Slalom v Třebechovicích

28.09.2019   řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
ředitel: Jiří Měchura   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSSAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.103.00 2 104.60 0 104.60 87
2.1/DSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK110.90 0 110.70 0 110.706.10/5,883
3.1/VMBAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha110.30 2 111.10 0 111.106.50/6,279
4. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor112.80 0 113.50 0 112.808.20/7,875
5.2/ZSSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 2 USK Pha112.70 2 114.70 0 114.7010.10/9,771
6.1/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor115.80 0 120.30 10 115.8011.20/10,767
7.3/ZSHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn112.70 4 110.70 6 116.7012.10/11,663
8. ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 2 Dv.Král.118.90 0 121.80 2 118.9014.30/13,759
9.2/DSBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa118.30 2 117.10 2 119.1014.50/13,955
10.4/ZSMOTLOVÁ Andrea 2006 3+ KVS HK119.30 0 118.30 2 119.3014.70/14,151
11.2/VMHAUCKOVÁ Ilona 1978 2 KVS HK120.40 0 121.50 2 120.4015.80/15,147
12.5/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3+ Vys.Mýto118.50 2 118.50 2 120.5015.90/15,243
13.6/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3+ KVS HK121.20 0 126.50 2 121.2016.60/15,942
14.1/VPODZIMKOVÁ Markéta 1974 3+ Klášter.122.60 8 121.40 0 121.4016.80/16,141
15.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav122.20 0 121.70 0 121.7017.10/16,340
16.7/ZSNEKOLNÁ Žofie 2006 3+ KK Brand131.00 0 122.10 0 122.1017.50/16,739
17.1/ZMBOČKOVÁ Kateřina 2007 3+ SKVS ČB127.10 0 123.10 0 123.1018.50/17,738
18.2/ZMSAKALOVÁ Markéta 2007 3 Kralupy123.90 4 122.70 2 124.7020.10/19,237
19.3/ZMVOJTÍKOVÁ Klára 2007 3 KK Brand123.20 4 122.80 2 124.8020.20/19,336
20.8/ZSRIANTOVÁ Marie 2006 3+ VS Tábor123.60 6 123.30 2 125.3020.70/19,835
21.4/ZMSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 3 KK Brand125.00 2 125.80 0 125.8021.20/20,334
22.5/ZMRIANTOVÁ Anežka 2008 3+ VS Tábor125.90 0 127.30 0 125.9021.30/20,433
22.9/ZSŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub.123.90 2 124.90 4 125.9021.30/20,432
24.10/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3 KVS HK126.10 0 124.50 2 126.1021.50/20,631
25.2/VLACINOVÁ Leona 1974 3+ Semily126.70 0 125.90 2 126.7022.10/21,130
25.6/ZMSAKALOVÁ Magdaléna 2007 3+ Kralupy125.60 6 126.70 0 126.7022.10/21,129
27.3/VŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3+ Semily127.90 0 4.00 999 127.9023.30/22,328
28.4/VŠEJVLOVÁ Lenka 1973 3 Rakovník131.20 0 128.00 2 130.0025.40/24,327
29.11/ZSHAVIÁROVÁ Zuzana 2005 3 Třebech.132.10 0 130.80 0 130.8026.20/25,026
30.3/VMPŘIBYLOVÁ Karolina 1978 3+ Hubertus133.60 0 131.50 0 131.5026.90/25,725
30.7/ZMPETRIKOVÁ Barbora 2008 3 L.Žatec132.40 4 129.50 2 131.5026.90/25,724
32.2/DMPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice126.30 52 130.20 2 132.2027.60/26,423
33.8/ZMVACULOVÁ Lucie 2008 3 KK Brand133.40 0 130.30 2 132.3027.70/26,522
34.12/ZSJANSKÁ Lucie 2006 3 Dv.Král.130.90 2 130.50 2 132.5027.90/26,721
35.9/ZMJIRASOVÁ Klára 2008 3 USK Pha131.50 2 128.80 4 132.8028.20/27,020
36.3/DSKLIŠČOVÁ Barbora 2002 3+ Třebech.133.40 0 136.10 2 133.4028.80/27,519
37.4/VMDOLEŽALOVÁ Zuzana 1980 3 Kralupy129.00 54 129.70 4 133.7029.10/27,818
38.3/DMSLÁDKOVÁ Linda 2004 3 Loko Plz137.80 0 132.90 2 134.9030.30/29,017
39.10/ZMPODUŠKOVÁ Klára 2008 3 USK Pha136.00 4 136.60 0 136.6032.00/30,616
40.11/ZMBEIEROVÁ Běta 2008 3 Trutnov137.00 8 137.20 0 137.2032.60/31,215
41.4/DSMÁROVÁ Zuzana 2001 3+ VS Tábor135.60 6 135.60 2 137.6033.00/31,514
42.5/VMMARKOVÁ Jitka 1978 3 Trutnov138.00 2 137.90 2 139.9035.30/33,713
43.5/DSVESELÁ Veronika 2002 3 Pardub.138.40 4 145.70 4 142.4037.80/36,112
44.12/ZMTESAŘOVÁ Eliška 2007 3 Dukla B.138.50 6 146.10 6 144.5039.90/38,111
45.6/DSSADÍLKOVÁ Lucie 2002 3 Pardub.141.60 8 140.80 4 144.8040.20/38,410
46.5/VNOVÁKOVÁ Marcela 1974 3 VS Tábor146.40 4 145.70 0 145.7041.10/39,39
47.13/ZMKYLBERGEROVÁ Iva 2007 3 Ot.Strak149.00 2 141.80 4 145.8041.20/39,48
48.4/DMPANZEROVÁ Kateřina 2003 Loko Plz144.80 2 144.60 4 146.8042.20/40,37
49.6/VKOHOUTOVÁ Lenka 1974 3 Rakovník148.40 6 142.90 4 146.9042.30/40,46
50.14/ZMBLÁHOVÁ Karolína 2007 Č.Lípa141.80 6 144.90 4 147.8043.20/41,35
51.6/VMKONVALINKOVÁ Irena 1977 3 Pardub.149.10 6 150.00 4 154.0049.40/47,24
52.15/ZMJINDRÁKOVÁ Eliška 2007 Tech.Pha146.80 8 151.80 6 154.8050.20/48,03
53.5/DMŠANDOVÁ Anežka 2003 Pardub.148.30 102 154.70 2 156.7052.10/49,82
54.1/U23MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov156.00 2 159.10 2 158.0053.40/51,11
55.13/ZSJINDRÁKOVÁ Anna 2005 Tech.Pha156.40 6 165.60 2 162.4057.80/55,30
56.16/ZMČELLÁROVÁ Zuzana 2007 USK Pha162.30 2 162.40 6 164.3059.70/57,10
57.14/ZSLEVOVÁ Viktorie 2006 Trutnov182.80 6 202.30 58 188.8084.20/80,50
58.17/ZMVIKOVÁ Anna 2008 Trutnov176.20 112 184.40 12 196.4091.80/87,80
59.15/ZSHOVORKOVÁ Martina 2005 Třebech.183.70 58 183.80 14 197.8093.20/89,10
  BROŽOVÁ Petra 1994 Frol4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOČKOVÁ Bára 2003 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení