,93 75/224/0
2. SATKE Adam 1994 MT KK Brno16:03,562.63/0,368/0/172
3. SLEPICA Karel 1988 MT Olomouc16:04,563.64/0,462/0/160
4. ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha16:24,4323.50/2,457/212/0
5. HRIC Filip 1993 MT Olomouc16:31,8430.91/3,253/0/148
6.1/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 MT Boh.Pha16:40,1239.19/4,149/200/0
7.1/DSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 1 KK Brno16:46,3045.37/4,746/0/136
8.2/U23ZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha16:47,3646.43/4,843/188/0
9.2/DSŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz16:52,7051.77/5,440/176/0
10.3/DSNOVÁK Filip 2002 2 Boh.Pha16:52,9952.06/5,437/164/0
11.3/U23ŠVAGR Rostislav 2000 1 Týniště16:57,9357.00/5,935/152/0
12.4/U23JELÍNEK Filip 1996 2 Boh.Pha17:02,4361.50/6,433/140/0
13.4/DSKIRCHNER David 2002 1 Boh.Pha17:03,5262.59/6,531/128/0
14.2/VMPOLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK17:03,9463.01/6,629/116/0
15.1/DMHRADEC Matěj 2003 1 Olomouc17:07,8366.90/7,027/0/124
16.5/DSIVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí17:09,4768.54/7,125/0/112
17.1/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz17:10,1869.25/7,223/104/0
18. KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí17:23,9783.04/8,621/0/100
19.6/DSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc17:24,5683.63/8,719/0/88
20.2/VKRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc17:26,4585.52/8,917/0/82
21.3/VMMAREK Aleš 1978 1 Trutnov17:31,6690.73/9,415/98/0
22.7/DSONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml.17:47,23106.30/11,114/92/0
23. KREJZA Filip 1989 1 Vys.Mýto17:53,31112.38/11,713/86/0
24.5/U23VENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto17:59,77118.84/12,412/80/0
25.1/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc18:07,02126.09/13,111/0/76
26.2/DMBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno18:08,33127.40/13,310/0/70
27.2/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha18:12,57131.65/13,79/74/0
28. EISNER Tomáš 1987 Loko Plz18:23,07142.14/14,88/68/0
29.3/DMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc18:24,49143.56/14,97/0/64
30.4/DMGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc18:28,62147.69/15,46/0/58
31.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž18:36,63155.70/16,25/0/52
32.6/U23KRČ Ladislav 1999 2 Dukla B.18:37,69156.76/16,34/62/0
33.3/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz18:38,75157.82/16,43/56/0
34.7/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno18:44,61163.68/17,02/0/46
35.8/DSHALA Jiří 2002 2 Olomouc18:46,67165.74/17,21/0/40
36.5/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily18:50,05169.12/17,60/50/0
37.6/DMBROKEŠ Marek 2003 2 Šumperk18:59,19178.26/18,60/0/34
38.3/ZSŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc19:06,86185.93/19,30/0/28
39.9/DSOLŠÁK Matyáš 2001 2 Č.Kruml.19:08,90187.97/19,60/44/0
40.4/ZSMÍKA Hynek 2006 2 Soběslav19:12,45191.52/19,90/38/0
41.7/DMVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice19:30,35209.42/21,80/32/0
42.8/DMMRÁKA Jan 2004 2 Olomouc19:51,23230.30/24,00/0/22
43.10/DSSKALICKÝ Aleš 2002 2 Pardub.20:07,31246.38/25,60/26/0
44.9/DMFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.20:09,41248.48/25,90/20/0
45.10/DMZEMAN Šimon 2004 3 SKVeselí20:21,28260.36/27,10/0/16
46.5/ZSŠOTEK Adam 2005 2 Olomouc20:29,19268.26/27,90/0/10
47.11/DMVIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště20:34,06273.13/28,40/14/0
48.1/ZMPANZER Martin 2007 3 Loko Plz20:56,59295.66/30,80/8/0
49.12/DMNĚMEC Radek 2004 2 Pardub.21:07,92306.99/31,90/2/0
50.11/DSWALTER David 2001 2 Šumperk21:21,30320.37/33,30/0/4
51.6/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto21:54,21353.28/36,80/1/0
52.12/DSBERKA Štěpán   3 Litovel22:03,55362.62/37,70/0/3
53.13/DMDOLEŽAL Filip 2004 3 SKVeselí22:40,56399.64/41,60/0/2
54.14/DMROLENC Jakub 2004 3 SKVeselí27:31,78690.85/71,90/0/1
  STEHLÍK Alexander 2002 3 TrutnovDNS 0/0/0
  STRATIL Filip 2006 3 LitovelDNS 0/0/0
  KODET Marcel 1965 3 L.ŽatecDNS 0/0/0
  MARTINKA Antonín 1993 2 KroměřížDNS 0/0/0
  ODVÁRKO Michael 1979 2 Dukla B.DNS 0/0/0
  NEUBERT Adam 1997 1 OlomoucDNS 0/0/0
  KOBLÍŽEK Daniel 2000 1 TrutnovDSQ 0/0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/DSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno19:37,01 75/0/66
2.1/U23PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.19:52,5615.55/1,368/48/0
3.1/DMKNEBLOVÁ Tereza   1 Olomouc20:10,7933.78/2,962/0/54
4.2/U23PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.20:15,9238.91/3,357/36/0
5.2/DSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 1 Olomouc20:34,8457.83/4,953/0/42
6.3/DSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno21:46,84129.83/11,049/0/30
7.3/U23NĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno21:47,44130.43/11,146/0/18
8.2/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 1 Č.Kruml.21:52,11135.10/11,543/24/0
9.4/DSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí22:09,75152.74/13,040/0/12
10.4/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml.22:18,28161.28/13,737/12/0
11.5/U23HOROVÁ Klára 1998 2 Olomouc23:39,33242.32/20,635/0/6
  DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 OlomoucDNS 0/0/0
  SATKOVÁ Martina 1998 1 Dukla B.DNS 0/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ROLENC Ondřej
SUCHÁNEK Daniel
1991
1993
MT Pardub.
Vys.Mýto
17:16,90 75/73/0
2. RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
17:26,329.42/0,968/0/67
3.1/U23KRISTEK Václav
JELÍNEK Filip
1996
1996
MT Olomouc
Boh.Pha
17:36,0819.18/1,862/61/55
4.1/VMLISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
1 Olomouc
Pardub.
19:06,13109.23/10,557/49/43
5.1/DMVANĚK Matěj
RAŠNER Karel
2004
2004
3 VS Tábor
Postřelm
19:13,34116.44/11,253/37/31
6.2/U23HENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
19:13,61116.71/11,349/0/19
7.1/DSSMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
1 Val.Mez.
Val.Mez.
19:18,56121.67/11,746/0/7
8.2/DMSALAJ František
ŠMAKAL Petr
2004
2003
2 Litovel
Litovel
19:27,14130.24/12,643/0/1
9.3/U23ŠVAGR Rostislav
KOBLÍŽEK Daniel
2000
2000
1 Týniště
Trutnov
19:52,04155.14/15,040/25/0
10. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
19:52,26155.36/15,037/13/0
11. KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
20:33,70196.80/19,035/1/0
12.2/DSBUNDOVÁ Simona
PLÁŠILOVÁ Anežka
2004
2002
Pardub.
Pardub.
23:20,18363.28/35,033/0/0
  HRADEC Matěj
RUDORFER Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
DNS 0/0/0
  WALTER Jakub
RUFFER Jakub
1998
2007
2 Olomouc
Pardub.
DNS 0/0/0
  JANŮ Filip
KLÍMA Vojtěch
2002
2002
1 Olomouc
Č.Kruml.
DNS 0/0/0
  ŠMOLDAS Michal
ZAPLETAL Vojtěch
1998
1998
1 Litovel
Boh.Pha
DNS 0/0/0
  JINDRÁK Petr
OLIVERIUS Jan
1969
1967
2 Tech.Pha
Tech.Pha
DNS 0/0/0
Oddíl