10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně

26.08.2018  
ředitel: Lukáš Novosad   vrchní rozhodčí: Libuše Rolečková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. SATKE Adam 1994 1 KK Brno12:33,25 75/0/126
2. LERICHE Cyprien   9 FRA12:39,736.48/0,90/0/0
3. LAGUETTE louis   9 FRA12:50,4417.19/2,30/0/0
4. FAGET Marceau   9 FRA12:58,5925.34/3,40/0/0
5. HRIC Filip 1993 MT Olomouc13:01,2528.00/3,768/0/114
6.1/VMMRŮZEK Kamil 1977 MT Dukla B.13:05,5032.25/4,362/169/0
7. SLEPICA Karel 1988 2 Olomouc13:06,1832.93/4,457/0/102
8.1/U18HELY Bruno   9 FRA13:09,4036.15/4,80/0/0
9.1/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov13:11,6038.35/5,153/157/0
10.1/U23ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha13:12,3339.08/5,249/145/0
11.2/U23CARREAUD Antonie   9 FRA13:20,8547.60/6,30/0/0
12.2/U18GODEL Robin   9 FRA13:23,3750.12/6,70/0/0
13.3/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc13:28,4455.19/7,346/0/90
14.1/DMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 1 KK Brno13:29,9356.68/7,543/0/78
15.2/DMIVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí13:31,9658.71/7,840/0/66
16. DEBELJAK Vid 1995 9 SLO13:35,7262.47/8,30/0/0
17.3/U18BARONE   9 FRA13:42,8569.60/9,20/0/0
18.2/VMPOLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK13:44,0670.81/9,437/133/0
19.4/U23KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí13:48,2875.04/10,035/0/54
20.2/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště13:55,2682.01/10,933/121/0
21.3/VMMAREK Aleš 1978 1 Trutnov13:57,4384.18/11,231/109/0
22. CAILLARD Clement   9 FRA14:01,6088.35/11,70/0/0
23.1/VKRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc14:03,4490.19/12,029/0/42
24.4/U18LUNEL Guillaume   9 FRA14:04,6391.38/12,10/0/0
25.3/DMKIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha14:05,6792.42/12,327/97/0
26.2/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz14:10,9097.65/13,025/85/0
27. FIRM Matic 1995 9 SLO14:12,9099.65/13,20/0/0
28.4/DMHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc14:22,43109.18/14,523/0/36
29.5/U23KRČ Ladislav 1999 1 Dukla B.14:24,97111.72/14,821/73/0
30.5/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily14:28,98115.73/15,419/61/0
31.4/VMPANZER Aleš 1974 1 Loko Plz14:30,50117.25/15,617/55/0
32.3/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno14:30,77117.52/15,615/0/30
33. TYKAL Jiří 1992 2 Klášter.14:30,89117.64/15,614/49/0
34.6/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Boh.Pha14:32,24118.99/15,813/43/0
35.6/DMNOVÁK Filip 2002 2 Boh.Pha14:34,77121.52/16,112/37/0
36.7/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz14:41,09127.84/17,011/31/0
37.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž14:47,23133.98/17,810/0/24
38.1/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc14:58,76145.51/19,39/0/18
39.2/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor15:01,02147.77/19,68/25/0
40.4/DSONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml.15:06,28153.04/20,37/19/0
41.8/DMBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno15:12,92159.67/21,26/0/12
42.5/DSVENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto15:27,04173.79/23,15/13/0
43.3/VFILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa15:43,68190.43/25,34/7/0
44.6/DSOLŠÁK Matyáš 2001 2 Č.Kruml.16:17,87224.62/29,83/1/0
45.3/ZSGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc17:12,69279.44/37,12/0/6
Oddíl