Procházková Pavla, 1983

Kanoe Klub Spoj Brnoregistrační číslo: 103011
výkonnostní třídy  slalom K1: 3+   C1: -   C2: -  sjezd K1: 2   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
16.10.2022 Sjezd na rozloučenou v Brně Řeka Svratka před loděnicí KK Brno. Závod č. 139 - 1500 m , závod č. 140 - 4500m závod č. 141 - 220 K1W sjezd 2. 1/VM 6.100,9OM
25
16.10.2022 Sjezd na rozloučenou v Brně Řeka Svratka před loděnicí KK Brno. Závod č. 139 - 1500 m , závod č. 140 - 4500m závod č. 141 - 220 K1W sjezd 2. 1/VM 12.983,6OM
25
15.10.2022 Sjezd na rozloučenou v Brně Řeka Svratka před loděnicí KK Brno. Závod č. 139 - 1500 m , závod č. 140 - 4500m závod č. 141 - 220 K1W sjezd 2. 1/VM 17.902,2OM
25
15.10.2022 Sjezd na rozloučenou v Brně Řeka Svratka před loděnicí KK Brno. Závod č. 139 - 1500 m , závod č. 140 - 4500m závod č. 141 - 220 K1W sjezd 2. 1/VM 17.915,0OM
25
25.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 22. 1/VM 26.4026,2OM
15
24.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 25. 1/VM 24.6024,9OM
16
19.06.2022 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži K1W slalom 13. 1/VM 32.3034,2OM
10
18.06.2022 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži K1W slalom 17. 1/VM 54.2054,6OM
8
12.06.2022 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 12. 1/VM 21.0323,4OM
15
11.06.2022 Slalom v Dolních Kounicích Reka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 17. 1/VM 31.9634,3OM
12
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 3. 1/VM 45.406,0OM
37
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova reka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 5. 1/VM 31.404,1OM
30
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici. K1W sjezd 5. 1/VM 42.905,6OM
34
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 6. 1/VM 42.905,6OM
34
19.03.2022 Sjezd v Brně + Krajský přebor JM Řeka Svratka v Jundrově start i cíl loděnice KK Brno délka tratě 4,5 km K1W sjezd 4. 1/VM 62.408,3OM
10
19.03.2022 Sjezd v Brně + Přebor města Brna viz. závod č. 1 K1W sjezd 4. 1/VM 41.0011,8OM
10
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 25. 2/VM 22.4023,4OM
4
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
KRATOCHVÍLOVÁ Michaela
7. 1/VM 14.3011,8OM
1
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 26. 2/VM 26.2026,8OM
4
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
KRATOCHVÍLOVÁ Michaela
6. 1/VM 18.4014,5OM
2
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon K1W sjezd 14. 1/VM 61.389,2ČP/OČ/OM
29/0/29
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra K1W sjezd 16. 1/VM 55.588,6ČP/OČ/OM
25/0/24
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota K1W slalom 24. 2/VM 26.2029,6OM
11
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL K1W slalom 26. 2/VM 32.1034,0OM
8
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 7. 1/VM 27.5028,2
13
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 5. 1/VM 14.0012,9
14
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 26. 3/VM 25.9022,9OM
21
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
KRATOCHVÍLOVÁ Michaela
5. 1/VM 14.109,6OM
11
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 29. 3/VM 27.6022,0OM
18
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
KRATOCHVÍLOVÁ Michaela
9. 1/VM 17.3010,6OM
5
28.07.2019 Slalom přebor Jm kraje viz. sobota K1W slalom 6. 1/VM 8.508,1OM
8
27.07.2019 Slalom - přebor Brna řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL K1W slalom 6. 1/VM 11.4011,0OM
7
30.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2X slalom
WALTER Jakub
3.   17.1013,2OM
1
30.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 14. 1/VM 15.7014,7OM
7
29.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2X slalom
WALTER Jakub
2.   14.1011,1OM
5
29.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 14. 1/VM 21.8022,1OM
9
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C2W slalom
KRATOCHVÍLOVÁ Michaela
1. 1/VM OM
3
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C2W slalom
KRATOCHVÍLOVÁ Michaela
1. 1/VM OM
3
16.03.2019 Sjezd na Svitavě - krajský přebor viz. závod č. 1 K1W sjezd 4.   86.9011,6OM
18
16.03.2019 Sjezd na Svitavě - přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1W sjezd 4.   68.7011,2OM
18
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1W slalom 25. 3/VM 21.7025,5OM
18
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1W slalom 32. 3/VM 29.3033,6OM
11
15.07.2018 Slalom v Brně K1W slalom 6. 1/VM 19.5018,9OM
3
14.07.2018 Slalom v Brně + KP Jihomoravského kraje K1W slalom 5. 1/VM 15.5014,1OM
3
17.03.2018 Sjezd na Svitavě - přebor Jm Kraje viz. závod č. 1 K1W sjezd 5.   111.6017,7OM
8
17.03.2018 Sjezd na Svitavě- přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1W sjezd 5.   140.0018,9OM
8
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le K1W sjezd 6.   85.309,6OM
26
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin K1W sjezd 8.   115.3011,0OM
22
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd     OM
0
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd     OM
0
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd 9.   123.0014,6OM
10
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd 9.   152.7018,1OM
9
03.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 14.   27.7025,2OM
2
02.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 12.   18.3015,1OM
6
19.03.2016 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1W sjezd 3.   113.3013,2OM
15
19.03.2016 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 K1W sjezd 3.   126.2015,1OM
15
09.08.2015 Slalom v Brně viz. závod č 119 K1W slalom 9.   35.3033,7OM
2
08.08.2015 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW1-2 K1W slalom 9.   34.5034,4OM
3
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 6.   52.105,2OM
14
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 6.   44.605,1OM
14
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 6.   70.506,9OM
14
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 7.   64.207,2OM
11
28.03.2015 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1W sjezd 2.   69.0011,0OM
13
28.03.2015 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 K1W sjezd 2.   67.208,8OM
13
06.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 11.   15.2013,2OM
7
05.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 15.   22.0018,1OM
3
29.03.2014 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov- Babice, náhradní trať řeka Jihlava v úseku Stříbský Mlýn - Mor. Bránice K1W sjezd 4.   79.2010,8OM
11
29.03.2014 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 K1W sjezd 4.   72.109,6OM
11
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1W slalom 36.   53.8054,9OM
11
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1W slalom 37.   38.5038,1OM
9
25.08.2013 10. Český pohár ve sprintu + MČR U23 USD České Vrbné K1W sjezd 16.   8.9315,0ČP
10
24.08.2013 9. Český pohár ve sprintu + MČR veteránů USD České Vrbné K1W sjezd 17.   11.2619,5ČP/OČ/OM
0/0/0
07.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 13.   22.0018,2OM
5
06.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 9.   16.0014,6OM
9
30.09.2012 Hanácký slalom - neděle, závod č.2 řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1W slalom 15.   19.4018,2OM
6
29.09.2012 Hanácký slalom - sobota, závod č.1 řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1W slalom 21.   23.6023,6OM
2
08.07.2012 10.Český pohár ve sjezdu - sprint - Veltrusy USD Veltrusy K1W sjezd 20.   145.35122,5ČP/OČ/OM
6/0/7
07.07.2012 9.ČP ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu - Veltrusy USD Veltrusy K1W sjezd 10.   12.6910,7ČP/OČ/OM
22/0/49
30.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 K1W slalom 12.   21.5016,9OM
9
10.06.2012 VZ ve sprintu - neděle, závod č.2 K1W sjezd 1.   OM
33
10.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 K1W slalom 13.   27.6026,3OM
7
09.06.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.1 K1W sjezd 1.   OM
33
09.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 K1W slalom 21.   36.4043,2OM
4
06.05.2012 8.Český pohár ve sjezdu - sprint, 3.nominační závod ve sprintu, MČR ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné K1W sjezd 15.   31.0820,0ČP/OČ/OM
12/0/30
05.05.2012 7.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR U23 ve sprintu, 2.nominační závod ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné K1W sjezd 10.   12.048,9ČP/OČ/OM
22/0/66
22.04.2012 4.Český pohár ve sjezdu, 2.nominační závod ve sjezdu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok-Rejštejn most K1W sjezd 9.   84.617,9ČP/OČ/OM
25/0/66
21.04.2012 3.Český pohár ve sjezdu - sprint, 1.nominační závod ve sprintu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova K1W sjezd 9.   10.557,0ČP/OČ/OM
25/0/66
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.3 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most K1W sjezd 3.   20.202,2OM
60
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.4 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 3.   14.901,9OM
60
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.1 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most K1W sjezd 5.   36.403,9OM
59
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.2 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 5.   27.603,5OM
59
17.03.2012 Sjezdy na Svitavě, závod č.1 Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice. K1W sjezd 2.   28.902,9OM
23
17.03.2012 Sjezdy na Svitavě, závod č.2 Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice. K1W sjezd 2.   13.001,3OM
23
24.04.2011 6. Český pohár ve sjezdu, sprint - Špindlerův Mlýn řeka Labe, okolo Michlova mlýna K1W sjezd 8.   14.878,7ČP/OČ/OM
28/0/43
23.04.2011 5. Český pohár ve sjezdu, klasik. - Špindlerův Mlýn řeka Labe v úseku pod přehradou Labská ve Špindlerově Mlýně K1W sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom
sobota 25.9.2010
18.   27.1024,9-
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom
neděle 26.9.2010
18.   28.2026,1-
26.09.2009
27.09.2009
57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1W slalom
sobota
18.   28.1023,2-
26.09.2009
27.09.2009
57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1W slalom
neděle
14.   26.7023,1-
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Procházková PavlaKanoe Klub Spoj Brno K1: 3+   C1:   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 04.11.22 aktualizace z registru ČSK
Procházková PavlaKanoe Klub Spoj Brno K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 20.06.22 aktualizace z registru ČSK
Procházková PavlaKanoe Klub Spoj Brno K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 04.11.21 updated from RVP
Procházková PavlaKanoe Klub Spoj Brno K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 28.06.21 updated from RVP
Procházková PavlaKanoe Klub Spoj Brno K1: 3+   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 01.12.20 updated from RVP
Procházková PavlaKanoe Klub Spoj Brno K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Procházková PavlaKanoe Klub Spoj Brno K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 13.11.18 updated from RVP
Procházková PavlaKanoe Klub Spoj Brno K1:   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 16.07.18 updated from RVP
Procházková PavlaKanoe Klub Spoj Brno K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Procházková PavlaKanoe Klub Spoj Brno K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 10.04.17 updated from RVP
Procházková PavlaKanoe Klub Spoj Brno K1:   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 23.11.16 updated from RVP
Procházková PavlaKanoe Klub Spoj Brno K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 14.04.15 updated from RVP
Procházková PavlaKanoe Klub Spoj Brno K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 28.10.14 updated from RVP
Procházková PavlaKanoe Klub Spoj Brno K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 20.11.13 updated from RVP
Procházková PavlaKanoe Klub Spoj Brno K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 28.11.12 updated from RVP
Procházková PavlaKanoe Klub Spoj Brno K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 17.11.12 updated from RVP
Procházková PavlaKanoe Klub Spoj Brno K1:   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 02.07.12 updated from RVP
Procházková PavlaKanoe Klub Spoj Brno K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 26.11.11 updated from RVP
Procházková PavlaKanoe Klub Spoj Brno K1: 3   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 25.05.11 updated from RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|1138|0|N

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Morava
33.K1W 5/6 68
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
12.K1W 5/10 160

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Morava
12.C2X
Kratochvílová Michaela
2/2 3
32.K1W 2/2 8
Sjezd: Žebříček Český Pohár
36.K1W 2/2 54
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
17.K1W 2/2 53

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
112.K1W 2/2 27
Slalom: Oblastní žebříček Morava
46.K1W 2/2 19

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Morava
1.C2W
Kratochvílová Michaela
2/2 6
11.C2X
Kratochvílová Michaela
2/2 16
18.C2X
Walter Jakub
2/2 6
37.K1W 5/6 63
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
34.K1W 2/2 36

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Morava
44.K1W 4/4 35
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
35.K1W 2/2 16

rok 2017

Sjezd: Oblastní žebříček Morava
26.K1W 5/6 67

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Morava
54.K1W 2/2 8
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
20.K1W 2/2 30

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Morava
42.K1W 2/2 5
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
14.K1W 5/6 68

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Morava
53.K1W 2/2 10
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
28.K1W 2/2 22

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
43.K1W 4/4 34
Sjezd: Žebříček Český Pohár
30.K1W 2/2 10
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 1/1 0

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Morava
36.K1W 5/5 28
Sjezd: Žebříček Český Pohár
18.K1W 5/6 106
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
6.K1W 5/14 318

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202120132012
K1W363018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2020
K1W112

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202120132012
K1W846271

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2022202120202019201820162015201420132012
K1W33324637445442534336
C2X-12-18------
C2W---1------

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2022202120192018201720162015201420132012
K1W1217343526201428616
Fotky nenalezeny.
0|1138|0|N

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Morava
33.K1W 5/6 68
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
12.K1W 5/10 160

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Morava
12.C2X
Kratochvílová Michaela
2/2 3
32.K1W 2/2 8
Sjezd: Žebříček Český Pohár
36.K1W 2/2 54
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
17.K1W 2/2 53

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
112.K1W 2/2 27
Slalom: Oblastní žebříček Morava
46.K1W 2/2 19

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Morava
1.C2W
Kratochvílová Michaela
2/2 6
11.C2X
Kratochvílová Michaela
2/2 16
18.C2X
Walter Jakub
2/2 6
37.K1W 5/6 63
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
34.K1W 2/2 36

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Morava
44.K1W 4/4 35
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
35.K1W 2/2 16

rok 2017

Sjezd: Oblastní žebříček Morava
26.K1W 5/6 67

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Morava
54.K1W 2/2 8
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
20.K1W 2/2 30

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Morava
42.K1W 2/2 5
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
14.K1W 5/6 68

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Morava
53.K1W 2/2 10
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
28.K1W 2/2 22

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
43.K1W 4/4 34
Sjezd: Žebříček Český Pohár
30.K1W 2/2 10
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 1/1 0

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Morava
36.K1W 5/5 28
Sjezd: Žebříček Český Pohár
18.K1W 5/6 106
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
6.K1W 5/14 318

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202120132012
K1W363018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2020
K1W112

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202120132012
K1W846271

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2022202120202019201820162015201420132012
K1W33324637445442534336
C2X-12-18------
C2W---1------

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2022202120192018201720162015201420132012
K1W1217343526201428616

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
41   8 47     96
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody14.914.0649
K1W17.015.01441
C2X5.35.026
C2W1.01.012
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody24,112,012,048,249
K1W00,000,000,000,041
C2X00,0116,7116,7233,36
C2W2100,000,000,02100,02
Celkem24,112,012,048,249
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody9740043233,0
K1W8231243239,0
C2X1166600,0
C2W422600,0
Celkem9740043233,0
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie K1W

Procházková Pavlasl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
pořadí7.5.
odstup %28,212,9
% poražených soupeřů75,081,8
pořadí2020celkem
průměr6.06.0
medián55
modus55
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %20,520,5
průměrné % poražených soupeřů78,478,4
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd1
25,0%
1
25,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C2W

Procházková Pavlasl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
pořadí1.1.
odstup %0,00,0
% poražených soupeřů100,0100,0
pořadí2019celkem
průměr1.01.0
medián11
modus11
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %0,00,0
průměrné % poražených soupeřů100,0100,0
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2X

Procházková Pavlasl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 86
30.06.19
sl 85
29.06.19
pořadí7.6.5.9.3.2.
odstup %11,814,59,610,613,211,1
% poražených soupeřů14,328,669,242,933,366,7
pořadí20192021celkem
průměr4.86.55.3
medián365
modus262
počet závodů426
průměrný odstup od vítěze %11,113,111,8
průměrné % poražených soupeřů53,021,542,5
počet jízd7411
lepší 1. jízda2
50,0%
0
0,0%
2
33,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Procházková Pavlasl 132
25.09.22
sl 131
24.09.22
sl 77
19.06.22
sl 76
18.06.22
sl 71
12.06.22
sl 70
11.06.22
sl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 96
28.07.19
sl 95
27.07.19
sl 86
30.06.19
sl 85
29.06.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 95
15.07.18
sl 94
14.07.18
sl 86
03.07.16
sl 85
02.07.16
sl 120
09.08.15
sl 119
08.08.15
sl 86
06.07.14
sl 84
05.07.14
Hanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
KouniceSl NE
07.07.13
KouniceSl SO
06.07.13
sl.Hanácké
30.09.12
sl.Hanácké
29.09.12
sl.Kounice
30.06.12
sl.Kroměříž
10.06.12
sl.Kroměříž
09.06.12
Mlýnský náho
25.09.10
Mlýnský náho
25.09.10/2
řeka Morava
26.09.09
řeka Morava
26.09.09/2
pořadí22.25.13.17.12.17.25.26.24.26.26.29.6.6.14.14.25.32.6.5.14.12.9.9.11.15.36.37.13.9.15.21.12.13.21.18.18.14.18.
odstup %26,224,934,254,623,434,323,426,829,634,022,922,08,111,014,722,125,533,618,914,125,215,133,734,413,218,154,938,118,214,618,223,616,926,343,226,124,923,123,2
% poražených soupeřů48,847,845,538,563,350,017,219,434,326,549,041,761,558,335,043,545,529,537,542,923,545,027,333,354,536,430,025,040,060,030,013,052,247,831,051,451,453,645,2
pořadí200920102012201320142015201620182019202020212022celkem
průměr16.018.016.423.813.09.013.017.015.825.025.517.717.6
medián141815131191261424251715
modus1418219119125624251714
počet závodů22542224622639
průměrný odstup od vítěze %23,125,525,631,415,634,120,123,016,831,825,132,925,5
průměrné % poražených soupeřů49,451,434,838,845,530,334,338,948,230,418,349,040,7
počet jízd44108444812441278
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
2
40,0%
1
25,0%
2
100,0%
1
50,0%
2
100,0%
1
25,0%
3
50,0%
1
50,0%
0
0,0%
1
16,7%
15
38,5%
čistých jízd3
75,0%
3
75,0%
5
50,0%
2
25,0%
3
75,0%
2
50,0%
1
25,0%
4
50,0%
6
50,0%
1
25,0%
0
0,0%
1
8,3%
31
39,7%

Český pohár sjezd

Kategorie K1W

Procházková Pavlasj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj.Č.Pila
22.04.12
pořadí14.16.9.
odstup %9,28,67,9
% poražených soupeřů71,765,165,2
pořadí20122021celkem
průměr9.015.013.0
medián91414
modus9149
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %7,98,98,6
průměrné % poražených soupeřů65,268,467,3

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1W

Procházková Pavlasj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj.Č.Pila
22.04.12
pořadí14.16.9.
odstup %9,28,67,9
% poražených soupeřů71,765,165,2
pořadí20122021celkem
průměr9.015.013.0
medián91414
modus9149
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %7,98,98,6
průměrné % poražených soupeřů65,268,467,3

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1W

Procházková Pavlasj 142
16.10.22
sj 141
16.10.22/2
sj 140
15.10.22
sj 139
15.10.22/2
sj 10
27.03.22
sj 9
27.03.22/2
sj 8
26.03.22
sj 7
26.03.22/2
sj 2
19.03.22
sj 1
19.03.22/2
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 2
16.03.19
sj 1
16.03.19/2
sj 1
17.03.18
sj 2
17.03.18/2
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
sj 2
19.03.16
sl 1
19.03.16/2
sj 13
12.04.15
sj 12
12.04.15/2
sj 11
11.04.15
sj 10
11.04.15/2
sj 2
28.03.15
sj 1
28.03.15/2
sl 3
29.03.14
sj 2
29.03.14/2
sj.Č.Pila
22.04.12
Hanušovice
25.03.12
Hanušovice
25.03.12/2
Hanušovice
24.03.12
Hanušovice
24.03.12/2
sj.Svitava
17.03.12
sj.Svitava
17.03.12/2
pořadí2.2.2.2.3.5.5.6.4.4.14.16.4.4.5.5.6.8.9.9.3.3.6.6.7.6.2.2.4.4.9.3.3.5.5.2.2.
odstup %3,60,95,02,26,04,15,65,611,88,39,28,611,211,618,917,79,611,018,114,615,113,25,15,27,26,98,811,09,610,87,91,92,23,53,91,32,9
% poražených soupeřů92,992,992,992,990,081,882,679,278,678,671,765,175,075,055,655,677,369,657,960,071,471,464,364,362,564,388,988,976,976,965,288,989,580,080,088,988,9
pořadí201220142015201620172018201920212022celkem
průměr4.14.04.83.08.05.04.015.03.55.1
medián34638541434
modus24639541422
počet závodů726242221037
průměrný odstup od vítěze %3,310,27,414,113,318,311,48,95,38,1
průměrné % poražených soupeřů83,176,972,271,466,255,675,068,486,276,7

Český pohár sprint

Kategorie K1W

Procházková Pavlasp.Č.Vrb10ČP
25.08.13
sp.Č.Vrb 9ČP
24.08.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí16.17.20.10.15.10.9.8.
odstup %15,019,5122,510,720,08,97,08,7
% poražených soupeřů46,444,8---55,033,359,165,250,0
pořadí201120122013celkem
průměr8.012.816.513.1
medián8101610
modus8101610
počet závodů1528
průměrný odstup od vítěze %8,733,817,226,5
průměrné % poražených soupeřů50,042,545,644,2

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1W

Procházková Pavlasp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
pořadí10.15.10.
odstup %10,720,08,9
% poražených soupeřů55,033,359,1
pořadí2012celkem
průměr11.711.7
medián1010
modus1010
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %13,213,2
průměrné % poražených soupeřů49,149,1

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1W

Procházková Pavlasp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí20.10.15.10.9.8.
odstup %122,510,720,08,97,08,7
% poražených soupeřů---55,033,359,165,250,0
pořadí20112012celkem
průměr8.012.812.0
medián81010
modus81010
počet závodů156
průměrný odstup od vítěze %8,733,829,6
průměrné % poražených soupeřů50,042,543,8

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1W

Procházková Pavlasp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.Kroměříž
10.06.12
sp.Kroměříž
09.06.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí20.10.1.1.15.10.9.8.
odstup %122,510,70,00,020,08,97,08,7
% poražených soupeřů---55,0100,0100,033,359,165,250,0
pořadí20112012celkem
průměr8.09.49.3
medián8109
modus811
počet závodů178
průměrný odstup od vítěze %8,724,122,2
průměrné % poražených soupeřů50,058,957,8