MČR žáků ve slalomu - individuální závod

10.09.2011   Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost ww 1-2
ředitel: Bohuslav Šamánek   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. FIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice116.11 2 99.56 2 101.56 -
2. SATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno108.35 2 104.56 0 104.563.00/3,0-
3. ČEKALOVÁ Bára 1998 2 Klášter.104.75 2 105.41 0 105.413.85/3,8-
4. POSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2 Kadaň103.61 2 103.11 8 105.614.05/4,0-
5. KOBLENCOVÁ Anna 1997 2 Kralupy106.26 4 111.96 2 110.268.70/8,6-
6. BLAŽKOVÁ Tereza 2000 3 USK Pha113.11 2 110.06 6 115.1113.55/13,3-
7. STANOVSKÁ Soňa 2000 3 Sušice116.77 2 113.92 8 118.7717.21/16,9-
8. ŘÍHOVÁ Eva 2000 3 USK Pha121.19 0 120.46 6 121.1919.63/19,3-
9. HRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc118.85 4 117.55 4 121.5519.99/19,7-
10. DUŠKOVÁ Kateřina 1998 3 USK Pha151.42 8 120.23 4 124.2322.67/22,3-
11. BRÁZDOVÁ Johana 1997 3 Kralupy126.25 4 118.29 8 126.2924.73/24,4-
12. DUŠKOVÁ Michala 2000 3 USK Pha128.87 4 130.47 6 132.8731.31/30,8-
13. PALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml.125.54 8 129.05 4 133.0531.49/31,0-
14. FIALOVÁ Veronika 1998 2 Olomouc148.28 12 130.61 6 136.6135.05/34,5-
15. BAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.133.12 6 140.63 4 139.1237.56/37,0-
16. SOUČKOVÁ Karolína 1999 3 Olomouc146.31 6 143.37 2 145.3743.81/43,1-
17. PALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml.150.79 2 142.77 6 148.7747.21/46,5-
18. KAMINSKÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.158.72 6 144.82 4 148.8247.26/46,5-
19. ŠIMKOVÁ Iva 1999 3 SKVS ČB178.83 54 155.91 2 157.9156.35/55,5-
20. POMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 3 Olomouc166.41 2 167.68 60 168.4166.85/65,8-
21. HOROVÁ Klára 1998 3 KK Opava156.26 64 164.42 6 170.4268.86/67,8-
22. NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno211.01 54 169.00 4 173.0071.44/70,3-
23. NĚMCOVÁ Anna 1998 3 KK Brno170.59 8 0.00 999 178.5977.03/75,8-
24. HUŇKOVÁ Nikola 1998 3 Val.Mez.151.17 64 167.88 16 183.8882.32/81,1-
25. KOUDELKOVÁ Veronika 1998 Č.Kruml.201.97 12 204.02 54 213.97112.41/110,7-
26. ROUSKOVÁ Martina 1998 3 KK Opava163.23 56 191.29 62 219.23117.67/115,9-
27. SMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž254.93 8 218.99 8 226.99125.43/123,5-
28. BAYEROVÁ Markéta 2000 Val.Mez.211.89 406 253.33 206 459.33357.77/352,3-
29. ŘEHÁKOVÁ Marie 2000 Litovel110.72 552 162.33 366 528.33426.77/420,2-
Oddíl