Slalomy v Táboře, neděle

12.05.2013   Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka.
ředitel: Miloš Kotek   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:        
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSPaloudová Anežka 1999 2 Č.Kruml.109.75 2 109.89 2 111.75 46
2.1/Lagnerová Lenka 1985 3 Č.Kruml.125.90 0 112.09 0 112.090.34/0,342
3.1/DMDušková Kateřina 1998 2 USK Pha112.63 0 114.24 2 112.630.88/0,838
4.1/VMČerná Lucie 1977 2 Kadaň115.23 0 111.39 2 113.391.64/1,534
5.2/Krejčová Kristýna 1991 2+ Kralupy114.14 2 113.70 0 113.701.95/1,730
6.3/Kozohorská Alžběta 1990 2 Roztoky118.88 4 112.02 2 114.022.27/2,026
7.2/ZSDušková Michala 2000 2 USK Pha119.03 4 114.55 2 116.554.80/4,322
8.1/ZMDvořáková Eliška 2001 3 USK Pha118.56 0 122.63 4 118.566.81/6,118
9.1/VLagnerová Jana 1959 2 Soběslav135.39 0 120.68 2 122.6810.93/9,817
10.4/Pinkavová Marta 1986 3 RK Troja129.13 2 125.33 0 125.3313.58/12,216
11.5/Pospíšilová Jitka 1989 3 VS Tábor143.74 6 126.72 2 128.7216.97/15,215
12.2/ZMNesnídalová Lucie 2002 L.Žatec0.00 999 130.00 0 130.0018.25/16,314
13.2/DMMaňasová Michaela 1997 3 Hubertus141.84 8 139.83 2 141.8330.08/26,913
14.2/VMBeranová Eliška 1970 3 KVS Pha4146.69 0 143.25 4 146.6934.94/31,312
15.3/ZSPaloudová Karolína 2000 3 Č.Kruml.141.43 6 140.73 8 147.4335.68/31,911
16.3/ZMStrasserová Bára 2001 3 L.Žatec145.36 4 153.03 4 149.3637.61/33,710
17.6/Vanková Markéta 1979 3 Hubertus176.41 4 143.64 6 149.6437.89/33,99
18.4/ZMKrálová Adéla 2001 3 USK Pha148.50 4 144.84 6 150.8439.09/35,08
19.7/Benháková Anna 1993 3 Jablonec145.28 14 143.33 10 153.3341.58/37,27
20.5/ZMFilipi Viktorie 2002 Č.Lípa178.44 2 0.00 999 180.4468.69/61,56
21.3/DMKoudelková Veronika 1998 Č.Kruml.192.70 10 169.56 12 181.5669.81/62,55
22.8/Maikranzová Kateřina 1990 Tech.Pha157.34 56 143.34 56 199.3487.59/78,44
23.6/ZMVaňková Klára 2001 3 VS Tábor212.00 106 154.20 56 210.2098.45/88,13
24.4/DMPetriláková Ludmila 1998 3 Hubertus152.30 60 155.27 58 212.30100.55/90,02
25.5/DMPšeničková Jana 1998 3 Rakovník165.86 58 143.40 204 223.86112.11/100,31
26.7/ZMWeislová Eliška 2002 USK Pha239.00 4 170.11 152 243.00131.25/117,40
27.4/ZSHonischová Barbora 1999 Kadaň172.66 206 167.05 150 317.05205.30/183,70
28.9/Pajmová Jana 1984 Kadaň180.86 156 177.46 156 333.46221.71/198,40
29.8/ZMPajmová Sandra 2002 Kadaň173.91 302 190.31 202 392.31280.56/251,10
  Benešová Marie 1961 2 Sušice0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Blažková Tereza 2000 2 USK Pha0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Habichová Alena 1969 3 VS Tábor0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Chalupská Jana 2000 Kadaň0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Žatecká Nikola 2002 KVSPísek0.00 0 0.00 0 0.00 0
Oddíl

Historie procházení