Wave 2007

04.07.2007-05.07.2007   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:        
kompletní výsledky závodu

kategorie K1W   sobota

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. HILGERTOVÁ Štěpána, 1968, Dukla B./ HILGERTOVÁ Štěpána 1968 1 Dukla B./119.66 0 113.95 0 233.61  -
2. BLAŽKOVÁ Šárka 1989 1 Dukla B./119.12 2 126.84 4 251.96 18.35/7,9-
3. GROSSMANNOVÁ Zdenka 1965 1 Kralupy/129.19 2 123.24 2 256.43 22.82/9,8-
4. YAMADA Asahi 1984 JPN129.45 4 129.10 2 264.55 30.94/13,2-
5. JONES Natasha 1991 Australia Jun./133.05 2 129.11 2 266.16 32.55/13,9-
6. DRAHOZALOVÁ Jana 1990 2+ Roudnice/139.88 2 127.38 0 269.26 35.65/15,3-
7. VESELÁ Linda 1980 2+ Tech.Pha/132.45 4 132.61 6 275.06 41.45/17,7-
8. BENEŠOVÁ Martina 1986 2+ Sušice/140.00 4 132.71 0 276.71 43.10/18,4-
9. ŘEPOVÁ Markéta 1975 USK Pha/141.15 4 139.99 0 285.14 51.53/22,1-
10. SMAŽÍKOVÁ Markéta 1988 2+ Dukla B./144.79 6 138.86 4 293.65 60.04/25,7-
11. LOGAN Ashleigh 1991 Australia Jun./139.04 4 146.86 6 295.90 62.29/26,7-
12. BORROWS Alison 1992 Australia Jun./152.14 4 144.17 6 306.31 72.70/31,1-
13. MAŠKOVÁ Alena 1976 2 USK Pha/153.02 2 150.19 2 307.21 73.60/31,5-
14. LAWRENCE Jacqueline 1982 Big River Canoe Club/125.49 6 126.43 50 307.92 74.31/31,8-
15. MOLLISON Kate 1988 AUS126.87 50 131.58 2 310.45 76.84/32,9-
16. BOURRY Caroline 1985 S.V.Vaulx en Velin/129.06 50 132.86 0 311.92 78.31/33,5-
17. PINKAVOVÁ Marta 1986 2+ Dukla B./161.37 2 146.14 6 315.51 81.90/35,1-
18. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2 ČSAD Plz/148.76 8 157.57 4 318.33 84.72/36,3-
19. HOVINE Raphelle 1988 S.V.Vaulx en Velin/155.19 2 158.00 4 319.19 85.58/36,6-
20. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice/139.65 4 137.19 52 332.84 99.23/42,5-
21. TOMS Madeline 1990 Australia Jun./156.48 4 168.08 6 334.56 100.95/43,2-
22. MACHIKO Saito 1986 JPN147.01 2 135.22 52 336.23 102.62/43,9-
23. LAWRENCE Rosalyn 1989 Australia Jun./169.28 50 127.04 0 346.32 112.71/48,2-
24. PERETT Tania 1986 NZL135.97 54 140.66 54 384.63 151.02/64,6-
25. KOUŠOVÁ Tereza 1992 3 USK Pha/173.18 56 159.13 2 390.31 156.70/67,1-
26. SUŠÁNKOVÁ Markéta 1992 2 USK Pha/177.51 52 159.64 6 395.15 161.54/69,1-
27. VÁCHOVÁ Barbora 1988 2+ SK VS ČB/147.02 54 149.64 54 404.66 171.05/73,2-
28. POLESNÁ Jitka 1990 3 Loko Plz/158.72 52 190.49 4 405.21 171.60/73,5-
29. POKORNÁ Iva 1985 2 SK VS ČB/158.96 0 142.44 104 405.40 171.79/73,5-
30. NOVÁČKOVÁ Karolina 1978 2 Hubertus/161.41 54 150.57 54 419.98 186.37/79,8-
31. FIŠEROVÁ Lenka 1988 3 ČSAD Plz/168.89 104 164.02 52 488.91 255.30/109,3-
32. HROMÁDKOVÁ Lucie 1982 3 Č.Skal./178.61 104 167.77 56 506.38 272.77/116,8-
33. BRÁDKOVÁ Alice 1988 2 Roudnice/159.63 100 155.14 100 514.77 281.16/120,4-
34. MONDEKOVÁ Hana 1978 Boh.Pha/227.66 52 170.91 108 558.57 324.96/139,1-
  PIKSOVÁ Kateřina 1992 USK Pha/0.00 0 0.00 0  -
  KOZOHORSKÁ Alžběta 1990 2 Roztoky/0.00 0 0.00 0  -
  ŠTĚPÁNOVÁ Tereza 1986 2 SK VS ČB/0.00 0 0.00 0  -
  JANOUŠKOVÁ Eva 1990 1 USK Pha/0.00 0 0.00 0  -
  URBANOVÁ Miroslava 1988 1 Dukla B./0.00 0 0.00 0  -
Oddíl

Historie procházení