Statistiky Slalom World

Počty závodů absolvovaných jednotlivými závodníky celkem

 závodník K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj
1.Kvapil Martin 1976 035009 TJ Slavia K. Vary   266 11       277
2.Kuna Václav 1998 012077 TJ Dukla Praha 48 238 32   1 1 320
3.Vaněk Jiří 1987 014009 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky   222 6       228
4.Heger Tomáš 1998 012014 TJ DUKLA Praha 110 221 51 2 2 2 388
5.Hák Jiří 1952 060002 Loko Trutnov   219 93   1   313
6.Foukal Pavel 1987 012044 TJ DUKLA Praha 2 215 25       242
7.Matulková Jana 1996 012064 TJ DUKLA Praha 163 214 19       396
8.Lhota Matyáš 1999 009081 Univerzitní sportovní klub Praha 45 213 92   2 2 354
9.Říhová Eva 2000 009078 Univerzitní sportovní klub Praha 162 211 6       379
10.Heger Vojtěch 2000 012019 TJ DUKLA Praha 116 209 41 4 8 1 379
 Říha Martin 1992 009152 Univerzitní sportovní klub Praha   209 81   1 1 292
 Kučera Tomáš 1970 097021 Raft klub Troja 1 209 14       224
13.Indruch Tomáš 1976 045001 KVS Hradec Králové   208 5       213
14.Wendl Denis 2000 066016 Vodácký oddíl Horšovský Týn 44 201 114       359
 Rak Tomáš 1989 012029 TJ DUKLA Praha   201 11       212
16.Prüher Jakub 1968 023088 SK Vodní slalom České Budějovice 15 200 4       219
17.Busta Jan 1989 009001 Univerzitní sportovní klub Praha 1 199 6   1 1 208
18.Příhoda Matouš 1998 009082 Univerzitní sportovní klub Praha 36 195 40     1 272
 Větrovský Jan 1997 009038 Univerzitní sportovní klub Praha   195 122       317
20.Urban Daniel 2001 012088 TJ DUKLA Praha 26 194 22 10 61 9 322
21.Satková Martina 1998 012074 TJ DUKLA Praha 191 189 11 136 80 2 609
22.Říha Matyáš 2003 009117 Univerzitní sportovní klub Praha 40 185 32       257
23.Král Adam 2003 009114 Univerzitní sportovní klub Praha 121 184 6       311
 Lerch Adam 1998 012031 DUKLA Brandýs 69 184 28 2 5 1 289
 Rohan Lukáš 1995 009068 Univerzitní sportovní klub Praha 44 184 102       330
26.Kuna Alois 1960 023059 SK Vodní slalom České Budějovice   181 86       267
27.Chaloupka Václav 1998 009147 Univerzitní sportovní klub Praha 52 174 14 33 2 11 286
28.Šedivý Vít 2004 023135 SK Vodní slalom České Budějovice 86 173 93 1 2 1 356
29.Jiras Filip 2005 012007 TJ DUKLA Praha 33 172 57       262
 Urban Michal 2004 012089 TJ DUKLA Praha 124 172 15 7 16 3 337
 Pšenička Luděk 1960 017026 KK Rakovník 182 172 4       358
32.Větrovský Tomáš 2005 009016 Univerzitní sportovní klub Praha 32 171 2       205
 Ježek Stanislav 1976 009035 Univerzitní sportovní klub Praha   171 4       175
 Kubeš Vladimír 1961 030011 VS Tábor   171 129   9 10 319
35.Kratochvíl Martin 2003 119139 TJ DUKLA Praha 159 169 62 61 85 18 554
 Míl Pavel 1967 060038 Loko Trutnov 2 169 12   18   201
37.Kaminský Jan 1999 009017 Univerzitní sportovní klub Praha 31 168 41   32 37 309
 Jáně Michal 1986 012039 TJ DUKLA Praha   168 1       169
 Karásek Petr 1986 009018 Univerzitní sportovní klub Praha   168 1       169
 Filipi Robert 1964 043009 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 189 168 28 64 1 1 451
 Krofta Zdeněk 1959 030045 VS Tábor   168 130       298
42.Šrámek Michal 1982 012068 TJ DUKLA Praha 58 163 115 5 21 84 446
43.Beier Matouš 2004 060047 Loko Trutnov 35 162 30   123 65 415
 Fusek Radomír 1990 132040 TJ Valašské Meziříčí 5 162 92   7 5 271
45.Kneblová Tereza 2003 119053 TJ DUKLA Praha 151 161 43 108 88   551
46.Pollert Jan 2005 009129 Univerzitní sportovní klub Praha 27 160 17       204
47.Jordán František 1991 012020 TJ DUKLA Praha 51 159 2       212
 Gebas Vítězslav 1984 009032 Univerzitní sportovní klub Praha   159 3       162
49.Rašek Michal 1977 012030 TJ DUKLA Praha   156 22       178
50.Slavík Vojtěch 2005 090011 Wild Water Canoe Club FROL 87 154 18       259
 Weber Oldřich 1987 023133 SK Vodní slalom České Budějovice 4 154 174   4 1 337
 Míka Viktor 1977 008016 Sportovní klub Žižkov Praha z.s. 103 154 11       268
53.Mílová Terezie 1998 060037 Loko Trutnov 87 153 2 31     273
 Mašek Jan 1978 009033 Univerzitní sportovní klub Praha   153 22       175
 Větrovský Jiří 1966 095002 SPORT Zbraslav, z. s.   153 44       197
56.Pešek Michal 1992 014029 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky   151 7       158
57.Bohatý Karel 2001 061027 SK Třebechovice 158 150 21 27 8   364
58.Pospíchal Radek 1994 023039 SK Vodní slalom České Budějovice 30 149 135       314
59.Válek Michal 2006 030025 VS Tábor 104 148 62 7   1 322
 Satková Gabriela 2001 009046 Univerzitní sportovní klub Praha 171 148 6 116 70 2 513
 Miller Jan 1968 062010 TJ Turnov   148     1   149
62.Erlová Natálie 2006 009019 Univerzitní sportovní klub Praha 83 147 7       237
 Čihovský Šimon 2003 023069 SK Vodní slalom České Budějovice 74 147 30       251
 Boček Zdeněk 1975 023006 SK Vodní slalom České Budějovice 259 147 138 25 1 3 573
65.Kratochvíl Lukáš 2005 119045 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 109 145 30 30 44 1 359
66.Mrůzek Jakub 1995 121073 KK Opava 7 140 9       156
67.Malý Vojtěch 1986 009098 Univerzitní sportovní klub Praha   139 37     12 188
68.Drábek Matyáš 2005 045022 KVS Hradec Králové 30 138 44   3   215
69.Doležalová Lucie 2003 119157 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 129 137 27 104 65   462
70.Pospíšilová Jitka 1989 030019 VS Tábor 231 136 108 25 4 4 508
71.Suchý Matěj 1986 012009 TJ DUKLA Praha   135 141     2 278
72.Krofta Dominik 1993 030047 VS Tábor   134 128       262
73.Havlíčková Kateřina 1985 009031 Univerzitní sportovní klub Praha 111 133 3       247
74.Pollert Jáchym 2004 009136 Univerzitní sportovní klub Praha 38 132 50 1     221
 Fišerová Tereza 1998 012067 TJ DUKLA Praha 214 132 19 16 2   383
76.Růžičková Kateřina 2003 009120 Univerzitní sportovní klub Praha 244 131 10       385
77.Novotný Jan 1998 119105 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 49 130 15 9 30 6 239
78.Němcová Marie 2000 103024 Kanoe Klub Spoj Brno 152 129 6 198 149 3 637
 Matula Roman 1996 049062 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 21 129 2       152
80.Indruch Matěj 2006 045012 KVS Hradec Králové 25 128 42   1 1 197
 Pexa Jakub 1994 009037 Univerzitní sportovní klub Praha 4 128 20       152
 Wendl Miloslav 1978 066011 Vodácký oddíl Horšovský Týn   128 76       204
 Hauck Marek 1977 045035 KVS Hradec Králové   128 2       130
 Keš Miroslav 1967 026020 SK Domeček Soběslav   128         128
 Krejčí Antonín 1955 065002 TJ Roztoky   128 50       178
86.Vlčnovský Vilém 1994 023149 SK VS Č. Budějovice   127 15     1 143
87.Košíková Denisa 2002 133047 SK Veselí nad Moravou 133 124 25 117 73   472
 Hrobský Milan 1983 097014 Raft klub Troja   124 1       125
 Jícha Dušan 1982 080008 TJ Sokol Písek   124 7 1 1   133
 Nedvídek František 1944 053011 TJ Dvůr Králové 132 124 140 45 60   501
91.Fabianová Anna 2007 120005 TJ DUKLA Praha 132 123 21       276
92.Svoboda Adam 1994 009056 Univerzitní sportovní klub Praha 12 122 88       222
93.Malý Vojtěch 2006 119191 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 71 121 62 13 76 29 372
 Čekalová Bára 1998 023011 SK VS Č. Budějovice 100 121 9 4 4   238
95.Kuna Alois 1988 023060 SK VS Č. Budějovice 2 120         122
96.Samková Olga 2005 061039 SK Třebechovice 174 119 41 22     356
97.Retková Anna 2005 119005 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 139 118 13 95 58 1 424
 Cepek Marek 1994 009005 USK Praha 18 118 74       210
99.Miller Jan 1997 062001 TJ Turnov 79 117 6       202
100.Heger Jonáš 2006 045021 KVS Hradec Králové 50 116 21 4 1 1 193
101.Cepek Matěj 1998 023035 SK VS Č. Budějovice 23 114 28   3   168
102.Kvapil Matěj 2009 035017 TJ Slavia K. Vary 109 113 2 1 1   226
 Kloboučková Ivana 2003 121009 KK Opava 130 113 21 24 1 1 290
 Buchtel Martin 1982 034033 TJ SK Hubertus KV 276 113 2 1     392
105.Havlíček Jan 1982 009021 Univerzitní sportovní klub Praha   112 72   1   185
106.Přikryl Matěj 1999 125041 VSK Rájec-Jestřebí 2 111 92       205
 Nováček Michal 1977 034025 TJ SK Hubertus KV   111 2       113
108.Habich Tomáš 1997 030061 VS Tábor 36 110 13   44 2 205
109.Prüher Vojtěch 2006 023071 SK Vodní slalom České Budějovice 25 109 94     1 229
 Freislebenová Patricie 2003 009142 Univerzitní sportovní klub Praha 69 109 7       185
111.Malá Magdalena 2007 119192 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 91 108 37 51 45   332
 Střílka Richard 2006 119180 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 96 108 27 32 62 3 328
 Kneblová Klára 2005 119064 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 139 108 14 42 29   332
 Morenová Adriana 2004 009096 Univerzitní sportovní klub Praha 45 108 7       160
115.Voneš Jakub 2007 011065 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 109 107 32 3 3 2 256
 Králová Adéla 2001 009103 Univerzitní sportovní klub Praha 97 107 3       207
117.Kočířová Valentýna 2008 119208 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 88 106 38 51 45 2 330
 Dziadková Zuzana 2002 103009 Kanoe Klub Spoj Brno 113 106 6 152 118   495
 Válek Michal 1974 030022 VS Tábor 2 106 84   11   203
120.Vorel Zdeněk 1974 057044 TJ Syntesia Pardubice 49 105 108 6 33 9 310
 Schreiber Zbyněk 1963 128030 Vodní sporty Desná   105 4       109
122.Janů Veronika 2005 119137 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 111 104 29 61 38 3 346
 Vaněk Matěj 2004 030044 VS Tábor 199 104 28 65 50 41 487
124.Košárková Barbora 1996 121056 KK Opava 52 103 7       162
125.Wendl Samuel 2003 066018 Vodácký oddíl Horšovský Týn 69 102 78       249
 Pivoňka Zdeněk 1982 066006 Vodácký oddíl Horšovský Týn   102 42       144
127.Indruch Tomáš 2008 045002 KVS Hradec Králové 22 101 53 2 5 2 185
128.Míl Jakub 2003 060051 Loko Trutnov 116 100 12 8 48 5 289
 Kratochvílová Monika 1992 012047 TJ DUKLA Praha 119 100 2       221
130.Příhoda Lukáš 2001 009084 Univerzitní sportovní klub Praha 87 99 53       239
 Kašparová Anna 1985 055012 Sk VS Slávia Hradec Králové 152 99 41     12 304
132.Vrbová Marie 2007 119198 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 81 98 29 33 37   278
 Beier Alva 2005 057157 TJ Syntesia Pardubice 90 98 30 50 69 75 412
 Hojda Jakub 1993 066001 Vodácký oddíl Horšovský Týn   98 79       177
135.Prchlík Jiří 1978 078005 TJ Lužnice Tábor   97         97
136.Motlová Andrea 2006 045016 KVS Hradec Králové 56 96 51   1 1 205
137.Retek Václav Toman 2007 119189 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 74 95 30 19 37 30 285
 Gürtler Adam 2001 009143 Univerzitní sportovní klub Praha 38 95 1 1     135
139.Johanides Milan 1975 014008 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 7 94 9     2 112
140.Střílková Jana 2004 119181 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 111 93 20 50 87 4 365
 Habich Lukáš 1991 030003 VS Tábor 5 93 41       139
142.Fabian František 2009 120006 Vodní sporty Ostrava, z.s. 95 92 11 4 4   206
 Hartl Jakub 2004 066024 Vodácký oddíl Horšovský Týn 3 92 63 1     159
 Kopička Ondřej 1989 046108 Delfín Jablonec 4 92 2       98
 Kvapilová Gabriela 1978 035004 TJ Slavia K. Vary 298 92 4       394
 Jandáš Roman 1965 047048 TJ DNT VS Kadaň   92 2       94
147.Štěpánková Markéta 2008 129041 TJ DUKLA Praha 95 91 3 8 5   202
 Vrbová Alexandra 2000 066009 Vodácký oddíl Horšovský Týn 137 91 15 29 14   286
 Kašpar Martin 1967 008010 Sportovní klub Žižkov Praha z.s. 2 91 178       271
150.Řežábek Dominik 2009 009040 Univerzitní sportovní klub Praha 79 90 6 1 1   177
 Zátopek Vladimír 1995 132037 TJ Valašské Meziříčí 1 90 78   8 17 194
 Keller Miloslav 1962 030009 VS Tábor   90 69       159
153.Doležalová Bára 2005 119127 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 121 89 30 63 32 2 337
 Vlček Jan 1990 009048 Univerzitní sportovní klub Praha   89 111       200
 Cuc Michal 1977 007007 Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. 3 89 66   11 46 215

Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců.
Zobrazeni jsou všichni, kdo dosáhli alespoň 1/3 počtu nejvyššího počtu výsledků.
Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.