Viková Anna, 2008

Loko Trutnovregistrační číslo: 060091
výkonnostní třídy  slalom K1: 2 C1: 3sjezd K1: 1 zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2024.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2024
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy5204021025090
Morava200409010060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy18040505030
Morava13060705040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
19.05.2024 8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 12. 3/DM 6.2111,0ČP/OČ/OM
33/50/0
18.05.2024 7. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR dorostu + Akademické MČR USD Veltrusy K1W sjezd 7. 1/DM 5.4110,0ČP/OČ/OM
46/74/0
21.04.2024 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici + MČR dospělí Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
20.04.2024 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 7. 2/DM 228.6619,4ČP/OČ/OM
46/12/0
14.04.2024 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava - podle stavu vodočtu v Rejštejně - viz. pořad závodu K1W sjezd 5. 1/DM 36.454,2ČP/OČ/OM
53/75/0
13.04.2024 1.Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů Řeka Otava - podle stavu vodočtu v Rejštejně - viz. pořad závodu K1W sjezd 7. 1/DM 69.887,9ČP/OČ/OM
46/62/0
07.04.2024 Slalom v Trutnově - 58. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1W slalom 2. 1/DM 5.344,0
28
07.04.2024 Slalom v Trutnově - 58. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C2X slalom
GOMBOŠ Miroslav
   
0
06.04.2024 Sprint v Trutnově Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1W sjezd 1.  
18
06.04.2024 Slalom v Trutnově - 58. ročník + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1W slalom 6. 2/DM 5.975,1
13
31.03.2024 Sjezd na Sázavě K1W sjezd 3. 1/DM 58.467,0
25
31.03.2024 Sjezd na Sázavě K1W sjezd 3. 1/DM 44.565,4
25
30.03.2024 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl u Lesního jezu. Náhradní trať v případě K1W sjezd 3. 1/DM 51.216,2
26
30.03.2024 Sjezd na Sázavě K1W sjezd 3. 1/DM 49.425,9
26
01.10.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1W slalom 17. 4/DM 26.2022,0
6
01.10.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1W slalom 23. 5/DM 17.1015,3
34
30.09.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1W slalom 21. 5/DM 30.6027,0
1
30.09.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1W slalom 25. 5/DM 20.3019,0
29
17.09.2023 54. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1W slalom 8. 2/DM 13.3114,8
49
16.09.2023 54. ročník Slalomu o štít města Tábora + Krajský přebor Jihočeského kraje + 6. ČP veteránů Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1W slalom 8. 2/DM 13.0811,6
48
03.09.2023 10. Český pohár ve sprintu + ECA cup + MČR U23 v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 20. 4/DM 6.4212,8ČP/OČ/OM
25/32/0
02.09.2023 9. Český pohár ve sprintu + ECA Cup + MČR veteránů v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 32. 6/DM 12.7925,7ČP/OČ/OM
10/9/0
31.08.2023 Veřejný závod ve sprintu v Českých Budějovicích USD České Vrbné K1W sjezd 8. 1/DM 7.2014,0
30
30.08.2023 Světový pohár ve sprintu +veřejný závod ve sprintu v Českých Budějovicích USD České Vrbné K1W sjezd 6. 1/DM 5.6210,8
42
06.08.2023 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 45. 7/DM 27.1627,9
26
05.08.2023 Slalom O štít města Benátek + 5. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 47. 8/DM 26.6227,0
31
30.07.2023 Slalom na voleji v Pardubicích Řeka Chrudimka K1W slalom 4. 1/DM 7.056,6
25
29.07.2023 Slalom na voleji v Pardubicích Řeka Chrudinka K1W slalom 4. 1/DM 3.953,4
26
23.07.2023 Sjezd v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích K1W sjezd 1. 1/DM
15
23.07.2023 Sprint v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích K1W sjezd 1. 1/DM
15
22.07.2023 Sjezd v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích K1W sjezd 1. 1/DM
16
22.07.2023 Sprint v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích K1W sjezd 1. 1/DM
16
16.07.2023 Memoriál Lídy Polesné + MČR veteránů v Českém Vrbném Slalomová dráha České Vrbné - úsek pod kanálem - soutok C1W slalom 14. 3/DM 123.95160,9
0
16.07.2023 Memoriál Lídy Polesné + MČR veteránů v Českém Vrbném Slalomová dráha České Vrbné - úsek pod kanálem - soutok K1W slalom 27. 4/DM 26.4434,3
22
15.07.2023 Memoriál Karla Krejčího + 4.Český pohár veteránů v Českém Vrbném Slalomová dráha České Vrbné - úsek pod kanálem - soutok C1W slalom 10. 2/DM 61.7775,7
3
15.07.2023 Memoriál Karla Krejčího + 4.Český pohár veteránů v Českém Vrbném Slalomová dráha České Vrbné - úsek pod kanálem - soutok K1W slalom 13. 2/DM 20.6525,3
32
07.07.2023 Mezinárodní open závod + veřejný závod ve sprintu v Roudnici n.L. USD ROUDNICE NAD LABEM K1W sjezd 1.  
18
05.07.2023 Mezinárodní open závod + veřejný závod v klasickém sjezdu v Roudnici n.L. řeka Labe v úseku Kyškovice - cíl USD v Roudnici nad Labem K1W sjezd 1. 1/DM
18
25.06.2023 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1W slalom 5. 1/DM 30.7925,2
2
25.06.2023 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 5. 2/DM 14.9713,2
15
24.06.2023 Vysokomýtský sjezd Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou Pořada K1W sjezd 1. 1/DM
18
24.06.2023 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1W slalom 4. 1/DM 21.8718,3
4
24.06.2023 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 4. 2/DM 6.926,2
24
18.06.2023 MČR žáků v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí K1W sjezd 4. 1/DM 12.561,5OČ/OM
28/0
17.06.2023 MČR dorostu v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí K1W sjezd 4. 2/DM 46.466,1OČ/OM
46/0
01.05.2023 6. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých ve sprintu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 21. 5/DM 8.4313,6ČP/OČ/OM
21/34/0
30.04.2023 5. Český pohár ve sprintu +MČR dorostu ve sprintu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 28. 5/DM 10.9717,8ČP/OČ/OM
19/34/0
29.04.2023 Klasický sjezd v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 16. 3/DM 66.987,0
58
09.04.2023 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Stejně jako v sobotu - Podle stavu vodočtu v Rejštejně - nad 85cm (včetně) trať Čeňkova Pila soutok K1W sjezd 10. 1/DM 107.8910,3ČP/OČ/OM
37/35/0
08.04.2023 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Podle stavu vodočtu v Rejštejně - nad 85cm (včetně) trať Čeňkova Pila soutok - Rejštejn, do 84cm (v K1W sjezd 13. 1/DM 109.5510,3ČP/OČ/OM
31/29/0
26.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila-louka nad mostem na Lesnici K1W sjezd 4. 2/DM 28.702,4OM
30
26.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila-louka nad mostem na Lesnici K1W sjezd 5. 2/DM 100.508,8OM
30
25.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila -louka před mostem na Lesnici K1W sjezd 7. 2/DM 100.509,1OM
26
25.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila - louka nad mostem na Lesnici K1W sjezd 8. 2/DM 102.609,3OM
25
25.09.2022 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1W slalom 25. 8/ZS 45.0736,7
4
25.09.2022 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1W slalom 20. 4/ZS 25.9022,9
36
24.09.2022 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1W slalom 23. 6/ZS 34.8227,9
7
24.09.2022 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1W slalom 20. 4/ZS 22.1719,9
41
18.09.2022 53. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1W slalom 22. 5/ZS 28.0430,0
13
17.09.2022 53. ročník Slalomu o štít města Tábora + Krajský přebor Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1W slalom 10. 2/ZS 19.1519,9
28
04.09.2022 5. ČPž ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 3. 3/ZS 4.6910,4OČ/OM
9/0
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné K1W sjezd 26. 2/ZS 10.1020,0ČP/OČ/OM
12/21/0
03.09.2022 4. ČPž ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 4. 4/ZS 22.538,1OČ/OM
5/0
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné K1W sjezd 26. 3/ZS 9.2318,2ČP/OČ/OM
12/15/0
28.08.2022 MČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1W sjezd 5. 5/ZS 4.6911,0-
27.08.2022 MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1W slalom 36. 21/ZS 136.23135,6-
10.07.2022 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků Kadaňský mlýn K1W slalom 14. 4/ZS 16.9017,9
11
09.07.2022 Slalom v Kadani + 5. Český pohár veteránů + Český pohár předžáků Kadaňský mlýn K1W slalom 9. 2/ZS 10.1010,7
17
03.07.2022 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy K1W slalom 27. 18/ZS 32.9237,8OČ/OM
8/0
02.07.2022 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy K1W slalom 29. 18/ZS 37.3439,9OČ/OM
7/0
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1W sjezd 11. 3/ZS 83.8515,7OČ/OM
8/0
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1W sjezd 11. 3/ZS 90.5316,7OČ/OM
8/0
19.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 9. 1/ZS 17.6016,8
23
19.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
MARKOVÁ Kristýna
7. 2/ZS 23.4018,6
4
18.06.2022 Vysokomýtský sjezd Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou Pořada K1W sjezd 2. 1/ZS 93.0018,0
9
18.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 9. 2/ZS 12.7011,2
20
18.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
MARKOVÁ Kristýna
7. 2/ZS 24.4018,4
4
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí K1W sjezd 36. 5/ZS 24.0132,7ČP/OČ/OM
0/2/0
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu K1W sjezd 36. 5/ZS 17.1134,0ČP/OČ/OM
1/2/0
01.05.2022 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA K1W slalom 24. 17/ZS 58.1155,7OM/OČ
0/7
30.04.2022 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA K1W slalom 24. 17/ZS 61.2760,1OM/OČ
0/7
17.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1W slalom 18. 6/ZS 38.8735,6
11
16.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + MČR veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1W slalom 19. 5/ZS 36.7431,9
15
15.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1W slalom 17. 6/ZS 49.0447,7
12
10.04.2022 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
09.04.2022 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
31.03.2022 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1W sjezd 2. 1/ZS 66.016,8
9
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 52. 12/ZS 41.2942,2
16
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 51. 11/ZS 31.7428,9
22
05.09.2021 5. Český pohár žáků v Českém Vrbném ve sprintu USD České Vrbné K1W sjezd 9. 9/ZS 8.0416,0OČ/OM
4/0
04.09.2021 4. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 7. 7/ZS 40.1113,3OČ/OM
5/0
22.08.2021 MČR žáků ve sprintu v Brandýse +3.ČPž USD v Brandýse nad Labem K1W sjezd 21. 17/ZS 10.4222,3-
21.08.2021 MČR žáků ve slalomu v Brandýse + 5.ČPž USD v Brandýse nad Labem K1W slalom     -
20.08.2021 1. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem K1W slalom     OČ/OM
0/0
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon K1W sjezd 46. 11/ZS 212.3131,7ČP/OČ/OM
0/0/0
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra K1W sjezd 35. 8/ZS 132.6120,6ČP/OČ/OM
1/6/0
20.06.2021 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 14. 4/ZS 17.6016,5
6
19.06.2021 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W sjezd 6. 2/ZS 139.0027,4
2
19.06.2021 Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 19. 7/ZS 24.9022,9
3
26.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice K1W sjezd    
0
26.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice K1W sjezd 9.   3544.596.398,2
0
25.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice K1W sjezd    
0
25.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice K1W sjezd 9.   3543.596.283,0
0
12.07.2020 Slalom na voleji Pardubice - řeka Chrudimka K1W slalom 13. 2/ZM 61.1657,1
0
11.07.2020 Slalom na voleji + 4. Český pohár veteránů Pardubice - řeka Chrudimka K1W slalom 17. 2/ZM 60.9256,4
0
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 20. 2/ZM 78.2080,2
0
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 16. 2/ZM 59.5054,8
3
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 54. 15/ZM 146.10139,8
0
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 58. 17/ZM 91.8087,8
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Viková AnnaLoko Trutnov K1: 3+   C1: 3   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 30.10.23 aktualizace z registru ČSK
Viková AnnaLoko Trutnov K1: 3+   C1: 3   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 14.02.23 aktualizace z registru ČSK
Viková AnnaLoko Trutnov K1: 3+   C1:   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 28.09.22 aktualizace z registru ČSK
Viková AnnaLoko Trutnov K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 20.09.22 aktualizace z registru ČSK
Viková AnnaLoko Trutnov K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 06.09.22 aktualizace z registru ČSK
Viková AnnaLoko Trutnov K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 28.06.22 aktualizace z registru ČSK
Viková AnnaLoko Trutnov K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 28.06.21 updated from RVP
Viková AnnaLoko Trutnov K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 27.06.21 updated from RVP
Viková AnnaLoko Trutnov K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 24.06.19 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|6527|0|N

rok 2024

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2X
Gomboš Miroslav
1/1 0
83.K1W 2/2 41
Sjezd: Žebříček Český Pohár
7.K1W 5/6 224
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
4.K1W 5/11 287
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 5/6 0

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
65.C1W 5/6 16
62.K1W 5/12 194
Sjezd: Žebříček Český Pohár
15.K1W 5/6 133
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
10.K1W 5/18 215
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
14.K1W 5/12 111

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
68.C1W 2/2 11
41.C2X
Marková Kristýna
2/2 8
72.K1W 5/15 148
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1W 4/4 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
38.K1W 6/6 25
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
17.K1W 5/12 63
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 5/10 0

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
131.K1W 5/5 47
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1W 1/1 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
54.K1W 2/2 1
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
23.K1W 5/5 17
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 4/4 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
144.K1W 4/4 3
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 4/4 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2024202320222021
K1W7153854

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202420232022202120202019
C2X16-41---
K1W836272131144203
C1W-6568---

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20242023202220212020
K1W410172378

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20222021
K1W7676

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2024202320222021
K1W46146460
Fotky nenalezeny.
0|6527|0|N

rok 2024

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2X
Gomboš Miroslav
1/1 0
83.K1W 2/2 41
Sjezd: Žebříček Český Pohár
7.K1W 5/6 224
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
4.K1W 5/11 287
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 5/6 0

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
65.C1W 5/6 16
62.K1W 5/12 194
Sjezd: Žebříček Český Pohár
15.K1W 5/6 133
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
10.K1W 5/18 215
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
14.K1W 5/12 111

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
68.C1W 2/2 11
41.C2X
Marková Kristýna
2/2 8
72.K1W 5/15 148
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1W 4/4 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
38.K1W 6/6 25
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
17.K1W 5/12 63
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 5/10 0

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
131.K1W 5/5 47
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1W 1/1 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
54.K1W 2/2 1
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
23.K1W 5/5 17
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 4/4 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
144.K1W 4/4 3
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 4/4 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2024202320222021
K1W7153854

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202420232022202120202019
C2X16-41---
K1W836272131144203
C1W-6568---

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20242023202220212020
K1W410172378

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20222021
K1W7676

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2024202320222021
K1W46146460

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
40 8 2 51     101
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody19.017.0447
K1W20.517.0437
C1W14.914.048
C2X7.07.072
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,012,100,012,147
K1W00,012,700,012,737
C1W00,000,000,000,08
C2X00,000,000,000,02
Celkem00,012,100,012,147
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody92878101314,1
K1W73752101013,7
C1W151087213,3
C2X4185125,0
Celkem92878101314,1
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie K1W

Viková Annasl 109
05.08.23
sl 98
16.07.23
sl 111
27.08.22
sl 30
16.04.22
pořadí47.27.36.19.
odstup % *)27,034,3135,631,9
% poražených soupeřů *)41,849,014,650,0
pořadí20222023celkem
průměr27.537.032.3
medián192727
modus192719
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze % *)83,730,657,2
průměrné % poražených soupeřů *)32,345,438,9
počet jízd448
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
2
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Viková Annasl 139
01.10.23
sl 138
30.09.23
sl 98
16.07.23
sl 97
15.07.23
sl 82
25.06.23
sl 80
24.06.23
sl 134
25.09.22
sl 133
24.09.22
pořadí17.21.14.10.5.4.25.23.
odstup %22,027,0160,975,725,218,336,727,9
% poražených soupeřů27,34,8---35,733,357,117,226,7
pořadí20222023celkem
průměr24.011.814.9
medián231014
modus2344
počet závodů268
průměrný odstup od vítěze %32,354,949,2
průměrné % poražených soupeřů22,026,425,3
počet jízd41115
lepší 1. jízda1
50,0%
3
50,0%
4
50,0%
čistých jízd1
25,0%
1
9,1%
2
13,3%

Kategorie C2X

Viková Annasl 75
19.06.22
sl 73
18.06.22
pořadí7.7.
odstup %18,618,4
% poražených soupeřů50,045,5
pořadí2022celkem
průměr7.07.0
medián77
modus77
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %18,518,5
průměrné % poražených soupeřů47,847,8
počet jízd44
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
čistých jízd1
25,0%
1
25,0%

Kategorie K1W

Viková Annasl 13
07.04.24
sl 12
06.04.24
sl 139
01.10.23
sl 138
30.09.23
sl 132
17.09.23
sl 131
16.09.23
sl 110
06.08.23
sl 109
05.08.23
sl 106
30.07.23
sl 105
29.07.23
sl 98
16.07.23
sl 97
15.07.23
sl 82
25.06.23
sl 80
24.06.23
sl 134
25.09.22
sl 133
24.09.22
sl 129
18.09.22
sl 128
17.09.22
sl 91
10.07.22
sl 90
09.07.22
sl 75
19.06.22
sl 73
18.06.22
sl 31
17.04.22
sl 30
16.04.22
sl 149
15.04.22
sl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 87
20.06.21
sl 86
19.06.21
sl 95
12.07.20
sl 94
11.07.20
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
pořadí2.6.23.25.8.8.45.47.4.4.27.13.5.4.20.20.22.10.14.9.9.9.18.19.17.52.51.14.19.13.17.20.16.54.58.
odstup %4,05,115,319,014,811,627,927,06,63,434,325,313,26,222,919,930,019,917,910,716,811,235,631,947,742,228,916,522,957,156,480,254,8139,887,8
% poražených soupeřů91,764,361,457,187,387,938,941,890,389,749,072,181,086,466,769,440,076,356,775,076,574,246,950,046,726,132,448,033,314,311,120,831,81,91,7
pořadí201920202021202220232024celkem
průměr56.016.534.015.217.84.020.1
medián541619178217
modus5413149424
počet závodů2441112235
průměrný odstup od vítěze %113,862,127,624,117,14,630,4
průměrné % poražených soupeřů1,819,535,061,770,278,054,2
počet jízd4882224470
lepší 1. jízda1
50,0%
2
50,0%
2
50,0%
7
63,6%
6
50,0%
2
100,0%
20
57,1%
čistých jízd0
0,0%
1
12,5%
3
37,5%
5
22,7%
1
4,2%
0
0,0%
10
14,3%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie K1W

Viková Annasl 87
03.07.22
sl 86
02.07.22
pořadí27.29.
odstup %37,839,9
% poražených soupeřů39,536,4
pořadí2022celkem
průměr28.028.0
medián2727
modus2727
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %38,938,9
průměrné % poražených soupeřů38,038,0
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Český pohár sjezd

Kategorie K1W

Viková Annasj 32
20.04.24
sj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
pořadí7.5.7.10.13.11.11.46.35.
odstup %19,44,27,910,310,315,716,731,720,6
% poražených soupeřů14,385,778,665,455,676,276,72,220,9
pořadí2021202220232024celkem
průměr40.511.011.56.316.1
medián351110711
modus35111077
počet závodů22239
průměrný odstup od vítěze %26,116,210,310,515,2
průměrné % poražených soupeřů11,676,560,559,552,8

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1W

Viková Annasj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
sj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 118
22.08.21
sj 92
27.06.21
pořadí5.7.4.4.10.13.11.11.21.46.
odstup %4,27,91,56,110,310,315,716,722,331,7
% poražených soupeřů85,778,689,790,965,455,676,276,728,62,2
pořadí2021202220232024celkem
průměr33.511.07.86.013.2
medián21114510
modus2111454
počet závodů224210
průměrný odstup od vítěze %27,016,27,16,012,7
průměrné % poražených soupeřů15,476,575,482,265,0

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1W

Viková Annasj 32
20.04.24
sj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
sj 9
31.03.24
sj 8
31.03.24/2
sj 7
30.03.24
sj 6
30.03.24/2
sj 101
23.07.23
sj 99
22.07.23
sj 92
05.07.23
sj 81
24.06.23
sj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
sj 41
29.04.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 116
03.09.22
sj 74
18.06.22
sj 11
31.03.22
sj 126
04.09.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sl 83
19.06.21
pořadí7.5.7.3.3.3.3.1.1.1.1.4.4.16.10.13.4.2.2.7.46.35.6.
odstup %19,44,27,95,47,05,96,20,00,00,00,01,56,17,010,310,38,118,06,813,331,720,627,4
% poražených soupeřů14,385,778,675,075,077,877,8100,0100,0100,0100,089,790,950,065,455,684,285,792,364,72,220,937,5
pořadí2021202220232024celkem
průměr23.52.75.74.48.0
medián72434
modus62131
počet závodů439723
průměrný odstup od vítěze %23,311,03,98,09,4
průměrné % poražených soupeřů31,387,483,569,270,6

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1W

Viková Annasj 32
20.04.24
sj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
sj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 11
26.03.23
sj 10
26.03.23/2
sj 9
25.03.23
sj 8
25.03.23/2
sj 116
03.09.22
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 126
04.09.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
pořadí7.5.7.4.4.10.13.4.5.7.8.4.11.11.7.46.35.
odstup %19,44,27,91,56,110,310,32,48,89,19,38,115,716,713,331,720,6
% poražených soupeřů14,385,778,689,790,965,455,683,378,970,065,084,276,276,764,72,220,9
pořadí2021202220232024celkem
průměr29.38.76.96.311.1
medián3511577
modus711474
počet závodů338317
průměrný odstup od vítěze %21,913,57,210,511,5
průměrné % poražených soupeřů29,379,074,959,564,8

Český pohár sprint

Kategorie K1W

Viková Annasp 55
19.05.24
sp 53
18.05.24
sp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
pořadí12.7.20.32.21.28.26.26.36.36.
odstup %11,010,012,825,713,617,820,018,232,734,0
% poražených soupeřů60,778,645,78,851,234,135,935,914,614,6
pořadí202220232024celkem
průměr31.025.39.524.4
medián2621726
modus2620726
počet závodů44210
průměrný odstup od vítěze %26,217,510,519,6
průměrné % poražených soupeřů25,335,069,738,0

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1W

Viková Annasp 53
18.05.24
sp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 113
28.08.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
pořadí7.20.32.21.28.26.26.5.36.36.
odstup %10,012,825,713,617,820,018,211,032,734,0
% poražených soupeřů78,645,78,851,234,135,935,987,514,614,6
pořadí202220232024celkem
průměr25.825.37.023.7
medián2621726
modus2620726
počet závodů54110
průměrný odstup od vítěze %23,217,510,019,6
průměrné % poražených soupeřů37,735,078,640,7

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1W

Viková Annasp 55
19.05.24
sp 53
18.05.24
sp 11
06.04.24
sp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 121
31.08.23
sp 120
30.08.23
sp 102
23.07.23
sp 100
22.07.23
sp 94
07.07.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 118
04.09.22
sp 119
04.09.22/2
sp 115
03.09.22
sj 129
05.09.21
sj 101
26.07.20
sj 99
25.07.20
pořadí12.7.1.20.32.8.6.1.1.1.21.28.3.26.26.9.9.9.
odstup %11,010,00,012,825,714,010,80,00,00,013,617,810,420,018,216,06.398,26.283,0
% poražených soupeřů60,778,6100,045,78,841,758,3100,0100,0100,051,234,190,035,935,952,920,020,0
pořadí20202021202220232024celkem
průměr9.09.018.313.16.712.2
medián9926879
modus9926111
počet závodů2139318
průměrný odstup od vítěze %6.340,616,016,210,57,0714,5
průměrné % poražených soupeřů20,052,953,960,079,857,4

Mezinárodní závod sprint

Kategorie K1W

Viková Annasp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 94
07.07.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
pořadí20.32.1.26.26.
odstup %12,825,70,020,018,2
% poražených soupeřů45,78,8100,035,935,9
pořadí20222023celkem
průměr26.017.721.0
medián262026
modus26126
počet závodů235
průměrný odstup od vítěze %19,112,915,3
průměrné % poražených soupeřů35,951,545,3

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1W

Viková Annasp 55
19.05.24
sp 53
18.05.24
sp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 118
04.09.22
sp 119
04.09.22/2
sp 115
03.09.22
sj 129
05.09.21
pořadí12.7.20.32.21.28.3.26.26.9.
odstup %11,010,012,825,713,617,810,420,018,216,0
% poražených soupeřů60,778,645,78,851,234,190,035,935,952,9
pořadí2021202220232024celkem
průměr9.018.325.39.518.4
medián92621720
modus92620726
počet závodů134210
průměrný odstup od vítěze %16,016,217,510,515,5
průměrné % poražených soupeřů52,953,935,069,749,4
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále