Halašková Petra, 1974

SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistikyregistrační číslo: 119019
výkonnostní třídy  slalom K1: -   C1: -   C2: -  sjezd K1: 2   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
01.05.2022 6. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem K1W sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
30.04.2022 5. Český pohár ve sprintu ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem K1W sjezd 13. 1/V 11.8812,7ČP/OČ/OM
31/0/13
10.04.2022 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 15. 1/V 152.3914,3ČP/OČ/OM
27/0/33
09.04.2022 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 15. 1/V 79.028,3ČP/OČ/OM
27/0/27
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 7. 1/V 100.2013,2OM
17
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova reka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 8. 1/V 96.7012,6OM
18
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici. K1W sjezd 8. 1/V 102.1013,4OM
22
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 10. 1/V 102.4013,3OM
18
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné K1W sjezd 25. 1/V 8.5317,6ČP/OČ/OM
17/0/15
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné K1W sjezd 21. 1/V 7.3915,1ČP/OČ/OM
25/0/27
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon K1W sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra K1W sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 22. 1/V 7.0013,9ČP/OČ/OM
14/0/9
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 18. 1/V 7.5815,4ČP/OČ/OM
21/0/27
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné K1W sjezd 30. 1/V 9.2918,8ČP/OČ/OM
15/0/19
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1W sjezd 30. 1/V 8.6817,2ČP/OČ/OM
15/0/13
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 22. 1/V 7.5615,5ČP/OČ/OM
14/0/19
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 25. 1/V 8.8118,2ČP/OČ/OM
11/0/13
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom     OM
0
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 33. 3/V 32.4028,6OM
14
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 35. 3/V 34.6027,6OM
12
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné K1W sjezd 30. 1/V 11.0923,2ČP/OČ/OM
11/0/21
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1W sjezd 25. 1/V 7.9516,1ČP/OČ/OM
19/0/46
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy K1W sjezd 20. 1/V 11.4018,0ČP/OČ/OM
19/0/52
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 21. 1/V 10.4216,2ČP/OČ/OM
17/0/46
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 14. 1/V 136.6013,2ČP/OČ/OM
29/0/93
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 15. 1/V 150.8614,9ČP/OČ/OM
27/0/93
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 3. 1/V 116.5011,7OM
65
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1W sjezd 3. 1/V 92.4010,8OM
57
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština K1W sjezd 4. 1/V 116.0011,8OM
56
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1W sjezd 4. 1/V 92.3011,0OM
49
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1W slalom 20. 2/VM 16.8019,7OM
23
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1W slalom 23. 2/VM 22.0025,3OM
20
26.08.2018 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně K1W sjezd 11. 1/VM 139.4217,0ČP/OČ/OM
35/0/42
25.08.2018 9. Český pohár ve sprintu na Lipně K1W sjezd 15. 1/VM 11.549,9ČP/OČ/OM
33/0/24
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál K1W sjezd 22. 1/VM 7.1114,3ČP/OČ/OM
21/0/60
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál K1W sjezd 20. 2/VM 8.3216,8ČP/OČ/OM
23/0/60
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR K1W sjezd 17. 1/VM 7.5315,5ČP/OČ/OM
23/0/23
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 K1W sjezd 14. 1/VM ČP/OČ/OM
29/0/29
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje K1W slalom 10. 1/VM 26.2024,2OM
10
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile K1W sjezd 15. 1/VM 77.0314,0ČP/OČ/OM
27/0/85
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile K1W sjezd 16. 1/VM 78.0414,3-
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 4. 1/VM 96.4010,8OM
63
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 5. 1/VM 129.0012,4OM
57
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 6. 1/VM 91.6012,5OM
37
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 6. 1/VM 65.9011,7OM
0
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 18. 1/VM 6.6512,5ČP/OČ/OM
31/0/25
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné K1W sjezd 19. 1/VM 6.1711,9ČP/OČ/OM
31/0/25
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 29. 2/VM 34.5032,3OM
8
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 27. 2/VM 27.1022,8OM
12
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 16. 2/VM 4.929,0ČP/OČ/OM
10/0/2
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné K1W sjezd 14. 2/VM 6.7112,6ČP/OČ/OM
14/0/4
20.08.2016 7. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně Lipno K1W sjezd 15. 2/VM 8.907,3ČP
0
11.05.2016 Sprint v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1W sjezd     OM
0
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 15. 1/VM ČP/OČ/OM
12/0/37
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 16. 1/VM 9.2513,0ČP/OČ/OM
10/0/37
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 5. 1/VM 111.7011,4OM
41
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 6. 1/VM 73.608,5OM
33
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd     OM
0
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd     OM
0
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 21. 2/VM 21.8020,0OM
15
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci K1W slalom 22. 3/VM 22.4020,5OM
13
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 12. 2/VM 6.7212,4ČP/OČ/OM
18/0/7
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné K1W sjezd 10. 1/VM 6.4411,6ČP/OČ/OM
22/0/25
23.08.2015 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně K1W sjezd 9.   13.6011,9ČP/OČ/OM
25/0/30
22.08.2015 9. Český pohár ve sjezdu - klasik na Lipně Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo K1W sjezd 12.   291.4235,8ČP/OČ/OM
18/0/12
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 17.   8.7117,9ČP/OČ/OM
9/0/7
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 13.   5.3610,9ČP/OČ/OM
16/0/26
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 8. 1/VM 34.916,0ČP/OČ/OM
28/0/58
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 10. 1/VM 5.858,1ČP/OČ/OM
22/0/58
26.04.2015 4. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout K1W sjezd 6. 1/VM 57.206,1ČP/OČ/OM
34/0/36
25.04.2015 3. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout K1W sjezd 5. 1/VM 45.306,2ČP/OČ/OM
38/0/60
19.04.2015 2. Český pohár ve sjezdu - klasik na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
18.04.2015 1. Český pohár ve sjezdu - klasik na Kamenici + MČR Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 6. 1/VM 104.408,7ČP/OČ/OM
34/0/24
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 4. 2/VM 38.503,8OM
22
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 4. 2/VM 19.902,3OM
22
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 4. 2/VM 37.804,3OM
23
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 5. 2/VM 59.605,9OM
18
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 21. 3/VM 27.0525,5OM
16
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 26. 3/VM 47.2945,2OM
11
31.08.2014 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně + MČR start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem K1W sjezd 8. 1/VM 8.647,3ČP/OČ/OM
28/0/18
30.08.2014 9. Český pohár ve sjezdu na Lipně + MČR start: start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou K1W sjezd 6. 1/VM 57.926,7ČP/OČ/OM
34/0/30
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 6. 1/VM 5.139,4ČP/OČ/OM
34/0/58
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné K1W sjezd 8. 1/VM 5.7110,6ČP/OČ/OM
28/0/58
25.05.2014 6. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 11. 2/VM 6.8310,4ČP/OČ/OM
20/0/19
24.05.2014 5. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 8. 1/VM 4.887,3ČP/OČ/OM
28/0/37
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice K1W sjezd 8.   6.868,3ČP/OČ/OM
28/0/37
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz K1W sjezd 7. 1/VM 66.076,2ČP/OČ/OM
31/0/49
27.04.2014 2. Český pohár ve sjezdu na Kamenici Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy K1W sjezd 7. 1/VM 88.709,2ČP/OČ/OM
31/0/31
26.04.2014 1. Český pohár ve sjezdu na Kamenici + MČR U23 Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy K1W sjezd 7. 1/VM 92.709,7ČP/OČ/OM
31/0/31
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou K1W sjezd 2. 1/VM 48.404,2OM
53
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most K1W sjezd 3.   52.907,0OM
43
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most K1W sjezd 3. 1/VM 48.106,4OM
54
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou K1W sjezd 3. 1/VM 78.907,1OM
54
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1W slalom 28. 3/VM 32.0032,7OM
18
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1W slalom 35. 4/VM 35.9735,6OM
11
25.08.2013 10. Český pohár ve sprintu + MČR U23 USD České Vrbné K1W sjezd 9. 2/VM 7.4912,6ČP
25
24.08.2013 9. Český pohár ve sprintu + MČR veteránů USD České Vrbné K1W sjezd 21. 2/VM 13.1622,8ČP/OČ/OM
0/0/0
19.05.2013 8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 6. 1/VM 3.845,7ČP/OČ/OM
34/0/68
18.05.2013 7. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 7. 1/VM 4.206,5ČP/OČ/OM
31/0/68
28.04.2013 6. Český pohár ve sprintu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem + MČR jednotlivců řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu K1W sjezd 7. 1/VM 3.353,3ČP/OČ/OM
31/0/54
21.04.2013 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné K1W sjezd 7. 1/VM 127.3011,2ČP/OČ/OM
31/0/48
20.04.2013 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné K1W sjezd 7. 1/VM 101.308,8ČP/OČ/OM
31/0/42
14.04.2013 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila K1W sjezd 7. 1/VM 117.308,9ČP/OČ/OM
31/0/86
13.04.2013 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila K1W sjezd 6. 1/VM 66.404,9ČP/OČ/OM
34/0/87
07.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.3, neděle řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 3. 1/VM 40.205,1OM
