Olejník Jan, 1996

SK Veselí nad Moravou
výkonnostní třídy  slalom K1: -   C1: -   C2: -  sjezd K1: -   C1: -   C2: -
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
26.06.2016 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou
K1M 3. 1/U23OLEJNÍK Jan 1996 1 SKVeselí 00:00,00 - 00:00,00 - 00:48,800.80/1,733
26.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou
K1M    OLEJNÍK Jan 1996 SKVeselí 4.00 999 4.00 999 999.00 0
25.06.2016 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou
K1M 3. 1/U23OLEJNÍK Jan 1996 1 SKVeselí 00:00,00 - 00:00,00 - 00:53,90 35
25.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. + MČR veteránů řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou
K1M 19. 6/U23OLEJNÍK Jan 1996 SKVeselí 100.20 0 4.00 999 100.2018.00/21,937
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem
K1M 4.  OLEJNÍK Jan 1996 1 SKVeselí 00:45,55 - 00:45,88 - 00:45,552.49/5,857/0/112
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem
K1M 3.  OLEJNÍK Jan 1996 1 SKVeselí 00:44,63 - 00:45,93 - 00:44,631.42/3,362/0/112
19.04.2015 2. Český pohár ve sjezdu - klasik na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1M 14. 4/U23OLEJNÍK Jan 1996 1 SKVeselí - - - - 21:03,90228.60/22,129/0/12
18.04.2015 1. Český pohár ve sjezdu - klasik na Kamenici + MČR Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1M 13. 4/U23OLEJNÍK Jan 1996 1 SKVeselí - - - - 21:16,40244.30/23,731/0/12
14.09.2014 MČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 1.  OLEJNÍK Jan 1996 1 SKVeselí 00:47,93 - 00:48,61 - 00:47,93 -
13.09.2014 MČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 38.  OLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí 122.74 6 119.82 4 123.8224.41/24,6-
31.08.2014 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně + MČR start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem
K1M 10. 1/DSOLEJNÍK Jan 1996 1 SKVeselí 01:51,95 - 01:55,70 - 01:51,955.70/5,437/0/48
30.08.2014 9. Český pohár ve sjezdu na Lipně + MČR start: start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou
K1M 13. 2/DSOLEJNÍK Jan 1996 1 SKVeselí - - - - 13:57,5079.67/10,531/0/24
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 3. 1/DSOLEJNÍK Jan 1996 1 SKVeselí 00:51,03 - 00:49,66 - 00:49,661.86/3,962/0/116
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné
K1M 5. 1/DSOLEJNÍK Jan 1996 1 SKVeselí 00:49,76 - 00:50,28 - 00:49,762.46/5,253/0/110
08.06.2014 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu + 6.ČP dorostu + Přebor JČ kraje Shodné jako závod č.61
K1M 7. 4/DSOLEJNÍK Jan 1996 1 SKVeselí - - - - 13:35,3062.20/8,348
07.06.2014 MČR dorostu ve sjezdu + 1. ČP žáků + VZ ve sjezdu Řeka Vltava v Českém Krumlově. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ) , cíl cca 100 m pod mostem
K1M 3. 2/DSOLEJNÍK Jan 1996 1 SKVeselí - - - - 13:01,1023.70/3,172
25.05.2014 6. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy
K1M 5. 1/DSOLEJNÍK Jan 1996 1 SKVeselí 00:59,52 - 01:00,70 - 00:59,521.23/2,153/0/104
C2M 13. 2/DSOLEJNÍK Jan
NEUBERT Adam
1996
1997
SKVeselí
Olomouc
01:12,04 - 01:13,28 - 01:12,049.43/15,116/0/2
24.05.2014 5. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy
K1M 5. 1/DSOLEJNÍK Jan 1996 1 SKVeselí 01:06,09 - 01:00,73 - 01:00,732.43/4,253/0/104
C2M 10. 2/DSOLEJNÍK Jan
NEUBERT Adam
1996
1997
SKVeselí
Olomouc
01:12,33 - 00:00,00 - 01:12,339.07/14,322/0/9
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice
K1M 4.  OLEJNÍK Jan 1996 1 SKVeselí 01:14,31 - 01:13,68 - 01:13,682.70/3,857/0/119
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz
K1M 14. 3/DSOLEJNÍK Jan 1996 1 SKVeselí - - - - 17:00,3184.30/9,029/0/83
27.04.2014 2. Český pohár ve sjezdu na Kamenici Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy
K1M 21. 4/DSOLEJNÍK Jan 1996 1 SKVeselí - - - - 15:51,80123.50/14,915/0/27
26.04.2014 1. Český pohár ve sjezdu na Kamenici + MČR U23 Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy
K1M 16. 3/DSOLEJNÍK Jan 1996 1 SKVeselí - - - - 15:28,5096.20/11,625/0/33
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most
K1M 6.  OLEJNÍK Jan 1996 1 SKVeselí - - - - 12:00,8061.50/9,361
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou
K1M 10. 3/DSOLEJNÍK Jan 1996 1 SKVeselí - - - - 18:26,70109.20/10,941
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou
K1M 13. 3/DSOLEJNÍK Jan 1996 1 SKVeselí - - - - 18:49,90157.70/16,241
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most
K1M 8. 2/DSOLEJNÍK Jan 1996 1 SKVeselí - - - - 11:58,5059.60/9,066
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce
C1M 31. 7/DSOLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí 132.70 6 134.90 4 138.7049.40/55,36
K1M 28. 3/DSOLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí 106.00 0 104.10 4 106.0021.50/25,442
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce
C1M 31. 7/DSOLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí 126.04 4 127.10 6 130.0436.00/38,35
C2M 13. 5/DSOLEJNÍK Jan
NEUBERT Adam
1919
1996
3 SKVeselí
Olomouc
156.80 6 136.70 58 162.8053.50/48,95
K1M 32. 4/DSOLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí 110.50 2 111.50 0 111.5021.30/23,647
22.09.2013 MČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy
K1M 1.  Olejník Jan 1996 2 SKVeselí 01:04,33 - 01:03,69 - 01:03,69 -
C2M 6.  Neubert Adam
Olejník Jan
1997
1996
Olomouc
SKVeselí
01:16,11 - 01:15,43 - 01:15,435.59/8,0-
21.09.2013 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy
K1M 25.  Olejník Jan 1996 3 SKVeselí 105.71 6 113.35 8 111.7123.58/26,8-
01.09.2013 12. Český pohár sprintu na Lipně Lipno pod přehradou
K1M 5.  OLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí 01:53,96 - 01:50,50 - 01:50,505.02/4,853/0/85
31.08.2013 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Lipno pod přehradou
K1M 12.  OLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí - - - - 14:05,7290.52/12,029/0/14
25.08.2013 10. Český pohár ve sprintu + MČR U23 USD České Vrbné
K1M 6. 2/DSOLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí 00:55,47 - 00:58,04 - 00:55,472.30/4,349
24.08.2013 9. Český pohár ve sprintu + MČR veteránů USD České Vrbné
K1M 16. 2/DSOLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí 00:57,87 - 01:20,69 - 00:57,876.26/12,10/0/0
09.06.2013 Sjezd v Litovli řeka Morava,nad Litovlí
K1M 16. 5/DSOLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí - - - - 10:13,2066.90/12,219
08.06.2013 Sjezd v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu - individuální + MČR veteránů v dlouhém sjezdu řeka Morava,nad Litovlí
C2M 6. 4/DSNEUBERT Adam
OLEJNÍK Jan
1919
1997
Olomouc
SKVeselí
- - - - 10:13,7028.30/4,88
K1M 7. 3/DSOLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí - - - - 08:53,2014.50/2,889
19.05.2013 8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy
K1M 7. 2/DSOLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí 01:01,05 - 01:00,91 - 01:00,913.76/6,646/0/99
18.05.2013 7. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy
K1M 5. 1/DSOLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí 00:59,98 - 00:58,92 - 00:58,923.78/6,953/0/111
12.05.2013 Kroměřížský sprint, neděle
K1M 1. 1/DSOLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí 00:47,80 - 00:49,90 - 00:47,80 46
12.05.2013 Kroměřížský slalom, neděle
C2M 2. 1/DSOLEJNÍK Jan
NEUBERT Adam
1919
1996
3 SKVeselí
Olomouc
149.90 8 131.20 4 135.201.00/0,75
K1M 8. 1/DSOLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí 94.10 4 97.40 0 97.409.70/11,124
11.05.2013 Kroměřížský sprint
K1M 3. 1/DSOLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí 00:49,50 - 00:49,30 - 00:49,300.20/0,430
11.05.2013 Kroměřížský slalom
C2M 1. 1/DSOLEJNÍK Jan
NEUBERT Adam
1919
1996
3 SKVeselí
Olomouc
124.70 4 125.00 4 128.70 10
K1M 5. 1/DSOLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí 93.10 2 94.20 0 94.209.10/10,737
28.04.2013 6. Český pohár ve sprintu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem + MČR jednotlivců řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu
K1M 14. 3/DSOLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí - - - - 01:36,548.72/9,929/0/81
27.04.2013 5. Český pohár v klasickém sjezdu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu
K1M 14.  OLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí - - - - 15:36,4084.53/9,929/0/69
21.04.2013 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
K1M 20. 3/DSOLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí - - - - 19:27,70156.10/15,417/0/20
20.04.2013 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
K1M 21. 4/DSOLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí - - - - 19:33,10154.10/15,115/0/20
14.04.2013 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila
K1M 22. 4/DSOLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí - - - - 22:02,10140.80/11,914/0/38
13.04.2013 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila
K1M 22. 3/DSOLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí - - - - 21:55,30122.50/10,314/0/38
07.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.3, neděle řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 6. 1/DSOLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí - - - - 12:15,8061.90/9,244
06.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.1, sobota řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 6. 1/DSOLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí - - - - 12:10,1050.90/7,559
06.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.2, sobota řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov most
K1M 7. 1/DSOLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí - - - - 18:15,60107.10/10,844
30.09.2012 Hanácký slalom - neděle, závod č.2 řeka Morava v Hynkově u Olomouce
C1M 19. 3/DMOLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí 125.00 2 117.00 4 121.0025.30/26,47
C2M 6. 2/DSOLEJNÍK Jan
KOŠÍK Michal
1996
1995
3 SKVeselí
SKVeselí
128.60 6 127.40 6 133.4031.80/31,37
K1M 24. 1/DMOLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí 99.90 2 102.10 50 101.9018.10/21,643
29.09.2012 Hanácký slalom - sobota, závod č.1 řeka Morava v Hynkově u Olomouce
C1M 26. 3/DMOLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí 119.40 4 119.90 4 123.4031.20/33,83
C2M 9. 3/DSOLEJNÍK Jan
KOŠÍK Michal
1996
1995
3 SKVeselí
SKVeselí
127.80 4 128.90 12 131.8029.00/28,26
K1M 29. 1/DMOLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí 100.70 0 101.60 2 100.7017.40/20,933
23.09.2012 6.Národní kvalifikační závod, 7.Český pohár juniorů - USD Veltrusy USD Veltrusy
K1M 58. 11/DMOLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí 131.00 2 114.07 4 118.0730.69/35,10
22.09.2012 5.Národní kvalifikační závod, 6.Český pohár juniorů - USD Veltrusy USD Veltrusy
K1M 51. 8/DMOLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí 124.73 4 133.04 106 128.7334.13/36,10
16.09.2012 Finále ČP juniorů ve sjezdu, MČR dorostu ve sprintu USD České Vrbné
K1M 2. 1/DMOLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí 00:57,21 - 00:58,20 - 01:55,413.69/3,3-
C2M 5. 2/DMNEUBERT Adam
OLEJNÍK Jan
1997
1996
Olomouc
SKVeselí
01:12,63 - 01:11,73 - 02:24,3620.89/16,9-
15.09.2012 Finále ČP juniorů ve slalomu, MČR dorostu ve slalomu USD České Vrbné
K1M 47.  OLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí 122.36 108 126.57 50 176.5780.01/82,9-
08.07.2012 10.Český pohár ve sjezdu - sprint - Veltrusy USD Veltrusy
K1M 13. 1/DMOLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí 00:56,60 - 00:54,96 - 01:51,569.36/9,231/0/76
07.07.2012 9.ČP ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu - Veltrusy USD Veltrusy
K1M 7. 1/DMOLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí 00:55,37 - 00:54,82 - 01:50,196.43/6,246/0/89
16.06.2012 MČR dorostu v klasickém sjezdu - individuální závod řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov
K1M 7. 2/DMOLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí - - - - 10:09,3058.90/10,7-
16.06.2012 VZ ve slalomu - sobota řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1M    OLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí 0.00 999 0.00 999 999.00 0
10.06.2012 VZ ve sprintu - neděle, závod č.2
K1M 2. 1/DMOLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí 00:41,60 - 00:41,60 - 01:23,202.90/3,646
10.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2
K1M 13. 2/DMOLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí 101.40 2 106.40 2 103.4012.60/13,936
09.06.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.1
K1M 3. 1/DMOLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí 00:43,60 - 00:43,60 - 01:27,205.30/6,546
20.05.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Morava ve Veselí nad Moravou
C1M 10. 1/DMOLEJNÍK Jan 1996 SKVeselí 0.00 0 125.30 2 127.3024.20/23,53
C2M 1. 1/DSKOŠÍK Michal
OLEJNÍK Jan
1995
1996
3 SKVeselí
SKVeselí
136.90 2 0.00 0 138.90 4
20.05.2012 VZ ve sprintu - neděle, závod č.2 řeka Morava ve Veselí nad Moravou
K1M 2. 1/DMOLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí 00:49,90 - 00:49,50 - 01:39,401.40/1,438
20.05.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Morava ve Veselí nad Moravou
K1M 5. 1/DMOLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí 100.20 0 105.20 6 100.206.20/6,631
19.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Morava ve Veselí nad Moravou
C1M 7. 1/DMOLEJNÍK Jan 1996 SKVeselí 112.00 0 112.70 2 112.0018.90/20,36
19.05.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.1 řeka Morava ve Veselí nad Moravou
C1M    OLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí 01:20,10 - 00:00,00 - 00:00,00 0
19.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Morava ve Veselí nad Moravou
C2M 1. 1/DSKOŠÍK Michal
OLEJNÍK Jan
1995
1996
3 SKVeselí
SKVeselí
118.60 6 0.00 0 124.60 4
19.05.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.1 řeka Morava ve Veselí nad Moravou
K1M 3. 1/DMOLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí 00:49,50 - 00:50,50 - 01:40,006.50/7,045
19.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Morava ve Veselí nad Moravou
K1M 8. 1/DMOLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí 94.40 2 94.20 0 94.206.20/7,024
13.05.2012 VZ ve sprintu - neděle Sázava, Morava, Postřelmov
K1M 1. 1/DMOLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí 01:35,33 - 01:34,60 - 03:09,93 55
13.05.2012 VZ ve sjezdu - neděle, 2.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov
K1M 5. 2/DMOLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí - - - - 18:43,2068.80/6,541
12.05.2012 VZ v klas.sjezdu - sobota Sázava, Morava, Postřelmov
K1M 5. 2/DMOLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí - - - - 18:29,8070.00/6,746
12.05.2012 VZ ve sprintu - sobota, 1.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov
K1M 1. 1/DMOLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí 01:33,00 - 01:37,70 - 03:10,70 64
06.05.2012 8.Český pohár ve sjezdu - sprint, 3.nominační závod ve sprintu, MČR ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné
K1M 13. 1/DMOLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí 01:13,28 - 01:13,84 - 02:27,1214.22/10,731/0/52
05.05.2012 7.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR U23 ve sprintu, 2.nominační závod ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné
K1M 17. 1/DMOLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí 01:06,45 - 01:05,13 - 02:11,5716.28/14,123/0/46
29.04.2012 6.Český pohár ve sjezdu, MČR ve sjezdu, 3.nominační závod ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
K1M 20.  OLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí - - - - 20:11,90208.90/20,817/0/12
28.04.2012 5. Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
K1M 22.  OLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí - - - - 21:26,70270.30/26,614/0/6
22.04.2012 4.Český pohár ve sjezdu, 2.nominační závod ve sjezdu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok-Rejštejn most
K1M 32. 3/DMOLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí - - - - 18:52,52193.54/20,64/0/14
21.04.2012 3.Český pohár ve sjezdu - sprint, 1.nominační závod ve sprintu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova
K1M 17. 1/DMOLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí 01:10,23 - 01:10,81 - 02:21,0411.92/9,223/0/68
08.04.2012 2.Český pohár ve sjezdu, 1.nominační závod ve sjezdu - Sázava Řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz
K1M 23.  OLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí - - - - 18:25,50166.30/17,713/0/46
07.04.2012 1.Český pohár ve sjezdu - Sázava řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz
K1M 27.  OLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí - - - - 18:51,80179.20/18,89/0/34
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.3 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most
K1M 11. 1/DMOLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí - - - - 15:25,50123.50/15,438
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.4 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 13. 2/DMOLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí - - - - 13:25,50107.00/15,333
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.1 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most
K1M 12. 1/DMOLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí - - - - 15:35,90117.70/14,439
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.2 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 14. 2/DMOLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí - - - - 13:30,20109.30/15,629
17.03.2012 Sjezdy na Svitavě, závod č.1 Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice.
K1M 2.  OLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí - - - - 15:45,8039.10/4,316
17.03.2012 Sjezdy na Svitavě, závod č.2 Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice.
K1M 3.  OLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí - - - - 16:17,6068.40/7,512
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce
C1M 36. 6/DMOLEJNÍK Jan 1996 0 SKVeselí 160.00 50 153.90 52 205.9099.40/93,30
K1M 41. 4/DMOLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí 118.10 4 3355.40 0 122.1024.70/25,427
C2M 14. 2/DMOLEJNÍK Jan
KOŠÍK Michal
1996
1995
3 SKVeselí
SKVeselí
0.00 999 152.40 8 160.4045.00/39,07
24.09.2011 Hanácký slalom - sobota řeka Morava v Hynkově u Olomouce
C1M 28. 6/DMOLEJNÍK Jan 1996 0 SKVeselí 172.30 4 151.40 2 153.4050.90/49,73
C2M 13. 2/DMOLEJNÍK Jan
KOŠÍK Michal
1996
1995
3 SKVeselí
SKVeselí
148.60 54 145.50 4 149.5033.50/28,99
K1M 29. 4/DMOLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí 115.30 0 120.80 4 115.3019.30/20,156
17.09.2011 MČR dorostu ve slalomu - individuální závod USD Troja
K1M 40.  OLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí 129.74 6 135.98 0 135.7441.56/44,1-
28.08.2011 MČR ve sprintu Lipno, start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem
K1M    OLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí 00:00,00 - 00:00,00 - 00:00,00 0/0/0
27.08.2011 MČR v klasickém sjezdu Lipno, start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou
K1M 31. 5/DMOLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí - - - - 16:55,69265.39/35,410/0/3
03.07.2011 12.Český pohár ve sjezdu - sprint USD Veltrusy
K1M 19. 3/DMOLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí 01:14,54 - 01:12,08 - 02:26,6218.91/14,819/0/13
02.07.2011 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu USD Veltrusy
K1M 26. 4/DMOLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí 01:18,41 - 01:16,72 - 02:35,1328.62/22,610/0/7
12.06.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most
C1M 16. 6/DMOLEJNÍK Jan 1996 S Veselí 150.20 2 0.00 999 152.2059.50/64,20
C2M 3. 2/DMŽNIVA Marek
OLEJNÍK Jan
1995
1996
3 Val.Mez.
SKVeselí
130.70 2 0.00 0 132.7020.50/18,34
K1M 15. 2/DMOLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí 105.30 0 104.10 0 104.1016.60/19,018
11.06.2011 VZ ve slalomu - sobota řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most
C1M 16. 6/DMOLEJNÍK Jan 1996 SKVeselí 0.00 999 149.40 6 155.40 65.90/73,61
C2M 5. 3/DMŽNIVA Marek
OLEJNÍK Jan
1995
1996
3 Val.Mez.
SKVeselí
157.70 6 152.80 6 158.8046.60/41,52
K1M 14. 2/DMOLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí 98.90 0 107.50 2 98.9019.10/23,922
22.05.2011 10.ČP ve sjezdu - sprint řeka Moravice v Hradci nad Moravicí
K1M 32. 4/DMOLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí 01:51,66 - 01:53,36 - 03:45,0232.72/17,07/0/11
21.05.2011 9.ČP ve sjezdu - klasik, MČR dorostu v klas.sjezdu - individuální závod řeka Moravice v úseku Hradec nad Moravicí - Kylešovice
K1M 37. 6/DMOLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí - - - - 19:16,19238.42/26,02/0/9
14.05.2011-15.05.2011 Slalom v Kroměříži Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha
K1M
sobota
13. 1/DMOLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí 108.70 52 110.90 8 118.9019.30/19,417
K1M
neděle
9. 1/DMOLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí 144.30 52 111.00 2 113.0012.70/12,718
01.05.2011 8.Český pohár ve sjezdu - klasik, 2.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko
K1M 41. 6/DMOLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí - - - - 21:54,20278.70/26,90/0/2
30.04.2011 7.Český pohár ve sjezdu - klasik, 1.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko
K1M 41. 6/DMOLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí - - - - 21:54,20278.70/26,90/0/2
24.04.2011 6. Český pohár ve sjezdu, sprint - Špindlerův Mlýn řeka Labe, okolo Michlova mlýna
K1M 31. 4/DMOLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí 01:30,17 - 01:30,08 - 03:00,2530.50/20,45/0/3
23.04.2011 5. Český pohár ve sjezdu, klasik. - Špindlerův Mlýn řeka Labe v úseku pod přehradou Labská ve Špindlerově Mlýně
K1M    OLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí - - - - DNS-A 0/0/0
16.04.2011 VZ ve slalomu na Kamenici - sobota Kamenice nad soutokem s Vošmendou
K1M 25. 5/DMJan Olejník 1996 2 SKVeseli 125.62 4 129.62 6 125.2327.15/27,712
25.09.2010-26.09.2010 Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
C1M
sobota 25.9.2010
30. 4/ZSOLEJNÍK Jan 1996 0 SKVeselí 148.40 2 153.20 6 150.4047.10/45,6-
C2M
sobota 25.9.2010
11. 4/DMKOŠÍK Michal
OLEJNÍK Jan
1995
1996
3 SKVeselí
SKVeselí
148.30 0 146.10 0 146.1039.30/36,8-
K1M
sobota 25.9.2010
32. 4/ZSOLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí 116.20 2 113.40 2 115.4024.30/26,7-
C1M
neděle 26.9.2010
27. 4/ZSOLEJNÍK Jan 1996 0 SKVeselí 162.90 0 147.70 2 149.7043.90/41,5-
C2M
neděle 26.9.2010
11. 4/DMKOŠÍK Michal
OLEJNÍK Jan
1995
1996
3 SKVeselí
SKVeselí
153.00 2 163.30 2 155.0044.20/39,9-
19.09.2010 6.NKZ, 7.ČPJ ve slalomu USD Roudnice
K1M 63. 8/ZSOLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí 165.61 10 163.02 4 167.0261.50/58,3-
18.09.2010 5.NKZ, 6.ČPJ ve slalomu USD Roudnice
K1M 76. 9/ZSOLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí 150.01 52 147.70 56 202.01103.39/104,8-
16.09.2010-17.09.2010 VZ ve slalomu Olomouc, u loděnice
K1M
sobota 19.6.2010
19. 4/ZSOLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí 137.70 54 130.80 0 130.8019.80/17,8-
K1M
neděle 20.6.2010
25. 4/ZSOLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí 132.50 2 134.60 2 134.5021.90/19,4-
04.09.2010 Mistrovství České republiky žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí
K1M 19. 14/ZSOLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí 109.32 4 108.79 2 110.7916.15/17,1-
25.07.2010 VZ ve slalomu - neděle, 6.Český pohár žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha
K1M 27. 6/ZSOLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí 98.10 2 105.80 4 100.1018.60/22,8-
24.07.2010 VZ ve slalomu - sobota, 5.Český pohár žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha
K1M 43. 11/ZSOLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí 128.00 10 117.20 4 121.2029.20/31,7-
27.06.2010 VZ 25.ročník Křívoklátských slalomů neděle, 4.Český pohár žáků USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 54. 10/ZSOLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí 110.57 0 108.59 0 108.5928.04/34,8-
26.06.2010 VZ 25.ročník Křívoklátských slalomů sobota, 3.ČP žáků ve slalomu USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 60. 13/ZSOLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí 108.85 4 113.00 56 112.8528.42/33,7-
16.05.2010 VZ závod ve slalomu neděle, 2.ČP žáků ve slalomu USD Opava
K1M 41. 14/ZSOLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí 142.40 106 112.50 6 118.5041.00/52,9-
15.05.2010 VZ ve slalomu sobota, 1.ČP žáků ve slalomu USD Opava
K1M 24. 5/ZSOLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí 122.50 104 99.70 6 105.7027.60/35,3-
26.09.2009-27.09.2009 57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce
C2M
sobota
14. 4/ZSOLEJNÍK Jan
KOŠÍK Michal
1996
1995
3 SKVeselí
SKVeselí
162.60 2 166.00 6 164.6047.40/40,4-
K1M
sobota
66. 11/ZSOLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí 126.40 6 131.50 0 131.5036.00/37,7-
C2M
neděle
13. 4/ZSOLEJNÍK Jan
KOŠÍK Michal
1996
1995
3 SKVeselí
SKVeselí
152.20 2 153.10 4 154.2039.00/33,9-
K1M
neděle
61. 9/ZSOLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí 130.70 2 127.10 2 129.1031.40/32,1-
19.09.2009-20.09.2009 5. a 6. NKZ, 5. a 6. ČPJ ve slalomu USD České Vrbné, Vodácký areál Lídy Polesné
K1M
sobota, 5.NKZ
77. 11/ZSOLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí 194.56 4 168.72 10 178.7272.17/67,7-
K1M
neděle, 6.NKZ
76. 13/ZSOLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí 176.46 56 158.95 8 166.9569.29/71,0-
05.09.2009 MČR žáků ve slalomu řeka Bečva u loděnice ve Val. Meziříčí
K1M 28.  OLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí 149.59 4 145.92 4 149.9225.91/20,9-
18.07.2009-19.07.2009 VZ ve slalomu v Kroměříži, 5.a 6.ČP žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha
K1M
sobota
42. 13/ZSOLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí 119.32 8 115.01 0 115.0130.26/35,7-
K1M
neděle
41. 12/ZSOLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí 106.10 4 104.70 4 108.7024.60/29,3-
27.06.2009 VZ ve slalomu, 3. Český pohár žáků ve slalomu USD České Vrbné, Vodácký areál Lídy Polesné
K1M
sobota
83. 25/ZSOLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí 117.72 50 140.07 0 140.0752.30/59,6-
06.06.2009-07.06.2009 Vysokomýtské slalomy řeka Loučná v úseku Choceňský most - Šnakov
K1M
sobota
40. 9/ZSOLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí 136.80 4 132.40 4 136.4031.10/29,5-
K1M
neděle
   OLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí 0.00 999 0.00 999 999.00 -
23.05.2009-24.05.2009 Slalom na Paraplíčku, sobota, 1. a 2.ČP žáků ve slalomu Jizera, peřej Paraplíčko
K1M
sobota
63. 17/ZSOLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí 121.30 2 123.80 8 123.3038.30/45,1-
K1M
neděle
60. 17/ZSOLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí 132.50 6 126.30 2 128.3037.60/41,5-
18.04.2009-19.04.2009 Slalomy v Opavě USD Opava
K1M
sobota
23. 5/ZSOLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí 139.38 2 148.67 0 141.3848.99/53,0-
K1M
neděle
22. 5/ZSOLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí 132.15 56 134.44 6 140.4450.90/56,8-
30.08.2008 MČR žáků ve slalomu USD Křivoklát
K1M
mladší
7.  OLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí 126.46 2 132.76 60 321.22 102.55/46,9-
08.09.2007 MČR žáků ve slalomu peřej Paraplíčko u Železného Brodu
K1M 46.  Olejník Jan 1996 3 SKVeselí 135.32 2 142.43 2 281.75 92.60/49,0-
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Olejník JanSK Veselí nad Moravou K1:   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Olejník JanSK Veselí nad Moravou K1:   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 23.11.16 updated from RVP
Olejník JanSK Veselí nad Moravou K1:   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 3 02.11.15 updated from RVP
Olejník JanSK Veselí nad Moravou K1: 2   C1: 3   C2: 3 K1: 1   C1:   C2: 28.10.14 updated from RVP
Olejník JanSK Veselí nad Moravou K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1: 2   C1: 3   C2: 20.11.13 updated from RVP
Olejník JanSK Veselí nad Moravou K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 2   C1: 3   C2: 29.05.12 updated from RVP
Olejník JanSK Veselí nad Moravou K1: 2   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 3 26.11.11 updated from RVP
Olejník JanSK Veselí nad Moravou K1: 2   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 22.08.11 updated from RVP
Olejník JanSK Veselí nad Moravou K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 25.05.11 updated from RVP

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Morava
124.K1M 2/2 37
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
28.K1M 2/2 68

rok 2015

Sjezd: Žebříček Český Pohár
17.K1M 4/4 179
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
12.K1M 4/4 248

rok 2014

Sjezd: Žebříček Český Pohár
24.C2M
Neubert Adam
2/2 38
8.K1M 7/10 310
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Neubert Adam
2/2 0
23.K1M 5/12 120
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
14.C2M
Neubert Adam
2/2 11
5.K1M 5/14 553

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
43.C1M 2/2 11
15.C2M
Neubert Adam
3/3 20
42.K1M 4/4 150
Sjezd: Žebříček Český Pohár
9.K1M 8/12 305
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/11 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
16.C2M
Neubert Adam
1/1 8
7.K1M 5/18 465

rok 2012

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 1/1 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
40.C1M 4/4 19
13.C2M
Košík Michal
4/4 21
39.K1M 5/5 167
Sjezd: Žebříček Český Pohár
21.K1M 8/10 184
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/10 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 1/1 0
8.K1M 5/24 352

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
316.K1M 1/1 12
Slalom: Oblastní žebříček Morava
68.C1M 4/4 4
18.C2M
Košík Michal
2/2 16
31.C2M
Žniva Marek
2/2 6
44.K1M 5/6 141

Statistika výsledků

Mistrovství ČR slalom

Kategorie K1M

Olejník Jansl 131
13.09.14
MČRdor.sl
21.09.13
sl.Vrbné
15.09.12
USD Troja
17.09.11
řeka Otava,
04.09.10
řeka Bečva u
05.09.09
USD Křivoklá
30.08.08
peřej Parapl
08.09.07
pořadí38.25.47.40.19.28.7.46.
odstup % *)24,626,882,944,117,120,946,949,0
% poražených soupeřů *)56,064,732,438,174,352,670,021,1
pořadí20072008200920102011201220132014celkem
průměr46.07.028.019.040.047.025.038.031.3
medián46728194047253828
modus4672819404725387
počet závodů111111118
průměrný odstup od vítěze % *)49,046,920,917,144,182,926,824,639,0
průměrné % poražených soupeřů *)21,170,052,674,338,132,464,756,051,2
počet jízd2222222216
lepší 1. jízda1
100,0%
1
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
100,0%
0
0,0%
1
100,0%
0
0,0%
4
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
6,3%

NKZ slalom

Kategorie K1M

Olejník JanNKZ.Veltrusy
23.09.12
NKZ.Veltrusy
22.09.12
USD Roudnice
19.09.10
USD Roudnice
18.09.10
USD České Vr
19.09.09
USD České Vr
19.09.09/2
pořadí58.51.63.76.76.77.
odstup %35,136,158,3104,871,067,7
% poražených soupeřů37,445,121,53,811,810,6
pořadí200920102012celkem
průměr76.569.554.566.8
medián76635163
modus76635176
počet závodů2226
průměrný odstup od vítěze %69,381,635,662,2
průměrné % poražených soupeřů11,212,741,321,7
počet jízd44412
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
1
50,0%
2
33,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie K1M

Olejník JanKamenice nad
16.04.11
USD Roztoky
27.06.10
USD Roztoky
26.06.10
USD České Vr
27.06.09
řeka Loučná
06.06.09
Jizera, peře
23.05.09
Jizera, peře
23.05.09/2
pořadí25.54.60.83.40.60.63.
odstup %27,734,833,759,629,541,545,1
% poražených soupeřů41,550,947,37,948,744,343,6
pořadí200920102011celkem
průměr61.557.025.055.0
medián60542560
modus40542560
počet závodů4217
průměrný odstup od vítěze %43,934,227,738,8
průměrné % poražených soupeřů36,149,141,540,6
počet jízd84214
lepší 1. jízda1
25,0%
1
50,0%
1
100,0%
3
42,9%
čistých jízd1
12,5%
2
50,0%
0
0,0%
3
21,4%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Olejník JanHanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
sl.Hanácké
30.09.12
sl.Hanácké
29.09.12
sl.VeselínM
20.05.12
sl.Veselí nM
19.05.12
řeka Morava
25.09.11
řeka Morava
24.09.11
řeka Morava
12.06.11
řeka Morava
11.06.11
Mlýnský náho
25.09.10
Mlýnský náho
25.09.10/2
pořadí31.31.19.26.10.7.36.28.16.16.27.30.
odstup %55,338,326,433,823,520,393,349,764,273,641,545,6
% poražených soupeřů30,225,033,316,743,860,02,822,96,311,829,731,0
pořadí2010201120122013celkem
průměr28.524.015.531.023.1
medián2716103126
modus271673116
počet závodů244212
průměrný odstup od vítěze %43,570,226,046,847,1
průměrné % poražených soupeřů30,411,038,527,626,1
počet jízd468422
lepší 1. jízda1
50,0%
1
25,0%
3
75,0%
2
100,0%
7
58,3%
čistých jízd1
25,0%
0
0,0%
2
25,0%
0
0,0%
3
13,6%

Kategorie C2M

Olejník JanHanácké SO
28.09.13
sl.Kroměř.2
12.05.13
sl.Kroměř.1
11.05.13
sl.Hanácké
30.09.12
sl.Hanácké
29.09.12
sl.VeselínM
20.05.12
sl.Veselí nM
19.05.12
řeka Morava
25.09.11
řeka Morava
24.09.11
řeka Morava
12.06.11
řeka Morava
11.06.11
Mlýnský náho
25.09.10
Mlýnský náho
25.09.10/2
řeka Morava
26.09.09
řeka Morava
26.09.09/2
pořadí13.2.1.6.9.1.1.14.13.3.5.11.11.13.14.
odstup %48,90,70,031,328,20,00,039,028,918,341,539,936,833,940,4
% poražených soupeřů33,385,7100,064,350,0100,0100,040,950,071,442,952,460,029,418,8
pořadí20092010201120122013celkem
průměr13.511.08.84.35.37.8
medián13115129
modus13113111
počet závodů2244315
průměrný odstup od vítěze %37,138,331,914,916,625,9
průměrné % poražených soupeřů24,156,251,378,673,059,9
počet jízd4478629
lepší 1. jízda2
100,0%
1
50,0%
0
0,0%
1
25,0%
2
66,7%
6
40,0%
čistých jízd0
0,0%
2
50,0%
1
14,3%
2
25,0%
0
0,0%
5
17,2%

Kategorie K1M

Olejník Jansl 79
25.06.16
Hanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
sl.Kroměř.2
12.05.13
sl.Kroměř.1
11.05.13
sl.Hanácké
30.09.12
sl.Hanácké
29.09.12
sl.Kroměříž
10.06.12
sl.VeselínM
20.05.12
sl.Veselí nM
19.05.12
řeka Morava
25.09.11
řeka Morava
24.09.11
řeka Morava
12.06.11
řeka Morava
11.06.11
Řeka Morava
14.05.11
Řeka Morava
14.05.11/2
Mlýnský náho
25.09.10
Olomouc, u l
16.09.10
Olomouc, u l
16.09.10/2
Řeka Morava
25.07.10
Řeka Morava
24.07.10
USD Opava
16.05.10
USD Opava
15.05.10
řeka Morava
26.09.09
řeka Morava
26.09.09/2
Řeka Morava
18.07.09
Řeka Morava
18.07.09/2
USD Opava
18.04.09
USD Opava
18.04.09/2
pořadí19.28.32.8.5.24.29.13.5.8.41.29.15.14.9.13.32.25.19.27.43.41.24.61.66.41.42.22.23.
odstup %21,925,423,611,110,721,620,913,96,67,025,420,119,023,912,719,426,719,417,822,831,752,935,332,137,729,335,756,853,0
% poražených soupeřů71,470,769,981,690,066,759,477,487,981,648,768,269,674,075,067,655,148,960,064,945,542,066,236,233,039,436,919,218,5
pořadí200920102011201220132016celkem
průměr42.530.120.215.818.319.026.1
medián4127141381924
modus22199551941
počet závodů67654129
průměrný odstup od vítěze %40,829,520,114,017,721,925,3
průměrné % poražených soupeřů30,554,767,274,678,171,459,5
počet jízd121412108157
lepší 1. jízda1
16,7%
2
28,6%
3
50,0%
4
80,0%
1
25,0%
1
100,0%
12
41,4%
čistých jízd3
25,0%
1
7,1%
5
41,7%
3
30,0%
4
50,0%
1
100,0%
17
29,8%

Český pohár sjezd

Kategorie K1M

Olejník Jansj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 11ČP
31.08.13
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Lipno, start
27.08.11
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
pořadí14.13.13.14.21.16.12.14.14.20.21.22.22.20.22.32.23.27.31.37.41.41.
odstup %22,123,710,59,014,911,612,09,99,915,415,111,910,320,826,620,617,718,835,426,026,926,9
% poražených soupeřů7,114,329,473,545,957,142,158,148,026,923,148,847,59,54,524,456,050,93,232,19,19,1
pořadí20112012201320142015celkem
průměr37.524.817.916.013.522.3
medián372320141321
modus412014131314
počet závodů4574222
průměrný odstup od vítěze %28,820,912,111,522,918,0
průměrné % poražených soupeřů13,429,142,151,510,732,8

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1M

Olejník Jansl 124
30.08.14
sl 61
07.06.14
sl 28
26.04.14
sj.Litovel M
08.06.13
sj.V.Mýto
16.06.12
Lipno, start
27.08.11
pořadí13.3.16.7.7.31.
odstup %10,53,111,62,810,735,4
% poražených soupeřů29,495,557,187,875,03,2
pořadí2011201220132014celkem
průměr31.07.07.010.712.8
medián3177137
modus317737
počet závodů11136
průměrný odstup od vítěze %35,410,72,88,412,3
průměrné % poražených soupeřů3,275,087,860,758,0

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1M

Olejník Jansj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sl 124
30.08.14
sl 62
08.06.14
sl 61
07.06.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 11ČP
31.08.13
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Lipno, start
27.08.11
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
pořadí14.13.13.7.3.14.21.16.12.14.14.20.21.22.22.20.22.32.23.27.31.37.41.41.
odstup %22,123,710,58,33,19,014,911,612,09,99,915,415,111,910,320,826,620,617,718,835,426,026,926,9
% poražených soupeřů7,114,329,483,895,573,545,957,142,158,148,026,923,148,847,59,54,524,456,050,93,232,19,19,1
pořadí20112012201320142015celkem
průměr37.524.817.912.313.520.8
medián372320131320
modus41201431314
počet závodů4576224
průměrný odstup od vítěze %28,820,912,19,622,917,0
průměrné % poražených soupeřů13,429,142,164,210,737,5

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1M

Olejník Jansj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 11
13.04.14
sj 10
13.04.14/2
sj 9
12.04.14
sj 8
12.04.14/2
sj 11ČP
31.08.13
sj.Litovel2
09.06.13
sj.Litovel M
08.06.13
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Hanuš.3
07.04.13
sj.Hanuš.2
06.04.13
sj.Hanuš.1
06.04.13/2
sj.Zábřeh
13.05.12
sj.Zábřeh
12.05.12
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Hanušovice
25.03.12
Hanušovice
25.03.12/2
Hanušovice
24.03.12
Hanušovice
24.03.12/2
sj.Svitava
17.03.12
sj.Svitava
17.03.12/2
Lipno, start
27.08.11
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
pořadí14.13.13.14.21.16.10.6.13.8.12.16.7.14.14.20.21.22.22.6.7.6.5.5.20.22.32.23.27.13.11.14.12.3.2.31.37.41.41.
odstup %22,123,710,59,014,911,610,99,316,29,012,012,22,89,99,915,415,111,910,39,210,87,56,56,720,826,620,617,718,815,315,415,614,47,54,335,426,026,926,9
% poražených soupeřů7,114,329,473,545,957,178,087,872,184,142,160,587,858,148,026,923,148,847,578,375,080,088,288,29,54,524,456,050,953,860,051,959,375,088,93,232,19,19,1
pořadí20112012201320142015celkem
průměr37.514.513.912.613.516.3
medián371314131314
modus4156131314
počet závodů413128239
průměrný odstup od vítěze %28,814,610,611,422,914,6
průměrné % poražených soupeřů13,454,756,366,010,751,0

Český pohár sprint

Kategorie C2M

Olejník Jansl 51
25.05.14
sl 50
24.05.14
pořadí13.10.
odstup %15,114,3
% poražených soupeřů33,350,0
pořadí2014celkem
průměr11.511.5
medián1010
modus1010
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %14,714,7
průměrné % poražených soupeřů41,741,7

Kategorie K1M

Olejník Jansj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 51
25.05.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.Č.Vrb10ČP
25.08.13
sp.Č.Vrb 9ČP
24.08.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí4.3.10.3.5.5.5.4.5.6.16.7.5.13.7.13.17.17.19.26.32.31.
odstup %5,83,35,43,95,22,14,23,84,84,312,16,66,99,26,210,714,19,214,822,617,020,4
% poražených soupeřů91,794,347,194,990,287,588,694,384,086,562,585,089,768,484,263,651,561,047,134,241,514,3
pořadí20112012201320142015celkem
průměr27.013.47.85.33.511.5
medián26136537
modus19135535
počet závodů4556222
průměrný odstup od vítěze %18,79,96,94,14,58,7
průměrné % poražených soupeřů34,365,781,583,893,071,0

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C2M

Olejník JanMČRdor.spr
22.09.13
sp.Vrbné
16.09.12
pořadí6.5.
odstup %8,016,9
% poražených soupeřů50,033,3
pořadí20122013celkem
průměr5.06.05.5
medián565
modus565
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %16,98,012,5
průměrné % poražených soupeřů33,350,041,7

Kategorie K1M

Olejník Jansl 133
14.09.14
sl 125
31.08.14
sj 117
23.08.14
MČRdor.spr
22.09.13
sp.Vrbné
16.09.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
pořadí1.10.5.1.2.7.13.17.
odstup %0,05,45,20,03,36,210,714,1
% poražených soupeřů100,047,190,2100,096,484,263,651,5
pořadí201220132014celkem
průměr9.81.05.37.0
medián7155
modus2111
počet závodů4138
průměrný odstup od vítěze %8,60,03,55,6
průměrné % poražených soupeřů73,9100,079,179,1

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1M

Olejník Jansj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí4.3.10.3.5.5.4.5.7.5.13.7.13.17.17.19.26.32.31.
odstup %5,83,35,43,95,24,23,84,86,66,99,26,210,714,19,214,822,617,020,4
% poražených soupeřů91,794,347,194,990,288,694,384,085,089,768,484,263,651,561,047,134,241,514,3
pořadí20112012201320142015celkem
průměr27.013.45.75.43.511.9
medián26135537
modus19135535
počet závodů4535219
průměrný odstup od vítěze %18,79,96,14,54,59,2
průměrné % poražených soupeřů34,365,786,283,093,069,8

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1M

Olejník Jansj 82
26.06.16
sj 80
25.06.16
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Kroměř.2
12.05.13
sp.Kroměř.1
11.05.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.Kroměříž
10.06.12
sp.Kroměříž
09.06.12
sp.VeselínM
20.05.12
sp.VeselínM
19.05.12
sp.Zábřeh
13.05.12
sp.Zábřeh
12.05.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí3.3.4.3.10.3.5.5.4.5.7.5.1.3.13.7.2.3.2.3.1.1.13.17.17.19.26.32.31.
odstup %1,70,05,83,35,43,95,24,23,84,86,66,90,00,49,26,23,66,51,47,00,00,010,714,19,214,822,617,020,4
% poražených soupeřů92,092,691,794,347,194,990,288,694,384,085,089,7100,086,768,484,296,092,095,092,0100,0100,063,651,561,047,134,241,514,3
pořadí201120122013201420152016celkem
průměr27.07.24.25.43.53.08.6
medián26355335
modus19155333
počet závodů411552229
průměrný odstup od vítěze %18,76,23,74,54,50,86,7
průměrné % poražených soupeřů34,382,289,183,093,092,378,3
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále