Slalom ve Vysokém Mýtě - sobota

18.06.2011   řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto
ředitel: Luděk Roleček   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSFIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice113.80 0 114.40 0 113.80 49
2. ČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň117.00 0 118.50 4 117.003.20/2,845
3.1/VLAGNEROVÁ Jana 1959 3 Soběslav119.10 0 118.80 0 118.805.00/4,441
4. VALÍKOVÁ Radka 1991 0 Pardub.119.70 0 119.90 0 119.705.90/5,237
5.1/ZMHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc121.40 0 120.00 0 120.006.20/5,433
6.1/VMLACINOVÁ Leona 1974 3 Semily122.90 0 120.60 0 120.606.80/6,029
7.2/ZSPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2 Kadaň121.40 2 121.00 0 121.007.20/6,325
8.2/ZMŘÍHOVÁ Eva 2000 3 USK Pha122.50 0 122.80 2 122.508.70/7,624
9.3/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.125.70 0 122.90 0 122.909.10/8,023
10.4/ZSDUŠKOVÁ Kateřina 1998 3 USK Pha125.10 0 127.70 2 125.1011.30/9,922
11.2/VMŘÍHOVÁ Magda 1970 3 USK Pha125.70 0 126.70 0 125.7011.90/10,521
12.1/DSBURIÁNKOVÁ Anežka 1994 3 Semily125.90 0 127.60 0 125.9012.10/10,620
13. JASANSKÁ Jitka 1981 0 Vys.Mýto126.60 0 126.90 2 126.6012.80/11,219
14.5/ZSFIALOVÁ Veronika 1998 2 Olomouc122.80 4 127.90 2 126.8013.00/11,418
15.3/VMŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3 Semily126.90 2 127.20 0 127.2013.40/11,817
16.1/DMČAPÁKOVÁ Eliška 1995 3 Litovel128.50 2 128.10 2 130.1016.30/14,316
17.3/ZMDUŠKOVÁ Michala 2000 0 USK Pha132.20 2 130.20 0 130.2016.40/14,415
18.4/VMHABICHOVÁ Alena 1969 3 VS Tábor135.50 0 132.70 0 132.7018.90/16,614
19.2/DMDRÁBKOVÁ Martina 1995 3 Kroměříž135.80 2 131.40 2 133.4019.60/17,213
20.4/ZMSOUČKOVÁ Karolína 1999 3 Olomouc137.10 0 132.30 2 134.3020.50/18,012
21.2/DSŠEBELOVÁ Tereza 1994 2 Kadaň131.30 4 129.10 6 135.1021.30/18,711
22.3/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 3 Litovel135.70 0 136.10 0 135.7021.90/19,210
23.3/DMKOUDELKOVÁ Kateřina 1995 3 Č.Kruml.136.60 0 135.40 2 136.6022.80/20,09
24.5/ZMHOLICKÁ Adéla 1999 3 Dukla B.137.90 0 140.70 0 137.9024.10/21,28
25.6/ZSHUŇKOVÁ Nikola 1998 0 Val.Mez.137.30 2 136.50 2 138.5024.70/21,77
26. FUSKOVÁ Dana 1988 3 Val.Mez.138.60 0 136.90 2 138.6024.80/21,86
27.7/ZSMÍLOVÁ Terezie 1998 0 Trutnov142.40 0 137.50 2 139.5025.70/22,65
28.6/ZMPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 0 Olomouc141.10 2 139.60 0 139.6025.80/22,74
29.7/ZMSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž140.60 0 142.30 0 140.6026.80/23,63
30.8/ZSKAMINSKÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.144.80 0 142.10 0 142.1028.30/24,92
31. ČERMÁKOVÁ Jitka 1978 0 Trutnov145.10 6 143.50 2 145.5031.70/27,91
32.9/ZSKOUDELKOVÁ Veronika 1998 0 Č.Kruml.153.00 0 151.00 2 153.0039.20/34,40
33.8/ZMKLIKAROVÁ Veronika 1999 0 Trutnov185.60 6 173.30 2 175.3061.50/54,00
34.9/ZMŘEHÁKOVÁ Marie 2000 0 Litovel178.10 6 172.20 4 176.2062.40/54,80
35.10/ZMBAYEROVÁ Markéta 2000 0 Val.Mez.189.80 6 170.30 6 176.3062.50/54,90
36.11/ZMLACINOVÁ Karolína 1999 0 Semily239.50 16 190.20 8 198.2084.40/74,20
37.12/ZMJIRÁSKOVÁ Kristýna 1999 0 Štětí184.50 58 183.80 54 237.80124.00/109,00
38.13/ZMLÍPOVÁ Klára 1999 0 Štětí207.60 64 218.10 58 271.60157.80/138,70
Oddíl