Statistiky Slalom World

Počty závodů absolvovaných jednotlivými závodníky celkem

 závodník K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj
1.Košík Michal 1995 133058 SK Veselí nad Moravou 265 59 26 105 2   457
2.Stránský Dominik 1999 010026 SK VS Karbo Benátky 255 2 39       296
3.Buchtel Martin 1982 034033 TJ SK Hubertus KV 241 78 2 1     322
4.Abraham Tomáš 1992 010013 SK VS Karbo Benátky 232 10 16       258
5.Kvapilová Gabriela 1978 035004 TJ Slavia K. Vary 224 64         288
6.Dušková Kateřina 1998 009070 Univerzitní sportovní klub Praha 221 19 5 3     248
7.Dušková Michala 2000 009105 Univerzitní sportovní klub Praha 220   3       223
8.Zvolánek Jan 1995 023040 SK VS Č. Budějovice 218 20 48 31   4 321
 Chmátal Petr 1990 009165 Univerzitní sportovní klub Praha 218 1 1       220
10.Boček Zdeněk 1975 023006 SK VS Č. Budějovice 217 113 105 17 1 3 456
11.Mulač Viktor 1975 023028 SK VS Č. Budějovice 211 2 1 1     215
12.Neugebauer Roman 1965 014096 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 209 2 3       214
13.Sahula Matěj 2003 010102 SK VS Karbo Benátky 206   6       212
 Špalek Matěj 2000 010099 SK VS Karbo Benátky 206 1 38       245
15.Bačáková Radka 1983 009101 Univerzitní sportovní klub Praha 204 17 7       228
16.Růžičková Kateřina 2003 009120 Univerzitní sportovní klub Praha 203 127 10       340
 Prell Pavel 1976 014017 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 203 2 5 9     219
18.Pospíšilová Jitka 1989 030019 VS Tábor 196 122 77 17 4 4 420
19.Stránský Daniel 2002 010103 SK VS Karbo Benátky 195   6       201
20.Pohanka Vít 2000 036019 Kanoistický klub Klatovy z.s. 194 74 103       371
21.Petřík Matouš 1997 009030 Univerzitní sportovní klub Praha 191 40 3       234
 Galušková Karolína 1995 009137 Univerzitní sportovní klub Praha 191 4         195
 Vaňková Kristýna 1991 014040 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 191 20 3       214
24.Vaněk Matěj 2004 030044 VS Tábor 190 91 24 65 16 22 408
 Žížala Josef 1999 009085 Univerzitní sportovní klub Praha 190 37 38       265
26.Černá Lucie 1977 047013 TJ DNT VS Kadaň 189 49 7       245
27.Pavlík Pavel 1998 061014 SK Třebechovice 188 14 40 53     295
28.Zima Tomáš 2000 009172 Univerzitní sportovní klub Praha 187 69   5   2 263
29.Pavlík Jiří 1964 061021 SK Třebechovice 186   10 61     257
30.Koblencová Anna 1997 014030 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 185 83 7 13     288
31.Galušková Antonie 2001 042031 Klub vodních sportů Sušice z.s. 184 37 22       243
 Kořínek Vilém 1999 009064 Univerzitní sportovní klub Praha 184 2 84     1 271
 Matějka Michael 1997 009077 Univerzitní sportovní klub Praha 184 24 123       331
34.Zimová Marie 1992 049030 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 182 2 3       187
35.Vaňková Klára 2001 030043 VS Tábor 181 50 8 109   3 351
 Fišerová Tereza 1998 012067 DUKLA Brandýs 181 91 19 16 2   309
37.Nesnídalová Lucie 2002 052020 TJ Loko Žatec 179 5 4 4     192
 Zajíc Ondřej 1990 049047 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 179 1   1     181