44
06.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.1, sobota řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 4. 1/VM 58.707,6OM
45
06.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.2, sobota řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov most K1W sjezd 5. 1/VM 97.808,6OM
35
08.07.2012 10.Český pohár ve sjezdu - sprint - Veltrusy USD Veltrusy K1W sjezd 4. 1/VM 6.515,5ČP/OČ/OM
42/0/85
07.07.2012 9.ČP ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu - Veltrusy USD Veltrusy K1W sjezd 3. 1/VM 5.584,7ČP/OČ/OM
47/0/85
10.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 K1W slalom   3/VM OM
0
09.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 K1W slalom 30. 4/VM OM
0
06.05.2012 8.Český pohár ve sjezdu - sprint, 3.nominační závod ve sprintu, MČR ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné K1W sjezd 4. 1/VM 5.223,4ČP/OČ/OM
42/0/108
05.05.2012 7.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR U23 ve sprintu, 2.nominační závod ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné K1W sjezd 4. 1/VM 5.594,1ČP/OČ/OM
42/0/102
29.04.2012 6.Český pohár ve sjezdu, MČR ve sjezdu, 3.nominační závod ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné K1W sjezd 6.   87.107,6ČP/OČ/OM
34/0/36
28.04.2012 5. Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné K1W sjezd 5.   62.705,3ČP/OČ/OM
38/0/42
22.04.2012 4.Český pohár ve sjezdu, 2.nominační závod ve sjezdu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok-Rejštejn most K1W sjezd 8. 2/VM 83.647,8ČP/OČ/OM
28/0/78
21.04.2012 3.Český pohár ve sjezdu - sprint, 1.nominační závod ve sprintu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova K1W sjezd 8. 2/VM 10.176,8ČP/OČ/OM
28/0/78
08.04.2012 2.Český pohár ve sjezdu, 1.nominační závod ve sjezdu - Sázava Řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz K1W sjezd 6.   58.305,2ČP/OČ/OM
34/0/91
07.04.2012 1.Český pohár ve sjezdu - Sázava řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz K1W sjezd 7.   75.406,7ČP/OČ/OM
31/0/79
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.2 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 3. 2/VM 23.202,9OM
74
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.1 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most K1W sjezd 4. 2/VM 34.403,7OM
64
28.08.2011 MČR ve sprintu Lipno, start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem K1W sjezd 4. 1/VM 15.346,7ČP/OČ/OM
42/0/72
27.08.2011 MČR v klasickém sjezdu Lipno, start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou K1W sjezd 3. 1/VM 38.754,5ČP/OČ/OM
47/0/60
02.07.2011 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu USD Veltrusy K1W sjezd 6. 1/VM 8.646,0ČP/OČ/OM
34/0/99
22.05.2011 10.ČP ve sjezdu - sprint řeka Moravice v Hradci nad Moravicí K1W sjezd 4. 1/VM 7.643,5ČP/OČ/OM
42/0/99
21.05.2011 9.ČP ve sjezdu - klasik, MČR dorostu v klas.sjezdu - individuální závod řeka Moravice v úseku Hradec nad Moravicí - Kylešovice K1W sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
01.05.2011 8.Český pohár ve sjezdu - klasik, 2.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko K1W sjezd 10. 2/VM 120.4010,0ČP/OČ/OM
22/0/58
30.04.2011 7.Český pohár ve sjezdu - klasik, 1.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko K1W sjezd 10. 2/VM 120.4010,0ČP/OČ/OM
22/0/58
24.04.2011 6. Český pohár ve sjezdu, sprint - Špindlerův Mlýn řeka Labe, okolo Michlova mlýna K1W sjezd 4. 1/VM 9.645,6ČP/OČ/OM
42/0/55
23.04.2011 5. Český pohár ve sjezdu, klasik. - Špindlerův Mlýn řeka Labe v úseku pod přehradou Labská ve Špindlerově Mlýně K1W sjezd 2. 1/VM 45.734,6ČP/OČ/OM
53/0/37
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom
sobota 25.9.2010
11. 3/VM 14.4013,2-
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom
neděle 26.9.2010
12. 3/VM 17.3016,0-
19.05.2010 VZ ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom     -
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Halašková PetraSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1:   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 17.05.21 updated from RVP
Halašková PetraUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 08.04.21 updated from RVP
Halašková PetraUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 01.12.20 updated from RVP
Halašková PetraUP Olomouc K1: 3+   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Halašková PetraUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 15.11.18 updated from RVP
Halašková PetraUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Halašková PetraUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 23.11.16 updated from RVP
Halašková PetraUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 20.11.13 updated from RVP
Halašková PetraUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 28.11.12 updated from RVP
Halašková PetraUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 17.11.12 updated from RVP
Halašková PetraUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 26.11.11 updated from RVP
Halašková PetraUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 25.05.11 updated from RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|2370|0|N

rok 2022

Sjezd: Žebříček Český Pohár
15.K1W 4/4 85
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
9.K1W 5/8 118

rok 2021

Sjezd: Žebříček Český Pohár
26.K1W 6/6 77
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
13.K1W 5/6 78

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1W 1/1 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
27.K1W 4/4 55
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
16.K1W 4/4 64

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Morava
46.K1W 2/2 26
Sjezd: Žebříček Český Pohár
20.K1W 5/6 111
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
9.K1W 5/10 364

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Morava
36.K1W 3/3 53
Sjezd: Žebříček Český Pohár
13.K1W 6/7 170
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 5/7 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
7.K1W 5/11 325

rok 2017

Sjezd: Žebříček Český Pohár
37.K1W 2/2 62
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
28.K1W 2/2 50

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Morava
42.K1W 2/2 20
Sjezd: Žebříček Český Pohár
23.K1W 4/5 46
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
10.K1W 5/9 152

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Morava
28.K1W 2/2 28
Sjezd: Žebříček Český Pohár
11.K1W 8/12 221
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 5/12 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
7.K1W 5/16 242

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Morava
45.K1W 2/2 27
Sjezd: Žebříček Český Pohár
8.K1W 7/10 214
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 5/10 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
4.K1W 5/14 277

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
46.K1W 2/2 29
Sjezd: Žebříček Český Pohár
8.K1W 8/9 217
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 5/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
4.K1W 5/11 363

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
4.K1W 8/10 310
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 5/10 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
3.K1W 5/12 471

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20222021202020192018201720162015201420132012
K1W1526272013372311884

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20222021202020192018201720162015201420132012
K1W4679558389936554734359

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20202019201820162015201420132012
K1W5446364228454673

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20222021202020192018201720162015201420132012
K1W913169728107443
Fotky nenalezeny.
0|2370|0|N

rok 2022

Sjezd: Žebříček Český Pohár
15.K1W 4/4 85
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
9.K1W 5/8 118

rok 2021

Sjezd: Žebříček Český Pohár
26.K1W 6/6 77
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
13.K1W 5/6 78

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1W 1/1 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
27.K1W 4/4 55
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
16.K1W 4/4 64

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Morava
46.K1W 2/2 26
Sjezd: Žebříček Český Pohár
20.K1W 5/6 111
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
9.K1W 5/10 364

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Morava
36.K1W 3/3 53
Sjezd: Žebříček Český Pohár
13.K1W 6/7 170
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 5/7 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
7.K1W 5/11 325

rok 2017

Sjezd: Žebříček Český Pohár
37.K1W 2/2 62
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
28.K1W 2/2 50

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Morava
42.K1W 2/2 20
Sjezd: Žebříček Český Pohár
23.K1W 4/5 46
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
10.K1W 5/9 152

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Morava
28.K1W 2/2 28
Sjezd: Žebříček Český Pohár
11.K1W 8/12 221
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 5/12 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
7.K1W 5/16 242

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Morava
45.K1W 2/2 27
Sjezd: Žebříček Český Pohár
8.K1W 7/10 214
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 5/10 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
4.K1W 5/14 277

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
46.K1W 2/2 29
Sjezd: Žebříček Český Pohár
8.K1W 8/9 217
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 5/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
4.K1W 5/11 363

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
4.K1W 8/10 310
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 5/10 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
3.K1W 5/12 471

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20222021202020192018201720162015201420132012
K1W1526272013372311884

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20222021202020192018201720162015201420132012
K1W4679558389936554734359

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20202019201820162015201420132012
K1W5446364228454673

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20222021202020192018201720162015201420132012
K1W913169728107443

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
16     107     123
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody23.923.02116
K1W23.923.02116
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,000,000,016
K1W00,000,000,000,016
Celkem00,000,000,000,016
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody271546829,6
K1W271546829,6
Celkem271546829,6
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie K1W

Halašková Petrasl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 47
10.05.18
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
Hanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
sl.Kroměříž
09.06.12
Mlýnský náho
25.09.10
Mlýnský náho
25.09.10/2
pořadí33.35.20.23.10.29.27.21.22.21.26.28.35.30.12.11.
odstup %28,627,619,725,324,232,322,820,020,525,545,232,735,60,016,013,2
% poražených soupeřů34,729,256,850,059,130,038,151,248,848,735,946,029,2---68,671,4
pořadí20102012201320142015201620182019celkem
průměr11.530.031.523.521.528.017.734.023.9
medián113028212127203323
modus113028212127103321
počet závodů2122223216
průměrný odstup od vítěze %14,60,034,135,320,327,523,128,124,3
průměrné % poražených soupeřů70,00,037,642,350,034,155,332,043,6
počet jízd3044435427
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
2
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
3
100,0%
2
100,0%
8
50,0%
čistých jízd1
33,3%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
25,0%
1
33,3%
3
60,0%
1
25,0%
7
25,9%

Český pohár sjezd

Kategorie K1W

Halašková Petrasj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 127
22.08.15
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 20
18.04.15
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Lipno, start
27.08.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
řeka Labe v
23.04.11
pořadí15.15.22.25.14.15.11.17.15.18.19.16.15.15.16.12.8.6.5.6.6.7.7.7.7.7.7.7.6.6.5.8.6.7.3.10.10.2.
odstup %14,38,315,518,213,214,917,015,514,012,511,99,07,30,013,035,86,06,16,28,76,76,29,29,73,311,28,88,94,97,65,37,85,26,74,510,010,04,6
% poražených soupeřů46,244,047,540,066,764,137,550,064,146,945,521,16,757,653,1---63,244,469,228,644,473,962,562,553,840,045,575,079,237,550,069,679,273,981,860,960,980,0
pořadí20112012201320142015201620172018201920202022celkem
průměr6.36.46.86.87.415.518.514.314.523.515.010.6
medián367761518151422158
modus1067761518111422157
počet závodů4554542322238
průměrný odstup od vítěze %7,36,57,47,912,57,312,215,514,016,811,39,9
průměrné % poražených soupeřů70,962,058,760,841,134,646,250,565,443,845,153,3

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1W

Halašková Petrasj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sl 124
30.08.14
sl 28
26.04.14
Lipno, start
27.08.11
pořadí15.15.17.15.18.6.7.3.
odstup %14,38,315,514,012,56,79,74,5
% poražených soupeřů46,244,050,064,146,944,462,581,8
pořadí20112014201720182022celkem
průměr3.06.518.016.015.012.0
medián3618151515
modus3618151515
počet závodů121228
průměrný odstup od vítěze %4,58,212,514,811,310,7
průměrné % poražených soupeřů81,853,546,957,145,155,0

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1W

Halašková Petrasj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 20
18.04.15
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Lipno, start
27.08.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
řeka Labe v
23.04.11
pořadí15.15.22.25.14.15.11.17.15.18.19.16.15.15.16.8.6.5.6.6.7.7.7.7.7.7.7.6.6.5.8.6.7.3.10.10.2.
odstup %14,38,315,518,213,214,917,015,514,012,511,99,07,30,013,06,06,16,28,76,76,29,29,73,311,28,88,94,97,65,37,85,26,74,510,010,04,6
% poražených soupeřů46,244,047,540,066,764,137,550,064,146,945,521,16,757,653,163,244,469,228,644,473,962,562,553,840,045,575,079,237,550,069,679,273,981,860,960,980,0
pořadí20112012201320142015201620172018201920202022celkem
průměr6.36.46.86.86.315.518.514.314.523.515.010.6
medián367761518151422158
modus1067761518111422157
počet závodů4554442322237
průměrný odstup od vítěze %7,36,57,47,96,77,312,215,514,016,811,39,2
průměrné % poražených soupeřů70,962,058,760,851,434,646,250,565,443,845,154,8

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1W

Halašková Petrasj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 10
27.03.22
sj 9
27.03.22/2
sj 8
26.03.22
sj 7
26.03.22/2
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 23
07.04.19
sj 22
07.04.19/2
sj 21
06.04.19
sj 20
06.04.19/2
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 11
10.04.16
sj 10
10.04.16/2
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 20
18.04.15
sj 13
12.04.15
sj 12
12.04.15/2
sj 11
11.04.15
sj 10
11.04.15/2
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 11
13.04.14
sj 10
13.04.14/2
sj 9
12.04.14
sj 8
12.04.14/2
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Hanuš.3
07.04.13
sj.Hanuš.2
06.04.13
sj.Hanuš.1
06.04.13/2
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Hanušovice
24.03.12
Hanušovice
24.03.12/2
Lipno, start
27.08.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
řeka Labe v
23.04.11
pořadí15.15.7.8.8.10.22.25.14.15.3.3.4.4.11.17.15.5.4.6.6.18.19.16.15.15.16.6.5.8.6.5.6.4.4.4.5.6.7.7.7.2.3.3.3.7.7.7.7.6.3.5.4.6.5.8.6.7.3.4.3.10.10.2.
odstup %14,38,313,212,613,413,315,518,213,214,910,811,711,011,817,015,514,012,410,811,712,512,511,99,07,30,013,08,511,46,06,16,28,72,33,84,35,96,76,29,29,74,27,07,16,43,311,28,88,94,95,18,67,67,65,37,85,26,72,93,74,510,010,04,6
% poražených soupeřů46,244,070,068,269,662,547,540,066,764,190,991,786,487,037,550,064,185,788,076,276,246,945,521,16,757,653,175,080,063,244,469,228,678,678,681,371,444,473,962,562,594,789,590,590,553,840,045,575,079,281,869,276,937,550,069,679,273,990,085,081,860,960,980,0
pořadí20112012201320142015201620172018201920202022celkem
průměr6.35.65.84.85.312.218.59.17.223.510.58.1
medián366351518642286
modus1067341518632286
počet závodů4788862762664
průměrný odstup od vítěze %7,35,67,37,15,48,212,213,412,216,812,59,0
průměrné % poražených soupeřů70,969,365,276,164,448,946,268,281,143,860,165,8

Český pohár sprint

Kategorie K1W

Halašková Petrasp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 116
27.08.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 51
25.05.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sp.Č.Vrb10ČP
25.08.13
sp.Č.Vrb 9ČP
24.08.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí13.25.21.22.18.30.30.25.20.21.15.22.20.14.14.12.10.9.17.13.10.8.6.8.11.8.8.9.21.6.7.4.3.4.4.8.4.6.4.4.
odstup %12,717,615,113,915,417,223,216,118,016,29,914,316,80,012,612,411,611,917,910,98,17,39,410,610,47,38,312,622,85,76,55,54,73,44,16,86,76,03,55,6
% poražených soupeřů40,042,952,441,752,840,844,253,845,745,933,340,048,659,438,126,740,042,915,833,355,036,477,369,644,458,870,871,431,078,373,984,290,085,786,469,670,080,084,278,6
pořadí20112012201320142015201620182019202020212022celkem
průměr4.54.610.88.211.814.017.824.030.021.513.012.9
medián44781014152130211310
modus4468101414203018134
počet závodů4546614414140
průměrný odstup od vítěze %5,44,911,98,912,112,610,318,417,215,512,711,0
průměrné % poražených soupeřů78,283,263,759,635,638,145,347,440,847,540,055,8

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1W

Halašková Petrasj 67
26.05.19
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sl 125
31.08.14
sj 117
23.08.14
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
Lipno, start
28.08.11
pořadí20.20.14.8.8.3.4.4.4.
odstup %18,016,80,07,310,64,73,44,16,7
% poražených soupeřů45,748,659,436,469,690,085,786,470,0
pořadí20112012201420182019celkem
průměr4.03.78.017.020.09.4
medián44814208
modus44814204
počet závodů132219
průměrný odstup od vítěze %6,74,19,08,418,07,9
průměrné % poražených soupeřů70,087,453,054,045,765,8

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1W

Halašková Petrasp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 116
27.08.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí13.25.21.22.18.30.30.30.25.20.21.15.22.20.14.14.12.10.9.17.13.10.8.6.8.8.8.6.7.4.3.4.4.8.4.6.4.4.
odstup %12,717,615,113,915,418,817,223,216,118,016,29,914,316,80,012,612,411,611,917,910,98,17,39,410,67,38,35,76,55,54,73,44,16,86,76,03,55,6
% poražených soupeřů40,042,952,441,752,840,840,844,253,845,745,933,340,048,659,438,126,740,042,915,833,355,036,477,369,658,870,878,373,984,290,085,786,469,670,080,084,278,6
pořadí20112012201320142015201620182019202020212022celkem
průměr4.54.66.57.611.814.017.824.030.021.513.013.2
medián44681014152130211310
modus4468101414203018134
počet závodů4525614424138
průměrný odstup od vítěze %5,44,96,18,612,112,610,318,418,015,512,710,8
průměrné % poražených soupeřů78,283,276,162,635,638,145,347,440,847,540,056,0

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1W

Halašková Petrasp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 116
27.08.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí13.25.21.22.18.30.30.30.25.20.21.15.22.20.14.14.12.10.9.17.13.10.8.6.8.8.8.6.7.4.3.4.4.8.4.6.4.4.
odstup %12,717,615,113,915,418,817,223,216,118,016,29,914,316,80,012,612,411,611,917,910,98,17,39,410,67,38,35,76,55,54,73,44,16,86,76,03,55,6
% poražených soupeřů40,042,952,441,752,840,840,844,253,845,745,933,340,048,659,438,126,740,042,915,833,355,036,477,369,658,870,878,373,984,290,085,786,469,670,080,084,278,6
pořadí20112012201320142015201620182019202020212022celkem
průměr4.54.66.57.611.814.017.824.030.021.513.013.2
medián44681014152130211310
modus4468101414203018134
počet závodů4525614424138
průměrný odstup od vítěze %5,44,96,18,612,112,610,318,418,015,512,710,8
průměrné % poražených soupeřů78,283,276,162,635,638,145,347,440,847,540,056,0