Nekuda Lukáš, 2010

Kanoe Klub Spoj Brnoregistrační číslo: 103018
výkonnostní třídy  slalom K1: 3 C1: 3sjezd K1: 3 C1: 3 zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2024.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2024
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy5204021025090
Morava200409010060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy18040505030
Morava13060705040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
09.06.2024 MČR žáků v klasickém sjezdu + veřejný závod + 2. Český pohár žáků na Labi pod Dvorem Králové + 6. Če řeka Labe mezi Dvorem Králové nad Labem a Žirčí, viz webové stránky závodu C1M sjezd 37. 11/ZS 168.0428,6OČ/OM
0/2
09.06.2024 MČR žáků v klasickém sjezdu + veřejný závod + 2. Český pohár žáků na Labi pod Dvorem Králové + 6. Če řeka Labe mezi Dvorem Králové nad Labem a Žirčí, viz webové stránky závodu K1M sjezd 49. 14/ZS 155.0130,7OČ/OM
0/10
08.06.2024 MČR dorostu v klasickém sjezdu + veřejný závod + 5. Český pohár juniorů + 1. Český pohár žáků na La řeka Labe mezi Dvorem Králové nad Labem a Žirčí, viz webové stránky závodu C1M sjezd 37. 12/ZS 182.9331,0OČ/OM
0/2
08.06.2024 MČR dorostu v klasickém sjezdu + veřejný závod + 5. Český pohár juniorů + 1. Český pohár žáků na La řeka Labe mezi Dvorem Králové nad Labem a Žirčí, viz webové stránky závodu K1M sjezd 56. 20/ZS 181.5536,2OČ/OM
0/8
26.05.2024 Slalom v Ostravě Ostrava - Centrum, řeka Ostravice pravý břeh u Sýkorova mostu C1M slalom 12. 4/ZS 20.2019,7OM
4
26.05.2024 Slalom v Ostravě Ostrava - Centrum, řeka Ostravice pravý břeh u Sýkorova mostu K1M slalom 27. 7/ZS 26.6029,9OM
17
25.05.2024 Slalom v Ostravě Ostrava - Centrum, řeka Ostravice pravý břeh u Sýkorova mostu C1M slalom 11. 4/ZS 27.0024,0OM
4
25.05.2024 Slalom v Ostravě Ostrava - Centrum, řeka Ostravice pravý břeh u Sýkorova mostu K1M slalom 25. 8/ZS 34.0035,6OM
15
19.05.2024 8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 63. 8/ZS 18.3536,2ČP/OČ/OM
0/0/6
18.05.2024 7. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR dorostu + Akademické MČR USD Veltrusy K1M sjezd 63. 8/ZS 20.2341,9ČP/OČ/OM
0/0/5
05.05.2024 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 51. 43/ZS 29.1332,2OČ/OM
0/6
05.05.2024 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1M slalom 29. 26/ZS 25.2425,5OČ/OM
0/4
04.05.2024 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 52. 44/ZS 34.1938,8OČ/OM
0/7
04.05.2024 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1M slalom 28. 23/ZS 28.4529,0OČ/OM
0/3
14.04.2024 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava - podle stavu vodočtu v Rejštejně - viz. pořad závodu K1M sjezd 62. 11/ZS 292.0837,7ČP/OČ/OM
0/0/1
13.04.2024 1.Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů Řeka Otava - podle stavu vodočtu v Rejštejně - viz. pořad závodu K1M sjezd 59. 10/ZS 290.5737,0ČP/OČ/OM
0/0/2
07.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici K1M sjezd 18. 3/ZS 217.3031,9OM
10
07.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici K1M sjezd 19. 4/ZS 216.2032,1OM
9
06.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici K1M sjezd 20. 6/ZS 215.0031,6OM
9
06.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici K1M sjezd 21. 6/ZS 228.6034,0OM
8
23.03.2024 Sjezd v Brně závod č. 1 Řeka Svratka v Brně u loděnice KK Spoj Brno. C1M sjezd 7. 2/ZS 304.2037,6OM
2
23.03.2024 Sjezd v Brně závod č. 2 Řeka Svratka v Brně u loděnice KK Spoj Brno. C1M sjezd 8. 2/ZS 143.1040,7OM
2
23.03.2024 Sjezd v Brně závod č. 2 Řeka Svratka v Brně u loděnice KK Spoj Brno. K1M sjezd 18. 2/ZS 122.5043,1OM
4
23.03.2024 Sjezd v Brně závod č. 1 Řeka Svratka v Brně u loděnice KK Spoj Brno. K1M sjezd 19. 2/ZS 308.8046,9OM
3
22.10.2023 Sjezd na rozloučenou v Brně Viz. závod č. 142 C1M sjezd     OM
0
22.10.2023 Sjezd na rozloučenou v Brně Viz. závod č. 142 C1M sjezd 6. 2/ZS 130.1035,4OM
0
22.10.2023 Sjezd na rozloučenou v Brně Viz. závod č. 142 K1M sjezd 14. 4/ZS 258.4038,3OM
2
22.10.2023 Sjezd na rozloučenou v Brně Viz. závod č. 142 K1M sjezd 14. 4/ZS 128.6043,1OM
2
21.10.2023 Sjezd na rozloučenou v Brně Řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno. Závod č. 142 - 1300m, Závod č. 143 - 4500m, závod č. 144 - C1M sjezd     OM
0
21.10.2023 Sjezd na rozloučenou v Brně Viz. závod č. 142 C1M sjezd 5. 2/ZS 248.9034,6OM
1
21.10.2023 Sjezd na rozloučenou v Brně Řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno. Závod č. 142 - 1300m, Závod č. 143 - 4500m, závod č. 144 - K1M sjezd 13. 4/ZS 235.1034,1OM
3
21.10.2023 Sjezd na rozloučenou v Brně Viz. závod č. 142 K1M sjezd 13. 4/ZS 236.0039,5OM
2
08.10.2023 Sjezd ve Veselí nad Moravou Řeka Morava v úseku Veselí loděnice - Vnorovy most 3,8 km C1M sjezd 2. 2/ZS 154.009,0OM
0
08.10.2023 Sjezd ve Veselí nad Moravou Řeka Morava v úseku Veselí loděnice - Vnorovy most 3,8 km K1M sjezd 20. 3/ZS 379.0036,6OM
1
08.10.2023 Sjezd ve Veselí nad Moravou Řeka Morava v úseku Veselí loděnice - Vnorovy most 3,8 km C2M sjezd
ŠAMÁNEK Filip
1.   OM
0
01.10.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1M slalom 35. 11/ZS 37.7038,2OM
3
01.10.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 74. 13/ZS 33.9036,8OM
12
30.09.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1M slalom 34. 11/ZS 34.4036,4OM
6
30.09.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 73. 14/ZS 30.0034,0OM
13
10.09.2023 MČR žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky C1M sjezd 27. 19/ZS 18.7440,8-
10.09.2023 MČR žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky K1M sjezd 31. 25/ZS 21.6856,5-
09.09.2023 MČR žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky C1M slalom 34. 24/ZS 41.6740,9-
02.09.2023 3. Český pohár žáků v klasickém sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd     OČ/OM
0/0
02.09.2023 3. Český pohár žáků v klasickém sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd     OČ/OM
0/0
01.09.2023 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 18. 13/ZS 18.7836,1OČ/OM
0/0
01.09.2023 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 27. 21/ZS 11.6225,0OČ/OM
0/5
13.08.2023 6. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse nad Labem Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1M slalom 67. 49/ZS 46.0251,6OČ/OM
0/3
13.08.2023 6. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse nad Labem Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C1M slalom 43. 27/ZS 67.9969,4OČ/OM
0/2
12.08.2023 5. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse nad Labem Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1M slalom 62. 48/ZS 48.8453,7OČ/OM
0/5
12.08.2023 5. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse nad Labem Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C1M slalom 37. 23/ZS 68.9470,1OČ/OM
0/6
06.08.2023 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 77. 17/ZS 38.3540,8
20
06.08.2023 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 100. 28/ZS 32.8839,9
64
05.08.2023 Slalom O štít města Benátek + 5. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 79. 18/ZS 36.6438,0
21
05.08.2023 Slalom O štít města Benátek + 5. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 123. 33/ZS 34.7741,3
45
02.07.2023 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 42. 8/ZS 30.3031,7
15
02.07.2023 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 73. 12/ZS 27.5532,1
59
01.07.2023 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 54. 12/ZS 35.8835,6
9
01.07.2023 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 99. 17/ZS 33.2236,9
41
18.06.2023 MČR žáků v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí K1M sjezd 49. 20/ZS 272.2237,4OČ/OM
0/7
17.06.2023 MČR dorostu v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí K1M sjezd     OČ/OM
0/0
11.06.2023 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži C1M slalom 23. 10/ZS 58.8070,0OM
2
11.06.2023 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži K1M slalom 36. 12/ZS 40.0055,0OM
13
10.06.2023 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži C1M slalom 21. 10/ZS 63.7064,9OM
5
10.06.2023 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži K1M slalom 35. 13/ZS 54.2063,0OM
14
21.05.2023 4. Český pohár žáků ve slalomu v České Lípě řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 76. 52/ZS 39.2249,7OČ/OM
0/1
21.05.2023 4. Český pohár žáků ve slalomu v České Lípě řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1M slalom 34. 23/ZS 27.0930,6OČ/OM
0/4
20.05.2023 3. Český pohár žáků ve slalomu v České Lípě řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 55. 41/ZS 28.3735,1OČ/OM
0/4
20.05.2023 3. Český pohár žáků ve slalomu v České Lípě řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1M slalom 38. 23/ZS 35.4340,7OČ/OM
0/4
14.05.2023 Ostravské slalomy - slalom u Ostrava - Centrum, řeka Ostravice pravý břeh u Sýkorova mostu C1M slalom 18. 10/ZS 34.0032,8OM
4
14.05.2023 Ostravské slalomy - slalom u Ostrava - Centrum, řeka Ostravice pravý břeh u Sýkorova mostu K1M slalom 30. 14/ZS 36.6040,6OM
9
13.05.2023 Ostravské slalomy - slalom u Ostrava - Centrum, řeka Ostravice pravý břeh u Sýkorova mostu C1M slalom 18. 10/ZS 40.2036,1OM
4
13.05.2023 Ostravské slalomy - slalom u Ostrava - Centrum, řeka Ostravice pravý břeh u Sýkorova mostu K1M slalom 31. 13/ZS 41.8042,1OM
8
30.04.2023 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 39. 11/ZS 43.3057,3OM
5
30.04.2023 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 18. 6/ZS 44.7051,7OM
3
29.04.2023 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 35. 9/ZS 35.1044,2OM
8
29.04.2023 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 18. 5/ZS 44.5049,9OM
3
23.04.2023 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 42. 35/ZS 36.8642,9OM/OČ
6/0
22.04.2023 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 69. 48/ZS 97.09100,7OM/OČ
1/0
26.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila-louka nad mostem na Lesnici K1M sjezd 30. 7/ZS 368.5036,9OM
13
26.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila-louka nad mostem na Lesnici K1M sjezd 32. 10/ZS 357.0034,3OM
9
25.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila - louka nad mostem na Lesnici K1M sjezd 30. 9/ZS 331.8033,3OM
10
25.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila -louka před mostem na Lesnici K1M sjezd 31. 9/ZS 354.4035,4OM
9
16.10.2022 Sjezd na rozloučenou v Brně Řeka Svratka před loděnicí KK Brno. Závod č. 139 - 1500 m , závod č. 140 - 4500m závod č. 141 - 220 C1M sjezd 9. 2/ZM 363.9051,2OM
0
16.10.2022 Sjezd na rozloučenou v Brně Řeka Svratka před loděnicí KK Brno. Závod č. 139 - 1500 m , závod č. 140 - 4500m závod č. 141 - 220 C1M sjezd 9. 2/ZM 215.0458,3OM
0
16.10.2022 Sjezd na rozloučenou v Brně Řeka Svratka před loděnicí KK Brno. Závod č. 139 - 1500 m , závod č. 140 - 4500m závod č. 141 - 220 K1M sjezd 21. 2/ZM 290.0048,4OM
5
16.10.2022 Sjezd na rozloučenou v Brně Řeka Svratka před loděnicí KK Brno. Závod č. 139 - 1500 m , závod č. 140 - 4500m závod č. 141 - 220 K1M sjezd 22. 2/ZM 144.9747,7OM
4
15.10.2022 Sjezd na rozloučenou v Brně Řeka Svratka před loděnicí KK Brno. Závod č. 139 - 1500 m , závod č. 140 - 4500m závod č. 141 - 220 C1M sjezd 10. 2/ZM 380.2047,2OM
0
15.10.2022 Sjezd na rozloučenou v Brně Řeka Svratka před loděnicí KK Brno. Závod č. 139 - 1500 m , závod č. 140 - 4500m závod č. 141 - 220 C1M sjezd 9. 2/ZM 185.9750,4OM
0
15.10.2022 Sjezd na rozloučenou v Brně Řeka Svratka před loděnicí KK Brno. Závod č. 139 - 1500 m , závod č. 140 - 4500m závod č. 141 - 220 K1M sjezd 20. 2/ZM 282.9041,5OM
6
15.10.2022 Sjezd na rozloučenou v Brně Řeka Svratka před loděnicí KK Brno. Závod č. 139 - 1500 m , závod č. 140 - 4500m závod č. 141 - 220 K1M sjezd 22. 3/ZM 153.9351,8OM
4
25.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1M slalom 39. 7/ZM 44.0046,4OM
4
25.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 80. 8/ZM 39.7046,5OM
12
25.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2M slalom
ŠAMÁNEK Filip
7. 2/ZM 32.5027,9OM
1
24.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1M slalom 41. 7/ZM 43.9046,4OM
3
24.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 87. 9/ZM 42.0049,7OM
9
24.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2M slalom
ŠAMÁNEK Filip
8. 1/ZM 39.9035,2OM
0
04.09.2022 5. ČPž ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 20. 9/ZM 19.0438,6OČ/OM
0/0
04.09.2022 5. ČPž ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 41. 17/ZM 14.8034,1OČ/OM
0/4
03.09.2022 4. ČPž ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 20. 10/ZM 110.8136,0OČ/OM
0/0
03.09.2022 4. ČPž ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 37. 15/ZM 89.2334,7OČ/OM
0/4
28.08.2022 MČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C1M sjezd 26. 11/ZM 25.7255,7-
28.08.2022 MČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1M sjezd 47. 18/ZM 15.7239,4-
27.08.2022 MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1M slalom 77. 36/ZM 112.86127,8-
27.08.2022 MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C1M slalom 37. 11/ZM 93.4896,6-
03.07.2022 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy K1M slalom 73. 28/ZM 43.1654,8OČ/OM
0/4
03.07.2022 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy C1M slalom 38. 13/ZM 43.5349,5OČ/OM
0/3
02.07.2022 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy K1M slalom 82. 34/ZM 52.3660,7OČ/OM
0/3
02.07.2022 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy C1M slalom 42. 15/ZM 55.0757,4OČ/OM
0/2
29.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže ve sprintu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc C1M sjezd 36. 17/ZM 21.4444,7-
29.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže ve sprintu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc K1M sjezd 40. 21/ZM 19.7350,3-
28.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže ve slalomu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc, U Sportovní haly 2 C1M slalom 32. 14/ZM 38.3434,9-
28.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže ve slalomu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc, U Sportovní haly 2 K1M slalom 33. 14/ZM 37.9840,2-
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1M sjezd 74. 16/ZM 225.8547,5OČ/OM
0/6
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1M sjezd 74. 12/ZM 237.4150,4OČ/OM
0/3
12.06.2022 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 13. 4/ZM 29.9929,1OM
2
12.06.2022 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 36. 4/ZM 33.9339,9OM
2
11.06.2022 Slalom v Dolních Kounicích Reka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 13. 4/ZM 40.0439,6OM
3
11.06.2022 Slalom v Dolních Kounicích Reka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 34. 4/ZM 34.0040,4OM
5
15.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory C1M slalom 18. 6/ZM 55.2053,2OM
1
15.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory K1M slalom 34. 4/ZM 39.3042,4OM
6
14.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory C1M slalom 19. 6/ZM 50.9047,7OM
0
14.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory K1M slalom 35. 5/ZM 40.2040,7OM
6
01.05.2022 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA K1M slalom 83. 25/ZM 125.70132,7OM/OČ
0/0
30.04.2022 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA K1M slalom 63. 14/ZM 57.1063,6OM/OČ
5/0
17.04.2022 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 21. 4/ZM 59.4062,5OM
0
17.04.2022 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 47. 5/ZM 45.5053,8OM
2
16.04.2022 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M sjezd 12. 3/ZM 32.9036,7OM
8
16.04.2022 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 23. 5/ZM 68.3067,5OM
0
16.04.2022 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 44. 4/ZM 44.4046,7OM
5
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 35. 2/ZM 267.6040,5OM
1
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova reka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 38. 2/ZM 281.1042,7OM
1
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici. K1M sjezd 40. 2/ZM 280.5041,9OM
2
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 41. 2/ZM 309.5046,7OM
1
19.03.2022 Sjezd v Brně + Krajský přebor JM Řeka Svratka v Jundrově start i cíl loděnice KK Brno délka tratě 4,5 km K1M sjezd 28. 1/ZM 394.0059,5OM
0
19.03.2022 Sjezd v Brně + Přebor města Brna viz. závod č. 1 K1M sjezd 28. 1/ZM 179.1059,8OM
0
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 71. 10/ZM 37.7043,8OM
6
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 76. 10/ZM 45.3052,0OM
2
05.09.2021 5. Český pohár žáků v Českém Vrbném ve sprintu USD České Vrbné K1M sjezd 43. 20/ZM 17.1237,2OČ/OM
0/1
04.09.2021 4. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 41. 18/ZM 107.7539,9OČ/OM
0/1
01.08.2021 4. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 101. 39/ZM 63.0666,4OČ/OM
0/1
31.07.2021 3. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 106. 42/ZM 85.9592,4OČ/OM
0/0
04.07.2021 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 163. 28/ZM 54.8582,9
5
03.07.2021 Slalom ve Strakonicích + Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 152. 24/ZM 79.71109,7
16
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon K1M sjezd 106. 21/ZM 298.1251,4ČP/OČ/OM
0/0/0
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra K1M sjezd 102. 17/ZM 280.6049,6ČP/OČ/OM
0/0/0
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština K1M sjezd 83. 9/ZM 598.0051,3ČP/OČ/OM
0/0/0
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př K1M sjezd 81. 8/ZM 572.5448,5ČP/OČ/OM
0/0/0
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc PWK slalom 7. 5/PZM 42.3032,0OM
0
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc PWK slalom 9. 6/PZM 56.3042,0OM
0
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota PWK slalom 5. 3/PZM 52.5049,8OM
0
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL PWK slalom     OM
0
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou PWK slalom 3. 3/PZM 30.3023,3
0
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou PWK slalom 3. 3/PZM 18.0013,6
0
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc PWK slalom 5. 3/PZM 35.5025,8OM
0
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. PWK slalom 16. 12/PZM 56.7040,6OM
0
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. PWK slalom 16. 12/PZM 58.1039,0OM
0
28.07.2019 Slalom přebor Jm kraje viz. sobota PWK slalom 6. 5/PZM 30.6025,0OM
0
27.07.2019 Slalom - přebor Brna řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL PWK slalom 6. 5/PZM 33.5025,9OM
0
30.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi PWK slalom 7. 6/PZM 31.9024,5OM
0
29.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi PWK slalom 9. 7/PZM 59.8049,6OM
0
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži PWK slalom 14. 12/PZM 265.40211,8OM
0
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži PWK slalom 14. 12/PZM 430.00358,3OM
0
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu PWK slalom 29. 21/PZM 68.3770,9OM
0
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu PWK slalom 30. 21/PZM 70.9071,8OM
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Nekuda LukášKanoe Klub Spoj Brno K1: 3   C1: 3   C2: K1: 3   C1:   C2: 26.03.24 aktualizace z registru ČSK
  K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 14.02.23 aktualizace z registru ČSK
Nekuda LukášKanoe Klub Spoj Brno K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 14.06.22 aktualizace z registru ČSK
Nekuda LukášKanoe Klub Spoj Brno K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 04.11.21 updated from RVP
Nekuda LukášKanoe Klub Spoj Brno K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 05.07.21 updated from RVP
Nekuda LukášKanoe Klub Spoj Brno K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 29.09.16 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|5658|0|N

rok 2024

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
26.C1M 4/4 15
45.K1M 4/4 45
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
 K1M 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
29.C1M 4/4 8
33.K1M 5/12 46

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
184.C1M 5/8 65
287.K1M 5/10 209
Slalom: Oblastní žebříček Morava
39.C1M 5/12 25
72.K1M 5/14 61
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
39.C1M 5/7 1
 C2M
Šamánek Filip
1/1 0
40.K1M 5/13 48

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
41.C1M 5/10 15
22.C2M
Šamánek Filip
2/2 1
96.K1M 5/12 38
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/6 0
60.K1M 5/15 29

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
387.K1M 4/4 21
Slalom: Oblastní žebříček Morava
82.K1M 4/4 9
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
50.K1M 5/6 2

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 PWK 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 PWK 5/5 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 PWK 5/8 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 PWK 2/2 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20242021
K1M73108

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20242023202220212020
C1M185184278--
K1M347287490387-
PWK----31

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2024202320222021
C1M120133126-
K1M158209222168

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2024202320222021202020192018
C1M263941----
K1M45729682---
C2M--22----
PWK----202142

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2024202320222021
C1M293991-
K1M33406050
C2M-44--
Fotky nenalezeny.
0|5658|0|N

rok 2024

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
26.C1M 4/4 15
45.K1M 4/4 45
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
 K1M 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
29.C1M 4/4 8
33.K1M 5/12 46

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
184.C1M 5/8 65
287.K1M 5/10 209
Slalom: Oblastní žebříček Morava
39.C1M 5/12 25
72.K1M 5/14 61
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
39.C1M 5/7 1
 C2M
Šamánek Filip
1/1 0
40.K1M 5/13 48

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
41.C1M 5/10 15
22.C2M
Šamánek Filip
2/2 1
96.K1M 5/12 38
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/6 0
60.K1M 5/15 29

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
387.K1M 4/4 21
Slalom: Oblastní žebříček Morava
82.K1M 4/4 9
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
50.K1M 5/6 2

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 PWK 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 PWK 5/5 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 PWK 5/8 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 PWK 2/2 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20242021
K1M73108

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20242023202220212020
C1M185184278--
K1M347287490387-
PWK----31

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2024202320222021
C1M120133126-
K1M158209222168

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2024202320222021202020192018
C1M263941----
K1M45729682---
C2M--22----
PWK----202142

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2024202320222021
C1M293991-
K1M33406050
C2M-44--

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
42 33 2 47 17 1 142
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody41.934.01888
K1M64.862.03539
C1M31.229.01831
PWK11.27.0316
C2M7.57.072
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,022,322,388
K1M00,000,000,000,039
C1M00,000,000,000,031
PWK00,000,0212,5212,516
C2M00,000,000,000,02
Celkem00,000,022,322,388
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody1752548154022,9
K1M7752272127,3
C1M6242271625,8
PWK3215925039,4
C2M412300,0
Celkem1752548154022,9
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1M

Nekuda Lukášsl 127
09.09.23
sl 109
05.08.23
sl 111
27.08.22
pořadí34.79.37.
odstup % *)40,938,096,6
% poražených soupeřů *)31,322,816,3
pořadí20222023celkem
průměr37.056.550.0
medián373437
modus373434
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze % *)96,639,458,5
průměrné % poražených soupeřů *)16,327,123,5
počet jízd246
lepší 1. jízda1
100,0%
1
50,0%
2
66,7%
čistých jízd0
0,0%
1
25,0%
1
16,7%

Kategorie K1M

Nekuda Lukášsl 109
05.08.23
sl 111
27.08.22
pořadí123.77.
odstup % *)41,3127,8
% poražených soupeřů *)28,75,0
pořadí20222023celkem
průměr77.0123.0100.0
medián7712377
modus7712377
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze % *)127,841,384,6
průměrné % poražených soupeřů *)5,028,716,9
počet jízd224
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
1
50,0%
1
25,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Nekuda Lukášsl 43
05.05.24
sl 42
04.05.24
sl 112
13.08.23
sl 111
12.08.23
sl 110
06.08.23
sl 109
05.08.23
sl 90
02.07.23
sl 89
01.07.23
sl 62
21.05.23
sl 61
20.05.23
pořadí29.28.43.37.77.79.42.54.34.38.
odstup %25,529,069,470,140,838,031,735,630,640,7
% poražených soupeřů40,441,310,626,522,422,835,923,235,327,5
pořadí20232024celkem
průměr50.528.546.1
medián422838
modus342828
počet závodů8210
průměrný odstup od vítěze %44,627,241,1
průměrné % poražených soupeřů25,540,928,6
počet jízd16420
lepší 1. jízda4
50,0%
2
100,0%
6
60,0%
čistých jízd5
31,3%
1
25,0%
6
30,0%

Kategorie K1M

Nekuda Lukášsl 43
05.05.24
sl 42
04.05.24
sl 112
13.08.23
sl 111
12.08.23
sl 110
06.08.23
sl 109
05.08.23
sl 90
02.07.23
sl 89
01.07.23
sl 62
21.05.23
sl 61
20.05.23
sl 33
23.04.23
sl 32
22.04.23
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 97
04.07.21
sl 96
03.07.21
pořadí51.52.67.62.100.123.73.99.76.55.42.69.101.106.163.152.
odstup %32,238,851,653,739,941,332,136,949,735,142,9100,766,492,482,9109,7
% poražených soupeřů35,937,025,831,540,728,752,037,220,242,646,815,08,33,716,923,7
pořadí202120232024celkem
průměr130.576.651.586.9
medián106695173
modus101425142
počet závodů410216
průměrný odstup od vítěze %87,948,435,556,6
průměrné % poražených soupeřů13,234,136,529,1
počet jízd819431
lepší 1. jízda1
25,0%
4
40,0%
1
50,0%
6
37,5%
čistých jízd1
12,5%
5
26,3%
1
25,0%
7
22,6%

Kategorie PWK

Nekuda Lukášsl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
pořadí3.3.
odstup %23,313,6
% poražených soupeřů75,077,8
pořadí2020celkem
průměr3.03.0
medián33
modus33
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %18,418,4
průměrné % poražených soupeřů76,476,4
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Nekuda Lukášsl 60
26.05.24
sl 59
25.05.24
sl 43
05.05.24
sl 42
04.05.24
sl 141
01.10.23
sl 140
30.09.23
sl 112
13.08.23
sl 111
12.08.23
sl 72
11.06.23
sl 71
10.06.23
sl 62
21.05.23
sl 61
20.05.23
sl 57
14.05.23
sl 56
13.05.23
sl 40
30.04.23
sl 38
29.04.23
sl 132
25.09.22
sl 131
24.09.22
sl 87
03.07.22
sl 86
02.07.22
sl 84
28.06.22
sl 71
12.06.22
sl 70
11.06.22
sl 55
15.05.22
sl 54
14.05.22
sl 34
17.04.22
sl 32
16.04.22
pořadí12.11.29.28.35.34.43.37.23.21.34.38.18.18.18.18.39.41.38.42.32.13.13.18.19.21.23.
odstup %19,724,025,529,038,236,469,470,170,064,930,640,732,836,151,749,946,446,449,557,434,929,139,653,247,762,567,5
% poražených soupeřů31,333,340,441,310,517,510,626,58,320,035,327,522,722,719,022,715,613,031,526,827,933,333,315,010,04,84,3
pořadí202220232024celkem
průměr27.228.120.026.5
medián23231223
modus13181118
počet závodů1112427
průměrný odstup od vítěze %48,649,224,545,3
průměrné % poražených soupeřů19,620,336,622,4
počet jízd2224854
lepší 1. jízda2
18,2%
7
58,3%
3
75,0%
12
44,4%
čistých jízd6
27,3%
5
20,8%
2
25,0%
13
24,1%

Kategorie C2M

Nekuda Lukášsl 132
25.09.22
sl 131
24.09.22
pořadí7.8.
odstup %27,935,2
% poražených soupeřů53,830,0
pořadí2022celkem
průměr7.57.5
medián77
modus77
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %31,631,6
průměrné % poražených soupeřů41,941,9
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Nekuda Lukášsl 60
26.05.24
sl 59
25.05.24
sl 43
05.05.24
sl 42
04.05.24
sl 141
01.10.23
sl 140
30.09.23
sl 112
13.08.23
sl 111
12.08.23
sl 72
11.06.23
sl 71
10.06.23
sl 62
21.05.23
sl 61
20.05.23
sl 57
14.05.23
sl 56
13.05.23
sl 40
30.04.23
sl 38
29.04.23
sl 33
23.04.23
sl 32
22.04.23
sl 132
25.09.22
sl 131
24.09.22
sl 87
03.07.22
sl 86
02.07.22
sl 84
28.06.22
sl 71
12.06.22
sl 70
11.06.22
sl 55
15.05.22
sl 54
14.05.22
sl 34
17.04.22
sl 32
16.04.22
sl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
pořadí27.25.51.52.74.73.67.62.36.35.76.55.30.31.39.35.42.69.80.87.73.82.33.36.34.34.35.47.44.71.76.101.106.
odstup %29,935,632,238,836,834,051,653,755,063,049,735,140,642,157,344,242,9100,746,549,754,860,740,239,940,442,440,753,846,743,852,066,492,4
% poražených soupeřů44,744,235,937,018,020,925,831,531,433,320,242,627,525,015,622,746,815,024,018,918,211,025,616,723,325,026,113,221,812,58,58,33,7
pořadí2021202220232024celkem
průměr88.553.251.738.855.1
medián7644422751
modus7134352535
počet závodů41114433
průměrný odstup od vítěze %63,646,950,534,148,9
průměrné % poražených soupeřů8,320,326,940,524,1
počet jízd82227865
lepší 1. jízda1
25,0%
3
27,3%
7
50,0%
3
75,0%
14
42,4%
čistých jízd4
50,0%
8
36,4%
3
11,1%
2
25,0%
17
26,2%

Kategorie PWK

Nekuda Lukášsl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 113
16.08.20
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 96
28.07.19
sl 95
27.07.19
sl 86
30.06.19
sl 85
29.06.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
pořadí7.9.5.5.16.16.6.6.7.9.14.14.29.30.
odstup %32,042,049,825,840,639,025,025,924,549,6211,8358,370,971,8
% poražených soupeřů71,457,955,681,846,448,337,537,564,752,97,17,13,49,4
pořadí201820192020celkem
průměr29.511.06.512.4
medián29959
modus29655
počet závodů28414
průměrný odstup od vítěze %71,496,837,476,2
průměrné % poražených soupeřů6,437,766,741,5
počet jízd416828
lepší 1. jízda1
50,0%
4
50,0%
0
0,0%
5
35,7%
čistých jízd0
0,0%
2
12,5%
1
12,5%
3
10,7%

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Nekuda Lukášsj 73
09.06.24
sj 71
08.06.24
pořadí37.37.
odstup %28,631,0
% poražených soupeřů16,314,3
pořadí2024celkem
průměr37.037.0
medián3737
modus3737
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %29,829,8
průměrné % poražených soupeřů15,315,3

Kategorie K1M

Nekuda Lukášsj 73
09.06.24
sj 71
08.06.24
sj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
pořadí49.56.62.59.74.74.106.102.81.
odstup %30,736,237,737,047,550,451,449,648,5
% poražených soupeřů44,234,515,317,121,524,01,95,64,8
pořadí202120222024celkem
průměr96.374.056.573.7
medián102745674
modus81744974
počet závodů3249
průměrný odstup od vítěze %49,849,035,443,2
průměrné % poražených soupeřů4,122,827,818,8

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1M

Nekuda Lukášsj 73
09.06.24
sj 71
08.06.24
pořadí37.37.
odstup %28,631,0
% poražených soupeřů16,314,3
pořadí2024celkem
průměr37.037.0
medián3737
modus3737
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %29,829,8
průměrné % poražených soupeřů15,315,3

Kategorie K1M

Nekuda Lukášsj 73
09.06.24
sj 71
08.06.24
sj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
sj 75
18.06.23
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
pořadí49.56.62.59.49.74.74.106.81.
odstup %30,736,237,737,037,447,550,451,448,5
% poražených soupeřů44,234,515,317,129,421,524,01,94,8
pořadí2021202220232024celkem
průměr93.574.049.056.567.8
medián8174495662
modus8174494949
počet závodů22149
průměrný odstup od vítěze %49,949,037,435,441,9
průměrné % poražených soupeřů3,422,829,427,821,4

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Nekuda Lukášsj 73
09.06.24
sj 71
08.06.24
sj 116
03.09.22
pořadí37.37.20.
odstup %28,631,036,0
% poražených soupeřů16,314,3---
pořadí20222024celkem
průměr20.037.031.3
medián203737
modus203737
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %36,029,831,9
průměrné % poražených soupeřů0,015,310,2

Kategorie K1M

Nekuda Lukášsj 73
09.06.24
sj 71
08.06.24
sj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
sj 75
18.06.23
sj 116
03.09.22
sj 126
04.09.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
pořadí49.56.62.59.49.37.41.106.102.81.
odstup %30,736,237,737,037,434,739,951,449,648,5
% poražených soupeřů44,234,515,317,129,430,818,41,95,64,8
pořadí2021202220232024celkem
průměr82.537.049.056.564.2
medián8137495656
modus4137494949
počet závodů411410
průměrný odstup od vítěze %47,334,737,435,440,3
průměrné % poražených soupeřů7,730,829,427,820,2

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Nekuda Lukášsj 73
09.06.24
sj 71
08.06.24
sj 5
23.03.24
sj 4
23.03.24/2
sj 145
22.10.23
sj 143
21.10.23
sj 168
08.10.23
sj 142
16.10.22
sj 141
16.10.22/2
sj 140
15.10.22
sj 139
15.10.22/2
sj 116
03.09.22
pořadí37.37.8.7.6.5.2.9.9.9.10.20.
odstup %28,631,040,737,635,434,69,058,351,250,447,236,0
% poražených soupeřů16,314,336,440,0---20,0------------------
pořadí202220232024celkem
průměr11.44.322.313.3
medián9589
modus92379
počet závodů53412
průměrný odstup od vítěze %48,626,334,538,3
průměrné % poražených soupeřů0,06,726,810,6

Kategorie K1M

Nekuda Lukášsj 73
09.06.24
sj 71
08.06.24
sj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
sj 17
07.04.24
sj 16
07.04.24/2
sj 15
06.04.24
sj 14
06.04.24/2
sj 5
23.03.24
sj 4
23.03.24/2
sj 145
22.10.23
sj 144
22.10.23/2
sj 143
21.10.23
sj 142
21.10.23/2
sj 168
08.10.23
sj 75
18.06.23
sj 11
26.03.23
sj 10
26.03.23/2
sj 9
25.03.23
sj 8
25.03.23/2
sj 142
16.10.22
sj 141
16.10.22/2
sj 140
15.10.22
sj 139
15.10.22/2
sj 116
03.09.22
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 10
27.03.22
sj 9
27.03.22/2
sj 8
26.03.22
sj 7
26.03.22/2
sj 2
19.03.22
sj 1
19.03.22/2
sj 126
04.09.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
pořadí49.56.62.59.18.19.20.21.18.19.14.14.13.13.20.49.32.30.31.30.22.21.22.20.37.74.74.35.38.40.41.28.28.41.106.102.81.
odstup %30,736,237,737,031,932,131,634,043,146,943,138,339,534,136,637,434,336,935,433,347,748,451,841,534,747,550,440,542,741,946,759,859,539,951,449,648,5
% poražených soupeřů44,234,515,317,139,335,734,531,032,028,027,823,529,425,09,529,429,537,028,631,027,631,025,032,130,821,524,08,17,513,311,118,215,618,41,95,64,8
pořadí2021202220232024celkem
průměr82.536.924.634.137.8
medián8135202030
modus4122131820
počet závodů413101037
průměrný odstup od vítěze %47,347,236,936,141,4
průměrné % poražených soupeřů7,720,427,131,223,8

Český pohár sprint

Kategorie K1M

Nekuda Lukášsp 55
19.05.24
sp 53
18.05.24
pořadí63.63.
odstup %36,241,9
% poražených soupeřů13,913,9
pořadí2024celkem
průměr63.063.0
medián6363
modus6363
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %39,039,0
průměrné % poražených soupeřů13,913,9

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1M

Nekuda Lukášsp 129
10.09.23
sp 113
28.08.22
pořadí27.26.
odstup %40,855,7
% poražených soupeřů10,37,4
pořadí20222023celkem
průměr26.027.026.5
medián262726
modus262726
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %55,740,848,3
průměrné % poražených soupeřů7,410,38,9

Kategorie K1M

Nekuda Lukášsp 53
18.05.24
sp 129
10.09.23
sp 113
28.08.22
pořadí63.31.47.
odstup %41,956,539,4
% poražených soupeřů13,930,227,0
pořadí202220232024celkem
průměr47.031.063.047.0
medián47316347
modus47316331
počet závodů1113
průměrný odstup od vítěze %39,456,541,945,9
průměrné % poražených soupeřů27,030,213,923,7

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Nekuda Lukášsp 124
01.09.23
sp 118
04.09.22
pořadí18.20.
odstup %36,138,6
% poražených soupeřů10,55,0
pořadí20222023celkem
průměr20.018.019.0
medián201818
modus201818
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %38,636,137,4
průměrné % poražených soupeřů5,010,57,8

Kategorie K1M

Nekuda Lukášsp 55
19.05.24
sp 53
18.05.24
sp 124
01.09.23
sp 118
04.09.22
sj 129
05.09.21
pořadí63.63.27.41.43.
odstup %36,241,925,034,137,2
% poražených soupeřů13,913,931,627,317,6
pořadí2021202220232024celkem
průměr43.041.027.063.047.4
medián4341276343
modus4341276363
počet závodů11125
průměrný odstup od vítěze %37,234,125,039,034,9
průměrné % poražených soupeřů17,627,331,613,920,9

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Nekuda Lukášsp 124
01.09.23
sp 118
04.09.22
sp 85
29.06.22
pořadí18.20.36.
odstup %36,138,644,7
% poražených soupeřů10,55,018,6
pořadí20222023celkem
průměr28.018.024.7
medián201820
modus201818
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %41,736,139,8
průměrné % poražených soupeřů11,810,511,4

Kategorie K1M

Nekuda Lukášsp 55
19.05.24
sp 53
18.05.24
sp 124
01.09.23
sp 118
04.09.22
sp 85
29.06.22
sp 33
16.04.22
sj 129
05.09.21
pořadí63.63.27.41.40.12.43.
odstup %36,241,925,034,150,336,737,2
% poražených soupeřů13,913,931,627,39,362,117,6
pořadí2021202220232024celkem
průměr43.031.027.063.041.3
medián4340276341
modus4312276363
počet závodů13127
průměrný odstup od vítěze %37,240,325,039,037,3
průměrné % poražených soupeřů17,632,931,613,925,1

Ostatní sprint

Kategorie K1M

Nekuda Lukášsp 53
18.05.24
sp 85
29.06.22
pořadí63.40.
odstup %41,950,3
% poražených soupeřů13,99,3
pořadí20222024celkem
průměr40.063.051.5
medián406340
modus406340
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %50,341,946,1
průměrné % poražených soupeřů9,313,911,6
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále