Horová Klára, 1998

UP Olomouc
výkonnostní třídy  slalom K1: 2   C1: -   C2: 3  sjezd K1: -   C1: 1   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1W slalom 25. 1/U23 40.0033,3
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 19. 1/U23 20.0017,7
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1W slalom 27. 1/U23 54.5041,7
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 19. 1/U23 20.2016,1
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné C1W sjezd 15. 5/U23 56.81104,5
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1W sjezd 19. 7/U23 17.4232,5
30.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2X slalom
KRISTEK Václav
1. 1/U23
30.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 8. 2/U23 7.507,0
29.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2X slalom
KRISTEK Václav
1. 1/U23
29.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 8. 2/U23 13.5013,7
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy C1W sjezd 15. 6/U23 15.7121,5
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W sjezd 16. 7/U23 17.0823,0
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory K1W slalom 4. 1/U23 3.303,0
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory K1W slalom 6. 1/U23 9.408,7
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 11. 5/U23 242.3220,6
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 13. 6/U23 447.4639,0
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1W sjezd 4. 1/U23 107.709,5
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština C1W sjezd 4. 1/U23 47.704,7
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1W sjezd 4. 2/U23 99.109,0
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1W sjezd 4. 1/U23 156.9018,0
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1W sjezd 6. 2/U23 111.909,8
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1W sjezd 8. 3/U23 116.5012,3
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2X slalom
KRISTEK Václav
9. 2/U23 11.4011,5
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2X slalom
KRISTEK Václav
8. 3/U23 17.9017,8
13.05.2018 Slalom v Ostravě K1W slalom 5. 2/U23 6.505,7
12.05.2018 Slalom v Ostravě K1W slalom 4. 2/U23 6.205,9
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje K1W slalom 7. 1/U23 17.5016,1
06.05.2018 Slalom v Zábřehu K1W slalom 4. 1/U23 3.402,9
05.05.2018 Slalom v Zábřehu K1W slalom    
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile C1W sjezd 16. 5/U23 122.5019,1
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile C1W sjezd 16. 5/U23 113.6517,7
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1W sjezd 5. 1/U23 141.5013,8
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1W sjezd 6. 1/U23 159.5013,5
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1W sjezd 5. 2/U23 77.708,7
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1W sjezd 5. 2/U23 32.504,7
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1W sjezd 5. 2/U23 70.707,9
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1W sjezd 5. 2/U23 40.606,0
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 14. 1/U23 84.91146,6
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné C1W sjezd    
09.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2X slalom
KRISTEK Václav
1. 1/U23
09.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 9. 1/U23 12.6010,1
08.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2X slalom
KRISTEK Václav
1. 1/U23
08.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 9. 1/U23 13.1011,4
25.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1W sjezd 3. 1/U23 3534.185.370,3
25.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 5. 1/U23 5.656,4
24.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1W sjezd 3. 1/U23 5.378,6
24.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 6. 1/U23 9.1310,2
30.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 3. 1/U23 7.506,6
29.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 4. 1/U23 10.8010,5
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le C2M sjezd
KRISTEK Václav
5. 2/U23 236.8027,5
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin C2M sjezd
KRISTEK Václav
6. 3/U23 277.3026,9
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 14. 2/DS 20.3019,0
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
KRISTEK Václav
10. 3/U23 21.1016,5
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 17. 4/DS 17.9015,1
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
KRISTEK Václav
6. 2/U23 18.9013,8
10.09.2016 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 39. 9/DS 102.5593,3
03.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
KRISTEK Václav
2. 2/U23 5.204,1
03.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 7. 1/DS 8.908,1
02.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
KRISTEK Václav
1. 1/U23
02.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 7. 1/DS 7.005,8
05.06.2016 Slalom v Kroměříži K1W slalom 3. 1/DS 2.702,8
05.06.2016 Sprint v Kroměříži C1W sjezd 3. 1/DS 10.4013,9
05.06.2016 Slalom v Kroměříži C1W slalom 4. 1/DS 12.4010,2
