Řeháková Barbora, 1994

TJ Vodní Sporty Litovel
výkonnostní třídy  slalom K1: -   C1: -   C2: -  sjezd K1: -   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 16. 3/U23 54.6050,9
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 16. 3/U23 51.1047,3
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 34. 3/U23 87.2982,1
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 34. 4/U23 109.34104,4
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 21. 5/U23 21.1038,7
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné K1W sjezd 24. 6/U23 43.5181,0
01.09.2013 12. Český pohár sprintu na Lipně Lipno pod přehradou K1W sjezd 10.   17.8014,5
31.08.2013 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Lipno pod přehradou K1W sjezd    
25.08.2013 10. Český pohár ve sprintu + MČR U23 USD České Vrbné K1W sjezd 17. 6/U23 9.9816,7
24.08.2013 9. Český pohár ve sprintu + MČR veteránů USD České Vrbné K1W sjezd 22. 6/U23 14.3524,8
24.08.2013 9. Český pohár ve sprintu + MČR veteránů USD České Vrbné C1W sjezd    
19.05.2013 8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 15. 4/U23 9.5314,2
19.05.2013 8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W sjezd 3. 2/U23 9.2311,9
18.05.2013 7. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 18. 5/U23 12.8319,8
18.05.2013 7. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W sjezd 5. 2/U23 14.4419,4
28.04.2013 6. Český pohár ve sprintu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem + MČR jednotlivců řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu K1W sjezd    
28.04.2013 6. Český pohár ve sprintu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem + MČR jednotlivců řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu C1W sjezd    
27.04.2013 5. Český pohár v klasickém sjezdu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu K1W sjezd 9.   420.7044,3
21.04.2013 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné K1W sjezd 11. 2/U23 409.9036,1
20.04.2013 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné K1W sjezd 12. 3/U23 564.7049,2
14.04.2013 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila K1W sjezd 21. 5/U23 347.2026,5
14.04.2013 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila C1W sjezd    
13.04.2013 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila K1W sjezd 21. 5/U23 303.1022,4
13.04.2013 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila C1W sjezd    
07.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.3, neděle řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 10. 1/U23 180.8023,1
06.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.2, sobota řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov most K1W sjezd 8. 2/U23 210.7018,4
06.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.1, sobota řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 9. 2/U23 170.0021,9
23.03.2013 Sjezd na Svitavě, závod č.1 řeka Svitava v úseku Adamov - Babice K1W sjezd 3.   227.9018,6
23.03.2013 Sjezd na Svitavě, závod č.2 řeka Svitava v úseku Adamov - Babice K1W sjezd 3.   232.5018,9
30.09.2012 Hanácký slalom - neděle, závod č.2 řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1W slalom 21. 4/DS 39.7037,2
29.09.2012 Hanácký slalom - sobota, závod č.1 řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1W slalom 24. 4/DS 36.7036,7
16.09.2012 Finále ČP juniorů ve sjezdu, MČR dorostu ve sprintu USD České Vrbné K1W sjezd 10. 4/DS 23.5218,0
16.09.2012 Finále ČP juniorů ve sjezdu, MČR dorostu ve sprintu USD České Vrbné C1W sjezd 5. 1/DS 37.0624,2
08.07.2012 10.Český pohár ve sjezdu - sprint - Veltrusy USD Veltrusy K1W sjezd 15. 5/DS 22.7219,1
08.07.2012 10.Český pohár ve sjezdu - sprint - Veltrusy USD Veltrusy C1W sjezd 3. 1/DS 25.7318,7
07.07.2012 9.ČP ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu - Veltrusy USD Veltrusy K1W sjezd 16. 4/DS 25.5421,5
07.07.2012 9.ČP ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu - Veltrusy USD Veltrusy C1W sjezd 4. 1/DS 41.6829,9
16.06.2012 MČR dorostu v klasickém sjezdu - individuální závod řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov K1W sjezd 15. 6/DS 156.9025,9
16.06.2012 VZ ve slalomu - sobota řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1W slalom 22. 4/DS 53.7044,9
16.06.2012 MČR dorostu v klasickém sjezdu - individuální závod řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov C1W sjezd 4. 2/DS 104.3014,1
10.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 K1W slalom    
09.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 K1W slalom    
20.05.2012 VZ ve sprintu - neděle, závod č.2 řeka Morava ve Veselí nad Moravou K1W sjezd 4. 4/DS 16.8014,6
20.05.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Morava ve Veselí nad Moravou K1W slalom 14. 5/DS 44.5040,9
20.05.2012 VZ ve sprintu - neděle, závod č.2 řeka Morava ve Veselí nad Moravou C1W sjezd 3. 2/DS 11.407,7
19.05.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.1 řeka Morava ve Veselí nad Moravou K1W sjezd 9. 4/DS 22.9020,2
19.05.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.1 řeka Morava ve Veselí nad Moravou C1W sjezd 3. 2/DS 12.808,4
19.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Morava ve Veselí nad Moravou K1W slalom 12. 4/DS 35.5034,9
18.05.2012 Krajský přebor ve sprintu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W sjezd 3. 2/DS 14.2015,0
18.05.2012 Krajský přebor ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 6. 2/DS 26.0021,3
13.05.2012 VZ ve sprintu - neděle Sázava, Morava, Postřelmov C1M sjezd 8. 1/DS 60.0025,6
13.05.2012 VZ ve sprintu - neděle Sázava, Morava, Postřelmov K1W sjezd 4. 1/DS 33.6016,2
13.05.2012 VZ ve sjezdu - neděle, 2.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov K1W sjezd 7. 2/DS 173.5015,2
12.05.2012 VZ v klas.sjezdu - sobota Sázava, Morava, Postřelmov K1W sjezd 7. 3/DS 174.0015,6
12.05.2012 VZ ve sprintu - sobota, 1.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov K1W sjezd 8. 3/DS 39.1019,1
12.05.2012 VZ ve sprintu - sobota, 1.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov C1W sjezd 5. 2/DS 34.1013,2
06.05.2012 8.Český pohár ve sjezdu - sprint, 3.nominační závod ve sprintu, MČR ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné K1W sjezd 17. 4/DS 46.3729,8
05.05.2012 7.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR U23 ve sprintu, 2.nominační závod ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné K1W sjezd 19. 4/DS 31.4823,2
29.04.2012 6.Český pohár ve sjezdu, MČR ve sjezdu, 3.nominační závod ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné K1W sjezd    
28.04.2012 5. Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné K1W sjezd 9.   414.5034,8
22.04.2012 4.Český pohár ve sjezdu, 2.nominační závod ve sjezdu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok-Rejštejn most K1W sjezd 22. 5/DS 194.1618,0
22.04.2012 4.Český pohár ve sjezdu, 2.nominační závod ve sjezdu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok-Rejštejn most C1W sjezd 5. 1/DS 257.3420,3
21.04.2012 3.Český pohár ve sjezdu - sprint, 1.nominační závod ve sprintu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova K1W sjezd 20. 4/DS 29.7119,8
21.04.2012 3.Český pohár ve sjezdu - sprint, 1.nominační závod ve sprintu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova C1W sjezd    
08.04.2012 2.Český pohár ve sjezdu, 1.nominační závod ve sjezdu - Sázava Řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz K1W sjezd 20.   214.3019,2
08.04.2012 2.Český pohár ve sjezdu, 1.nominační závod ve sjezdu - Sázava Řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz C1W sjezd 5.   225.5016,4
07.04.2012 1.Český pohár ve sjezdu - Sázava řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz K1W sjezd 23.   248.3022,1
07.04.2012 1.Český pohár ve sjezdu - Sázava řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz C1W sjezd 6.   214.4015,5
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.3 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most K1W sjezd 9. 3/DS 87.809,4
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.4 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 9. 3/DS 76.209,5
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.2 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 10. 2/DS 86.7010,9
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.1 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most K1W sjezd 11. 3/DS 105.1011,2
17.03.2012 Sjezdy na Svitavě, závod č.1 Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice. K1W sjezd    
17.03.2012 Sjezdy na Svitavě, závod č.2 Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice. K1W sjezd    
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1W slalom 27. 5/DS 38.7033,7
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce C1W slalom 12. 2/DS 84.6064,3
24.09.2011 Hanácký slalom - sobota řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1W slalom 26. 4/DS 39.6035,1
24.09.2011 Hanácký slalom - sobota řeka Morava v Hynkově u Olomouce C1W slalom 12. 2/DS 92.6071,6
17.09.2011 MČR dorostu ve slalomu - individuální závod USD Troja C1W slalom    
27.08.2011 MČR v klasickém sjezdu Lipno, start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou K1W sjezd    
03.07.2011 12.Český pohár ve sjezdu - sprint USD Veltrusy K1W sjezd    
03.07.2011 12.Český pohár ve sjezdu - sprint USD Veltrusy C1W sjezd 5. 1/DS 189.04109,3
02.07.2011 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu USD Veltrusy K1W sjezd 22. 7/DS 43.0629,7
02.07.2011 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu USD Veltrusy C1W sjezd 5. 1/DS 41.8823,6
26.06.2011 VZ ve slalomu - neděle Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomou K1W slalom 16. 3/DS 33.4026,7
26.06.2011 VZ ve slalomu - neděle Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomou C1W slalom 10. 1/DS 67.1048,0
25.06.2011 VZ ve slalomu - sobota Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom    
19.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - neděle řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto K1W slalom 29. 3/DS 32.7028,0
19.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - neděle řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto C1W slalom 8. 1/DS 54.5042,1
18.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - sobota řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto K1W slalom 22. 3/DS 21.9019,2
18.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - sobota řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto C1W slalom 9. 1/DS 55.6043,1
12.06.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most C1W slalom 10. 2/DS 177.30152,1
12.06.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most K1W slalom 19. 2/DS 45.0046,6
11.06.2011 VZ ve slalomu - sobota řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most C1W slalom 9. 2/DS 230.80197,6
11.06.2011 VZ ve slalomu - sobota řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most K1W slalom 17. 3/DS 50.2053,6
05.06.2011 Slalom v Dolních Kounicích - neděle Řeka Jihlava pod mostem mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1W slalom 5. 2/DS 95.4070,3
05.06.2011 Slalom v Dolních Kounicích - neděle Řeka Jihlava pod mostem mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 9. 3/DS 30.4023,6
04.06.2011 Slalom v Dolních Kounicích - sobota Řeka Jihlava pod mostem mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1W slalom 6. 2/DS 116.4088,7
04.06.2011 Slalom v Dolních Kounicích - sobota Řeka Jihlava pod mostem mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 13. 3/DS 39.1031,4
22.05.2011 10.ČP ve sjezdu - sprint řeka Moravice v Hradci nad Moravicí K1W sjezd 14. 7/DS 28.8813,1
22.05.2011 10.ČP ve sjezdu - sprint řeka Moravice v Hradci nad Moravicí C1W sjezd    
21.05.2011 9.ČP ve sjezdu - klasik, MČR dorostu v klas.sjezdu - individuální závod řeka Moravice v úseku Hradec nad Moravicí - Kylešovice K1W sjezd 13. 7/DS 153.8014,4
21.05.2011 9.ČP ve sjezdu - klasik, MČR dorostu v klas.sjezdu - individuální závod řeka Moravice v úseku Hradec nad Moravicí - Kylešovice C1W sjezd 3. 2/DS 895.5770,4
14.05.2011
15.05.2011
Slalom v Kroměříži Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1W slalom
sobota
13. 3/DS 31.0025,8
14.05.2011
15.05.2011
Slalom v Kroměříži Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1W slalom
neděle
9. 3/DS 28.0021,8
04.05.2011 VZ ve slalomu, Krajský přebor ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 10. 2/DS 42.0034,8
01.05.2011 8.Český pohár ve sjezdu - klasik, 2.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko K1W sjezd 19. 7/DS 269.1022,4
30.04.2011 7.Český pohár ve sjezdu - klasik, 1.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko K1W sjezd 19. 7/DS 269.1022,4
24.04.2011 6. Český pohár ve sjezdu, sprint - Špindlerův Mlýn řeka Labe, okolo Michlova mlýna K1W sjezd 15. 3/DS 57.8833,7
23.04.2011 5. Český pohár ve sjezdu, klasik. - Špindlerův Mlýn řeka Labe v úseku pod přehradou Labská ve Špindlerově Mlýně K1W sjezd 6. 1/DS 381.7338,3
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom
sobota 25.9.2010
32. 7/DM 45.5041,9
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
sobota 25.9.2010
ČAPÁKOVÁ Eliška
24. 5/DM 88.0082,4
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom
neděle 26.9.2010
31. 7/DM 47.2043,6
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
neděle 26.9.2010
ČAPÁKOVÁ Eliška
   
16.09.2010
17.09.2010
VZ ve slalomu Olomouc, u loděnice K1W slalom
sobota 19.6.2010
18. 5/DM 69.9057,5
16.09.2010
17.09.2010
VZ ve slalomu Olomouc, u loděnice K1W slalom
neděle 20.6.2010
21. 6/DM 86.6070,1
19.05.2010 VZ ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 12. 2/DM 85.2085,2
20.06.2009
21.06.2009
Dolnokounické slalomy Řeka Jihlava, pod mostem mezi obcemi Nové Bránice a Moravské Bránice K1W slalom
sobota
18. 4/DM 164.50142,2
20.06.2009
21.06.2009
Dolnokounické slalomy Řeka Jihlava, pod mostem mezi obcemi Nové Bránice a Moravské Bránice K1W slalom
neděle
15. 4/DM 95.4077,5
13.06.2009
14.06.2009
Kroměřížské slalomy Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1W slalom
sobota
   
13.06.2009
14.06.2009
Kroměřížské slalomy Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1W slalom
neděle
13. 4/DM 290.40282,2
06.06.2009
07.06.2009
Vysokomýtské slalomy řeka Loučná v úseku Choceňský most - Šnakov K1W slalom
sobota
26. 6/DM 194.70161,3
06.06.2009
07.06.2009
Vysokomýtské slalomy řeka Loučná v úseku Choceňský most - Šnakov K1W slalom
neděle
   
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Řeháková BarboraTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 02.11.15 updated from RVP
Řeháková BarboraTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1:   C2: K1: 1   C1: 3   C2: 28.10.14 updated from RVP
Řeháková BarboraTJ Vodní Sporty Litovel K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1: 2   C2: 20.11.13 updated from RVP
Řeháková BarboraTJ Vodní Sporty Litovel K1: 3   C1:   C2: K1:   C1: 2   C2: 26.11.12 updated from RVP
Řeháková BarboraTJ Vodní Sporty Litovel K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1: 2   C2: 17.11.12 updated from RVP
Řeháková BarboraTJ Vodní Sporty Litovel K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1: 3   C2: 22.08.11 updated from RVP
Řeháková BarboraTJ Vodní Sporty Litovel K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 28.05.11 updated from RVP
Řeháková BarboraTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 25.05.11 updated from RVP
Řeháková BarboraTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 01.08.10 updated from RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|4120|0|N

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Morava
44.K1W 1/1 3

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Morava
59.K1W 2/2 6
Sjezd: Žebříček Český Pohár
33.K1W 2/2 7
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
38.K1W 2/2 4

rok 2013

Sjezd: Žebříček Český Pohár
5.C1W 6/6 85
13.K1W 8/12 126
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/6 0
 K1W 5/11 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
2.C1W 5/6 12
14.K1W 5/16 114

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
105.K1W 1/1 5
Slalom: Oblastní žebříček Morava
48.K1W 5/7 9
Sjezd: Žebříček Český Pohár
5.C1W 6/6 199
21.K1W 8/10 76
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/6 0
 K1W 5/10 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 1/1 0
3.C1W 5/9 44
15.K1W 5/23 160

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
31.C1W 2/2 1
108.K1W 2/2 11
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 5/7 0
41.K1W 5/11 24

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie201420132012
K1W331321
C1W-55

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20122011
K1W105108
C1W-31

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie201420132012
K1W795267
C1W-1016

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2015201420122011
K1W44594841
C1W---26

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie201420132012
K1W381415
C1W-23
C1M--68
Fotky nenalezeny.
0|4120|0|N

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Morava
44.K1W 1/1 3

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Morava
59.K1W 2/2 6
Sjezd: Žebříček Český Pohár
33.K1W 2/2 7
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
38.K1W 2/2 4

rok 2013

Sjezd: Žebříček Český Pohár
5.C1W 6/6 85
13.K1W 8/12 126
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/6 0
 K1W 5/11 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
2.C1W 5/6 12
14.K1W 5/16 114

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
105.K1W 1/1 5
Slalom: Oblastní žebříček Morava
48.K1W 5/7 9
Sjezd: Žebříček Český Pohár
5.C1W 6/6 199
21.K1W 8/10 76
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/6 0
 K1W 5/10 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 1/1 0
3.C1W 5/9 44
15.K1W 5/23 160

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
31.C1W 2/2 1
108.K1W 2/2 11
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 5/7 0
41.K1W 5/11 24

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie201420132012
K1W331321
C1W-55

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20122011
K1W105108
C1W-31

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie201420132012
K1W795267
C1W-1016

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2015201420122011
K1W44594841
C1W---26

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie201420132012
K1W381415
C1W-23
C1M--68

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
31 9 1 46 16   103
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody17.115.0940
K1W19.318.01330
C1W9.09.099
C2M24.024.0241
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,000,000,040
K1W00,000,000,000,030
C1W00,000,000,000,09
C2M00,000,000,000,01
Celkem00,000,000,000,040
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody771710222026,0
K1W57968171424,6
C1W1873641527,8
C2M263150,0
Celkem771710222026,0
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Řeháková Barborařeka Loučná
19.06.11
řeka Loučná
18.06.11
pořadí8.9.
odstup %42,143,1
% poražených soupeřů36,427,3
pořadí2011celkem
průměr8.58.5
medián88
modus88
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %42,642,6
průměrné % poražených soupeřů31,931,9
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd1
25,0%
1
25,0%

Kategorie K1W

Řeháková Barborasl.V.Mýto
16.06.12
řeka Loučná
19.06.11
řeka Loučná
18.06.11
řeka Loučná
06.06.09
pořadí22.29.22.26.
odstup %44,928,019,2161,3
% poražených soupeřů46,220,043,2---
pořadí200920112012celkem
průměr26.025.522.024.8
medián26222222
modus26222222
počet závodů1214
průměrný odstup od vítěze %161,323,644,963,4
průměrné % poražených soupeřů0,031,646,227,4
počet jízd1427
lepší 1. jízda1
100,0%
1
50,0%
0
0,0%
2
50,0%
čistých jízd0
0,0%
2
50,0%
1
50,0%
3
42,9%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1W

Řeháková Barborařeka Morava
25.09.11
řeka Morava
24.09.11
Mlýnský náho
26.06.11
řeka Morava
12.06.11
řeka Morava
11.06.11
Řeka Jihlava
05.06.11
Řeka Jihlava
04.06.11
pořadí12.12.10.10.9.5.6.
odstup %64,371,648,0152,1197,670,388,7
% poražených soupeřů8,315,425,0---11,133,316,7
pořadí2011celkem
průměr9.19.1
medián1010
modus1010
počet závodů77
průměrný odstup od vítěze %98,998,9
průměrné % poražených soupeřů15,715,7
počet jízd1414
lepší 1. jízda3
42,9%
3
42,9%
čistých jízd4
28,6%
4
28,6%

Kategorie K1W

Řeháková Barborasl 82
05.07.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl.Hanácké
30.09.12
sl.Hanácké
29.09.12
sl.VeselínM
20.05.12
sl.Veselí nM
19.05.12
sl.Olomouc
18.05.12
řeka Morava
25.09.11
řeka Morava
24.09.11
Mlýnský náho
26.06.11
řeka Morava
12.06.11
řeka Morava
11.06.11
Řeka Jihlava
05.06.11
Řeka Jihlava
04.06.11
Řeka Morava
14.05.11
Řeka Morava
14.05.11/2
Mlýnský náho
04.05.11
Mlýnský náho
25.09.10
Mlýnský náho
25.09.10/2
Olomouc, u l
16.09.10
Olomouc, u l
16.09.10/2
Mlýnský náho
19.05.10
Řeka Jihlava
20.06.09
Řeka Jihlava
20.06.09/2
Řeka Morava
13.06.09
pořadí16.34.34.21.24.14.12.6.27.26.16.19.17.9.13.9.13.10.31.32.21.18.12.15.18.13.
odstup %50,982,1104,437,236,740,934,921,333,735,126,746,653,623,631,421,825,834,843,641,970,157,585,277,5142,2282,2
% poražených soupeřů31,815,415,4------23,550,070,623,524,234,818,233,346,720,052,936,830,814,311,44,815,08,3---------
pořadí200920102011201220142015celkem
průměr15.322.815.915.434.016.018.5
medián15211314341616
modus131296341613
počet závodů351052126
průměrný odstup od vítěze %167,359,733,334,293,350,959,3
průměrné % poražených soupeřů0,010,832,128,815,431,822,4
počet jízd61020104252
lepší 1. jízda0
0,0%
2
40,0%
4
40,0%
3
60,0%
0
0,0%
1
100,0%
10
38,5%
čistých jízd1
16,7%
2
20,0%
5
25,0%
2
20,0%
1
25,0%
2
100,0%
13
25,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C1W

Řeháková Barborasj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
řeka Moravic
21.05.11
pořadí5.5.6.3.
odstup %20,316,415,570,4
% poražených soupeřů------------
pořadí20112012celkem
průměr3.05.34.8
medián355
modus355
počet závodů134
průměrný odstup od vítěze %70,417,430,7
průměrné % poražených soupeřů0,00,00,0

Kategorie K1W

Řeháková Barborasj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
řeka Labe v
23.04.11
pořadí9.11.12.21.21.9.22.20.23.13.19.19.6.
odstup %44,336,149,226,522,434,818,019,222,114,422,422,438,3
% poražených soupeřů---------16,716,7---8,720,84,340,021,721,7---
pořadí201120122013celkem
průměr14.318.514.815.8
medián13201219
modus199219
počet závodů44513
průměrný odstup od vítěze %24,423,535,728,5
průměrné % poražených soupeřů20,98,56,711,6

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1W

Řeháková Barborasj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
řeka Moravic
21.05.11
pořadí5.5.6.3.
odstup %20,316,415,570,4
% poražených soupeřů------------
pořadí20112012celkem
průměr3.05.34.8
medián355
modus355
počet závodů134
průměrný odstup od vítěze %70,417,430,7
průměrné % poražených soupeřů0,00,00,0

Kategorie K1W

Řeháková Barborasj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
řeka Labe v
23.04.11
pořadí9.11.12.21.21.9.22.20.23.13.19.19.6.
odstup %44,336,149,226,522,434,818,019,222,114,422,422,438,3
% poražených soupeřů---------16,716,7---8,720,84,340,021,721,7---
pořadí201120122013celkem
průměr14.318.514.815.8
medián13201219
modus199219
počet závodů44513
průměrný odstup od vítěze %24,423,535,728,5
průměrné % poražených soupeřů20,98,56,711,6

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1W

Řeháková Barborasj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
řeka Moravic
21.05.11
pořadí5.5.6.3.
odstup %20,316,415,570,4
% poražených soupeřů------------
pořadí20112012celkem
průměr3.05.34.8
medián355
modus355
počet závodů134
průměrný odstup od vítěze %70,417,430,7
průměrné % poražených soupeřů0,00,00,0

Kategorie K1W

Řeháková Barborasj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Hanuš.3
07.04.13
sj.Hanuš.2
06.04.13
sj.Hanuš.1
06.04.13/2
sj.Svitava 2
23.03.13
sj.Svitava
23.03.13/2
sj.Zábřeh
13.05.12
sj.Zábřeh
12.05.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Hanušovice
25.03.12
Hanušovice
25.03.12/2
Hanušovice
24.03.12
Hanušovice
24.03.12/2
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
řeka Labe v
23.04.11
pořadí9.11.12.21.21.10.8.9.3.3.7.7.9.22.20.23.9.9.10.11.13.19.19.6.
odstup %44,336,149,226,522,423,118,421,918,918,615,215,634,818,019,222,19,59,410,911,214,422,422,438,3
% poražených soupeřů---------16,716,718,246,238,566,771,464,753,8---8,720,84,355,657,955,050,040,021,721,7---
pořadí201120122013celkem
průměr14.312.710.712.1
medián139910
modus19939
počet závodů4101024
průměrný odstup od vítěze %24,416,627,922,6
průměrné % poražených soupeřů20,937,127,430,4

Český pohár sprint

Kategorie C1W

Řeháková Barborasp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
pořadí3.5.3.4.5.5.
odstup %11,919,418,729,9109,323,6
% poražených soupeřů33,320,050,025,0---33,3
pořadí201120122013celkem
průměr5.03.54.04.2
medián5334
modus5335
počet závodů2226
průměrný odstup od vítěze %66,424,315,635,5
průměrné % poražených soupeřů16,737,526,726,9

Kategorie K1W

Řeháková Barborasj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.Č.Vrb10ČP
25.08.13
sp.Č.Vrb 9ČP
24.08.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí21.24.10.17.22.15.18.15.16.17.19.20.22.14.15.
odstup %38,781,014,516,724,814,219,819,121,529,823,219,829,713,133,7
% poražených soupeřů9,1------42,927,639,126,126,325,023,818,217,416,031,6---
pořadí2011201220132014celkem
průměr17.017.416.422.517.7
medián1517172117
modus1415102115
počet závodů355215
průměrný odstup od vítěze %25,522,718,059,926,7
průměrné % poražených soupeřů15,922,127,14,620,2

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1W

Řeháková Barborasp.Vrbné
16.09.12
sp.Veltrusy
07.07.12
pořadí5.4.
odstup %24,229,9
% poražených soupeřů20,025,0
pořadí2012celkem
průměr4.54.5
medián44
modus44
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %27,027,0
průměrné % poražených soupeřů22,522,5

Kategorie K1W

Řeháková Barborasj 117
23.08.14
sp.Vrbné
16.09.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
pořadí24.10.16.17.19.
odstup %81,018,021,529,823,2
% poražených soupeřů---57,125,023,818,2
pořadí20122014celkem
průměr15.524.017.2
medián162417
modus102410
počet závodů415
průměrný odstup od vítěze %23,181,034,7
průměrné % poražených soupeřů31,00,024,8

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1W

Řeháková Barborasp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
pořadí3.5.3.4.5.5.
odstup %11,919,418,729,9109,323,6
% poražených soupeřů33,320,050,025,0---33,3
pořadí201120122013celkem
průměr5.03.54.04.2
medián5334
modus5335
počet závodů2226
průměrný odstup od vítěze %66,424,315,635,5
průměrné % poražených soupeřů16,737,526,726,9

Kategorie K1W

Řeháková Barborasj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí21.24.10.15.18.15.16.17.19.20.22.14.15.
odstup %38,781,014,514,219,819,121,529,823,219,829,713,133,7
% poražených soupeřů9,1------39,126,126,325,023,818,217,416,031,6---
pořadí2011201220132014celkem
průměr17.017.414.322.517.4
medián1517152117
modus1415102115
počet závodů353213
průměrný odstup od vítěze %25,522,716,259,927,6
průměrné % poražených soupeřů15,922,121,74,617,9

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1W

Řeháková Barborasp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.VeselínM
20.05.12
sp.VeselínM
19.05.12
sp.Zábřeh
12.05.12
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
pořadí3.5.3.4.3.3.5.5.5.
odstup %11,919,418,729,97,78,413,2109,323,6
% poražených soupeřů33,320,050,025,050,050,042,9---33,3
pořadí201120122013celkem
průměr5.03.64.04.0
medián5334
modus5333
počet závodů2529
průměrný odstup od vítěze %66,415,615,626,9
průměrné % poražených soupeřů16,743,626,733,8

Kategorie K1W

Řeháková Barborasj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.VeselínM
20.05.12
sp.VeselínM
19.05.12
sp.Olomouc
18.05.12
sp.Zábřeh
13.05.12
sp.Zábřeh
12.05.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí21.24.10.15.18.15.16.4.9.3.4.8.17.19.20.22.14.15.
odstup %38,781,014,514,219,819,121,514,620,215,016,219,129,823,219,829,713,133,7
% poražených soupeřů9,1------39,126,126,325,080,050,083,375,058,823,818,217,416,031,6---
pořadí2011201220132014celkem
průměr17.011.514.322.514.1
medián159152115
modus144102115
počet závodů3103218
průměrný odstup od vítěze %25,519,916,259,924,6
průměrné % poražených soupeřů15,945,821,74,632,2