2. Český pohár ve sjezdu na Kamenici

27.04.2014   Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy
ředitel: Martin Smolka   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/VMMRŮZEK Kamil 1977 M Dukla B.13:48,30 75/121/0
2.2/VMSLOVÁK Tomáš 1979 M Olomouc13:52,704.40/0,568/0/141
3. SLEPICA Karel 1988 1 Olomouc13:54,406.10/0,762/0/129
4.1/U23ŠRÁMEK Jonatan 1994 1 Olomouc14:17,7029.40/3,557/0/117
5.2/U23HÁLA Richard 1992 M Olomouc14:20,2031.90/3,953/0/105
6.3/VMODVÁRKO Michael 1979 2 Dukla B.14:21,7033.40/4,049/109/0
7.4/VMKNEBEL Robert 1971 1 Olomouc14:33,3045.00/5,446/0/93
8.3/U23ZIERIS Matyáš 1995 1 Trutnov14:37,5049.20/5,943/97/0
9.5/VMŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz14:50,1061.80/7,540/85/0
10.1/DSNEUBERT Adam 1997 1 Olomouc14:57,5069.20/8,437/0/81
11.6/VMKUBŮ Petr 1976 2 Olomouc15:00,9072.60/8,835/0/69
12.7/VMKRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc15:04,3076.00/9,233/0/57
12.4/U23STEFAN Tomáš 1995 1 Soběslav15:04,3076.00/9,233/73/0
14. POLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK15:08,8080.50/9,729/61/0
15.5/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno15:23,6095.30/11,527/0/45
16.2/DSKREJČÍŘ Dominik 1996 2 KK Brno15:23,7095.40/11,525/0/33
17.1/DMZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.15:32,50104.20/12,623/55/0
18.8/VMHERDA Jan 1974 2 Boh.Pha15:42,10113.80/13,721/49/0
19. DAVÍDEK Tomáš 1985 2 Č.Kruml.15:47,60119.30/14,419/43/0
20.3/DSNACHTIGAL Jiří 1997 2 Chomutov15:48,60120.30/14,517/37/0
21.4/DSOLEJNÍK Jan 1996 1 SKVeselí15:51,80123.50/14,915/0/27
22.1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž16:14,30146.00/17,614/0/21
23.2/DMPAPULA Martin 1999 2 Litovel16:15,50147.20/17,813/0/15
24. KOZDERKA Pavel 1985 2 Turnov16:25,20156.90/18,912/31/0
25.1/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov16:39,10170.80/20,611/25/0
26.6/U23NOVÁK Ondřej 1992 1 Olomouc16:45,00176.70/21,310/0/9
27.9/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz17:40,30232.00/28,09/19/0
28.5/DSKONEČNÝ Daniel 1997 3 Kroměříž17:43,60235.30/28,48/0/3
29.3/DMBOUČEK Stanislav 1999 3 Trutnov17:51,90243.60/29,47/13/0
30.10/VMBÁČA Milan 1973 3 KK Brand17:53,40245.10/29,66/7/0
31.7/U23STEFAN Petr 1992 2 Boh.Pha17:53,90245.60/29,75/6/0
32.4/DMKRČ Ladislav 1999 3 KK Brand18:37,80289.50/35,04/5/0
33.6/DSVYHNÁLEK Jan 1996 2 Vys.Mýto18:51,00302.70/36,53/4/0
34.7/DSFRIŠMAN Marek 1997 3 Sláv.HK19:12,30324.00/39,12/3/0
35.2/ZSVENIGER Jan 2000 3 Vys.Mýto19:28,60340.30/41,11/2/0
36.1/ZMJANŮ Filip 2002 3 Olomouc20:33,50405.20/48,90/0/2
37.2/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc21:12,00443.70/53,60/0/1
38.2/VJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov21:14,00445.70/53,80/1/0
  NACHTIGAL Richard 2000 0 Val.Mez.DNS-B 0/0/0
Oddíl