Bayerová Barbora, 1998

TJ Bohemians Praha
výkonnostní třídy  slalom K1: -   C1: -   C2: -  sjezd K1: 1   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
30.08.2020 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR K1W sjezd 7. 5/U23 48.085,6
29.08.2020 5. Český pohár ve sprintu na Lipně + MČR Stejné jako v r. 2017, 2019,, Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km.328,8), cíl pod k K1W sjezd 8. 5/U23 663.771.180,5
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 2. 1/U23 4.600,6
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 3. 2/U23 35.655,1
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 6. 5/U23 1.793,7
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 11. 7/U23 2.855,9
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou K1W sjezd 4. 4/U23 51.406,4
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo K1W sjezd 21.   3951.417.373,4
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné K1W sjezd 8. 7/U23 4.529,5
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1W sjezd 4. 4/U23 1.272,6
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy K1W sjezd 4. 4/U23 2.163,4
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy C1W sjezd    
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 6. 5/U23 3.215,0
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W sjezd 12. 6/U23 15.2420,5
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 3. 3/U23 25.592,5
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 5. 4/U23 50.345,0
21.04.2019 2.Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 4. 4/U23 53.634,9
20.04.2019 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 4. 4/U23 72.046,6
31.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1W sjezd 1. 1/U23
31.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1W sjezd 1. 1/U23
30.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1W sjezd 1. 1/U23
30.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1W sjezd 1. 1/U23
26.08.2018 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně K1W sjezd 2. 2/U23 32.964,0
25.08.2018 9. Český pohár ve sprintu na Lipně K1W sjezd 7. 4/U23 5.674,9
22.08.2018 ECA CUP individuál ve sprintu v Roudnici n.L. K1W sjezd 10. 6/U23 3.837,9
22.08.2018 ECA CUP teams ve sprintu v Roudnici n.L. K1W sjezd 10. 7/U23 1.302,6
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR K1W sjezd 6. 4/U23 0.831,7
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR C1W sjezd    
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 K1W sjezd 6. 3/U23
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 C1W sjezd 8. 4/U23 3.400,2
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile K1W sjezd 5. 4/U23 18.803,4
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile K1W sjezd 5. 4/U23 25.324,6
15.04.2018 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 4. 3/U23 56.455,1
14.04.2018 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 7. 4/U23 79.977,2
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně K1W sjezd 8. 2/U23 0.490,9
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR K1W sjezd 3. 2/U23 27.964,2
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 5. 2/U23 0.801,5
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné K1W sjezd 6. 2/U23 2.003,9
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1W sjezd    
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1W sjezd 5. 2/U23 53.655,4
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 2. 2/U23 5.491,0
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 6. 3/U23 2.734,0
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska K1W sjezd 4. 2/U23 35.703,8
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska K1W sjezd 4. 2/U23 51.205,5
16.04.2017 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 5. 2/U23 56.604,9
15.04.2017 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 5. 2/U23 70.306,2
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le K1W sjezd 2. 1/U23 22.002,5
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin K1W sjezd 3. 1/U23 27.502,6
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post K1W sjezd 4. 1/U23 44.505,2
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo K1W sjezd 4. 1/U23 25.902,6
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W sjezd 9. 4/DS 3.777,0
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1W sjezd 6. 3/DS 8.1013,9
10.09.2016 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 25. 6/DS 62.0056,4
21.08.2016 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo K1W sjezd    
20.08.2016 7. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně Lipno K1W sjezd 11. 3/DS 6.355,2
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1W sjezd 4. 3/DS 37.936,7
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C1W sjezd 6. 3/DS 85.7713,1
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1W sjezd 4. 4/DS 57.666,0
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C1W sjezd 6. 3/DS 138.8812,2
22.05.2016 Krumlovský Down Town v klasickém sjezdu + Přebor Jihočeského kraje viz.závod č.54 K1W sjezd 2. 2/DS 41.905,2
21.05.2016 Krumlovský Down Town ve sprintu + MČR C2mix Start 50 m nad lávkou (a jezem) K1W sjezd 2. 2/DS 4.308,7
21.05.2016 Krumlovský Down Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ). cíl cca 50 m před soutokem s Polečnicí (ř.km 281,4) K1W sjezd 2. 2/DS 32.304,0
21.05.2016 Krumlovský Down Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ). cíl cca 50 m před soutokem s Polečnicí (ř.km 281,4) C2M sjezd
KLÍMA Jan
1. 1/DS
21.05.2016 Krumlovský Down Town ve sprintu + MČR C2mix Start 50 m nad lávkou (a jezem) C2M sjezd
KLÍMA Jan
4. 1/DS 4.508,3
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 6. 2/DS 1.733,4
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 3. 2/DS 6.2111,3
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem K1W sjezd    
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem C1W sjezd    
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 10. 3/DS
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 6. 3/DS
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 7. 3/DS 3.655,1
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 8. 3/DS 7.328,8
24.04.2016 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 7. 2/DS 176.5015,0
23.04.2016 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 7. 2/DS 153.6013,0
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 2. 2/DS 68.507,0
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 3. 2/DS 43.405,0
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 3. 2/DS 46.704,7
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 3. 2/DS 36.904,3
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 13. 2/DS 15.7014,4
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom 7. 2/DS 13.4011,6
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci K1W slalom 18. 3/DS 20.2018,5
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci C1W slalom 9. 2/DS 22.6019,2
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 3. 2/DS 1.413,2
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 4. 2/DS 5.3211,0
12.09.2015 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W slalom 12. 3/DS 111.83100,1
12.09.2015 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W slalom 18. 5/DS 38.1338,6
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 9. 1/DS 5.219,6
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 3. 1/DS 6.1810,3
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné K1W sjezd 13. 2/DS 9.4117,0
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné C1W sjezd 3. 1/DS 4.967,8
23.08.2015 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně K1W sjezd 7.   12.1010,6
22.08.2015 9. Český pohár ve sjezdu - klasik na Lipně Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo K1W sjezd 10.   179.1722,0
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1W sjezd 7. 3/DS 44.397,3
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině C1W sjezd 4. 2/DS 53.777,6
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1W sjezd 6. 3/DS 31.895,4
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině C1W sjezd 5. 3/DS 45.236,6
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 7.   5.1810,7
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 6.   10.2218,8
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 10.   4.228,6
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 6.   7.5213,1
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 4. 2/DS 16.382,8
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 6. 2/DS 2.313,2
26.04.2015 4. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout K1W sjezd 5. 1/DS 46.104,9
25.04.2015 3. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout K1W sjezd 4. 1/DS 39.805,5
19.04.2015 2. Český pohár ve sjezdu - klasik na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 6. 2/DS 114.709,6
18.04.2015 1. Český pohár ve sjezdu - klasik na Kamenici + MČR Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 4. 1/DS 74.406,2
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 10. 4/DS 196.3020,0
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 12. 4/DS 143.9016,8
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 1. 1/DS
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 1. 1/DS
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 9. 4/DS 195.9019,6
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 11. 4/DS 175.4020,6
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 1. 1/DS
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 1. 1/DS
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 19. 7/DM 22.2721,0
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom 8. 3/DM 38.7033,4
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 17. 7/DM 24.0723,0
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom 5. 2/DM 23.7020,4
14.09.2014 MČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W sjezd 3.   1.152,1
14.09.2014 MČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W sjezd 3.   6.149,6
13.09.2014 MČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 9.   27.0922,2
13.09.2014 MČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 23.   32.8530,5
31.08.2014 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně + MČR start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem K1W sjezd 7. 3/DM 7.035,9
30.08.2014 9. Český pohár ve sjezdu na Lipně + MČR start: start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou K1W sjezd    
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 5. 1/DM 4.157,6
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 4. 2/DM 7.3511,6
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné K1W sjezd 9. 3/DM 5.9511,1
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné C1W sjezd 8. 2/DM 16.7727,0
08.06.2014 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu + 6.ČP dorostu + Přebor JČ kraje Shodné jako závod č.61 K1W sjezd 3. 3/DM 62.607,8
08.06.2014 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu + 6.ČP dorostu + Přebor JČ kraje Shodné jako závod č.61 C1W sjezd 4. 3/DM 86.809,0
07.06.2014 MČR dorostu ve sjezdu + 1. ČP žáků + VZ ve sjezdu Řeka Vltava v Českém Krumlově. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ) , cíl cca 100 m pod mostem K1W sjezd 3. 2/DM 79.109,8
07.06.2014 MČR dorostu ve sjezdu + 1. ČP žáků + VZ ve sjezdu Řeka Vltava v Českém Krumlově. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ) , cíl cca 100 m pod mostem C1W sjezd 4. 3/DM 82.508,5
25.05.2014 6. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 9. 3/DM 6.309,6
24.05.2014 5. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 9. 3/DM 5.708,5
29.03.2014 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov- Babice, náhradní trať řeka Jihlava v úseku Stříbský Mlýn - Mor. Bránice K1W sjezd 3. 2/DM 55.007,5
29.03.2014 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 K1W sjezd 3. 2/DM 34.104,5
22.09.2013 MČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 5.   7.0310,0
22.09.2013 MČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W sjezd 3.   9.4311,2
21.09.2013 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 8.   159.72145,4
21.09.2013 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 21.   70.7974,3
25.08.2013 10. Český pohár ve sprintu + MČR U23 USD České Vrbné K1W sjezd 20. 2/DM 11.6119,5
25.08.2013 10. Český pohár ve sprintu + MČR U23 USD České Vrbné C1W sjezd 4. 2/DM 17.5025,0
24.08.2013 9. Český pohár ve sprintu + MČR veteránů USD České Vrbné K1W sjezd 11. 2/DM 8.8815,4
24.08.2013 9. Český pohár ve sprintu + MČR veteránů USD České Vrbné C1W sjezd    
08.06.2013 Sjezd v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu - individuální + MČR veteránů v dlouhém sjezdu řeka Morava,nad Litovlí K1W sjezd 4. 2/DM 29.105,2
08.06.2013 Sjezd v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu - individuální + MČR veteránů v dlouhém sjezdu řeka Morava,nad Litovlí C1W sjezd 4. 2/DM 18.102,8
19.05.2013 8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 10. 1/DM 6.619,9
18.05.2013 7. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 11. 2/DM 7.7812,0
12.05.2013 Kroměřížský slalom, neděle K1W slalom 10. 3/DM 16.7015,5
12.05.2013 Kroměřížský slalom, neděle C1W slalom 1. 1/DM
11.05.2013 Kroměřížský slalom K1W slalom 5. 2/DM 6.305,6
11.05.2013 Kroměřížský slalom C1W slalom 1. 1/DM
28.04.2013 6. Český pohár ve sprintu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem + MČR jednotlivců řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu K1W sjezd 11. 2/DM 10.8310,8
14.04.2013 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila K1W sjezd 15. 2/DM 228.7017,4
13.04.2013 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila K1W sjezd 22. 2/DM 338.2025,0
31.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.4, neděle Sázava, Krhanice K1W sjezd 4. 1/DM 115.0010,2
31.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.3, neděle Sázava, Krhanice K1W sjezd 5. 1/DM 100.408,9
30.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.1, sobota Sázava, Krhanice K1W sjezd 7. 1/DM 152.9014,5
30.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.2, sobota Sázava, Krhanice K1W sjezd 7. 1/DM 155.8014,6
16.09.2012 Finále ČP juniorů ve sjezdu, MČR dorostu ve sprintu USD České Vrbné K1W sjezd 19. 8/ZS 60.0046,0
16.09.2012 Finále ČP juniorů ve sjezdu, MČR dorostu ve sprintu USD České Vrbné C1W sjezd 6. 4/ZS 61.7240,3
15.09.2012 Finále ČP juniorů ve slalomu, MČR dorostu ve slalomu USD České Vrbné C1W slalom 10.  
15.09.2012 Finále ČP juniorů ve slalomu, MČR dorostu ve slalomu USD České Vrbné K1W slalom 20.   143.73134,8
09.09.2012 Finále ČP žáků ve sprintu, MČR žáků ve sprintu USD Roztoky u Křivoklátu C1W sjezd 2.   15.3010,2
09.09.2012 Finále ČP žáků ve sprintu, MČR žáků ve sprintu USD Roztoky u Křivoklátu K1W sjezd 4.   15.8512,9
08.09.2012 Finále Media Bohemie ČP žáků ve slalomu, MČR žáků ve slalomu USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 4.   18.8117,1
08.09.2012 Finále Media Bohemie ČP žáků ve slalomu, MČR žáků ve slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 13.   30.2430,3
05.08.2012 VZ ve slalomu - neděle, 6.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2 C1W slalom 5.   10.8010,9
04.08.2012 VZ ve slalomu - sobota, 5.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2 C1W slalom 5.   19.3416,8
24.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, 4.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí C1W slalom 7. 4/ZS 15.3113,1
23.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, 3.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí C1W slalom 4. 3/ZS 3.933,6
23.06.2012 VZ ve sprintu - sobota, 5.ČP žáků ve sjezdu řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W sjezd 4. 4/ZS 4.566,3
23.06.2012 VZ ve sprintu - sobota, 5.ČP žáků ve sjezdu řeka Otava, Strakonice Podskalí C1W sjezd 2. 2/ZS 3.574,0
16.06.2012 MČR dorostu v klasickém sjezdu - individuální závod řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov K1W sjezd 7. 3/ZS 90.9015,0
16.06.2012 MČR dorostu v klasickém sjezdu - individuální závod řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov C1W sjezd 3. 2/ZS 63.608,6
13.05.2012 VZ ve sjezdu - neděle, 2.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov K1W sjezd 4. 3/ZS 114.9010,1
13.05.2012 VZ ve sjezdu - neděle, 2.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov C1W sjezd 2. 2/ZS 66.705,0
12.05.2012 VZ ve sprintu - sobota, 1.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov K1W sjezd 6. 4/ZS 31.4015,4
12.05.2012 VZ ve sprintu - sobota, 1.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov C1W sjezd 3. 2/ZS 18.107,0
06.05.2012 VZ ve slalomu - neděle, 2.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí C1W slalom 5.   38.0633,5
05.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, 1.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí C1W slalom 3.   26.8221,6
08.04.2012 2.Český pohár ve sjezdu, 1.nominační závod ve sjezdu - Sázava Řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz K1W sjezd 15.   169.9015,2
07.04.2012 1.Český pohár ve sjezdu - Sázava řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz K1W sjezd 14.   171.7015,3
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.4 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 7. 3/ZS 62.807,8
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.3 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most K1W sjezd 8. 3/ZS 76.008,1
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.2 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 9. 3/ZS 71.909,0
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.1 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most K1W sjezd 10. 3/ZS 93.009,9
17.03.2012 Sjezdy na Svitavě, závod č.1 Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice. K1W sjezd 4.   142.0014,4
17.03.2012 Sjezdy na Svitavě, závod č.2 Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice. K1W sjezd 4.   116.0011,5
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1W slalom 17. 5/ZS 22.9019,9
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce C1W slalom 4. 2/ZS 16.2012,3
24.09.2011 Hanácký slalom - sobota řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1W slalom 23. 5/ZS 31.0027,5
24.09.2011 Hanácký slalom - sobota řeka Morava v Hynkově u Olomouce C1W slalom 6. 3/ZS 32.7025,3
10.09.2011 MČR žáků ve slalomu - individuální závod Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost ww 1-2 C1W slalom 6.   36.6831,3
10.09.2011 MČR žáků ve slalomu - individuální závod Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost ww 1-2 K1W slalom 15.   37.5637,0
04.09.2011 6.NKZ ve slalomu, 6.ČP juniorů USD Roudnice K1W slalom 30. 6/ZS 123.26123,0
03.09.2011 5.NKZ ve slalomu, 5.ČP juniorů ve slalomu USD Roudnice K1W slalom 31. 7/ZS 69.1169,2
10.07.2011 Slalom v Kadani - neděle, 6.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn K1W slalom 19. 9/ZS 24.1026,4
10.07.2011 Slalom v Kadani - neděle, 6.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn C1W slalom 12. 5/ZS 27.2026,5
09.07.2011 Slalom v Kadani - sobota, 5.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn K1W slalom 20. 9/ZS 22.1027,5
09.07.2011 Slalom v Kadani - sobota, 5.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn C1W slalom 10. 5/ZS 23.1026,0
26.06.2011 VZ ve slalomu - neděle Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomou K1W slalom 8. 5/ZS 19.6015,7
26.06.2011 VZ ve slalomu - neděle Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomou C1W slalom 6. 5/ZS 26.7019,1
25.06.2011 VZ ve slalomu - sobota Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 8. 6/ZS 17.5014,5
25.06.2011 VZ ve slalomu - sobota Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom 5. 4/ZS 20.3015,1
19.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - neděle řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto K1W slalom 12. 4/ZS 15.6013,4
19.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - neděle řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto C1W slalom 4. 2/ZS 10.508,1
18.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - sobota řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto K1W slalom 9. 3/ZS 9.108,0
18.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - sobota řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto C1W slalom 5. 2/ZS 10.808,4
12.06.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most C1W slalom 4. 2/ZS 29.2025,0
12.06.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most C2M slalom
HUŇKOVÁ Nikola
8. 2/ZS 53.8048,0
12.06.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most K1W slalom 6. 2/ZS 22.5023,3
11.06.2011 VZ ve slalomu - sobota řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most C1W slalom 4. 2/ZS 47.4040,6
11.06.2011 VZ ve slalomu - sobota řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most C2M slalom
HUŇKOVÁ Nikola
8. 2/ZS 82.6073,6
11.06.2011 VZ ve slalomu - sobota řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most K1W slalom 10. 3/ZS 30.2032,3
05.06.2011 Slalom v Dolních Kounicích - neděle Řeka Jihlava pod mostem mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1W slalom 2. 2/ZS 36.3026,7
05.06.2011 Slalom v Dolních Kounicích - neděle Řeka Jihlava pod mostem mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 5. 2/ZS 15.4012,0
04.06.2011 Slalom v Dolních Kounicích - sobota Řeka Jihlava pod mostem mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1W slalom 2. 2/ZS 38.2029,1
04.06.2011 Slalom v Dolních Kounicích - sobota Řeka Jihlava pod mostem mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 5. 2/ZS 16.1012,9
29.05.2011 Slalom v Opavě - neděle, 4.ČP žáků ve slalomu USD Opava K1W slalom 23. 8/ZS 33.2036,6
29.05.2011 Slalom v Opavě - neděle, 4.ČP žáků ve slalomu USD Opava C1W slalom 13. 6/ZS 110.70103,1
28.05.2011 Slalom v Opavě - sobota, 3.ČP žáků ve slalomu USD Opava K1W slalom 23. 9/ZS 41.7044,7
28.05.2011 Slalom v Opavě - sobota, 3.ČP žáků ve slalomu USD Opava C1W slalom 9. 4/ZS 46.2040,6
14.05.2011
15.05.2011
Slalom v Kroměříži Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1W slalom
sobota
5. 1/ZS 11.309,4
14.05.2011
15.05.2011
Slalom v Kroměříži Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha C1W slalom
sobota
1. 1/ZS
14.05.2011
15.05.2011
Slalom v Kroměříži Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1W slalom
neděle
1. 1/ZS
14.05.2011
15.05.2011
Slalom v Kroměříži Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha C1W slalom
neděle
1. 1/ZS
04.05.2011 VZ ve slalomu, Krajský přebor ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 4. 1/ZS 17.8014,7
04.05.2011 VZ ve slalomu, Krajský přebor ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom 3. 2/ZS 9.806,0
30.04.2011
01.05.2011
Slalom na Stružnické peřeji, ČPž ve slalomu řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom
sobota 30.4.2011
20. 7/ZS 26.8030,3
30.04.2011
01.05.2011
Slalom na Stružnické peřeji, ČPž ve slalomu řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1W slalom
sobota 30.4.2011
7. 4/ZS 42.9038,3
30.04.2011
01.05.2011
Slalom na Stružnické peřeji, ČPž ve slalomu řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom
neděle 1.5.2011
23. 8/ZS 38.6042,2
30.04.2011
01.05.2011
Slalom na Stružnické peřeji, ČPž ve slalomu řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1W slalom
neděle 1.5.2011
8. 5/ZS 41.5033,7
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom
sobota 25.9.2010
16. 3/ZM 23.6021,7
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom
sobota 25.9.2010
5. 3/ZM 35.8027,4
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom
neděle 26.9.2010
19. 3/ZM 28.7026,5
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
neděle 26.9.2010
KAMINSKÁ Barbora
21. 6/ZM 88.9080,2
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom
neděle 26.9.2010
4. 2/ZM 30.2022,9
16.09.2010
17.09.2010
VZ ve slalomu Olomouc, u loděnice K1W slalom
sobota 19.6.2010
9. 2/ZM 27.3022,5
16.09.2010
17.09.2010
VZ ve slalomu Olomouc, u loděnice C2M slalom
sobota 19.6.2010
KAMINSKÁ Barbora
11.   98.9073,2
16.09.2010
17.09.2010
VZ ve slalomu Olomouc, u loděnice K1W slalom
neděle 20.6.2010
13. 3/ZM 29.6024,0
16.09.2010
17.09.2010
VZ ve slalomu Olomouc, u loděnice C2M slalom
neděle 20.6.2010
KAMINSKÁ Barbora
12.   77.4057,2
04.09.2010 Mistrovství České republiky žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom 14. 6/ZM 24.5724,4
04.09.2010 Mistrovství České republiky žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí C1W slalom 6. 3/ZM 36.8628,9
25.07.2010 VZ ve slalomu - neděle, 6.Český pohár žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1W slalom 24. 6/ZM 40.4043,4
25.07.2010 VZ ve slalomu - neděle, 6.Český pohár žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha C2M slalom
KAMINSKÁ Barbora
9. 3/ZM 91.7074,8
24.07.2010 VZ ve slalomu - sobota, 5.Český pohár žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1W slalom 24. 5/ZM 47.2046,9
24.07.2010 VZ ve slalomu - sobota, 5.Český pohár žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha C2M slalom
KAMINSKÁ Barbora
9. 3/ZM 108.8077,9
27.06.2010 VZ 25.ročník Křívoklátských slalomů neděle, 4.Český pohár žáků USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 37. 12/ZM 260.57271,9
26.06.2010 VZ 25.ročník Křívoklátských slalomů sobota, 3.ČP žáků ve slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 31. 4/ZM 141.31142,7
16.05.2010 VZ závod ve slalomu neděle, 2.ČP žáků ve slalomu USD Opava K1W slalom 24. 8/ZM 204.82235,2
15.05.2010 VZ ve slalomu sobota, 1.ČP žáků ve slalomu USD Opava K1W slalom 19. 4/ZM 143.20153,6
26.09.2009
27.09.2009
57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1W slalom
sobota
22. 5/ZM 35.1029,0
26.09.2009
27.09.2009
57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce C2W slalom
sobota
KAMINSKÁ Barbora
4. 2/ZM 81.5051,2
26.09.2009
27.09.2009
57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1W slalom
neděle
17. 4/ZM 32.2027,8
26.09.2009
27.09.2009
57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce C2W slalom
neděle
KAMINSKÁ Barbora
4. 2/ZM 82.8052,6
05.09.2009 MČR žáků ve slalomu řeka Bečva u loděnice ve Val. Meziříčí K1W slalom 17.   64.4050,5
05.09.2009 MČR žáků ve slalomu řeka Bečva u loděnice ve Val. Meziříčí C2W slalom
ZELENKOVÁ Kristýna
6.   189.22101,3
18.07.2009
19.07.2009
VZ ve slalomu v Kroměříži, 5.a 6.ČP žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1W slalom
sobota
25. 6/ZM 103.25111,5
18.07.2009
19.07.2009
VZ ve slalomu v Kroměříži, 5.a 6.ČP žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1W slalom
neděle
25. 6/ZM 92.50100,8
27.06.2009 VZ ve slalomu, 3. Český pohár žáků ve slalomu USD České Vrbné, Vodácký areál Lídy Polesné K1W slalom
sobota
35. 8/ZM 95.2997,9
20.06.2009
21.06.2009
Dolnokounické slalomy Řeka Jihlava, pod mostem mezi obcemi Nové Bránice a Moravské Bránice K1W slalom
sobota
12. 2/ZM 38.5033,3
20.06.2009
21.06.2009
Dolnokounické slalomy Řeka Jihlava, pod mostem mezi obcemi Nové Bránice a Moravské Bránice C2M slalom
sobota
KAMINSKÁ Barbora
14. 4/ZM 119.8086,2
20.06.2009
21.06.2009
Dolnokounické slalomy Řeka Jihlava, pod mostem mezi obcemi Nové Bránice a Moravské Bránice K1W slalom
neděle
9. 2/ZM 34.3027,9
20.06.2009
21.06.2009
Dolnokounické slalomy Řeka Jihlava, pod mostem mezi obcemi Nové Bránice a Moravské Bránice C2M slalom
neděle
KAMINSKÁ Barbora
  3/ZM
13.06.2009
14.06.2009
Kroměřížské slalomy Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1W slalom
sobota
17. 4/ZM 86.3090,1
13.06.2009
14.06.2009
Kroměřížské slalomy Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1W slalom
neděle
9. 2/ZM 47.1045,8
06.06.2009
07.06.2009
Vysokomýtské slalomy řeka Loučná v úseku Choceňský most - Šnakov K1W slalom
sobota
14. 2/ZM 34.8028,8
23.05.2009
24.05.2009
Slalom na Paraplíčku, sobota, 1. a 2.ČP žáků ve slalomu Jizera, peřej Paraplíčko K1W slalom
sobota
34. 7/ZM 78.8082,4
23.05.2009
24.05.2009
Slalom na Paraplíčku, sobota, 1. a 2.ČP žáků ve slalomu Jizera, peřej Paraplíčko K1W slalom
neděle
30. 5/ZM 55.7051,8
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Bayerová BarboraTJ Bohemians Praha K1:   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 03.03.19 updated from RVP
Bayerová BarboraBohemians Praha K1:   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 06.02.19 updated from RVP
Bayerová BarboraTJ Valašské Meziříčí K1:   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 17.01.18 updated from RVP
Bayerová BarboraTJ Valašské Meziříčí K1:   C1:   C2: K1: 1   C1: 2   C2: 2 20.11.17 updated from RVP
Bayerová BarboraTJ Valašské Meziříčí K1: 3   C1: 3   C2: K1: 1   C1: 2   C2: 23.11.16 updated from RVP
Bayerová BarboraTJ Valašské Meziříčí K1: 3   C1: 3   C2: K1: 1   C1: 3   C2: 02.11.15 updated from RVP
Bayerová BarboraTJ Valašské Meziříčí K1: 3   C1: 3   C2: K1: 2   C1: 3   C2: 28.10.14 updated from RVP
Bayerová BarboraTJ Valašské Meziříčí K1: 3   C1: 2   C2: K1: 2   C1: 3   C2: 22.06.14 updated from RVP
Bayerová BarboraTJ Valašské Meziříčí K1:   C1: 2   C2: K1: 2   C1: 3   C2: 21.05.13 updated from RVP
Bayerová BarboraTJ Valašské Meziříčí K1: 2   C1: 2   C2: K1: 2   C1: 3   C2: 17.11.12 updated from RVP
Bayerová BarboraTJ Valašské Meziříčí K1: 3   C1: 2   C2: K1: 2   C1: 3   C2: 26.11.11 updated from RVP
Bayerová BarboraTJ Valašské Meziříčí K1: 3   C1: 3   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 22.08.11 updated from RVP
Bayerová BarboraTJ Valašské Meziříčí K1: 3   C1: 3   C2: K1: 3   C1:   C2: 03.06.11 updated from RVP
Bayerová BarboraTJ Valašské Meziříčí K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 25.05.11 updated from RVP
Místo narozeníBrno
ZnameníVodnář
BydlištěTrojanovice
Zaměstnání3. lékařská fakulta Univerzita Karlova
Plánované povoláníLékař
Výrobce loděKickTheWaves
Model loděSicario light
Výrobce pádlaJiný
Od kolika let pádluje9
První trenérRadomír Fusek
Současný trenérMartin Smolka
Sportovní vzorLisa Carrington
ZálibySnowboard, čtu a chodím po horách
Zimní přípravaŠpanělsko a Praha
Cíle na sezonuÚspěch na MS
Nejlepší dosažené výsledky3.místo na Mistrovství U23 v dlouhém sjezdu 3 roky po sobě
Zajímavost o soběŽiju v dřevěnici
Oblíbenci v hudběJimi Hendrix, RHCP, Nirvana
Oblíbený filmKlub rváčů
Oblíbený herecKeanu Reeves
Oblíbená traťLabe u Špindlerova mlýna
Facebookhttps://m.facebook.com/barbora.bayerovaa

Profil aktualizován 06.03.2020

Videa nenalezena.
0|3399|0|N

rok 2020

Sjezd: Žebříček Český Pohár
12.K1W 4/4 173
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
5.K1W 5/6 299
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 5/6 0

rok 2019

Sjezd: Žebříček Český Pohár
21.C1W 2/2 33
5.K1W 6/10 348
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
15.C1W 2/2 1
3.K1W 5/14 571
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 2/2 0
 K1W 5/10 0

rok 2018

Sjezd: Žebříček Český Pohár
16.C1W 2/2 43
8.K1W 5/7 280
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
29.C1W 2/2 1
6.K1W 5/7 316
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 2/2 0
 K1W 5/7 0

rok 2017

Sjezd: Žebříček Český Pohár
11.K1W 5/12 293
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 5/12 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
5.K1W 5/16 437

rok 2016

Sjezd: Žebříček Český Pohár
9.C1W 4/4 151
10.K1W 5/8 152
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 4/4 0
18.C2M
Klíma Jan
2/2 50
12.K1W 5/10 90
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
3.C1W 4/4 41
6.K1W 5/11 352

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Morava
11.C1W 2/2 14
22.K1W 2/2 45
Sjezd: Žebříček Český Pohár
8.C1W 4/4 162
5.K1W 8/12 285
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 4/4 0
 K1W 5/12 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
18.C1M 4/4 12
3.C1W 4/4 8
3.K1W 5/16 359

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Morava
12.C1W 2/2 13
38.K1W 2/2 38
Sjezd: Žebříček Český Pohár
9.C1W 2/2 73
15.K1W 5/6 119
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
7.C1W 4/4 8
11.K1W 5/8 98
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
8.C1W 2/2 2
6.K1W 5/8 208

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
8.C1W 2/2 12
42.K1W 2/2 34
Sjezd: Žebříček Český Pohár
7.C1W 2/2 42
20.K1W 7/7 84
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 1/1 0
17.K1W 5/10 34
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
6.C1W 2/2 6
5.K1W 5/7 244

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
8.C1W 4/4 54
Slalom: Oblastní žebříček Morava
8.C1W 2/2 34
Sjezd: Žebříček Český Pohár
27.K1W 2/2 26
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
11.C1W 1/1 5
18.K1W 3/3 49
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
5.C1W 2/2 10
12.K1W 5/10 200

rok 2011

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
31.K1W 2/2 23
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
16.C1W 5/6 17
39.K1W 5/6 92
Slalom: Oblastní žebříček Morava
6.C1W 5/13 27
 C2M
Huňková Nikola
2/2 0
20.K1W 5/13 73

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202020192018201720162015201420132012
K1W125811105152027
C1W-2116-9897-

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2011
K1W31

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20122011
C1W816
K1W-39

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202020192018201720162015201420132012
K1W536751252111718
C1W-1529-171571211
C2M----18----

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20152014201320122011
C1W1112886
K1W223842-20
C2M----44

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202020192018201720162015201420132012
K1W4163475636512
C1W-3419-33865
C1M-----18---
Fotky nenalezeny.
0|3399|0|N

rok 2020

Sjezd: Žebříček Český Pohár
12.K1W 4/4 173
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
5.K1W 5/6 299
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 5/6 0

rok 2019

Sjezd: Žebříček Český Pohár
21.C1W 2/2 33
5.K1W 6/10 348
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
15.C1W 2/2 1
3.K1W 5/14 571
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 2/2 0
 K1W 5/10 0

rok 2018

Sjezd: Žebříček Český Pohár
16.C1W 2/2 43
8.K1W 5/7 280
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
29.C1W 2/2 1
6.K1W 5/7 316
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 2/2 0
 K1W 5/7 0

rok 2017

Sjezd: Žebříček Český Pohár
11.K1W 5/12 293
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 5/12 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
5.K1W 5/16 437

rok 2016

Sjezd: Žebříček Český Pohár
9.C1W 4/4 151
10.K1W 5/8 152
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 4/4 0
18.C2M
Klíma Jan
2/2 50
12.K1W 5/10 90
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
3.C1W 4/4 41
6.K1W 5/11 352

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Morava
11.C1W 2/2 14
22.K1W 2/2 45
Sjezd: Žebříček Český Pohár
8.C1W 4/4 162
5.K1W 8/12 285
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 4/4 0
 K1W 5/12 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
18.C1M 4/4 12
3.C1W 4/4 8
3.K1W 5/16 359

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Morava
12.C1W 2/2 13
38.K1W 2/2 38
Sjezd: Žebříček Český Pohár
9.C1W 2/2 73
15.K1W 5/6 119
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
7.C1W 4/4 8
11.K1W 5/8 98
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
8.C1W 2/2 2
6.K1W 5/8 208

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
8.C1W 2/2 12
42.K1W 2/2 34
Sjezd: Žebříček Český Pohár
7.C1W 2/2 42
20.K1W 7/7 84
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 1/1 0
17.K1W 5/10 34
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
6.C1W 2/2 6
5.K1W 5/7 244

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
8.C1W 4/4 54
Slalom: Oblastní žebříček Morava
8.C1W 2/2 34
Sjezd: Žebříček Český Pohár
27.K1W 2/2 26
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
11.C1W 1/1 5
18.K1W 3/3 49
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
5.C1W 2/2 10
12.K1W 5/10 200

rok 2011

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
31.K1W 2/2 23
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
16.C1W 5/6 17
39.K1W 5/6 92
Slalom: Oblastní žebříček Morava
6.C1W 5/13 27
 C2M
Huňková Nikola
2/2 0
20.K1W 5/13 73

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202020192018201720162015201420132012
K1W125811105152027
C1W-2116-9897-

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2011
K1W31

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20122011
C1W816
K1W-39

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202020192018201720162015201420132012
K1W536751252111718
C1W-1529-171571211
C2M----18----

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20152014201320122011
C1W1112886
K1W223842-20
C2M----44

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202020192018201720162015201420132012
K1W4163475636512
C1W-3419-33865
C1M-----18---

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
58 40 11 117 33 2 261
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ30.530.0302
K1W30.530.0302
veřejné závody11.89.0590
K1W16.817.0547
C1W5.35.0533
C2M11.59.088
C2W4.04.042
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ00,000,000,000,02
K1W00,000,000,000,02
veřejné závody55,622,222,2910,090
K1W12,100,000,012,147
C1W412,126,126,1824,233
C2M00,000,000,000,08
C2W00,000,000,000,02
Celkem55,422,222,299,892
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ442610700,0
K1W442610700,0
veřejné závody1782662155430,3
K1W921928213234,8
C1W6536262030,8
C2M1730818211,8
C2W4641600,0
Celkem1823088175429,7
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1W

Bayerová Barborasl 146
12.09.15
sl 131
13.09.14
MČRdor.sl
21.09.13
sl.Vrbné
15.09.12
sl.Křivoklát
08.09.12
Řeka Svratka
10.09.11
řeka Otava,
04.09.10
pořadí12.9.8.10.4.6.6.
odstup % *)100,122,2145,40,017,131,328,9
% poražených soupeřů *)8,338,522,2---78,670,6---
pořadí201020112012201320142015celkem
průměr6.06.07.08.09.012.07.9
medián66489128
modus66489126
počet závodů1121117
průměrný odstup od vítěze % *)28,931,38,5145,422,2100,149,3
průměrné % poražených soupeřů *)0,070,639,322,238,58,331,2
počet jízd22212211
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
1
50,0%
1
100,0%
1
100,0%
0
0,0%
4
57,1%
čistých jízd1
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
50,0%
0
0,0%
2
18,2%

Kategorie K1W

Bayerová Barborasl 123
10.09.16
sl 146
12.09.15
sl 131
13.09.14
MČRdor.sl
21.09.13
sl.Vrbné
15.09.12
sl.Křivoklát
08.09.12
Řeka Svratka
10.09.11
řeka Otava,
04.09.10
řeka Bečva u
05.09.09
pořadí25.18.23.21.20.13.15.14.17.
odstup % *)56,438,630,574,3134,830,337,024,450,5
% poražených soupeřů *)42,948,543,625,926,958,650,051,930,4
pořadí20092010201120122013201420152016celkem
průměr17.014.015.016.521.023.018.025.018.4
medián171415132123182518
modus171415132123182513
počet závodů111211119
průměrný odstup od vítěze % *)50,524,437,082,674,330,538,656,453,0
průměrné % poražených soupeřů *)30,451,950,042,825,943,648,542,942,1
počet jízd2224222218
lepší 1. jízda1
100,0%
1
100,0%
1
100,0%
1
50,0%
0
0,0%
1
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
5
55,6%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

NKZ slalom

Kategorie K1W

Bayerová BarboraUSD Roudnice
04.09.11
USD Roudnice
03.09.11
pořadí30.31.
odstup %123,069,2
% poražených soupeřů14,79,1
pořadí2011celkem
průměr30.530.5
medián3030
modus3030
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %96,196,1
průměrné % poražených soupeřů11,911,9
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Bayerová Barborasl.Strakonic
24.06.12
sl.Strakonic
23.06.12
2.ČPž Trutno
06.05.12
1.ČPž Trutno
05.05.12
Kadaňský mlý
10.07.11
Kadaňský mlý
09.07.11
řeka Loučná
19.06.11
řeka Loučná
18.06.11
řeka Ploučni
30.04.11
řeka Ploučni
30.04.11/2
pořadí7.4.5.3.12.10.4.5.8.7.
odstup %13,13,633,521,626,526,08,18,433,738,3
% poražených soupeřů64,781,350,075,021,435,772,763,630,033,3
pořadí20112012celkem
průměr7.74.86.5
medián745
modus434
počet závodů6410
průměrný odstup od vítěze %23,517,921,3
průměrné % poražených soupeřů42,867,852,8
počet jízd12820
lepší 1. jízda2
33,3%
1
25,0%
3
30,0%
čistých jízd4
33,3%
1
12,5%
5
25,0%

Kategorie K1W

Bayerová BarboraKadaňský mlý
10.07.11
Kadaňský mlý
09.07.11
řeka Loučná
19.06.11
řeka Loučná
18.06.11
řeka Ploučni
30.04.11
řeka Ploučni
30.04.11/2
USD Roztoky
27.06.10
USD Roztoky
26.06.10
USD České Vr
27.06.09
řeka Loučná
06.06.09
Jizera, peře
23.05.09
Jizera, peře
23.05.09/2
pořadí19.20.12.9.23.20.37.31.35.14.30.34.
odstup %26,427,513,48,042,230,3271,9142,797,928,851,882,4
% poražených soupeřů64,062,068,678,456,962,72,723,15,648,014,710,8
pořadí200920102011celkem
průměr28.334.017.223.7
medián30311920
modus14312020
počet závodů42612
průměrný odstup od vítěze %65,2207,324,668,6
průměrné % poražených soupeřů19,812,965,441,5
počet jízd831223
lepší 1. jízda0
0,0%
2
100,0%
1
16,7%
3
25,0%
čistých jízd2
25,0%
0
0,0%
6
50,0%
8
34,8%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1W

Bayerová Barborasl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl.Kroměř.2
12.05.13
sl.Kroměř.1
11.05.13
sl.Brno
05.08.12
sl.Brno
04.08.12
řeka Morava
25.09.11
řeka Morava
24.09.11
Mlýnský náho
26.06.11
Mlýnský náho
25.06.11
řeka Morava
12.06.11
řeka Morava
11.06.11
Řeka Jihlava
05.06.11
Řeka Jihlava
04.06.11
USD Opava
29.05.11
USD Opava
28.05.11
Řeka Morava
14.05.11
Řeka Morava
14.05.11/2
Mlýnský náho
04.05.11
Mlýnský náho
25.09.10
Mlýnský náho
25.09.10/2
pořadí7.9.8.5.1.1.5.5.4.6.6.5.4.4.2.2.13.9.1.1.3.4.5.
odstup %11,619,233,420,40,00,010,916,812,325,319,115,125,040,626,729,1103,140,60,00,06,022,927,4
% poražených soupeřů62,550,053,373,3100,0100,066,766,775,061,558,366,766,766,783,383,3---33,3100,0100,066,750,042,9
pořadí201020112012201320142015celkem
průměr4.54.65.01.06.58.04.8
medián4451575
modus4451575
počet závodů213222223
průměrný odstup od vítěze %25,226,413,80,026,915,422,0
průměrné % poražených soupeřů46,566,366,7100,063,356,366,4
počet jízd425444445
lepší 1. jízda1
50,0%
7
53,8%
1
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
50,0%
10
43,5%
čistých jízd2
50,0%
8
32,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
50,0%
3
75,0%
15
33,3%

Kategorie C2M

Bayerová Barborařeka Morava
12.06.11
řeka Morava
11.06.11
Mlýnský náho
25.09.10
Olomouc, u l
16.09.10
Olomouc, u l
16.09.10/2
Řeka Morava
25.07.10
Řeka Morava
24.07.10
Řeka Jihlava
20.06.09
pořadí8.8.21.12.11.9.9.14.
odstup %48,073,680,257,273,274,877,986,2
% poražených soupeřů------4,88,39,120,020,0---
pořadí200920102011celkem
průměr14.012.48.011.5
medián141189
modus14988
počet závodů1528
průměrný odstup od vítěze %86,272,760,871,4
průměrné % poražených soupeřů0,012,40,07,8
počet jízd29415
lepší 1. jízda0
0,0%
3
60,0%
1
50,0%
4
50,0%
čistých jízd0
0,0%
2
22,2%
0
0,0%
2
13,3%

Kategorie C2W

Bayerová Barborařeka Morava
26.09.09
řeka Morava
26.09.09/2
pořadí4.4.
odstup %52,651,2
% poražených soupeřů------
pořadí2009celkem
průměr4.04.0
medián44
modus44
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %51,951,9
průměrné % poražených soupeřů0,00,0
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Bayerová Barborasl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl.Kroměř.2
12.05.13
sl.Kroměř.1
11.05.13
řeka Morava
25.09.11
řeka Morava
24.09.11
Mlýnský náho
26.06.11
Mlýnský náho
25.06.11
řeka Morava
12.06.11
řeka Morava
11.06.11
Řeka Jihlava
05.06.11
Řeka Jihlava
04.06.11
USD Opava
29.05.11
USD Opava
28.05.11
Řeka Morava
14.05.11
Řeka Morava
14.05.11/2
Mlýnský náho
04.05.11
Mlýnský náho
25.09.10
Mlýnský náho
25.09.10/2
Olomouc, u l
16.09.10
Olomouc, u l
16.09.10/2
Řeka Morava
25.07.10
Řeka Morava
24.07.10
USD Opava
16.05.10
USD Opava
15.05.10
řeka Morava
26.09.09
řeka Morava
26.09.09/2
Řeka Morava
18.07.09
Řeka Morava
18.07.09/2
Řeka Jihlava
20.06.09
Řeka Jihlava
20.06.09/2
Řeka Morava
13.06.09
Řeka Morava
13.06.09/2
pořadí13.18.19.17.10.5.17.23.8.8.6.10.5.5.23.23.1.5.4.19.16.13.9.24.24.24.19.17.22.25.25.9.12.9.17.
odstup %14,418,521,023,015,55,619,927,515,714,523,332,312,012,936,644,70,09,414,726,521,724,022,543,446,9235,2153,627,829,0100,8111,527,933,345,890,1
% poražených soupeřů70,758,553,859,067,985,752,933,369,672,077,362,573,373,342,140,5100,078,976,948,657,142,960,041,041,017,933,342,932,37,77,742,935,333,3---
pořadí200920102011201320142015celkem
průměr17.018.510.67.518.015.514.4
medián171985171316
modus9245517135
počet závodů881322235
průměrný odstup od vítěze %58,371,720,310,622,016,540,0
průměrné % poražených soupeřů25,342,765,676,856,464,651,2
počet jízd16162544469
lepší 1. jízda5
62,5%
3
37,5%
6
46,2%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
14
40,0%
čistých jízd3
18,8%
6
37,5%
11
44,0%
1
25,0%
2
50,0%
1
25,0%
24
34,8%

Český pohár sjezd

Kategorie C1W

Bayerová Barborasj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
pořadí6.8.
odstup %0,08,8
% poražených soupeřů44,430,0
pořadí2016celkem
průměr7.07.0
medián66
modus66
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %4,44,4
průměrné % poražených soupeřů37,237,2

Kategorie K1W

Bayerová Barborasj 125
30.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 80
17.06.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 127
22.08.15
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
pořadí7.6.11.4.3.5.4.4.2.6.5.4.7.8.3.5.6.5.4.4.5.5.11.10.7.7.7.10.4.5.4.6.4.11.15.22.15.14.
odstup %5,63,75,96,42,55,04,96,64,01,73,45,17,20,94,21,53,95,43,85,54,96,25,20,05,115,013,022,02,84,95,59,66,210,817,425,015,215,3
% poražených soupeřů45,587,575,081,394,989,775,072,793,884,489,776,945,563,286,787,584,891,357,175,060,060,033,372,781,333,333,318,284,255,676,937,557,123,141,712,541,743,5
pořadí20122013201520162017201820192020celkem
průměr14.516.05.58.45.04.84.08.07.0
medián14154755475
modus14114752464
počet závodů2365955338
průměrný odstup od vítěze %15,217,78,57,74,04,35,15,17,1
průměrné % poražených soupeřů42,625,854,950,874,078,182,769,363,8

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1W

Bayerová Barborasj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sl 61
07.06.14
sj.Litovel M
08.06.13
sj.V.Mýto
16.06.12
pořadí6.6.4.5.4.4.3.
odstup %13,112,27,66,68,52,88,6
% poražených soupeřů70,666,775,063,657,175,060,0
pořadí20122013201420152016celkem
průměr3.04.04.04.56.04.6
medián344464
modus344464
počet závodů111227
průměrný odstup od vítěze %8,62,88,57,112,78,5
průměrné % poražených soupeřů60,075,057,169,368,766,9

Kategorie K1W

Bayerová Barborasj 125
30.08.20
sj 77
14.06.20
sp 122
22.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 54
21.05.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sl 61
07.06.14
sj.Litovel M
08.06.13
sj.V.Mýto
16.06.12
pořadí7.2.10.6.5.4.3.5.4.4.2.7.6.3.4.7.
odstup %5,60,62,61,73,45,14,21,56,76,04,07,35,49,85,215,0
% poražených soupeřů45,598,166,784,489,776,986,787,591,992,988,980,084,893,890,968,4
pořadí20122013201420152016201720182020celkem
průměr7.04.03.06.53.34.06.34.54.9
medián743643524
modus743643424
počet závodů1112324216
průměrný odstup od vítěze %15,05,29,86,35,62,93,23,15,3
průměrné % poražených soupeřů68,490,993,882,491,287,179,471,882,9

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1W

Bayerová Barborasj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sl 62
08.06.14
sl 61
07.06.14
pořadí6.8.4.4.
odstup %0,08,89,08,5
% poražených soupeřů44,430,057,157,1
pořadí20142016celkem
průměr4.07.05.5
medián464
modus464
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %8,74,46,6
průměrné % poražených soupeřů57,137,247,2

Kategorie K1W

Bayerová Barborasj 125
30.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sj 10
31.03.19
sj 9
31.03.19/2
sj 8
30.03.19
sj 7
30.03.19/2
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sp 113
20.08.16
sj 55
22.05.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sl 62
08.06.14
sl 61
07.06.14
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Krhanice4
31.03.13
sj.Krhanice3
31.03.13/2
sj.Krhanice2
30.03.13
sj.Krhanice1
30.03.13/2
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
pořadí7.2.3.6.11.4.3.5.4.4.1.1.1.1.2.6.5.4.7.8.3.5.6.5.2.4.4.5.5.11.2.10.7.7.7.4.5.4.6.4.3.3.11.15.22.4.5.7.7.15.14.
odstup %5,60,65,13,75,96,42,55,04,96,60,00,00,00,04,01,73,45,17,20,94,21,53,95,41,03,85,54,96,25,25,20,05,115,013,02,84,95,59,66,27,89,810,817,425,010,28,914,614,515,215,3
% poražených soupeřů45,598,196,287,575,081,394,989,775,072,7100,0100,0100,0100,093,884,489,776,945,563,286,787,584,891,396,457,175,060,060,033,388,972,781,333,333,384,255,676,937,557,193,193,823,141,712,540,033,333,333,341,743,5
pořadí201220132014201520162017201820192020celkem
průměr14.510.13.04.67.34.74.82.75.85.8
medián14734755365
modus14734752124
počet závodů272561059551
průměrný odstup od vítěze %15,214,58,85,87,33,74,32,84,26,4
průměrné % poražených soupeřů42,631,093,562,357,176,278,190,480,568,9

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Bayerová Barborasj 13
12.04.15
sj 12
12.04.15/2
sj 11
11.04.15
sj 10
11.04.15/2
pořadí12.10.11.9.
odstup %16,820,020,619,6
% poražených soupeřů21,418,233,333,3
pořadí2015celkem
průměr10.510.5
medián1010
modus99
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %19,319,3
průměrné % poražených soupeřů26,626,6

Kategorie C1W

Bayerová Barborasj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj.Litovel M
08.06.13
sj.Zábřeh
13.05.12
pořadí6.8.4.2.
odstup %0,08,82,85,0
% poražených soupeřů44,430,075,080,0
pořadí201220132016celkem
průměr2.04.07.05.0
medián2464
modus2462
počet závodů1124
průměrný odstup od vítěze %5,02,84,44,1
průměrné % poražených soupeřů80,075,037,257,4

Kategorie K1W

Bayerová Barborasj 125
30.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 11
10.04.16
sj 10
10.04.16/2
sj 9
09.04.16
sj 8
09.04.16/2
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sj 13
12.04.15
sj 12
12.04.15/2
sj 11
11.04.15
sj 10
11.04.15/2
sl 3
29.03.14
sj 2
29.03.14/2
sj.Litovel M
08.06.13
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Zábřeh
13.05.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Hanušovice
25.03.12
Hanušovice
25.03.12/2
Hanušovice
24.03.12
Hanušovice
24.03.12/2
sj.Svitava
17.03.12
sj.Svitava
17.03.12/2
pořadí7.2.3.6.11.4.3.5.4.4.2.6.5.4.7.8.3.5.6.5.2.4.4.5.5.2.3.4.4.11.10.7.7.7.3.2.3.3.4.5.4.6.4.1.1.1.1.3.3.4.11.15.22.4.15.14.7.8.9.10.4.4.
odstup %5,60,65,13,75,96,42,55,04,96,64,01,73,45,17,20,94,21,53,95,41,03,85,54,96,22,52,62,65,25,20,05,115,013,05,07,04,34,72,84,95,59,66,20,00,00,00,04,57,55,210,817,425,010,115,215,37,88,19,09,911,514,4
% poražených soupeřů45,598,196,287,575,081,394,989,775,072,793,884,489,776,945,563,286,787,584,891,396,457,175,060,060,095,591,386,486,433,372,781,333,333,390,095,091,391,384,255,676,937,557,1100,0100,0100,0100,084,684,690,923,141,712,582,441,743,566,763,260,055,066,766,7
pořadí201220132014201520162017201820192020celkem
průměr8.313.03.03.05.94.34.84.05.85.6
medián81134745464
modus4431342424
počet závodů942991455562
průměrný odstup od vítěze %11,314,66,03,26,63,64,35,14,26,1
průměrné % poražených soupeřů60,742,184,679,069,180,178,182,780,573,3

Český pohár sprint

Kategorie C1W

Bayerová Barborasj 65
25.05.19
sl 58
19.05.18
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sp.Č.Vrb10ČP
25.08.13
pořadí12.8.3.3.3.6.6.4.8.4.
odstup %20,50,211,310,37,818,813,111,627,025,0
% poražených soupeřů38,946,271,466,766,716,716,762,512,525,0
pořadí201320142015201620182019celkem
průměr4.06.04.53.08.012.05.7
medián44338124
modus44338123
počet závodů12411110
průměrný odstup od vítěze %25,019,312,511,30,220,514,6
průměrné % poražených soupeřů25,037,541,771,446,238,942,3

Kategorie K1W

Bayerová Barborasj 124
29.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 58
19.05.18
sj 40
29.04.17
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 51
25.05.14
sl 50
24.05.14
sp.Č.Vrb10ČP
25.08.13
sp.Č.Vrb 9ČP
24.08.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
pořadí8.21.8.4.4.6.7.6.6.6.9.13.7.7.10.6.7.5.9.9.9.20.11.10.11.
odstup %1.180,57.373,49,52,63,45,04,90,04,03,49,617,010,610,78,63,25,97,611,19,68,519,515,49,912,0
% poražených soupeřů63,228,686,594,291,486,571,484,481,576,246,720,057,168,450,075,045,581,865,255,652,932,165,560,956,5
pořadí20132014201520162017201820192020celkem
průměr13.07.88.76.06.06.58.68.08.8
medián1197666688
modus1197666486
počet závodů4561125125
průměrný odstup od vítěze %14,28,59,93,44,02,41.478,81.180,5349,8
průměrné % poražených soupeřů53,860,252,976,281,577,977,463,263,9

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1W

Bayerová Barborasl 58
19.05.18
sj 125
11.09.16
sj 51
15.05.16
sl 148
13.09.15
sl 133
14.09.14
sj 117
23.08.14
MČRdor.spr
22.09.13
sp.Vrbné
16.09.12
sp.Křivoklát
09.09.12
pořadí8.6.3.4.3.8.3.6.2.
odstup %0,213,911,311,09,627,011,240,310,2
% poražených soupeřů46,250,071,466,775,012,550,0---91,7
pořadí201220132014201520162018celkem
průměr4.03.05.54.04.58.04.8
medián2334384
modus2334383
počet závodů2121219
průměrný odstup od vítěze %25,311,218,311,012,60,215,0
průměrné % poražených soupeřů45,950,043,866,760,746,251,5

Kategorie K1W

Bayerová Barborasj 124
29.08.20
sj 67
26.05.19
sl 58
19.05.18
sj 125
11.09.16
sj 51
15.05.16
sl 148
13.09.15
sl 133
14.09.14
sl 125
31.08.14
sj 117
23.08.14
MČRdor.spr
22.09.13
sp.Vrbné
16.09.12
sp.Křivoklát
09.09.12
pořadí8.4.6.9.6.3.3.7.9.5.19.4.
odstup %1.180,53,40,07,03,43,22,15,911,110,046,012,9
% poražených soupeřů63,291,484,472,476,292,090,545,565,280,014,385,7
pořadí20122013201420152016201820192020celkem
průměr11.55.06.33.07.56.04.08.06.9
medián457366486
modus453366483
počet závodů2131211112
průměrný odstup od vítěze %29,410,06,43,25,20,03,41.180,5107,1
průměrné % poražených soupeřů50,080,067,192,074,384,491,463,271,7

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1W

Bayerová Barborasj 65
25.05.19
sl 58
19.05.18
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sp.Strakonic
23.06.12
pořadí12.8.3.3.3.6.6.4.8.2.
odstup %20,50,211,310,37,818,813,111,627,04,0
% poražených soupeřů38,946,271,466,766,716,716,762,512,585,7
pořadí201220142015201620182019celkem
průměr2.06.04.53.08.012.05.5
medián24338124
modus24338123
počet závodů12411110
průměrný odstup od vítěze %4,019,312,511,30,220,512,5
průměrné % poražených soupeřů85,737,541,771,446,238,948,4

Kategorie K1W

Bayerová Barborasj 124
29.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 58
19.05.18
sj 40
29.04.17
sj 53
21.05.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Strakonic
23.06.12
pořadí8.21.8.4.4.6.7.6.6.2.6.9.13.7.7.10.6.7.5.9.9.10.11.4.
odstup %1.180,57.373,49,52,63,45,04,90,04,08,73,49,617,010,610,78,63,25,97,611,18,59,912,06,3
% poražených soupeřů63,228,686,594,291,486,571,484,481,588,976,246,720,057,168,450,075,045,581,865,252,960,956,590,3
pořadí201220132014201520162017201820192020celkem
průměr4.010.57.58.74.06.06.58.68.07.7
medián41077266687
modus41097266486
počet závodů12462125124
průměrný odstup od vítěze %6,310,98,39,96,14,02,41.478,81.180,5363,2
průměrné % poražených soupeřů90,358,761,452,982,681,577,977,463,267,6

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1W

Bayerová Barborasj 65
25.05.19
sl 58
19.05.18
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sp.Zábřeh
12.05.12
pořadí12.8.3.3.3.6.6.4.8.3.
odstup %20,50,211,310,37,818,813,111,627,07,0
% poražených soupeřů38,946,271,466,766,716,716,762,512,571,4
pořadí201220142015201620182019celkem
průměr3.06.04.53.08.012.05.6
medián34338124
modus34338123
počet závodů12411110
průměrný odstup od vítěze %7,019,312,511,30,220,512,8
průměrné % poražených soupeřů71,437,541,771,446,238,947,0

Kategorie K1W

Bayerová Barborasj 124
29.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 58
19.05.18
sj 40
29.04.17
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Zábřeh
12.05.12
pořadí8.21.8.4.4.6.7.6.6.6.9.13.7.7.10.6.7.5.9.9.10.11.6.
odstup %1.180,57.373,49,52,63,45,04,90,04,03,49,617,010,610,78,63,25,97,611,18,59,912,015,4
% poražených soupeřů63,228,686,594,291,486,571,484,481,576,246,720,057,168,450,075,045,581,865,252,960,956,570,6
pořadí201220132014201520162017201820192020celkem
průměr6.010.57.58.76.06.06.58.68.08.0
medián61077666687
modus61097666486
počet závodů12461125123
průměrný odstup od vítěze %15,410,98,39,93,44,02,41.478,81.180,5379,0
průměrné % poražených soupeřů70,658,761,452,976,281,577,977,463,265,8
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále