Škorňa Adam, 2000

TJ Valašské Meziříčí
výkonnostní třídy  slalom K1: -   C1: -   C2: -  sjezd K1: -   C1: -   C2: -
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
C2M    ŠKORŇA Adam
KŘENEK Jakub
2000
1999
Val.Mez.
Val.Mez.
- - - - DNS 0/0/0
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
C2M    ŠKORŇA Adam
KŘENEK Jakub
2000
1999
Val.Mez.
Val.Mez.
- - - - DNS 0/0/0
20.09.2015 6. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L
C2M 13. 2/DMTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
2 Val.Mez.
Val.Mez.
173.36 6 164.40 16 179.3666.44/58,831
19.09.2015 5. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L
C2M 15. 3/DMTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
2 Val.Mez.
Val.Mez.
162.33 58 153.09 14 167.0946.09/38,125
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné
C2M 12. 6/DMTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
00:53,54 - 00:53,53 - 00:53,539.20/20,8-
12.09.2015 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné
C2M 6. 2/DMŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
2000
2000
2 Val.Mez.
Val.Mez.
134.75 4 136.13 2 138.1329.08/26,7-
C1M 16. 7/DMŠKORŇA Adam 2000 2 Val.Mez. 140.67 6 112.91 8 120.9128.26/30,5-
30.08.2015 Memoriál Jaroslava Foňka st. USD Veltrusy
C1M 11. 3/DMŠKORŇA Adam 2000 2 Val.Mez. 140.91 8 122.14 2 124.1419.72/18,916
29.08.2015 Memoriál Jaroslava Foňka st. USD Veltrusy
C1M 12. 4/DMŠKORŇA Adam 2000 2 Val.Mez. 145.91 4 164.06 6 149.9146.54/45,06
23.08.2015 8. Český pohár ve slalomu na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou
C2M 15.  ŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
  2 Val.Mez.
Val.Mez.
163.43 258 165.59 160 325.59196.66/152,512
22.08.2015 7. Český pohár ve slalomu na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou
C2M 14.  ŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
  2 Val.Mez.
Val.Mez.
184.97 110 162.15 108 270.15144.19/114,514
08.08.2015 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW1-2
C1M 7. 3/DMŠKORŇA Adam 2000 2 Val.Mez. 109.50 2 106.00 2 108.0012.10/12,68
26.07.2015 6. Český pohár ve slalomu v Troji + MČR dospělých USD Troja
C2M 21. 3/DMŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
2000
2000
2 Val.Mez.
Val.Mez.
141.09 64 152.25 62 205.09101.48/97,95
25.07.2015 5. Český pohár ve slalomu v Troji + MČR U23 USD Troja
C2M 17. 2/DMŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
2000
2000
2 Val.Mez.
Val.Mez.
177.93 64 172.36 8 180.3673.58/68,99
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
C1M 12. 3/DMŠKORŇA Adam 2000 2 Val.Mez. 127.70 2 124.60 2 126.6016.30/14,812
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
C1M 10. 3/DMŠKORŇA Adam 2000 2 Val.Mez. 119.50 4 124.10 54 123.5013.10/11,9-
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině
C1M 13. 6/DMŠKORŇA Adam 2000 0 Val.Mez. - - - - 12:54,47126.16/19,5-
C2M 9. 5/DMTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
- - - - 12:54,37140.21/22,1-
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině
C1M 12. 6/DMŠKORŇA Adam 2000 0 Val.Mez. - - - - 12:27,76125.26/20,1-
C2M 12. 7/DMTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
- - - - 12:30,96138.52/22,6-
24.05.2015 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
C2M 8. 2/DMTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
2 Val.Mez.
Val.Mez.
151.25 62 144.69 4 148.6930.08/25,447
23.05.2015 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
C2M 8. 2/DMTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
2 Val.Mez.
Val.Mez.
153.39 14 159.13 56 167.3940.04/31,447
17.05.2015 4. Český pohár ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka
C2M 20.  ŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
  2 Val.Mez.
Val.Mez.
151.89 64 143.55 112 215.89113.37/110,66
16.05.2015 3. Český pohár ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka
C2M 21.  ŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
  2 Val.Mez.
Val.Mez.
160.30 62 150.84 310 222.30110.06/98,15
10.05.2015 2. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy
C2M 21.  ŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
  2 Val.Mez.
Val.Mez.
161.97 72 163.71 20 183.7180.47/77,95
09.05.2015 1. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy
C2M 20.  ŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
  2 Val.Mez.
Val.Mez.
159.53 18 142.19 12 154.1954.74/55,06
19.04.2015 Spálovský slalom na Kamenici Kamenice nad soutokem s Vošmendou
C1M 8. 2/DMŠKORŇA Adam 2000 2 Val.Mez. 128.80 4 124.90 4 128.9030.00/30,317
C2M 2. 1/DMTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
2 Val.Mez.
Val.Mez.
134.10 2 134.80 6 136.1011.90/9,66
18.04.2015 Spálovský slalom na Kamenici Kamenice nad soutokem s Vošmendou
C1M 7. 2/DMŠKORŇA Adam 2000 2 Val.Mez. 133.60 0 132.00 0 132.0026.20/24,821
C2M 2. 1/DMTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
2 Val.Mez.
Val.Mez.
142.10 16 144.40 4 148.403.70/2,66
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
C1M 17. 2/ZSŠKORŇA Adam 2000 3 Val.Mez. 144.02 58 136.43 0 136.4323.08/20,414
C2M 7. 1/ZSTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
2 Val.Mez.
Val.Mez.
135.81 6 158.39 6 141.8127.27/23,820
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
C1M 25. 2/ZSŠKORŇA Adam 2000 3 Val.Mez. 132.68 2 132.24 4 134.6828.18/26,512
C2M 6. 1/ZSTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
2 Val.Mez.
Val.Mez.
134.49 2 137.30 2 136.4917.88/15,129
21.09.2014 6. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka
C2M 16.  TICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
2 Val.Mez.
Val.Mez.
155.26 210 0.00 999 365.26260.33/248,122
C1M    ŠKORŇA Adam 2000 3 Val.Mez. 0.00 999 0.00 999 999.00 0
20.09.2014 5. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka.
C2M 18.  TICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
2 Val.Mez.
Val.Mez.
159.51 100 129.12 214 259.51155.15/148,718
C1M 39.  ŠKORŇA Adam 2000 3 Val.Mez. 162.35 2 156.75 12 164.3570.83/75,79
14.09.2014 MČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
C2M 13.  TICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
  3 Val.Mez.
Val.Mez.
01:04,76 - 01:06,60 - 01:04,7611.05/20,6-
13.09.2014 MČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
C2M 8.  TICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
  2 Val.Mez.
Val.Mez.
147.40 14 148.46 58 161.4046.78/40,8-
07.09.2014 MČR žáků ve sprintu na Paraplíčku řeka Jizera sportovní areál Paraplíčko
C1M 5. 5/ZSŠKORŇA Adam 2000 0 Val.Mez. 00:45,07 - 00:44,49 - 00:44,495.25/13,4-
C2M 4. 4/ZSTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
00:42,54 - 00:42,04 - 00:42,043.82/10,0-
06.09.2014 MČR žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko
C2M 2.  TICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
  2 Val.Mez.
Val.Mez.
120.13 4 118.11 2 120.111.03/0,9-
C1M 11.  ŠKORŇA Adam 2000 3 Val.Mez. 117.24 4 116.95 0 116.9523.05/24,5-
10.08.2014 Slalom v Brandýse + 4.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
C2M 6. 3/ZSTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
2 Val.Mez.
Val.Mez.
134.88 60 142.85 10 152.8511.35/8,06
C1M 22. 6/ZSŠKORŇA Adam 2000 3 Val.Mez. 119.07 6 118.06 4 122.0632.88/36,920
09.08.2014 MČR ve sjezdu žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
C1M 4. 4/ZSŠKORŇA Adam 2000 Val.Mez. - - - - 09:52,7030.80/5,53
09.08.2014 Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
C2M 2. 1/ZSTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
2 Val.Mez.
Val.Mez.
126.97 4 122.29 4 126.292.15/1,722
C1M 31. 8/ZSŠKORŇA Adam 2000 3 Val.Mez. 124.86 104 116.56 10 126.5637.35/41,917
06.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
C1M 8. 1/ZSŠKORŇA Adam 2000 3 Val.Mez. 126.10 54 124.30 0 124.3015.70/14,56
C2M 2. 1/ZSTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
133.70 2 133.20 2 135.2012.10/9,813
K1M 20. 5/ZSŠKORŇA Adam 2000 0 Val.Mez. 131.00 4 129.90 8 135.0034.20/33,97
05.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
C1M 9. 2/ZSŠKORŇA Adam 2000 3 Val.Mez. 135.30 2 137.20 0 137.2020.90/18,06
C2M 3. 1/ZSTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
144.10 4 142.60 0 142.6014.00/10,99
K1M 23. 6/ZSŠKORŇA Adam 2000 0 Val.Mez. 140.80 2 136.60 6 142.6036.20/34,08
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
C1M 10. 6/ZSŠKORŇA Adam 2000 3 Val.Mez. 101.68 4 104.09 2 105.6822.78/27,511
C2M 2. 1/ZSTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
111.17 4 112.32 0 112.322.99/2,79
29.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 3. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
C2M 5. 3/ZSTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
01:04,00 - 01:05,80 - 01:04,007.00/12,34
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
C1M 10. 6/ZSŠKORŇA Adam 2000 3 Val.Mez. 107.88 2 110.25 0 109.8823.38/27,011
C2M 3. 2/ZSTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
119.63 6 123.26 4 125.637.74/6,64
28.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 2. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
C2M 5. 3/ZSTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
01:02,38 - 01:02,72 - 01:02,384.23/7,34
15.06.2014 4. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
C2M 17. 1/ZSTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
164.45 160 156.14 10 166.1452.38/46,020
14.06.2014 3. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
C2M 20. 2/ZSTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
169.79 14 146.29 60 183.7975.93/70,412
01.06.2014 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
C2M 16.  TICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
206.71 8 183.05 106 214.71107.71/100,722
31.05.2014 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
C2M 16.  TICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
0.00 999 170.45 162 332.45222.40/202,122
11.05.2014 Kroměřížský slalom Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha
C1M 5. 1/ZSŠKORŇA Adam 2000 3 Val.Mez. 112.60 50 114.10 0 114.1015.60/15,84
C2M 1. 1/ZSTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
123.30 4 119.40 2 121.40 11
11.05.2014 Kroměřížský sprint Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha
C2M 2. 1/ZSTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
02:15,80 - 02:24,90 - 02:15,807.70/6,01
10.05.2014 Slalom v Kroměříži
C1M 5. 1/ZSŠKORŇA Adam 2000 3 Val.Mez. 120.30 6 118.80 0 118.8019.80/20,04
C2M 1. 1/ZSTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
127.00 2 142.00 8 129.00 11
10.05.2014 Sprint v Kroměříži
C2M 2. 1/ZSTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
02:11,20 - 02:19,70 - 02:11,2012.20/10,31
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most
C2M    TICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
- - - - DNS 0
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou
C2M    TICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
- - - - DNS 0
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce
C1M 30. 4/ZSŠKORŇA Adam 2000 3 Val.Mez. 134.30 4 143.30 0 138.3049.00/54,97
C2M 7. 3/ZSTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
1920
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
149.90 110 129.90 2 131.9031.20/31,010
28.09.2013 MČR žáků v klasickém sjezdu na Hynkově Morava Hynkov u Olomouce
C1M 3. 3/ZSŠKORŇA Adam 2000 0 Val.Mez. - - - - 08:18,6030.50/6,5-
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce
C1M 33. 6/ZSŠKORŇA Adam 2000 3 Val.Mez. 138.03 4 127.10 4 131.1037.06/39,43
28.09.2013 MČR žáků v klasickém sjezdu na Hynkově Morava Hynkov u Olomouce
C2M 6. 6/ZSTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
1920
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
- - - - 08:26,2034.20/7,2-
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce
C2M 12. 3/ZSTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
1920
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
143.40 8 143.50 56 151.4042.10/38,56
08.09.2013 MČR žáků ve sprintu ve Valašském Meziříčí
C1M 9.  ŠKORŇA Adam 2000 Val.Mez. 01:08,26 - 01:09,88 - 01:08,267.56/12,5-
C2M 7.  TICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
1920
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
01:02,54 - 01:02,36 - 01:02,368.69/16,2-
07.09.2013 Finále Media Bohemia Českého poháru žáků ve vodním slalomu 2013 + MČR žáků ve slalomu
C2M 7.  TICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
158.82 0 157.56 2 158.8228.21/21,6-
C1M 9.  ŠKORŇA Adam 2000 3 Val.Mez. 149.67 6 146.80 0 146.8021.75/17,4-
07.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 23. 4/ZSŠKORŇA Adam 2000 0 Val.Mez. 137.00 2 137.40 0 137.4039.20/39,98
C2M 7. 2/ZSŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
1920
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
0.00 999 164.10 60 224.1085.20/61,30
C1M 10. 4/ZSŠKORŇA Adam 2000 0 Val.Mez. 145.70 0 139.20 0 139.2029.30/26,72
06.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
C2M 5. 1/ZSŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
1920
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
152.40 2 150.90 4 154.4017.20/12,52
C1M 9. 4/ZSŠKORŇA Adam 2000 0 Val.Mez. 131.40 4 138.90 4 135.4034.30/33,93
23.06.2013 Slalom ve Veselí nad Moravou řeka Morava v prostoru silničního mostu
C1M    ŠKORŇA Adam 2000 0 Val.Mez. 0.00 999 0.00 999 999.00 0
C2M    TICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
1920
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
0.00 999 0.00 999 999.00 0
22.06.2013 Slalom ve Veselí nad Moravou
C1M 8. 3/ZSŠKORŇA Adam 2000 0 Val.Mez. 107.40 6 116.20 60 113.4029.00/34,40
C2M 8. 2/ZSČÁŇ Libor
ŠKORŇA Adam
1919
1999
3 Val.Mez.
Val.Mez.
148.60 60 142.60 54 196.6088.30/81,50
09.06.2013 Sjezd v Litovli řeka Morava,nad Litovlí
C1M 11. 2/ZSŠKOR?A Adam 2000 0 Val.Mez. - - - - 12:03,90102.40/16,53
C2M 8. 5/ZSTICHÝ Št?pán
ŠKOR?A Adam
1920
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
- - - - 11:57,70114.10/18,91
08.06.2013 Sjezd v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu - individuální + MČR veteránů v dlouhém sjezdu řeka Morava,nad Litovlí
C1M 24. 6/ZSŠKOR?A Adam 2000 0 Val.Mez. - - - - 12:04,20151.60/26,50
C2M 15. 5/ZSTICHÝ Št?pán
ŠKOR?A Adam
1920
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
- - - - 11:37,60112.20/19,20
05.05.2013 Sprinty v Opavě + 2. ČP žáků ve sprintu USD Opava
C1M 5. 4/ZSŠKORŇA Adam 2000 0 Val.Mez. 04:40,57 - 00:00,00 - 04:40,57224.37/399,20
05.05.2013 Slalom v Opavě + 2. ČP žáků ve slalomu USD Opava
C1M 16. 8/ZSŠKORŇA Adam 2000 0 Val.Mez. 151.01 4 147.50 8 155.0162.69/67,91
05.05.2013 Sprinty v Opavě + 2. ČP žáků ve sprintu USD Opava
C2M 2. 2/ZSTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
1920
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
00:55,78 - 00:58,34 - 00:55,781.28/2,31
05.05.2013 Slalom v Opavě + 2. ČP žáků ve slalomu USD Opava
C2M 6. 3/ZSTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
1920
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
175.73 10 141.80 6 147.8042.45/40,32
04.05.2013 Sprinty v Opavě + 1. ČP žáků ve sprintu USD Opava
C1M 6. 5/ZSŠKORŇA Adam 2000 0 Val.Mez. 01:22,42 - 01:58,31 - 01:22,4225.00/43,51
04.05.2013 Slalom v Opavě + 1. ČP žáků ve slalomu KK Opava
C1M 16.  ŠKORŇA Adam 2000 Val.Mez. 171.44 4 198.83 6 175.4480.81/85,42
04.05.2013 Sprinty v Opavě + 1. ČP žáků ve sprintu USD Opava
C2M 3. 2/ZSTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
1920
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
01:02,16 - 00:59,26 - 00:59,265.36/9,91
04.05.2013 Slalom v Opavě + 1. ČP žáků ve slalomu KK Opava
C2M 7.  TICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
0.00 999 151.37 12 163.3747.49/41,01
09.09.2012 Finále ČP žáků ve sprintu, MČR žáků ve sprintu USD Roztoky u Křivoklátu
C2M 7.  ŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
01:23,83 - 01:24,11 - 02:47,9426.02/18,3-
C1M 9.  ŠKORŇA Adam 2000 Val.Mez. 01:35,35 - 01:45,55 - 03:20,9063.90/46,6-
08.09.2012 Finále Media Bohemie ČP žáků ve slalomu, MČR žáků ve slalomu USD Roztoky u Křivoklátu
C2M 9.  ŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
197.13 106 176.91 200 303.13192.80/174,7-
C1M 20.  ŠKORŇA Adam 2000 Val.Mez. 167.58 208 177.29 102 279.29182.74/189,3-
01.07.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2
C1M 15. 1/ZMŠKORŇA Adam 2000 Val.Mez. 159.60 0 164.10 2 159.6036.30/29,40
30.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1
C1M 13. 1/ZMŠKORŇA Adam 2000 Val.Mez. 169.00 0 164.10 2 166.1044.06/36,10
C2M 9. 1/ZMŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
181.10 4 169.00 4 173.0037.90/28,14
24.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, 4.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí
C2M 25. 1/ZMŠtěpán Tichý
Adam Škorňa
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
181.26 10 193.14 8 191.2673.04/61,80
C1M 56. 5/ZMAdam Škorňa 2000 0 Val.Mez. 180.95 56 164.63 2 166.6367.28/67,71
23.06.2012 VZ ve sprintu - sobota, 5.ČP žáků ve sjezdu řeka Otava, Strakonice Podskalí
C1M 17. 1/ZMŠKORŇA Adam 2000 0 Val.Mez. 00:56,20 - 00:55,21 - 01:51,4137.15/50,00
C2M 10. 1/ZMTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
00:52,21 - 00:49,56 - 01:41,7821.50/26,80
23.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, 3.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí
C2M 27. 1/ZMŠtěpán Tichý
Adam Škorňa
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
152.20 6 156.78 2 158.2052.89/50,20
C1M 66. 5/ZMAdam Škorňa 2000 0 Val.Mez. 0.00 0 139.87 2 141.8751.65/57,20
20.05.2012 VZ ve sprintu - neděle, závod č.2 řeka Morava ve Veselí nad Moravou
C1M 11.  ŠKORŇA Adam 2000 Val.Mez. 01:30,80 - 01:24,40 - 02:55,2055.60/46,50
20.05.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Morava ve Veselí nad Moravou
C1M 17. 1/ZMŠKORŇA Adam 2000 Val.Mez. 172.20 12 163.90 0 163.9060.80/59,00
C2M 3. 1/ZMŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
2000
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
173.30 12 167.30 0 167.3028.40/20,42
20.05.2012 VZ ve sprintu - neděle, závod č.2 řeka Morava ve Veselí nad Moravou
C2M 4. 1/ZMŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
2000
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
01:25,80 - 01:23,70 - 02:49,5030.40/21,90
19.05.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.1 řeka Morava ve Veselí nad Moravou
C1M 11.  ŠKORŇA Adam 2000 Val.Mez. 01:26,60 - 01:24,40 - 02:51,0051.30/42,91
19.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Morava ve Veselí nad Moravou
C1M 16. 1/ZMŠKORŇA Adam 2000 Val.Mez. 142.70 14 149.20 4 153.2060.10/64,60
C2M 3. 1/ZMŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
2000
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
158.20 8 151.90 6 157.9033.30/26,72
19.05.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.1 řeka Morava ve Veselí nad Moravou
C2M 4. 1/ZMŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
2000
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
01:22,90 - 01:23,50 - 02:46,4030.00/22,00
13.05.2012 VZ ve sjezdu - neděle, 2.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov
C1M 12. 2/ZMŠKORŇA Adam 2000 0 Val.Mez. - - - - 25:47,20285.70/22,60
C2M 5. 1/ZMŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
2000
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
- - - - 24:29,40135.50/10,20
12.05.2012 VZ ve sprintu - sobota, 1.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov
C1M 12. 2/ZMŠKORŇA Adam 2000 0 Val.Mez. 02:57,90 - 02:37,30 - 05:35,2098.50/41,60
C2M 5. 1/ZMŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
2000
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
02:27,20 - 02:25,30 - 04:52,5041.40/16,51
06.05.2012 VZ ve slalomu - neděle, 2.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí
C2M 15.  TICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
216.39 164 0.00 999 380.39264.32/227,70
K1M 88.  ŠKORŇA Adam 2000 Val.Mez. 150.11 106 152.78 6 158.7873.59/86,46
05.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, 1.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí
C2M 15.  TICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
209.72 10 211.59 64 219.7296.54/78,40
K1M 91.  ŠKORŇA Adam 2000 Val.Mez. 159.39 8 149.40 2 151.4057.41/61,14
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.3 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most
C2M 8. 1/ZMŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
2000
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
- - - - 19:24,00224.90/23,90
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.4 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C2M 8. 1/ZMŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
2000
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
- - - - 16:38,30190.10/23,50
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.1 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most
C2M 8. 1/ZMŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
2000
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
- - - - 19:15,90210.20/22,20
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.2 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C2M 8. 1/ZMŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
2000
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
- - - - 16:32,30180.10/22,20
17.03.2012 Sjezdy na Svitavě, závod č.1 Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice.
C2M 5.  ŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
2000
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
- - - - 23:12,90361.00/35,00
17.03.2012 Sjezdy na Svitavě, závod č.2 Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice.
C2M 5.  ŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
2000
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
- - - - 23:11,30339.20/32,20
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce
K1M 76. 11/ZMŠKORŇA Adam 2000 0 Val.Mez. 170.40 58 232.50 6 228.40131.00/134,50
C2M 21. 3/ZMŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
2000
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
223.70 60 245.00 114 283.70168.30/145,80
24.09.2011 Hanácký slalom - sobota řeka Morava v Hynkově u Olomouce
C2M 25. 3/ZMŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
2000
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
199.30 104 213.10 52 265.10149.10/128,50
K1M 83. 13/ZMŠKORŇA Adam 2000 0 Val.Mez. 159.30 56 194.90 54 215.30119.30/124,30
10.09.2011 MČR žáků ve slalomu - individuální závod Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost ww 1-2
K1M 60.  ŠKORŇA Adam 2000 Val.Mez. 239.37 58 207.85 156 297.37203.30/216,1-
C2M 12.  ŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
2000
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
0.00 0 231.79 262 493.79370.09/299,2-
10.07.2011 Slalom v Kadani - neděle, 6.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn
C2M 12. 5/ZMŠKORŇA Adam
KŘENEK Jakub
2000
1999
0 Val.Mez.
Val.Mez.
173.80 58 213.70 10 223.70110.60/97,80
K1M 97. 22/ZMŠKORŇA Adam 2000 0 Val.Mez. 197.60 250 169.80 4 173.8091.30/110,70
09.07.2011 Slalom v Kadani - sobota, 5.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn
C2M 14. 5/ZMŠKORŇA Adam
KŘENEK Jakub
2000
1999
0 Val.Mez.
Val.Mez.
0.00 999 207.80 10 217.80125.80/136,70
K1M 98. 22/ZMŠKORŇA Adam 2000 0 Val.Mez. 166.30 6 167.70 6 172.30102.60/147,20
12.06.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most
K1M 41. 5/ZMŠKORŇA Adam 2000 Val.Mez. 166.80 0 154.70 50 166.8079.30/90,60
11.06.2011 VZ ve slalomu - sobota řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most
K1M 48. 5/ZMŠKORŇA Adam 2000 Val.Mez. 216.90 110 214.10 158 326.90247.10/309,60
05.06.2011 Slalom v Dolních Kounicích - neděle Řeka Jihlava pod mostem mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 30. 4/ZMŠKORŇA Adam 2000 0 Val.Mez. 180.20 4 180.10 0 180.1061.40/51,70
04.06.2011 Slalom v Dolních Kounicích - sobota Řeka Jihlava pod mostem mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 27. 4/ZMŠKORŇA Adam 2000 0 Val.Mez. 167.00 58 180.30 2 182.3066.20/57,00
14.05.2011-15.05.2011 Slalom v Kroměříži Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha
K1M
sobota
38. 5/ZMŠKORŇA Adam 2000 0 Val.Mez. 191.70 256 227.30 252 447.70348.10/349,50
K1M
neděle
31. 3/ZMŠKORŇA Adam 2000 0 Val.Mez. 297.30 108 203.00 104 307.00206.70/206,10
01.09.2007 7.Český pohár ve slalomu - Lipno Lipno, pod přehradou
C2M    Baroň Petr
Fusek Radomir
1991
1990
2 Val.Mez.
Val.Mez.
0.00 0 0.00 0  0
03.06.2007 4.NKZ, 4.ČPJ ve slalomu, 4.nominační závod RD USD Veltrusy
K1M 59.  Baroň Petr 1991 2 Val.Mez. 128.11 12 0.00 999 1139.11  0
02.06.2007 3.NKZ, 3.ČPJ ve slalomu, 3.nominační závod RD USD Veltrusy
K1M 94.  Baroň Petr 1991 2 Val.Mez. 158.09 10 0.00 999 1167.09  0
23.09.2006 MČR dorostu ve slalomu USD Roudnice
K1M 42.  BAROŇ Petr 1991 3 Val.Mez. 156.47 6 181.96 10 354.43129.82/57,8-
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Škorňa AdamTJ Valašské Meziříčí K1:   C1: 3   C2: 2 K1:   C1:   C2: 23.11.16 updated from RVP
Škorňa AdamTJ Valašské Meziříčí K1:   C1: 2   C2: 2 K1:   C1:   C2: 3 02.11.15 updated from RVP
Škorňa AdamTJ Valašské Meziříčí K1:   C1: 3   C2: 2 K1:   C1:   C2: 3 28.10.14 updated from RVP
Škorňa AdamTJ Valašské Meziříčí K1:   C1: 3   C2: 3 K1:   C1:   C2: 3 07.07.14 updated from RVP
Škorňa AdamTJ Valašské Meziříčí K1:   C1: 3   C2: 3 K1:   C1:   C2: 28.08.13 updated from RVP
Škorňa AdamTJ Valašské Meziříčí K1:   C1:   C2: 3 K1:   C1:   C2: 16.07.13 updated from RVP
Škorňa AdamTJ Valašské Meziříčí K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 29.05.12 updated from RVP
Škorňa AdamTJ Valašské Meziříčí K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 25.05.11 inserted RVP

rok 2017

Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C2M
Křenek Jakub
2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Křenek Jakub
2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Křenek Jakub
2/2 0

rok 2015

Slalom: Žebříček Český Pohár
21.C2M
Tichý Štěpán
6/8 52
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
5.C2M
Tichý Štěpán
4/4 150
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
99.C1M 4/4 60
73.C2M
Tichý Štěpán
2/2 12
Slalom: Oblastní žebříček Morava
34.C1M 2/2 20

rok 2014

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
46.C1M 2/2 9
13.C2M
Tichý Štěpán
4/6 86
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
126.C1M 2/2 37
53.C2M
Tichý Štěpán
2/2 28
Slalom: Oblastní žebříček Morava
18.C1M 5/8 54
3.C2M
Tichý Štěpán
5/8 84
123.K1M 2/2 15
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
72.C1M 1/1 3
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
16.C2M
Tichý Štěpán
5/6 10

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
38.C1M 5/8 17
13.C2M
Tichý Štěpán
5/7 21
 C2M
Čáň Libor
1/1 0
144.K1M 1/1 8
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
37.C1M 4/4 4
22.C2M
Tichý Štěpán
4/4 3

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
200.C1M 2/2 1
 C2M
Tichý Štěpán
4/4 0
332.K1M 2/2 10
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 4/4 0
22.C2M
Tichý Štěpán
3/3 8
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
 C2M
Tichý Štěpán
1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
38.C1M 4/4 1
21.C2M
Tichý Štěpán
5/10 1

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Křenek Jakub
2/2 0
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Tichý Štěpán
2/2 0
 K1M 5/8 0

Statistika výsledků

Český pohár slalom

Kategorie C2M

Škorňa Adamsl 126
23.08.15
sl 125
22.08.15
sl 104
26.07.15
sl 103
25.07.15
sl 48
17.05.15
sl 47
16.05.15
sl 38
10.05.15
sl 37
09.05.15
pořadí15.14.21.17.20.21.21.20.
odstup % *)152,5114,597,968,9110,698,177,955,0
% poražených soupeřů *)6,713,3---15,8---------13,6
pořadí2015celkem
průměr18.618.6
medián2020
modus2121
počet závodů88
průměrný odstup od vítěze % *)96,996,9
průměrné % poražených soupeřů *)6,26,2
počet jízd1616
lepší 1. jízda3
37,5%
3
37,5%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1M

Škorňa Adamsl 146
12.09.15
sl 127
06.09.14
MČRž slalom
07.09.13
sl.Křivoklát
08.09.12
pořadí16.11.9.20.
odstup % *)30,524,517,4189,3
% poražených soupeřů *)51,650,055,613,6
pořadí2012201320142015celkem
průměr20.09.011.016.014.0
medián209111611
modus20911169
počet závodů11114
průměrný odstup od vítěze % *)189,317,424,530,565,4
průměrné % poražených soupeřů *)13,655,650,051,642,7
počet jízd22228
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
1
50,0%
1
50,0%
0
0,0%
2
25,0%

Kategorie C2M

Škorňa Adamsl 146
12.09.15
sl 104
26.07.15
sl 103
25.07.15
sl 131
13.09.14
sl 127
06.09.14
MČRž slalom
07.09.13
sl.Křivoklát
08.09.12
Řeka Svratka
10.09.11
pořadí6.21.17.8.2.7.9.12.
odstup % *)26,797,968,940,80,921,6174,7299,2
% poražených soupeřů *)66,7---15,846,292,357,1------
pořadí20112012201320142015celkem
průměr12.09.07.05.014.710.3
medián12972178
modus1297262
počet závodů111238
průměrný odstup od vítěze % *)299,2174,721,620,864,591,3
průměrné % poražených soupeřů *)0,00,057,169,327,534,8
počet jízd2224616
lepší 1. jízda1
100,0%
1
100,0%
1
100,0%
1
50,0%
1
33,3%
5
62,5%
čistých jízd1
50,0%
0
0,0%
1
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
12,5%

Kategorie K1M

Škorňa AdamŘeka Svratka
10.09.11
USD Roudnice
23.09.06
pořadí60.42.
odstup % *)216,157,8
% poražených soupeřů *)10,629,3
pořadí20062011celkem
průměr42.060.051.0
medián426042
modus426042
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze % *)57,8216,1137,0
průměrné % poražených soupeřů *)29,310,620,0
počet jízd224
lepší 1. jízda1
100,0%
1
100,0%
2
100,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

NKZ slalom

Kategorie C2M

Škorňa Adamsl 150
20.09.15
sl 149
19.09.15
sl 56
24.05.15
sl 55
23.05.15
sl 135
21.09.14
sl 134
20.09.14
sl 68
15.06.14
sl 67
14.06.14
sl 59
01.06.14
sl 58
31.05.14
pořadí13.15.8.8.16.18.17.20.16.16.
odstup %58,838,125,431,4248,1148,746,070,4100,7202,1
% poražených soupeřů25,022,241,736,4------20,05,06,3---
pořadí20142015celkem
průměr17.211.014.7
medián16816
modus16816
počet závodů6410
průměrný odstup od vítěze %136,038,497,0
průměrné % poražených soupeřů5,231,315,7
počet jízd10818
lepší 1. jízda4
66,7%
2
50,0%
6
60,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Škorňa AdamUSD Veltrusy
03.06.07
USD Veltrusy
02.06.07
pořadí59.94.
odstup %0,00,0
% poražených soupeřů42,010,6
pořadí2007celkem
průměr76.576.5
medián5959
modus5959
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %0,00,0
průměrné % poražených soupeřů26,326,3
počet jízd22
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Škorňa Adamsl 137
30.08.15
sl 136
29.08.15
sl 19
19.04.15
sl 18
18.04.15
sl 108
10.08.14
sl 107
09.08.14
sl.Strakonic
24.06.12
sl.Strakonic
23.06.12
pořadí11.12.8.7.22.31.56.66.
odstup %18,945,030,324,836,941,967,757,2
% poražených soupeřů56,538,953,357,152,338,811,35,8
pořadí201220142015celkem
průměr61.026.59.526.6
medián5622812
modus562277
počet závodů2248
průměrný odstup od vítěze %62,539,429,840,3
průměrné % poražených soupeřů8,645,651,539,3
počet jízd44816
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
1
25,0%
2
25,0%
čistých jízd1
25,0%
0
0,0%
2
25,0%
3
18,8%

Kategorie C2M

Škorňa Adamsl 19
19.04.15
sl 18
18.04.15
sl 108
10.08.14
sl 107
09.08.14
sl.Strakonic
24.06.12
sl.Strakonic
23.06.12
2.ČPž Trutno
06.05.12
1.ČPž Trutno
05.05.12
Kadaňský mlý
10.07.11
Kadaňský mlý
09.07.11
pořadí2.2.6.2.25.27.15.15.12.14.
odstup %9,62,68,01,761,850,2227,778,497,8136,7
% poražených soupeřů75,075,050,090,0------------8,3---
pořadí2011201220142015celkem
průměr13.020.54.02.012.0
medián12152212
modus1215222
počet závodů242210
průměrný odstup od vítěze %117,3104,54,96,167,5
průměrné % poražených soupeřů4,20,070,075,029,8
počet jízd374418
lepší 1. jízda0
0,0%
4
100,0%
0
0,0%
1
50,0%
5
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Škorňa Adam2.ČPž Trutno
06.05.12
1.ČPž Trutno
05.05.12
Kadaňský mlý
10.07.11
Kadaňský mlý
09.07.11
pořadí88.91.97.98.
odstup %86,461,1110,7147,2
% poražených soupeřů16,313,55,05,8
pořadí20112012celkem
průměr97.589.593.5
medián978891
modus978888
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %128,973,7101,3
průměrné % poražených soupeřů5,414,910,2
počet jízd448
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
1
25,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Škorňa Adamsl 119
08.08.15
sl 82
05.07.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 86
06.07.14
sl 84
05.07.14
sl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
sl 39
11.05.14
sl 37
10.05.14
Hanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
KouniceSl NE
07.07.13
KouniceSl SO
06.07.13
sl.Veselí
22.06.13
sl.Opava2
05.05.13
sl.Opava1
04.05.13
sl.D.Kounice
01.07.12
sl.Kounice
30.06.12
sl.VeselínM
20.05.12
sl.Veselí nM
19.05.12
pořadí7.12.17.25.8.9.10.10.5.5.30.33.10.9.8.16.16.15.13.17.16.
odstup %12,614,820,426,514,518,027,527,015,820,054,939,426,733,934,467,985,429,436,159,064,6
% poražených soupeřů62,563,351,538,553,350,064,064,063,663,632,620,035,738,512,56,36,36,714,3------
pořadí2012201320142015celkem
průměr15.317.411.19.513.9
medián15169712
modus13165710
počet závodů478221
průměrný odstup od vítěze %47,348,921,213,734,7
průměrné % poražených soupeřů5,321,756,162,935,6
počet jízd81416442
lepší 1. jízda1
25,0%
5
71,4%
3
37,5%
0
0,0%
9
42,9%
čistých jízd3
37,5%
3
21,4%
6
37,5%
0
0,0%
12
28,6%

Kategorie C2M

Škorňa Adamsl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 86
06.07.14
sl 84
05.07.14
sl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
sl 39
11.05.14
sl 37
10.05.14
Hanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
KouniceSl NE
07.07.13
KouniceSl SO
06.07.13
sl.Veselí
22.06.13
sl.Opava2
05.05.13
sl.Opava1
04.05.13
sl.Kounice
30.06.12
sl.VeselínM
20.05.12
sl.Veselí nM
19.05.12
řeka Morava
25.09.11
řeka Morava
24.09.11
pořadí7.6.2.3.2.3.1.1.7.12.7.5.8.6.7.9.3.3.21.25.
odstup %23,815,19,810,92,76,60,00,031,038,561,312,581,540,341,028,120,426,7145,8128,5
% poražených soupeřů68,476,290,080,087,583,3100,0100,060,038,9---33,312,5---25,046,750,050,09,1---
pořadí2011201220132014celkem
průměr23.05.07.43.16.9
medián213726
modus213713
počet závodů237820
průměrný odstup od vítěze %137,225,143,78,636,2
průměrné % poražených soupeřů4,648,924,285,750,5
počet jízd46121638
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
2
28,6%
4
50,0%
7
35,0%
čistých jízd0
0,0%
1
16,7%
0
0,0%
2
12,5%
3
7,9%

Kategorie K1M

Škorňa Adamsl 86
06.07.14
sl 84
05.07.14
KouniceSl NE
07.07.13
řeka Morava
25.09.11
řeka Morava
24.09.11
řeka Morava
12.06.11
řeka Morava
11.06.11
Řeka Jihlava
05.06.11
Řeka Jihlava
04.06.11
Řeka Morava
14.05.11
Řeka Morava
14.05.11/2
pořadí20.23.23.76.83.41.48.30.27.31.38.
odstup %33,934,039,9134,5124,390,6309,651,757,0206,1349,5
% poražených soupeřů42,445,045,03,86,813,06,017,123,56,3---
pořadí201120132014celkem
průměr46.823.021.540.0
medián38232031
modus27232023
počet závodů81211
průměrný odstup od vítěze %165,439,934,0130,1
průměrné % poražených soupeřů9,645,043,719,0
počet jízd162422
lepší 1. jízda5
62,5%
0
0,0%
1
50,0%
6
54,5%
čistých jízd2
12,5%
1
50,0%
0
0,0%
3
13,6%

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1M

Škorňa Adamsj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sj 109
09.08.14
MČRž sjezd
28.09.13
sj.Litovel M
08.06.13
pořadí13.12.4.3.24.
odstup %19,520,15,56,526,5
% poražených soupeřů25,035,357,183,314,8
pořadí201320142015celkem
průměr13.54.012.511.2
medián341212
modus34123
počet závodů2125
průměrný odstup od vítěze %16,55,519,815,6
průměrné % poražených soupeřů49,157,130,243,1

Kategorie C2M

Škorňa Adamsj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
MČRž sjezd
28.09.13
sj.Litovel M
08.06.13
pořadí9.12.6.15.
odstup %22,122,67,219,2
% poražených soupeřů50,035,361,512,5
pořadí20132015celkem
průměr10.510.510.5
medián699
modus696
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %13,222,417,8
průměrné % poražených soupeřů37,042,739,8

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Škorňa Adamsj.Litovel2
09.06.13
sj.Litovel M
08.06.13
sj.Zábřeh
13.05.12
pořadí11.24.12.
odstup %16,526,522,6
% poražených soupeřů37,514,8---
pořadí20122013celkem
průměr12.017.515.7
medián121112
modus121111
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %22,621,521,9
průměrné % poražených soupeřů0,026,217,4

Kategorie C2M

Škorňa Adamsj.Litovel2
09.06.13
sj.Litovel M
08.06.13
sj.Zábřeh
13.05.12
Hanušovice
25.03.12
Hanušovice
25.03.12/2
Hanušovice
24.03.12
Hanušovice
24.03.12/2
sj.Svitava
17.03.12
sj.Svitava
17.03.12/2
pořadí8.15.5.8.8.8.8.5.5.
odstup %18,919,210,223,523,922,222,232,235,0
% poražených soupeřů22,212,520,0------------------
pořadí20122013celkem
průměr6.711.57.8
medián888
modus888
počet závodů729
průměrný odstup od vítěze %24,219,023,0
průměrné % poražených soupeřů2,917,46,1

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1M

Škorňa Adamsl 129
07.09.14
MČRž sprint
08.09.13
sp.Křivoklát
09.09.12
pořadí5.9.9.
odstup %13,412,546,6
% poražených soupeřů63,627,338,5
pořadí201220132014celkem
průměr9.09.05.07.7
medián9959
modus9959
počet závodů1113
průměrný odstup od vítěze %46,612,513,424,2
průměrné % poražených soupeřů38,527,363,643,1

Kategorie C2M

Škorňa Adamsl 148
13.09.15
sl 133
14.09.14
sl 129
07.09.14
MČRž sprint
08.09.13
sp.Křivoklát
09.09.12
pořadí12.13.4.7.7.
odstup %20,820,610,016,218,3
% poražených soupeřů15,420,072,740,014,3
pořadí2012201320142015celkem
průměr7.07.08.512.08.6
medián774127
modus774127
počet závodů11215
průměrný odstup od vítěze %18,316,215,320,817,2
průměrné % poražených soupeřů14,340,046,415,432,5

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Škorňa Adamsp.Opava2
05.05.13
sp.Opava1
04.05.13
sp.VeselínM
20.05.12
sp.VeselínM
19.05.12
sp.Zábřeh
12.05.12
pořadí5.6.11.11.12.
odstup %399,243,546,542,941,6
% poražených soupeřů---16,79,19,1---
pořadí20122013celkem
průměr11.35.59.0
medián11511
modus11511
počet závodů325
průměrný odstup od vítěze %43,7221,4114,7
průměrné % poražených soupeřů6,18,47,0

Kategorie C2M

Škorňa Adamsj 74
29.06.14
sj 73
28.06.14
sj 40
11.05.14
sj 38
10.05.14
sp.Opava2
05.05.13
sp.Opava1
04.05.13
sp.VeselínM
20.05.12
sp.VeselínM
19.05.12
sp.Zábřeh
12.05.12
pořadí5.5.2.2.2.3.4.4.5.
odstup %12,37,36,010,32,39,921,922,016,5
% poražených soupeřů60,060,0------50,033,325,025,033,3
pořadí201220132014celkem
průměr4.32.53.53.6
medián4224
modus4222
počet závodů3249
průměrný odstup od vítěze %20,16,19,012,0
průměrné % poražených soupeřů27,841,730,031,8
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále