Koplíková Eliška, 2009

VK Kroměřížregistrační číslo: 112055
výkonnostní třídy  slalom K1: 3+ C1: 3sjezd K1: 2 zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2024.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2024
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy5204021025090
Morava200409010060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy18040505030
Morava13060705040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
09.06.2024 MČR žáků v klasickém sjezdu + veřejný závod + 2. Český pohár žáků na Labi pod Dvorem Králové + 6. Če řeka Labe mezi Dvorem Králové nad Labem a Žirčí, viz webové stránky závodu K1W sjezd 5. 4/DM 45.617,7OČ/OM
0/33
08.06.2024 MČR dorostu v klasickém sjezdu + veřejný závod + 5. Český pohár juniorů + 1. Český pohár žáků na La řeka Labe mezi Dvorem Králové nad Labem a Žirčí, viz webové stránky závodu K1W sjezd 5. 4/DM 29.715,0OČ/OM
0/34
19.05.2024 8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 21. 5/DM 14.0625,0ČP/OČ/OM
15/0/10
18.05.2024 7. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR dorostu + Akademické MČR USD Veltrusy K1W sjezd 23. 5/DM 15.1928,1ČP/OČ/OM
13/0/4
14.04.2024 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava - podle stavu vodočtu v Rejštejně - viz. pořad závodu K1W sjezd 14. 3/DM 134.4415,4ČP/OČ/OM
29/0/28
13.04.2024 1.Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů Řeka Otava - podle stavu vodočtu v Rejštejně - viz. pořad závodu K1W sjezd 14. 3/DM 148.1216,8ČP/OČ/OM
29/0/29
07.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici K1W sjezd 3. 2/DM 58.507,4OM
26
07.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici K1W sjezd 3. 2/DM 62.707,8OM
26
06.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici K1W sjezd 6. 2/DM 67.408,8OM
29
06.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici K1W sjezd 6. 2/DM 77.5010,1OM
29
23.03.2024 Sjezd v Brně závod č. 1 Řeka Svratka v Brně u loděnice KK Spoj Brno. K1W sjezd 5. 2/DM 74.109,4OM
21
23.03.2024 Sjezd v Brně závod č. 2 Řeka Svratka v Brně u loděnice KK Spoj Brno. K1W sjezd 6. 3/DM 26.807,7OM
17
22.10.2023 Sjezd na rozloučenou v Brně Viz. závod č. 142 K1W sjezd 5. 1/ZS 44.005,4OM
11
22.10.2023 Sjezd na rozloučenou v Brně Viz. závod č. 142 K1W sjezd 6. 2/ZS 38.3010,4OM
7
21.10.2023 Sjezd na rozloučenou v Brně Řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno. Závod č. 142 - 1300m, Závod č. 143 - 4500m, závod č. 144 - K1W sjezd 5. 1/ZS 55.206,9OM
12
21.10.2023 Sjezd na rozloučenou v Brně Viz. závod č. 142 K1W sjezd 6. 2/ZS 70.109,8OM
8
08.10.2023 Sjezd ve Veselí nad Moravou Řeka Morava v úseku Veselí loděnice - Vnorovy most 3,8 km K1W sjezd 3. 1/ZS 114.009,9OM
8
01.10.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 29. 5/ZS 25.3024,7OM
17
01.10.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1W slalom 19. 5/ZS 34.3031,9OM
4
30.09.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 31. 6/ZS 28.1029,2OM
15
30.09.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1W slalom 20. 4/ZS 28.8027,4OM
7
10.09.2023 MČR žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky K1W sjezd 8. 5/ZS 3.427,7-
09.09.2023 MČR žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky K1W slalom 30. 21/ZS 53.4755,2-
02.09.2023 3. Český pohár žáků v klasickém sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 2. 2/ZS 0.260,1OČ/OM
0/10
01.09.2023 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 5. 4/ZS 1.613,0OČ/OM
0/6
13.08.2023 6. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse nad Labem Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1W slalom 33. 21/ZS 79.7885,1OČ/OM
0/3
12.08.2023 5. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse nad Labem Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1W slalom 32. 20/ZS 150.70152,4OČ/OM
0/5
18.06.2023 MČR žáků v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí K1W sjezd 6. 1/ZS 78.529,3OČ/OM
0/13
17.06.2023 MČR dorostu v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí K1W sjezd 12. 1/ZS 140.5918,4OČ/OM
0/21
11.06.2023 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži C1W slalom 14. 3/ZS 48.5052,5OM
6
11.06.2023 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži K1W slalom 18. 4/ZS 29.5035,2OM
11
10.06.2023 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži C1W slalom 15. 5/ZS 144.70133,6OM
4
10.06.2023 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži K1W slalom 22. 5/ZS 61.8059,1OM
6
21.05.2023 4. Český pohár žáků ve slalomu v České Lípě řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1W slalom 24. 16/ZS 46.1549,5OČ/OM
0/4
21.05.2023 4. Český pohár žáků ve slalomu v České Lípě řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom 21. 14/ZS 32.2439,3OČ/OM
0/7
20.05.2023 3. Český pohár žáků ve slalomu v České Lípě řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1W slalom 23. 16/ZS 43.9647,1OČ/OM
0/3
20.05.2023 3. Český pohár žáků ve slalomu v České Lípě řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom 31. 20/ZS 38.1943,4OČ/OM
0/5
14.05.2023 Ostravské slalomy - slalom u Ostrava - Centrum, řeka Ostravice pravý břeh u Sýkorova mostu K1W slalom 12. 3/ZS 24.9023,6OM
5
13.05.2023 Ostravské slalomy - slalom u Ostrava - Centrum, řeka Ostravice pravý břeh u Sýkorova mostu K1W slalom 13. 4/ZS 25.6022,1OM
7
29.04.2023 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom     OM
0
09.04.2023 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Stejně jako v sobotu - Podle stavu vodočtu v Rejštejně - nad 85cm (včetně) trať Čeňkova Pila soutok K1W sjezd 20. 2/ZS 224.8621,5ČP/OČ/OM
17/0/14
08.04.2023 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Podle stavu vodočtu v Rejštejně - nad 85cm (včetně) trať Čeňkova Pila soutok - Rejštejn, do 84cm (v K1W sjezd 23. 3/ZS 228.2121,5ČP/OČ/OM
13/0/8
26.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila-louka nad mostem na Lesnici K1W sjezd 10. 2/ZS 130.6010,8OM
9
26.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila-louka nad mostem na Lesnici K1W sjezd 12. 3/ZS 205.5018,0OM
8
25.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila -louka před mostem na Lesnici K1W sjezd 12. 2/ZS 198.3017,9OM
9
25.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila - louka nad mostem na Lesnici K1W sjezd 14. 3/ZS 194.4017,7OM
7
18.03.2023 Sjezd v Brně Řeka Svratka v Jundrově. Start i cíl u loděnice K1W sjezd 9. 1/ZS 172.2022,0OM
11
18.03.2023 Sjezd v Brně Řeka Svratka v Jundrově. Start i cíl u loděnice K1W sjezd 10. 2/ZS 74.2021,1OM
7
16.10.2022 Sjezd na rozloučenou v Brně Řeka Svratka před loděnicí KK Brno. Závod č. 139 - 1500 m , závod č. 140 - 4500m závod č. 141 - 220 K1W sjezd 7. 3/ZS 112.6015,9OM
7
16.10.2022 Sjezd na rozloučenou v Brně Řeka Svratka před loděnicí KK Brno. Závod č. 139 - 1500 m , závod č. 140 - 4500m závod č. 141 - 220 K1W sjezd 8. 3/ZS 63.0717,4OM
6
15.10.2022 Sjezd na rozloučenou v Brně Řeka Svratka před loděnicí KK Brno. Závod č. 139 - 1500 m , závod č. 140 - 4500m závod č. 141 - 220 K1W sjezd 6. 2/ZS 114.6014,3OM
8
15.10.2022 Sjezd na rozloučenou v Brně Řeka Svratka před loděnicí KK Brno. Závod č. 139 - 1500 m , závod č. 140 - 4500m závod č. 141 - 220 K1W sjezd 7. 3/ZS 57.9516,1OM
7
25.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 26. 5/ZS 35.8035,6OM
11
25.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1W slalom 22. 6/ZS 50.0047,9OM
2
24.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 29. 6/ZS 31.9032,3OM
12
24.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1W slalom 22. 5/ZS 40.9039,7OM
4
04.09.2022 5. ČPž ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 10. 9/ZS 11.3825,1OČ/OM
0/6
03.09.2022 4. ČPž ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 9. 9/ZS 59.4921,4OČ/OM
0/6
28.08.2022 MČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1W sjezd 11. 7/ZS 8.0018,8-
27.08.2022 MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1W slalom 41. 23/ZS 662.97660,0-
24.07.2022 Sjezd v Třebechovicích sjezd - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprint - loděnice v Třebechovicích K1W sjezd 6. 3/ZS 233.7025,4
4
24.07.2022 Sprint v Třebechovicích sjezd - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprint - loděnice v Třebechovicích K1W sjezd 9. 4/ZS 11.8019,5
1
23.07.2022 Sjezd v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích K1W sjezd 9. 4/ZS 244.8026,3
3
23.07.2022 Sprint v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích K1W sjezd 10. 4/ZS 12.9022,1
2
03.07.2022 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy C1W slalom 29. 15/ZS 60.8963,1OČ/OM
0/1
03.07.2022 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy K1W slalom 31. 19/ZS 36.2241,6OČ/OM
0/7
02.07.2022 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy C1W slalom 24. 15/ZS 72.7975,4OČ/OM
0/3
02.07.2022 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy K1W slalom 35. 20/ZS 49.2752,7OČ/OM
0/6
29.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže ve sprintu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc K1W sjezd 14. 10/ZS 10.3324,2-
29.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže ve sprintu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc C1W sjezd 25. 11/ZS 23.5243,7-
28.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže ve slalomu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc, U Sportovní haly 2 K1W slalom 23. 13/ZS 34.5333,0-
28.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže ve slalomu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc, U Sportovní haly 2 C1W slalom 25. 13/ZS 53.2847,7-
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1W sjezd 25. 9/ZS 138.6925,9OČ/OM
0/9
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1W sjezd 29. 10/ZS 167.4030,9OČ/OM
0/7
19.06.2022 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži C1W slalom 13. 4/ZS 71.3070,0OM
2
19.06.2022 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži K1W slalom 14. 4/ZS 39.0041,3OM
9
18.06.2022 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži C1W slalom 18. 4/ZS 166.20153,9OM
0
18.06.2022 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži K1W slalom 16. 4/ZS 50.6051,0OM
9
12.06.2022 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1W slalom 11. 4/ZS 45.0739,9OM
0
12.06.2022 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 17. 4/ZS 30.9934,4OM
10
11.06.2022 Slalom v Dolních Kounicích Reka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1W slalom 14. 4/ZS 108.00103,8OM
0
11.06.2022 Slalom v Dolních Kounicích Reka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 20. 5/ZS 40.9844,0OM
9
15.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory K1W slalom 20. 5/ZS 38.7036,0OM
7
14.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory K1W slalom 20. 5/ZS 47.0043,8OM
7
17.04.2022 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 22. 6/ZS 51.1055,5OM
0
16.04.2022 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W sjezd 12. 5/ZS 26.2025,3OM
4
16.04.2022 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 20. 5/ZS 49.2748,4OM
4
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 15. 4/ZS 172.3022,7OM
3
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova reka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 18. 5/ZS 169.7022,1OM
2
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici. K1W sjezd 20. 5/ZS 211.1027,7OM
1
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 21. 5/ZS 203.4026,3OM
1
19.03.2022 Sjezd v Brně + Krajský přebor JM Řeka Svratka v Jundrově start i cíl loděnice KK Brno délka tratě 4,5 km K1W sjezd 7. 3/ZS 288.7038,3OM
4
19.03.2022 Sjezd v Brně + Přebor města Brna viz. závod č. 1 K1W sjezd 8. 3/ZS 129.0037,3OM
3
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 27. 4/ZM 34.3035,8OM
2
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 28. 4/ZM 42.5043,5OM
2
05.09.2021 5. Český pohár žáků v Českém Vrbném ve sprintu USD České Vrbné K1W sjezd 16. 3/ZM 15.3830,5OČ/OM
0/0
04.09.2021 4. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 15. 3/ZM 68.9222,9OČ/OM
0/0
01.08.2021 Slalom pod Borskou přehradou + ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom 19. 1/ZM 40.3033,9
4
31.07.2021 Slalom pod Borskou přehradou + 4. ČP veteránů + ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom 16. 1/ZM 33.4029,0
9
20.06.2021 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 19. 5/ZM 27.5025,7
1
19.06.2021 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W sjezd 9. 3/ZM 213.6042,1
0
19.06.2021 Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 18. 4/ZM 24.3022,4
4
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 39. 6/ZM 146.80130,0OM
0
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 39. 6/ZM 175.70161,6OM
0
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 30. 6/ZM 46.1054,6OM
0
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 31. 6/ZM 55.5066,1OM
0
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota K1W slalom 36. 7/ZM 256.30289,6OM
0
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL K1W slalom 35. 7/ZM 405.60429,7OM
0
09.08.2020 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 12. 4/ZM 24.2646,3OČ/OM
0/0
08.08.2020 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd     OČ/OM
0/0
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 22. 4/ZM 95.9098,4
0
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 21. 5/ZM 107.6099,1
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Koplíková EliškaVK Kroměříž K1: 3+   C1: 3   C2: K1: 3   C1:   C2: 27.06.23 aktualizace z registru ČSK
  K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 14.02.23 aktualizace z registru ČSK
Koplíková EliškaVK Kroměříž K1: 3+   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 05.07.22 aktualizace z registru ČSK
Koplíková EliškaVK Kroměříž K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 14.06.22 aktualizace z registru ČSK
Koplíková EliškaVK Kroměříž K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 24.03.22 aktualizace z registru ČSK
Koplíková EliškaVK Kroměříž K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 27.06.21 updated from RVP
Koplíková EliškaVK Kroměříž K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 03.03.20 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|6663|0|N

rok 2024

Sjezd: Žebříček Český Pohár
15.K1W 4/4 86
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
8.K1W 5/12 154

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
21.C1W 5/6 25
31.K1W 5/11 57
Sjezd: Žebříček Český Pohár
32.K1W 2/2 30
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
19.K1W 5/17 71

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
 K1W 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
31.C1W 5/8 12
38.K1W 5/12 51
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
34.K1W 5/8 10
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
25.K1W 5/15 38

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
149.K1W 4/4 18
Slalom: Oblastní žebříček Morava
36.K1W 2/2 4
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1W 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20242023
K1W1532

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2023202220212020
C1W9391--
K1W207225149169

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20242023202220212020
K1W6879347581

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2023202220212020
C1W2131--
K1W313836101

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20242023202220212020
K1W819257264
Fotky nenalezeny.
0|6663|0|N

rok 2024

Sjezd: Žebříček Český Pohár
15.K1W 4/4 86
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
8.K1W 5/12 154

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
21.C1W 5/6 25
31.K1W 5/11 57
Sjezd: Žebříček Český Pohár
32.K1W 2/2 30
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
19.K1W 5/17 71

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
 K1W 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
31.C1W 5/8 12
38.K1W 5/12 51
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
34.K1W 5/8 10
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
25.K1W 5/15 38

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
149.K1W 4/4 18
Slalom: Oblastní žebříček Morava
36.K1W 2/2 4
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1W 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20242023
K1W1532

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2023202220212020
C1W9391--
K1W207225149169

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20242023202220212020
K1W6879347581

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2023202220212020
C1W2131--
K1W313836101

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20242023202220212020
K1W819257264

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
39 15   55 1   110
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody23.222.02052
K1W24.722.02037
C1W19.520.01415
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,000,000,052
K1W00,000,000,000,037
C1W00,000,000,000,015
Celkem00,000,000,000,052
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody1022958291110,8
K1W7424063379,5
C1W2855220414,3
Celkem1022958291110,8
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie K1W

Koplíková Eliškasl 127
09.09.23
sl 111
27.08.22
pořadí30.41.
odstup % *)55,2660,0
% poražených soupeřů *)27,52,4
pořadí20222023celkem
průměr41.030.035.5
medián413030
modus413030
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze % *)660,055,2357,6
průměrné % poražených soupeřů *)2,427,515,0
počet jízd123
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Koplíková Eliškasl 62
21.05.23
sl 61
20.05.23
pořadí24.23.
odstup %49,547,1
% poražených soupeřů14,815,4
pořadí2023celkem
průměr23.523.5
medián2323
modus2323
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %48,348,3
průměrné % poražených soupeřů15,115,1
počet jízd44
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Koplíková Eliškasl 112
13.08.23
sl 111
12.08.23
sl 62
21.05.23
sl 61
20.05.23
sl 108
01.08.21
sl 107
31.07.21
sl 87
20.06.21
sl 86
19.06.21
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
pořadí33.32.21.31.19.16.19.18.22.21.
odstup %85,1152,439,343,433,929,025,722,498,499,1
% poražených soupeřů13,518,451,226,818,244,428,037,012,59,1
pořadí202020212023celkem
průměr21.518.029.323.2
medián21183121
modus21192119
počet závodů24410
průměrný odstup od vítěze %98,727,880,162,9
průměrné % poražených soupeřů10,831,927,525,9
počet jízd48820
lepší 1. jízda1
50,0%
1
25,0%
2
50,0%
4
40,0%
čistých jízd0
0,0%
2
25,0%
1
12,5%
3
15,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1W

Koplíková Eliškasl 141
01.10.23
sl 140
30.09.23
sl 72
11.06.23
sl 71
10.06.23
sl 62
21.05.23
sl 61
20.05.23
sl 132
25.09.22
sl 131
24.09.22
sl 87
03.07.22
sl 86
02.07.22
sl 84
28.06.22
sl 77
19.06.22
sl 76
18.06.22
sl 71
12.06.22
sl 70
11.06.22
pořadí19.20.14.15.24.23.22.22.29.24.25.13.18.11.14.
odstup %31,927,452,5133,649,547,147,939,763,175,447,770,0153,939,9103,8
% poražených soupeřů21,729,631,622,214,815,48,719,215,228,125,025,010,523,113,3
pořadí20222023celkem
průměr19.819.219.5
medián221920
modus221414
počet závodů9615
průměrný odstup od vítěze %71,357,065,5
průměrné % poražených soupeřů18,722,620,2
počet jízd171128
lepší 1. jízda6
66,7%
2
33,3%
8
53,3%
čistých jízd3
17,6%
1
9,1%
4
14,3%

Kategorie K1W

Koplíková Eliškasl 141
01.10.23
sl 140
30.09.23
sl 112
13.08.23
sl 111
12.08.23
sl 72
11.06.23
sl 71
10.06.23
sl 62
21.05.23
sl 61
20.05.23
sl 57
14.05.23
sl 56
13.05.23
sl 132
25.09.22
sl 131
24.09.22
sl 87
03.07.22
sl 86
02.07.22
sl 84
28.06.22
sl 77
19.06.22
sl 76
18.06.22
sl 71
12.06.22
sl 70
11.06.22
sl 55
15.05.22
sl 54
14.05.22
sl 34
17.04.22
sl 32
16.04.22
sl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 93
20.09.20
sl 92
19.09.20
sl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
pořadí29.31.33.32.18.22.21.31.12.13.26.29.31.35.23.14.16.17.20.20.20.22.20.27.28.39.39.30.31.36.35.
odstup %24,729,285,1152,435,259,139,343,423,622,135,632,341,652,733,041,351,034,444,036,043,855,548,435,843,5130,0161,654,666,1289,6429,7
% poražených soupeřů42,940,013,518,441,425,051,226,835,342,939,039,130,222,731,340,942,346,740,638,738,716,032,110,312,97,37,36,53,2------
pořadí2020202120222023celkem
průměr35.027.522.524.225.8
medián3527202227
modus3927203120
počet závodů62131031
průměrný odstup od vítěze %188,639,642,351,473,4
průměrné % poražených soupeřů4,111,635,333,727,2
počet jízd124262062
lepší 1. jízda4
66,7%
0
0,0%
5
38,5%
7
70,0%
16
51,6%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
1
3,8%
4
20,0%
5
8,1%

Český pohár sjezd

Kategorie K1W

Koplíková Eliškasj 73
09.06.24
sj 71
08.06.24
sj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
pořadí5.5.14.14.20.23.25.29.
odstup %7,75,015,416,821,521,525,930,9
% poražených soupeřů90,589,553,653,626,918,542,934,9
pořadí202220232024celkem
průměr27.021.59.516.9
medián2520514
modus252055
počet závodů2248
průměrný odstup od vítěze %28,421,511,218,1
průměrné % poražených soupeřů38,922,771,851,3

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1W

Koplíková Eliškasj 73
09.06.24
sj 71
08.06.24
sj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
sj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
pořadí5.5.14.14.6.12.20.23.25.29.
odstup %7,75,015,416,89,318,421,521,525,930,9
% poražených soupeřů90,589,553,653,682,866,726,918,542,934,9
pořadí202220232024celkem
průměr27.015.39.515.3
medián2512514
modus25655
počet závodů24410
průměrný odstup od vítěze %28,417,711,217,2
průměrné % poražených soupeřů38,948,771,856,0

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1W

Koplíková Eliškasj 73
09.06.24
sj 71
08.06.24
sj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
sj 122
02.09.23
sj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 116
03.09.22
sj 96
24.07.22
sj 94
23.07.22
sj 126
04.09.21
sl 83
19.06.21
pořadí5.5.14.14.2.6.12.20.23.9.6.9.15.9.
odstup %7,75,015,416,80,19,318,421,521,521,425,426,322,942,1
% poražených soupeřů90,589,553,653,692,982,866,726,918,557,954,538,517,6---
pořadí2021202220232024celkem
průměr12.08.012.69.510.6
medián991259
modus99259
počet závodů235414
průměrný odstup od vítěze %32,524,414,211,218,1
průměrné % poražených soupeřů8,850,357,671,853,1

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1W

Koplíková Eliškasj 73
09.06.24
sj 71
08.06.24
sj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
sj 17
07.04.24
sj 16
07.04.24/2
sj 15
06.04.24
sj 14
06.04.24/2
sj 5
23.03.24
sj 4
23.03.24/2
sj 145
22.10.23
sj 144
22.10.23/2
sj 143
21.10.23
sj 142
21.10.23/2
sj 168
08.10.23
sj 122
02.09.23
sj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 11
26.03.23
sj 10
26.03.23/2
sj 9
25.03.23
sj 8
25.03.23/2
sj 2
18.03.23
sj 1
18.03.23/2
sj 142
16.10.22
sj 141
16.10.22/2
sj 140
15.10.22
sj 139
15.10.22/2
sj 116
03.09.22
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 10
27.03.22
sj 9
27.03.22/2
sj 8
26.03.22
sj 7
26.03.22/2
sj 2
19.03.22
sj 1
19.03.22/2
sj 126
04.09.21
pořadí5.5.14.14.3.3.6.6.6.5.6.5.6.5.3.2.6.12.20.23.10.12.12.14.9.10.8.7.7.6.9.25.29.15.18.20.21.8.7.15.
odstup %7,75,015,416,87,87,410,18,87,79,410,45,49,86,99,90,19,318,421,521,510,818,017,917,722,021,117,415,916,114,321,425,930,922,722,127,726,337,338,322,9
% poražených soupeřů90,589,553,653,690,590,579,278,370,676,554,550,058,355,677,892,982,866,726,918,550,042,145,035,050,043,850,057,157,164,357,942,934,930,022,717,416,750,057,117,6
pořadí2021202220232024celkem
průměr15.013.89.76.710.4
medián159958
modus157656
počet závodů113161040
průměrný odstup od vítěze %22,924,313,89,616,4
průměrné % poražených soupeřů17,642,953,177,355,0

Český pohár sprint

Kategorie K1W

Koplíková Eliškasp 55
19.05.24
sp 53
18.05.24
pořadí21.23.
odstup %25,028,1
% poražených soupeřů28,621,4
pořadí2024celkem
průměr22.022.0
medián2121
modus2121
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %26,526,5
průměrné % poražených soupeřů25,025,0

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1W

Koplíková Eliškasp 53
18.05.24
sp 129
10.09.23
sp 113
28.08.22
pořadí23.8.11.
odstup %28,17,718,8
% poražených soupeřů21,468,268,8
pořadí202220232024celkem
průměr11.08.023.014.0
medián1182311
modus118238
počet závodů1113
průměrný odstup od vítěze %18,87,728,118,2
průměrné % poražených soupeřů68,868,221,452,8

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1W

Koplíková Eliškasp 55
19.05.24
sp 53
18.05.24
sp 124
01.09.23
sp 118
04.09.22
sp 97
24.07.22
sp 95
23.07.22
sj 129
05.09.21
sj 110
09.08.20
pořadí21.23.5.10.9.10.16.12.
odstup %25,028,13,025,119,522,130,546,3
% poražených soupeřů28,621,471,455,042,935,711,88,3
pořadí20202021202220232024celkem
průměr12.016.09.75.022.013.3
medián12161052110
modus12161052110
počet závodů113128
průměrný odstup od vítěze %46,330,522,23,026,525,0
průměrné % poražených soupeřů8,311,844,571,425,034,4

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1W

Koplíková Eliškasp 55
19.05.24
sp 53
18.05.24
sp 124
01.09.23
sp 118
04.09.22
sp 85
29.06.22
sp 33
16.04.22
sj 129
05.09.21
sj 110
09.08.20
pořadí21.23.5.10.14.12.16.12.
odstup %25,028,13,025,124,225,330,546,3
% poražených soupeřů28,621,471,455,059,445,011,88,3
pořadí20202021202220232024celkem
průměr12.016.012.05.022.014.1
medián12161252112
modus12161052112
počet závodů113128
průměrný odstup od vítěze %46,330,524,93,026,525,9
průměrné % poražených soupeřů8,311,853,171,425,037,6

Ostatní sprint

Kategorie K1W

Koplíková Eliškasp 53
18.05.24
sp 85
29.06.22
pořadí23.14.
odstup %28,124,2
% poražených soupeřů21,459,4
pořadí20222024celkem
průměr14.023.018.5
medián142314
modus142314
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %24,228,126,1
průměrné % poražených soupeřů59,421,440,4
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále