Fuchsová Terezie, 2011

TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.registrační číslo: 108047
výkonnostní třídy  slalom K1: 3sjezd K1: 2 C1: 3 zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2024.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2024
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy5204021025090
Morava200409010060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy18040505030
Morava13060705040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
09.06.2024 MČR žáků v klasickém sjezdu + veřejný závod + 2. Český pohár žáků na Labi pod Dvorem Králové + 6. Če řeka Labe mezi Dvorem Králové nad Labem a Žirčí, viz webové stránky závodu K1W sjezd 8. 2/ZS 50.648,6OČ/OM
0/29
08.06.2024 MČR dorostu v klasickém sjezdu + veřejný závod + 5. Český pohár juniorů + 1. Český pohár žáků na La řeka Labe mezi Dvorem Králové nad Labem a Žirčí, viz webové stránky závodu K1W sjezd 10. 1/ZS 63.7210,8OČ/OM
0/18
26.05.2024 Slalom v Ostravě Ostrava - Centrum, řeka Ostravice pravý břeh u Sýkorova mostu C1W slalom 16. 4/ZS 35.3031,3OM
0
26.05.2024 Slalom v Ostravě Ostrava - Centrum, řeka Ostravice pravý břeh u Sýkorova mostu K1W slalom 19. 5/ZS 27.8025,7OM
13
25.05.2024 Slalom v Ostravě Ostrava - Centrum, řeka Ostravice pravý břeh u Sýkorova mostu C1W slalom 18. 4/ZS 74.0062,0OM
0
25.05.2024 Slalom v Ostravě Ostrava - Centrum, řeka Ostravice pravý břeh u Sýkorova mostu K1W slalom 22. 5/ZS 41.0035,7OM
9
19.05.2024 8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 28. 6/ZS 79.72141,8ČP/OČ/OM
8/0/1
18.05.2024 7. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR dorostu + Akademické MČR USD Veltrusy K1W sjezd 20. 3/ZS 12.5623,2ČP/OČ/OM
17/0/10
05.05.2024 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 36. 25/ZS 76.5885,7OČ/OM
0/1
04.05.2024 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 39. 26/ZS 231.02266,3OČ/OM
0/1
14.04.2024 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava - podle stavu vodočtu v Rejštejně - viz. pořad závodu K1W sjezd 20. 3/ZS 178.0520,3ČP/OČ/OM
17/0/10
13.04.2024 1.Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů Řeka Otava - podle stavu vodočtu v Rejštejně - viz. pořad závodu K1W sjezd 20. 3/ZS 191.2121,7ČP/OČ/OM
17/0/11
07.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici K1W sjezd 5. 1/ZS 85.0010,8OM
18
07.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici K1W sjezd 6. 2/ZS 84.4010,5OM
14
06.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici K1W sjezd 9. 1/ZS 97.9012,8OM
17
06.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici K1W sjezd 10. 2/ZS 116.9015,3OM
13
23.03.2024 Sjezd v Brně závod č. 1 Řeka Svratka v Brně u loděnice KK Spoj Brno. K1W sjezd 8. 2/ZS 136.1017,2OM
9
23.03.2024 Sjezd v Brně závod č. 2 Řeka Svratka v Brně u loděnice KK Spoj Brno. K1W sjezd 8. 2/ZS 59.1017,0OM
9
23.03.2024 Sjezd v Brně závod č. 1 Řeka Svratka v Brně u loděnice KK Spoj Brno. C1W sjezd 3. 1/ZS 173.0018,8OM
1
23.03.2024 Sjezd v Brně závod č. 2 Řeka Svratka v Brně u loděnice KK Spoj Brno. C1W sjezd 4. 2/ZS 72.3018,7OM
1
01.10.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 44. 9/ZM 43.3042,3OM
2
30.09.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 43. 9/ZM 38.3039,8OM
4
10.09.2023 MČR žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky K1W sjezd 2. 1/ZM 1.894,3-
02.09.2023 3. Český pohár žáků v klasickém sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 3. 1/ZM 2.270,7OČ/OM
0/6
01.09.2023 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 7. 3/ZM 2.885,4OČ/OM
0/4
02.07.2023 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 49. 7/ZM 34.7536,7
7
01.07.2023 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom    
0
18.06.2023 MČR žáků v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí K1W sjezd 13. 2/ZM 123.1314,6OČ/OM
0/7
17.06.2023 MČR dorostu v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí K1W sjezd 20. 2/ZM 186.4224,3OČ/OM
0/6
11.06.2023 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži K1W slalom 25. 6/ZM 58.4069,6OM
4
10.06.2023 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži K1W slalom 20. 5/ZM 53.4051,1OM
8
26.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila-louka nad mostem na Lesnici K1W sjezd 13. 1/ZM 210.6018,5OM
7
26.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila-louka nad mostem na Lesnici K1W sjezd 13. 2/ZM 166.1013,7OM
6
25.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila - louka nad mostem na Lesnici K1W sjezd 15. 1/ZM 223.7020,3OM
