Pomajbíková Kristýna, 1999

SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
výkonnostní třídy  slalom K1: -   C1: -   C2: -  sjezd K1: -   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 23. 3/DS 23.3021,8
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 14. 3/DS 17.1014,4
18.09.2016 8. Český pohár + 6. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka K1W slalom    
17.09.2016 7. Český pohár + 5. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka K1W slalom 43. 6/DS 244.55222,5
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W sjezd 12. 5/DS 6.7912,6
10.09.2016 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 21. 5/DS 49.7445,2
21.08.2016 6. Český pohár ve slalomu na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou K1W slalom 28. 6/DS 146.35116,8
20.08.2016 5. Český pohár ve slalomu na Lipně + MČR + MČR U23 Vltava pod Lipenskou prehradou K1W slalom 27. 6/DS 89.5181,3
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1W sjezd 26. 6/DS 175.8431,2
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1W sjezd 21. 8/DS 242.3425,0
05.06.2016 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem K1W slalom 23. 6/DS 29.3327,5
04.06.2016 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem K1W slalom 27. 5/DS 31.9730,1
22.05.2016 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 33. 7/DS 33.8938,0
21.05.2016 1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 22. 7/DS 17.8419,7
11.05.2016 Sprint v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1W sjezd 3. 1/DS 6.9415,9
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1W slalom 4. 3/DS 11.5010,4
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP C2M slalom
GABRLÍK Tomáš
7. 2/DS 60.2051,9
24.04.2016 4. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závo4 Umělá slalomová dráha, Vodácká ul., 171 00 Praha 7-Troja K1W slalom 33. 6/DS 49.1451,2
23.04.2016 3. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závod Umělá slalomová dráha, Vodácká ul., 171 00 Praha 7-Troja K1W slalom 31. 6/DS 44.2646,2
17.04.2016 2. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom 33. 6/DS 46.3247,3
16.04.2016 1. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom 31. 6/DS 36.9336,9
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 11. 3/DM 11.1010,2
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
GABRLÍK Tomáš
16. 4/DM 36.9030,7
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci K1W slalom 10. 3/DM 14.9013,6
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci C2M slalom
GABRLÍK Tomáš
16. 4/DM 33.0024,6
20.09.2015 6. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L K1W slalom 30. 8/DM 95.7487,3
19.09.2015 5. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L K1W slalom 25. 8/DM 65.4557,0
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 9. 5/DM 4.8310,8
12.09.2015 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W slalom 19. 8/DM 42.3042,8
30.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu K1W slalom 2. 1/DM 0.420,4
29.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu K1W slalom 4. 1/DM 3.643,9
14.06.2015 4. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 26. 7/DM 33.4835,4
13.06.2015 3. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 31. 7/DM 42.6145,4
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1W sjezd 16. 7/DM 134.5622,2
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1W sjezd 20. 9/DM 135.5322,8
24.05.2015 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 22. 7/DM 33.8032,3
23.05.2015 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 32. 8/DM 64.7162,2
17.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W sjezd 4. 1/DM 4.604,2
17.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 8. 2/DM 11.1010,8
16.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W sjezd 5. 1/DM 6.906,2
16.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 10. 2/DM 12.7011,6
13.05.2015 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc K1W sjezd 3. 1/DM 2.705,2
13.05.2015 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1W slalom 6. 3/DM 16.0015,2
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 13. 4/DM 17.9716,9
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
SOUČKOVÁ Karolína
17. 4/DM 81.5971,2
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 10. 4/DM 17.3616,6
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
SOUČKOVÁ Karolína
19. 4/DM 83.4070,3
21.09.2014 6. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka K1W slalom 28.   204.16195,1
20.09.2014 5. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka. K1W slalom 28.   175.44163,8
14.09.2014 MČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W sjezd 12.   6.6512,1
13.09.2014 MČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 29.   40.9538,0
10.08.2014 Slalom v Brandýse + 4.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1W slalom 19. 5/DM 24.9525,7
09.08.2014 Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1W slalom 20. 5/DM 18.2918,9
01.08.2014 ECA Slalom Junior Cup VI Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom
1st. run heats, 2nd. run final
58. 25/U16 27.5031,9
31.07.2014 ECA Slalom Junior Cup V Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom
1st. run heats, 2nd. run final
79. 38/U16 151.58134,2
29.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 3. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1W sjezd 9. 1/DM 6.9013,6
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1W slalom 11. 1/DM 9.5710,7
28.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 2. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1W sjezd 8. 1/DM 6.1112,3
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1W slalom 21. 2/DM 15.5917,5
15.06.2014 4. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 45. 10/DM 112.09108,6
14.06.2014 3. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 23. 5/DM 23.3623,4
08.06.2014 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu + 6.ČP dorostu + Přebor JČ kraje Shodné jako závod č.61 K1W sjezd 17. 7/DM 247.6030,7
07.06.2014 MČR dorostu ve sjezdu + 1. ČP žáků + VZ ve sjezdu Řeka Vltava v Českém Krumlově. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ) , cíl cca 100 m pod mostem K1W sjezd 21. 9/DM 238.8029,7
01.06.2014 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 32.   86.7592,0
31.05.2014 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 27.   62.3866,1
14.05.2014 Slalom v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc K1W slalom 3. 3/DM 9.007,9
14.05.2014 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc K1W sjezd 7. 4/DM 4.8010,5
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou K1W sjezd 13. 2/DM 246.1021,5
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most K1W sjezd 15.   188.4024,9
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most K1W sjezd 13. 4/DM 177.5023,5
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou K1W sjezd 18. 5/DM 297.8027,0
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1W slalom 22. 2/ZS 22.8023,3
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce C2M slalom
SOUČKOVÁ Karolína
13. 5/ZS 138.10137,1
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1W slalom 11. 2/ZS 13.9813,8
28.09.2013 MČR žáků v klasickém sjezdu na Hynkově Morava Hynkov u Olomouce K1W sjezd 12. 9/ZS 62.4014,9
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce C2M slalom
SOUČKOVÁ Karolína
17. 5/ZS 158.20144,7
28.09.2013 MČR žáků v klasickém sjezdu na Hynkově Morava Hynkov u Olomouce C1W sjezd 8. 7/ZS 134.1726,8
22.09.2013 MČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 16.   17.1624,4
21.09.2013 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 18.   44.3246,5
08.09.2013 MČR žáků ve sprintu ve Valašském Meziříčí K1W sjezd 6.   5.8212,1
08.09.2013 MČR žáků ve sprintu ve Valašském Meziříčí C1W sjezd 11.   33.1451,0
07.09.2013 Finále Media Bohemia Českého poháru žáků ve vodním slalomu 2013 + MČR žáků ve slalomu C1W slalom 10.   38.0628,5
07.09.2013 Finále Media Bohemia Českého poháru žáků ve vodním slalomu 2013 + MČR žáků ve slalomu K1W slalom 10.   15.7413,3
01.09.2013 12. Český pohár ve slalomu + 6. NKZ na Lipně Lipno K1W slalom 33.   74.6068,0
31.08.2013 11. Český pohár ve slalomu + 5. NKZ na Lipně Lipno K1W slalom 33.   156.46144,1
25.08.2013 10. Český pohár ve sprintu + MČR U23 USD České Vrbné K1W sjezd 25. 4/ZS 19.1532,1
24.08.2013 9. Český pohár ve sprintu + MČR veteránů USD České Vrbné K1W sjezd 29. 5/ZS 25.6544,4
08.08.2013
09.08.2013
Wave2013 ECA European Open Junior Slalom Cup Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom
kvalifikace/heats
52.   163.87155,8
08.08.2013
09.08.2013
Wave2013 ECA European Open Junior Slalom Cup Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom
semifinal U14
13.   121.8299,2
04.08.2013 Slalom v Brně K1W slalom 8. 2/ZS 12.2012,0
03.08.2013 Slalom v Brně K1W slalom 8. 2/ZS 17.3018,3
30.06.2013 VZ ve slalomu, 6. Media Bohemia Český pohár žáků ve vodním slalomu 2013 K1W slalom 27. 9/ZS 39.0641,8
29.06.2013 VZ ve slalomu, 5. Media Bohemia Český pohár žáků ve vodním slalomu 2013 K1W slalom 17. 7/ZS 20.3620,1
23.06.2013 Sprint ve Veselí nad Moravou řeka Morava v prostoru silničního mostu K1W sjezd 6. 3/ZS 3.406,6
23.06.2013 Slalom ve Veselí nad Moravou řeka Morava v prostoru silničního mostu C1W slalom 2. 2/ZS 15.7011,1
22.06.2013 Slalom ve Veselí nad Moravou K1W slalom 2. 1/ZS 5.305,6
22.06.2013 Sprint ve Veselí nad Moravou řeka Morava v prostoru silničního mostu K1W sjezd 7. 2/ZS 2.504,8
22.06.2013 Slalom ve Veselí nad Moravou C1W slalom 1. 1/ZS
16.06.2013 8. ČP ve slalomu + 4. NKZ v Liptovském Mikuláši USD Liptovký Mikuláš K1W slalom 41. 7/ZS 187.47160,2
15.06.2013 7. ČP ve slalomu + 3. NKZ v Liptovském Mikuláši USD Liptovký Mikuláš K1W slalom 42. 7/ZS 102.4388,0
09.06.2013 Sjezd v Litovli řeka Morava,nad Litovlí K1W sjezd 10. 5/ZS 91.1015,9
08.06.2013 Sjezd v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu - individuální + MČR veteránů v dlouhém sjezdu řeka Morava,nad Litovlí K1W sjezd 21. 7/ZS 100.7018,0
26.05.2013 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W slalom 37. 7/ZS 163.90156,0
25.05.2013 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W slalom 32. 5/ZS 152.63145,7
15.05.2013 Slalom v Olomouci + Krajský přebor olomouckého kraje Mlýnský náhon u loděnice SKUP Olomouc K1W slalom 4. 3/ZS 14.3712,6
15.05.2013 Sprint v Olomouci + Krajský přebor olomouckého kraje Mlýnský náhon u loděnice SKUP Olomouc K1W sjezd 5. 4/ZS 5.9712,2
15.05.2013 Sprint v Olomouci + Krajský přebor olomouckého kraje Mlýnský náhon u loděnice SKUP Olomouc C1W sjezd    
15.05.2013 Slalom v Olomouci + Krajský přebor olomouckého kraje Mlýnský náhon u loděnice SKUP Olomouc C1W slalom 3. 3/ZS 44.8031,8
12.05.2013 Kroměřížský slalom, neděle K1W slalom 1. 1/ZS
12.05.2013 Kroměřížský slalom, neděle C1W slalom 2. 1/ZS 71.3056,4
11.05.2013 Kroměřížský slalom K1W slalom 2. 1/ZS 1.901,7
11.05.2013 Kroměřížský slalom C1W slalom 2. 1/ZS 35.8027,7
05.05.2013 Sprinty v Opavě + 2. ČP žáků ve sprintu USD Opava K1W sjezd 2. 2/ZS 4.869,7
05.05.2013 Slalom v Opavě + 2. ČP žáků ve slalomu USD Opava K1W slalom 15. 5/ZS 27.1628,4
04.05.2013 Slalom v Opavě + 1. ČP žáků ve slalomu KK Opava K1W slalom    
30.09.2012 Hanácký slalom - neděle, závod č.2 řeka Morava v Hynkově u Olomouce C1M slalom 26. 7/ZS 49.7051,9
30.09.2012 Hanácký slalom - neděle, závod č.2 řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1W slalom 14. 3/ZS 16.9015,8
30.09.2012 Hanácký slalom - neděle, závod č.2 řeka Morava v Hynkově u Olomouce C2M slalom
SOUČKOVÁ Karolína
11. 2/ZS 62.7061,7
30.09.2012 Hanácký slalom - neděle, závod č.2 řeka Morava v Hynkově u Olomouce C1W slalom 1. 1/ZS
29.09.2012 Hanácký slalom - sobota, závod č.1 řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1W slalom 12. 2/ZS 12.6012,6
29.09.2012 Hanácký slalom - sobota, závod č.1 řeka Morava v Hynkově u Olomouce C2M slalom
SOUČKOVÁ Karolína
11. 2/ZS 41.4040,3
29.09.2012 Hanácký slalom - sobota, závod č.1 řeka Morava v Hynkově u Olomouce C1W slalom 3. 2/ZS 32.1029,2
16.09.2012 Finále ČP juniorů ve sjezdu, MČR dorostu ve sprintu USD České Vrbné K1W sjezd 16. 6/ZS 46.8735,9
15.09.2012 Finále ČP juniorů ve slalomu, MČR dorostu ve slalomu USD České Vrbné K1W slalom 21.   173.26162,5
09.09.2012 Finále ČP žáků ve sprintu, MČR žáků ve sprintu USD Roztoky u Křivoklátu C1W sjezd 10.   55.7237,2
09.09.2012 Finále ČP žáků ve sprintu, MČR žáků ve sprintu USD Roztoky u Křivoklátu K1W sjezd 8.   25.0120,3
08.09.2012 Finále Media Bohemie ČP žáků ve slalomu, MČR žáků ve slalomu USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 11.   126.43114,8
08.09.2012 Finále Media Bohemie ČP žáků ve slalomu, MČR žáků ve slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 10.   19.4519,5
05.08.2012 VZ ve slalomu - neděle, 6.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2 K1W slalom 15.   16.0818,0
04.08.2012 VZ ve slalomu - sobota, 5.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2 K1W slalom 19.   25.0724,8
08.07.2012 10.Český pohár ve sjezdu - sprint - Veltrusy USD Veltrusy K1W sjezd 19. 5/ZS 54.8146,2
07.07.2012 9.ČP ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu - Veltrusy USD Veltrusy K1W sjezd 21. 4/ZS 80.2567,5
24.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, 4.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom 33. 10/ZS 29.6728,2
23.06.2012 VZ ve sprintu - sobota, 5.ČP žáků ve sjezdu řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W sjezd 15. 12/ZS 13.2718,3
23.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, 3.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom 33. 11/ZS 20.0620,8
16.06.2012 VZ ve slalomu - sobota řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1W slalom 14. 5/ZS 17.3014,5
10.06.2012 VZ ve sprintu - neděle, závod č.2 K1W sjezd 7. 4/ZS 15.2016,0
10.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 K1W slalom 15. 7/ZS 32.3030,7
10.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 C2M slalom
SOUČKOVÁ Karolína
8. 3/ZS 46.9037,8
10.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 C1W slalom 6. 5/ZS 80.7070,6
09.06.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.1 K1W sjezd 5. 3/ZS 8.508,5
09.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 K1W slalom 18. 7/ZS 30.2035,8
09.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 C2M slalom
KOJECKÝ Marek
9. 2/ZS 104.8099,8
09.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 C1W slalom 8. 5/ZS 60.3061,7
03.06.2012 4.Národní kvalifikační závod ve slalomu, 4.ČPJ - USD Č.Vrbné USD České Vrbné K1W slalom 39. 9/ZS 309.38286,1
02.06.2012 3.Národní kvalifikační závod ve slalomu, 3.ČPJ - USD Č.Vrbné USD České Vrbné K1W slalom 38. 9/ZS 189.78177,8
18.05.2012 Krajský přebor ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 4. 3/ZS 11.309,2
18.05.2012 Krajský přebor ve sprintu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W sjezd 5. 2/ZS 16.6017,6
18.05.2012 Krajský přebor ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom 3. 3/ZS 36.2025,8
13.05.2012 VZ ve sprintu - neděle Sázava, Morava, Postřelmov K1W sjezd 7. 6/ZS 39.8019,2
13.05.2012 VZ ve sjezdu - neděle, 2.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov K1W sjezd 13. 9/ZS 228.8020,1
12.05.2012 VZ v klas.sjezdu - sobota Sázava, Morava, Postřelmov K1W sjezd 12. 6/ZS 245.4022,1
12.05.2012 VZ ve sprintu - sobota, 1.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov K1W sjezd 13. 9/ZS 53.3026,1
06.05.2012 VZ ve slalomu - neděle, 2.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1W slalom 34.   48.8549,3
05.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, 1.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1W slalom 32.   40.9438,6
29.04.2012 2.Národní kvalifikační závod, 2.ČP juniorů ve slalomu - USD Opava USD Opava K1W slalom 26. 5/ZS 66.0063,7
28.04.2012 1.Národní kvalifikační závod, 1.ČP juniorů ve slalomu - USD Opava USD Opava K1W slalom 29. 7/ZS 56.3557,3
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.4 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 17. 8/ZS 151.5018,8
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.3 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most K1W sjezd 18. 8/ZS 160.5017,1
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.1 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most K1W sjezd 20. 8/ZS 261.7028,0
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.2 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 20. 8/ZS 177.3022,3
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce C1W slalom    
17.09.2011 MČR dorostu ve slalomu - individuální závod USD Troja K1W slalom 23.   507.39473,3
10.09.2011 MČR žáků ve slalomu - individuální závod Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost ww 1-2 C1W slalom 14.   274.90234,7
10.09.2011 MČR žáků ve slalomu - individuální závod Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost ww 1-2 K1W slalom 20.   66.8565,8
10.07.2011 Slalom v Kadani - neděle, 6.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn K1W slalom 37. 12/ZM 42.2046,2
09.07.2011 Slalom v Kadani - sobota, 5.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn K1W slalom 35. 10/ZM 35.0043,6
26.06.2011 VZ ve slalomu - neděle Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomou K1W slalom 17. 3/ZM 33.7026,9
26.06.2011 VZ ve slalomu - neděle Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomou C1W slalom 11. 3/ZM 79.5056,9
25.06.2011 VZ ve slalomu - sobota Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 14. 4/ZM 31.2025,9
25.06.2011 VZ ve slalomu - sobota Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom 12. 4/ZM 90.8067,5
19.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - neděle řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto K1W slalom 27. 7/ZM 32.2027,6
18.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - sobota řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto K1W slalom 28. 6/ZM 25.8022,7
12.06.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most K1W slalom 14. 2/ZM 36.3037,6
11.06.2011 VZ ve slalomu - sobota řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most K1W slalom 16. 3/ZM 47.3050,5
29.05.2011 Slalom v Opavě - neděle, 4.ČP žáků ve slalomu USD Opava K1W slalom 32. 11/ZM 63.4070,0
28.05.2011 Slalom v Opavě - sobota, 3.ČP žáků ve slalomu USD Opava K1W slalom 30. 7/ZM 93.40100,1
14.05.2011
15.05.2011
Slalom v Kroměříži Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1W slalom
sobota
16. 4/ZM 39.8033,1
14.05.2011
15.05.2011
Slalom v Kroměříži Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha C2M slalom
sobota
SOUČKOVÁ Karolína
   
14.05.2011
15.05.2011
Slalom v Kroměříži Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1W slalom
neděle
14. 4/ZM 84.3065,7
14.05.2011
15.05.2011
Slalom v Kroměříži Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha C2M slalom
neděle
SOUČKOVÁ Karolína
   
04.05.2011 VZ ve slalomu, Krajský přebor ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom 5. 3/ZM 74.7045,9
30.04.2011
01.05.2011
Slalom na Stružnické peřeji, ČPž ve slalomu řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom
sobota 30.4.2011
42. 11/ZM 63.5071,8
30.04.2011
01.05.2011
Slalom na Stružnické peřeji, ČPž ve slalomu řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C2M slalom
sobota 30.4.2011
SOUČKOVÁ Karolína
17. 4/ZM 213.90214,1
30.04.2011
01.05.2011
Slalom na Stružnické peřeji, ČPž ve slalomu řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom
neděle 1.5.2011
40. 10/ZM 79.5086,9
30.04.2011
01.05.2011
Slalom na Stružnické peřeji, ČPž ve slalomu řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C2M slalom
neděle 1.5.2011
SOUČKOVÁ Karolína
18. 4/ZM 150.50151,3
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom
sobota 25.9.2010
30. 7/ZM 42.6039,2
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
sobota 25.9.2010
SOUČKOVÁ Karolína
26. 9/ZM 124.30116,4
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom
sobota 25.9.2010
8. 6/ZM 139.20106,6
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom
neděle 26.9.2010
35. 9/ZM 56.9052,6
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
neděle 26.9.2010
SOUČKOVÁ Karolína
   
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom
neděle 26.9.2010
   
16.09.2010
17.09.2010
VZ ve slalomu Olomouc, u loděnice K1W slalom
sobota 19.6.2010
20. 8/ZM 71.8059,1
16.09.2010
17.09.2010
VZ ve slalomu Olomouc, u loděnice K1W slalom
neděle 20.6.2010
19. 7/ZM 74.5060,3
04.09.2010 Mistrovství České republiky žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom 23. 13/ZM 61.7361,3
25.07.2010 VZ ve slalomu - neděle, 6.Český pohár žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1W slalom 36. 12/ZM 84.1090,3
24.07.2010 VZ ve slalomu - sobota, 5.Český pohár žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1W slalom 35. 10/ZM 79.5079,0
27.06.2010 VZ 25.ročník Křívoklátských slalomů neděle, 4.Český pohár žáků USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 38. 13/ZM 270.59282,3
26.06.2010 VZ 25.ročník Křívoklátských slalomů sobota, 3.ČP žáků ve slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 40. 13/ZM 381.04384,8
19.05.2010 VZ ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 10. 4/ZM 78.1078,1
16.05.2010 VZ závod ve slalomu neděle, 2.ČP žáků ve slalomu USD Opava K1W slalom 29. 12/ZM 341.50392,1
15.05.2010 VZ ve slalomu sobota, 1.ČP žáků ve slalomu USD Opava K1W slalom 24. 6/ZM 278.20298,5
26.09.2009
27.09.2009
57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom
sobota předžáci
17. 17/PZ 197.10144,9
26.09.2009
27.09.2009
57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom
neděle předžáci
13. 13/PZ 76.5058,1
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Pomajbíková KristýnaSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 17.05.21 updated from RVP
Pomajbíková KristýnaUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 08.04.21 updated from RVP
Pomajbíková KristýnaUP Olomouc K1: 2   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Pomajbíková KristýnaUP Olomouc K1: 2+   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 23.11.16 updated from RVP
Pomajbíková KristýnaUP Olomouc K1: 2   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 02.11.15 updated from RVP
Pomajbíková KristýnaUP Olomouc K1: 2   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 28.10.14 updated from RVP
Pomajbíková KristýnaUP Olomouc K1: 2   C1: 2   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 22.06.14 updated from RVP
Pomajbíková KristýnaUP Olomouc K1: 2   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 20.11.13 updated from RVP
Pomajbíková KristýnaUP Olomouc K1: 2   C1: 3   C2: K1: 3   C1:   C2: 17.11.12 updated from RVP
Pomajbíková KristýnaUP Olomouc K1: 2   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 02.07.12 updated from RVP
Pomajbíková KristýnaUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 05.06.12 updated from RVP
Pomajbíková KristýnaUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 22.08.11 updated from RVP
Pomajbíková KristýnaUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 01.08.10 updated from RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
0|3985|0|N

rok 2016

Slalom: Žebříček Český Pohár
33.K1W 6/8 35
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
22.K1W 4/6 82
Slalom: Oblastní žebříček Morava
48.C2M
Gabrlík Tomáš
1/1 3
23.K1W 3/3 51
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
33.K1W 1/1 6

rok 2015

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
24.K1W 4/6 69
Slalom: Oblastní žebříček Morava
19.C2M
Gabrlík Tomáš
2/2 8
10.K1W 5/7 129
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
20.K1W 3/3 11

rok 2014

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
26.K1W 4/6 68
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
72.K1W 2/2 72
Slalom: Oblastní žebříček Morava
42.C2M
Součková Karolína
2/2 2
11.K1W 5/5 145
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
37.K1W 2/2 16
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
17.K1W 5/7 39

rok 2013

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1W 4/4 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
29.K1W 4/6 45
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
63.K1W 2/2 50
Slalom: Oblastní žebříček Morava
11.C1W 5/5 8
27.C2M
Součková Karolína
2/2 4
10.K1W 5/10 202
Sjezd: Žebříček Český Pohár
34.K1W 2/2 1
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 1/1 0
19.K1W 5/7 52

rok 2012

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
32.K1W 4/4 43
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
55.K1W 5/5 63
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 1/1 0
18.C1W 5/5 5
28.C2M
Součková Karolína
3/3 6
 C2M
Kojecký Marek
1/1 0
27.K1W 5/7 56
Sjezd: Žebříček Český Pohár
32.K1W 2/2 12
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
41.K1W 3/3 14
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
22.K1W 5/13 59

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Součková Karolína
2/2 0
100.K1W 5/6 15
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 4/4 0
 C2M
Součková Karolína
2/2 0
42.K1W 5/8 24

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie20162013
K1W3339

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20132012
K1W3432

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20162015201420132012
K1W2224262932

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2014201320122011
K1W726355100
C2M---116

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie201420132012
K1W376441

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie201620152014201320122011
C2M481942275241
K1W231011102742
C1W---111824
C1M----74-

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20162015201420132012
K1W3320171922
C1W---14-
Fotky nenalezeny.
0|3985|0|N

rok 2016

Slalom: Žebříček Český Pohár
33.K1W 6/8 35
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
22.K1W 4/6 82
Slalom: Oblastní žebříček Morava
48.C2M
Gabrlík Tomáš
1/1 3
23.K1W 3/3 51
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
33.K1W 1/1 6

rok 2015

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
24.K1W 4/6 69
Slalom: Oblastní žebříček Morava
19.C2M
Gabrlík Tomáš
2/2 8
10.K1W 5/7 129
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
20.K1W 3/3 11

rok 2014

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
26.K1W 4/6 68
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
72.K1W 2/2 72
Slalom: Oblastní žebříček Morava
42.C2M
Součková Karolína
2/2 2
11.K1W 5/5 145
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
37.K1W 2/2 16
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
17.K1W 5/7 39

rok 2013

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1W 4/4 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
29.K1W 4/6 45
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
63.K1W 2/2 50
Slalom: Oblastní žebříček Morava
11.C1W 5/5 8
27.C2M
Součková Karolína
2/2 4
10.K1W 5/10 202
Sjezd: Žebříček Český Pohár
34.K1W 2/2 1
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 1/1 0
19.K1W 5/7 52

rok 2012

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
32.K1W 4/4 43
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
55.K1W 5/5 63
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 1/1 0
18.C1W 5/5 5
28.C2M
Součková Karolína
3/3 6
 C2M
Kojecký Marek
1/1 0
27.K1W 5/7 56
Sjezd: Žebříček Český Pohár
32.K1W 2/2 12
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
41.K1W 3/3 14
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
22.K1W 5/13 59

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Součková Karolína
2/2 0
100.K1W 5/6 15
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 4/4 0
 C2M
Součková Karolína
2/2 0
42.K1W 5/8 24

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie20162013
K1W3339

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20132012
K1W3432

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20162015201420132012
K1W2224262932

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2014201320122011
K1W726355100
C2M---116

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie201420132012
K1W376441

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie201620152014201320122011
C2M481942275241
K1W231011102742
C1W---111824
C1M----74-

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20162015201420132012
K1W3320171922
C1W---14-

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
114 18 14 47 3   196
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár34.133.03311
K1W34.133.03311
NKZ29.828.03222
K1W29.828.03222
veřejné závody16.214.0296
K1W18.916.01465
C2M14.616.01714
C1W4.83.0214
K1M15.013.0132
C1M26.026.0261
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár00,000,000,000,011
K1W00,000,000,000,011
NKZ00,000,000,000,022
K1W00,000,000,000,022
veřejné závody33,166,344,21313,596
K1W11,534,611,557,765
C2M00,000,000,000,014
C1W214,3321,4321,4857,114
K1M00,000,000,000,02
C1M00,000,000,000,01
Celkem32,364,743,11310,1129
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár2117528300,0
K1W2117528300,0
NKZ4426326012,3
K1W4426326012,3
veřejné závody1854498244825,9
K1W1282894233124,2
C2M2796436311,1
C1W25362141352,0
K1M42787000,0
C1M1001100,0
Celkem2508882364919,6
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár slalom

Kategorie K1W

Pomajbíková Kristýnasl 126
17.09.16
sl 112
21.08.16
sl 111
20.08.16
sl 32
24.04.16
sl 31
23.04.16
sl 25
17.04.16
sl 24
16.04.16
12.ČP,6.NKZ
01.09.13
11.ČP,5.NKZ
31.08.13
CP+NKZ LM2
16.06.13
CP+NKZ LM
15.06.13
pořadí43.28.27.33.31.33.31.33.33.41.42.
odstup % *)222,5116,881,351,246,247,336,968,0144,1160,288,0
% poražených soupeřů *)4,5---7,13,09,13,09,13,03,04,86,8
pořadí20132016celkem
průměr37.332.334.1
medián333133
modus333133
počet závodů4711
průměrný odstup od vítěze % *)115,186,096,6
průměrné % poražených soupeřů *)4,45,14,9
počet jízd81321
lepší 1. jízda3
75,0%
4
57,1%
7
63,6%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1W

Pomajbíková KristýnaMČRž slalom
07.09.13
sl.Křivoklát
08.09.12
Řeka Svratka
10.09.11
pořadí10.11.14.
odstup % *)28,5114,8234,7
% poražených soupeřů *)35,728,623,5
pořadí201120122013celkem
průměr14.011.010.011.7
medián14111011
modus14111010
počet závodů1113
průměrný odstup od vítěze % *)234,7114,828,5126,0
průměrné % poražených soupeřů *)23,528,635,729,3
počet jízd2226
lepší 1. jízda1
100,0%
1
100,0%
0
0,0%
2
66,7%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
1
50,0%
1
16,7%

Kategorie K1W

Pomajbíková Kristýnasl 123
10.09.16
sl 146
12.09.15
sl 131
13.09.14
MČRdor.sl
21.09.13
MČRž slalom
07.09.13
sl.Vrbné
15.09.12
sl.Křivoklát
08.09.12
USD Troja
17.09.11
Řeka Svratka
10.09.11
řeka Otava,
04.09.10
pořadí21.19.29.18.10.21.10.23.20.23.
odstup % *)45,242,838,046,513,3162,519,5473,365,861,3
% poražených soupeřů *)52,445,528,237,071,923,169,04,332,118,5
pořadí2010201120122013201420152016celkem
průměr23.021.515.514.029.019.021.019.4
medián2320101029192120
modus2320101029192110
počet závodů122211110
průměrný odstup od vítěze % *)61,3269,591,029,938,042,845,296,8
průměrné % poražených soupeřů *)18,518,246,154,528,245,552,438,2
počet jízd244422220
lepší 1. jízda1
100,0%
2
100,0%
1
50,0%
1
50,0%
1
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
6
60,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

NKZ slalom

Kategorie K1W

Pomajbíková Kristýnasl 126
17.09.16
sl 64
05.06.16
sl 63
04.06.16
sl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
sl 150
20.09.15
sl 149
19.09.15
sl 74
14.06.15
sl 73
13.06.15
sl 56
24.05.15
sl 55
23.05.15
sl 135
21.09.14
sl 134
20.09.14
sl 68
15.06.14
sl 67
14.06.14
sl 59
01.06.14
sl 58
31.05.14
12.ČP,6.NKZ
01.09.13
11.ČP,5.NKZ
31.08.13
CP+NKZ LM2
16.06.13
CP+NKZ LM
15.06.13
2.NKZ ČB
26.05.13
1.NKZ ČB
25.05.13
NKZČ.Vrbné
03.06.12
sl.Č.Vrbné
02.06.12
2.NKZ Opava
29.04.12
1.NKZ Opava
28.04.12
pořadí43.23.27.33.22.30.25.26.31.22.32.28.28.45.23.32.27.33.33.41.42.37.32.39.38.26.29.
odstup %222,527,530,138,019,787,357,035,445,432,362,2195,1163,8108,623,492,066,168,0144,1160,288,0156,0145,7286,1177,863,757,3
% poražených soupeřů4,555,146,943,963,227,541,539,033,350,029,5---------50,022,533,33,03,04,86,87,718,49,511,924,212,5
pořadí20122013201420152016celkem
průměr33.036.330.527.729.631.4
medián293328262731
modus263328222232
počet závodů4666527
průměrný odstup od vítěze %146,2127,0108,253,367,698,3
průměrné % poražených soupeřů14,57,317,636,842,723,8
počet jízd8121212953
lepší 1. jízda2
50,0%
3
50,0%
3
50,0%
4
66,7%
3
60,0%
15
55,6%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
11,1%
1
1,9%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C2M

Pomajbíková Kristýnařeka Ploučni
30.04.11
řeka Ploučni
30.04.11/2
pořadí18.17.
odstup %151,3214,1
% poražených soupeřů------
pořadí2011celkem
průměr17.517.5
medián1717
modus1717
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %182,7182,7
průměrné % poražených soupeřů0,00,0
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Pomajbíková Kristýnasl 108
10.08.14
sl 107
09.08.14
sl.Křivokl2
30.06.13
sl.Křivokl
29.06.13
sl.Strakonic
24.06.12
sl.Strakonic
23.06.12
sl.V.Mýto
16.06.12
2.ČPž Trutno
06.05.12
1.ČPž Trutno
05.05.12
Kadaňský mlý
10.07.11
Kadaňský mlý
09.07.11
řeka Loučná
19.06.11
řeka Loučná
18.06.11
řeka Ploučni
30.04.11
řeka Ploučni
30.04.11/2
USD Roztoky
27.06.10
USD Roztoky
26.06.10
pořadí19.20.27.17.33.33.14.34.32.37.35.27.28.40.42.38.40.
odstup %25,718,941,820,128,220,814,549,338,646,243,627,622,786,971,8282,3384,8
% poražených soupeřů65,462,027,857,952,955,666,721,427,928,032,025,727,023,519,6------
pořadí20102011201220132014celkem
průměr39.034.829.222.019.530.4
medián383533171933
modus382733171927
počet závodů2652217
průměrný odstup od vítěze %333,649,830,330,922,372,0
průměrné % poražených soupeřů0,026,044,942,963,734,9
počet jízd412104434
lepší 1. jízda2
100,0%
2
33,3%
3
60,0%
0
0,0%
0
0,0%
7
41,2%
čistých jízd0
0,0%
2
16,7%
3
30,0%
0
0,0%
0
0,0%
5
14,7%

Mezinárodní závod slalom

Kategorie K1W

Pomajbíková KristýnaECA Cup VI
01.08.14
ECA Cup V
31.07.14
JWC Wave
08.08.13
JWC Wave
08.08.13/2
pořadí58.79.13.52.
odstup %31,9134,299,2155,8
% poražených soupeřů34,59,342,910,5
pořadí20132014celkem
průměr32.568.550.5
medián135852
modus135813
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %127,583,1105,3
průměrné % poražených soupeřů26,721,924,3
počet jízd347
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
1
25,0%
čistých jízd1
33,3%
2
50,0%
3
42,9%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1W

Pomajbíková Kristýnasl.Veselí2
23.06.13
sl.Veselí
22.06.13
sl.Olomouc
15.05.13
sl.Kroměř.2
12.05.13
sl.Kroměř.1
11.05.13
sl.Hanácké
30.09.12
sl.Hanácké
29.09.12
sl.Kroměříž
10.06.12
sl.Kroměříž
09.06.12
sl.Olomouc
18.05.12
Mlýnský náho
26.06.11
Mlýnský náho
25.06.11
Mlýnský náho
04.05.11
Mlýnský náho
25.09.10
pořadí2.1.3.2.2.1.3.6.8.3.11.12.5.8.
odstup %11,10,031,856,427,70,029,270,661,725,856,967,545,9106,6
% poražených soupeřů50,0100,033,366,766,7100,0---37,530,0---16,78,333,3---
pořadí2010201120122013celkem
průměr8.09.34.22.04.8
medián811323
modus85322
počet závodů135514
průměrný odstup od vítěze %106,656,837,525,442,2
průměrné % poražených soupeřů0,019,433,563,338,8
počet jízd268925
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
4
80,0%
0
0,0%
5
35,7%
čistých jízd1
50,0%
4
66,7%
6
75,0%
1
11,1%
12
48,0%

Kategorie C2M

Pomajbíková Kristýnasl 46
11.05.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
Hanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
sl.Hanácké
30.09.12
sl.Hanácké
29.09.12
sl.Kroměříž
10.06.12
sl.Kroměříž
09.06.12
Mlýnský náho
25.09.10
pořadí7.16.16.17.19.13.17.11.11.8.9.26.
odstup %51,930,724,671,270,3137,1144,761,740,337,899,8116,4
% poražených soupeřů40,031,831,815,814,320,011,128,637,5---------
pořadí201020122013201420152016celkem
průměr26.09.815.018.016.07.014.2
medián269131716713
modus2611131716711
počet závodů14222112
průměrný odstup od vítěze %116,459,9140,970,827,651,973,9
průměrné % poražených soupeřů0,016,515,615,131,840,019,2
počet jízd28344223
lepší 1. jízda0
0,0%
4
100,0%
2
100,0%
1
50,0%
1
50,0%
1
100,0%
9
75,0%
čistých jízd1
50,0%
1
12,5%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
50,0%
3
13,0%

Kategorie K1M

Pomajbíková Kristýnařeka Morava
26.09.09
řeka Morava
26.09.09/2
pořadí13.17.
odstup %58,1144,9
% poražených soupeřů36,811,1
pořadí2009celkem
průměr15.015.0
medián1313
modus1313
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %101,5101,5
průměrné % poražených soupeřů24,024,0
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Pomajbíková Kristýnasl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 46
11.05.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 134
30.08.15
sl 132
29.08.15
sl 51
17.05.15
sl 49
16.05.15
sl 45
13.05.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
sl 45
14.05.14
Hanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
Brno NE
04.08.13
Brno SO
03.08.13
sl.Veselí
22.06.13
sl.Olomouc
15.05.13
sl.Kroměř.2
12.05.13
sl.Kroměř.1
11.05.13
sl.Opava2
05.05.13
sl.Hanácké
30.09.12
sl.Hanácké
29.09.12
sl.Brno
05.08.12
sl.Brno
04.08.12
sl.Kroměříž
10.06.12
sl.Kroměříž
09.06.12
sl.Olomouc
18.05.12
Mlýnský náho
26.06.11
Mlýnský náho
25.06.11
řeka Morava
12.06.11
řeka Morava
11.06.11
USD Opava
29.05.11
USD Opava
28.05.11
Řeka Morava
14.05.11
Řeka Morava
14.05.11/2
Mlýnský náho
25.09.10
Mlýnský náho
25.09.10/2
Olomouc, u l
16.09.10
Olomouc, u l
16.09.10/2
Řeka Morava
25.07.10
Řeka Morava
24.07.10
Mlýnský náho
19.05.10
USD Opava
16.05.10
USD Opava
15.05.10
pořadí23.14.4.11.10.2.4.8.10.6.13.10.11.21.3.22.11.8.8.2.4.1.2.15.14.12.15.19.15.18.4.17.14.14.16.32.30.14.16.35.30.19.20.36.35.10.29.24.
odstup %21,814,410,410,213,60,43,910,811,615,216,916,610,717,57,923,313,812,018,35,612,60,01,728,415,812,618,024,830,735,89,226,925,937,650,570,0100,165,733,152,639,260,359,190,379,078,1392,1298,5
% poražených soupeřů45,069,078,675,678,092,980,056,352,654,569,276,977,856,583,358,079,270,870,895,566,7100,096,453,335,052,253,340,039,141,482,430,448,040,937,518,421,623,521,12,917,114,35,010,312,825,0---14,8
pořadí2010201120122013201420152016celkem
průměr26.419.113.98.111.67.313.714.8
medián29161581181414
modus3514152310414
počet závodů987957348
průměrný odstup od vítěze %127,751,221,012,913,99,415,541,7
průměrné % poražených soupeřů11,430,249,176,772,770,064,250,5
počet jízd171614181014695
lepší 1. jízda4
44,4%
4
50,0%
3
42,9%
5
55,6%
2
40,0%
4
57,1%
1
33,3%
23
47,9%
čistých jízd0
0,0%
3
18,8%
9
64,3%
5
27,8%
1
10,0%
6
42,9%
3
50,0%
27
28,4%

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1W

Pomajbíková Kristýnasj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sl 61
07.06.14
MČRž sjezd
28.09.13
sj.Litovel M
08.06.13
pořadí26.21.16.20.21.12.21.
odstup %31,225,022,222,829,714,918,0
% poražených soupeřů32,452,450,042,437,550,039,4
pořadí2013201420152016celkem
průměr16.521.018.023.519.6
medián1221162121
modus1221162121
počet závodů21227
průměrný odstup od vítěze %16,429,722,528,123,4
průměrné % poražených soupeřů44,737,546,242,443,4

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1W

Pomajbíková Kristýnasl 62
08.06.14
sl 61
07.06.14
pořadí17.21.
odstup %30,729,7
% poražených soupeřů44,837,5
pořadí2014celkem
průměr19.019.0
medián1717
modus1717
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %30,230,2
průměrné % poražených soupeřů41,241,2

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1W

Pomajbíková Kristýnasj 47
11.05.16
sj 11
13.04.14
sj 10
13.04.14/2
sj 9
12.04.14
sj 8
12.04.14/2
sj.Litovel2
09.06.13
sj.Litovel M
08.06.13
sj.Zábřeh
13.05.12
sj.Zábřeh
12.05.12
Hanušovice
25.03.12
Hanušovice
25.03.12/2
Hanušovice
24.03.12
Hanušovice
24.03.12/2
pořadí3.13.15.18.13.10.21.13.12.17.18.20.20.
odstup %15,921,524,927,023,515,918,020,122,118,817,122,328,0
% poražených soupeřů80,036,826,319,042,965,439,429,415,411,110,55,05,0
pořadí2012201320142016celkem
průměr16.715.514.83.014.8
medián171013315
modus201013313
počet závodů624113
průměrný odstup od vítěze %21,416,924,215,921,2
průměrné % poražených soupeřů12,752,431,380,029,7

Český pohár sprint

Kategorie K1W

Pomajbíková Kristýnasp.Č.Vrb10ČP
25.08.13
sp.Č.Vrb 9ČP
24.08.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
pořadí25.29.19.21.
odstup %32,144,446,267,5
% poražených soupeřů14,33,45,3---
pořadí20122013celkem
průměr20.027.023.5
medián192521
modus192519
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %56,938,347,6
průměrné % poražených soupeřů2,78,95,8

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1W

Pomajbíková KristýnaMČRž sprint
08.09.13
sp.Křivoklát
09.09.12
pořadí11.10.
odstup %51,037,2
% poražených soupeřů16,725,0
pořadí20122013celkem
průměr10.011.010.5
medián101110
modus101110
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %37,251,044,1
průměrné % poražených soupeřů25,016,720,9

Kategorie K1W

Pomajbíková Kristýnasj 125
11.09.16
sl 148
13.09.15
sl 133
14.09.14
MČRdor.spr
22.09.13
MČRž sprint
08.09.13
sp.Vrbné
16.09.12
sp.Křivoklát
09.09.12
sp.Veltrusy
07.07.12
pořadí12.9.12.16.6.16.8.21.
odstup %12,610,812,124,412,135,920,367,5
% poražených soupeřů62,168,047,625,078,328,666,7---
pořadí20122013201420152016celkem
průměr15.011.012.09.012.012.5
medián1661291212
modus861291212
počet závodů321118
průměrný odstup od vítěze %41,318,312,110,812,624,5
průměrné % poražených soupeřů31,851,747,668,062,147,0

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1W

Pomajbíková Kristýnasp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.Strakonic
23.06.12
pořadí19.21.15.
odstup %46,267,518,3
% poražených soupeřů5,3---54,8
pořadí2012celkem
průměr18.318.3
medián1919
modus1515
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %44,044,0
průměrné % poražených soupeřů20,020,0

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1W

Pomajbíková Kristýnasj 52
17.05.15
sj 50
16.05.15
sj 46
13.05.15
sj 74
29.06.14
sj 73
28.06.14
sj 46
14.05.14
sp.Veselí2
23.06.13
sp.Veselí
22.06.13
sp.Olomouc
15.05.13
sp.Opava2
05.05.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.Kroměříž
10.06.12
sp.Kroměříž
09.06.12
sp.Olomouc
18.05.12
sp.Zábřeh
13.05.12
sp.Zábřeh
12.05.12
pořadí4.5.3.9.8.7.6.7.5.2.19.21.7.5.5.7.13.
odstup %4,26,25,213,612,310,56,64,812,29,746,267,516,08,517,619,226,1
% poražených soupeřů57,150,066,768,072,045,558,357,155,688,95,3---53,869,266,750,029,4
pořadí2012201320142015celkem
průměr11.05.08.04.07.8
medián75847
modus52735
počet závodů743317
průměrný odstup od vítěze %28,78,312,15,216,8
průměrné % poražených soupeřů39,265,061,857,952,6
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále