10. Český pohár ve sprintu + MČR U23

25.08.2013   USD České Vrbné
ředitel: Jan Šťastný   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
1.1/U23PAĎOUROVÁ Klára 1994 M Vys.Mýto00:59,63 01:01,67 00:59,63 60
2.1/DSBROŽOVÁ Tereza 1996 1 KK Opava01:00,25 01:02,28 01:00,250.62/1,053
3.1/DMSATKOVÁ Martina 1998 M KK Brno01:08,02 01:02,25 01:02,252.62/4,447
4. LAGNEROVÁ Lenka 1985 1 Č.Kruml.01:02,54 01:03,72 01:02,542.91/4,942
5. ZÁSTĚROVÁ Anna 1989 M So Písek01:08,74 01:03,52 01:03,523.89/6,538
6.2/DSČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel01:04,79 01:03,96 01:03,964.33/7,334
7.2/U23VALÍKOVÁ Radka 1991 1 Pardub.01:08,10 01:04,87 01:04,875.24/8,831
8.1/VMKRATOCHVÍLOVÁ Michaela 1975 0 Olomouc01:06,24 01:11,31 01:06,246.61/11,128
9.2/VMHALAŠKOVÁ Petra 1974 1 Olomouc01:07,12 01:09,63 01:07,127.49/12,625
10. POLÍVKOVÁ Hana 1989 2 Blovice01:07,27 01:07,75 01:07,277.64/12,822
11.1/ZSHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc01:18,40 01:07,31 01:07,317.68/12,920
12.3/U23POLESNÁ Jitka 1990 2 Loko Plz01:07,42 01:12,40 01:07,427.79/13,118
13.2/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.01:07,63 01:07,54 01:07,547.91/13,316
14.4/U23SVOBODOVÁ Jana 1993 1 Č.Lípa01:10,31 01:07,81 01:07,818.18/13,714
15.5/U23LIGURSKÁ Blanka 1994 3 Kroměříž01:08,48 01:19,74 01:08,488.85/14,812
16. PROCHÁZKOVÁ Pavla 1983 2 KK Brno01:08,56 01:10,78 01:08,568.93/15,010
17.6/U23ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel01:09,61 01:12,88 01:09,619.98/16,79
18.3/DSDRÁBKOVÁ Martina 1995 2 Kroměříž01:09,67 01:10,31 01:09,6710.04/16,88
19. HROUZKOVÁ Alena 1985 1 Kroměříž01:09,71 01:14,36 01:09,7110.08/16,97
20.2/DMBAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez.01:11,24 00:00,00 01:11,2411.61/19,56
21.3/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník01:11,94 01:15,95 01:11,9412.31/20,65
22.3/DMHUŇKOVÁ Nikola 1998 2 Val.Mez.01:12,28 00:00,00 01:12,2812.66/21,24
23.3/ZSHRICOVÁ Adéla 1999 0 Olomouc01:35,40 01:14,50 01:14,5014.87/24,93
24.1/VTYKALOVÁ Jana 1968 1 Klášter.01:17,28 01:14,77 01:14,7715.14/25,42
25.4/ZSPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 3 Olomouc01:18,78 01:34,46 01:18,7819.15/32,11
26.5/ZSVRBOVÁ Alexandra 2000 2 Horš.Týn01:21,31 01:19,80 01:19,8020.17/33,80
27.4/DSARNOŠOVÁ Karolína 1995 3 Litovel02:19,31 01:20,26 01:20,2620.63/34,60
28.6/ZSSOUČKOVÁ Karolína 1999 2 Olomouc01:24,17 01:23,67 01:23,6724.04/40,30
29.4/DMFIALOVÁ Veronika 1998 2 Olomouc02:27,71 01:48,65 01:48,6549.02/82,20
Oddíl