Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném

02.09.2018   USD České Vrbné
ředitel: Oldřích Weber   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSBEIER Matouš 2004 2 Trutnov00:53,88 00:52,38 00:52,38 -
2.2/ZSRAŠNER Karel 2004 2 Postřelm00:53,22 00:53,27 00:53,220.84/1,6-
3.3/ZSSALAJ František 2004 2 Litovel00:56,57 00:55,41 00:55,413.03/5,8-
4.4/ZSNOVÁK Matyáš 2005 3 Olomouc00:59,28 00:58,52 00:58,526.14/11,7-
5.5/ZSVEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.00:59,14 00:59,05 00:59,056.67/12,7-
6.6/ZSPAPULA Jan 2005 3 Litovel01:00,56 00:59,65 00:59,657.27/13,9-
7.7/ZSŠEDIVÝ Vít 2004 SKVS ČB01:03,03 00:59,81 00:59,817.43/14,2-
8.8/ZSURBAN Michal 2004 2 Šumperk01:01,13 01:08,24 01:01,138.75/16,7-
9.9/ZSVESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub.01:01,50 01:01,23 01:01,238.85/16,9-
10.10/ZSKOSÍK Dan 2004 Olomouc01:02,21 01:03,17 01:02,219.83/18,8-
11.11/ZSŠŤASTNÝ Matěj 2005 3 Pardub.01:02,95 01:02,26 01:02,269.88/18,9-
12.12/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 Olomouc01:04,20 01:03,75 01:03,7511.37/21,7-
13.1/ZMSLADOVNÍK Jakub 2006 Soběslav01:05,93 01:04,25 01:04,2511.87/22,7-
14.2/ZMMÍKA Hynek 2006 3 Soběslav01:05,54 01:04,40 01:04,4012.02/22,9-
15.13/ZSVODÁK Norbert 2004 3 Litovel01:07,96 01:06,08 01:06,0813.70/26,2-
16.3/ZMSTRATIL Filip 2006 Litovel01:06,81 01:11,19 01:06,8114.43/27,5-
17.4/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 3 Olomouc01:07,31 01:13,38 01:07,3114.93/28,5-
18.5/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub.01:07,37 01:12,56 01:07,3714.99/28,6-
19.14/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto01:09,87 01:08,18 01:08,1815.80/30,2-
20.6/ZMMALÝ Vojtěch 2006 Olomouc01:20,12 01:10,34 01:10,3417.96/34,3-
21.15/ZSHRIC Ondřej 2004 Olomouc01:13,56 01:10,91 01:10,9118.53/35,4-
22.7/ZMBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště01:32,38 01:11,32 01:11,3218.94/36,2-
23.8/ZMRETEK Václav 2007 Olomouc01:11,62 00:00,00 01:11,6219.24/36,7-
24.9/ZMRETEK Toman 2007 Olomouc01:18,47 00:00,00 01:18,4726.09/49,8-
25.10/ZMKUTÍN Filip 2007 Olomouc01:36,13 01:35,49 01:35,4943.11/82,3-

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.00:51,12 00:50,33 00:50,33 -
2.2/ZSKNEBLOVÁ Klára 2005 2 Olomouc00:50,57 00:51,11 00:50,570.25/0,5-
3.3/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc00:52,38 00:51,68 00:51,681.35/2,7-
4.4/ZSKLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.00:54,98 01:01,97 00:54,984.65/9,2-
5.5/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc00:56,17 00:57,28 00:56,175.84/11,6-
6.6/ZSJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc00:56,99 00:56,36 00:56,366.03/12,0-
7.7/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc00:57,30 00:58,35 00:57,306.97/13,8-
8.8/ZSDOBEŠOVÁ Eva 2004 2 VSDK00:59,48 00:57,69 00:57,697.36/14,6-
9.9/ZSSAMKOVÁ Olga 2005 3 Třebech.00:57,92 01:00,39 00:57,927.59/15,1-
10.10/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 2 Vys.Mýto00:58,44 00:58,21 00:58,217.88/15,7-
11.11/ZSBUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub.01:00,90 00:58,59 00:58,598.26/16,4-
12.1/ZMMRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava00:59,04 00:59,13 00:59,048.71/17,3-
13.12/ZSTESAŘOVÁ Hana 2004 SKVS ČB01:04,38 00:59,43 00:59,439.10/18,1-
14.13/ZSVOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 3 VSDK01:01,95 00:59,79 00:59,799.46/18,8-
15.14/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 2 Šumperk01:00,01 01:00,40 01:00,019.68/19,2-
16.15/ZSŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB01:00,08 01:00,06 01:00,069.73/19,3-
17.16/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3 Olomouc01:01,60 01:00,43 01:00,4310.10/20,1-
18.17/ZSNOVOSADOVÁ Eliška 2005 2 Olomouc01:01,16 01:03,09 01:01,1610.83/21,5-
19.18/ZSŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 2 Loko Plz01:01,31 01:01,41 01:01,3110.98/21,8-
20.19/ZSSTŘECHOVÁ Ela 2005 3 VSDK01:07,66 01:01,81 01:01,8111.48/22,8-
21.20/ZSKUSKEVYCH Anastasia 2004 3 VSDK01:04,13 01:11,84 01:04,1313.80/27,4-
22.21/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno01:04,18 01:06,73 01:04,1813.85/27,5-
23.2/ZMRIANTOVÁ Marie 2006 VS Tábor01:04,84 01:11,31 01:04,8414.51/28,8-
24.3/ZMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 Olomouc01:06,99 01:05,42 01:05,4215.09/30,0-
25.22/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor01:05,46 01:38,98 01:05,4615.13/30,1-
26.4/ZMVRBOVÁ Marie 2007 3 Olomouc01:07,92 01:12,35 01:07,9217.59/34,9-
27.5/ZMSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 Olomouc01:14,88 01:09,51 01:09,5119.18/38,1-
28.6/ZMŠAFAŘÍKOVÁ Alena 2006 Č.Kruml.01:10,06 01:16,89 01:10,0619.73/39,2-
29.7/ZMBOČKOVÁ Kateřina 2007 SKVS ČB01:10,92 01:11,67 01:10,9220.59/40,9-
30.8/ZMMALÁ Magdaléna 2007 Olomouc01:13,22 01:11,08 01:11,0820.75/41,2-
31.9/ZMMILOTOVÁ Dora 2007 Boh.Pha01:15,89 01:12,78 01:12,7822.45/44,6-
32.10/ZMŽĎÁRSKÁ Laura 2006 Pardub.01:15,03 01:22,22 01:15,0324.70/49,1-

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc00:47,41 00:46,79 00:46,79 -
2.2/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor00:48,28 00:47,62 00:47,620.83/1,8-
3.3/ZSGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc00:51,09 00:48,38 00:48,381.59/3,4-
4.4/ZSMRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava00:51,87 00:49,53 00:49,532.74/5,9-
5.5/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha00:52,43 00:50,28 00:50,283.50/7,5-
6.6/ZSSVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec00:56,44 00:52,49 00:52,495.70/12,2-
7.7/ZSVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice00:52,92 00:53,13 00:52,926.13/13,1-
8.8/ZSBEIER Alva 2005 2 Trutnov00:54,69 00:53,45 00:53,456.66/14,2-
9.9/ZSSEMERÁD Adam 2004 Roudnice01:00,32 00:54,33 00:54,337.54/16,1-
10.10/ZSBERNAT Pavel 2004 2 KK Brno00:58,30 00:54,56 00:54,567.78/16,6-
11.11/ZSMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc00:54,62 00:56,88 00:54,627.83/16,7-
12.12/ZSFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml.01:13,19 00:54,71 00:54,717.92/16,9-
13.13/ZSVIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště00:56,33 00:54,73 00:54,737.94/17,0-
14.1/ZMMÍKA Hynek 2006 2 Soběslav00:55,16 00:54,99 00:54,998.20/17,5-
15.14/ZSURBAN Michal 2004 3 Šumperk00:59,21 00:55,06 00:55,068.27/17,7-
16.2/ZMMAREK Kryštof 2006 3 Roudnice00:56,35 00:55,18 00:55,188.39/17,9-
17.15/ZSŠTYBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc00:56,30 00:56,23 00:56,239.44/20,2-
18.16/ZSŠOTEK Adam 2005 3 Olomouc00:58,93 00:56,33 00:56,339.54/20,4-
19.17/ZSJIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub.00:56,74 00:56,35 00:56,359.56/20,4-
20.18/ZSSOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno00:57,25 00:56,51 00:56,519.72/20,8-
21.19/ZSURBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc00:57,56 00:57,10 00:57,1010.31/22,0-
22.3/ZMSLADOVNÍK Jakub 2006 2 Soběslav00:57,91 00:57,30 00:57,3010.51/22,5-
23.20/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 Olomouc00:57,77 00:00,00 00:57,7710.98/23,5-
24.4/ZMRETEK Václav 2007 3 Olomouc00:57,84 00:00,00 00:57,8411.05/23,6-
25.21/ZSTURNER Karel 2004 Sušice00:00,00 00:57,90 00:57,9011.11/23,7-
26.22/ZSDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno01:00,88 00:57,93 00:57,9311.14/23,8-
27.5/ZMKOPEČEK Michal 2007 3 VS Tábor00:59,70 00:57,99 00:57,9911.20/23,9-
28.23/ZSNĚMEC Radek 2004 2 Pardub.00:58,27 00:58,00 00:58,0011.21/24,0-
29.24/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto00:58,30 00:58,87 00:58,3011.51/24,6-
30.6/ZMPANZER Martin 2007 3 Loko Plz00:58,55 00:59,49 00:58,5511.76/25,1-
31.7/ZMJAROŠ Michael 2006 3 Olomouc00:58,79 00:58,56 00:58,5611.78/25,2-
32.25/ZSNOVÁK Václav 2005 3 VS Tábor00:00,00 00:59,65 00:59,6512.86/27,5-
33.8/ZMKASPER Jakub 2007 3 Č.Kruml.01:00,32 00:59,75 00:59,7512.96/27,7-
34.9/ZMVÁLEK Michal 2006 VS Tábor01:01,17 00:59,97 00:59,9713.18/28,2-
35.10/ZMFLORIÁN Jindřich 2006 3 Trutnov01:09,49 01:00,27 01:00,2713.48/28,8-
36.11/ZMSTRATIL Filip 2006 3 Litovel01:01,28 01:01,23 01:01,2314.44/30,9-
37.26/ZSŠVAGR Robin 2004 Týniště01:04,34 01:01,95 01:01,9515.16/32,4-
38.27/ZSKOSÍK Dan 2004 3 Olomouc01:03,95 01:01,97 01:01,9715.18/32,4-
39.28/ZSPELIKÁN Václav 2005 3 Boh.Pha01:02,59 01:02,01 01:02,0115.22/32,5-
40.12/ZMSVOBODA Ondřej 2006 3 Olomouc01:02,26 01:07,47 01:02,2615.47/33,1-
41.29/ZSHEŘMANSKÝ Jan 2005 Šumperk01:02,67 01:03,35 01:02,6715.88/33,9-
42.30/ZSROLENC Jakub 2004 3 SKVeselí01:03,03 01:04,97 01:03,0316.24/34,7-
43.31/ZSHRIC Ondřej 2004 3 Olomouc01:03,85 01:06,62 01:03,8517.06/36,5-
44.13/ZMBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště01:04,05 01:05,95 01:04,0517.26/36,9-
45.14/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc01:04,87 01:04,49 01:04,4917.70/37,8-
46.15/ZMPOMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc01:04,50 01:04,62 01:04,5017.71/37,8-
47.32/ZSPIŠTORA Michal 2005 Roudnice01:04,76 01:09,80 01:04,7617.97/38,4-
48.33/ZSZEMAN Šimon 2004 3 SKVeselí01:06,71 01:04,91 01:04,9118.12/38,7-
49.16/ZMRETEK Toman 2007 3 Olomouc01:05,47 01:05,11 01:05,1118.32/39,2-
50.34/ZSPOKORNÝ Ctibor 2005 Č.Kruml.01:05,15 01:05,13 01:05,1318.34/39,2-
51.17/ZMNOVÁK Matouš 2006 VS Tábor01:05,21 01:08,66 01:05,2118.42/39,4-
52.18/ZMVEVERKA Čeněk 2007 Loko Plz01:07,62 01:05,91 01:05,9119.12/40,9-
53.35/ZSHARTL Jakub 2004 Horš.Týn01:06,07 00:00,00 01:06,0719.28/41,2-
54.19/ZMSEMERÁD Jakub 2006 Roudnice01:10,48 01:07,06 01:07,0620.27/43,3-
55.20/ZMVOSMEK Jáchym 2007 Vys.Mýto01:07,38 01:21,67 01:07,3820.59/44,0-
56.21/ZMFRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice01:07,83 01:22,00 01:07,8321.04/45,0-
57.36/ZSLOUN Matěj 2004 Šumperk01:08,28 01:08,83 01:08,2821.49/45,9-
58.37/ZSDOLEŽAL Filip 2004 3 SKVeselí01:09,79 00:00,00 01:09,7923.00/49,2-
59.22/ZMCHYTIL Lumír 2006 Šumperk01:15,92 01:10,30 01:10,3023.51/50,2-
60.23/ZMKUTÍN Filip 2007 Olomouc01:10,65 01:12,56 01:10,6523.86/51,0-
61.24/ZMPALOUDA Mikoláš 2007 Č.Kruml.01:10,69 01:11,11 01:10,6923.90/51,1-
62.25/ZMNOVOTNÝ Petr 2006 Č.Kruml.01:10,91 01:21,30 01:10,9124.12/51,5-
63.26/ZMNOVOSAD Jonáš 2006 Č.Kruml.01:17,54 01:15,05 01:15,0528.26/60,4-
64.27/ZMZEMAN Jakub 2007 SKVeselí01:27,63 01:17,35 01:17,3530.56/65,3-
65. BRÁZDA Šimon 2007 VSDK00:00,00 00:00,00 59:59,993553.20/7.593,9-
66. HEZINA Jiří 2004 2 Roudnice00:00,00 00:00,00 59:59,993553.20/7.593,9-

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSKNEBLOVÁ Klára 2005 2 Olomouc00:59,30 00:58,26 00:58,26 -
2.2/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.00:59,69 01:01,77 00:59,691.43/2,5-
3.3/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc01:09,94 01:00,11 01:00,111.85/3,2-
4.4/ZSDOBEŠOVÁ Eva 2004 2 VSDK01:07,22 01:03,56 01:03,565.31/9,1-
5.5/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3 Olomouc00:00,00 01:05,34 01:05,347.08/12,2-
6.6/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc01:07,19 01:05,38 01:05,387.12/12,2-
7.7/ZSJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc01:06,12 01:12,40 01:06,127.86/13,5-
8.1/ZMVRBOVÁ Marie 2007 Olomouc01:21,52 01:10,99 01:10,9912.73/21,9-
9.8/ZSSTŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK01:16,38 01:11,15 01:11,1512.89/22,1-
10.2/ZMSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 Olomouc01:24,75 01:18,98 01:18,9820.72/35,6-
11.3/ZMMALÁ Magdaléna 2007 Olomouc01:21,23 01:19,33 01:19,3321.07/36,2-
12.4/ZMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 Olomouc00:00,00 01:20,15 01:20,1521.89/37,6-
13.9/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno01:30,46 01:20,33 01:20,3322.07/37,9-

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSRAŠNER Karel
VANĚK Matěj
2004
2004
Postřelm
VS Tábor
00:53,72 00:53,28 00:53,28 -
2.2/ZSBEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
3 Trutnov
Trutnov
00:58,75 00:55,43 00:55,432.14/4,0-
3.3/ZSPAPULA Jan
SALAJ František
2005
2004
3 Litovel
Litovel
00:56,30 00:56,14 00:56,142.85/5,3-
4.4/ZSGABRLÍK Jakub
MRÁKA Jan
2004
2004
3 Olomouc
Olomouc
00:58,45 00:57,65 00:57,654.36/8,2-
5.5/ZSVEJNAR Samuel
FURIŠ Eduard
2005
2004
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:59,26 00:58,26 00:58,264.97/9,3-
6.6/ZSNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
3 Pardub.
Pardub.
00:58,66 00:58,64 00:58,645.35/10,0-
7.7/ZSPLÁŠIL Hynek
ŠŤASTNÝ Matěj
2006
2005
3 Pardub.
Pardub.
01:02,31 00:59,84 00:59,846.55/12,3-
8.8/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
VS Tábor
VS Tábor
01:05,35 01:02,33 01:02,339.04/17,0-
9.9/ZSPRÜHER Vojtěch
ŠEDIVÝ Vít
2006
2004
SKVS ČB
SKVS ČB
01:08,16 01:03,47 01:03,4710.18/19,1-
10.10/ZSŠOTEK Adam
URBAN Jaroslav
2005
2004
Olomouc
Olomouc
01:04,87 01:04,01 01:04,0110.72/20,1-
11.1/ZMKASPER Jakub
NOVOTNÝ Petr
2007
2006
Č.Kruml.
Č.Kruml.
01:08,33 01:04,86 01:04,8611.57/21,7-
12.11/ZSŠVAGR Robin
VIRAGH Tomáš
2004
2004
Týniště
Týniště
01:08,70 01:06,05 01:06,0512.76/23,9-
13.2/ZMMALÝ Vojtěch
SVOBODA Ondřej
2006
2006
3 Olomouc
Olomouc
01:09,80 01:07,02 01:07,0213.73/25,8-
14.3/ZMPALOUDA Mikoláš
NOVOSAD Jonáš
2007
2006
Č.Kruml.
Č.Kruml.
01:28,22 01:37,19 01:28,2234.93/65,5-

kategorie C2W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSBUNDOVÁ Simona
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
2004
2005
Pardub.
Vys.Mýto
01:06,46 01:02,40 01:02,40 -
2.2/ZSKUSKEVYCH Anastasia
VOJTĚCHOVÁ Barbora
2004
2004
VSDK
VSDK
01:06,30 01:05,43 01:05,433.03/4,9-
3.3/ZSHANSGUTOVÁ Monika
NOVOSADOVÁ Eliška
2005
2005
Olomouc
Olomouc
01:09,90 01:08,24 01:08,245.84/9,4-
4.1/ZMŠANDOVÁ Anežka
ŽĎÁRSKÁ Laura
2008
2006
Pardub.
Pardub.
01:35,59 01:18,90 01:18,9016.50/26,4-
Oddíl