6
25.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila -louka před mostem na Lesnici K1W sjezd 21. 5/ZM 451.9040,8OM
0
18.03.2023 Sjezd v Brně Řeka Svratka v Jundrově. Start i cíl u loděnice K1W sjezd 12. 1/ZM 194.0024,8OM
5
18.03.2023 Sjezd v Brně Řeka Svratka v Jundrově. Start i cíl u loděnice K1W sjezd 9. 1/ZM 73.8021,0OM
11
16.10.2022 Sjezd na rozloučenou v Brně Řeka Svratka před loděnicí KK Brno. Závod č. 139 - 1500 m , závod č. 140 - 4500m závod č. 141 - 220 K1W sjezd 8. 1/ZM 120.8017,0OM
6
16.10.2022 Sjezd na rozloučenou v Brně Řeka Svratka před loděnicí KK Brno. Závod č. 139 - 1500 m , závod č. 140 - 4500m závod č. 141 - 220 K1W sjezd 7. 1/ZM 63.0517,4OM
7
15.10.2022 Sjezd na rozloučenou v Brně Řeka Svratka před loděnicí KK Brno. Závod č. 139 - 1500 m , závod č. 140 - 4500m závod č. 141 - 220 K1W sjezd 8. 1/ZM 135.0016,8OM
6
15.10.2022 Sjezd na rozloučenou v Brně Řeka Svratka před loděnicí KK Brno. Závod č. 139 - 1500 m , závod č. 140 - 4500m závod č. 141 - 220 K1W sjezd 8. 1/ZM 61.9517,3OM
6
25.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom     OM
0
04.09.2022 5. ČPž ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 20.   3554.687.845,2OČ/OM
0/0
03.09.2022 4. ČPž ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd     OČ/OM
0/0
28.08.2022 MČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1W sjezd 23. 10/ZM 14.3533,7-
03.07.2022 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy K1W slalom 40. 19/ZM 48.4055,6OČ/OM
0/3
02.07.2022 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy K1W slalom 41. 20/ZM 68.7973,5OČ/OM
0/4
29.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže ve sprintu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc K1W sjezd 12. 4/ZM 9.2321,6-
29.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže ve sprintu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc C1W sjezd 11. 4/ZM 8.5015,8-
28.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže ve slalomu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc, U Sportovní haly 2 K1W slalom 29. 14/ZM 48.6846,6-
28.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže ve slalomu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc, U Sportovní haly 2 C1W slalom 31. 15/ZM 133.70119,7-
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1W sjezd 27. 1/ZM 145.2727,1OČ/OM
0/7
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1W sjezd 42. 11/ZM 268.9249,7OČ/OM
0/0
19.06.2022 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži K1W slalom 21. 6/ZM 90.0095,2OM
2
18.06.2022 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži K1W slalom     OM
0
12.06.2022 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 26. 6/ZM 102.06113,4OM
1
11.06.2022 Slalom v Dolních Kounicích Reka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 26. 6/ZM 85.9992,4OM
3
15.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory K1W slalom 28. 6/ZM 104.4097,0OM
0
14.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory K1W slalom 29. 7/ZM 215.20200,7OM
0
16.04.2022 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 27. 6/ZM 290.50285,1OM
0
19.03.2022 Sjezd v Brně + Přebor města Brna viz. závod č. 1 K1W sjezd 10. 2/ZM 226.4065,4OM
1
19.03.2022 Sjezd v Brně + Krajský přebor JM Řeka Svratka v Jundrově start i cíl loděnice KK Brno délka tratě 4,5 km K1W sjezd 11. 3/ZM 485.8064,5OM
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Fuchsová TerezieTJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 08.04.24 aktualizace z registru ČSK
Fuchsová TerezieTJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 26.03.24 aktualizace z registru ČSK
  K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 14.02.23 aktualizace z registru ČSK
Fuchsová TerezieTJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 28.06.22 aktualizace z registru ČSK
Fuchsová TerezieTJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 14.06.22 aktualizace z registru ČSK
Fuchsová TerezieTJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 16.02.22 aktualizace z registru ČSK
Fuchsová TerezieTJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 15.02.22 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|7184|0|N

rok 2024

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 2/2 0
30.K1W 4/4 24
Sjezd: Žebříček Český Pohár
23.K1W 4/4 59
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
15.C1W 2/2 2
11.K1W 5/12 96

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
184.K1W 2/2 7
Slalom: Oblastní žebříček Morava
49.K1W 4/4 18
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
26.K1W 5/10 37

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
57.K1W 5/10 13
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
27.K1W 5/10 32

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2024
K1W23

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202420232022
K1W150184226

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202420232022
K1W669396

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202420232022
C1W46--
K1W304957

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202420232022
C1W15--
K1W112627
Fotky nenalezeny.
0|7184|0|N

rok 2024

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 2/2 0
30.K1W 4/4 24
Sjezd: Žebříček Český Pohár
23.K1W 4/4 59
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
15.C1W 2/2 2
11.K1W 5/12 96

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
184.K1W 2/2 7
Slalom: Oblastní žebříček Morava
49.K1W 4/4 18
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
26.K1W 5/10 37

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
57.K1W 5/10 13
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
27.K1W 5/10 32

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2024
K1W23

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202420232022
K1W150184226

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202420232022
K1W669396

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202420232022
C1W46--
K1W304957

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202420232022
C1W15--
K1W112627

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
18 3   34 3   58
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody30.028.02621
K1W31.328.02618
C1W21.718.0163
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,000,000,021
K1W00,000,000,000,018
C1W00,000,000,000,03
Celkem00,000,000,000,021
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody3911302925,1
K1W3310403213,0
C1W69015116,7
Celkem3911302925,1
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie K1W

Fuchsová Tereziesl 43
05.05.24
sl 42
04.05.24
sl 90
02.07.23
pořadí36.39.49.
odstup %85,7266,336,7
% poražených soupeřů14,67,323,8
pořadí20232024celkem
průměr49.037.541.3
medián493639
modus493636
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %36,7176,0129,5
průměrné % poražených soupeřů23,811,015,2
počet jízd246
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
1
33,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1W

Fuchsová Tereziesl 60
26.05.24
sl 59
25.05.24
sl 84
28.06.22
pořadí16.18.31.
odstup %31,362,0119,7
% poražených soupeřů16,75,66,3
pořadí20222024celkem
průměr31.017.021.7
medián311618
modus311616
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %119,746,771,0
průměrné % poražených soupeřů6,311,29,5
počet jízd246
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
1
25,0%
1
16,7%

Kategorie K1W

Fuchsová Tereziesl 60
26.05.24
sl 59
25.05.24
sl 43
05.05.24
sl 42
04.05.24
sl 141
01.10.23
sl 140
30.09.23
sl 72
11.06.23
sl 71
10.06.23
sl 87
03.07.22
sl 86
02.07.22
sl 84
28.06.22
sl 77
19.06.22
sl 71
12.06.22
sl 70
11.06.22
sl 55
15.05.22
sl 54
14.05.22
sl 32
16.04.22
pořadí19.22.36.39.44.43.25.20.40.41.29.21.26.26.28.29.27.
odstup %25,735,785,7266,342,339,869,651,155,673,546,695,2113,492,497,0200,7285,1
% poražených soupeřů50,038,214,67,312,216,017,232,19,39,112,59,116,721,912,99,77,1
pořadí202220232024celkem
průměr29.733.029.030.3
medián28252228
modus26201926
počet závodů94417
průměrný odstup od vítěze %117,750,7103,498,6
průměrné % poražených soupeřů12,019,427,517,4
počet jízd158831
lepší 1. jízda5
55,6%
2
50,0%
1
25,0%
8
47,1%
čistých jízd0
0,0%
1
12,5%
0
0,0%
1
3,2%

Český pohár sjezd

Kategorie K1W

Fuchsová Tereziesj 73
09.06.24
sj 71
08.06.24
sj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
pořadí8.10.20.20.27.42.
odstup %8,610,820,321,727,149,7
% poražených soupeřů83,376,332,132,138,14,7
pořadí20222024celkem
průměr34.514.521.2
medián271020
modus272020
počet závodů246
průměrný odstup od vítěze %38,415,323,0
průměrné % poražených soupeřů21,456,044,4

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1W

Fuchsová Tereziesj 73
09.06.24
sj 71
08.06.24
sj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
sj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
pořadí8.10.20.20.13.20.27.42.
odstup %8,610,820,321,714,624,327,149,7
% poražených soupeřů83,376,332,132,158,642,438,14,7
pořadí202220232024celkem
průměr34.516.514.520.0
medián27131020
modus27132020
počet závodů2248
průměrný odstup od vítěze %38,419,415,322,1
průměrné % poražených soupeřů21,450,556,046,0

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1W

Fuchsová Tereziesj 73
09.06.24
sj 71
08.06.24
sj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
sj 122
02.09.23
sj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
pořadí8.10.20.20.3.13.20.
odstup %8,610,820,321,70,714,624,3
% poražených soupeřů83,376,332,132,185,758,642,4
pořadí20232024celkem
průměr12.014.513.4
medián131013
modus32020
počet závodů347
průměrný odstup od vítěze %13,215,314,4
průměrné % poražených soupeřů62,256,058,6

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1W

Fuchsová Tereziesj 5
23.03.24
sj 4
23.03.24/2
pořadí4.3.
odstup %18,718,8
% poražených soupeřů40,050,0
pořadí2024celkem
průměr3.53.5
medián33
modus33
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %18,818,8
průměrné % poražených soupeřů45,045,0

Kategorie K1W

Fuchsová Tereziesj 73
09.06.24
sj 71
08.06.24
sj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
sj 17
07.04.24
sj 16
07.04.24/2
sj 15
06.04.24
sj 14
06.04.24/2
sj 5
23.03.24
sj 4
23.03.24/2
sj 122
02.09.23
sj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
sj 11
26.03.23
sj 10
26.03.23/2
sj 9
25.03.23
sj 8
25.03.23/2
sj 2
18.03.23
sj 1
18.03.23/2
sj 142
16.10.22
sj 141
16.10.22/2
sj 140
15.10.22
sj 139
15.10.22/2
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 2
19.03.22
sj 1
19.03.22/2
pořadí8.10.20.20.6.5.10.9.8.8.3.13.20.13.13.21.15.12.9.7.8.8.8.27.42.10.11.
odstup %8,610,820,321,710,510,815,312,817,017,20,714,624,313,718,540,820,324,821,017,417,017,316,827,149,765,464,5
% poražených soupeřů83,376,332,132,176,281,062,565,258,858,885,758,642,433,336,8---30,031,350,057,150,050,050,038,14,735,728,6
pořadí202220232024celkem
průměr15.113.210.412.7
medián813810
modus81388
počet závodů891027
průměrný odstup od vítěze %34,419,914,522,2
průměrné % poražených soupeřů39,340,962,648,5

Český pohár sprint

Kategorie K1W

Fuchsová Tereziesp 55
19.05.24
sp 53
18.05.24
pořadí28.20.
odstup %141,823,2
% poražených soupeřů3,632,1
pořadí2024celkem
průměr24.024.0
medián2020
modus2020
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %82,582,5
průměrné % poražených soupeřů17,917,9

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1W

Fuchsová Tereziesp 53
18.05.24
sp 129
10.09.23
sp 113
28.08.22
pořadí20.2.23.
odstup %23,24,333,7
% poražených soupeřů32,195,531,3
pořadí202220232024celkem
průměr23.02.020.015.0
medián2322020
modus232202
počet závodů1113
průměrný odstup od vítěze %33,74,323,220,4
průměrné % poražených soupeřů31,395,532,153,0

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1W

Fuchsová Tereziesp 55
19.05.24
sp 53
18.05.24
sp 124
01.09.23
sp 118
04.09.22
pořadí28.20.7.20.
odstup %141,823,25,47.845,2
% poražených soupeřů3,632,157,15,0
pořadí202220232024celkem
průměr20.07.024.018.8
medián2072020
modus2072020
počet závodů1124
průměrný odstup od vítěze %7.845,25,482,52.003,9
průměrné % poražených soupeřů5,057,117,924,5

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1W

Fuchsová Tereziesp 55
19.05.24
sp 53
18.05.24
sp 124
01.09.23
sp 118
04.09.22
sp 85
29.06.22
pořadí28.20.7.20.12.
odstup %141,823,25,47.845,221,6
% poražených soupeřů3,632,157,15,065,6
pořadí202220232024celkem
průměr16.07.024.017.4
medián1272020
modus1272020
počet závodů2125
průměrný odstup od vítěze %3.933,45,482,51.607,4
průměrné % poražených soupeřů35,357,117,932,7

Ostatní sprint

Kategorie K1W

Fuchsová Tereziesp 53
18.05.24
sp 85
29.06.22
pořadí20.12.
odstup %23,221,6
% poražených soupeřů32,165,6
pořadí20222024celkem
průměr12.020.016.0
medián122012
modus122012
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %21,623,222,4
průměrné % poražených soupeřů65,632,148,9