Najmanová Kateřina, 1984

SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistikyregistrační číslo: 119099
výkonnostní třídy  slalom K1: 3+ zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2024.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2024
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy00000
Morava00000
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy00000
Morava00000
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
01.10.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom     OM
0
30.09.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 26. 1/VM 21.4022,2OM
21
17.05.2023 Krajský přebor ve slalomu v Olomouci Olomouc - loděnice SKUP K1W slalom 15. 1/VM 25.7025,3OM
14
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné K1W sjezd 38. 1/VM 61.13121,1ČP/OČ/OM
0/0/0
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné K1W sjezd 40. 1/VM 42.9284,5ČP/OČ/OM
0/0/0
15.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory K1W slalom     OM
0
14.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory K1W slalom     OM
0
11.05.2022 Slalom v Olomouci + KP OL loděnice SKUP Olomouc K1W slalom 17. 1/VM 18.7018,8OM
16
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné K1W sjezd 39. 1/VM 22.7747,1ČP/OČ/OM
3/0/2
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné K1W sjezd 41. 1/VM 29.4059,9ČP/OČ/OM
1/0/1
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon K1W sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra K1W sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
23.06.2021 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje loděnice SKUP v Olomouci K1W sjezd 17.   3553.697.675,4OM
0
16.06.2021 Sjezd v Litovli K1W sjezd 2.   65.0011,9OM
19
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 20. 1/VM 26.8726,6OM
6
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština K1W sjezd 16. 1/VM 189.7514,4ČP/OČ/OM
25/0/26
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př K1W sjezd 16. 1/VM 186.6114,1ČP/OČ/OM
25/0/28
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 21. 1/VM 21.7019,2OM
18
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2X slalom
ŠTĚPÁNKOVÁ Petra
7.   27.2020,6OM
4
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 22. 1/VM 26.9024,7OM
17
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2X slalom
ŠTĚPÁNKOVÁ Petra
7.   40.2029,3OM
7
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 17. 1/VM 13.6016,1OM
13
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom     OM
0
30.08.2020 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR K1W sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
29.08.2020 5. Český pohár ve sprintu na Lipně + MČR Stejné jako v r. 2017, 2019,, Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km.328,8), cíl pod k K1W sjezd 17. 1/VM 13.2823,6ČP/OČ/OM
23/0/6
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota K1W slalom 19. 1/VM 18.1020,5OM
16
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota C2X slalom
HRIC Vítězslav
    OM
0
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL K1W slalom 13. 1/VM 21.7023,0OM
27
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL C2X slalom
HRIC Vítězslav
    OM
0
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné K1W sjezd 48. 2/VM 32.9566,6ČP/OČ/OM
1/0/1
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1W sjezd 49. 2/VM 24.4248,3ČP/OČ/OM
0/0/1
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 13. 1/VM 85.7611,8OČ/OM
0/34
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 17. 1/VM 118.8816,9OČ/OM
0/34
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 34. 1/VM 13.3727,4ČP/OČ/OM
2/0/5
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 32. 1/VM 12.6126,0ČP/OČ/OM
4/0/6
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 18. 1/VM 26.3024,7OM
15
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 25. 2/VM 25.7022,7OM
22
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 21. 2/VM 20.7016,5OM
29
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži K1W slalom 26. 1/VM 45.7046,3OM
7
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C2X slalom
HRIC Vítězslav
    OM
0
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži K1W slalom 17. 1/VM 27.0026,4OM
16
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C2X slalom
HRIC Vítězslav
1. 1/VM OM
5
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy K1W sjezd 27. 1/VM 17.3427,3ČP/OČ/OM
10/0/22
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 37. 1/VM 27.6042,8ČP/OČ/OM
0/0/2
22.05.2019 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1W sjezd 4. 1/VM 2.405,2OM
26
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1W slalom 9. 1/VM 19.3017,4OM
15
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory K1W slalom 11. 1/VM 9.408,4OM
18
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory K1W slalom 12. 1/VM 20.7019,2OM
17
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 27. 1/VM 223.7721,6ČP/OČ/OM
9/0/27
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 23. 1/VM 212.1420,9ČP/OČ/OM
13/0/45
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd     OM
0
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1W sjezd     OM
0
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština K1W sjezd     OM
0
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 8. 1/VM 145.9018,1OM
26
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 12. 1/VM 167.1017,9OM
34
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 13. 1/VM 206.9021,5OM
31
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 13. 1/VM 159.0019,6OM
27
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1W slalom     OM
0
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1W slalom     OM
0
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1W slalom 55.   99.96117,2NKZ
0
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1W slalom 61.   155.03183,4NKZ
0
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál K1W sjezd     ČP/OČ/OM
4/0/6
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál K1W sjezd 31.   36.0272,8ČP/OČ/OM
10/0/30
03.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž K1W slalom 10.   16.1013,4OM
20
02.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž K1W slalom 10.   23.4018,3OM
18
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 61.   223.15224,7NKZ
0
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 62.   177.27181,4NKZ
0
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR K1W sjezd 27.   12.1124,9ČP/OČ/OM
9/0/1
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 K1W sjezd 32.   2.040,1ČP/OČ/OM
4/0/0
13.05.2018 Slalom v Ostravě K1W slalom     OM
0
12.05.2018 Slalom v Ostravě K1W slalom 10.   9.809,3OM
18
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje C1W slalom 19.   77.1069,3OM
0
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje K1W slalom 8.   21.5019,8OM
13
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje C2X slalom
HRIC Vítězslav
6.   39.7030,6OM
4
06.05.2018 Slalom v Zábřehu K1W slalom 16.   11.309,6OM
15
05.05.2018 Slalom v Zábřehu K1W slalom 11.   8.306,8OM
18
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile K1W sjezd 30.   116.9721,3ČP/OČ/OM
6/0/25
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile K1W sjezd 28.   123.6522,6-
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 8.   145.1016,2OM
29
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 10.   167.1016,2OM
22
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 11.   150.6016,9OM
23
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 12.   189.1018,2OM
21
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 12.   136.3018,5OM
9
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 12.   99.3017,3OM
8
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 14.   142.6019,5OM
8
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 14.   101.5018,0OM
0
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 26.   26.6025,1OM
11
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1W slalom 23.   56.6051,5OM
0
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 27.   28.7028,1OM
10
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1W slalom 24.   59.6054,7OM
0
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1W sjezd 2.   6.0013,1OM
7
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C2M slalom
DOLEŽALOVÁ Bára
9.   60.8054,6OM
0
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1W slalom 12.   28.3028,2OM
4
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le K1W sjezd 13.   208.2023,3OM
7
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin K1W sjezd 14.   251.9024,1OM
7
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post K1W sjezd 14.   213.0025,0OM
6
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo K1W sjezd 14.   236.6023,3OM
7
05.06.2016 Sprint v Kroměříži K1W sjezd 4.   4.908,1OM
2
05.06.2016 Slalom v Kroměříži K1W slalom 9. 3/ 29.3030,2OM
2
04.06.2016 Sprint v Kroměříži K1W sjezd 4.   7.2011,9OM
3
04.06.2016 Slalom v Kroměříži K1W slalom 9.   33.7029,7OM
2
11.05.2016 Sprint v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1W sjezd 5.   10.7524,7OM
4
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1W slalom 8.   35.6032,0OM
4
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 28.   ČP/OČ/OM
0/0/2
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 30.   18.7726,4ČP/OČ/OM
0/0/2
17.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 14.   35.0035,9OM
3
16.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 14.   41.5041,3OM
4
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 14.   188.2021,8OM
4
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 20.   465.3047,4OM
0
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 15.   290.2029,3OM
4
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 15.   225.5026,4OM
4
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Najmanová KateřinaSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 10.10.23 aktualizace z registru ČSK
  K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 14.02.23 aktualizace z registru ČSK
Najmanová KateřinaSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1:   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 04.11.22 aktualizace z registru ČSK
Najmanová KateřinaSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 3+   C1:   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 04.11.21 updated from RVP
Najmanová KateřinaSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 3+   C1:   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 17.05.21 updated from RVP
Najmanová KateřinaUP Olomouc K1: 3+   C1:   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 08.04.21 updated from RVP
Najmanová KateřinaUP Olomouc K1: 3+   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 01.12.20 updated from RVP
Najmanová KateřinaUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 11.05.18 updated from RVP
Najmanová KateřinaUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 09.04.18 updated from RVP
Najmanová KateřinaUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 12.05.16 updated from RVP
Najmanová KateřinaUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 11.04.16 updated from RVP
Najmanová KateřinaUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 26.06.15 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|5413|0|N

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Morava
38.K1W 3/3 35

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Morava
55.K1W 3/3 16
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Morava
33.K1W 1/1 6
Sjezd: Žebříček Český Pohár
35.K1W 6/6 54
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
15.K1W 5/8 76

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Morava
10.C2X
Divíšková Petra
2/2 11
 C2X
Hric Vítězslav
2/2 0
19.K1W 5/7 93
Sjezd: Žebříček Český Pohár
31.K1W 6/6 30
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 5/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
15.K1W 5/8 85

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Morava
21.C2X
Hric Vítězslav
2/2 5
26.K1W 5/7 102
Sjezd: Žebříček Český Pohár
33.K1W 4/4 32
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
23.K1W 5/12 164

rok 2018

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 1/1 0
24.C2X
Hric Vítězslav
1/1 4
25.K1W 5/9 89
Sjezd: Žebříček Český Pohár
35.K1W 5/5 33
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 5/5 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
17.K1W 5/13 129

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 2/2 0
 C2M
Doležalová Bára
1/1 0
56.K1W 3/3 25
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
34.K1W 5/5 34

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Morava
48.K1W 5/5 15
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
24.K1W 5/9 19

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202220212020201920182016
K1W463531333536

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2018
K1W49

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202220212020201920182016
K1W1076262858868

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20232022202120202019201820172016
K1W3855331926255648
C2X---332124--
C1W-----4142-
C2M------53-

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2022202120202019201820172016
K1W80151523173424
Fotky nenalezeny.
0|5413|0|N

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Morava
38.K1W 3/3 35

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Morava
55.K1W 3/3 16
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Morava
33.K1W 1/1 6
Sjezd: Žebříček Český Pohár
35.K1W 6/6 54
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
15.K1W 5/8 76

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Morava
10.C2X
Divíšková Petra
2/2 11
 C2X
Hric Vítězslav
2/2 0
19.K1W 5/7 93
Sjezd: Žebříček Český Pohár
31.K1W 6/6 30
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 5/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
15.K1W 5/8 85

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Morava
21.C2X
Hric Vítězslav
2/2 5
26.K1W 5/7 102
Sjezd: Žebříček Český Pohár
33.K1W 4/4 32
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
23.K1W 5/12 164

rok 2018

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 1/1 0
24.C2X
Hric Vítězslav
1/1 4
25.K1W 5/9 89
Sjezd: Žebříček Český Pohár
35.K1W 5/5 33
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 5/5 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
17.K1W 5/13 129

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 2/2 0
 C2M
Doležalová Bára
1/1 0
56.K1W 3/3 25
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
34.K1W 5/5 34

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Morava
48.K1W 5/5 15
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
24.K1W 5/9 19

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202220212020201920182016
K1W463531333536

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2018
K1W49

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202220212020201920182016
K1W1076262858868

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20232022202120202019201820172016
K1W3855331926255648
C2X---332124--
C1W-----4142-
C2M------53-

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2022202120202019201820172016
K1W80151523173424

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
35 3 5 51     94
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ59.861.0614
K1W59.861.0614
veřejné závody15.114.0939
K1W15.915.0931
C2X5.36.074
C1W22.023.0193
C2M9.09.091
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ00,000,000,000,04
K1W00,000,000,000,04
veřejné závody12,600,000,012,639
K1W00,000,000,000,031
C2X125,000,000,0125,04
C1W00,000,000,000,03
C2M00,000,000,000,01
Celkem12,300,000,012,343
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ667611300,0
K1W667611300,0
veřejné závody7424032533,8
K1W6116632439,3
C2X644700,0
C1W5143120,0
C2M216800,0
Celkem80916112531,3
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

NKZ slalom

Kategorie K1W

Najmanová Kateřinasl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
pořadí55.61.61.62.
odstup %117,2183,4224,7181,4
% poražených soupeřů5,3------1,6
pořadí2018celkem
průměr59.859.8
medián6161
modus6161
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %176,7176,7
průměrné % poražených soupeřů1,71,7
počet jízd66
lepší 1. jízda1
25,0%
1
25,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1W

Najmanová Kateřinasl 47
10.05.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
pořadí19.23.24.
odstup %69,351,554,7
% poražených soupeřů---8,34,2
pořadí20172018celkem
průměr23.519.022.0
medián231923
modus231919
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %53,169,358,5
průměrné % poražených soupeřů6,30,04,2
počet jízd415
lepší 1. jízda0
0,0%
1
100,0%
1
33,3%
čistých jízd1
25,0%
0
0,0%
1
20,0%

Kategorie C2X

Najmanová Kateřinasl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 70
01.06.19
sl 47
10.05.18
pořadí7.7.1.6.
odstup %20,629,30,030,6
% poražených soupeřů40,040,0100,050,0
pořadí201820192020celkem
průměr6.01.07.05.3
medián6176
modus6177
počet závodů1124
průměrný odstup od vítěze %30,60,024,920,1
průměrné % poražených soupeřů50,0100,040,057,5
počet jízd1236
lepší 1. jízda1
100,0%
1
100,0%
1
50,0%
3
75,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Najmanová Kateřinasl 140
30.09.23
sl 60
17.05.23
sl 50
11.05.22
sl 75
08.06.21
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 93
20.09.20
sl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 58
15.05.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 68
03.06.18
sl 66
02.06.18
sl 50
12.05.18
sl 47
10.05.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 57
17.05.17
sl 67
05.06.16
sl 65
04.06.16
sl 46
11.05.16
sl 23
17.04.16
sl 22
16.04.16
pořadí26.15.17.20.21.22.17.19.13.18.25.21.26.17.9.11.12.10.10.10.8.16.11.26.27.12.9.9.8.14.14.
odstup %22,225,318,826,619,224,716,120,523,024,722,716,546,326,417,48,419,213,418,39,319,89,66,825,128,128,230,229,732,035,941,3
% poražených soupeřů50,048,154,329,651,248,848,448,664,750,051,058,319,448,465,264,360,771,069,070,068,258,370,632,429,742,127,333,350,038,143,5
pořadí20162017201820192020202120222023celkem
průměr10.821.710.817.318.320.017.020.515.9
medián92610171820171515
modus912109132017159
počet závodů5367611231
průměrný odstup od vítěze %33,827,112,922,421,426,618,823,722,8
průměrné % poražených soupeřů38,434,767,952,552,029,654,349,150,5
počet jízd10612141222361
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
1
16,7%
2
28,6%
4
66,7%
0
0,0%
0
0,0%
2
100,0%
9
29,0%
čistých jízd2
20,0%
5
83,3%
5
41,7%
7
50,0%
3
25,0%
0
0,0%
1
50,0%
1
33,3%
24
39,3%

Český pohár sjezd

Kategorie K1W

Najmanová Kateřinasj 44
05.06.21
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
pořadí16.34.32.27.23.27.30.28.30.
odstup %14,127,426,021,620,924,921,30,026,4
% poražených soupeřů59,517,522,533,343,618,825,618,29,4
pořadí20162018201920202021celkem
průměr29.028.525.033.016.027.4
medián282723321628
modus282723321627
počet závodů222219
průměrný odstup od vítěze %13,223,121,326,714,120,3
průměrné % poražených soupeřů13,822,238,520,059,527,6

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1W

Najmanová Kateřinasj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
pořadí16.13.27.30.
odstup %14,111,824,921,3
% poražených soupeřů59,577,418,825,6
pořadí201820202021celkem
průměr28.513.016.021.5
medián27131616
modus27131613
počet závodů2114
průměrný odstup od vítěze %23,111,814,118,0
průměrné % poražených soupeřů22,277,459,545,3

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1W

Najmanová Kateřinasj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
pořadí16.13.17.34.32.27.23.27.30.28.30.
odstup %14,111,816,927,426,021,620,924,921,30,026,4
% poražených soupeřů59,577,469,817,522,533,343,618,825,618,29,4
pořadí20162018201920202021celkem
průměr29.028.525.024.016.025.2
medián282723171627
modus282723131627
počet závodů2224111
průměrný odstup od vítěze %13,223,121,320,514,119,2
průměrné % poražených soupeřů13,822,238,546,859,536,0

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1W

Najmanová Kateřinasj 80
16.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 47
11.05.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 11
10.04.16
sj 10
10.04.16/2
sj 9
09.04.16
sj 8
09.04.16/2
pořadí2.16.13.17.34.32.27.23.8.12.13.13.27.30.10.8.12.11.12.12.14.14.13.14.14.14.5.28.30.14.20.15.15.
odstup %11,914,111,816,927,426,021,620,918,117,919,621,524,921,316,216,218,216,917,318,518,019,523,324,123,325,024,70,026,421,847,426,429,3
% poražených soupeřů91,759,577,469,817,522,533,343,663,256,052,053,818,825,665,470,860,760,042,145,038,138,145,543,540,940,960,018,29,435,05,039,139,1
pořadí201620172018201920202021celkem
průměr18.113.815.016.024.09.016.4
medián1514121317214
modus1514121313214
počet závodů741064233
průměrný odstup od vítěze %25,124,018,719,920,513,020,8
průměrné % poražených soupeřů29,442,746,550,346,875,644,9

Český pohár sprint

Kategorie K1W

Najmanová Kateřinasp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 124
29.08.20
sj 108
08.08.20
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
pořadí38.40.39.41.17.49.27.37.31.32.
odstup %121,184,547,159,923,648,327,342,872,80,1
% poražených soupeřů5,1---9,54,815,82,025,72,718,93,1
pořadí20182019202020212022celkem
průměr31.532.033.040.039.035.1
medián312717393837
modus312717393817
počet závodů2222210
průměrný odstup od vítěze %36,435,135,953,5102,852,8
průměrné % poražených soupeřů11,014,28,97,22,68,8

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1W

Najmanová Kateřinasp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sj 124
29.08.20
sj 67
26.05.19
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
pořadí38.40.17.27.31.32.
odstup %121,184,523,627,372,80,1
% poražených soupeřů5,1---15,825,718,93,1
pořadí2018201920202022celkem
průměr31.527.017.039.030.8
medián3127173831
modus3127173817
počet závodů21126
průměrný odstup od vítěze %36,427,323,6102,854,9
průměrné % poražených soupeřů11,025,715,82,611,4

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1W

Najmanová Kateřinasp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
pořadí38.40.39.41.17.48.49.27.37.31.32.
odstup %121,184,547,159,923,666,648,327,342,872,80,1
% poražených soupeřů5,1---9,54,815,84,12,025,72,718,93,1
pořadí20182019202020212022celkem
průměr31.532.038.040.039.036.3
medián312748393838
modus312717393817
počet závodů2232211
průměrný odstup od vítěze %36,435,146,253,5102,854,0
průměrné % poražených soupeřů11,014,27,37,22,68,3

Mezinárodní závod sprint

Kategorie K1W

Najmanová Kateřinasp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
pořadí38.40.
odstup %121,184,5
% poražených soupeřů5,1---
pořadí2022celkem
průměr39.039.0
medián3838
modus3838
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %102,8102,8
průměrné % poražených soupeřů2,62,6

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1W

Najmanová Kateřinasp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sj 62
22.05.19
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 58
17.05.17
sj 68
05.06.16
sj 66
04.06.16
pořadí38.40.39.41.17.48.49.27.37.4.31.32.2.4.4.
odstup %121,184,547,159,923,666,648,327,342,85,272,80,113,18,111,9
% poražených soupeřů5,1---9,54,815,84,12,025,72,780,018,93,190,072,772,7
pořadí2016201720182019202020212022celkem
průměr4.02.031.522.738.040.039.027.5
medián42312748393832
modus423141739384
počet závodů212332215
průměrný odstup od vítěze %10,013,136,425,146,253,5102,842,2
průměrné % poražených soupeřů72,790,011,036,17,37,22,627,1