39.Pechlát Hynek 1995 009040 Univerzitní sportovní klub Praha 178 14 93 1     286
40.Cubr Filip 2000 038008 TJ ČSAD Plzeň 176   18       194
41.Tunka Ondřej 1990 009055 Univerzitní sportovní klub Praha 175 3 8       186
42.Duřt Vojtěch 2003 009122 Univerzitní sportovní klub Praha 174 8 23       205
 Veverka Lukáš 2002 010008 SK VS Karbo Benátky 174   6       180
44.Zýková Barbora 1990 014038 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 169 3 2 3     177
 Řejha Jiří 1981 014048 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 169           169
 Pechlát Hynek 1971 042019 Klub vodních sportů Sušice z.s. 169 79 146       394
47.Kubričan Lukáš 1984 012028 DUKLA Brandýs 168   3       171
48.Hilgert Luboš 1986 012001 DUKLA Brandýs 167   2 1     170
49.Satková Martina 1998 012074 DUKLA Brandýs 166 159 11 136 80 2 554
 Šedivý Jakub 1994 043029 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 166 1 41 1     209
51.Mrázek Jan 1998 121030 KK Opava 165 3 142 9     319
52.Pípal Zbyněk 2003 023041 SK VS Č. Budějovice 163 16 28 3     210
53.Říhová Eva 2000 009078 Univerzitní sportovní klub Praha 162 169 6       337
54.Bárta Jan 2000 009184 Univerzitní sportovní klub Praha 161 29 6 10   1 207
 Kudějová Kateřina 1990 009150 Univerzitní sportovní klub Praha 161   2 2     165
 Lhota Zbyšek 1984 070003 TJ Klub kanoistiky Železný Brod 161 3 18       182
57.Foltysová Sabina 1996 009182 Univerzitní sportovní klub Praha 160 35 48 1     244
 Pšenička Luděk 1960 017026 KK Rakovník 160 150 4       314
59.Beková Kateřina 2002 012038 DUKLA Brandýs 159 31 30 23 1   244
 Zapletal Vojtěch 1998 001112 TJ Bohemians Praha 159 48 102 141   91 541
61.Krejčí Jakub 2002 012054 DUKLA Brandýs 158 4 18 3     183
 Hošek Ondřej 1995 103020 Kanoe Klub Spoj Brno 158 31 19       208
63.Ivánek Roman 2002 133063 SK Veselí nad Moravou 157 27 12 129 1   326
64.Taišl Filip 1976 042020 Klub vodních sportů Sušice z.s. 156 2   2     160
65.Přindiš Vít 1989 009091 Univerzitní sportovní klub Praha 155 1 7 1     164
66.Rezek Tomáš 2001 023162 SK VS Č. Budějovice 154   11       165
 Filipi Robert 1964 043009 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 154 143 26 57 1 1 382
68.Hajduch Jaroslav 2004 027010 Otava Strakonice 152 5 2       159
 Haucková Gabriela 2002 045006 KVS Hradec Králové 152 15 4       171
 Tůma Martin 1972 034026 TJ SK Hubertus KV 152   4       156
71.Šupolík Pavel 1997 014014 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 151 10 6 9     176
 Vojtová Veronika 1990 009013 Univerzitní sportovní klub Praha 151 5 14       170
 Potužák Jan 1988 042032 Klub vodních sportů Sušice z.s. 151 9 7 4     171
 Bílý Petr 1981 009006 Univerzitní sportovní klub Praha 151           151
75.Semerád Adam 2004 049003 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 150 4 4 3     161
 Bohatý Karel 2001 012053 DUKLA Brandýs 150 132 21 25 8   336
77.Zeman Vojtěch 2000 009102 Univerzitní sportovní klub Praha 149 4 4       157
 Valíková Barbora 1994 012063 DUKLA Brandýs 149   2 7     158
79.Machutová Iva 2003 014019 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 148 47 19 7     221
 Satková Gabriela 2001 009046 Univerzitní sportovní klub Praha 148 110 6 116 70 2 452
 Kabrhel Václav 1983 119060 UP Olomouc 148 5 24 1     178
82.Rouča Samuel 2002 129002 TJ Šumperk z.s. 147 48 17 36 1 1 250
 Kofroňová Zuzana 2002 010009 SK VS Karbo Benátky 147   13       160
 Binčík Petr 1994 012059 DUKLA Brandýs 147 4 7 1     159
 Cvikl Ondřej 1992 009044 Univerzitní sportovní klub Praha 147 22 7 1     177
 Maslaňák Tomáš 1990 012002 DUKLA Brandýs 147           147
87.Houska Jan 2001 009123 Univerzitní sportovní klub Praha 146 17 54       217
88.Neugebauerová Anna Marie 2002 014065 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 145   3       148
 Frencl Josef 2002 009134 Univerzitní sportovní klub Praha 145 2 61       208
 Šodek Petr 1998 009163 Univerzitní sportovní klub Praha 145           145
91.Kyzlík Milan 1999 049018 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 143 2 1 63   13 222
92.Ornst Zdeněk 1990 012036 DUKLA Brandýs 142     1   1 144
 Zárubová Michaela 1986 053008 TJ Dvůr Králové 142 9 55 4     210
94.Hricová Klára 1999 119090 UP Olomouc 141 37 13 109 8   308
95.Šanda Petr 2000 090012 Wild Water Canoe Club FROL 140           140
 Blažková Tereza 2000 009072 Univerzitní sportovní klub Praha 140 6         146
97.Táborský Jan 2003 066027 Vodácký oddíl Horšovský Týn 139 13 57       209
 Ondruš Mikuláš 2003 009127 Univerzitní sportovní klub Praha 139 11 45       195
 Hilgertová Amálie 1997 009024 Univerzitní sportovní klub Praha 139 9 8 3     159
 Voves Ladislav 1985 014003 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 139 1 3       143
101.Zapletal Mikuláš 2000 001113 TJ Bohemians Praha 138 11 85 126   67 427
102.Matějíček Vojtěch 2002 103036 Kanoe Klub Spoj Brno 137 14 10 131 2   294
 Němcová Marie 2000 103024 Kanoe Klub Spoj Brno 137 112 6 142 99   496
 Rousek Tomáš 1997 121032 KK Opava 137 2 139       278
 Raška Jan 1995 009026 Univerzitní sportovní klub Praha 137 3 80       220
 Petříček Vojtěch 1994 052072 TJ Loko Žatec 137           137
107.Vrbová Alexandra 2000 066009 Vodácký oddíl Horšovský Týn 136 91 15 29 14   285
 Mrázková Mária 1996 121037 KK Opava 136 10 43 12 6   207
 Hradilek Vavřinec 1987 009042 Univerzitní sportovní klub Praha 136 1 3       140
 Kulhánek Jan 1978 046012 Delfín Jablonec 136 1 9       146
111.Milyan David 2001 052003 TJ Loko Žatec 134   7 4     145
 Pospíchalová Simona 1997 047016 TJ DNT VS Kadaň 134 42 16       192
 Bouzek Filip 1992 042024 Klub vodních sportů Sušice z.s. 134 2 32       168
 Dodal Jan 1953 001008 TJ Bohemians Praha 134     30   1 165
115.Capalini Daniel 2005 012061 DUKLA Brandýs 133 14 26 1   2 176
 Zástěrová Pavlína 1993 012012 DUKLA Brandýs 133     8     141
117.Mrázek Jakub 2004 121103 KK Opava 132 45 26 22 1   226
 Macášek Tomáš 1992 012035 DUKLA Brandýs 132 4 147 10   1 294
 Ornstová Eva 1989 012045 DUKLA Brandýs 132           132
120.Košíková Denisa 2002 133047 SK Veselí nad Moravou 131 122 25 117 73   468
 Nesnídal Radek 2000 052027 TJ Loko Žatec 131     1     132
 Kašparová Anna 1985 055012 Sk VS Slávia Hradec Králové 131 89 24       244
 Žatecký Jiří 1969 065008 TJ Roztoky 131 1         132
124.Bízek Marek 2005 012076 DUKLA Brandýs 130   11 1     142
 Kneblová Tereza 2003 119053 UP Olomouc 130 116 37 94 73   450
 Kloboučková Ivana 2003 121009 KK Opava 130 103 21 24 1 1 280
127.Hrdličková Sára 2003 014015 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 129 27 15 7     178
 Tichý Štěpán 2000 119200 UP Olomouc 129 22 66 13 3 29 262
 Klementová Sylvie 1994 052082 TJ Loko Žatec 129           129
 Bahenský Matouš 1994 121010 KK Opava 129 4 9 1     143
 Panzer Aleš 1974 039023 TJ Loko Plzeň 129 2   105     236
132.Rudorfer Martin 2003 119094 UP Olomouc 128 76 31 102 10 38 385
133.Beranová Hana 2003 009112 Univerzitní sportovní klub Praha 127 41 20       188
 Kratochvíl Martin 2003 119139 UP Olomouc 127 119 52 61 74 17 450
 Švejd Jakub 2001 042008 Klub vodních sportů Sušice z.s. 127 5 9       141
 Klement Maxim 2001 049019 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 127   1 19     147
 Purgerová Šárka 1984 023117 SK VS Č. Budějovice 127 11 6       144
 Grossmannová Zdenka 1965 001117 TJ Bohemians Praha 127 4 15 2   1 149
139.Pechlátová Nikola 2004 042041 Klub vodních sportů Sušice z.s. 126 4 2 2     134
 Hric Filip 1993 119140 UP Olomouc 126 3 1 84   1 215
 Báča Milan 1973 011021 KK Brandýs nad Labem 126     63     189
142.Furiš Eduard 2004 024071 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 125 6 2 52 1 8 194
 Venc Štěpán 2004 012066 DUKLA Brandýs 125 18 22 1 1 3 170
144.Pavelková Markéta 2005 012084 DUKLA Brandýs 124 4 5       133
 Stanovský Jakub 2004 023048 SK VS Č. Budějovice 124 1 26 1   1 153
 Maikranz Alexandr 1997 012042 DUKLA Brandýs 124           124
 Prskavec Jiří 1993 009162 Univerzitní sportovní klub Praha 124 4 16       144
 Lepík Filip 1976 034017 TJ SK Hubertus KV 124   22       146
149.Hojdová Eliška 2005 066007 Vodácký oddíl Horšovský Týn 123 71 6 1     201
 Zach Radovan 2005 011055 KK Brandýs nad Labem 123 2 8 1     134
 Mráka Jan 2004 119154 UP Olomouc 123 4 79 80 1 42 329
152.Vondra Jan 1988 012037 DUKLA Brandýs 121   3       124
 Buchtel Michal 1986 009053 Univerzitní sportovní klub Praha 121 2 6       129
 Kysela David 1977 014024 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 121 17 7 2     147
 Hilgertová Štěpánka 1968 012008 DUKLA Brandýs 121           121
156.Švehlová Kateřina 2005 023017 SK VS Č. Budějovice 120 40 31 4 1   196
 Špalek Vojtěch 1996 010100 SK VS Karbo Benátky 120   6       126
158.Červenková Amélie 2005 009138 Univerzitní sportovní klub Praha 119 13 23       155
 Turner Karel 2004 042017 Klub vodních sportů Sušice z.s. 119 23 10 11     163
 Doležalová Lucie 2003 119157 UP Olomouc 119 117 23 99 64   422
 Horal Vojtěch 2002 046079 Delfín Jablonec 119   19 1     139
 Štercl Vít 1999 012056 DUKLA Brandýs 119 9 13 23   5 169
 Satke Adam 1994 103041 Kanoe Klub Spoj Brno 119 17 24 180 2 4 346
 Jančová Monika 1992 012047 DUKLA Brandýs 119 100 2       221
 Dupal Jiří 1991 119147 UP Olomouc 119   17 1     137
 Veselá Linda 1980 007035 Technika Praha 119     1     120
167.Ondruš Mario 2005 009133 Univerzitní sportovní klub Praha 118 1 29       148
 Král Adam 2003 009114 Univerzitní sportovní klub Praha 118 142 6       266
 Malý Filip 2002 027031 Otava Strakonice 118 31 12 2     163
 Pšenička Václav 2001 017022 KK Rakovník 118 72 39 3     232
 Klišč Zdeněk 1999 061017 SK Třebechovice 118 2 8 41     169
 Nedvídek František 1944 053011 TJ Dvůr Králové 118 110 126 41 56   451
173.Jordánová Pavlína 1992 103064 Kanoe Klub Spoj Brno 117 8 3 7     135
174.Raška Tomáš 2001 009080 Univerzitní sportovní klub Praha 116 2 19       137
 Bláha Petr 2000 039077 TJ Loko Plzeň 116   6 10     132
 Heger Vojtěch 2000 012019 DUKLA Brandýs 116 167 41 4 8 1 337
 Vejvoda Vojtěch 1999 017042 KK Rakovník 116 2 34 2     154
178.Šorel Martin 2001 012018 DUKLA Brandýs 115   18 1 1 1 136
 Suchý Ondřej 1979 012049 DUKLA Brandýs 115   118       233
180.Červenková Vanessa 2003 009139 Univerzitní sportovní klub Praha 114 8 15       137
 Míl Jakub 2003 060051 Loko Trutnov 114 78 12 8 30 5 247
 Pomajbíková Kristýna 1999 119078 UP Olomouc 114 18 14 47 3   196
 Rubín Daniel 1975 012032 DUKLA Brandýs 114 20 1 2     137
184.Hala Jiří 2002 119143 UP Olomouc 113 19 16 76 1 22 247
 Kyzlíková Monika 2001 049025 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 113     17     130
 Horová Klára 1998 119058 UP Olomouc 113 14 31 1 30 6 195
187.Semerád Jakub 2006 049008 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 112   4 1     117
 Tesařová Hana 2004 023085 SK VS Č. Budějovice 112 6 44 3   1 166
 Žatecká Nikola 2002 014072 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 112 4         116
 Bednářová Anna 2002 043006 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 112   14 6     132
 Beran Václav 2000 009058 Univerzitní sportovní klub Praha 112   12       124
 Kubričan Pavel 1983 009010 Univerzitní sportovní klub Praha 112   2       114
193.Šedivý Jan 2003 023134 SK VS Č. Budějovice 111 79 35 1 1   227
 Havlíčková Kateřina 1985 009031 Univerzitní sportovní klub Praha 111 121 3       235
 Horák David 1976 090008 Wild Water Canoe Club FROL 111   19       130
196.Doležalová Bára 2005 119127 UP Olomouc 110 76 27 60 32 2 307
 Heger Tomáš 1998 012014 DUKLA Brandýs 110 201 51 2 2 2 368
 Galuška Vladislav 1965 042016 Klub vodních sportů Sušice z.s. 110 2 1       113
199.Šíma Lukáš 2006 027002 Otava Strakonice 109 7 9 5     130
 Karlíková Barbora 2002 012069 DUKLA Brandýs 109 24 8   1   142
 Majer Kryštof 2001 009121 Univerzitní sportovní klub Praha 109 21 45       175
 Mrůzek David 1976 012010 DUKLA Brandýs 109 7 39 5   2 162
203.Dvořáková Dominika 2002 001115 TJ Bohemians Praha 108 42 9 100 2   261
 Koudelka Václav 1997 017043 KK Rakovník 108 4 15       127
205.Marek Matyáš 2003 061025 SK Třebechovice 107 5 42 16     170
 Strasserová Bára 2001 052011 TJ Loko Žatec 107   8       115
 Matulková Jana 1996 012064 DUKLA Brandýs 107 144 16       267
208.Urbánek Matyáš 2002 009118 Univerzitní sportovní klub Praha 106 57 14       177
 Kraus Filip 1997 038017 TJ ČSAD Plzeň 106 6 5       117
 Mulačová Marta 1986 097012 Raft klub Trója 106 3 10 1     120
 Žák Jiří 1986 121040 KK Opava 106   3       109
 Koshelev Sergey 1960 042040 Klub vodních sportů Sušice z.s. 106           106
213.Dvořáková Eliška 2001 009071 Univerzitní sportovní klub Praha 105 5         110
214.Černík Štěpán 2006 009036 Univerzitní sportovní klub Praha 104 10 31       145
 Kremrová Adéla 2005 009034 Univerzitní sportovní klub Praha 104 35 10       149
 Samková Olga 2005 061039 SK Třebechovice 104 62 36 22     224
 Švejd Jan 2004 042022 Klub vodních sportů Sušice z.s. 104   9       113
 Dolista Jan 1987 014005 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 104           104
 Bednárek Jan 1983 135001 Vodní sporty Zábřeh 104 29 12       145
220.Novák Matyáš 2005 119076 UP Olomouc 103 55 35 86 27   306
 Hrňák Jáchym 2004 014067 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 103 6 4 3     116
 Urban Michal 2004 129024 TJ Šumperk z.s. 103 116 13 6 15 1 254
 Balarin Lukáš 1998 121055 KK Opava 103 3 24 19     149
 Strnad Jaroslav 1993 009083 Univerzitní sportovní klub Praha 103 2 69       174
225.Komárek Jakub 2005 023037 SK VS Č. Budějovice 102   25 1     128
 Dziadková Zuzana 2002 103009 Kanoe Klub Spoj Brno 102 95 6 111 79   393
 Sahula Vojtěch 1997 010101 SK VS Karbo Benátky 102   4       106
228.Gabrlík Jakub 2004 119152 UP Olomouc 101 1 60 86   30 278
 Kirchner David 2002 001114 TJ Bohemians Praha 101 4 1 106   4 216
 Hek Jan 1979 049013 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 101           101
 Pavelková Irena 1974 009059 Univerzitní sportovní klub Praha 101 17 4       122
232.Heková Natálie 2006 049063 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 100 1   2     103
 Vránek Jan 2004 033009 VS Blovice 100 34 2 66   1 203
 Bergmann Bořivoj 2003 103042 Kanoe Klub Spoj Brno 100 6 5 97     208
 Weisl Martin 2002 009104 Univerzitní sportovní klub Praha 100 48 2       150
 Čekalová Bára 1998 023011 SK VS Č. Budějovice 100 121 9 4 4   238
 Štěpán Bronislav 1996 010028 SK VS Karbo Benátky 100           100
238.Fröhlich Jáchym 2007 049065 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 99 14 8 2     123
 Šupolík Luboš 1992 014025 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 99 9 115     3 226
 Záruba Martin 1974 053026 TJ Dvůr Králové 99 28 70 37   3 237
241.Válek Michal 2006 030025 VS Tábor 98 93 61 7   1 260
 Kořínek Filip 1995 009028 Univerzitní sportovní klub Praha 98 3 4       105
243.Kopeček Michal 2007 030034 VS Tábor 97   23 8     128
 Kratochvíl Lukáš 2005 119045 UP Olomouc 97 87 25 30 44 1 284
 Kneblová Klára 2005 119064 UP Olomouc 97 69 14 41 28   249
 Králová Adéla 2001 009103 Univerzitní sportovní klub Praha 97 106 3       206
 Báčová Michaela 1998 011023 KK Brandýs nad Labem 97   4 62 4 2 169
 Sahula Martin 1968 010104 SK VS Karbo Benátky 97   6       103
 Sadilová Marcela 1967 012021 DUKLA Brandýs 97           97
 Chod Václav 1961 033001 VS Blovice 97           97
251.Galušková Bára 2006 042006 Klub vodních sportů Sušice z.s. 96   2 1     99
 Procházka Josef 2002 012046 DUKLA Brandýs 96 4 6     1 107
 Lhota Kryštof 2002 009106 Univerzitní sportovní klub Praha 96 62 44       202
 Říha Jan 1996 061024 SK Třebechovice 96 10 37 25 2   170
 Rousek Martin 1965 121024 KK Opava 96           96
 Hrabec Bohumil 1960 112014 VK Kroměříž 96   4 141     241
257.Šrétrová Amálie 2007 049061 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 95   6 1     102
 Marek Kryštof 2006 049067 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 95 8 4 8     115
 Janů Veronika 2005 119137 UP Olomouc 95 69 27 61 36 3 291
 Bergmann Ondřej 2000 103026 Kanoe Klub Spoj Brno 95   5 99 2   201
 Koudelka Tomáš 1964 024027 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 95     78   6 179
262.Hojdová Markéta 2007 066017 Vodácký oddíl Horšovský Týn 94 18 21       133
 Novák Matouš 2006 030024 VS Tábor 94   25 6     125
 Sobotka Adam 2005 103001 Kanoe Klub Spoj Brno 94 11 10 58 2   175
265.Galuška Zdeněk 2004 042035 Klub vodních sportů Sušice z.s. 93   5       98
 Šindelářová Tereza 2004 030046 VS Tábor 93 49 48 4   1 195
 Capalini Nicola 2002 012052 DUKLA Brandýs 93 31     1   125
 Holínek Svatopluk 2001 129016 TJ Šumperk z.s. 93 10 8 7     118
 Machuta Zdeněk 1964 014054 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 93 17 11 2     123
270.Dziadek Marek 2005 103017 Kanoe Klub Spoj Brno 92 13 14 69     188
 Jinek Hugo 2005 009146 Univerzitní sportovní klub Praha 92 10 22       124
 Střílková Jana 2004 119181 UP Olomouc 92 63 13 43 47 2 260
 Šulc Karel 2000 011017 KK Brandýs nad Labem 92   8 3     103
 Hájek Michal 1986 118031 VK Tzunami Ostrava 92           92
 Beneš Jindřich 1985 042001 Klub vodních sportů Sušice z.s. 92           92
 Galušková Anna 1970 042003 Klub vodních sportů Sušice z.s. 92 2         94
277.Retková Anna 2005 119005 UP Olomouc 91 75 13 68 32 1 280
 Vybulka Jakub 1998 014037 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 91 8 1       100
 Pártl Mirek 1954 024018 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 91           91
280.Popelka Petr 2005 011047 KK Brandýs nad Labem 90 2 5 2     99
 Houšková Kateřina 2003 043014 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 90 7 27 1     125
 Lerch Eduard 2002 012072 DUKLA Brandýs 90 83 9 12 11   205
 Jakl Vincent 2001 009009 Univerzitní sportovní klub Praha 90   6       96
 Vrublovský Jan 1999 119122 UP Olomouc 90 7 109 17 1 23 247
 Wallisch Vít 1999 009052 Univerzitní sportovní klub Praha 90 2 17     1 110
 Peterka Adam 1996 017027 KK Rakovník 90 8 49       147
287.Gabrlík Tomáš 2000 119116 UP Olomouc 89 4 20 102 1 5 221
 Červenka Ondřej 1996 034043 TJ SK Hubertus KV 89   4       93
 Taišlová Martina 1986 042023 Klub vodních sportů Sušice z.s. 89           89

Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců.
Zobrazeni jsou všichni, kdo dosáhli alespoň 1/3 počtu nejvyššího počtu výsledků.
Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.