Procházková Pavla, 1983

Kanoe Klub Spoj Brnoregistrační číslo: 103011
výkonnostní třídy  slalom K1: 3+sjezd K1: 2 zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2024.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2024
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy5204021025090
Morava200409010060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy18040505030
Morava13060705040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
14.04.2024 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava - podle stavu vodočtu v Rejštejně - viz. pořad závodu K1W sjezd 10. 1/VM 66.787,6ČP/OČ/OM
37/0/46
13.04.2024 1.Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů Řeka Otava - podle stavu vodočtu v Rejštejně - viz. pořad závodu K1W sjezd 11. 1/VM 81.269,2ČP/OČ/OM
35/0/47
23.03.2024 Sjezd v Brně závod č. 1 Řeka Svratka v Brně u loděnice KK Spoj Brno. K1W sjezd 3. 1/VM 24.903,1OM
33
23.03.2024 Sjezd v Brně závod č. 2 Řeka Svratka v Brně u loděnice KK Spoj Brno. K1W sjezd 4. 1/VM 7.602,2OM
25
22.10.2023 Sjezd na rozloučenou v Brně Viz. závod č. 142 K1W sjezd 1. 1/VM OM
35
22.10.2023 Sjezd na rozloučenou v Brně Viz. závod č. 142 K1W sjezd 2. 1/VM 3.100,8OM
27
21.10.2023 Sjezd na rozloučenou v Brně Řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno. Závod č. 142 - 1300m, Závod č. 143 - 4500m, závod č. 144 - K1W sjezd 1. 1/VM OM
36
21.10.2023 Sjezd na rozloučenou v Brně Viz. závod č. 142 K1W sjezd 1. 1/VM OM
36
08.10.2023 Sjezd ve Veselí nad Moravou Řeka Morava v úseku Veselí loděnice - Vnorovy most 3,8 km K1W sjezd 2. 1/VM 10.000,9OM
12
01.10.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 26. 1/VM 22.3021,8OM
20
30.09.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 31. 2/VM 28.1029,2OM
16
11.06.2023 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži K1W slalom 20. 1/VM 32.3038,5OM
9
10.06.2023 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži K1W slalom 18. 1/VM 44.8042,8OM
10
18.03.2023 Sjezd v Brně Řeka Svratka v Jundrově. Start i cíl u loděnice K1W sjezd 4. 1/VM 56.307,2OM
31
18.03.2023 Sjezd v Brně Řeka Svratka v Jundrově. Start i cíl u loděnice K1W sjezd 5. 1/VM 26.207,4OM
27
16.10.2022 Sjezd na rozloučenou v Brně Řeka Svratka před loděnicí KK Brno. Závod č. 139 - 1500 m , závod č. 140 - 4500m závod č. 141 - 220 K1W sjezd 2. 1/VM 6.100,9OM
25
16.10.2022 Sjezd na rozloučenou v Brně Řeka Svratka před loděnicí KK Brno. Závod č. 139 - 1500 m , závod č. 140 - 4500m závod č. 141 - 220 K1W sjezd 2. 1/VM 12.983,6OM
25
15.10.2022 Sjezd na rozloučenou v Brně Řeka Svratka před loděnicí KK Brno. Závod č. 139 - 1500 m , závod č. 140 - 4500m závod č. 141 - 220 K1W sjezd 2. 1/VM 17.902,2OM
25
15.10.2022 Sjezd na rozloučenou v Brně Řeka Svratka před loděnicí KK Brno. Závod č. 139 - 1500 m , závod č. 140 - 4500m závod č. 141 - 220 K1W sjezd 2. 1/VM 17.915,0OM
25
25.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 22. 1/VM 26.4026,2OM
15
24.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 25. 1/VM 24.6024,9OM
16
19.06.2022 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži K1W slalom 13. 1/VM 32.3034,2OM
10
18.06.2022 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži K1W slalom 17. 1/VM 54.2054,6OM
8
12.06.2022 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 12. 1/VM 21.0323,4OM
15
11.06.2022 Slalom v Dolních Kounicích Reka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 17. 1/VM 31.9634,3OM
12
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 3. 1/VM 45.406,0OM
37
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova reka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 5. 1/VM 31.404,1OM
30
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici. K1W sjezd 5. 1/VM 42.905,6OM
34
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 6. 1/VM 42.905,6OM
34
19.03.2022 Sjezd v Brně + Krajský přebor JM Řeka Svratka v Jundrově start i cíl loděnice KK Brno délka tratě 4,5 km K1W sjezd 4. 1/VM 62.408,3OM
10
19.03.2022 Sjezd v Brně + Přebor města Brna viz. závod č. 1 K1W sjezd 4. 1/VM 41.0011,8OM
10
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 25. 2/VM 22.4023,4OM
4
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
KRATOCHVÍLOVÁ Michaela
7. 1/VM 14.3011,8OM
1
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 26. 2/VM 26.2026,8OM
4
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
KRATOCHVÍLOVÁ Michaela
6. 1/VM 18.4014,5OM
2
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon K1W sjezd 14. 1/VM 61.389,2ČP/OČ/OM
29/0/29
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra K1W sjezd 16. 1/VM 55.588,6ČP/OČ/OM
25/0/24
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota K1W slalom 24. 2/VM 26.2029,6OM
11
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL K1W slalom 26. 2/VM 32.1034,0OM
8
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 7. 1/VM 27.5028,2
13
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 5. 1/VM 14.0012,9
14
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 26. 3/VM 25.9022,9OM
21
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
KRATOCHVÍLOVÁ Michaela
5. 1/VM 14.109,6OM
11
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 29. 3/VM 27.6022,0OM
18
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
KRATOCHVÍLOVÁ Michaela
9. 1/VM 17.3010,6OM
5
28.07.2019 Slalom přebor Jm kraje viz. sobota K1W slalom 6. 1/VM 8.508,1OM
8
27.07.2019 Slalom - přebor Brna řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL K1W slalom 6. 1/VM 11.4011,0OM
7
30.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2X slalom
WALTER Jakub
3.   17.1013,2OM
1
30.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 14. 1/VM 15.7014,7OM
7
29.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2X slalom
WALTER Jakub
2.   14.1011,1OM
5
29.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 14. 1/VM 21.8022,1OM
9
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C2W slalom
KRATOCHVÍLOVÁ Michaela
1. 1/VM OM
3
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C2W slalom
KRATOCHVÍLOVÁ Michaela
1. 1/VM OM
3
16.03.2019 Sjezd na Svitavě - krajský přebor viz. závod č. 1 K1W sjezd 4.   86.9011,6OM
18
16.03.2019 Sjezd na Svitavě - přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1W sjezd 4.   68.7011,2OM
18
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1W slalom 25. 3/VM 21.7025,5OM
18
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1W slalom 32. 3/VM 29.3033,6OM
11
15.07.2018 Slalom v Brně K1W slalom 6. 1/VM 19.5018,9OM
3
14.07.2018 Slalom v Brně + KP Jihomoravského kraje K1W slalom 5. 1/VM 15.5014,1OM
3
17.03.2018 Sjezd na Svitavě - přebor Jm Kraje viz. závod č. 1 K1W sjezd 5.   111.6017,7OM
8
17.03.2018 Sjezd na Svitavě- přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1W sjezd 5.   140.0018,9OM
8
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le K1W sjezd 6.   85.309,6OM
26
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin K1W sjezd 8.   115.3011,0OM
22
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd     OM
0
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd     OM
0
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd 9.   123.0014,6OM
10
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd 9.   152.7018,1OM
9
03.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 14.   27.7025,2OM
2
02.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 12.   18.3015,1OM
6
19.03.2016 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1W sjezd 3.   113.3013,2OM
15
19.03.2016 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 K1W sjezd 3.   126.2015,1OM
15
09.08.2015 Slalom v Brně viz. závod č 119 K1W slalom 9.   35.3033,7OM
2
08.08.2015 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW1-2 K1W slalom 9.   34.5034,4OM
3
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 6.   52.105,2OM
14
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 6.   44.605,1OM
14
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 6.   70.506,9OM
14
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 7.   64.207,2OM
11
28.03.2015 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1W sjezd 2.   69.0011,0OM
13
28.03.2015 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 K1W sjezd 2.   67.208,8OM
13
06.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 11.   15.2013,2OM
7
05.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 15.   22.0018,1OM
3
29.03.2014 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov- Babice, náhradní trať řeka Jihlava v úseku Stříbský Mlýn - Mor. Bránice K1W sjezd 4.   79.2010,8OM
11
29.03.2014 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 K1W sjezd 4.   72.109,6OM
11
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1W slalom 36.   53.8054,9OM
11
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1W slalom 37.   38.5038,1OM
9
25.08.2013 10. Český pohár ve sprintu + MČR U23 USD České Vrbné K1W sjezd 16.   8.9315,0ČP
10
24.08.2013 9. Český pohár ve sprintu + MČR veteránů USD České Vrbné K1W sjezd 17.   11.2619,5ČP/OČ/OM
0/0/0
07.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 13.   22.0018,2OM
5
06.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 9.   16.0014,6OM
9
30.09.2012 Hanácký slalom - neděle, závod č.2 řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1W slalom 15.   19.4018,2OM
6
29.09.2012 Hanácký slalom - sobota, závod č.1 řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1W slalom 21.   23.6023,6OM
2
08.07.2012 10.Český pohár ve sjezdu - sprint - Veltrusy USD Veltrusy K1W sjezd 20.   145.35122,5ČP/OČ/OM
6/0/7
07.07.2012 9.ČP ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu - Veltrusy USD Veltrusy K1W sjezd 10.   12.6910,7ČP/OČ/OM
22/0/49
30.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 K1W slalom 12.   21.5016,9OM
9
10.06.2012 VZ ve sprintu - neděle, závod č.2 K1W sjezd 1.   OM
33
10.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 K1W slalom 13.   27.6026,3OM
7
09.06.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.1 K1W sjezd 1.   OM
33
09.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 K1W slalom 21.   36.4043,2OM
4
06.05.2012 8.Český pohár ve sjezdu - sprint, 3.nominační závod ve sprintu, MČR ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné K1W sjezd 15.   31.0820,0ČP/OČ/OM
12/0/30
05.05.2012 7.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR U23 ve sprintu, 2.nominační závod ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné K1W sjezd 10.   12.048,9ČP/OČ/OM
22/0/66
22.04.2012 4.Český pohár ve sjezdu, 2.nominační závod ve sjezdu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok-Rejštejn most K1W sjezd 9.   84.617,9ČP/OČ/OM
25/0/66
21.04.2012 3.Český pohár ve sjezdu - sprint, 1.nominační závod ve sprintu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova K1W sjezd 9.   10.557,0ČP/OČ/OM
25/0/66
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.3 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most K1W sjezd 3.   20.202,2OM
60
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.4 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 3.   14.901,9OM
60
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.1 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most K1W sjezd 5.   36.403,9OM
59
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.2 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 5.   27.603,5OM
59
17.03.2012 Sjezdy na Svitavě, závod č.1 Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice. K1W sjezd 2.   28.902,9OM
23
17.03.2012 Sjezdy na Svitavě, závod č.2 Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice. K1W sjezd 2.   13.001,3OM
23
24.04.2011 6. Český pohár ve sjezdu, sprint - Špindlerův Mlýn řeka Labe, okolo Michlova mlýna K1W sjezd 8.   14.878,7ČP/OČ/OM
28/0/43
23.04.2011 5. Český pohár ve sjezdu, klasik. - Špindlerův Mlýn řeka Labe v úseku pod přehradou Labská ve Špindlerově Mlýně K1W sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom
sobota 25.9.2010
18.   27.1024,9-
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom
neděle 26.9.2010
18.   28.2026,1-
26.09.2009
27.09.2009
57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1W slalom
sobota
18.   28.1023,2-
26.09.2009
27.09.2009
57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1W slalom
neděle
14.   26.7023,1-
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
  K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 14.02.23 aktualizace z registru ČSK
Procházková PavlaKanoe Klub Spoj Brno K1: 3+   C1:   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 04.11.22 aktualizace z registru ČSK
Procházková PavlaKanoe Klub Spoj Brno K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 20.06.22 aktualizace z registru ČSK
Procházková PavlaKanoe Klub Spoj Brno K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 04.11.21 updated from RVP
Procházková PavlaKanoe Klub Spoj Brno K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 28.06.21 updated from RVP
Procházková PavlaKanoe Klub Spoj Brno K1: 3+   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 01.12.20 updated from RVP
Procházková PavlaKanoe Klub Spoj Brno K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Procházková PavlaKanoe Klub Spoj Brno K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 13.11.18 updated from RVP
Procházková PavlaKanoe Klub Spoj Brno K1:   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 16.07.18 updated from RVP
Procházková PavlaKanoe Klub Spoj Brno K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Procházková PavlaKanoe Klub Spoj Brno K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 10.04.17 updated from RVP
Procházková PavlaKanoe Klub Spoj Brno K1:   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 23.11.16 updated from RVP
Procházková PavlaKanoe Klub Spoj Brno K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 14.04.15 updated from RVP
Procházková PavlaKanoe Klub Spoj Brno K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 28.10.14 updated from RVP
Procházková PavlaKanoe Klub Spoj Brno K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 20.11.13 updated from RVP
Procházková PavlaKanoe Klub Spoj Brno K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 28.11.12 updated from RVP
Procházková PavlaKanoe Klub Spoj Brno K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 17.11.12 updated from RVP
Procházková PavlaKanoe Klub Spoj Brno K1:   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 02.07.12 updated from RVP
Procházková PavlaKanoe Klub Spoj Brno K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 26.11.11 updated from RVP
Procházková PavlaKanoe Klub Spoj Brno K1: 3   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 25.05.11 updated from RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|1138|0|N

rok 2024

Sjezd: Žebříček Český Pohár
11.K1W 2/2 72
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
5.K1W 4/4 151

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Morava
32.K1W 4/4 55
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
10.K1W 5/7 165

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Morava
33.K1W 5/6 68
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
12.K1W 5/10 160

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Morava
12.C2X
Kratochvílová Michaela
2/2 3
32.K1W 2/2 8
Sjezd: Žebříček Český Pohár
36.K1W 2/2 54
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
17.K1W 2/2 53

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
112.K1W 2/2 27
Slalom: Oblastní žebříček Morava
46.K1W 2/2 19

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Morava
1.C2W
Kratochvílová Michaela
2/2 6
11.C2X
Kratochvílová Michaela
2/2 16
18.C2X
Walter Jakub
2/2 6
37.K1W 5/6 63
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
34.K1W 2/2 36

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Morava
44.K1W 4/4 35
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
35.K1W 2/2 16

rok 2017

Sjezd: Oblastní žebříček Morava
26.K1W 5/6 67

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Morava
54.K1W 2/2 8
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
20.K1W 2/2 30

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Morava
42.K1W 2/2 5
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
14.K1W 5/6 68

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Morava
53.K1W 2/2 10
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
28.K1W 2/2 22

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
43.K1W 4/4 34
Sjezd: Žebříček Český Pohár
30.K1W 2/2 10
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 1/1 0

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Morava
36.K1W 5/5 28
Sjezd: Žebříček Český Pohár
18.K1W 5/6 106
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
6.K1W 5/14 318

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2024202120132012
K1W11363018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2020
K1W112

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2024202120132012
K1W65846271

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20232022202120202019201820162015201420132012
K1W3233324637445442534336
C2X--12-18------
C2W----1------

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202420232022202120192018201720162015201420132012
K1W5101217343526201428616
Fotky nenalezeny.
0|1138|0|N

rok 2024

Sjezd: Žebříček Český Pohár
11.K1W 2/2 72
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
5.K1W 4/4 151

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Morava
32.K1W 4/4 55
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
10.K1W 5/7 165

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Morava
33.K1W 5/6 68
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
12.K1W 5/10 160

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Morava
12.C2X
Kratochvílová Michaela
2/2 3
32.K1W 2/2 8
Sjezd: Žebříček Český Pohár
36.K1W 2/2 54
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
17.K1W 2/2 53

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
112.K1W 2/2 27
Slalom: Oblastní žebříček Morava
46.K1W 2/2 19

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Morava
1.C2W
Kratochvílová Michaela
2/2 6
11.C2X
Kratochvílová Michaela
2/2 16
18.C2X
Walter Jakub
2/2 6
37.K1W 5/6 63
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
34.K1W 2/2 36

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Morava
44.K1W 4/4 35
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
35.K1W 2/2 16

rok 2017

Sjezd: Oblastní žebříček Morava
26.K1W 5/6 67

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Morava
54.K1W 2/2 8
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
20.K1W 2/2 30

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Morava
42.K1W 2/2 5
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
14.K1W 5/6 68

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Morava
53.K1W 2/2 10
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
28.K1W 2/2 22

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
43.K1W 4/4 34
Sjezd: Žebříček Český Pohár
30.K1W 2/2 10
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 1/1 0

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Morava
36.K1W 5/5 28
Sjezd: Žebříček Český Pohár
18.K1W 5/6 106
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
6.K1W 5/14 318

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2024202120132012
K1W11363018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2020
K1W112

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2024202120132012
K1W65846271

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20232022202120202019201820162015201420132012
K1W3233324637445442534336
C2X--12-18------
C2W----1------

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202420232022202120192018201720162015201420132012
K1W5101217343526201428616

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
45   8 58     111
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody15.614.0653
K1W17.617.01445
C2X5.35.026
C2W1.01.012
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody23,811,911,947,553
K1W00,000,000,000,045
C2X00,0116,7116,7233,36
C2W2100,000,000,02100,02
Celkem23,811,911,947,553
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody10542643331,4
K1W9033843336,7
C2X1166600,0
C2W422600,0
Celkem10542643331,4
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie K1W

Procházková Pavlasl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
pořadí7.5.
odstup %28,212,9
% poražených soupeřů75,081,8
pořadí2020celkem
průměr6.06.0
medián55
modus55
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %20,520,5
průměrné % poražených soupeřů78,478,4
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd1
25,0%
1
25,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C2W

Procházková Pavlasl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
pořadí1.1.
odstup %0,00,0
% poražených soupeřů100,0100,0
pořadí2019celkem
průměr1.01.0
medián11
modus11
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %0,00,0
průměrné % poražených soupeřů100,0100,0
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2X

Procházková Pavlasl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 86
30.06.19
sl 85
29.06.19
pořadí7.6.5.9.3.2.
odstup %11,814,59,610,613,211,1
% poražených soupeřů14,328,669,242,933,366,7
pořadí20192021celkem
průměr4.86.55.3
medián365
modus262
počet závodů426
průměrný odstup od vítěze %11,113,111,8
průměrné % poražených soupeřů53,021,542,5
počet jízd7411
lepší 1. jízda2
50,0%
0
0,0%
2
33,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Procházková Pavlasl 141
01.10.23
sl 140
30.09.23
sl 72
11.06.23
sl 71
10.06.23
sl 132
25.09.22
sl 131
24.09.22
sl 77
19.06.22
sl 76
18.06.22
sl 71
12.06.22
sl 70
11.06.22
sl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 96
28.07.19
sl 95
27.07.19
sl 86
30.06.19
sl 85
29.06.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 95
15.07.18
sl 94
14.07.18
sl 86
03.07.16
sl 85
02.07.16
sl 120
09.08.15
sl 119
08.08.15
sl 86
06.07.14
sl 84
05.07.14
Hanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
KouniceSl NE
07.07.13
KouniceSl SO
06.07.13
sl.Hanácké
30.09.12
sl.Hanácké
29.09.12
sl.Kounice
30.06.12
sl.Kroměříž
10.06.12
sl.Kroměříž
09.06.12
Mlýnský náho
25.09.10
Mlýnský náho
25.09.10/2
řeka Morava
26.09.09
řeka Morava
26.09.09/2
pořadí26.31.20.18.22.25.13.17.12.17.25.26.24.26.26.29.6.6.14.14.25.32.6.5.14.12.9.9.11.15.36.37.13.9.15.21.12.13.21.18.18.14.18.
odstup %21,829,238,542,826,224,934,254,623,434,323,426,829,634,022,922,08,111,014,722,125,533,618,914,125,215,133,734,413,218,154,938,118,214,618,223,616,926,343,226,124,923,123,2
% poražených soupeřů49,040,034,539,348,847,845,538,563,350,017,219,434,326,549,041,761,558,335,043,545,529,537,542,923,545,027,333,354,536,430,025,040,060,030,013,052,247,831,051,451,453,645,2
pořadí2009201020122013201420152016201820192020202120222023celkem
průměr16.018.016.423.813.09.013.017.015.825.025.517.723.818.1
medián14181513119126142425172017
modus141821911912562425171814
počet závodů225422246226443
průměrný odstup od vítěze %23,125,525,631,415,634,120,123,016,831,825,132,933,126,2
průměrné % poražených soupeřů49,451,434,838,845,530,334,338,948,230,418,349,040,740,7
počet jízd441084448124412886
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
2
40,0%
1
25,0%
2
100,0%
1
50,0%
2
100,0%
1
25,0%
3
50,0%
1
50,0%
0
0,0%
1
16,7%
3
75,0%
18
41,9%
čistých jízd3
75,0%
3
75,0%
5
50,0%
2
25,0%
3
75,0%
2
50,0%
1
25,0%
4
50,0%
6
50,0%
1
25,0%
0
0,0%
1
8,3%
1
12,5%
32
37,2%

Český pohár sjezd

Kategorie K1W

Procházková Pavlasj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj.Č.Pila
22.04.12
pořadí10.11.14.16.9.
odstup %7,69,29,28,67,9
% poražených soupeřů67,964,371,765,165,2
pořadí201220212024celkem
průměr9.015.010.512.0
medián9141011
modus914109
počet závodů1225
průměrný odstup od vítěze %7,98,98,48,5
průměrné % poražených soupeřů65,268,466,166,8

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1W

Procházková Pavlasj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
sj 92
27.06.21
pořadí10.11.14.
odstup %7,69,29,2
% poražených soupeřů67,964,371,7
pořadí20212024celkem
průměr14.010.511.7
medián141011
modus141010
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %9,28,48,7
průměrné % poražených soupeřů71,766,168,0

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1W

Procházková Pavlasj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj.Č.Pila
22.04.12
pořadí10.11.14.16.9.
odstup %7,69,29,28,67,9
% poražených soupeřů67,964,371,765,165,2
pořadí201220212024celkem
průměr9.015.010.512.0
medián9141011
modus914109
počet závodů1225
průměrný odstup od vítěze %7,98,98,48,5
průměrné % poražených soupeřů65,268,466,166,8

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1W

Procházková Pavlasj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
sj 5
23.03.24
sj 4
23.03.24/2
sj 145
22.10.23
sj 144
22.10.23/2
sj 143
21.10.23
sj 142
21.10.23/2
sj 168
08.10.23
sj 2
18.03.23
sj 1
18.03.23/2
sj 142
16.10.22
sj 141
16.10.22/2
sj 140
15.10.22
sj 139
15.10.22/2
sj 10
27.03.22
sj 9
27.03.22/2
sj 8
26.03.22
sj 7
26.03.22/2
sj 2
19.03.22
sj 1
19.03.22/2
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 2
16.03.19
sj 1
16.03.19/2
sj 1
17.03.18
sj 2
17.03.18/2
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
sj 2
19.03.16
sl 1
19.03.16/2
sj 13
12.04.15
sj 12
12.04.15/2
sj 11
11.04.15
sj 10
11.04.15/2
sj 2
28.03.15
sj 1
28.03.15/2
sl 3
29.03.14
sj 2
29.03.14/2
sj.Č.Pila
22.04.12
Hanušovice
25.03.12
Hanušovice
25.03.12/2
Hanušovice
24.03.12
Hanušovice
24.03.12/2
sj.Svitava
17.03.12
sj.Svitava
17.03.12/2
pořadí10.11.4.3.2.1.1.1.2.4.5.2.2.2.2.3.5.5.6.4.4.14.16.4.4.5.5.6.8.9.9.3.3.6.6.7.6.2.2.4.4.9.3.3.5.5.2.2.
odstup %7,69,22,23,10,80,00,00,00,97,27,43,60,95,02,26,04,15,65,611,88,39,28,611,211,618,917,79,611,018,114,615,113,25,15,27,26,98,811,09,610,87,91,92,23,53,91,32,9
% poražených soupeřů67,964,382,488,290,9100,0100,0100,088,981,375,092,992,992,992,990,081,882,679,278,678,671,765,175,075,055,655,677,369,657,960,071,471,464,364,362,564,388,988,976,976,965,288,989,580,080,088,988,9
pořadí20122014201520162017201820192021202220232024celkem
průměr4.14.04.83.08.05.04.015.03.52.37.04.8
medián3463854143244
modus2463954142132
počet závodů72624222107448
průměrný odstup od vítěze %3,310,27,414,113,318,311,48,95,32,35,57,1
průměrné % poražených soupeřů83,176,972,271,466,255,675,068,486,290,975,778,7

Český pohár sprint

Kategorie K1W

Procházková Pavlasp.Č.Vrb10ČP
25.08.13
sp.Č.Vrb 9ČP
24.08.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí16.17.20.10.15.10.9.8.
odstup %15,019,5122,510,720,08,97,08,7
% poražených soupeřů46,444,8---55,033,359,165,250,0
pořadí201120122013celkem
průměr8.012.816.513.1
medián8101610
modus8101610
počet závodů1528
průměrný odstup od vítěze %8,733,817,226,5
průměrné % poražených soupeřů50,042,545,644,2

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1W

Procházková Pavlasp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
pořadí10.15.10.
odstup %10,720,08,9
% poražených soupeřů55,033,359,1
pořadí2012celkem
průměr11.711.7
medián1010
modus1010
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %13,213,2
průměrné % poražených soupeřů49,149,1

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1W

Procházková Pavlasp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí20.10.15.10.9.8.
odstup %122,510,720,08,97,08,7
% poražených soupeřů---55,033,359,165,250,0
pořadí20112012celkem
průměr8.012.812.0
medián81010
modus81010
počet závodů156
průměrný odstup od vítěze %8,733,829,6
průměrné % poražených soupeřů50,042,543,8

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1W

Procházková Pavlasp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.Kroměříž
10.06.12
sp.Kroměříž
09.06.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí20.10.1.1.15.10.9.8.
odstup %122,510,70,00,020,08,97,08,7
% poražených soupeřů---55,0100,0100,033,359,165,250,0
pořadí20112012celkem
průměr8.09.49.3
medián8109
modus811
počet závodů178
průměrný odstup od vítěze %8,724,122,2
průměrné % poražených soupeřů50,058,957,8