Počty závodů absolvovaných jednotlivými závodníky celkem

 závodník K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj
1.Košík Michal 1995 133058 SK Veselí nad Moravou 252 59 26 103 2   442
2.Stránský Dominik 1999 010026 SK VS Karbo Benátky 246 2 39       287
3.Buchtel Martin 1982 034033 TJ SK Hubertus KV 230 67 2 1     300
4.Abraham Tomáš 1992 010013 SK VS Karbo Benátky 224 10 16       250
5.Zvolánek Jan 1995 023040 SK VS Č. Budějovice 216 20 48 31   4 319
6.Dušková Michala 2000 009105 Univerzitní sportovní klub Praha 213   3       216
7.Kvapilová Gabriela 1978 035004 TJ Slavia K. Vary 212 58         270
8.Dušková Kateřina 1998 009070 Univerzitní sportovní klub Praha 209 19 4 3     235
9.Chmátal Petr 1990 009165 Univerzitní sportovní klub Praha 207 1 1       209
10.Špalek Matěj 2000 010099 SK VS Karbo Benátky 205 1 38       244
11.Boček Zdeněk 1975 023006 SK VS Č. Budějovice 202 105 93 17 1 3 421
12.Neugebauer Roman 1965 014096 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 198 2 3       203
13.Sahula Matěj 2003 010102 SK VS Karbo Benátky 196   4       200
 Bačáková Radka 1983 009101 Univerzitní sportovní klub Praha 196 17 7       220
 Mulač Viktor 1975 023028 SK VS Č. Budějovice 196 2 1 1     200
16.Prell Pavel 1976 014017 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 194 2 5 9     210
17.Růžičková Kateřina 2003 009120 Univerzitní sportovní klub Praha 187 127 10       324
18.Stránský Daniel 2002 010103 SK VS Karbo Benátky 185   4       189
 Pohanka Vít 2000 036019 Kanoistický klub Klatovy z.s. 185 74 103       362
 Koblencová Anna 1997 014030 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 185 83 7 13     288
 Vaňková Kristýna 1991 014040 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 185 20 3       208
22.Vaněk Matěj 2004 030044 VS Tábor 182 83 24 64 7 15 375
 Petřík Matouš 1997 009030 Univerzitní sportovní klub Praha 182 40 3       225
 Galušková Karolína 1995 009137 Univerzitní sportovní klub Praha 182 4         186
 Pospíšilová Jitka 1989 030019 VS Tábor 182 116 71 17 4 4 394
26.Žížala Josef 1999 009085 Univerzitní sportovní klub Praha 181 37 38       256
 Kořínek Vilém 1999 009064 Univerzitní sportovní klub Praha 181 2 82     1 266
 Černá Lucie 1977 047013 TJ DNT VS Kadaň 181 44 6       231
29.Zima Tomáš 2000 049042 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 178 69   5   2 254
 Fišerová Tereza 1998 012067 DUKLA Brandýs 178 82 19 16 2   297
 Pechlát Hynek 1995 009040 Univerzitní sportovní klub Praha 178 14 93 1     286
32.Pavlík Pavel 1998 061014 SK Třebechovice 177 14 40 49     280
 Zimová Marie 1992 049030 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 177 2         179
34.Galušková Antonie 2001 042031 Klub vodních sportů Sušice z.s. 175 37 22       234
 Matějka Michael 1997 009077 Univerzitní sportovní klub Praha 175 24 123       322
36.Pavlík Jiří 1964 061021 SK Třebechovice 174   10 56     240
37.Vaňková Klára 2001 030043 VS Tábor 170 46 8 101   3 328
38.Zýková Barbora 1990 014038 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 169 3 2 3     177
39.Zajíc Ondřej 1990 049047 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 168 1   1     170
40.Nesnídalová Lucie 2002 052020 TJ Loko Žatec 167 5 4 4     180
 Tunka Ondřej 1990 009055 Univerzitní sportovní klub Praha 167 3 8       178
42.Duřt Vojtěch 2003 009122 Univerzitní sportovní klub Praha 166 8 23       197
 Veverka Lukáš 2002 010008 SK VS Karbo Benátky 166   4       170
 Šedivý Jakub 1994 043029 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 166 1 41 1     209
45.Řejha Jiří 1981 014048 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 164           164
46.Cubr Filip 2000 038008 TJ ČSAD Plzeň 163   18       181
 Hilgert Luboš 1986 012001 DUKLA Brandýs 163   2 1     166
 Pechlát Hynek 1971 042019 Klub vodních sportů Sušice z.s. 163 77 137       377
49.Říhová Eva 2000 009078 Univerzitní sportovní klub Praha 161 160 6       327
 Lhota Zbyšek 1984 070003 TJ Klub kanoistiky Železný Brod 161 3 18       182
 Kubričan Lukáš 1984 012028 DUKLA Brandýs 161   3       164
52.Foltysová Sabina 1996 009182 Univerzitní sportovní klub Praha 160 35 48 1     244
53.Zapletal Vojtěch 1998 001112 TJ Bohemians Praha 159 48 102 135   91 535
54.Hošek Ondřej 1995 103020 Kanoe Klub Spoj Brno 157 31 19       207
55.Mrázek Jan 1998 121030 KK Opava 154 3 140 9     306
 Satková Martina 1998 012074 DUKLA Brandýs 154 148 11 130 75 2 520
 Taišl Filip 1976 042020 Klub vodních sportů Sušice z.s. 154 2   2     158
58.Kudějová Kateřina 1990 009150 Univerzitní sportovní klub Praha 153   2 2     157
 Pšenička Luděk 1960 017026 KK Rakovník 153 143 4       300
60.Rezek Tomáš 2001 023162 SK VS Č. Budějovice 152   11       163
 Bárta Jan 2000 009184 Univerzitní sportovní klub Praha 152 29 6 10   1 198
62.Ivánek Roman 2002 133063 SK Veselí nad Moravou 151 25 12 120 1   309
 Šupolík Pavel 1997 014014 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 151 10 6 9     176
64.Bílý Petr 1981 009006 Univerzitní sportovní klub Praha 150           150
65.Potužák Jan 1988 042032 Klub vodních sportů Sušice z.s. 149 9 7 4     169
66.Beková Kateřina 2002 012038 DUKLA Brandýs 147 31 30 23 1   232
 Binčík Petr 1994 012059 DUKLA Brandýs 147 4 7 1     159
 Kabrhel Václav 1983 119060 UP Olomouc 147 5 24 1     177
 Tůma Martin 1972 034026 TJ SK Hubertus KV 147   4       151
70.Přindiš Vít 1989 009091 Univerzitní sportovní klub Praha 146 1 7 1     155
71.Pípal Zbyněk 2003 023041 SK VS Č. Budějovice 145 16 28 3     192
 Šodek Petr 1998 009163 Univerzitní sportovní klub Praha 145           145
 Filipi Robert 1964 043009 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 145 135 26 55 1 1 363
74.Krejčí Jakub 2002 012054 DUKLA Brandýs 144 4 18 3     169
75.Kyzlík Milan 1999 049018 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 143 2 1 63   13 222
76.Valíková Barbora 1994 012063 DUKLA Brandýs 142   2 7     151
 Vojtová Veronika 1990 009013 Univerzitní sportovní klub Praha 142 5 14       161
78.Hricová Klára 1999 119090 UP Olomouc 141 37 13 101 8   300
79.Hajduch Jaroslav 2004 027010 Otava Strakonice 140 5 2       147
 Zeman Vojtěch 2000 009102 Univerzitní sportovní klub Praha 140 4 4       148
 Šanda Petr 2000 090012 Wild Water Canoe Club FROL 140           140
 Blažková Tereza 2000 009072 Univerzitní sportovní klub Praha 140 6         146
83.Ondruš Mikuláš 2003 009127 Univerzitní sportovní klub Praha 139 11 45       195
 Haucková Gabriela 2002 045006 KVS Hradec Králové 139 15 2       156
 Houska Jan 2001 009123 Univerzitní sportovní klub Praha 139 17 54       210
 Bohatý Karel 2001 012053 DUKLA Brandýs 139 132 21 25 8   325
87.Satková Gabriela 2001 103016 Kanoe Klub Spoj Brno 138 100 6 116 70 2 432
 Zapletal Mikuláš 2000 001113 TJ Bohemians Praha 138 11 85 124   67 425
 Cvikl Ondřej 1992 009044 Univerzitní sportovní klub Praha 138 22 7 1     168
 Maslaňák Tomáš 1990 012002 DUKLA Brandýs 138           138
91.Táborský Jan 2003 066027 Vodácký oddíl Horšovský Týn 137 13 57       207
 Kofroňová Zuzana 2002 010009 SK VS Karbo Benátky 137   12       149
 Raška Jan 1995 009026 Univerzitní sportovní klub Praha 137 3 80       220
 Petříček Vojtěch 1994 052072 TJ Loko Žatec 137           137
95.Mrázková Mária 1996 121037 KK Opava 136 10 43 12 6   207
 Kulhánek Jan 1978 046012 Delfín Jablonec 136 1 9       146
97.Voves Ladislav 1985 014003 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 135 1 3       139
98.Semerád Adam 2004 049003 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 134 2 2 3     141
 Milyan David 2001 052003 TJ Loko Žatec 134   7 4     145
 Pospíchalová Simona 1997 047016 TJ DNT VS Kadaň 134 42 16       192
101.Zástěrová Pavlína 1993 012012 DUKLA Brandýs 133     8     141
 Ornst Zdeněk 1990 012036 DUKLA Brandýs 133     1   1 135
103.Ornstová Eva 1989 012045 DUKLA Brandýs 132           132
 Zárubová Michaela 1986 053008 TJ Dvůr Králové 132 5 53 4     194
105.Frencl Josef 2002 009134 Univerzitní sportovní klub Praha 131 2 61       194
 Neugebauerová Anna Marie 2002 014065 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 131   3       134
 Nesnídal Radek 2000 052027 TJ Loko Žatec 131     1     132
 Vrbová Alexandra 2000 066009 Vodácký oddíl Horšovský Týn 131 91 15 29 14   280
 Rousek Tomáš 1997 121032 KK Opava 131 2 137       270
 Bouzek Filip 1992 042024 Klub vodních sportů Sušice z.s. 131 2 32       165
111.Machutová Iva 2003 014019 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 130 44 19 6     199
 Němcová Marie 2000 103024 Kanoe Klub Spoj Brno 130 100 6 132 89   457
113.Košíková Denisa 2002 133047 SK Veselí nad Moravou 129 108 25 117 73   452
 Hilgertová Amálie 1997 009024 Univerzitní sportovní klub Praha 129 9 8 3     149
 Klementová Sylvie 1994 052082 TJ Loko Žatec 129           129
 Bahenský Matouš 1994 121010 KK Opava 129 4 9 1     143
 Dodal Jan 1953 001008 TJ Bohemians Praha 129     30   1 160
118.Rouča Samuel 2002 129002 TJ Šumperk z.s. 128 48 15 36 1 1 229
 Matějíček Vojtěch 2002 103036 Kanoe Klub Spoj Brno 128 14 10 120     272
120.Beranová Hana 2003 009112 Univerzitní sportovní klub Praha 127 41 20       188
 Klement Maxim 2001 049019 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 127   1 19     147
 Macášek Tomáš 1992 012035 DUKLA Brandýs 127 4 147 10   1 289
 Hradilek Vavřinec 1987 009042 Univerzitní sportovní klub Praha 127 1 3       131
 Žatecký Jiří 1969 065008 TJ Permon Roztoky 127           127
 Grossmannová Zdenka 1965 001117 TJ Bohemians Praha 127 4 15 2   1 149
126.Hric Filip 1993 119140 UP Olomouc 126 3 1 78   1 209
127.Purgerová Šárka 1984 023117 SK VS Č. Budějovice 125 11 6       142
128.Báča Milan 1973 011021 KK Brandýs nad Labem 124     63     187
129.Pechlátová Nikola 2004 042041 Klub vodních sportů Sušice z.s. 122 4 2 2     130
130.Capalini Daniel 2005 012061 DUKLA Brandýs 121 7 26 1   2 157
 Švejd Jakub 2001 042008 Klub vodních sportů Sušice z.s. 121 5 9       135
 Vondra Jan 1988 012037 DUKLA Brandýs 121   3       124
 Panzer Aleš 1974 039023 TJ Loko Plzeň 121 2   99     222
134.Mrázek Jakub 2004 121103 KK Opava 120 45 26 22 1   214
 Lepík Filip 1976 034017 TJ SK Hubertus KV 120   21       141
136.Horal Vojtěch 2002 046079 Delfín Jablonec 119   19 1     139
 Špalek Vojtěch 1996 010100 SK VS Karbo Benátky 119   6       125
 Jančová Monika 1992 012047 DUKLA Brandýs 119 94 2       215
 Hilgertová Štěpánka 1968 012008 DUKLA Brandýs 119           119
140.Král Adam 2003 009114 Univerzitní sportovní klub Praha 118 130 6       254
 Kloboučková Ivana 2003 121009 KK Opava 118 91 21 23 1   254
 Klišč Zdeněk 1999 061017 SK Třebechovice 118 2 8 41     169
 Dupal Jiří 1991 119147 UP Olomouc 118   17 1     136
144.Hrdličková Sára 2003 014015 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 117 27 15 6     165
 Kneblová Tereza 2003 119053 UP Olomouc 117 103 30 87 66   403
 Tichý Štěpán 2000 119200 UP Olomouc 117 21 66 13 3 29 249
 Maikranz Alexandr 1997 012042 DUKLA Brandýs 117           117
 Prskavec Jiří 1993 009162 Univerzitní sportovní klub Praha 117 4 16       137
 Jordánová Pavlína 1992 103064 Kanoe Klub Spoj Brno 117 8 3 7     135
150.Furiš Eduard 2004 024071 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 116 6 2 48 1 8 181
 Stanovský Jakub 2004 023048 SK VS Č. Budějovice 116 1 26 1   1 145
 Raška Tomáš 2001 009080 Univerzitní sportovní klub Praha 116 2 19       137
 Heger Vojtěch 2000 012019 DUKLA Brandýs 116 158 41 4 8 1 328
 Bláha Petr 2000 039077 TJ Loko Plzeň 116   6 10     132
 Vejvoda Vojtěch 1999 017042 KK Rakovník 116 2 34 2     154
 Satke Adam 1994 103041 Kanoe Klub Spoj Brno 116 15 24 172   4 331
157.Rudorfer Martin 2003 119094 UP Olomouc 115 76 31 95 10 37 364
 Veselá Linda 1980 007035 Technika Praha 115     1     116
159.Bízek Marek 2005 012076 DUKLA Brandýs 114   11 1     126
 Pavelková Markéta 2005 012084 DUKLA Brandýs 114   5       119
 Mráka Jan 2004 119154 UP Olomouc 114 4 70 71 1 35 295
 Kratochvíl Martin 2003 119139 UP Olomouc 114 106 45 59 67 16 407
 Pšenička Václav 2001 017022 KK Rakovník 114 72 37 3     226
 Pomajbíková Kristýna 1999 119078 UP Olomouc 114 18 14 47 3   196
 Suchý Ondřej 1979 012049 DUKLA Brandýs 114   109       223
166.Zach Radovan 2005 011055 KK Brandýs nad Labem 113 2 8 1     124
 Kyzlíková Monika 2001 049025 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 113     17     130
 Štercl Vít 1999 012056 DUKLA Brandýs 113 9 13 23   5 163
 Kašparová Anna 1985 055012 Sk VS Slávia Hradec Králové 113 73 13       199
 Kysela David 1977 014024 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 113 17 7 2     139
171.Žatecká Nikola 2002 014072 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 112 4         116
 Beran Václav 2000 009058 Univerzitní sportovní klub Praha 112   12       124
 Horová Klára 1998 119058 UP Olomouc 112 14 30 1 25 6 188
 Kubričan Pavel 1983 009010 Univerzitní sportovní klub Praha 112   2       114
 Nedvídek František 1944 053011 TJ Dvůr Králové 112 104 120 37 52   425
176.Ondruš Mario 2005 009133 Univerzitní sportovní klub Praha 111 1 29       141
 Venc Štěpán 2004 012066 DUKLA Brandýs 111 18 22 1 1 3 156
 Šedivý Jan 2003 023134 SK VS Č. Budějovice 111 79 35 1 1   227
 Havlíčková Kateřina 1985 009031 Univerzitní sportovní klub Praha 111 112 3       226
180.Heger Tomáš 1998 012014 DUKLA Brandýs 110 192 51 2 2 2 359
181.Červenková Amélie 2005 009138 Univerzitní sportovní klub Praha 109 9 23       141
 Hojdová Eliška 2005 066007 Vodácký oddíl Horšovský Týn 109 62 6 1     178
 Malý Filip 2002 027031 Otava Strakonice 109 31 12 2     154
 Majer Kryštof 2001 009121 Univerzitní sportovní klub Praha 109 21 45       175
 Šorel Martin 2001 012018 DUKLA Brandýs 109   18 1 1 1 130
 Rubín Daniel 1975 012032 DUKLA Brandýs 109 19 1 2     131
 Galuška Vladislav 1965 042016 Klub vodních sportů Sušice z.s. 109 2 1       112
188.Koudelka Václav 1997 017043 KK Rakovník 108 4 15       127
 Buchtel Michal 1986 009053 Univerzitní sportovní klub Praha 108 2 6       116
190.Dvořáková Dominika 2002 001115 TJ Bohemians Praha 107 42 9 100 2   260
191.Doležalová Lucie 2003 119157 UP Olomouc 106 104 23 92 57   382
 Míl Jakub 2003 060051 Loko Trutnov 106 68 12 8 17 5 216
 Bednářová Anna 2002 043006 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 106   12 6     124
 Urbánek Matyáš 2002 009118 Univerzitní sportovní klub Praha 106 57 14       177
 Kraus Filip 1997 038017 TJ ČSAD Plzeň 106 6 5       117
196.Turner Karel 2004 042017 Klub vodních sportů Sušice z.s. 105 17 9 11     142
 Dvořáková Eliška 2001 009071 Univerzitní sportovní klub Praha 105 5         110
 Matulková Jana 1996 012064 DUKLA Brandýs 105 131 16       252
 Horák David 1976 090008 Wild Water Canoe Club FROL 105   19       124
200.Švehlová Kateřina 2005 023017 SK VS Č. Budějovice 104 40 30 4 1   179
 Mrůzek David 1976 012010 DUKLA Brandýs 104 7 37 5   2 155
202.Strasserová Bára 2001 052011 TJ Loko Žatec 103   8       111
 Balarin Lukáš 1998 121055 KK Opava 103 3 24 19     149
 Strnad Jaroslav 1993 009083 Univerzitní sportovní klub Praha 103 2 69       174
205.Sahula Vojtěch 1997 010101 SK VS Karbo Benátky 102   4       106
206.Marek Matyáš 2003 061025 SK Třebechovice 101 5 40 16     162
 Kirchner David 2002 001114 TJ Bohemians Praha 101 4 1 97   4 207
 Žák Jiří 1986 121040 KK Opava 101   3       104
 Pavelková Irena 1974 009059 Univerzitní sportovní klub Praha 101 17 4       122
210.Hala Jiří 2002 119143 UP Olomouc 100 19 16 76 1 22 234
 Weisl Martin 2002 009104 Univerzitní sportovní klub Praha 100 48 2       150
 Čekalová Bára 1998 023011 SK VS Č. Budějovice 100 121 9 4 4   238
 Štěpán Bronislav 1996 010028 SK VS Karbo Benátky 100           100
214.Švejd Jan 2004 042022 Klub vodních sportů Sušice z.s. 99   9       108
 Urban Michal 2004 129024 TJ Šumperk z.s. 99 101 13 6 15 1 235
 Šupolík Luboš 1992 014025 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 99 9 115     3 226
 Mulačová Marta 1986 097012 Raft klub Trója 99 3 6 1     109
 Hek Jan 1979 049013 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 99           99
219.Válek Michal 2006 030025 VS Tábor 98 75 59 7   1 240
 Doležalová Bára 2005 119127 UP Olomouc 98 64 27 55 32 2 278
 Červenková Vanessa 2003 009139 Univerzitní sportovní klub Praha 98 8 15       121
 Kořínek Filip 1995 009028 Univerzitní sportovní klub Praha 98 3 4       105
223.Kratochvíl Lukáš 2005 119045 UP Olomouc 97 75 25 30 43 1 271
 Karlíková Barbora 2002 012069 DUKLA Brandýs 97 24 8   1   130
 Králová Adéla 2001 009103 Univerzitní sportovní klub Praha 97 106 3       206
 Bednárek Jan 1983 135001 Vodní sporty Zábřeh 97 29 12       138
 Sahula Martin 1968 010104 SK VS Karbo Benátky 97   6       103
 Sadilová Marcela 1967 012021 DUKLA Brandýs 97           97
 Koshelev Sergey 1960 042040 Klub vodních sportů Sušice z.s. 97           97
230.Semerád Jakub 2006 049008 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 96     1     97
 Šíma Lukáš 2006 027002 Otava Strakonice 96 7 6 4     113
 Tesařová Hana 2004 023085 SK VS Č. Budějovice 96 6 41 3   1 147
 Lhota Kryštof 2002 009106 Univerzitní sportovní klub Praha 96 50 44       190
 Říha Jan 1996 061024 SK Třebechovice 96 10 37 25 2   170
 Dolista Jan 1987 014005 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 96           96
 Chod Václav 1961 033001 VS Blovice 96           96
237.Báčová Michaela 1998 011023 KK Brandýs nad Labem 95   2 62 4 2 165
238.Kremrová Adéla 2005 009034 Univerzitní sportovní klub Praha 94 33 10       137
 Gabrlík Jakub 2004 119152 UP Olomouc 94   53 77   23 247
240.Capalini Nicola 2002 012052 DUKLA Brandýs 93 31     1   125
 Dziadková Zuzana 2002 103009 Kanoe Klub Spoj Brno 93 81 6 100 68   348
 Rousek Martin 1965 121024 KK Opava 93           93
243.Galušková Anna 1970 042003 Klub vodních sportů Sušice z.s. 92 2         94
 Hrabec Bohumil 1960 112014 VK Kroměříž 92   4 134     230
245.Černík Štěpán 2006 009036 Univerzitní sportovní klub Praha 91 10 31       132
 Hrňák Jáchym 2004 014067 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 91 6 4 2     103
 Bergmann Bořivoj 2003 103042 Kanoe Klub Spoj Brno 91 6 5 86     188
248.Komárek Jakub 2005 023037 SK VS Č. Budějovice 90   25 1     116
 Novák Matyáš 2005 119076 UP Olomouc 90 54 35 79 27   285
 Lerch Eduard 2002 012072 DUKLA Brandýs 90 83 9 12 11   205
 Jakl Vincent 2001 009009 Univerzitní sportovní klub Praha 90   6       96
 Vrublovský Jan 1999 119122 UP Olomouc 90 7 109 17 1 23 247
 Wallisch Vít 1999 009052 Univerzitní sportovní klub Praha 90 2 17     1 110
 Peterka Adam 1996 017027 KK Rakovník 90 8 49       147
 Hájek Michal 1986 118031 VK Tzunami Ostrava 90           90
 Beneš Jindřich 1985 042001 Klub vodních sportů Sušice z.s. 90           90
257.Vránek Jan 2004 033009 VS Blovice 89 28   56   1 174
 Vybulka Jakub 1998 014037 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 89 8 1       98
 Červenka Ondřej 1996 034043 TJ SK Hubertus KV 89   4       93
 Taišlová Martina 1986 042023 Klub vodních sportů Sušice z.s. 89           89
 Záruba Martin 1974 053026 TJ Dvůr Králové 89 26 60 33   3 211
 Koudelka Tomáš 1964 024027 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 89     75   6 170
263.Beier Alva 2005 060054 Loko Trutnov 88 38 30 50 13 42 261
 Samková Olga 2005 061039 SK Třebechovice 88 46 24 22     180
 Gabrlík Tomáš 2000 119116 UP Olomouc 88 4 20 102 1 5 220
 Štětka Matěj 1996 023115 SK VS Č. Budějovice 88 2 3 2     95
 Machuta Zdeněk 1964 014054 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 88 16 11 2     117
268.Dziadek Marek 2005 103017 Kanoe Klub Spoj Brno 87 8 14 58     167
 Střílková Jana 2004 119181 UP Olomouc 87 54 13 40 40 2 236
 Holínek Svatopluk 2001 129016 TJ Šumperk z.s. 87 10 8 7     112
 Příhoda Lukáš 2001 009084 Univerzitní sportovní klub Praha 87 94 53       234
 Bergmann Ondřej 2000 103026 Kanoe Klub Spoj Brno 87   5 89     181
273.Šedivý Vít 2004 023135 SK VS Č. Budějovice 86 101 82 1 2 1 273
 Houšková Kateřina 2003 043014 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 86 5 25 1     117
 Kadlec Filip 2003 009126 Univerzitní sportovní klub Praha 86 13 45       144
 Hrušková Klára 2001 121026 KK Opava 86 35 16 15     152
 Šulc Karel 2000 011017 KK Brandýs nad Labem 86   8 3     97
 Ligurský Ivo 1968 112019 VK Kroměříž 86   1 19     106
 Pártl Mirek 1954 024018 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 86           86
280.Hric Ondřej 2004 119092 UP Olomouc 85 38 14 56 5 1 199

Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců.
Zobrazeni jsou všichni, kdo dosáhli alespoň 1/3 počtu nejvyššího počtu výsledků.
Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Typ závodu