Počty závodů absolvovaných jednotlivými závodníky celkem

 závodník K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj
1.Volák Jaroslav 1990 048068 TJ Ohře Klášterec 7 41 162       210
2.Gotvald Robert 1990 043047 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 66 18 158       242
3.Medřický Ludvík 1992 009043 Univerzitní sportovní klub Praha 45   155     1 201
 Weber Oldřich 1987 023133 SK VS Č. Budějovice   131 155   4 1 291
 Kašpar Martin 1967 008010 SK Žižkov 2 82 155       239
6.Jáně Jakub 1990 012023 DUKLA Brandýs   84 149       233
7.Kočí Martin 1991 048081 TJ Ohře Klášterec   66 148       214
8.Kašpar Albert 1998 012033 DUKLA Brandýs 45 27 147     1 220
 Mrůzek Vojta 1998 012057 DUKLA Brandýs 35 42 147     2 226
 Macášek Tomáš 1992 012035 DUKLA Brandýs 127 4 147 10   1 289
11.Klimuškin Pavel 1964 077003 Kotva Bráník 1 9 146       156
12.Mrázek Jan 1998 121030 KK Opava 154 3 140 9     306
13.Rousek Tomáš 1997 121032 KK Opava 131 2 137       270
 Pechlát Hynek 1971 042019 Klub vodních sportů Sušice z.s. 163 77 137       377
15.Karlovský Ondřej 1991 012022 DUKLA Brandýs   78 136       214
16.Šindler Marek 1992 121075 KK Opava 4 3 134       141
17.Kašpar Jonáš 1991 012024 DUKLA Brandýs 2 15 133       150
18.Holý Jiří 1957 017007 KK Rakovník   75 131       206
19.Šrámek Jiří 1966 017058 KK Rakovník 80 29 129       238
20.Pospíchal Radek 1994 023039 SK VS Č. Budějovice 30 147 128       305
21.Matějka Michael 1997 009077 Univerzitní sportovní klub Praha 175 24 123       322
22.Větrovský Jan 1997 009038 Univerzitní sportovní klub Praha   160 122       282
 Vrzáň Jakub 1987 009173 Univerzitní sportovní klub Praha     122       122
24.Hradilek Václav 1982 009014 Univerzitní sportovní klub Praha   35 121       156
25.Nedvídek František 1944 053011 TJ Dvůr Králové 112 104 120 37 52   425
26.Šeba Patrik 1992 014027 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2 88 118     3 211
27.Franek Jakub 1995 132051 TJ Valašské Meziříčí 2 67 117     19 205
28.Jiras Marek 1976 009095 Univerzitní sportovní klub Praha   22 116       138
29.Novotný Petr 2000 012085 DUKLA Brandýs 82 71 115 10 19 25 322
 Šupolík Luboš 1992 014025 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 99 9 115     3 226
31.Koplík Tomáš 1986 009160 Univerzitní sportovní klub Praha   5 114       119
 Veselý Josef 1950 036020 Kanoistický klub Klatovy z.s.     114       114
33.Kubeš Vladimír 1961 030011 VS Tábor   135 111   9 8 263
34.Vrublovský Jan 1999 119122 UP Olomouc 90 7 109 17 1 23 247
 Suchý Matěj 1986 012009 DUKLA Brandýs   124 109       233
 Suchý Ondřej 1979 012049 DUKLA Brandýs 114   109       223
37.Krofta Dominik 1993 030047 VS Tábor   110 107       217
 Šrámek Michal 1982 012068 DUKLA Brandýs 47 149 107 3 21 67 394
 Krofta Zdeněk 1959 030045 VS Tábor   139 107       246
40.Jindrák Petr 1969 007041 Technika Praha 33 2 106   1 28 170
41.Vlček Jan 1990 009048 Univerzitní sportovní klub Praha   89 105       194
 Sehnal Štěpán 1985 009178 Univerzitní sportovní klub Praha   13 105       118
43.Pohanka Vít 2000 036019 Kanoistický klub Klatovy z.s. 185 74 103       362
44.Wendl Denis 2000 066016 Vodácký oddíl Horšovský Týn 44 174 102       320
 Zapletal Vojtěch 1998 001112 TJ Bohemians Praha 159 48 102 135   91 535
 Rohan Lukáš 1995 009068 Univerzitní sportovní klub Praha 42 134 102       278
47.Pollert Jaroslav 1971 009060 Univerzitní sportovní klub Praha   36 95       131
48.Pechlát Hynek 1995 009040 Univerzitní sportovní klub Praha 178 14 93 1     286
 Boček Zdeněk 1975 023006 SK VS Č. Budějovice 202 105 93 17 1 3 421
50.Lhota Matyáš 1999 009081 Univerzitní sportovní klub Praha 45 184 92   2 2 325
 Přikryl Matěj 1999 125041 VSK Rájec-Jestřebí 2 111 92       205
 Fusek Radomír 1990 132040 TJ Valašské Meziříčí 5 158 92   7 5 267
53.Vlček Ladislav 1985 012027 DUKLA Brandýs   12 91       103
54.Zdráhal Jan 1985 012043 DUKLA Brandýs   40 89     33 162
55.Svoboda Adam 1994 009056 Univerzitní sportovní klub Praha 12 122 88       222
 Přinda Lukáš 1980 009045 Univerzitní sportovní klub Praha   19 88       107
57.Kuna Alois 1960 023059 SK VS Č. Budějovice   151 86       237
58.Zapletal Mikuláš 2000 001113 TJ Bohemians Praha 138 11 85 124   67 425
59.Šedivý Vít 2004 023135 SK VS Č. Budějovice 86 101 82 1 2 1 273
 Kořínek Vilém 1999 009064 Univerzitní sportovní klub Praha 181 2 82     1 266
61.Říha Martin 1992 009152 Univerzitní sportovní klub Praha   202 81   1 1 285
62.Raška Jan 1995 009026 Univerzitní sportovní klub Praha 137 3 80       220
 Štěpánek Ondřej 1979 012017 DUKLA Brandýs 7   80       87
64.Přikrylová Ema 2003 125043 VSK Rájec-Jestřebí 14 69 79       162
 Hojda Jakub 1993 066001 Vodácký oddíl Horšovský Týn   94 79       173
66.Zátopek Vladimír 1995 132037 TJ Valašské Meziříčí 1 81 78   8 17 185
67.Paraniak Jan 1951 023076 SK VS Č. Budějovice     77       77
68.Wendl Samuel 2003 066018 Vodácký oddíl Horšovský Týn 69 75 76       220
 Pořádek Milan 1986 023087 SK VS Č. Budějovice   20 76   4 1 101
70.Hák Jiří 1952 060002 Loko Trutnov   165 75   1   241
71.Prüher Vojtěch 2006 023071 SK VS Č. Budějovice 25 47 74     1 147
 Cepek Marek 1994 009005 USK Praha 18 118 74       210
 Pospíšil Jaroslav 1973 009099 USK Praha     74       74
74.Kristek Václav 1996 119213 UP Olomouc 5 75 72   99 112 363
 Havlíček Jan 1982 009021 Univerzitní sportovní klub Praha   92 72   1   165
 Volf Jaroslav 1979 011039 KK Brandýs nad Labem 13 6 72       91
77.Pospíšilová Jitka 1989 030019 VS Tábor 182 116 71 17 4 4 394
 Renčín Tomáš 1961 055022 Sk VS Slávia Hradec Králové 6 33 71       110
79.Mráka Jan 2004 119154 UP Olomouc 114 4 70 71 1 35 295
 Ebel Matyáš 1992 009051 Univerzitní sportovní klub Praha   16 70       86
81.Strnad Jaroslav 1993 009083 Univerzitní sportovní klub Praha 103 2 69       174
 Keller Miloslav 1962 030009 VS Tábor   90 69       159
83.Wendl Miloslav 1978 066011 Vodácký oddíl Horšovský Týn   111 68       179
84.Vorel Zdeněk 1974 057044 TJ Syntesia Pardubice 45 72 67 6 33 5 228
85.Tichý Štěpán 2000 119200 UP Olomouc 117 21 66 13 3 29 249
86.Šiman Matěj 1995 009022 USK Praha 44 4 65       113
87.Hammer Martin 1985 012026 DUKLA Brandýs   6 64       70
 Habich Bohumil 1961 030002 VS Tábor   10 64   4 4 82
89.Cuc Michal 1977 007007 Technika Praha 2 79 63   5 37 186
90.Frencl Josef 2002 009134 Univerzitní sportovní klub Praha 131 2 61       194
91.Záruba Martin 1974 053026 TJ Dvůr Králové 89 26 60 33   3 211
92.Válek Michal 2006 030025 VS Tábor 98 75 59 7   1 240
93.Hartl Jakub 2004 066024 Vodácký oddíl Horšovský Týn 3 77 57 1     138
 Táborský Jan 2003 066027 Vodácký oddíl Horšovský Týn 137 13 57       207
 Hajdučík Miroslav 1962 055024 Sk VS Slávia Hradec Králové     57       57
96.Válek Michal 1974 030022 VS Tábor 2 79 56   11   148
97.Kopťák Daniel 1989 121012 KK Opava   42 55       97
 Christov Ivan 1988 043043 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 18 1 55       74

Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců.
Zobrazeni jsou všichni, kdo dosáhli alespoň 1/3 počtu nejvyššího počtu výsledků.
Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Typ závodu