10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně

26.08.2018  
ředitel: Lukáš Novosad   vrchní rozhodčí: Libuše Rolečková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.14:01,87 75/138/0
2. RYGEL Marek 1989 1 KK Brno14:10,909.03/1,168/0/50
3.1/U23KRISTEK Václav 1996 1 Olomouc14:12,1310.26/1,262/0/38
4. SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec14:18,4216.55/2,057/126/0
5.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.14:20,6518.78/2,253/114/0
6. CADET Guillame   9 FRA14:24,4622.59/2,70/0/0
7. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto14:25,8623.99/2,849/102/0
8.2/U23ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel14:42,3040.43/4,846/0/26
9.1/U18FERRION Charles   9 FRA14:43,9542.08/5,00/0/0
10.1/DMJANŮ Filip 2002 2 Olomouc14:52,1150.24/6,043/0/14
11.3/U23SKOŘEPA Vojtěch 1999 1 Č.Kruml.14:58,7356.86/6,840/90/0
12.1/U16PASSERNIG Louis 2001 9 FRA14:58,8656.99/6,80/0/0
13.2/VMPISCHEK Jan 1977 1 Pardub.15:22,0680.19/9,537/78/0
14. ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.15:22,4180.54/9,635/66/0
15.1/ZSBEIER Matouš 2004 2 Trutnov15:38,9297.05/11,533/54/0
16.1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.15:46,88105.01/12,531/42/0
17.4/U23RUFFER Matěj 1999 1 Pardub.16:00,55118.68/14,129/30/0
18. ŠILAR Jakub 1987 1 Vys.Mýto16:32,42150.55/17,927/18/0
19.2/ZSSALAJ František 2004 2 Litovel16:50,08168.21/20,025/0/8
20.2/DMŠMAKAL Petr 2003 3 Litovel17:04,39182.52/21,723/0/2
21. PAVLÍK Radek 1992 3 VSDK18:10,02248.15/29,521/0/1
22. KLÍMA Vojtěch 2002 1 Č.Kruml.18:56,15294.28/35,019/6/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23PALOUDOVÁ Anežka 1999 1 Č.Kruml.13:40,89 75/72/0
2.2/U23BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Boh.Pha14:13,8532.96/4,068/60/0
3.1/DSDIMOVOVÁ Barbora 2000 MT Litovel14:16,9136.02/4,462/0/90
4.2/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.14:23,9343.04/5,257/48/0
5.3/DSSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno14:34,8753.98/6,653/0/78
6.1/DMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 1 Boh.Pha14:44,1763.28/7,749/36/0
7.4/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor15:06,5285.63/10,446/24/0
8.2/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno15:08,5187.62/10,743/0/66
9.3/DMKOLIHOVÁ Hana 2003 2 Soběslav15:34,34113.45/13,840/12/0
10.3/U23HRICOVÁ Klára 1999 MT Olomouc15:41,38120.49/14,737/0/54
11.1/VMHALAŠKOVÁ Petra 1974 2 Olomouc16:00,31139.42/17,035/0/42
12.1/U16HUSSON Coline 2002 9 FRA16:06,49145.60/17,70/0/0
13.4/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí16:21,42160.53/19,633/0/30
14.2/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník16:31,32170.43/20,831/0/24
15.5/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno16:55,41194.52/23,729/0/18
16.1/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc17:11,06210.17/25,627/0/12
17.1/VTYKALOVÁ Jana 1968 1 Klášter.18:23,61282.72/34,425/6/0
  RETKOVÁ Marie 2003 2 OlomoucDNF 0/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. SATKE Adam 1994 1 KK Brno12:33,25 75/0/126
2. LERICHE Cyprien   9 FRA12:39,736.48/0,90/0/0
3. LAGUETTE louis   9 FRA12:50,4417.19/2,30/0/0
4. FAGET Marceau   9 FRA12:58,5925.34/3,40/0/0
5. HRIC Filip 1993 MT Olomouc13:01,2528.00/3,768/0/114
6.1/VMMRŮZEK Kamil 1977 MT Dukla B.13:05,5032.25/4,362/169/0
7. SLEPICA Karel 1988 2 Olomouc13:06,1832.93/4,457/0/102
8.1/U18HELY Bruno   9 FRA13:09,4036.15/4,80/0/0
9.1/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov13:11,6038.35/5,153/157/0
10.1/U23ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha13:12,3339.08/5,249/145/0
11.2/U23CARREAUD Antonie   9 FRA13:20,8547.60/6,30/0/0
12.2/U18GODEL Robin   9 FRA13:23,3750.12/6,70/0/0
13.3/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc13:28,4455.19/7,346/0/90
14.1/DMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 1 KK Brno13:29,9356.68/7,543/0/78
15.2/DMIVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí13:31,9658.71/7,840/0/66
16. DEBELJAK Vid 1995 9 SLO13:35,7262.47/8,30/0/0
17.3/U18BARONE   9 FRA13:42,8569.60/9,20/0/0
18.2/VMPOLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK13:44,0670.81/9,437/133/0
19.4/U23KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí13:48,2875.04/10,035/0/54
20.2/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště13:55,2682.01/10,933/121/0
21.3/VMMAREK Aleš 1978 1 Trutnov13:57,4384.18/11,231/109/0
22. CAILLARD Clement   9 FRA14:01,6088.35/11,70/0/0
23.1/VKRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc14:03,4490.19/12,029/0/42
24.4/U18LUNEL Guillaume   9 FRA14:04,6391.38/12,10/0/0
25.3/DMKIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha14:05,6792.42/12,327/97/0
26.2/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz14:10,9097.65/13,025/85/0
27. FIRM Matic 1995 9 SLO14:12,9099.65/13,20/0/0
28.4/DMHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc14:22,43109.18/14,523/0/36
29.5/U23KRČ Ladislav 1999 1 Dukla B.14:24,97111.72/14,821/73/0
30.5/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily14:28,98115.73/15,419/61/0
31.4/VMPANZER Aleš 1974 1 Loko Plz14:30,50117.25/15,617/55/0
32.3/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno14:30,77117.52/15,615/0/30
33. TYKAL Jiří 1992 2 Klášter.14:30,89117.64/15,614/49/0
34.6/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Boh.Pha14:32,24118.99/15,813/43/0
35.6/DMNOVÁK Filip 2002 2 Boh.Pha14:34,77121.52/16,112/37/0
36.7/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz14:41,09127.84/17,011/31/0
37.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž14:47,23133.98/17,810/0/24
38.1/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc14:58,76145.51/19,39/0/18
39.2/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor15:01,02147.77/19,68/25/0
40.4/DSONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml.15:06,28153.04/20,37/19/0
41.8/DMBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno15:12,92159.67/21,26/0/12
42.5/DSVENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto15:27,04173.79/23,15/13/0
43.3/VFILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa15:43,68190.43/25,34/7/0
44.6/DSOLŠÁK Matyáš 2001 2 Č.Kruml.16:17,87224.62/29,83/1/0
45.3/ZSGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc17:12,69279.44/37,12/0/6

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.12:39,65 75/36/0
2.1/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.13:01,7522.10/2,968/24/0
3.1/U16RAGUENES Helene   9 FRA13:05,8826.23/3,50/0/0
4. BEZIAT Margot   9 FRA13:12,7933.14/4,40/0/0
5.2/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno13:31,0551.40/6,862/0/30
6.1/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno14:02,0982.44/10,957/0/18
7.1/U18MAEVE Martin   9 IRL14:38,01118.36/15,60/0/0
8.2/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.15:18,84159.19/21,053/12/0
9.3/DSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2 Olomouc16:16,07216.42/28,549/0/6
  PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml.DNF 0/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. SUCHÁNEK Daniel
ROLENC Ondřej
1993
1991
1 Vys.Mýto
Pardub.
11:18,07 75/66/0
2. VESELÝ Petr
RYGEL Marek
1976
1989
MT VSDK
KK Brno
11:19,901.83/0,368/0/60
3.1/U23KRISTEK Václav
JELÍNEK Filip
1996
1996
MT Olomouc
Boh.Pha
11:25,487.41/1,162/54/48
4. HELY Bruno
HELY Bruno
  9 FRA
FRA
11:51,5333.46/4,90/0/0
5. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
12:01,1743.10/6,457/42/0
6. LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
1 Olomouc
Pardub.
12:02,8744.80/6,653/30/36
7.1/DSKOBLÍŽEK Daniel
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
2 Trutnov
Týniště
12:04,6246.55/6,949/18/0
8.2/DSHENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
12:05,7647.69/7,046/0/24
9.1/VMORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
12:26,2668.19/10,143/6/0
10.2/VHOŘÍNEK Jaroslav
REŽŇÁK Ladislav
1963
1966
1 Litovel
KK Brno
12:31,3173.24/10,840/0/12
Oddíl