Huňková Nikola, 1998

TJ Valašské Meziříčí
výkonnostní třídy  slalom K1: -   C1: -   C2: -  sjezd K1: -   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1W sjezd    
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1W sjezd    
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W sjezd 19. 8/DS 8.9516,6
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1W sjezd 19. 5/DS 149.3526,5
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1W sjezd 25. 9/DS 258.6826,7
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 11. 3/DS 3.717,4
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem K1W sjezd    
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 25. 5/DS
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 23. 5/DS 10.1914,3
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 12. 5/DS 5.8413,1
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1W sjezd 18. 5/DS 143.4123,6
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1W sjezd 19. 5/DS 132.8622,3
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 12.   6.3413,1
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 12.   5.1310,5
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 18. 5/DS 136.7523,4
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd    
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 16. 4/DS 10.6414,7
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 7. 3/DS 11.7713,9
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 33. 9/DM 80.8376,1
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 28. 9/DM 50.5648,3
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 9. 3/DM 6.9512,8
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd    
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné K1W sjezd 7. 2/DM 5.5010,2
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné C1W sjezd    
25.05.2014 6. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 10. 4/DM 6.7310,2
25.05.2014 6. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy C1W sjezd 4. 3/DM 15.7520,8
24.05.2014 5. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 10. 4/DM 6.409,5
24.05.2014 5. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy C1W sjezd 5. 3/DM 45.9359,0
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice K1W sjezd 16.   12.7515,4
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice C1W sjezd 4.   6.766,7
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz C1M sjezd 32. 10/DM 323.4430,0
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz K1W sjezd 16. 3/DM 170.9716,0
27.04.2014 2. Český pohár ve sjezdu na Kamenici Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy K1W sjezd 14. 2/DM 206.9021,5
26.04.2014 1. Český pohár ve sjezdu na Kamenici + MČR U23 Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy K1W sjezd 14. 2/DM 221.3023,1
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most K1W sjezd 8.   121.6016,1
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou K1W sjezd 8. 1/DM 185.9016,3
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou K1W sjezd 8. 2/DM 207.0018,7
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most K1W sjezd 9. 3/DM 134.7017,8
22.09.2013 MČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 6.   7.8111,1
22.09.2013 MČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W sjezd 4.   9.4911,3
25.08.2013 10. Český pohár ve sprintu + MČR U23 USD České Vrbné K1W sjezd 22. 3/DM 12.6621,2
24.08.2013 9. Český pohár ve sprintu + MČR veteránů USD České Vrbné K1W sjezd 19. 3/DM 12.7822,1
08.06.2013 Sjezd v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu - individuální + MČR veteránů v dlouhém sjezdu řeka Morava,nad Litovlí K1W sjezd 12. 4/DM 72.7013,0
08.06.2013 Sjezd v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu - individuální + MČR veteránů v dlouhém sjezdu řeka Morava,nad Litovlí C1W sjezd 7. 4/DM 42.306,5
19.05.2013 8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 14. 2/DM 8.7813,1
18.05.2013 7. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 15. 3/DM 10.6616,5
12.05.2013 Kroměřížský slalom, neděle K1W slalom 7. 2/DM 14.2013,2
12.05.2013 Kroměřížský slalom, neděle C2M slalom
KAMINSKÁ Barbora
5. 2/DM 104.0077,5
11.05.2013 Kroměřížský slalom K1W slalom 11. 3/DM 22.5020,1
11.05.2013 Kroměřížský slalom C2M slalom
KAMINSKÁ Barbora
4. 1/DM 55.1042,8
28.04.2013 6. Český pohár ve sprintu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem + MČR jednotlivců řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu K1W sjezd    
14.04.2013 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila K1W sjezd 24. 4/DM 365.7027,9
13.04.2013 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila K1W sjezd 23. 3/DM 399.1029,5
09.09.2012 Finále ČP žáků ve sprintu, MČR žáků ve sprintu USD Roztoky u Křivoklátu C1W sjezd    
09.09.2012 Finále ČP žáků ve sprintu, MČR žáků ve sprintu USD Roztoky u Křivoklátu K1W sjezd    
08.09.2012 Finále Media Bohemie ČP žáků ve slalomu, MČR žáků ve slalomu USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 14.  
14.07.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.2, 6.ČP žáků ve sjezdu Dvůr Králové n.L. - prostor loděnice K1W sjezd 5. 2/ZS 18.8011,4
14.07.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.2, 6.ČP žáků ve sjezdu Dvůr Králové n.L. - prostor loděnice C1W sjezd 2. 2/ZS 17.208,5
01.07.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 K1W slalom 9. 4/ZS 17.2013,7
01.07.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 C1W slalom 4. 3/ZS 20.7015,6
30.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 K1W slalom 9. 5/ZS 16.3012,8
30.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 C1W slalom 4. 3/ZS 23.3017,2
24.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, 4.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí C1W slalom 12. 7/ZS 43.2437,0
23.06.2012 VZ ve sprintu - sobota, 5.ČP žáků ve sjezdu řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W sjezd 6. 5/ZS 8.0811,1
23.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, 3.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí C1W slalom 10. 7/ZS 18.1216,7
23.06.2012 VZ ve sprintu - sobota, 5.ČP žáků ve sjezdu řeka Otava, Strakonice Podskalí C1W sjezd 3. 3/ZS 6.587,3
20.05.2012 VZ ve sprintu - neděle, závod č.2 řeka Morava ve Veselí nad Moravou K1W sjezd 7. 2/ZS 19.7017,2
20.05.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Morava ve Veselí nad Moravou C1W slalom 2. 2/ZS 19.8017,3
20.05.2012 VZ ve sprintu - neděle, závod č.2 řeka Morava ve Veselí nad Moravou C1W sjezd 2. 1/ZS 5.703,9
19.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Morava ve Veselí nad Moravou C1W slalom 2. 2/ZS 18.3016,9
19.05.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.1 řeka Morava ve Veselí nad Moravou K1W sjezd 6. 2/ZS 17.4015,4
19.05.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.1 řeka Morava ve Veselí nad Moravou C1W sjezd 2. 1/ZS 2.601,7
13.05.2012 VZ ve sjezdu - neděle, 2.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov K1W sjezd 9. 6/ZS 193.9017,0
13.05.2012 VZ ve sjezdu - neděle, 2.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov C1W sjezd 3. 3/ZS 120.009,0
12.05.2012 VZ ve sprintu - sobota, 1.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov K1W sjezd 7. 5/ZS 35.0017,1
12.05.2012 VZ ve sprintu - sobota, 1.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov C1W sjezd 4. 3/ZS 26.1010,1
06.05.2012 VZ ve slalomu - neděle, 2.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí C1W slalom 6.   57.9851,0
05.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, 1.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí C1W slalom 5.   51.0141,0
08.04.2012 2.Český pohár ve sjezdu, 1.nominační závod ve sjezdu - Sázava Řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz K1W sjezd 21.   217.5019,5
07.04.2012 1.Český pohár ve sjezdu - Sázava řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz K1W sjezd 22.   243.0021,6
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.3 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most K1W sjezd 10. 4/ZS 91.709,8
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.4 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 10. 4/ZS 83.6010,4
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.2 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 12. 4/ZS 99.6012,5
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.1 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most K1W sjezd 13. 4/ZS 123.6013,2
17.03.2012 Sjezdy na Svitavě, závod č.1 Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice. K1W sjezd 6.   184.7018,7
17.03.2012 Sjezdy na Svitavě, závod č.2 Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice. K1W sjezd 6.   174.1017,3
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce C1W slalom 10. 4/ZS 55.6042,2
24.09.2011 Hanácký slalom - sobota řeka Morava v Hynkově u Olomouce C1W slalom 9. 4/ZS 42.5032,9
10.09.2011 MČR žáků ve slalomu - individuální závod Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost ww 1-2 C1W slalom 12.   217.73185,9
10.09.2011 MČR žáků ve slalomu - individuální závod Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost ww 1-2 K1W slalom 24.   82.3281,1
26.06.2011 VZ ve slalomu - neděle Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomou K1W slalom 15. 7/ZS 32.7026,1
26.06.2011 VZ ve slalomu - neděle Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomou C1W slalom 7. 6/ZS 50.3036,0
25.06.2011 VZ ve slalomu - sobota Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 13. 7/ZS 29.9024,8
25.06.2011 VZ ve slalomu - sobota Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom 9. 7/ZS 48.3035,9
19.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - neděle řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto K1W slalom 18. 6/ZS 20.6017,7
19.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - neděle řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto C2M slalom
KAMINSKÁ Barbora
13. 1/ZS 56.0045,9
19.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - neděle řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto C1W slalom 7. 4/ZS 39.7030,6
18.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - sobota řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto K1W slalom 25. 6/ZS 24.7021,7
18.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - sobota řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto C2M slalom
KAMINSKÁ Barbora
12. 1/ZS 63.1053,5
18.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - sobota řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto C1W slalom 6. 3/ZS 42.0032,5
12.06.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most C1W slalom 6. 4/ZS 58.2049,9
12.06.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most C2M slalom
BAYEROVÁ Barbora
8. 2/ZS 53.8048,0
12.06.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most K1W slalom 13. 4/ZS 36.2037,5
11.06.2011 VZ ve slalomu - sobota řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most C1W slalom 10. 4/ZS 307.50263,3
11.06.2011 VZ ve slalomu - sobota řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most C2M slalom
BAYEROVÁ Barbora
8. 2/ZS 82.6073,6
11.06.2011 VZ ve slalomu - sobota řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most K1W slalom 20. 4/ZS 51.8055,3
29.05.2011 Slalom v Opavě - neděle, 4.ČP žáků ve slalomu USD Opava K1W slalom 36. 12/ZS 93.00102,6
28.05.2011 Slalom v Opavě - sobota, 3.ČP žáků ve slalomu USD Opava K1W slalom 29. 10/ZS 93.30100,0
14.05.2011
15.05.2011
Slalom v Kroměříži Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1W slalom
sobota
15. 4/ZS 37.0030,8
04.05.2011 VZ ve slalomu, Krajský přebor ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 12. 3/ZS 44.6037,0
04.05.2011 VZ ve slalomu, Krajský přebor ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom 6. 3/ZS 97.1059,7
30.04.2011
01.05.2011
Slalom na Stružnické peřeji, ČPž ve slalomu řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom
sobota 30.4.2011
40. 12/ZS 62.5070,6
30.04.2011
01.05.2011
Slalom na Stružnické peřeji, ČPž ve slalomu řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom
neděle 1.5.2011
39. 11/ZS 69.0075,4
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom
sobota 25.9.2010
31. 8/ZM 44.0040,5
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
sobota 25.9.2010
KAMINSKÁ Barbora
23. 7/ZM 84.2078,8
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom
neděle 26.9.2010
34. 8/ZM 54.2050,1
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
neděle 26.9.2010
KAMINSKÝ
20. 5/ZM 83.3075,2
16.09.2010
17.09.2010
VZ ve slalomu Olomouc, u loděnice K1W slalom
sobota 19.6.2010
14. 5/ZM 53.9044,4
16.09.2010
17.09.2010
VZ ve slalomu Olomouc, u loděnice C2M slalom
sobota 19.6.2010
KAMINSKÝ
12. 3/ZM 124.2091,9
16.09.2010
17.09.2010
VZ ve slalomu Olomouc, u loděnice K1W slalom
neděle 20.6.2010
17. 6/ZM 61.4049,7
16.09.2010
17.09.2010
VZ ve slalomu Olomouc, u loděnice C2M slalom
neděle 20.6.2010
KAMINSKÝ
13. 4/ZM 84.5062,5
04.09.2010 Mistrovství České republiky žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí C2M slalom
KAMINSKÁ Barbora
14. 7/ZM 122.66101,7
04.09.2010 Mistrovství České republiky žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom 27. 16/ZM 84.4783,9
25.07.2010 VZ ve slalomu - neděle, 6.Český pohár žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1W slalom 37. 13/ZM 89.2095,8
16.05.2010 VZ závod ve slalomu neděle, 2.ČP žáků ve slalomu USD Opava K1W slalom 27. 10/ZM 307.10352,6
15.05.2010 VZ ve slalomu sobota, 1.ČP žáků ve slalomu USD Opava K1W slalom    
26.09.2009
27.09.2009
57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1W slalom
sobota
28. 8/ZM 75.1062,0
26.09.2009
27.09.2009
57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1W slalom
neděle
26. 8/ZM 67.2058,0
05.09.2009 MČR žáků ve slalomu řeka Bečva u loděnice ve Val. Meziříčí K1W slalom 21.   164.71129,2
05.09.2009 MČR žáků ve slalomu řeka Bečva u loděnice ve Val. Meziříčí C2W slalom
KAMINSKÁ Barbora
5.   178.3295,5
06.06.2009
07.06.2009
Vysokomýtské slalomy řeka Loučná v úseku Choceňský most - Šnakov K1W slalom
sobota
22. 4/ZM 108.6090,0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Huňková NikolaTJ Valašské Meziříčí K1:   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Huňková NikolaTJ Valašské Meziříčí K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 23.11.16 updated from RVP
Huňková NikolaTJ Valašské Meziříčí K1: 3   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 02.11.15 updated from RVP
Huňková NikolaTJ Valašské Meziříčí K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 28.10.14 updated from RVP
Huňková NikolaTJ Valašské Meziříčí K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1: 2   C1: 3   C2: 20.11.13 updated from RVP
Huňková NikolaTJ Valašské Meziříčí K1: 3   C1: 3   C2: K1: 2   C1: 3   C2: 21.05.13 updated from RVP
Huňková NikolaTJ Valašské Meziříčí K1: 3   C1: 3   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 01.07.12 updated from RVP
Huňková NikolaTJ Valašské Meziříčí K1: 3   C1: 3   C2: K1: 3   C1:   C2: 17.05.12 updated from RVP
Huňková NikolaTJ Valašské Meziříčí K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 29.06.11 updated from RVP
Huňková NikolaTJ Valašské Meziříčí K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 17.05.10 updated from RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|3426|0|N

rok 2017

Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0

rok 2016

Sjezd: Žebříček Český Pohár
25.K1W 4/4 38
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
15.K1W 4/4 42

rok 2015

Sjezd: Žebříček Český Pohár
9.C1W 2/2 31
19.K1W 4/4 54
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
 K1W 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
8.C1W 2/2 1
13.K1W 4/4 100

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Morava
52.K1W 2/2 13
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C1M 1/1 0
6.C1W 4/5 122
11.K1W 7/8 138
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
 C1W 5/5 0
 K1W 5/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 1/1 0
 C1W 5/5 0
8.K1W 5/12 179

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
24.C2M
Kaminská Barbora
2/2 6
47.K1W 2/2 28
Sjezd: Žebříček Český Pohár
23.K1W 7/7 53
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
8.C1W 1/1 3
13.K1W 5/7 118

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
19.C1W 4/4 17
Slalom: Oblastní žebříček Morava
11.C1W 4/4 14
41.K1W 2/2 22
Sjezd: Žebříček Český Pohár
33.K1W 2/2 9
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
10.C1W 2/2 6
16.K1W 4/4 51
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
4.C1W 4/4 17
17.K1W 5/12 113

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
25.C1W 2/2 5
 C2M
Kaminská Barbora
2/2 0
94.K1W 4/4 19
Slalom: Oblastní žebříček Morava
16.C1W 5/7 11
 C2M
Bayerová Barbora
2/2 0
40.K1W 5/8 25

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie201720162015201420132012
K1W612519112333
C1W--96--
C1M---55--

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20122011
C1W1925
C2M-126
K1W-94

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie201720162015201420132012
K1W926760755316
C1W--1318-10
C1M---97--

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2014201320122011
K1W52474140
C2M-24-44
C1W--1116

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie201720162015201420132012
K1W68151381317
C1W--81384
C1M---67--
Fotky nenalezeny.
0|3426|0|N

rok 2017

Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0

rok 2016

Sjezd: Žebříček Český Pohár
25.K1W 4/4 38
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
15.K1W 4/4 42

rok 2015

Sjezd: Žebříček Český Pohár
9.C1W 2/2 31
19.K1W 4/4 54
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
 K1W 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
8.C1W 2/2 1
13.K1W 4/4 100

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Morava
52.K1W 2/2 13
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C1M 1/1 0
6.C1W 4/5 122
11.K1W 7/8 138
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
 C1W 5/5 0
 K1W 5/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 1/1 0
 C1W 5/5 0
8.K1W 5/12 179

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
24.C2M
Kaminská Barbora
2/2 6
47.K1W 2/2 28
Sjezd: Žebříček Český Pohár
23.K1W 7/7 53
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
8.C1W 1/1 3
13.K1W 5/7 118

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
19.C1W 4/4 17
Slalom: Oblastní žebříček Morava
11.C1W 4/4 14
41.K1W 2/2 22
Sjezd: Žebříček Český Pohár
33.K1W 2/2 9
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
10.C1W 2/2 6
16.K1W 4/4 51
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
4.C1W 4/4 17
17.K1W 5/12 113

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
25.C1W 2/2 5
 C2M
Kaminská Barbora
2/2 0
94.K1W 4/4 19
Slalom: Oblastní žebříček Morava
16.C1W 5/7 11
 C2M
Bayerová Barbora
2/2 0
40.K1W 5/8 25

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie201720162015201420132012
K1W612519112333
C1W--96--
C1M---55--

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20122011
C1W1925
C2M-126
K1W-94

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie201720162015201420132012
K1W926760755316
C1W--1318-10
C1M---97--

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2014201320122011
K1W52474140
C2M-24-44
C1W--1116

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie201720162015201420132012
K1W68151381317
C1W--81384
C1M---67--

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
30 19 12 47 13   121
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody15.612.0654
K1W22.522.0927
C1W6.86.0617
C2M11.812.0810
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,023,700,023,754
K1W00,000,000,000,027
C1W00,0211,800,0211,817
C2M00,000,000,000,010
Celkem00,023,700,023,754
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody1082770261513,9
K1W54113021916,7
C1W34118235617,6
C2M204582300,0
Celkem1082770261513,9
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1W

Huňková Nikolasl.Křivoklát
08.09.12
Řeka Svratka
10.09.11
pořadí14.12.
odstup % *)0,0185,9
% poražených soupeřů *)7,135,3
pořadí20112012celkem
průměr12.014.013.0
medián121412
modus121412
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze % *)185,90,093,0
průměrné % poražených soupeřů *)35,37,121,2
počet jízd101
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Huňková NikolaŘeka Svratka
10.09.11
řeka Otava,
04.09.10
řeka Bečva u
05.09.09
pořadí24.27.21.
odstup % *)81,183,9129,2
% poražených soupeřů *)17,93,713,0
pořadí200920102011celkem
průměr21.027.024.024.0
medián21272424
modus21272421
počet závodů1113
průměrný odstup od vítěze % *)129,283,981,198,1
průměrné % poražených soupeřů *)13,03,717,911,5
počet jízd1225
lepší 1. jízda1
100,0%
1
100,0%
0
0,0%
2
66,7%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Huňková Nikolasl.Strakonic
24.06.12
sl.Strakonic
23.06.12
2.ČPž Trutno
06.05.12
1.ČPž Trutno
05.05.12
řeka Loučná
19.06.11
řeka Loučná
18.06.11
pořadí12.10.6.5.7.6.
odstup %37,016,751,041,030,632,5
% poražených soupeřů35,343,837,550,045,554,5
pořadí20112012celkem
průměr6.58.37.7
medián666
modus656
počet závodů246
průměrný odstup od vítěze %31,636,434,8
průměrné % poražených soupeřů50,041,744,4
počet jízd4812
lepší 1. jízda0
0,0%
3
75,0%
3
50,0%
čistých jízd0
0,0%
1
12,5%
1
8,3%

Kategorie C2M

Huňková Nikolařeka Loučná
19.06.11
řeka Loučná
18.06.11
pořadí13.12.
odstup %45,953,5
% poražených soupeřů------
pořadí2011celkem
průměr12.512.5
medián1212
modus1212
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %49,749,7
průměrné % poražených soupeřů0,00,0
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Huňková Nikolařeka Loučná
19.06.11
řeka Loučná
18.06.11
řeka Ploučni
30.04.11
řeka Ploučni
30.04.11/2
řeka Loučná
06.06.09
pořadí18.25.39.40.22.
odstup %17,721,775,470,690,0
% poražených soupeřů51,435,125,523,516,0
pořadí20092011celkem
průměr22.030.528.8
medián222525
modus221818
počet závodů145
průměrný odstup od vítěze %90,046,355,1
průměrné % poražených soupeřů16,033,930,3
počet jízd2810
lepší 1. jízda0
0,0%
1
25,0%
1
20,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1W

Huňková Nikolasl.D.Kounice
01.07.12
sl.Kounice
30.06.12
sl.VeselínM
20.05.12
sl.Veselí nM
19.05.12
řeka Morava
25.09.11
řeka Morava
24.09.11
Mlýnský náho
26.06.11
Mlýnský náho
25.06.11
řeka Morava
12.06.11
řeka Morava
11.06.11
Mlýnský náho
04.05.11
pořadí4.4.2.2.10.9.7.9.6.10.6.
odstup %15,617,217,316,942,232,936,035,949,9263,359,7
% poražených soupeřů72,772,766,766,725,038,550,033,344,4---16,7
pořadí20112012celkem
průměr8.13.06.3
medián926
modus622
počet závodů7411
průměrný odstup od vítěze %74,316,853,4
průměrné % poražených soupeřů29,769,744,2
počet jízd14822
lepší 1. jízda3
42,9%
3
75,0%
6
54,5%
čistých jízd3
21,4%
2
25,0%
5
22,7%

Kategorie C2M

Huňková Nikolasl.Kroměř.2
12.05.13
sl.Kroměř.1
11.05.13
řeka Morava
12.06.11
řeka Morava
11.06.11
Mlýnský náho
25.09.10
Mlýnský náho
25.09.10/2
Olomouc, u l
16.09.10
Olomouc, u l
16.09.10/2
pořadí5.4.8.8.20.23.13.12.
odstup %77,542,848,073,675,278,862,591,9
% poražených soupeřů42,962,5------9,512,0------
pořadí201020112013celkem
průměr17.08.04.511.6
medián13848
modus12848
počet závodů4228
průměrný odstup od vítěze %77,160,860,268,8
průměrné % poražených soupeřů5,40,052,715,9
počet jízd84416
lepší 1. jízda1
25,0%
1
50,0%
1
50,0%
3
37,5%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Huňková Nikolasl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl.Kroměř.2
12.05.13
sl.Kroměř.1
11.05.13
sl.D.Kounice
01.07.12
sl.Kounice
30.06.12
Mlýnský náho
26.06.11
Mlýnský náho
25.06.11
řeka Morava
12.06.11
řeka Morava
11.06.11
USD Opava
29.05.11
USD Opava
28.05.11
Řeka Morava
14.05.11
Mlýnský náho
04.05.11
Mlýnský náho
25.09.10
Mlýnský náho
25.09.10/2
Olomouc, u l
16.09.10
Olomouc, u l
16.09.10/2
Řeka Morava
25.07.10
USD Opava
16.05.10
řeka Morava
26.09.09
řeka Morava
26.09.09/2
pořadí33.28.7.11.9.9.15.13.13.20.36.29.15.12.34.31.17.14.37.27.26.28.
odstup %76,148,313,220,113,712,826,124,837,555,3102,6100,030,837,050,140,549,744,495,8352,658,062,0
% poražených soupeřů17,930,878,664,360,065,239,152,045,520,87,924,326,315,45,714,323,835,07,77,110,712,9
pořadí200920102011201220132014celkem
průměr27.026.719.19.09.030.521.1
medián262715972817
modus26141397289
počet závodů26822222
průměrný odstup od vítěze %60,0105,551,813,216,662,261,4
průměrné % poražených soupeřů11,815,628,962,671,524,430,2
počet jízd4121644444
lepší 1. jízda1
50,0%
1
16,7%
3
37,5%
2
100,0%
1
50,0%
2
100,0%
10
45,5%
čistých jízd1
25,0%
2
16,7%
6
37,5%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
9
20,5%

Český pohár sjezd

Kategorie K1W

Huňková Nikolasj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
pořadí25.23.18.16.14.14.24.23.21.22.
odstup %0,014,323,416,021,523,127,929,519,521,6
% poražených soupeřů27,331,310,534,818,818,84,28,316,78,7
pořadí20122013201420152016celkem
průměr21.523.514.718.024.020.0
medián212314182321
modus212314182314
počet závodů2231210
průměrný odstup od vítěze %20,528,720,223,47,219,7
průměrné % poražených soupeřů12,76,324,110,529,317,9

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1W

Huňková Nikolasj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sl 28
26.04.14
sj.Litovel M
08.06.13
pořadí19.25.18.19.14.12.
odstup %26,526,723,622,323,113,0
% poražených soupeřů51,442,943,345,518,866,7
pořadí2013201420152016celkem
průměr12.014.018.522.017.8
medián1214181918
modus1214181919
počet závodů11226
průměrný odstup od vítěze %13,023,123,026,622,5
průměrné % poražených soupeřů66,718,844,447,244,8

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1W

Huňková Nikolasj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
pořadí25.23.18.16.14.14.24.23.21.22.
odstup %0,014,323,416,021,523,127,929,519,521,6
% poražených soupeřů27,331,310,534,818,818,84,28,316,78,7
pořadí20122013201420152016celkem
průměr21.523.514.718.024.020.0
medián212314182321
modus212314182314
počet závodů2231210
průměrný odstup od vítěze %20,528,720,223,47,219,7
průměrné % poražených soupeřů12,76,324,110,529,317,9

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1W

Huňková Nikolasj.Litovel M
08.06.13
sj.Zábřeh
13.05.12
pořadí7.3.
odstup %6,59,0
% poražených soupeřů50,060,0
pořadí20122013celkem
průměr3.07.05.0
medián373
modus373
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %9,06,57,8
průměrné % poražených soupeřů60,050,055,0

Kategorie K1W

Huňková Nikolasj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 11
13.04.14
sj 10
13.04.14/2
sj 9
12.04.14
sj 8
12.04.14/2
sj.Litovel M
08.06.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Zábřeh
13.05.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Hanušovice
25.03.12
Hanušovice
25.03.12/2
Hanušovice
24.03.12
Hanušovice
24.03.12/2
sj.Svitava
17.03.12
sj.Svitava
17.03.12/2
pořadí25.23.18.16.14.14.8.8.8.9.12.24.23.9.21.22.10.10.12.13.6.6.
odstup %0,014,323,416,021,523,116,316,118,717,813,027,929,517,019,521,610,49,812,513,217,318,7
% poražených soupeřů27,331,310,534,818,818,863,263,266,761,966,74,28,352,916,78,750,052,645,040,044,444,4
pořadí20122013201420152016celkem
průměr12.119.711.018.024.014.1
medián10239182312
modus612818238
počet závodů9371222
průměrný odstup od vítěze %15,623,518,523,47,217,2
průměrné % poražených soupeřů39,426,446,810,529,337,7

Český pohár sprint

Kategorie C1W

Huňková Nikolasl 30
02.05.15
sl 51
25.05.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
pořadí7.4.5.4.
odstup %13,920,859,06,7
% poražených soupeřů14,325,0---40,0
pořadí20142015celkem
průměr4.37.05.0
medián474
modus474
počet závodů314
průměrný odstup od vítěze %28,813,925,1
průměrné % poražených soupeřů21,714,319,8

Kategorie K1W

Huňková Nikolasj 51
15.05.16
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 51
25.05.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sp.Č.Vrb10ČP
25.08.13
sp.Č.Vrb 9ČP
24.08.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
pořadí11.12.12.16.9.7.10.10.16.22.19.14.15.
odstup %7,413,110,514,712,810,210,29,515,421,222,113,116,5
% poražených soupeřů52,442,138,925,063,673,950,047,137,525,037,943,539,1
pořadí2013201420152016celkem
průměr17.510.413.311.013.3
medián1510121112
modus1410121110
počet závodů453113
průměrný odstup od vítěze %18,211,612,87,413,6
průměrné % poražených soupeřů36,454,435,352,444,3

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1W

Huňková Nikolasj 125
11.09.16
sj 51
15.05.16
sl 148
13.09.15
sj 117
23.08.14
MČRdor.spr
22.09.13
pořadí19.11.12.7.6.
odstup %16,67,413,110,211,1
% poražených soupeřů37,952,456,073,975,0
pořadí2013201420152016celkem
průměr6.07.012.015.011.0
medián67121111
modus6712116
počet závodů11125
průměrný odstup od vítěze %11,110,213,112,011,7
průměrné % poražených soupeřů75,073,956,045,259,0

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1W

Huňková Nikolasl 30
02.05.15
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sp.DvůrKrál2
14.07.12
sp.Strakonic
23.06.12
pořadí7.5.4.2.3.
odstup %13,959,06,78,57,3
% poražených soupeřů14,3---40,050,071,4
pořadí201220142015celkem
průměr2.54.57.04.2
medián2474
modus2472
počet závodů2215
průměrný odstup od vítěze %7,932,813,919,1
průměrné % poražených soupeřů60,720,014,335,1

Kategorie K1W

Huňková Nikolasj 51
15.05.16
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.DvůrKrál2
14.07.12
sp.Strakonic
23.06.12
pořadí11.12.12.16.9.7.10.16.14.15.5.6.
odstup %7,413,110,514,712,810,29,515,413,116,511,411,1
% poražených soupeřů52,442,138,925,063,673,947,137,543,539,166,783,9
pořadí20122013201420152016celkem
průměr5.514.510.513.311.011.1
medián5149121111
modus5147121112
počet závodů2243112
průměrný odstup od vítěze %11,314,812,012,87,412,1
průměrné % poražených soupeřů75,341,355,535,352,451,1

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1W

Huňková Nikolasl 30
02.05.15
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sp.VeselínM
20.05.12
sp.VeselínM
19.05.12
sp.Zábřeh
12.05.12
pořadí7.5.4.2.2.4.
odstup %13,959,06,73,91,710,1
% poražených soupeřů14,3---40,075,075,057,1
pořadí201220142015celkem
průměr2.74.57.04.0
medián2474
modus2472
počet závodů3216
průměrný odstup od vítěze %5,232,813,915,9
průměrné % poražených soupeřů69,020,014,343,6

Kategorie K1W

Huňková Nikolasj 51
15.05.16
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.VeselínM
20.05.12
sp.VeselínM
19.05.12
sp.Zábřeh
12.05.12
pořadí11.12.12.16.9.7.10.16.14.15.7.6.7.
odstup %7,413,110,514,712,810,29,515,413,116,517,215,417,1
% poražených soupeřů52,442,138,925,063,673,947,137,543,539,160,068,864,7
pořadí20122013201420152016celkem
průměr6.714.510.513.311.010.9
medián7149121111
modus714712117
počet závodů3243113
průměrný odstup od vítěze %16,614,812,012,87,413,3
průměrné % poražených soupeřů64,541,355,535,352,450,5
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále