Kaminská Barbora, 1998

TJ Valašské Meziříčí
výkonnostní třídy  slalom K1: -   C1: -   C2: -  sjezd K1: -   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 20. 6/DS 14.1731,7
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1W sjezd 25. 6/DS 203.6333,5
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1W sjezd 26. 6/DS 165.1627,8
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd    
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd    
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 20. 4/DM 14.9527,5
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné K1W sjezd 19. 4/DM 11.8522,1
08.06.2014 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu + 6.ČP dorostu + Přebor JČ kraje Shodné jako závod č.61 K1W sjezd 16. 6/DM 221.3027,5
07.06.2014 MČR dorostu ve sjezdu + 1. ČP žáků + VZ ve sjezdu Řeka Vltava v Českém Krumlově. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ) , cíl cca 100 m pod mostem K1W sjezd 19. 7/DM 231.5028,8
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice K1W sjezd 19.   18.8922,8
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz K1W sjezd 18. 4/DM 264.1724,7
22.09.2013 MČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 12.   14.0620,0
07.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 11. 3/DM 19.4016,0
06.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 12. 3/DM 25.3023,1
08.06.2013 Sjezd v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu - individuální + MČR veteránů v dlouhém sjezdu řeka Morava,nad Litovlí K1W sjezd 15. 5/DM 85.9015,4
08.06.2013 Sjezd v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu - individuální + MČR veteránů v dlouhém sjezdu řeka Morava,nad Litovlí C1W sjezd 9. 5/DM 97.5015,0
19.05.2013 8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 21. 3/DM 17.2325,7
18.05.2013 7. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 21. 4/DM 13.5020,8
12.05.2013 Kroměřížský slalom, neděle K1W slalom 16. 5/DM 34.0031,6
12.05.2013 Kroměřížský slalom, neděle C2M slalom
HUŇKOVÁ Nikola
5. 2/DM 104.0077,5
11.05.2013 Kroměřížský slalom K1W slalom 18. 6/DM 50.1044,8
11.05.2013 Kroměřížský slalom C2M slalom
HUŇKOVÁ Nikola
4. 1/DM 55.1042,8
28.04.2013 6. Český pohár ve sprintu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem + MČR jednotlivců řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu K1W sjezd    
14.04.2013 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila K1W sjezd    
13.04.2013 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila K1W sjezd    
31.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.4, neděle Sázava, Krhanice K1W sjezd 6. 2/DM 210.5018,6
31.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.3, neděle Sázava, Krhanice K1W sjezd 7. 2/DM 199.9017,7
30.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.1, sobota Sázava, Krhanice K1W sjezd 10. 3/DM 243.6023,1
30.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.2, sobota Sázava, Krhanice K1W sjezd 10. 3/DM 236.7022,2
09.09.2012 Finále ČP žáků ve sprintu, MČR žáků ve sprintu USD Roztoky u Křivoklátu C1W sjezd 9.   54.4336,4
09.09.2012 Finále ČP žáků ve sprintu, MČR žáků ve sprintu USD Roztoky u Křivoklátu K1W sjezd 12.   32.4626,3
08.09.2012 Finále Media Bohemie ČP žáků ve slalomu, MČR žáků ve slalomu USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 9.   96.0787,2
14.07.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.2, 6.ČP žáků ve sjezdu Dvůr Králové n.L. - prostor loděnice K1W sjezd 7. 3/ZS 20.9012,7
14.07.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.2, 6.ČP žáků ve sjezdu Dvůr Králové n.L. - prostor loděnice C1W sjezd 3. 3/ZS 35.8017,8
01.07.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 K1W slalom 16. 7/ZS 25.0019,8
01.07.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 C1W slalom 7. 5/ZS 43.6033,0
30.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 K1W slalom 17. 8/ZS 28.6022,4
30.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 C1W slalom 8. 5/ZS 48.7036,0
24.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, 4.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí C1W slalom 16. 9/ZS 71.3361,1
23.06.2012 VZ ve sprintu - sobota, 5.ČP žáků ve sjezdu řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W sjezd 13. 11/ZS 12.0316,5
23.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, 3.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí C1W slalom 16. 9/ZS 47.4143,7
23.06.2012 VZ ve sprintu - sobota, 5.ČP žáků ve sjezdu řeka Otava, Strakonice Podskalí C1W sjezd 6. 6/ZS 17.4919,5
20.05.2012 VZ ve sprintu - neděle, závod č.2 řeka Morava ve Veselí nad Moravou K1W sjezd 13. 4/ZS 34.4030,0
20.05.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Morava ve Veselí nad Moravou C1W slalom 3. 3/ZS 60.3052,8
20.05.2012 VZ ve sprintu - neděle, závod č.2 řeka Morava ve Veselí nad Moravou C1W sjezd 4. 2/ZS 29.7020,1
19.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Morava ve Veselí nad Moravou C1W slalom 3. 3/ZS 45.4042,0
19.05.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.1 řeka Morava ve Veselí nad Moravou K1W sjezd 11. 4/ZS 27.1023,9
19.05.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.1 řeka Morava ve Veselí nad Moravou C1W sjezd 4. 2/ZS 18.6012,3
13.05.2012 VZ ve sjezdu - neděle, 2.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov K1W sjezd 12. 8/ZS 209.0018,3
13.05.2012 VZ ve sjezdu - neděle, 2.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov C1W sjezd 4. 4/ZS 208.5015,7
12.05.2012 VZ ve sprintu - sobota, 1.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov K1W sjezd 11. 7/ZS 51.0024,9
12.05.2012 VZ ve sprintu - sobota, 1.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov C1W sjezd 6. 4/ZS 43.6016,9
06.05.2012 VZ ve slalomu - neděle, 2.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí C1W slalom 7.   93.7482,5
05.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, 1.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí C1W slalom 8.   128.24103,1
17.03.2012 Sjezdy na Svitavě, závod č.1 Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice. K1W sjezd 8.   222.1022,5
17.03.2012 Sjezdy na Svitavě, závod č.2 Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice. K1W sjezd 8.   202.4020,1
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce C1W slalom    
24.09.2011 Hanácký slalom - sobota řeka Morava v Hynkově u Olomouce C1W slalom 14. 5/ZS 142.70110,4
10.09.2011 MČR žáků ve slalomu - individuální závod Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost ww 1-2 C1W slalom 13.   220.52188,3
10.09.2011 MČR žáků ve slalomu - individuální závod Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost ww 1-2 K1W slalom 18.   47.2646,5
10.07.2011 Slalom v Kadani - neděle, 6.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn K1W slalom 39. 13/ZS 44.6048,8
10.07.2011 Slalom v Kadani - neděle, 6.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn C1W slalom 15. 6/ZS 76.9075,0
09.07.2011 Slalom v Kadani - sobota, 5.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn K1W slalom 39. 12/ZS 41.5051,7
09.07.2011 Slalom v Kadani - sobota, 5.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn C1W slalom 15. 6/ZS 81.8091,9
19.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - neděle řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto K1W slalom 28. 8/ZS 32.5027,8
19.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - neděle řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto C2M slalom
HUŇKOVÁ Nikola
13. 1/ZS 56.0045,9
19.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - neděle řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto C1W slalom 11. 5/ZS 63.8049,2
18.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - sobota řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto K1W slalom 30. 8/ZS 28.3024,9
18.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - sobota řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto C2M slalom
HUŇKOVÁ Nikola
12. 1/ZS 63.1053,5
18.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - sobota řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto C1W slalom 11. 5/ZS 71.6055,5
05.06.2011 Slalom v Dolních Kounicích - neděle Řeka Jihlava pod mostem mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1W slalom 7. 3/ZS 172.40127,0
05.06.2011 Slalom v Dolních Kounicích - neděle Řeka Jihlava pod mostem mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 11. 3/ZS 32.2025,0
04.06.2011 Slalom v Dolních Kounicích - sobota Řeka Jihlava pod mostem mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1W slalom 7. 3/ZS 123.5094,1
04.06.2011 Slalom v Dolních Kounicích - sobota Řeka Jihlava pod mostem mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 10. 4/ZS 36.0028,9
29.05.2011 Slalom v Opavě - neděle, 4.ČP žáků ve slalomu USD Opava K1W slalom 37. 13/ZS 116.70128,8
28.05.2011 Slalom v Opavě - sobota, 3.ČP žáků ve slalomu USD Opava K1W slalom 34. 13/ZS 138.60148,6
14.05.2011
15.05.2011
Slalom v Kroměříži Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1W slalom
sobota
12. 3/ZS 29.6024,6
14.05.2011
15.05.2011
Slalom v Kroměříži Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1W slalom
neděle
11. 3/ZS 40.3031,4
04.05.2011 VZ ve slalomu, Krajský přebor ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 13. 4/ZS 48.6040,3
04.05.2011 VZ ve slalomu, Krajský přebor ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom 7. 4/ZS 99.1060,9
30.04.2011
01.05.2011
Slalom na Stružnické peřeji, ČPž ve slalomu řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom
sobota 30.4.2011
39. 11/ZS 53.0059,9
30.04.2011
01.05.2011
Slalom na Stružnické peřeji, ČPž ve slalomu řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom
neděle 1.5.2011
42. 12/ZS 86.5094,5
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom
sobota 25.9.2010
35. 10/ZM 48.8044,9
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
sobota 25.9.2010
HUŇKOVÁ Nikola
23. 7/ZM 84.2078,8
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom
neděle 26.9.2010
30. 7/ZM 47.1043,5
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
neděle 26.9.2010
BAYEROVÁ Barbora
21. 6/ZM 88.9080,2
16.09.2010
17.09.2010
VZ ve slalomu Olomouc, u loděnice K1W slalom
sobota 19.6.2010
16. 7/ZM 63.2052,0
16.09.2010
17.09.2010
VZ ve slalomu Olomouc, u loděnice C2M slalom
sobota 19.6.2010
BAYEROVÁ Barbora
11.   98.9073,2
16.09.2010
17.09.2010
VZ ve slalomu Olomouc, u loděnice K1W slalom
neděle 20.6.2010
20. 8/ZM 80.9065,5
16.09.2010
17.09.2010
VZ ve slalomu Olomouc, u loděnice C2M slalom
neděle 20.6.2010
BAYEROVÁ Barbora
12.   77.4057,2
04.09.2010 Mistrovství České republiky žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí C2M slalom
HUŇKOVÁ Nikola
14. 7/ZM 122.66101,7
04.09.2010 Mistrovství České republiky žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom 24. 14/ZM 66.0365,6
25.07.2010 VZ ve slalomu - neděle, 6.Český pohár žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1W slalom 35. 11/ZM 76.7082,4
25.07.2010 VZ ve slalomu - neděle, 6.Český pohár žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha C2M slalom
BAYEROVÁ Barbora
9. 3/ZM 91.7074,8
24.07.2010 VZ ve slalomu - sobota, 5.Český pohár žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1W slalom 38. 13/ZM 190.20189,1
24.07.2010 VZ ve slalomu - sobota, 5.Český pohár žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha C2M slalom
BAYEROVÁ Barbora
9. 3/ZM 108.8077,9
16.05.2010 VZ závod ve slalomu neděle, 2.ČP žáků ve slalomu USD Opava K1W slalom 28. 11/ZM 311.30357,4
15.05.2010 VZ ve slalomu sobota, 1.ČP žáků ve slalomu USD Opava K1W slalom 28. 10/ZM 481.40516,5
26.09.2009
27.09.2009
57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1W slalom
sobota
29. 9/ZM 89.4073,8
26.09.2009
27.09.2009
57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce C2W slalom
sobota
BAYEROVÁ Barbora
4. 2/ZM 81.5051,2
26.09.2009
27.09.2009
57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1W slalom
neděle
28. 9/ZM 79.3068,5
26.09.2009
27.09.2009
57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce C2W slalom
neděle
BAYEROVÁ Barbora
4. 2/ZM 82.8052,6
05.09.2009 MČR žáků ve slalomu řeka Bečva u loděnice ve Val. Meziříčí K1W slalom 22.   208.74163,7
05.09.2009 MČR žáků ve slalomu řeka Bečva u loděnice ve Val. Meziříčí C2W slalom
HUŇKOVÁ Nikola
5.   178.3295,5
20.06.2009
21.06.2009
Dolnokounické slalomy Řeka Jihlava, pod mostem mezi obcemi Nové Bránice a Moravské Bránice K1W slalom
sobota
16. 5/ZM 95.2082,3
20.06.2009
21.06.2009
Dolnokounické slalomy Řeka Jihlava, pod mostem mezi obcemi Nové Bránice a Moravské Bránice C2M slalom
sobota
BAYEROVÁ Barbora
14. 4/ZM 119.8086,2
20.06.2009
21.06.2009
Dolnokounické slalomy Řeka Jihlava, pod mostem mezi obcemi Nové Bránice a Moravské Bránice K1W slalom
neděle
14. 6/ZM 80.1065,1
20.06.2009
21.06.2009
Dolnokounické slalomy Řeka Jihlava, pod mostem mezi obcemi Nové Bránice a Moravské Bránice C2M slalom
neděle
BAYEROVÁ Barbora
  3/ZM
06.06.2009
07.06.2009
Vysokomýtské slalomy řeka Loučná v úseku Choceňský most - Šnakov K1W slalom
sobota
23. 5/ZM 109.3090,6
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
 TJ Valašské Meziříčí K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 24.01.18 vyrazen z RVP
Kaminská BarboraTJ Valašské Meziříčí K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 02.11.15 updated from RVP
Kaminská BarboraTJ Valašské Meziříčí K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 28.10.14 updated from RVP
Kaminská BarboraTJ Valašské Meziříčí K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1: 2   C1: 3   C2: 20.11.13 updated from RVP
Kaminská BarboraTJ Valašské Meziříčí K1:   C1: 3   C2: K1: 2   C1: 3   C2: 21.05.13 updated from RVP
Kaminská BarboraTJ Valašské Meziříčí K1: 3   C1: 3   C2: K1: 2   C1: 3   C2: 17.11.12 updated from RVP
Kaminská BarboraTJ Valašské Meziříčí K1: 3   C1: 3   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 08.08.12 updated from RVP
Kaminská BarboraTJ Valašské Meziříčí K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 03.07.12 updated from RVP
Kaminská BarboraTJ Valašské Meziříčí K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 17.05.12 updated from RVP
Kaminská BarboraTJ Valašské Meziříčí K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 15.06.11 updated from RVP
Kaminská BarboraTJ Valašské Meziříčí K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 25.05.11 updated from RVP
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|2591|0|N

rok 2015

Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0

rok 2014

Sjezd: Žebříček Český Pohár
24.K1W 4/4 28
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
32.K1W 5/6 19
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
27.K1W 4/4 25

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
24.C2M
Huňková Nikola
2/2 6
49.K1W 4/4 25
Sjezd: Žebříček Český Pohár
27.K1W 5/5 20
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 5/9 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
10.C1W 1/1 1
24.K1W 5/6 31

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
26.C1W 4/4 3
Slalom: Oblastní žebříček Morava
19.C1W 4/4 5
51.K1W 2/2 7
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
14.C1W 2/2 2
29.K1W 2/2 21
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
6.C1W 4/4 4
26.K1W 5/6 21

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 4/4 0
 C2M
Huňková Nikola
2/2 0
113.K1W 5/6 7
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 5/5 0
52.K1W 5/7 13

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie201520142013
K1W262427

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20122011
C1W2637
C2M-126
K1W-113

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2015201420132012
K1W62324029
C1W---14

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie201320122011
C2M24--
K1W495152
C1W-1925

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2015201420132012
K1W39272426
C1W--106
Fotky nenalezeny.
0|2591|0|N

rok 2015

Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0

rok 2014

Sjezd: Žebříček Český Pohár
24.K1W 4/4 28
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
32.K1W 5/6 19
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
27.K1W 4/4 25

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
24.C2M
Huňková Nikola
2/2 6
49.K1W 4/4 25
Sjezd: Žebříček Český Pohár
27.K1W 5/5 20
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 5/9 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
10.C1W 1/1 1
24.K1W 5/6 31

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
26.C1W 4/4 3
Slalom: Oblastní žebříček Morava
19.C1W 4/4 5
51.K1W 2/2 7
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
14.C1W 2/2 2
29.K1W 2/2 21
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
6.C1W 4/4 4
26.K1W 5/6 21

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 4/4 0
 C2M
Huňková Nikola
2/2 0
113.K1W 5/6 7
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 5/5 0
52.K1W 5/7 13

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie201520142013
K1W262427

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20122011
C1W2637
C2M-126
K1W-113

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2015201420132012
K1W62324029
C1W---14

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie201320122011
C2M24--
K1W495152
C1W-1925

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2015201420132012
K1W39272426
C1W--106

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
35 18 15 26 8   102
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody17.614.01161
K1W24.223.01632
C1W9.78.0716
C2M12.112.0911
C2W4.04.042
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,023,323,361
K1W00,000,000,000,032
C1W00,000,0212,5212,516
C2M00,000,000,000,011
C2W00,000,000,000,02
Celkem00,000,023,323,361
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody1203042252319,2
K1W621828291727,4
C1W3148216412,9
C2M236682928,7
C2W4641600,0
Celkem1203042252319,2
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1W

Kaminská Barborasl.Křivoklát
08.09.12
Řeka Svratka
10.09.11
pořadí9.13.
odstup % *)87,2188,3
% poražených soupeřů *)42,929,4
pořadí20112012celkem
průměr13.09.011.0
medián1399
modus1399
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze % *)188,387,2137,8
průměrné % poražených soupeřů *)29,442,936,2
počet jízd213
lepší 1. jízda0
0,0%
1
100,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Kaminská BarboraŘeka Svratka
10.09.11
řeka Otava,
04.09.10
řeka Bečva u
05.09.09
pořadí18.24.22.
odstup % *)46,565,6163,7
% poražených soupeřů *)39,314,88,7
pořadí200920102011celkem
průměr22.024.018.021.3
medián22241822
modus22241818
počet závodů1113
průměrný odstup od vítěze % *)163,765,646,592,0
průměrné % poražených soupeřů *)8,714,839,320,9
počet jízd1225
lepší 1. jízda0
0,0%
1
100,0%
0
0,0%
1
33,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Kaminská Barborasl.Strakonic
24.06.12
sl.Strakonic
23.06.12
2.ČPž Trutno
06.05.12
1.ČPž Trutno
05.05.12
Kadaňský mlý
10.07.11
Kadaňský mlý
09.07.11
řeka Loučná
19.06.11
řeka Loučná
18.06.11
pořadí16.16.7.8.15.15.11.11.
odstup %61,143,782,5103,175,091,949,255,5
% poražených soupeřů11,86,325,012,5------9,19,1
pořadí20112012celkem
průměr13.011.812.4
medián11811
modus111611
počet závodů448
průměrný odstup od vítěze %67,972,670,2
průměrné % poražených soupeřů4,613,99,2
počet jízd8816
lepší 1. jízda1
25,0%
3
75,0%
4
50,0%
čistých jízd1
12,5%
1
12,5%
2
12,5%

Kategorie C2M

Kaminská Barborařeka Loučná
19.06.11
řeka Loučná
18.06.11
pořadí13.12.
odstup %45,953,5
% poražených soupeřů------
pořadí2011celkem
průměr12.512.5
medián1212
modus1212
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %49,749,7
průměrné % poražených soupeřů0,00,0
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Kaminská BarboraKadaňský mlý
10.07.11
Kadaňský mlý
09.07.11
řeka Loučná
19.06.11
řeka Loučná
18.06.11
řeka Ploučni
30.04.11
řeka Ploučni
30.04.11/2
řeka Loučná
06.06.09
pořadí39.39.28.30.42.39.23.
odstup %48,851,727,824,994,559,990,6
% poražených soupeřů24,024,022,921,619,625,512,0
pořadí20092011celkem
průměr23.036.234.3
medián233939
modus233939
počet závodů167
průměrný odstup od vítěze %90,651,356,9
průměrné % poražených soupeřů12,022,921,4
počet jízd21214
lepší 1. jízda1
100,0%
3
50,0%
4
57,1%
čistých jízd0
0,0%
3
25,0%
3
21,4%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1W

Kaminská Barborasl.D.Kounice
01.07.12
sl.Kounice
30.06.12
sl.VeselínM
20.05.12
sl.Veselí nM
19.05.12
řeka Morava
24.09.11
Řeka Jihlava
05.06.11
Řeka Jihlava
04.06.11
Mlýnský náho
04.05.11
pořadí7.8.3.3.14.7.7.7.
odstup %33,036,052,842,0110,4127,094,160,9
% poražených soupeřů45,536,433,333,3------------
pořadí20112012celkem
průměr8.85.37.0
medián737
modus737
počet závodů448
průměrný odstup od vítěze %98,140,969,5
průměrné % poražených soupeřů0,037,118,6
počet jízd8816
lepší 1. jízda4
100,0%
0
0,0%
4
50,0%
čistých jízd1
12,5%
2
25,0%
3
18,8%

Kategorie C2M

Kaminská Barborasl.Kroměř.2
12.05.13
sl.Kroměř.1
11.05.13
Mlýnský náho
25.09.10
Mlýnský náho
25.09.10/2
Olomouc, u l
16.09.10
Olomouc, u l
16.09.10/2
Řeka Morava
25.07.10
Řeka Morava
24.07.10
Řeka Jihlava
20.06.09
pořadí5.4.21.23.12.11.9.9.14.
odstup %77,542,880,278,857,273,274,877,986,2
% poražených soupeřů42,962,54,812,08,39,120,020,0---
pořadí200920102013celkem
průměr14.014.24.512.0
medián1411411
modus14949
počet závodů1629
průměrný odstup od vítěze %86,273,760,272,1
průměrné % poražených soupeřů0,012,452,720,0
počet jízd211417
lepší 1. jízda0
0,0%
3
50,0%
1
50,0%
4
44,4%
čistých jízd0
0,0%
2
18,2%
0
0,0%
2
11,8%

Kategorie C2W

Kaminská Barborařeka Morava
26.09.09
řeka Morava
26.09.09/2
pořadí4.4.
odstup %52,651,2
% poražených soupeřů------
pořadí2009celkem
průměr4.04.0
medián44
modus44
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %51,951,9
průměrné % poražených soupeřů0,00,0
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Kaminská BarboraKouniceSl NE
07.07.13
KouniceSl SO
06.07.13
sl.Kroměř.2
12.05.13
sl.Kroměř.1
11.05.13
sl.D.Kounice
01.07.12
sl.Kounice
30.06.12
Řeka Jihlava
05.06.11
Řeka Jihlava
04.06.11
USD Opava
29.05.11
USD Opava
28.05.11
Řeka Morava
14.05.11
Řeka Morava
14.05.11/2
Mlýnský náho
04.05.11
Mlýnský náho
25.09.10
Mlýnský náho
25.09.10/2
Olomouc, u l
16.09.10
Olomouc, u l
16.09.10/2
Řeka Morava
25.07.10
Řeka Morava
24.07.10
USD Opava
16.05.10
USD Opava
15.05.10
řeka Morava
26.09.09
řeka Morava
26.09.09/2
Řeka Jihlava
20.06.09
Řeka Jihlava
20.06.09/2
pořadí11.12.16.18.16.17.11.10.37.34.11.12.13.30.35.20.16.35.38.28.28.28.29.14.16.
odstup %16,023,131,644,819,822,425,028,9128,8148,631,424,640,343,544,965,552,082,4189,1357,4516,568,573,865,182,3
% poražených soupeřů50,045,046,439,325,030,433,340,05,310,841,242,17,717,12,99,525,012,85,13,6---3,69,77,111,8
pořadí20092010201120122013celkem
průměr21.828.818.316.514.321.4
medián162812161217
modus142811161116
počet závodů4872425
průměrný odstup od vítěze %72,4168,961,121,128,989,1
průměrné % poražených soupeřů8,19,525,827,745,221,0
počet jízd815144849
lepší 1. jízda2
50,0%
4
50,0%
2
28,6%
1
50,0%
1
25,0%
10
40,0%
čistých jízd0
0,0%
3
20,0%
6
42,9%
2
50,0%
4
50,0%
15
30,6%

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1W

Kaminská Barborasj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sl 61
07.06.14
sj.Litovel M
08.06.13
pořadí25.26.19.15.
odstup %33,527,828,815,4
% poražených soupeřů20,024,243,857,6
pořadí201320142015celkem
průměr15.019.025.521.3
medián15192519
modus15192515
počet závodů1124
průměrný odstup od vítěze %15,428,830,726,4
průměrné % poražených soupeřů57,643,822,136,4

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1W

Kaminská Barborasl 62
08.06.14
sl 61
07.06.14
sl 34
03.05.14
sj.Krhanice4
31.03.13
sj.Krhanice3
31.03.13/2
sj.Krhanice2
30.03.13
sj.Krhanice1
30.03.13/2
pořadí16.19.18.6.7.10.10.
odstup %27,528,824,718,617,722,223,1
% poražených soupeřů48,343,826,1------------
pořadí20132014celkem
průměr8.317.712.3
medián71810
modus101610
počet závodů437
průměrný odstup od vítěze %20,427,023,2
průměrné % poražených soupeřů0,039,416,9

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1W

Kaminská Barborasj.Litovel M
08.06.13
sj.Zábřeh
13.05.12
pořadí9.4.
odstup %15,015,7
% poražených soupeřů33,340,0
pořadí20122013celkem
průměr4.09.06.5
medián494
modus494
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %15,715,015,4
průměrné % poražených soupeřů40,033,336,7

Kategorie K1W

Kaminská Barborasl 34
03.05.14
sj.Litovel M
08.06.13
sj.Zábřeh
13.05.12
sj.Svitava
17.03.12
sj.Svitava
17.03.12/2
pořadí18.15.12.8.8.
odstup %24,715,418,320,122,5
% poražených soupeřů26,157,635,322,222,2
pořadí201220132014celkem
průměr9.315.018.012.2
medián8151812
modus815188
počet závodů3115
průměrný odstup od vítěze %20,315,424,720,2
průměrné % poražených soupeřů26,657,626,132,7

Český pohár sprint

Kategorie K1W

Kaminská Barborasj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 36
04.05.14
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
pořadí20.19.19.21.21.
odstup %27,522,122,825,720,8
% poražených soupeřů13,621,725,013,013,0
pořadí20132014celkem
průměr21.019.320.0
medián211920
modus211919
počet závodů235
průměrný odstup od vítěze %23,324,123,8
průměrné % poražených soupeřů13,020,117,3

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1W

Kaminská Barborasl 148
13.09.15
sj 117
23.08.14
MČRdor.spr
22.09.13
sp.Křivoklát
09.09.12
pořadí20.19.12.12.
odstup %31,722,120,026,3
% poražených soupeřů24,021,745,047,6
pořadí2012201320142015celkem
průměr12.012.019.020.015.8
medián1212192012
modus1212192012
počet závodů11114
průměrný odstup od vítěze %26,320,022,131,725,0
průměrné % poražených soupeřů47,645,021,724,034,6

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1W

Kaminská Barborasp.DvůrKrál2
14.07.12
sp.Strakonic
23.06.12
pořadí3.6.
odstup %17,819,5
% poražených soupeřů---28,6
pořadí2012celkem
průměr4.54.5
medián33
modus33
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %18,618,6
průměrné % poražených soupeřů14,314,3

Kategorie K1W

Kaminská Barborasj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 36
04.05.14
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.DvůrKrál2
14.07.12
sp.Strakonic
23.06.12
pořadí20.19.19.21.21.7.13.
odstup %27,522,122,825,720,812,716,5
% poražených soupeřů13,621,725,013,013,050,061,3
pořadí201220132014celkem
průměr10.021.019.317.1
medián7211919
modus7211919
počet závodů2237
průměrný odstup od vítěze %14,623,324,121,2
průměrné % poražených soupeřů55,713,020,128,2

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1W

Kaminská Barborasp.VeselínM
20.05.12
sp.VeselínM
19.05.12
sp.Zábřeh
12.05.12
pořadí4.4.6.
odstup %20,112,316,9
% poražených soupeřů25,025,028,6
pořadí2012celkem
průměr4.74.7
medián44
modus44
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %16,416,4
průměrné % poražených soupeřů26,226,2

Kategorie K1W

Kaminská Barborasj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 36
04.05.14
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.VeselínM
20.05.12
sp.VeselínM
19.05.12
sp.Zábřeh
12.05.12
pořadí20.19.19.21.21.13.11.11.
odstup %27,522,122,825,720,830,023,924,9
% poražených soupeřů13,621,725,013,013,020,037,541,2
pořadí201220132014celkem
průměr11.721.019.316.9
medián11211919
modus11211911
počet závodů3238
průměrný odstup od vítěze %26,323,324,124,7
průměrné % poražených soupeřů32,913,020,123,1
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále