Bílovská Gabriela, 1974

VS Lipník nad Bečvou
výkonnostní třídy  slalom K1: 2   C1: -   C2: -  sjezd K1: 2   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 15. 2/V 17.6015,5
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 25. 2/V 24.8019,8
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou K1W sjezd 14. 1/V 160.1120,0
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo K1W sjezd 14. 1/V 9.9618,6
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné K1W sjezd 31. 2/V 11.8224,8
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1W sjezd 33. 2/V 9.4919,2
30.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 6. 2/V 6.606,2
29.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 5. 1/V 12.1012,3
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži K1W slalom 9. 1/V 20.2020,4
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži K1W slalom 11. 1/V 20.6020,1
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy K1W sjezd 22. 2/V 12.5319,7
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 26. 2/V 15.0823,4
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 15. 2/V 150.3014,5
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 20. 2/V 182.9718,0
21.04.2019 2.Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 10. 1/V 266.5324,2
20.04.2019 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 11. 1/V 338.9030,9
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 7. 2/V 143.1014,4
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1W sjezd 7. 2/V 132.2015,4
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština K1W sjezd 8. 2/V 141.9014,5
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1W sjezd 8. 2/V 129.5015,4
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1W slalom 12. 1/VM 10.2012,0
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1W slalom 14. 1/VM 16.4018,8
26.08.2018 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně K1W sjezd 14. 2/VM 170.4320,8
25.08.2018 9. Český pohár ve sprintu na Lipně K1W sjezd 18. 2/VM 13.4311,5
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál K1W sjezd 34. 2/VM 12.5425,3
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál K1W sjezd 19. 1/VM 10.6821,6
01.07.2018 Slalom v Dolních Kounicích K1W slalom 6. 1/VM 6.906,1
30.06.2018 Slalom v Dolních Kounicích K1W slalom 7. 1/VM 6.606,1
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR K1W sjezd 21. 2/VM 8.3617,2
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 K1W sjezd 22. 2/VM 0.100,0
13.05.2018 Slalom v Ostravě K1W slalom 8. 1/VM 9.908,6
12.05.2018 Slalom v Ostravě K1W slalom    
06.05.2018 Slalom v Zábřehu K1W slalom 3. 1/VM 2.602,2
05.05.2018 Slalom v Zábřehu K1W slalom 4. 1/VM 2.802,3
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile K1W sjezd 18. 2/VM 80.8714,7
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile K1W sjezd 20. 2/VM 81.8015,0
15.04.2018 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 13. 1/VM 305.4327,6
14.04.2018 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 10. 1/VM 268.4524,3
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 4. 1/VM 113.0012,7
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 5. 1/VM 117.5011,4
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 6. 2/VM 122.4013,7
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 7. 2/VM 138.8013,4
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 15. 2/VM 14.0013,2
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 10. 1/VM 14.6014,3
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně K1W sjezd 14. 1/VM 6.6812,1
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR K1W sjezd 13. 1/VM 142.4221,5
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd    
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné K1W sjezd    
09.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 7. 1/VM 7.105,7
08.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 6. 1/VM 6.105,3
25.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W sjezd 2. 1/VM
25.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 6. 2/VM 5.956,7
24.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W sjezd 2. 1/VM 1.743,3
24.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 4. 2/VM 5.095,7
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1W sjezd 8. 1/VM 76.5313,8
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1W sjezd 10. 1/VM 148.1515,0
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 17. 1/VM 8.2117,1
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 20. 1/VM 9.4119,3
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 10. 1/VM 64.9711,9
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 17. 1/VM 11.3716,8
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska K1W sjezd    
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska K1W sjezd 12. 1/VM 159.0017,2
16.04.2017 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 9. 1/VM 213.5018,6
15.04.2017 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 9. 1/VM 234.8020,8
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le K1W sjezd 7. 2/VM 93.2010,4
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin K1W sjezd 9. 2/VM 121.6011,7
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post K1W sjezd 8. 2/VM 104.5012,3
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo K1W sjezd 9. 2/VM 101.8010,0
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 12. 1/VM 18.6017,4
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 15. 1/VM 17.5014,7
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 12. 1/VM 7.0712,9
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné K1W sjezd 13. 1/VM 10.0919,0
21.08.2016 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo K1W sjezd 9. 1/VM 182.3021,8
20.08.2016 7. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně Lipno K1W sjezd 14. 1/VM 12.4410,2
03.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 6. 1/VM 6.806,2
02.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 5. 1/VM 3.803,1
26.06.2016 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1W sjezd 3. 1/VM 0.200,3
26.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1W slalom 11. 2/VM 11.4012,8
25.06.2016 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1W sjezd 2. 1/VM 5.008,2
25.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. + MČR veteránů řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1W slalom 9. 2/VM 11.4011,6
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 17. 1/VM 12.7025,3
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem K1W sjezd    
08.05.2016 Klasický sjezd na Kamenici + MČR veteránů řeka Kamenice a Jizera v úseku Jesenný - tábořiště Paraplíčko. V případě nízkého vodního stavu si po K1W sjezd 1. 1/VM
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 17. 2/VM
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 17. 2/VM 7.9211,1
24.04.2016 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 9. 1/VM 218.5018,6
23.04.2016 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 9. 1/VM 218.7018,5
17.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 3. 1/VM 10.0010,3
16.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 5. 1/VM 8.008,0
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 8. 2/VM 156.1015,9
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 8. 2/VM 108.0012,5
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 8. 1/VM 136.6013,8
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 8. 1/VM 116.8013,7
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici + MČR veteránů řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě K1W sjezd 4. 1/VM 83.407,5
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně-Hutě K1W sjezd 6. 1/VM 116.0010,3
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 5. 1/VM 6.806,2
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci K1W slalom 8. 1/VM 14.4013,2
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 10. 1/VM 6.5412,0
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné K1W sjezd 12. 2/VM 7.7814,1
23.08.2015 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně K1W sjezd 14.   25.9122,7
22.08.2015 9. Český pohár ve sjezdu - klasik na Lipně Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo K1W sjezd 11.   225.4327,7
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 8. 1/VM 15.2014,2
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 8. 1/VM 12.8011,9
14.06.2015 Sprint v Kroměříži K1W sjezd 1. 1/VM
14.06.2015 Slalom v Kroměříži K1W slalom 1. 1/VM
13.06.2015 Sprint v Kroměříži K1W sjezd 1. 1/VM
13.06.2015 Slalom v Kromeříži K1W slalom 2. 1/VM 0.200,2
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 14.   7.4215,3
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 15.   6.7513,8
10.05.2015 Slalom v Ostravě V Ostravě na řece Ostravici pod mostem Miloše Sýkory K1W slalom 2. 1/VM 1.501,2
09.05.2015 Slalom v Ostravě V Ostravě na řece Ostravici pod mostem Miloše Sýkory K1W slalom 7. 1/VM 10.408,5
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 12. 2/VM 59.2210,1
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 15. 2/VM 9.4413,1
26.04.2015 4. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout K1W sjezd 9. 2/VM 127.1013,5
25.04.2015 3. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout K1W sjezd 11. 2/VM 104.0014,3
19.04.2015 2. Český pohár ve sjezdu - klasik na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd    
18.04.2015 1. Český pohár ve sjezdu - klasik na Kamenici + MČR Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 8. 2/VM 199.6016,6
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 9. 3/VM 78.307,8
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 9. 3/VM 72.008,3
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 8. 3/VM 95.509,4
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 10. 3/VM 98.9011,2
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 9. 2/VM 15.7314,8
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 20. 2/VM 34.6833,1
31.08.2014 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně + MČR start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem K1W sjezd 11. 2/VM 15.2012,8
30.08.2014 9. Český pohár ve sjezdu na Lipně + MČR start: start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou K1W sjezd 10. 2/VM 125.0314,4
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 18. 3/VM 12.0322,1
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné K1W sjezd 18. 3/VM 11.5321,5
17.08.2014 Dolnostudénské slalomy řeka Desná před loděnicí v Dolních Studénkách okres Šumperk 49.9462153°N, 16.9790281°E C2M slalom
SVOBODA Zdeněk
6. 1/VM 21.5015,6
17.08.2014 Dolnostudénské slalomy řeka Desná před loděnicí v Dolních Studénkách okres Šumperk 49.9462153°N, 16.9790281°E K1W slalom 3. 1/VM 3.502,9
16.08.2014 Dolnostudénské slalomy řeka Desná před loděnicí v Dolních Studénkách okres Šumperk 49.9462153°N, 16.9790281°E C2M slalom
SVOBODA Zdeněk
5. 1/VM 22.1015,3
16.08.2014 Dolnostudénské slalomy řeka Desná před loděnicí v Dolních Studénkách okres Šumperk 49.9462153°N, 16.9790281°E K1W slalom 3. 1/VM 3.803,1
06.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 5. 1/VM 4.704,1
05.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 3. 1/VM 2.301,9
25.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 2. 1/VM 3.903,7
24.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 1. 1/VM
11.05.2014 Kroměřížský sprint Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1W sjezd 1. 1/VM
11.05.2014 Kroměřížský slalom Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1W slalom 2. 1/VM 2.502,5
10.05.2014 Slalom v Kroměříži K1W slalom 1. 1/VM
10.05.2014 Sprint v Kroměříži K1W sjezd 1. 1/VM
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice K1W sjezd 11.   9.7611,8
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz K1W sjezd 9. 2/VM 83.247,8
27.04.2014 2. Český pohár ve sjezdu na Kamenici Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy K1W sjezd 8. 2/VM 93.909,8
26.04.2014 1. Český pohár ve sjezdu na Kamenici + MČR U23 Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy K1W sjezd 8. 2/VM 97.5010,2
20.04.2014 Trutnovský slalom + MČR veteránů Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1W slalom 7. 2/VM 10.909,2
19.04.2014 Trutnovský sjezd + MČR veteránů Řeka Úpa, úsek Bohuslavice - Suchovršice. Podmínkou startu na Úpě je minimální stav vody 7 m3 v Bo K1W sjezd 1. 1/VM
19.04.2014 Trutnovský slalom Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1W slalom    
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou K1W sjezd 4. 2/VM 94.108,2
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most K1W sjezd 5.   79.8010,5
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most K1W sjezd 4. 2/VM 64.208,5
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou K1W sjezd 4. 2/VM 118.0010,7
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1W slalom 20. 2/VM 20.4020,8
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1W slalom 15. 1/VM 16.3016,1
01.09.2013 12. Český pohár sprintu na Lipně Lipno pod přehradou K1W sjezd 8.   15.9213,0
31.08.2013 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Lipno pod přehradou K1W sjezd    
25.08.2013 10. Český pohár ve sprintu + MČR U23 USD České Vrbné K1W sjezd 21. 3/VM 12.3120,6
24.08.2013 9. Český pohár ve sprintu + MČR veteránů USD České Vrbné K1W sjezd 24. 3/VM 17.4030,1
07.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 1. 1/VM
06.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 4. 2/VM 5.905,4
23.06.2013 Sprint ve Veselí nad Moravou řeka Morava v prostoru silničního mostu K1W sjezd    
22.06.2013 Slalom ve Veselí nad Moravou K1W slalom 1. 1/VM
22.06.2013 Sprint ve Veselí nad Moravou řeka Morava v prostoru silničního mostu K1W sjezd 3. 2/VM 0.501,0
08.06.2013 Sjezd v Litovli řeka Morava,nad Litovlí. K1W sjezd 3. 1/VM 59.6010,7
08.06.2013 Sjezd v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu - individuální + MČR veteránů v dlouhém sjezdu řeka Morava,nad Litovlí K1W sjezd 11. 2/VM 61.3011,0
19.05.2013 8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 16. 2/VM 10.5615,8
18.05.2013 7. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 17. 2/VM 11.7018,1
21.04.2013 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné K1W sjezd    
20.04.2013 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné K1W sjezd 10. 2/VM 216.3018,9
14.04.2013 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila K1W sjezd 13. 2/VM 219.2016,7
13.04.2013 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila K1W sjezd 18. 3/VM 277.8020,5
07.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.3, neděle řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 7. 3/VM 123.3015,8
06.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.1, sobota řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 6. 2/VM 115.8014,9
06.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.2, sobota řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov most K1W sjezd 7. 3/VM 181.9015,9
30.09.2012 Hanácký slalom - neděle, závod č.2 řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1W slalom 4. 2/VM 2.202,1
29.09.2012 Hanácký slalom - sobota, závod č.1 řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1W slalom 5. 2/VM 5.105,1
02.09.2012 12.Český pohár ve sjezdu - klasik K1W sjezd 5.   277.2231,9
01.09.2012 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, Vltava - Lipno K1W sjezd 8.   30.5012,5
08.07.2012 10.Český pohár ve sjezdu - sprint - Veltrusy USD Veltrusy K1W sjezd 12. 2/VM 18.4615,6
07.07.2012 9.ČP ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu - Veltrusy USD Veltrusy K1W sjezd 13. 2/VM 18.8015,8
10.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 K1W slalom 2. 1/VM 7.907,5
09.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 K1W slalom 6. 1/VM 13.9016,5
20.05.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Morava ve Veselí nad Moravou K1W slalom 2. 1/VM 2.402,2
20.05.2012 VZ ve sprintu - neděle, závod č.2 řeka Morava ve Veselí nad Moravou K1W sjezd 3. 1/VM 13.2011,5
19.05.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.1 řeka Morava ve Veselí nad Moravou K1W sjezd 3. 1/VM 10.809,5
19.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Morava ve Veselí nad Moravou K1W slalom 2. 1/VM 0.800,8
06.05.2012 8.Český pohár ve sjezdu - sprint, 3.nominační závod ve sprintu, MČR ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné K1W sjezd 18. 4/VM 49.4731,8
05.05.2012 7.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR U23 ve sprintu, 2.nominační závod ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné K1W sjezd 20. 4/VM 35.7326,3
29.04.2012 6.Český pohár ve sjezdu, MČR ve sjezdu, 3.nominační závod ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné K1W sjezd 8.   144.3012,5
28.04.2012 5. Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné K1W sjezd 7.   149.4012,6
22.04.2012 4.Český pohár ve sjezdu, 2.nominační závod ve sjezdu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok-Rejštejn most K1W sjezd 15. 3/VM 133.1512,4
21.04.2012 3.Český pohár ve sjezdu - sprint, 1.nominační závod ve sprintu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova K1W sjezd 17. 3/VM 25.3316,9
08.04.2012 2.Český pohár ve sjezdu, 1.nominační závod ve sjezdu - Sázava Řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz K1W sjezd 13.   156.4014,0
07.04.2012 1.Český pohár ve sjezdu - Sázava řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz K1W sjezd 12.   157.3014,0
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1W slalom 11. 1/VM 11.7010,2
24.09.2011 Hanácký slalom - sobota řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1W slalom 12. 2/VM 13.8012,2
28.08.2011 MČR ve sprintu Lipno, start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem K1W sjezd    
27.08.2011 MČR v klasickém sjezdu Lipno, start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou K1W sjezd    
03.07.2011 12.Český pohár ve sjezdu - sprint USD Veltrusy K1W sjezd 15. 1/VM 23.8316,3
02.07.2011 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu USD Veltrusy K1W sjezd 15. 2/VM 26.6518,4
26.06.2011 VZ ve slalomu - neděle Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomou K1W slalom 3. 1/VM 7.606,1
25.06.2011 VZ ve slalomu - sobota Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 5. 1/VM 8.507,0
12.06.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most K1W slalom 3. 1/VM 11.5011,9
11.06.2011 VZ ve slalomu - sobota řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most K1W slalom 3. 1/VM 13.0013,9
05.06.2011 Slalom v Dolních Kounicích - neděle Řeka Jihlava pod mostem mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 1. 1/VM
04.06.2011 Slalom v Dolních Kounicích - sobota Řeka Jihlava pod mostem mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 2. 1/VM 2.201,8
22.05.2011 10.ČP ve sjezdu - sprint řeka Moravice v Hradci nad Moravicí K1W sjezd 11. 3/VM 23.0910,4
21.05.2011 9.ČP ve sjezdu - klasik, MČR dorostu v klas.sjezdu - individuální závod řeka Moravice v úseku Hradec nad Moravicí - Kylešovice K1W sjezd 7. 2/VM 84.457,9
14.05.2011
15.05.2011
Slalom v Kroměříži Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1W slalom
neděle
   
01.05.2011 8.Český pohár ve sjezdu - klasik, 2.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko K1W sjezd 13. 3/VM 152.3012,7
30.04.2011 7.Český pohár ve sjezdu - klasik, 1.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko K1W sjezd 13. 3/VM 152.3012,7
24.04.2011 6. Český pohár ve sjezdu, sprint - Špindlerův Mlýn řeka Labe, okolo Michlova mlýna K1W sjezd 11. 2/VM 26.3315,3
23.04.2011 5. Český pohár ve sjezdu, klasik. - Špindlerův Mlýn řeka Labe v úseku pod přehradou Labská ve Špindlerově Mlýně K1W sjezd 4. 2/VM 111.4711,2
17.04.2011 4.Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné K1W sjezd 7.   208.2017,4
16.04.2011 3.Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné K1W sjezd 5.   476.0039,4
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom
sobota 25.9.2010
10. 2/VM 14.0012,9
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom
neděle 26.9.2010
11. 2/VM 17.0015,7
25.07.2010 VZ ve slalomu - neděle, 6.Český pohár žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1W slalom 20. 2/VM 30.1032,3
24.07.2010 VZ ve slalomu - sobota, 5.Český pohár žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1W slalom 18. 1/VM 25.3025,1
26.09.2009
27.09.2009
57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1W slalom
sobota
   
26.09.2009
27.09.2009
57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1W slalom
neděle
   
13.06.2009
14.06.2009
Kroměřížské slalomy Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1W slalom
sobota
8. 2/VM 18.9019,7
13.06.2009
14.06.2009
Kroměřížské slalomy Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1W slalom
neděle
3. 1/VM 7.307,1
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
 VS Lipník nad Bečvou K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 21.05.20 vyrazen z RVP
Bílovská GabrielaVS Lipník nad Bečvou K1: 2   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Bílovská GabrielaVS Lipník nad Bečvou K1: 2   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 28.10.14 updated from RVP
Bílovská GabrielaVS Lipník nad Bečvou K1: 2+   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 20.11.13 updated from RVP
Bílovská GabrielaVS Lipník nad Bečvou K1: 2   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 17.11.12 updated from RVP
Bílovská GabrielaVS Lipník nad Bečvou K1: 3   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 22.08.11 updated from RVP
Bílovská GabrielaVS Lipník nad Bečvou K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 25.05.11 updated from RVP
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|1253|0|N

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Morava
18.K1W 5/6 165
Sjezd: Žebříček Český Pohár
17.K1W 6/10 162
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 5/10 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
16.K1W 5/14 257

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Morava
12.K1W 5/8 146
Sjezd: Žebříček Český Pohár
14.K1W 6/9 165
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 5/9 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
12.K1W 5/13 273

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Morava
15.K1W 5/6 106
Sjezd: Žebříček Český Pohár
16.K1W 7/14 224
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 5/14 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
10.K1W 5/20 235

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Morava
12.K1W 5/8 97
Sjezd: Žebříček Český Pohár
15.K1W 6/10 116
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
30.K1W 5/10 15
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
11.K1W 5/15 147

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Morava
6.K1W 5/7 149
Sjezd: Žebříček Český Pohár
14.K1W 8/12 161
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
11.K1W 5/14 63
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
11.K1W 5/18 108

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
90.K1W 2/2 45
Slalom: Oblastní žebříček Morava
39.C2M
Svoboda Zdeněk
2/2 2
12.K1W 5/10 140
Sjezd: Žebříček Český Pohár
12.K1W 7/8 137
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
44.K1W 5/9 11
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
7.K1W 5/14 186

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
12.K1W 5/5 188
Sjezd: Žebříček Český Pohár
17.K1W 8/10 98
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 5/9 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
9.K1W 5/16 141

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Morava
3.K1W 5/6 184
Sjezd: Žebříček Český Pohár
11.K1W 8/12 186
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 5/12 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
10.K1W 5/14 232

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Morava
13.K1W 5/9 124

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20192018201720162015201420132012
K1W1714161514121711

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2014
K1W90

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20192018201720162015201420132012
K1W8185773011445062

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie201920182017201620152014201320122011
K1W1812151261212313
C2M-----39---

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20192018201720162015201420132012
K1W16121011117910
Fotky nenalezeny.
0|1253|0|N

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Morava
18.K1W 5/6 165
Sjezd: Žebříček Český Pohár
17.K1W 6/10 162
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 5/10 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
16.K1W 5/14 257

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Morava
12.K1W 5/8 146
Sjezd: Žebříček Český Pohár
14.K1W 6/9 165
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 5/9 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
12.K1W 5/13 273

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Morava
15.K1W 5/6 106
Sjezd: Žebříček Český Pohár
16.K1W 7/14 224
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 5/14 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
10.K1W 5/20 235

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Morava
12.K1W 5/8 97
Sjezd: Žebříček Český Pohár
15.K1W 6/10 116
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
30.K1W 5/10 15
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
11.K1W 5/15 147

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Morava
6.K1W 5/7 149
Sjezd: Žebříček Český Pohár
14.K1W 8/12 161
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
11.K1W 5/14 63
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
11.K1W 5/18 108

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
90.K1W 2/2 45
Slalom: Oblastní žebříček Morava
39.C2M
Svoboda Zdeněk
2/2 2
12.K1W 5/10 140
Sjezd: Žebříček Český Pohár
12.K1W 7/8 137
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
44.K1W 5/9 11
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
7.K1W 5/14 186

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
12.K1W 5/5 188
Sjezd: Žebříček Český Pohár
17.K1W 8/10 98
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 5/9 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
9.K1W 5/16 141

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Morava
3.K1W 5/6 184
Sjezd: Žebříček Český Pohár
11.K1W 8/12 186
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 5/12 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
10.K1W 5/14 232

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Morava
13.K1W 5/9 124

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20192018201720162015201420132012
K1W1714161514121711

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2014
K1W90

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20192018201720162015201420132012
K1W8185773011445062

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie201920182017201620152014201320122011
K1W1812151261212313
C2M-----39---

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20192018201720162015201420132012
K1W16121011117910

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
71   2 133     206
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody7.16.0372
K1W7.16.0370
C2M5.55.052
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody68,3811,1912,52331,972
K1W68,6811,4912,92332,970
C2M00,000,000,000,02
Celkem68,3811,1912,52331,972
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody14429627451,4
K1W14028027452,9
C2M416400,0
Celkem14429627451,4
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C2M

Bílovská Gabrielasl 115
17.08.14
sl 114
16.08.14
pořadí6.5.
odstup %15,615,3
% poražených soupeřů28,633,3
pořadí2014celkem
průměr5.55.5
medián55
modus55
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %15,415,4
průměrné % poražených soupeřů31,031,0
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Bílovská Gabrielasl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 86
30.06.19
sl 85
29.06.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 87
01.07.18
sl 86
30.06.18
sl 51
13.05.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 96
09.07.17
sl 95
08.07.17
sl 88
25.06.17
sl 86
24.06.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 86
03.07.16
sl 85
02.07.16
sl 81
26.06.16
sl 79
25.06.16
sl 23
17.04.16
sl 22
16.04.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 82
05.07.15
sl 71
14.06.15
sl 69
13.06.15
sl 36
10.05.15
sl 35
09.05.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 115
17.08.14
sl 114
16.08.14
sl 86
06.07.14
sl 84
05.07.14
sl 54
25.05.14
sl 52
24.05.14
sl 39
11.05.14
sl 37
10.05.14
Hanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
KouniceSl NE
07.07.13
KouniceSl SO
06.07.13
sl.Veselí
22.06.13
sl.Hanácké
30.09.12
sl.Hanácké
29.09.12
sl.Kroměříž
10.06.12
sl.Kroměříž
09.06.12
sl.VeselínM
20.05.12
sl.Veselí nM
19.05.12
řeka Morava
25.09.11
řeka Morava
24.09.11
Mlýnský náho
26.06.11
Mlýnský náho
25.06.11
řeka Morava
12.06.11
řeka Morava
11.06.11
Řeka Jihlava
05.06.11
Řeka Jihlava
04.06.11
Mlýnský náho
25.09.10
Mlýnský náho
25.09.10/2
Řeka Morava
25.07.10
Řeka Morava
24.07.10
Řeka Morava
13.06.09
Řeka Morava
13.06.09/2
pořadí15.25.6.5.9.11.12.14.6.7.8.3.4.15.10.7.6.6.4.12.15.6.5.11.9.3.5.5.8.8.1.2.2.7.9.20.3.3.5.3.2.1.2.1.20.15.1.4.1.4.5.2.6.2.2.11.12.3.5.3.3.1.2.11.10.20.18.3.8.
odstup %15,519,86,212,320,420,112,018,86,16,18,62,22,313,214,35,75,36,75,717,414,76,23,112,811,610,38,06,213,214,20,00,21,28,514,833,12,93,14,11,93,70,02,50,020,816,10,05,40,02,15,17,516,52,20,810,212,26,17,011,913,90,01,815,712,932,325,17,119,7
% poražených soupeřů71,450,075,082,674,267,775,070,568,860,075,994,491,262,275,768,473,775,085,072,566,770,680,060,069,290,582,690,282,968,2100,090,990,945,579,551,377,880,081,890,993,8100,095,2100,062,070,8100,085,0100,085,082,695,782,894,195,570,666,791,384,090,991,7100,093,371,474,351,356,483,356,3
pořadí20092010201120122013201420152016201720182019celkem
průměr5.514.85.03.58.24.94.78.38.07.711.87.1
medián3113243566796
modus3103213256353
počet závodů24865107867669
průměrný odstup od vítěze %13,421,57,95,78,56,66,210,58,58,015,79,4
průměrné % poražených soupeřů69,863,486,189,383,685,081,274,073,376,570,278,9
počet jízd48161210201416121412138
lepší 1. jízda2
100,0%
1
25,0%
0
0,0%
3
50,0%
3
60,0%
7
70,0%
4
57,1%
0
0,0%
3
50,0%
3
42,9%
4
66,7%
30
43,5%
čistých jízd1
25,0%
4
50,0%
7
43,8%
8
66,7%
4
40,0%
7
35,0%
8
57,1%
12
75,0%
8
66,7%
7
50,0%
6
50,0%
72
52,2%

Český pohár sjezd

Kategorie K1W

Bílovská Gabrielasj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 127
22.08.15
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 20
18.04.15
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Lipno
02.09.12
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
řeka Labe v
23.04.11
Řeka Kamenic
17.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí14.15.20.10.11.14.21.18.13.10.14.13.8.10.12.9.9.12.14.17.17.9.9.11.12.9.11.8.10.9.8.8.10.13.18.5.8.7.15.13.12.7.13.13.4.7.5.
odstup %20,014,518,024,230,920,817,214,727,624,312,121,513,815,017,218,620,812,910,20,011,118,618,527,710,113,514,316,614,47,89,810,218,916,720,531,912,512,612,414,014,07,912,712,711,217,439,4
% poražených soupeřů18,864,151,325,09,118,837,556,47,718,231,620,082,980,48,320,020,042,113,351,550,011,111,19,142,111,123,1------65,256,356,318,250,029,220,012,525,039,150,052,270,047,847,840,014,3---
pořadí201120122013201420152016201720182019celkem
průměr8.210.013.78.810.213.010.715.214.011.4
medián78138111210141411
modus75108119910109
počet závodů66345675547
průměrný odstup od vítěze %16,916,218,710,516,411,917,020,921,516,6
průměrné % poražených soupeřů36,733,132,544,517,129,937,627,733,732,5

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1W

Bílovská Gabrielasl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 128
26.08.17
sl 124
30.08.14
sl 28
26.04.14
sj 18
19.04.14
sj.Litovel M
08.06.13
pořadí21.18.13.13.10.8.1.11.
odstup %17,214,727,621,514,410,20,011,0
% poražených soupeřů37,556,47,720,0---56,3100,069,7
pořadí2013201420172018celkem
průměr11.06.313.017.311.9
medián118131811
modus111131313
počet závodů13138
průměrný odstup od vítěze %11,08,221,519,914,6
průměrné % poražených soupeřů69,752,120,033,943,5

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1W

Bílovská Gabrielasj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 39
08.05.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 164
17.10.15
sj 163
17.10.15/2
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 20
18.04.15
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 18
19.04.14
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Lipno
02.09.12
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
řeka Labe v
23.04.11
Řeka Kamenic
17.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí14.15.20.10.11.14.21.18.13.10.14.13.8.10.10.12.9.9.12.14.1.17.17.9.9.4.6.12.9.11.8.10.9.8.8.1.10.13.18.5.8.7.15.13.12.7.13.13.4.7.5.
odstup %20,014,518,024,230,920,817,214,727,624,312,121,513,815,011,917,218,620,812,910,20,00,011,118,618,57,510,310,113,514,316,614,47,89,810,20,018,916,720,531,912,512,612,414,014,07,912,712,711,217,439,4
% poražených soupeřů18,864,151,325,09,118,837,556,47,718,231,620,082,980,467,98,320,020,042,113,3100,051,550,011,111,187,078,342,111,123,1------65,256,356,3100,018,250,029,220,012,525,039,150,052,270,047,847,840,014,3---
pořadí201120122013201420152016201720182019celkem
průměr8.210.013.77.28.311.310.615.214.010.7
medián7813881210141410
modus7510849910109
počet závodů66356785551
průměrný odstup od vítěze %16,916,218,78,412,010,216,420,921,515,4
průměrné % poražených soupeřů36,733,132,555,640,339,941,427,733,738,3

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1W

Bílovská Gabrielasj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sj 23
07.04.19
sj 22
07.04.19/2
sj 21
06.04.19
sj 20
06.04.19/2
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 11
10.04.16
sj 10
10.04.16/2
sj 9
09.04.16
sj 8
09.04.16/2
sj 72
14.06.15
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 20
18.04.15
sj 13
12.04.15
sj 12
12.04.15/2
sj 11
11.04.15
sj 10
11.04.15/2
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 11
13.04.14
sj 10
13.04.14/2
sj 9
12.04.14
sj 8
12.04.14/2
sj.Litovel M
08.06.13
sj.Litovel
08.06.13/2
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Hanuš.3
07.04.13
sj.Hanuš.2
06.04.13
sj.Hanuš.1
06.04.13/2
sj.Lipno
02.09.12
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
řeka Labe v
23.04.11
Řeka Kamenic
17.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí14.15.20.10.11.7.7.8.8.14.21.18.13.10.5.4.7.6.14.13.8.10.10.12.9.9.7.9.9.8.12.14.17.17.9.9.8.8.8.8.1.12.9.11.8.9.9.10.8.10.9.8.8.4.5.4.4.11.3.10.13.18.7.7.6.5.8.7.15.13.12.7.13.13.4.7.5.
odstup %20,014,518,024,230,915,414,415,414,520,817,214,727,624,311,412,713,413,712,121,513,815,011,917,218,620,810,411,710,012,312,910,20,011,118,618,512,515,913,713,80,010,113,514,316,68,37,811,29,414,47,89,810,28,210,510,78,511,010,718,916,720,515,815,914,931,912,512,612,414,014,07,912,712,711,217,439,4
% poražených soupeřů18,864,151,325,09,172,775,068,269,618,837,556,47,718,284,687,578,680,031,620,082,980,467,98,320,020,072,765,263,668,242,113,351,550,011,111,165,065,069,669,6100,042,111,123,1---42,942,943,850,0---65,256,356,384,278,985,785,769,780,018,250,029,245,553,861,520,012,525,039,150,052,270,047,847,840,014,3---
pořadí201120122013201420152016201720182019celkem
průměr8.210.09.46.58.611.09.810.911.19.6
medián787599910109
modus7574989478
počet závodů6688910129977
průměrný odstup od vítěze %16,916,215,510,010,112,714,617,318,614,5
průměrné % poražených soupeřů36,733,151,064,039,544,850,152,150,447,6

Český pohár sprint

Kategorie K1W

Bílovská Gabrielasj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.Č.Vrb10ČP
25.08.13
sp.Č.Vrb 9ČP
24.08.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Lipno
01.09.12
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí14.31.33.22.26.18.34.19.22.17.20.17.13.17.10.12.14.14.15.15.11.18.18.11.8.21.24.16.17.8.12.13.18.20.17.15.15.11.11.
odstup %18,624,819,219,723,411,525,321,60,017,119,316,819,025,312,014,122,715,313,813,112,822,121,511,813,020,630,115,818,112,515,615,831,826,316,916,318,410,415,3
% poražených soupeřů53,642,338,540,032,419,05,751,434,436,026,940,742,923,840,026,77,131,622,230,09,122,726,158,322,228,620,734,830,4---42,140,019,013,630,436,444,047,428,6
pořadí201120122013201420152016201720182019celkem
průměr13.014.717.214.513.315.018.023.325.217.1
medián11131711141317192617
modus118811141317181417
počet závodů46546234539
průměrný odstup od vítěze %15,119,819,517,015,222,117,714,621,117,9
průměrné % poražených soupeřů39,124,227,329,126,333,434,527,641,430,8

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1W

Bílovská Gabrielasj 67
26.05.19
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 51
15.05.16
sl 125
31.08.14
sj 117
23.08.14
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
pořadí22.19.22.17.11.18.13.18.20.
odstup %19,721,60,025,312,821,515,831,826,3
% poražených soupeřů40,051,434,423,89,126,140,019,013,6
pořadí20122014201620182019celkem
průměr17.014.517.020.522.017.8
medián181117192218
modus131117192218
počet závodů321219
průměrný odstup od vítěze %24,617,125,310,819,719,4
průměrné % poražených soupeřů24,217,623,842,940,028,6

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1W

Bílovská Gabrielasj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Lipno
01.09.12
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí14.31.33.22.26.18.34.19.22.17.20.17.13.17.10.12.14.14.15.15.11.18.18.11.8.16.17.8.12.13.18.20.17.15.15.11.11.
odstup %18,624,819,219,723,411,525,321,60,017,119,316,819,025,312,014,122,715,313,813,112,822,121,511,813,015,818,112,515,615,831,826,316,916,318,410,415,3
% poražených soupeřů53,642,338,540,032,419,05,751,434,436,026,940,742,923,840,026,77,131,622,230,09,122,726,158,322,234,830,4---42,140,019,013,630,436,444,047,428,6
pořadí201120122013201420152016201720182019celkem
průměr13.014.713.714.513.315.018.023.325.216.8
medián11131611141317192616
modus118811141317181417
počet závodů46346234537
průměrný odstup od vítěze %15,119,815,617,015,222,117,714,621,117,5
průměrné % poražených soupeřů39,124,229,129,126,333,434,527,641,431,1

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1W

Bílovská Gabrielasj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 89
25.06.17
sj 87
24.06.17
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 82
26.06.16
sj 80
25.06.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 70
13.06.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sj 40
11.05.14
sj 38
10.05.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.Veselí
22.06.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Lipno
01.09.12
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.VeselínM
20.05.12
sp.VeselínM
19.05.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí14.31.33.22.26.18.34.19.22.2.2.17.20.17.13.3.2.17.10.12.14.1.14.15.15.11.18.18.1.1.11.8.3.16.17.8.12.13.3.3.18.20.17.15.15.11.11.
odstup %18,624,819,219,723,411,525,321,60,00,03,317,119,316,819,00,38,225,312,014,122,70,015,313,813,112,822,121,50,00,011,813,01,015,818,112,515,615,811,59,531,826,316,916,318,410,415,3
% poražených soupeřů53,642,338,540,032,419,05,751,434,485,790,036,026,940,742,987,593,823,840,026,77,1100,031,622,230,09,122,726,1100,0100,058,322,285,734,830,4---42,140,086,787,519,013,630,436,444,047,428,6
pořadí201120122013201420152016201720182019celkem
průměr13.011.811.010.011.68.811.623.325.213.7
medián111281114317192614
modus113311422181417
počet závodů48467454547
průměrný odstup od vítěze %15,117,511,911,413,013,211,314,621,114,5
průměrné % poražených soupeřů39,139,943,352,736,862,055,927,641,444,0