10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně

23.08.2015  
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. SLOVÁK Tomáš 1979 1 Olomouc01:46,48 01:49,00 01:46,48 75/0/108
2. HÁLA Richard 1992 MT Olomouc01:48,84 01:47,73 01:47,731.25/1,268/0/96
3. MRŮZEK Kamil 1977 MT Dukla B.01:50,36 01:50,00 01:50,003.52/3,362/115/0
4. GROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz01:50,97 01:54,37 01:50,974.49/4,257/103/0
5. NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc01:51,21 01:52,93 01:51,214.73/4,453/0/84
6. LOUČKA Marek 1982 1 Kroměříž01:51,51 01:53,53 01:51,515.03/4,749/0/72
7. SATKE Adam 1994 1 KK Brno01:51,57 01:51,73 01:51,575.10/4,846/0/60
8. TYKAL Jiří 1992 2 Klášter.01:52,16 01:53,46 01:52,165.68/5,343/91/0
9. NOVÁK Ondřej 1992 1 Boh.Pha01:52,63 01:52,72 01:52,636.15/5,840/79/0
10. POLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK01:53,14 01:54,08 01:53,146.66/6,337/67/0
11. NACHTIGAL Jiří 1997 1 Chomutov01:53,86 01:54,92 01:53,867.38/6,935/55/0
12. KREJČÍŘ Dominik 1996 1 KK Brno01:54,14 01:54,14 01:54,147.66/7,233/0/48
13. MAREK Aleš 1978 2 Trutnov01:58,48 01:55,28 01:55,288.80/8,331/49/0
14. KUBŮ Petr 1976 1 Olomouc01:57,44 01:58,94 01:57,4410.96/10,329/0/36
15. KRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc01:57,71 01:57,90 01:57,7111.23/10,527/0/24
16. PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz02:01,48 01:59,45 01:59,4512.97/12,225/43/0
17. ŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz02:03,43 01:59,85 01:59,8513.37/12,623/37/0
18. BOUČEK Stanislav 1999 2 Trutnov02:00,79 02:06,30 02:00,7914.31/13,421/31/0
19. ŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště02:04,40 02:02,44 02:02,4415.96/15,019/25/0
20. VENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto02:03,51 02:09,95 02:03,5117.03/16,017/19/0
21. KOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov02:05,28 02:03,87 02:03,8717.39/16,315/13/0
22. GABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc02:06,40 02:04,10 02:04,1017.62/16,514/0/18
23. LIGURSKÝ Ivo 1990 2 Kroměříž02:05,36 06:45,35 02:05,3618.88/17,713/0/12
24. KLEIN Pavel 2001 2 Č.Kruml.02:09,56 02:23,05 02:09,5623.08/21,712/7/0
25. FILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa02:11,24 02:17,41 02:11,2424.76/23,311/1/0
26. LUDWIG Hubert 1999 2 Olomouc02:24,93 03:20,37 02:24,9338.45/36,110/0/6
Oddíl