3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L.

09.06.2018   USD Roudnice
ředitel: Ondřej Zajíc   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/U23LHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha98.87 2 103.49 100 100.87 75
2. JÁNĚ Michal 1986 MT Dukla B.99.43 2 97.80 4 101.430.56/0,675
3. LOKKEM Zach 1994 9 USA102.84 4 100.44 2 102.441.57/1,60
4.2/U23HEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.106.73 4 103.00 0 103.002.13/2,175
5. FOUKAL Pavel 1987 2+ Dukla B.115.83 4 104.27 0 104.273.40/3,475
6. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha105.80 0 104.42 0 104.423.55/3,568
7.3/U23KUNA Václav 1998 1 SKVS ČB122.24 108 103.05 2 105.054.18/4,168
8.1/DSHEGER Vojtěch 2000 1 Dukla B.105.35 2 100.83 6 106.835.96/5,968
9. KARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha113.57 4 107.80 0 107.806.93/6,968
10.2/DSNOVOTNÝ Petr 2000 1 Olomouc111.50 54 108.12 0 108.127.25/7,268
11.1/DMLHOTA Kryštof 2002 2+ USK Pha113.34 150 110.58 2 112.5811.71/11,668
12.3/DSURBAN Daniel 2001 2+ Šumperk123.36 4 112.61 4 116.6115.74/15,662
13.4/U23NOVOTNÝ Jan 1998 2+ Olomouc111.32 6 130.04 152 117.3216.45/16,357
14.4/DSWENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn111.91 6 118.14 52 117.9117.04/16,953
15. FUSEK Radomír 1990 2+ Val.Mez.114.58 4 110.97 54 118.5817.71/17,649
16.5/U23KAMINSKÝ Jan 1999 2+ USK Pha113.28 6 114.47 58 119.2818.41/18,346
17. PEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy111.45 8 135.35 4 119.4518.58/18,443
18.2/DMSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB120.83 14 112.10 10 122.1021.23/21,040
19.1/VMHROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja114.71 52 123.67 2 125.6724.80/24,637
20.5/DSGÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha120.30 6 129.31 106 126.3025.43/25,235
21.2/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV130.36 114 121.00 6 127.0026.13/25,933
22.3/VMBUCHTEL Martin 1982 2+ Hubertus114.54 54 124.01 4 128.0127.14/26,931
23.1/ZSURBAN Michal 2004 2 Šumperk116.24 304 124.10 4 128.1027.23/27,029
24.3/DMKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc125.49 56 128.46 0 128.4627.59/27,427
25.6/U23LERCH Adam 1998 1 Dukla B.122.72 6 105.64 52 128.7227.85/27,625
26.6/DSPŘÍHODA Lukáš 2001 3+ USK Pha141.52 66 123.50 6 129.5028.63/28,425
27.4/VMCUC Michal 1977 3+ Tech.Pha131.17 6 126.75 6 132.7531.88/31,623
28.7/DSFIALA Jakub 2001 2 Olomouc125.03 8 124.75 58 133.0332.16/31,921
29.4/DMŘÍHA Matyáš 2003 2 USK Pha137.35 6 130.65 4 134.6533.78/33,519
30.8/DSKOLÁČEK Petr 2001 2 Dukla B.165.83 156 139.98 6 145.9845.11/44,717
31.5/DMULITZKA Oliver 2002 3+ KK Opava133.54 14 149.34 52 147.5446.67/46,315
32.2/ZSVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha146.31 2 201.60 2 148.3147.44/47,014
33.3/ZSBEIER Matouš 2004 2 Trutnov142.04 10 145.03 206 152.0451.17/50,713
34.1/VPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB156.85 12 146.11 6 152.1151.24/50,812
35.4/ZSRAŠNER Karel 2004 3+ Postřelm146.66 156 147.81 8 155.8154.94/54,511
36.6/DMLERCH Eduard 2002 2+ Dukla B.114.12 52 115.38 104 166.1265.25/64,710
37.7/DMŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB144.55 60 158.22 8 166.2265.35/64,89
38.5/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc154.29 14 161.95 454 168.2967.42/66,88
39.8/DMKRÁL Adam 2003 2 USK Pha137.19 150 117.52 56 173.5272.65/72,07
40.5/VMRAŠEK Michal 1977 2+ Dukla B.113.11 104 114.23 60 174.2373.36/72,76
41. LESKOVJAN Martin 1986 2 Tech.Pha117.81 62 128.19 110 179.8178.94/78,35
42.9/DMČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB170.32 14 204.37 112 184.3283.45/82,74
43.6/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc191.19 112 189.56 0 189.5688.69/87,93
44.7/U23PŘÍHODA Matouš 1998 1 USK Pha105.32 154 105.19 108 213.19112.32/111,42
45.9/DSBOHATÝ Karel 2001 2+ Dukla B.115.39 156 124.40 104 228.40127.53/126,42
46.10/DMKUNEŠ Daniel 2003 3+ Horš.Týn165.29 68 158.69 108 233.29132.42/131,31
47.2/VKUČERA Tomáš 1970 2 RK Troja124.00 114 171.95 108 238.00137.13/135,90
48.7/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor172.56 162 246.14 6 252.14151.27/150,00
49.8/ZSDRÁBEK Matyáš 2005 3+ KVS HK234.38 206 204.23 56 260.23159.36/158,00
50.3/VFILIPI Robert 1964 3+ Č.Lípa246.27 104 235.36 68 303.36202.49/200,70
51.9/ZSPOLLERT Jan 2005 2 USK Pha153.38 154 168.82 162 307.38206.51/204,70
52.11/DMJANOUŠEK Viktor 2003 2 USK Pha164.79 158 157.84 262 322.79221.92/220,00
53.10/ZSHARTL Jakub 2004 2 Horš.Týn1.00 999 168.67 160 328.67227.80/225,80
54.12/DMMÍL Jakub 2003 3+ Trutnov155.32 216 238.96 260 371.32270.45/268,10
55.13/DMWENDL Samuel 2003 3+ Horš.Týn175.28 204 4.00 999 379.28278.41/276,00
  ŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB1.00 999 1.00 999 999.00 0
  PEXA Jakub 1994 2+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MALÝ Vojtěch 1986 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JÁNĚ Jakub 1990 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VĚTROVSKÝ Jan 1997 1 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl