Počty závodů absolvovaných jednotlivými závodníky celkem

 závodník K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj
1.Veniger Jan 2000 064042 SKK Vysoké Mýto 43 2 4 176   37 262
2.Satke Adam 1994 103041 Kanoe Klub Spoj Brno 116 15 24 172   4 331
3.Koblížek Daniel 2000 060040 Loko Trutnov 67 13 7 146 1 60 294
4.Švagr Rostislav 2000 063058 SK Týniště nad Orlicí 60 14 3 142 4 48 271
5.Zieris Matyáš 1995 001103 TJ Bohemians Praha 37 1 3 138     179
 Šindelář Pavel 1970 039055 TJ Loko Plzeň 70     138     208
7.Paloudová Anežka 1999 024017 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 73 50 29 136 71 15 374
8.Paloudová Karolína 2000 024034 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 71 10 24 135 73 17 330
 Zapletal Vojtěch 1998 001112 TJ Bohemians Praha 159 48 102 135   91 535
10.Hrabec Bohumil 1960 112014 VK Kroměříž 92   4 134     230
11.Bílovská Gabriela 1974 115040 VS Lipník nad Bečvou 71   2 133     206
12.Němcová Marie 2000 103024 Kanoe Klub Spoj Brno 130 100 6 132 89   457
13.Neubert Adam 1997 119002 UP Olomouc 51 14 14 131 1 10 221
14.Satková Martina 1998 012074 DUKLA Brandýs 154 148 11 130 75 2 520
15.Procházka Vojtěch 2002 119124 UP Olomouc 62   25 126   17 230
16.Zapletal Mikuláš 2000 001113 TJ Bohemians Praha 138 11 85 124   67 425
17.Hradec Matěj 2003 119142 UP Olomouc 82 17 40 122   37 298
18.Ivánek Roman 2002 133063 SK Veselí nad Moravou 151 25 12 120 1   309
 Matějíček Vojtěch 2002 103036 Kanoe Klub Spoj Brno 128 14 10 120     272
20.Košíková Denisa 2002 133047 SK Veselí nad Moravou 129 108 25 117 73   452
21.Satková Gabriela 2001 103016 Kanoe Klub Spoj Brno 138 100 6 116 70 2 432
22.Dimovová Barbora 2000 116082 TJ Vodní Sporty Litovel 10   4 111     125
 Bayerová Barbora 1998 001124 TJ Bohemians Praha 58 40 11 111 33 2 255
24.Kratochvíl Petr 1971 119040 UP Olomouc 44     107     151
25.Mrůzek Kamil 1977 012007 DUKLA Brandýs 7     106   1 114
26.Čapáková Eliška 1995 116072 TJ Vodní Sporty Litovel 32 9 4 105 13 4 167
27.Košík Michal 1995 133058 SK Veselí nad Moravou 252 59 26 103 2   442
28.Gabrlík Tomáš 2000 119116 UP Olomouc 88 4 20 102 1 5 220
29.Vaňková Klára 2001 030043 VS Tábor 170 46 8 101   3 328
 Hricová Klára 1999 119090 UP Olomouc 141 37 13 101 8   300
31.Dziadková Zuzana 2002 103009 Kanoe Klub Spoj Brno 93 81 6 100 68   348
 Dvořáková Dominika 2002 001115 TJ Bohemians Praha 107 42 9 100 2   260
33.Panzer Aleš 1974 039023 TJ Loko Plzeň 121 2   99     222
34.Kirchner David 2002 001114 TJ Bohemians Praha 101 4 1 97   4 207
35.Hrnčíř Vojtěch 2001 064003 SKK Vysoké Mýto 33   4 96   49 182
 Walter David 2001 129013 TJ Šumperk z.s. 64     96 7 29 196
37.Rudorfer Martin 2003 119094 UP Olomouc 115 76 31 95 10 37 364
 Bočánková Jana 2003 026019 SK Domeček Soběslav 30 1 4 95 17 7 154
39.Kolihová Hana 2003 026018 SK Domeček Soběslav 23 1   93 17 6 140
 Hrnčíř Jakub 2001 064002 SKK Vysoké Mýto 27   4 93 10 50 184
41.Doležalová Lucie 2003 119157 UP Olomouc 106 104 23 92 57   382
 Halašková Petra 1974 119019 UP Olomouc 16     92     108
43.Novosadová Kristina 2004 024024 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 48 29 7 91 28 11 214
 Marek Aleš 1978 060030 Loko Trutnov 7 4 2 91 8   112
45.Nachtigal Jiří 1997 020008 Sportclub 80 Chomutov z.s.       90     90
46.Bergmann Ondřej 2000 103026 Kanoe Klub Spoj Brno 87   5 89     181
47.Kneblová Tereza 2003 119053 UP Olomouc 117 103 30 87 66   403
48.Bergmann Bořivoj 2003 103042 Kanoe Klub Spoj Brno 91 6 5 86     188
 Kratochvílová Tereza 2003 024009 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 74 58 16 86 45 14 293
50.Dimovová Viktorie 2000 116081 TJ Vodní Sporty Litovel 13   2 85     100
 Polívka Radek 1980 055020 Sk VS Slávia Hradec Králové 40   7 85     132
52.Krejčíř Dominik 1996 103032 Kanoe Klub Spoj Brno 64   11 84   4 163
 Hála Richard 1992 119150 UP Olomouc 9     84   9 102
54.Zedníčková Michaela 2005 064055 SKK Vysoké Mýto 30 10 12 83 11 24 170
 Slepica Karel 1988 119071 UP Olomouc 1     83   1 85
56.Šindelář Jan 2002 039050 TJ Loko Plzeň 72 2 2 80   1 157
57.Novák Matyáš 2005 119076 UP Olomouc 90 54 35 79 27   285
58.Němec Radek 2004 057036 TJ Syntesia Pardubice 36 8 19 78 7 36 184
 Hric Filip 1993 119140 UP Olomouc 126 3 1 78   1 209
 Grossmann Petr 1974 039047 TJ Loko Plzeň 84     78   1 163
61.Gabrlík Jakub 2004 119152 UP Olomouc 94   53 77   23 247
 Vaňková Michaela 2000 116080 TJ Vodní Sporty Litovel 24     77   6 107
 Olejník Jan 1996 133059 SK Veselí nad Moravou 50 12 15 77   5 159
 Kubů Petr 1976 119011 UP Olomouc 19 4 9 77   2 111
65.Zrzavý Jakub 2005 064056 SKK Vysoké Mýto 25 8 8 76 20 1 138
 Lacina Jakub 2003 059021 TJ Semily 36 12 2 76     126
 Hala Jiří 2002 119143 UP Olomouc 100 19 16 76 1 22 234
 Mašínová Marie 1997 024063 SK Vltava Č. Krumlov z.s.       76 37 12 125
 Vyhnálek Jan 1996 064037 SKK Vysoké Mýto 25 2 7 76   11 121
70.Koudelka Tomáš 1964 024027 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 89     75   6 170
71.Jarolímek Otta 1961 062006 TJ Turnov 73   38 74     185
72.Krejza Filip 1989 064010 SKK Vysoké Mýto 13 4 11 73   31 132
73.Plachtová Alexandra 1998 024030 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 15 8 9 72 45 11 160
74.Mráka Jan 2004 119154 UP Olomouc 114 4 70 71 1 35 295
 Jelínek Filip 1996 001016 TJ Bohemians Praha 32   10 71 22 115 250
76.Bouček Stanislav 1999 057090 TJ Syntesia Pardubice 45 12 3 70 2 16 148
 Novák Ondřej 1992 112048 VK Kroměříž 12     70     82
 Tykalová Jana 1968 048072 TJ Ohře Klášterec 24     70     94
79.Olšák Matyáš 2001 024067 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 36 8 2 68   7 121
80.Paďourová Klára 1994 039013 TJ Loko Plzeň 3 2   67 2   74
81.Krč Ladislav 1999 012016 DUKLA Brandýs 69 4 15 66   13 167
82.Brožová Tereza 1996 121047 KK Opava 68 2 10 65     145
83.Vaněk Matěj 2004 030044 VS Tábor 182 83 24 64 7 15 375
 Slovák Tomáš 1979 119079 UP Olomouc 1     64   1 66
 Grossmann Zdeněk 1939 024005 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 57     64   1 122
86.Smetánková Klára 2000 112036 VK Kroměříž 72 32 2 63 5   174
 Kyzlík Milan 1999 049018 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 143 2 1 63   13 222
 Báča Milan 1973 011021 KK Brandýs nad Labem 124     63     187
89.Kleinová Štěpánka 2005 024059 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 71 27 5 62 7 9 181
 Klein Pavel 2001 024053 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 31 10 6 62 1 18 128
 Báčová Michaela 1998 011023 KK Brandýs nad Labem 95   2 62 4 2 165
 Stefan Tomáš 1995 001129 TJ Bohemians Praha 20     62     82
93.Veselý František 2000 060055 Loko Trutnov 35 4   60   24 123
 Zástěrová Anna 1989 080011 TJ Sokol Písek 13   2 60     75
95.Retková Anna 2005 119005 UP Olomouc 76 60 13 59 25 1 234
 Kratochvíl Martin 2003 119139 UP Olomouc 114 106 45 59 67 16 407

Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců.
Zobrazeni jsou všichni, kdo dosáhli alespoň 1/3 počtu nejvyššího počtu výsledků.
Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Typ závodu