Počty závodů absolvovaných jednotlivými závodníky celkem

 závodník K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj
1.Rolenc Ondřej 1991 057071 TJ Syntesia Pardubice 12 11 3   165 74 265
2.Šmoldas Michal 1998 116061 TJ Vodní Sporty Litovel 18 63 32 1 158 71 343
3.Suchánek Daniel 1993 064021 SKK Vysoké Mýto 42 24 23 11 157 124 381
4.Šťastný Jan 1970 057047 TJ Syntesia Pardubice 4 42 9 2 142 41 240
5.Švadlena Václav 1985 024032 SK Vltava Č. Krumlov z.s.   10 4   132 66 212
6.Skořepa Vojtěch 1999 024015 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 25 29 7   128 36 225
7.Novák Martin 1991 024043 SK Vltava Č. Krumlov z.s.   31 16 2 122 68 239
8.Haleš Antonín 1992 024012 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4 2 1 4 118 68 197
9.Šilar Jakub 1987 064033 SKK Vysoké Mýto 27 31 30   115 46 249
10.Šotola Karel 1997 116049 TJ Vodní Sporty Litovel 20 47 18   114 67 266
11.Ruffer Matěj 1999 057005 TJ Syntesia Pardubice 12 20     112 63 207
12.Slanina Vladimír 1994 052028 TJ Loko Žatec 5 5 2 3 105 91 211
13.Klíma Jan 1998 024006 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 33 60 10   100 17 220
14.Kristek Václav 1996 119213 UP Olomouc 5 75 72   99 112 363
15.Novosad Lukáš 1976 024001 SK Vltava Č. Krumlov z.s.   30 20 2 98 8 158
16.Kejklíček Tomáš 1980 057069 TJ Syntesia Pardubice 5 8 2   97 8 120
17.Klíma Vojtěch 2002 024033 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 43 59 8 18 96 11 235
18.Němcová Marie 2000 103024 Kanoe Klub Spoj Brno 130 100 6 132 89   457
19.Břečka Jan 1958 133002 SK Veselí nad Moravou 17 43 1   85 5 151
20.Mareš Jakub 2003 024055 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 39 46 9 20 82 28 224
21.Janů Filip 2002 119159 UP Olomouc 52 80 21 48 79 25 305
 Walter Jakub 1998 119014 UP Olomouc 8 57 37   79 53 234
23.Satková Martina 1998 012074 DUKLA Brandýs 154 148 11 130 75 2 520
 Jirka David 1985 024031 SK Vltava Č. Krumlov z.s.   6 2   75 56 139
25.Košíková Denisa 2002 133047 SK Veselí nad Moravou 129 108 25 117 73   452
 Paloudová Karolína 2000 024034 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 71 10 24 135 73 17 330
27.Paloudová Anežka 1999 024017 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 73 50 29 136 71 15 374
28.Satková Gabriela 2001 103016 Kanoe Klub Spoj Brno 138 100 6 116 70 2 432
 Pavlík Radek 1992 108033 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 6 22 5   70 4 107
30.Dziadková Zuzana 2002 103009 Kanoe Klub Spoj Brno 93 81 6 100 68   348
31.Kratochvíl Martin 2003 119139 UP Olomouc 114 106 45 59 67 16 407
32.Rašner Karel 2004 185007 KK Postřelmov 53 55 4 22 66 14 214
 Beier Matouš 2004 060047 Loko Trutnov 35 109 30   66 32 272
 Kneblová Tereza 2003 119053 UP Olomouc 117 103 30 87 66   403
35.Paták Jan 1997 116073 TJ Vodní Sporty Litovel 15 35 9   64 6 129
36.Kuča Jakub 1998 116062 TJ Vodní Sporty Litovel 16 42 18   60 19 155
 Jílek Jan 1993 064038 SKK Vysoké Mýto 9 12 18   60 89 188
38.Ženka Martin 2000 057081 TJ Syntesia Pardubice 12 16 2 2 59 54 145
 Valíková Radka 1991 057074 TJ Syntesia Pardubice 6 2   44 59 2 113
40.Šťastný Matěj 2005 057075 TJ Syntesia Pardubice 14 40 25 6 58 29 172
41.Doležalová Lucie 2003 119157 UP Olomouc 106 104 23 92 57   382
 Urban Daniel 2001 129021 TJ Šumperk z.s. 22 120 22 10 57 7 238
 Ženka Ondra 2000 057080 TJ Syntesia Pardubice 12 16 2 2 57 51 140
 Rygel Marek 1989 103047 Kanoe Klub Spoj Brno 3 6     57 85 151

Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců.
Zobrazeni jsou všichni, kdo dosáhli alespoň 1/3 počtu nejvyššího počtu výsledků.
Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Typ závodu