Počty závodů absolvovaných jednotlivými závodníky celkem

 závodník K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj
1.Kvapil Martin 1976 035009 TJ Slavia K. Vary   215 3       218
2.Kuna Václav 1998 012077 DUKLA Brandýs 48 209 32   1 1 291
3.Říha Martin 1992 009152 Univerzitní sportovní klub Praha   202 81   1 1 285
4.Kučera Tomáš 1970 097021 Raft klub Trója 1 201 14       216
5.Heger Tomáš 1998 012014 DUKLA Brandýs 110 192 51 2 2 2 359
 Busta Jan 1989 009001 Univerzitní sportovní klub Praha 1 192 6   1 1 201
7.Foukal Pavel 1987 012044 DUKLA Brandýs 2 187 19       208
8.Lhota Matyáš 1999 009081 Univerzitní sportovní klub Praha 45 184 92   2 2 325
 Lerch Adam 1998 012031 DUKLA Brandýs 69 184 28 2 5 1 289
10.Vaněk Jiří 1987 014009 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky   183 6       189
11.Wendl Denis 2000 066016 Vodácký oddíl Horšovský Týn 44 174 102       320
 Příhoda Matouš 1998 009082 Univerzitní sportovní klub Praha 36 174 40     1 251
13.Prüher Jakub 1968 023088 SK VS Č. Budějovice 15 169 4       188
14.Hák Jiří 1952 060002 Loko Trutnov   165 75   1   241
15.Ježek Stanislav 1976 009035 Univerzitní sportovní klub Praha   161 4       165
16.Říhová Eva 2000 009078 Univerzitní sportovní klub Praha 161 160 6       327
 Větrovský Jan 1997 009038 Univerzitní sportovní klub Praha   160 122       282
18.Kaminský Jan 1999 009017 Univerzitní sportovní klub Praha 31 159 41   32 37 300
 Rak Tomáš 1989 012029 DUKLA Brandýs   159 11       170
20.Heger Vojtěch 2000 012019 DUKLA Brandýs 116 158 41 4 8 1 328
 Fusek Radomír 1990 132040 TJ Valašské Meziříčí 5 158 92   7 5 267
22.Indruch Tomáš 1976 045001 KVS Hradec Králové   156 5       161
23.Gebas Vítězslav 1984 009032 Univerzitní sportovní klub Praha   154 3       157
24.Jordán František 1991 012020 DUKLA Brandýs 51 153 2       206
25.Kuna Alois 1960 023059 SK VS Č. Budějovice   151 86       237
26.Šrámek Michal 1982 012068 DUKLA Brandýs 47 149 107 3 21 67 394
27.Satková Martina 1998 012074 DUKLA Brandýs 154 148 11 130 75 2 520
28.Pospíchal Radek 1994 023039 SK VS Č. Budějovice 30 147 128       305
29.Jáně Michal 1986 012039 DUKLA Brandýs   146 1       147
30.Mašek Jan 1978 009033 Univerzitní sportovní klub Praha   143 22       165
 Pšenička Luděk 1960 017026 KK Rakovník 153 143 4       300
32.Pešek Michal 1992 014029 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky   141 7       148
33.Mrůzek Jakub 1995 121073 KK Opava 7 140 9       156
34.Krofta Zdeněk 1959 030045 VS Tábor   139 107       246
35.Míka Viktor 1977 008016 SK Žižkov 84 136 1       221
36.Filipi Robert 1964 043009 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 145 135 26 55 1 1 363
 Kubeš Vladimír 1961 030011 VS Tábor   135 111   9 8 263
38.Rohan Lukáš 1995 009068 Univerzitní sportovní klub Praha 42 134 102       278
39.Říha Matyáš 2003 009117 Univerzitní sportovní klub Praha 40 133 32       205
40.Bohatý Karel 2001 012053 DUKLA Brandýs 139 132 21 25 8   325
41.Matulková Jana 1996 012064 DUKLA Brandýs 105 131 16       252
 Weber Oldřich 1987 023133 SK VS Č. Budějovice   131 155   4 1 291
43.Král Adam 2003 009114 Univerzitní sportovní klub Praha 118 130 6       254
 Chaloupka Václav 1998 009147 Univerzitní sportovní klub Praha 52 130 14 33 2 11 242
 Rašek Michal 1977 012030 DUKLA Brandýs   130 22       152
46.Novotný Jan 1998 119105 UP Olomouc 49 129 15 9 30 6 238
 Matula Roman 1996 049062 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 21 129 2       152
48.Růžičková Kateřina 2003 009120 Univerzitní sportovní klub Praha 187 127 10       324
 Vlčnovský Vilém 1994 023149 SK VS Č. Budějovice   127 15     1 143
 Malý Vojtěch 1986 009098 Univerzitní sportovní klub Praha   127 37     12 176
51.Pexa Jakub 1994 009037 Univerzitní sportovní klub Praha 4 126 20       150
52.Suchý Matěj 1986 012009 DUKLA Brandýs   124 109       233
 Míl Pavel 1967 060038 Loko Trutnov 2 124 10   14   150
54.Svoboda Adam 1994 009056 Univerzitní sportovní klub Praha 12 122 88       222
55.Čekalová Bára 1998 023011 SK VS Č. Budějovice 100 121 9 4 4   238
56.Urban Daniel 2001 129021 TJ Šumperk z.s. 22 120 22 10 57 7 238
 Kuna Alois 1988 023060 SK VS Č. Budějovice 2 120         122
58.Miller Jan 1968 062010 TJ Turnov   119     1   120
59.Cepek Marek 1994 009005 USK Praha 18 118 74       210
 Větrovský Jiří 1966 095002 Sport Zbraslav   118 35       153
61.Mílová Terezie 1998 060037 Loko Trutnov 75 117 2 31     225
62.Pospíšilová Jitka 1989 030019 VS Tábor 182 116 71 17 4 4 394
 Karásek Petr 1986 009018 Univerzitní sportovní klub Praha   116 1       117
64.Cepek Matěj 1998 023035 SK VS Č. Budějovice 23 114 28   3   168
65.Havlíčková Kateřina 1985 009031 Univerzitní sportovní klub Praha 111 112 3       226
66.Přikryl Matěj 1999 125041 VSK Rájec-Jestřebí 2 111 92       205
 Wendl Miloslav 1978 066011 Vodácký oddíl Horšovský Týn   111 68       179
 Krejčí Antonín 1955 014039 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky   111 41       152
69.Krofta Dominik 1993 030047 VS Tábor   110 107       217
70.Beier Matouš 2004 060047 Loko Trutnov 35 109 30   66 32 272
71.Košíková Denisa 2002 133047 SK Veselí nad Moravou 129 108 25 117 73   452
72.Kratochvíl Martin 2003 119139 UP Olomouc 114 106 45 59 67 16 407
 Králová Adéla 2001 009103 Univerzitní sportovní klub Praha 97 106 3       206
74.Jícha Dušan 1982 080008 TJ Sokol Písek   105 7 1 1   114
 Boček Zdeněk 1975 023006 SK VS Č. Budějovice 202 105 93 17 1 3 421
76.Doležalová Lucie 2003 119157 UP Olomouc 106 104 23 92 57   382
 Nedvídek František 1944 053011 TJ Dvůr Králové 112 104 120 37 52   425
78.Kneblová Tereza 2003 119053 UP Olomouc 117 103 30 87 66   403
 Košárková Barbora 1996 121056 KK Opava 52 103 7       162
80.Jiras Filip 2005 009130 Univerzitní sportovní klub Praha 33 102 52       187
81.Pollert Jan 2005 009129 Univerzitní sportovní klub Praha 26 101 17       144
 Šedivý Vít 2004 023135 SK VS Č. Budějovice 86 101 82 1 2 1 273
 Urban Michal 2004 129024 TJ Šumperk z.s. 99 101 13 6 15 1 235
84.Satková Gabriela 2001 103016 Kanoe Klub Spoj Brno 138 100 6 116 70 2 432
 Němcová Marie 2000 103024 Kanoe Klub Spoj Brno 130 100 6 132 89   457
86.Habich Tomáš 1997 030061 VS Tábor 36 99 13   44 2 194
 Hauck Marek 1977 045035 KVS Hradec Králové   99 2       101
 Nováček Michal 1977 034025 TJ SK Hubertus KV   99 2       101
89.Schreiber Zbyněk 1963 128030 Vodní sporty Desná   97 4       101
90.Příhoda Lukáš 2001 009084 Univerzitní sportovní klub Praha 87 94 53       234
 Hojda Jakub 1993 066001 Vodácký oddíl Horšovský Týn   94 79       173
 Jančová Monika 1992 012047 DUKLA Brandýs 119 94 2       215
 Johanides Milan 1975 014008 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 7 94 9     2 112
94.Hrobský Milan 1983 097014 Raft klub Trója   93 1       94
 Keš Miroslav 1967 026020 SK Domeček Soběslav   93         93
96.Havlíček Jan 1982 009021 Univerzitní sportovní klub Praha   92 72   1   165
 Jandáš Roman 1965 047048 TJ DNT VS Kadaň   92 2       94
98.Kloboučková Ivana 2003 121009 KK Opava 118 91 21 23 1   254
 Vrbová Alexandra 2000 066009 Vodácký oddíl Horšovský Týn 131 91 15 29 14   280
 Miller Jan 1997 062001 TJ Turnov 77 91 6       174
 Pivoňka Zdeněk 1982 066006 Vodácký oddíl Horšovský Týn   91 42       133
102.Větrovský Tomáš 2005 009016 Univerzitní sportovní klub Praha 32 90 2       124
 Keller Miloslav 1962 030009 VS Tábor   90 69       159
104.Vlček Jan 1990 009048 Univerzitní sportovní klub Praha   89 105       194
105.Šeba Patrik 1992 014027 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2 88 118     3 211
106.Božek Radim 1992 119010 UP Olomouc 1 87 8     4 100
107.Prchlík Jiří 1978 078005 Lužnice Tábor   86         86
 Škranc Jiří 1965 077007 Kotva Bráník 3 86 1       90
109.Jáně Jakub 1990 012023 DUKLA Brandýs   84 149       233
110.Vaněk Matěj 2004 030044 VS Tábor 182 83 24 64 7 15 375
 Lerch Eduard 2002 012072 DUKLA Brandýs 90 83 9 12 11   205
 Koblencová Anna 1997 014030 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 185 83 7 13     288
113.Fišerová Tereza 1998 012067 DUKLA Brandýs 178 82 19 16 2   297
 Fryšová Petra 1993 009075 Univerzitní sportovní klub Praha 24 82 1       107
 Kašpar Martin 1967 008010 SK Žižkov 2 82 155       239
116.Dziadková Zuzana 2002 103009 Kanoe Klub Spoj Brno 93 81 6 100 68   348
 Zátopek Vladimír 1995 132037 TJ Valašské Meziříčí 1 81 78   8 17 185
118.Janů Filip 2002 119159 UP Olomouc 52 80 21 48 79 25 305
119.Šedivý Jan 2003 023134 SK VS Č. Budějovice 111 79 35 1 1   227
 Ulitzka Oliver 2002 121003 KK Opava 32 79 4 5 9   129
 Fiala Jakub 2001 119018 UP Olomouc 72 79 11 36 14 6 218
 Cuc Michal 1977 007007 Technika Praha 2 79 63   5 37 186
 Válek Michal 1974 030022 VS Tábor 2 79 56   11   148
124.Karlovský Ondřej 1991 012022 DUKLA Brandýs   78 136       214
125.Hartl Jakub 2004 066024 Vodácký oddíl Horšovský Týn 3 77 57 1     138
 Pechlát Hynek 1971 042019 Klub vodních sportů Sušice z.s. 163 77 137       377
127.Rudorfer Martin 2003 119094 UP Olomouc 115 76 31 95 10 37 364
 Pospíšil Adrian 1995 060019 Loko Trutnov 31 76 3 11 17   138
 Tomek Lukáš 1987 009100 Univerzitní sportovní klub Praha   76 51     55 182
130.Válek Michal 2006 030025 VS Tábor 98 75 59 7   1 240
 Kratochvíl Lukáš 2005 119045 UP Olomouc 97 75 25 30 43 1 271
 Pollert Jáchym 2004 009136 Univerzitní sportovní klub Praha 38 75 46 1     160
 Wendl Samuel 2003 066018 Vodácký oddíl Horšovský Týn 69 75 76       220
 Kristek Václav 1996 119213 UP Olomouc 5 75 72   99 112 363
 Hojda Ladislav 1973 066002 Vodácký oddíl Horšovský Týn   75 4       79
 Mulač Oldřich 1961 034020 TJ SK Hubertus KV   75 28       103
 Holý Jiří 1957 017007 KK Rakovník   75 131       206
138.Gürtler Adam 2001 009143 Univerzitní sportovní klub Praha 38 74 1 1     114
 Pohanka Vít 2000 036019 Kanoistický klub Klatovy z.s. 185 74 103       362
 Habich Bohumil 1991 030003 VS Tábor 5 74 39       118
141.Kašparová Anna 1985 055012 Sk VS Slávia Hradec Králové 113 73 13       199
142.Erlová Natálie 2006 009019 Univerzitní sportovní klub Praha 70 72 7       149
 Pšenička Václav 2001 017022 KK Rakovník 114 72 37 3     226
 Vorel Zdeněk 1974 057044 TJ Syntesia Pardubice 45 72 67 6 33 5 228

Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců.
Zobrazeni jsou všichni, kdo dosáhli alespoň 1/3 počtu nejvyššího počtu výsledků.
Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Typ závodu