Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném

02.09.2018   USD České Vrbné
ředitel: Oldřích Weber   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc00:47,41 00:46,79 00:46,79 -
2.2/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor00:48,28 00:47,62 00:47,620.83/1,8-
3.3/ZSGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc00:51,09 00:48,38 00:48,381.59/3,4-
4.4/ZSMRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava00:51,87 00:49,53 00:49,532.74/5,9-
5.5/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha00:52,43 00:50,28 00:50,283.50/7,5-
6.6/ZSSVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec00:56,44 00:52,49 00:52,495.70/12,2-
7.7/ZSVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice00:52,92 00:53,13 00:52,926.13/13,1-
8.8/ZSBEIER Alva 2005 2 Trutnov00:54,69 00:53,45 00:53,456.66/14,2-
9.9/ZSSEMERÁD Adam 2004 Roudnice01:00,32 00:54,33 00:54,337.54/16,1-
10.10/ZSBERNAT Pavel 2004 2 KK Brno00:58,30 00:54,56 00:54,567.78/16,6-
11.11/ZSMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc00:54,62 00:56,88 00:54,627.83/16,7-
12.12/ZSFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml.01:13,19 00:54,71 00:54,717.92/16,9-
13.13/ZSVIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště00:56,33 00:54,73 00:54,737.94/17,0-
14.1/ZMMÍKA Hynek 2006 2 Soběslav00:55,16 00:54,99 00:54,998.20/17,5-
15.14/ZSURBAN Michal 2004 3 Šumperk00:59,21 00:55,06 00:55,068.27/17,7-
16.2/ZMMAREK Kryštof 2006 3 Roudnice00:56,35 00:55,18 00:55,188.39/17,9-
17.15/ZSŠTYBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc00:56,30 00:56,23 00:56,239.44/20,2-
18.16/ZSŠOTEK Adam 2005 3 Olomouc00:58,93 00:56,33 00:56,339.54/20,4-
19.17/ZSJIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub.00:56,74 00:56,35 00:56,359.56/20,4-
20.18/ZSSOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno00:57,25 00:56,51 00:56,519.72/20,8-
21.19/ZSURBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc00:57,56 00:57,10 00:57,1010.31/22,0-
22.3/ZMSLADOVNÍK Jakub 2006 2 Soběslav00:57,91 00:57,30 00:57,3010.51/22,5-
23.20/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 Olomouc00:57,77 00:00,00 00:57,7710.98/23,5-
24.4/ZMRETEK Václav 2007 3 Olomouc00:57,84 00:00,00 00:57,8411.05/23,6-
25.21/ZSTURNER Karel 2004 Sušice00:00,00 00:57,90 00:57,9011.11/23,7-
26.22/ZSDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno01:00,88 00:57,93 00:57,9311.14/23,8-
27.5/ZMKOPEČEK Michal 2007 3 VS Tábor00:59,70 00:57,99 00:57,9911.20/23,9-
28.23/ZSNĚMEC Radek 2004 2 Pardub.00:58,27 00:58,00 00:58,0011.21/24,0-
29.24/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto00:58,30 00:58,87 00:58,3011.51/24,6-
30.6/ZMPANZER Martin 2007 3 Loko Plz00:58,55 00:59,49 00:58,5511.76/25,1-
31.7/ZMJAROŠ Michael 2006 3 Olomouc00:58,79 00:58,56 00:58,5611.78/25,2-
32.25/ZSNOVÁK Václav 2005 3 VS Tábor00:00,00 00:59,65 00:59,6512.86/27,5-
33.8/ZMKASPER Jakub 2007 3 Č.Kruml.01:00,32 00:59,75 00:59,7512.96/27,7-
34.9/ZMVÁLEK Michal 2006 VS Tábor01:01,17 00:59,97 00:59,9713.18/28,2-
35.10/ZMFLORIÁN Jindřich 2006 3 Trutnov01:09,49 01:00,27 01:00,2713.48/28,8-
36.11/ZMSTRATIL Filip 2006 3 Litovel01:01,28 01:01,23 01:01,2314.44/30,9-
37.26/ZSŠVAGR Robin 2004 Týniště01:04,34 01:01,95 01:01,9515.16/32,4-
38.27/ZSKOSÍK Dan 2004 3 Olomouc01:03,95 01:01,97 01:01,9715.18/32,4-
39.28/ZSPELIKÁN Václav 2005 3 Boh.Pha01:02,59 01:02,01 01:02,0115.22/32,5-
40.12/ZMSVOBODA Ondřej 2006 3 Olomouc01:02,26 01:07,47 01:02,2615.47/33,1-
41.29/ZSHEŘMANSKÝ Jan 2005 Šumperk01:02,67 01:03,35 01:02,6715.88/33,9-
42.30/ZSROLENC Jakub 2004 3 SKVeselí01:03,03 01:04,97 01:03,0316.24/34,7-
43.31/ZSHRIC Ondřej 2004 3 Olomouc01:03,85 01:06,62 01:03,8517.06/36,5-
44.13/ZMBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště01:04,05 01:05,95 01:04,0517.26/36,9-
45.14/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc01:04,87 01:04,49 01:04,4917.70/37,8-
46.15/ZMPOMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc01:04,50 01:04,62 01:04,5017.71/37,8-
47.32/ZSPIŠTORA Michal 2005 Roudnice01:04,76 01:09,80 01:04,7617.97/38,4-
48.33/ZSZEMAN Šimon 2004 3 SKVeselí01:06,71 01:04,91 01:04,9118.12/38,7-
49.16/ZMRETEK Toman 2007 3 Olomouc01:05,47 01:05,11 01:05,1118.32/39,2-
50.34/ZSPOKORNÝ Ctibor 2005 Č.Kruml.01:05,15 01:05,13 01:05,1318.34/39,2-
51.17/ZMNOVÁK Matouš 2006 VS Tábor01:05,21 01:08,66 01:05,2118.42/39,4-
52.18/ZMVEVERKA Čeněk 2007 Loko Plz01:07,62 01:05,91 01:05,9119.12/40,9-
53.35/ZSHARTL Jakub 2004 Horš.Týn01:06,07 00:00,00 01:06,0719.28/41,2-
54.19/ZMSEMERÁD Jakub 2006 Roudnice01:10,48 01:07,06 01:07,0620.27/43,3-
55.20/ZMVOSMEK Jáchym 2007 Vys.Mýto01:07,38 01:21,67 01:07,3820.59/44,0-
56.21/ZMFRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice01:07,83 01:22,00 01:07,8321.04/45,0-
57.36/ZSLOUN Matěj 2004 Šumperk01:08,28 01:08,83 01:08,2821.49/45,9-
58.37/ZSDOLEŽAL Filip 2004 3 SKVeselí01:09,79 00:00,00 01:09,7923.00/49,2-
59.22/ZMCHYTIL Lumír 2006 Šumperk01:15,92 01:10,30 01:10,3023.51/50,2-
60.23/ZMKUTÍN Filip 2007 Olomouc01:10,65 01:12,56 01:10,6523.86/51,0-
61.24/ZMPALOUDA Mikoláš 2007 Č.Kruml.01:10,69 01:11,11 01:10,6923.90/51,1-
62.25/ZMNOVOTNÝ Petr 2006 Č.Kruml.01:10,91 01:21,30 01:10,9124.12/51,5-
63.26/ZMNOVOSAD Jonáš 2006 Č.Kruml.01:17,54 01:15,05 01:15,0528.26/60,4-
64.27/ZMZEMAN Jakub 2007 SKVeselí01:27,63 01:17,35 01:17,3530.56/65,3-
65. BRÁZDA Šimon 2007 VSDK00:00,00 00:00,00 59:59,993553.20/7.593,9-
66. HEZINA Jiří 2004 2 Roudnice00:00,00 00:00,00 59:59,993553.20/7.593,9-
Oddíl