04.06.2016 Slalom v Kroměříži K1W slalom 1. 1/DS
04.06.2016 Sprint v Kroměříži C1W sjezd 3. 1/DS 8.6011,2
04.06.2016 Slalom v Kroměříži C1W slalom 4. 1/DS 45.5033,5
08.05.2016 Slalom v Opavě USD Opava K1W slalom 8. 1/DS 25.7023,9
07.05.2016 Slalom v Opavě na USD v Opavě K1W slalom 11. 1/DS 19.4016,2
17.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 9. 1/DS 18.1018,6
17.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C2M slalom
KRISTEK Václav
2. 1/U23 2.802,2
16.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 6. 1/DS 11.8011,8
16.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C2M slalom
KRISTEK Václav
3. 1/U23 5.504,2
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C2M sjezd
KRISTEK Václav
4. 2/U23 230.0023,3
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C2M sjezd
KRISTEK Václav
4. 2/U23 186.9022,4
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C2M sjezd
KRISTEK Václav
4. 2/U23 218.5021,7
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C2M sjezd
KRISTEK Václav
4. 2/U23 208.8024,6
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 15. 3/DS 18.6017,1
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci K1W slalom 16. 2/DS 18.4016,8
20.09.2015 6. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L K1W slalom 41. 4/DS 562.66512,9
19.09.2015 5. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L K1W slalom 38. 4/DS 204.08177,7
12.09.2015 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W slalom 26. 6/DS 68.9169,7
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
MRÁZEK Jakub
12. 2/DS 45.8034,6
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 9. 2/DS 17.0015,9
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
MRÁZEK Jakub
12. 2/DS 44.7033,3
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 5. 2/DS 10.709,9
14.06.2015 4. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 37. 6/DS 94.4399,7
13.06.2015 3. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 30. 6/DS 41.2443,9
24.05.2015 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 39. 7/DS 139.84133,6
23.05.2015 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 34. 6/DS 71.7869,0
17.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 4. 1/DS 6.806,6
17.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W slalom 8. 1/DS 21.4017,6
16.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 4. 1/DS 3.202,9
16.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W slalom 8. 1/DS 24.8020,1
10.05.2015 Slalom v Ostravě V Ostravě na řece Ostravici pod mostem Miloše Sýkory K1W slalom 1. 1/DS
09.05.2015 Slalom v Ostravě V Ostravě na řece Ostravici pod mostem Miloše Sýkory K1W slalom 2. 1/DS 0.600,5
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 14. 5/DM 18.4317,3
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 11. 5/DM 19.3318,5
13.09.2014 MČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 21.   30.7928,6
06.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 4. 1/DM 3.903,4
06.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1W slalom 5. 1/DM 18.5014,1
05.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 4. 1/DM 2.502,1
05.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1W slalom 6. 1/DM 23.1017,0
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1W slalom 15. 2/DM 10.8912,2
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1W slalom 9. 1/DM 10.0011,2
15.06.2014 4. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 36. 8/DM 46.3444,9
14.06.2014 3. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 40. 9/DM 45.9346,0
08.06.2014 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Ktivoklátu K1W slalom    
07.06.2014 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Ktivoklátu K1W slalom 11. 2/DM 19.0020,8
01.06.2014 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 40.   235.05249,2
31.05.2014 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 32.   82.2887,2
25.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 5. 1/DM 8.307,8
24.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 7. 1/DM 9.9012,9
11.05.2014 Kroměřížský slalom Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1W slalom 5. 1/DM 8.208,3
11.05.2014 Kroměřížský slalom Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha C2M slalom
BEKOVÁ Kateřina
2. 1/DM 30.4025,0
10.05.2014 Slalom v Kroměříži K1W slalom 3. 1/DM 5.305,3
10.05.2014 Slalom v Kroměříži C2M slalom
BEKOVÁ Kateřina
4. 1/DM 47.9037,1
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1W slalom 38. 5/DM 65.8067,1
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce C2M slalom
JELÍNEK Šimon
11. 1/U23 68.3067,8
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1W slalom 27. 4/DM 24.9624,7
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce C2M slalom
JELÍNEK Šimon
11. 1/U23 41.1037,6
21.09.2013 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 27.   231.15242,7
07.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 5. 1/DM 9.407,8
06.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 7. 1/DM 12.4011,3
30.06.2013 VZ ve slalomu, 6. Media Bohemia Český pohár žáků ve vodním slalomu 2013 K1W slalom 23. 3/DM 29.9032,0
29.06.2013 VZ ve slalomu, 5. Media Bohemia Český pohár žáků ve vodním slalomu 2013 K1W slalom 29. 3/DM 37.6037,1
23.06.2013 Slalom ve Veselí nad Moravou řeka Morava v prostoru silničního mostu C2M slalom
BEKOVÁ Kateřina
5. 1/DM 134.70113,6
22.06.2013 Slalom ve Veselí nad Moravou K1W slalom 8. 2/DM 13.8014,6
22.06.2013 Slalom ve Veselí nad Moravou C2M slalom
BEKOVÁ Kateřina
5. 1/DM 57.2052,8
05.05.2013 Slalom v Opavě + 2. ČP žáků ve slalomu USD Opava K1W slalom    
04.05.2013 Slalom v Opavě + 1. ČP žáků ve slalomu KK Opava K1W slalom    
30.09.2012 Hanácký slalom - neděle, závod č.2 řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1W slalom 10. 2/ZS 9.609,0
29.09.2012 Hanácký slalom - sobota, závod č.1 řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1W slalom 11. 1/ZS 9.609,6
29.09.2012 Hanácký slalom - sobota, závod č.1 řeka Morava v Hynkově u Olomouce C2M slalom
ROUSKOVÁ Martina
15. 4/ZS 62.8061,1
16.09.2012 Finále ČP juniorů ve sjezdu, MČR dorostu ve sprintu USD České Vrbné K1W sjezd    
15.09.2012 Finále ČP juniorů ve slalomu, MČR dorostu ve slalomu USD České Vrbné K1W slalom 27.  
09.09.2012 Finále ČP žáků ve sprintu, MČR žáků ve sprintu USD Roztoky u Křivoklátu K1W sjezd 15.   51.6942,0
08.09.2012 Finále Media Bohemie ČP žáků ve slalomu, MČR žáků ve slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 12.   28.7628,8
05.08.2012 VZ ve slalomu - neděle, 6.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2 K1W slalom 22.   27.3630,6
04.08.2012 VZ ve slalomu - sobota, 5.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2 K1W slalom 15.   20.2120,0
01.07.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 K1W slalom 12. 5/ZS 19.7015,6
01.07.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 C1W slalom 10. 6/ZS 54.7041,3
30.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 K1W slalom 5. 2/ZS 12.009,4
30.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 C2M slalom
ROUSKOVÁ Klára
14. 4/ZS 66.0048,9
30.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 C1W slalom 9. 6/ZS 51.1037,7
24.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, 4.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí C1W slalom 15. 8/ZS 69.9259,9
24.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, 4.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom 34. 11/ZS 31.6830,1
23.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, 3.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí C1W slalom 17. 10/ZS 145.22133,9
23.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, 3.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom 27. 9/ZS 16.9917,6
10.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 K1W slalom 7. 4/ZS 21.4020,4
10.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 C1W slalom 9. 6/ZS 132.40115,8
09.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 K1W slalom 13. 4/ZS 25.3030,0
09.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 C1W slalom 11. 6/ZS 92.2094,4
03.06.2012 4.Národní kvalifikační závod ve slalomu, 4.ČPJ - USD Č.Vrbné USD České Vrbné K1W slalom 42. 10/ZS 406.86376,2
02.06.2012 3.Národní kvalifikační závod ve slalomu, 3.ČPJ - USD Č.Vrbné USD České Vrbné K1W slalom 41. 10/ZS 477.71447,5
06.05.2012 VZ ve slalomu - neděle, 2.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1W slalom 26.   29.5729,9
05.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, 1.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1W slalom 33.   45.4342,8
29.04.2012 2.Národní kvalifikační závod, 2.ČP juniorů ve slalomu - USD Opava USD Opava K1W slalom 34. 9/ZS 133.89129,2
28.04.2012 1.Národní kvalifikační závod, 1.ČP juniorů ve slalomu - USD Opava USD Opava K1W slalom 33. 9/ZS 178.27181,2
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1W slalom 24. 6/ZS 32.5028,3
24.09.2011 Hanácký slalom - sobota řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1W slalom 22. 4/ZS 30.2026,7
10.09.2011 MČR žáků ve slalomu - individuální závod Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost ww 1-2 K1W slalom 21.   68.8667,8
10.07.2011 Slalom v Kadani - neděle, 6.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn K1W slalom 20. 10/ZS 24.1026,4
09.07.2011 Slalom v Kadani - sobota, 5.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn K1W slalom 32. 10/ZS 31.9039,7
29.05.2011 Slalom v Opavě - neděle, 4.ČP žáků ve slalomu USD Opava K1W slalom 35. 11/ZS 91.70101,2
28.05.2011 Slalom v Opavě - sobota, 3.ČP žáků ve slalomu USD Opava K1W slalom 33. 12/ZS 121.00129,7
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom
sobota 25.9.2010
24. 5/ZM 35.0032,2
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom
neděle 26.9.2010
26. 5/ZM 38.8035,9
04.09.2010 Mistrovství České republiky žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom 16. 7/ZM 31.0830,9
25.07.2010 VZ ve slalomu - neděle, 6.Český pohár žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1W slalom 30. 9/ZM 52.5056,4
25.07.2010 VZ ve slalomu - neděle, 6.Český pohár žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha C2M slalom
ROUSKOVÁ Martina
   
24.07.2010 VZ ve slalomu - sobota, 5.Český pohár žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1W slalom 27. 6/ZM 57.2056,9
24.07.2010 VZ ve slalomu - sobota, 5.Český pohár žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha C2M slalom
ROUSKOVÁ Martina
11. 5/ZM 400.40286,6
27.06.2010 VZ 25.ročník Křívoklátských slalomů neděle, 4.Český pohár žáků USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 29. 5/ZM 88.0591,9
26.06.2010 VZ 25.ročník Křívoklátských slalomů sobota, 3.ČP žáků ve slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 38. 11/ZM 302.47305,5
16.05.2010 VZ závod ve slalomu neděle, 2.ČP žáků ve slalomu USD Opava K1W slalom 22. 6/ZM 159.40183,0
15.05.2010 VZ ve slalomu sobota, 1.ČP žáků ve slalomu USD Opava K1W slalom 20. 5/ZM 150.00160,9
26.09.2009
27.09.2009
57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1W slalom
sobota
27. 7/ZM 54.9045,3
26.09.2009
27.09.2009
57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce C2W slalom
sobota
ROUSKOVÁ Martina
3. 1/ZM 49.9031,3
26.09.2009
27.09.2009
57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1W slalom
neděle
24. 6/ZM 47.5041,0
26.09.2009
27.09.2009
57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce C2W slalom
neděle
ROUSKOVÁ Martina
3. 1/ZM 44.4028,2
05.09.2009 MČR žáků ve slalomu řeka Bečva u loděnice ve Val. Meziříčí K1W slalom 15.   55.8643,8
05.09.2009 MČR žáků ve slalomu řeka Bečva u loděnice ve Val. Meziříčí C2W slalom
ROUSKOVÁ Martina
7.   195.67104,8
18.07.2009
19.07.2009
VZ ve slalomu v Kroměříži, 5.a 6.ČP žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1W slalom
sobota
26. 7/ZM 155.67168,1
18.07.2009
19.07.2009
VZ ve slalomu v Kroměříži, 5.a 6.ČP žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha C2W slalom
sobota
BROŽOVÁ Tereza
2. 2/ZS 91.4561,0
18.07.2009
19.07.2009
VZ ve slalomu v Kroměříži, 5.a 6.ČP žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1W slalom
neděle
26. 7/ZM 169.30184,4
18.07.2009
19.07.2009
VZ ve slalomu v Kroměříži, 5.a 6.ČP žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha C2W slalom
neděle
BROŽOVÁ Tereza
2. 2/ZS 106.1072,9
04.07.2009
05.07.2009
Slalom v Kadani Kadaňský mlýn, řeka Ohře K1W slalom
sobota
17. 3/ZM 51.5061,5
04.07.2009
05.07.2009
Slalom v Kadani Kadaňský mlýn, řeka Ohře K1W slalom
neděle
15. 3/ZM 39.6047,5
27.06.2009 VZ ve slalomu, 3. Český pohár žáků ve slalomu USD České Vrbné, Vodácký areál Lídy Polesné C2M slalom
sobota
ROUSKOVÁ Martina
19. 6/ZM 166.50162,2
27.06.2009 VZ ve slalomu, 3. Český pohár žáků ve slalomu USD České Vrbné, Vodácký areál Lídy Polesné K1W slalom
sobota
31. 7/ZM 46.3747,6
20.06.2009
21.06.2009
Dolnokounické slalomy Řeka Jihlava, pod mostem mezi obcemi Nové Bránice a Moravské Bránice K1W slalom
sobota
14. 4/ZM 43.2037,3
20.06.2009
21.06.2009
Dolnokounické slalomy Řeka Jihlava, pod mostem mezi obcemi Nové Bránice a Moravské Bránice C2M slalom
sobota
ROUSKOVÁ Martina
12. 2/ZM 68.5049,3
20.06.2009
21.06.2009
Dolnokounické slalomy Řeka Jihlava, pod mostem mezi obcemi Nové Bránice a Moravské Bránice K1W slalom
neděle
10. 3/ZM 35.7029,0
23.05.2009
24.05.2009
Slalom na Paraplíčku, sobota, 1. a 2.ČP žáků ve slalomu Jizera, peřej Paraplíčko K1W slalom
sobota
35. 8/ZM 116.50121,9
23.05.2009
24.05.2009
Slalom na Paraplíčku, sobota, 1. a 2.ČP žáků ve slalomu Jizera, peřej Paraplíčko K1W slalom
neděle
32. 7/ZM 63.9059,4
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Horová KláraUP Olomouc K1: 2   C1:   C2: 3 K1:   C1: 2   C2: 29.11.19 updated from RVP
Horová KláraUP Olomouc K1: 3+   C1:   C2: 3 K1:   C1: 2   C2: 08.07.19 updated from RVP
Horová KláraUP Olomouc K1: 3+   C1:   C2: 2 K1:   C1: 3   C2: 13.11.18 updated from RVP
Horová KláraKK Opava K1: 2   C1:   C2: 2 K1:   C1:   C2: 3 20.11.17 updated from RVP
Horová KláraKK Opava K1: 2   C1:   C2: 3 K1:   C1:   C2: 3 23.11.16 updated from RVP
Horová KláraKK Opava K1: 2   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 3 18.04.16 updated from RVP
Horová KláraKK Opava K1: 2   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 11.04.16 updated from RVP
Horová KláraKK Opava K1: 2   C1:   C2: 3 K1:   C1:   C2: 02.11.15 updated from RVP
Horová KláraKK Opava K1: 3   C1:   C2: 3 K1:   C1:   C2: 28.10.14 updated from RVP
Horová KláraKK Opava K1: 2   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 20.11.13 updated from RVP
Horová KláraKK Opava K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 05.06.12 updated from RVP
Horová KláraKK Opava K1: 3   C1:   C2: 3 K1:   C1:   C2: 25.05.11 updated from RVP
Horová KláraKK Opava K1:   C1:   C2: 3 K1:   C1:   C2: 01.08.10 updated from RVP
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|3485|0|N

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Morava
32.C1W 2/2 2
9.C2X
Kristek Václav
2/2 18
17.K1W 5/6 167
Sjezd: Žebříček Český Pohár
12.C1W 5/6 149
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
11.C1W 5/12 59

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Morava
12.C2X
Kristek Václav
2/2 20
26.K1W 5/5 87
Sjezd: Žebříček Český Pohár
17.C1W 1/1 25
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
10.C1W 5/7 10

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Morava
3.C2X
Kristek Václav
2/2 36
28.K1W 5/6 60
Sjezd: Žebříček Český Pohár
21.C1W 2/2 77
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
18.C1W 4/4 4
29.C2M
Kristek Václav
2/2 2

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Morava
22.C1W 2/2 2
5.C2M
Kristek Václav
5/6 86
16.K1W 5/10 78
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 2/2 0
8.C2M
Kristek Václav
4/4 12

rok 2015

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
31.K1W 4/6 31
Slalom: Oblastní žebříček Morava
17.C1W 2/2 2
42.C2M
Mrázek Jakub
1/1 1
12.K1W 5/7 99

rok 2014

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
40.K1W 4/4 24
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
120.K1W 2/2 21
Slalom: Oblastní žebříček Morava
22.C1W 2/2 1
21.C2M
Beková Kateřina
2/2 9
7.K1W 5/10 160

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
83.K1W 2/2 22
Slalom: Oblastní žebříček Morava
19.C2M
Jelínek Šimon
2/2 12
29.C2M
Beková Kateřina
2/2 3
32.K1W 5/7 68

rok 2012

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
36.K1W 4/4 24
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
30.C1W 2/2 1
57.K1W 4/4 61
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 4/4 0
 C2M
Rousková Martina
2/2 0
16.K1W 5/8 96

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
88.K1W 2/2 25
Slalom: Oblastní žebříček Morava
47.K1W 4/4 18

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie201920182017
C1W121721

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie201520142012
K1W314036

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2014201320122011
K1W120835788
C1W--30-

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie201920182017
C1W443238

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie201920182017201620152014201320122011
C1W32--221722-24-
C2X9123------
K1W17262816127321647
C2M---542212954-

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2019201820172016
C1W11101821
C2M--298
Fotky nenalezeny.
0|3485|0|N

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Morava
32.C1W 2/2 2
9.C2X
Kristek Václav
2/2 18
17.K1W 5/6 167
Sjezd: Žebříček Český Pohár
12.C1W 5/6 149
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
11.C1W 5/12 59

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Morava
12.C2X
Kristek Václav
2/2 20
26.K1W 5/5 87
Sjezd: Žebříček Český Pohár
17.C1W 1/1 25
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
10.C1W 5/7 10

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Morava
3.C2X
Kristek Václav
2/2 36
28.K1W 5/6 60
Sjezd: Žebříček Český Pohár
21.C1W 2/2 77
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
18.C1W 4/4 4
29.C2M
Kristek Václav
2/2 2

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Morava
22.C1W 2/2 2
5.C2M
Kristek Václav
5/6 86
16.K1W 5/10 78
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 2/2 0
8.C2M
Kristek Václav
4/4 12

rok 2015

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
31.K1W 4/6 31
Slalom: Oblastní žebříček Morava
17.C1W 2/2 2
42.C2M
Mrázek Jakub
1/1 1
12.K1W 5/7 99

rok 2014

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
40.K1W 4/4 24
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
120.K1W 2/2 21
Slalom: Oblastní žebříček Morava
22.C1W 2/2 1
21.C2M
Beková Kateřina
2/2 9
7.K1W 5/10 160

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
83.K1W 2/2 22
Slalom: Oblastní žebříček Morava
19.C2M
Jelínek Šimon
2/2 12
29.C2M
Beková Kateřina
2/2 3
32.K1W 5/7 68

rok 2012

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
36.K1W 4/4 24
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
30.C1W 2/2 1
57.K1W 4/4 61
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 4/4 0
 C2M
Rousková Martina
2/2 0
16.K1W 5/8 96

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
88.K1W 2/2 25
Slalom: Oblastní žebříček Morava
47.K1W 4/4 18

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie201920182017
C1W121721

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie201520142012
K1W314036

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2014201320122011
K1W120835788
C1W--30-

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie201920182017
C1W443238

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie201920182017201620152014201320122011
C1W32--221722-24-
C2X9123------
K1W17262816127321647
C2M---542212954-

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2019201820172016
C1W11101821
C2M--298

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
112 14 30 1 25 6 188
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ36.937.03414
K1W36.937.03414
veřejné závody12.89.04130
K1W15.111.0488
C2M8.16.0218
C1W11.39.0414
C2X3.51.016
C2W2.52.024
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ00,000,000,000,014
K1W00,000,000,000,014
veřejné závody75,464,664,61914,6130
K1W22,311,133,466,888
C2M15,6316,715,6527,818
C1W00,000,000,000,014
C2X466,700,000,0466,76
C2W00,0250,0250,04100,04
Celkem74,964,264,21913,2144
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ26386814900,0
K1W26386814900,0
veřejné závody2564060167228,1
K1W1752168125833,1
C2M34126637514,7
C1W284601627,1
C2X12141650,0
C2W715222114,3
Celkem2827928287225,5
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie K1W

Horová Klárasl 123
10.09.16
sl 146
12.09.15
sl 131
13.09.14
MČRdor.sl
21.09.13
sl.Vrbné
15.09.12
sl.Křivoklát
08.09.12
Řeka Svratka
10.09.11
řeka Otava,
04.09.10
řeka Bečva u
05.09.09
pořadí39.26.21.27.27.12.21.16.15.
odstup % *)93,369,728,6242,70,028,867,830,943,8
% poražených soupeřů *)9,524,248,73,7---62,128,644,439,1
pořadí20092010201120122013201420152016celkem
průměr15.016.021.019.527.021.026.039.022.7
medián151621122721263921
modus151621122721263921
počet závodů111211119
průměrný odstup od vítěze % *)43,830,967,814,4242,728,669,793,367,3
průměrné % poražených soupeřů *)39,144,428,631,13,748,724,29,528,9
počet jízd2224222218
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
50,0%
1
100,0%
0
0,0%
1
100,0%
0
0,0%
3
33,3%
čistých jízd0
0,0%
1
50,0%
0
0,0%
1
25,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
11,1%

NKZ slalom

Kategorie K1W

Horová Klárasl 150
20.09.15
sl 149
19.09.15
sl 74
14.06.15
sl 73
13.06.15
sl 56
24.05.15
sl 55
23.05.15
sl 68
15.06.14
sl 67
14.06.14
sl 59
01.06.14
sl 58
31.05.14
NKZČ.Vrbné
03.06.12
sl.Č.Vrbné
02.06.12
2.NKZ Opava
29.04.12
1.NKZ Opava
28.04.12
pořadí41.38.37.30.39.34.36.40.40.32.42.41.34.33.
odstup %512,9177,799,743,9133,669,044,946,0249,287,2376,2447,5129,2181,2
% poražených soupeřů---9,812,235,69,525,020,511,42,520,52,44,8------
pořadí201220142015celkem
průměr37.537.036.536.9
medián34363737
modus33403034
počet závodů44614
průměrný odstup od vítěze %283,5106,8172,8185,6
průměrné % poražených soupeřů1,813,715,411,0
počet jízd781126
lepší 1. jízda0
0,0%
4
100,0%
3
50,0%
7
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Horová Klárasl.Strakonic
24.06.12
sl.Strakonic
23.06.12
pořadí15.17.
odstup %59,9133,9
% poražených soupeřů17,6---
pořadí2012celkem
průměr16.016.0
medián1515
modus1515
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %96,996,9
průměrné % poražených soupeřů8,88,8
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd1
25,0%
1
25,0%

Kategorie K1W

Horová Klárasl 63
07.06.14
sl.Křivokl2
30.06.13
sl.Křivokl
29.06.13
sl.Strakonic
24.06.12
sl.Strakonic
23.06.12
2.ČPž Trutno
06.05.12
1.ČPž Trutno
05.05.12
Kadaňský mlý
10.07.11
Kadaňský mlý
09.07.11
USD Roztoky
27.06.10
USD Roztoky
26.06.10
Kadaňský mlý
04.07.09
Kadaňský mlý
04.07.09/2
USD České Vr
27.06.09
Jizera, peře
23.05.09
Jizera, peře
23.05.09/2
pořadí11.23.29.34.27.26.33.20.32.29.38.15.17.31.32.35.
odstup %20,832,037,130,117,629,942,826,439,791,9305,547,561,547,659,4121,9
% poražených soupeřů47,438,926,351,563,940,525,662,038,024,35,117,615,816,78,88,1
pořadí200920102011201220132014celkem
průměr26.033.526.030.026.011.027.0
medián31292027231129
modus15292026231129
počet závodů52242116
průměrný odstup od vítěze %67,6198,733,130,134,520,863,2
průměrné % poražených soupeřů13,414,750,045,432,647,430,7
počet jízd103484231
lepší 1. jízda3
60,0%
1
50,0%
1
50,0%
2
50,0%
1
50,0%
1
100,0%
9
56,3%
čistých jízd3
30,0%
0
0,0%
0
0,0%
4
50,0%
1
25,0%
0
0,0%
8
25,8%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1W

Horová Klárasl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 67
05.06.16
sl 65
04.06.16
sl 51
17.05.15
sl 49
16.05.15
sl 86
06.07.14
sl 84
05.07.14
sl.D.Kounice
01.07.12
sl.Kounice
30.06.12
sl.Kroměříž
10.06.12
sl.Kroměříž
09.06.12
pořadí25.27.4.4.8.8.5.6.10.9.9.11.
odstup %33,341,710,233,517,620,114,117,041,337,7115,894,4
% poražených soupeřů11,13,740,040,022,230,020,0---18,227,3------
pořadí20122014201520162019celkem
průměr9.85.58.04.026.010.5
medián9584258
modus9584254
počet závodů4222212
průměrný odstup od vítěze %72,315,518,821,937,539,7
průměrné % poražených soupeřů11,410,026,140,07,417,7
počet jízd8444424
lepší 1. jízda2
50,0%
2
100,0%
1
50,0%
1
50,0%
0
0,0%
6
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
25,0%
1
4,2%

Kategorie C2M

Horová Klárasl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 86
03.07.16
sl 85
02.07.16
sl 23
17.04.16
sl 22
16.04.16
sl 82
05.07.15
sl 39
11.05.14
sl 37
10.05.14
Hanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
sl.Veselí2
23.06.13
sl.Veselí
22.06.13
sl.Hanácké
29.09.12
sl.Kounice
30.06.12
Řeka Morava
24.07.10
Řeka Jihlava
20.06.09
pořadí10.6.2.1.2.3.12.2.4.11.11.5.5.15.14.11.12.
odstup %16,513,84,10,02,24,234,625,037,167,837,6113,652,861,148,9286,649,3
% poražených soupeřů71,083,391,7100,087,571,426,783,350,033,344,420,050,012,513,3---15,4
pořadí2009201020122013201420152016celkem
průměr12.011.014.58.03.012.04.07.4
medián121114521226
modus121114521222
počet závodů112421617
průměrný odstup od vítěze %49,3286,655,068,031,134,66,850,3
průměrné % poražených soupeřů15,40,012,936,966,726,784,250,2
počet jízd2246421232
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
1
50,0%
3
75,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
33,3%
6
35,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
5
41,7%
5
15,6%

Kategorie C2W

Horová Klárařeka Morava
26.09.09
řeka Morava
26.09.09/2
Řeka Morava
18.07.09
Řeka Morava
18.07.09/2
pořadí3.3.2.2.
odstup %28,231,372,961,0
% poražených soupeřů33,333,350,050,0
pořadí2009celkem
průměr2.52.5
medián22
modus22
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %48,448,4
průměrné % poražených soupeřů41,741,7
počet jízd77
lepší 1. jízda2
50,0%
2
50,0%
čistých jízd1
14,3%
1
14,3%

Kategorie C2X

Horová Klárasl 86
30.06.19
sl 85
29.06.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 96
09.07.17
sl 95
08.07.17
pořadí1.1.9.8.1.1.
odstup %0,00,011,517,80,00,0
% poražených soupeřů100,0100,055,663,2100,0100,0
pořadí201720182019celkem
průměr1.08.51.03.5
medián1811
modus1811
počet závodů2226
průměrný odstup od vítěze %0,014,70,04,9
průměrné % poražených soupeřů100,059,4100,086,5
počet jízd44412
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
1
50,0%
5
83,3%
čistých jízd2
50,0%
2
50,0%
2
50,0%
6
50,0%

Kategorie K1W

Horová Klárasl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 86
30.06.19
sl 85
29.06.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 51
13.05.18
sl 50
12.05.18
sl 47
10.05.18
sl 46
06.05.18
sl 96
09.07.17
sl 95
08.07.17
sl 88
25.06.17
sl 86
24.06.17
sl 38
30.04.17
sl 37
29.04.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 86
03.07.16
sl 85
02.07.16
sl 67
05.06.16
sl 65
04.06.16
sl 45
08.05.16
sl 44
07.05.16
sl 23
17.04.16
sl 22
16.04.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 82
05.07.15
sl 51
17.05.15
sl 49
16.05.15
sl 36
10.05.15
sl 35
09.05.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 86
06.07.14
sl 84
05.07.14
sl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
sl 54
25.05.14
sl 52
24.05.14
sl 39
11.05.14
sl 37
10.05.14
Hanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
KouniceSl NE
07.07.13
KouniceSl SO
06.07.13
sl.Veselí
22.06.13
sl.Hanácké
30.09.12
sl.Hanácké
29.09.12
sl.Brno
05.08.12
sl.Brno
04.08.12
sl.D.Kounice
01.07.12
sl.Kounice
30.06.12
sl.Kroměříž
10.06.12
sl.Kroměříž
09.06.12
řeka Morava
25.09.11
řeka Morava
24.09.11
USD Opava
29.05.11
USD Opava
28.05.11
Mlýnský náho
25.09.10
Mlýnský náho
25.09.10/2
Řeka Morava
25.07.10
Řeka Morava
24.07.10
USD Opava
16.05.10
USD Opava
15.05.10
řeka Morava
26.09.09
řeka Morava
26.09.09/2
Řeka Morava
18.07.09
Řeka Morava
18.07.09/2
Řeka Jihlava
20.06.09
Řeka Jihlava
20.06.09/2
pořadí19.19.8.8.4.6.5.4.7.4.9.9.5.6.3.4.14.17.7.7.3.1.8.11.9.6.15.16.9.4.4.1.2.14.11.4.4.15.9.5.7.5.3.38.27.5.7.8.10.11.22.15.12.5.7.13.24.22.35.33.26.24.30.27.22.20.24.27.26.26.10.14.
odstup %17,716,17,013,73,08,75,75,916,12,910,111,46,410,26,610,519,015,18,15,82,80,023,916,218,611,817,116,815,96,62,90,00,517,318,53,42,112,211,27,812,98,35,367,124,77,811,314,69,09,630,620,015,69,420,430,028,326,7101,2129,735,932,256,456,9183,0160,941,045,3184,4168,129,037,3
% poražených soupeřů63,362,565,069,689,382,186,290,072,791,757,957,980,075,086,783,367,561,964,770,081,8100,063,254,561,978,365,963,463,681,384,2100,090,966,774,486,486,468,982,675,062,581,090,026,045,880,070,068,255,056,530,053,345,082,673,958,632,436,410,513,528,634,325,633,325,029,617,916,13,83,835,723,5
pořadí20092010201120122013201420152016201720182019celkem
průměr21.224.828.511.917.07.77.38.36.05.010.712.5
medián2424241185475489
modus262022554479484
počet závodů664851071064672
průměrný odstup od vítěze %84,287,571,518,125,19,98,512,19,27,611,028,0
průměrné % poražených soupeřů16,829,423,256,958,077,478,570,473,585,272,060,5
počet jízd12128161020142012812144
lepší 1. jízda4
66,7%
2
33,3%
1
25,0%
2
25,0%
4
80,0%
4
40,0%
6
85,7%
2
20,0%
1
16,7%
0
0,0%
4
66,7%
30
41,7%
čistých jízd2
16,7%
4
33,3%
2
25,0%
7
43,8%
2
20,0%
5
25,0%
2
14,3%
10
50,0%
7
58,3%
4
50,0%
5
41,7%
50
34,7%

Český pohár sjezd

Kategorie C1W

Horová Klárasj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
pořadí11.13.16.14.
odstup %20,639,019,1146,6
% poražených soupeřů------6,318,8
pořadí201720182019celkem
průměr14.016.012.013.5
medián14161113
modus14161111
počet závodů1124
průměrný odstup od vítěze %146,619,129,856,3
průměrné % poražených soupeřů18,86,30,06,3

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1W

Horová Klárasl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
pořadí16.14.
odstup %19,1146,6
% poražených soupeřů6,318,8
pořadí20172018celkem
průměr14.016.015.0
medián141614
modus141614
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %146,619,182,8
průměrné % poražených soupeřů18,86,312,6

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1W

Horová Klárasj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
pořadí11.13.16.14.
odstup %20,639,019,1146,6
% poražených soupeřů------6,318,8
pořadí201720182019celkem
průměr14.016.012.013.5
medián14161113
modus14161111
počet závodů1124
průměrný odstup od vítěze %146,619,129,856,3
průměrné % poražených soupeřů18,86,30,06,3

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1W

Horová Klárasj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 23
07.04.19
sj 22
07.04.19/2
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sl 35
29.04.18
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sj 124
20.08.17
pořadí11.13.4.4.4.4.8.6.16.6.5.5.5.5.5.14.
odstup %20,639,04,79,518,09,012,39,819,113,513,84,78,76,07,9146,6
% poražených soupeřů------57,140,040,050,022,228,66,316,733,320,020,020,020,018,8
pořadí201720182019celkem
průměr14.06.76.87.2
medián14545
modus14545
počet závodů17816
průměrný odstup od vítěze %146,610,515,421,5
průměrné % poražených soupeřů18,819,529,724,6

Kategorie C2M

Horová Klárasj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 11
10.04.16
sj 10
10.04.16/2
sj 9
09.04.16
sj 8
09.04.16/2
pořadí5.6.4.4.4.4.
odstup %27,526,922,423,324,621,7
% poražených soupeřů------57,140,057,140,0
pořadí20162017celkem
průměr4.05.54.5
medián454
modus454
počet závodů426
průměrný odstup od vítěze %23,027,224,4
průměrné % poražených soupeřů48,60,032,4

Český pohár sprint

Kategorie C1W

Horová Klárasj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
pořadí15.19.15.16.
odstup %104,532,521,523,0
% poražených soupeřů30,010,012,516,7
pořadí2019celkem
průměr16.316.3
medián1515
modus1515
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %45,445,4
průměrné % poražených soupeřů17,317,3

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1W

Horová Klárasj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
pořadí15.19.15.16.
odstup %104,532,521,523,0
% poražených soupeřů30,010,012,516,7
pořadí2019celkem
průměr16.316.3
medián1515
modus1515
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %45,445,4
průměrné % poražených soupeřů17,317,3

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1W

Horová Klárasj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sj 89
25.06.17
sj 87
24.06.17
sj 68
05.06.16
sj 66
04.06.16
pořadí15.19.15.16.3.3.3.3.
odstup %104,532,521,523,05.370,38,613,911,2
% poražených soupeřů30,010,012,516,775,071,433,333,3
pořadí201620172019celkem
průměr3.03.016.39.6
medián33153
modus33153
počet závodů2248
průměrný odstup od vítěze %12,62.689,445,4698,2
průměrné % poražených soupeřů33,373,217,335,3
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále