Statistiky Slalom World

Počty závodů absolvovaných jednotlivými závodníky celkem

 závodník K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj
1.Veselý Petr 1976 108045 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 20 39 2   47 142 250
2.Suchánek Daniel 1993 064021 SKK Vysoké Mýto 50 30 29 14 176 138 437
3.Jelínek Filip 1996 001016 TJ Bohemians Praha 32   10 71 22 126 261
4.Kristek Václav 1996 119213 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 6 79 75   115 125 400
5.Hendrych Tomáš 2000 132020 TJ Valašské Meziříčí 23   16 5 27 123 194
6.Slanina Vladimír 1969 052035 TJ Loko Žatec         40 122 162
7.Nachtigal Richard 2000 132022 TJ Valašské Meziříčí 18   18 21 15 113 185
8.Mornštejn Roman 1969 001128 TJ Bohemians Praha   2     61 106 169
9.Slanina Vladimír 1994 052028 TJ Loko Žatec 5 5 2 3 116 102 233
10.Režňák Ladislav 1966 103034 Kanoe Klub Spoj Brno   1     54 101 156
11.Rygel Marek 1989 103047 Kanoe Klub Spoj Brno 3 9     72 98 182
12.Uncajtík Lukáš 1984 057059 TJ Syntesia Pardubice   2     46 96 144
13.Zapletal Vojtěch 1998 001112 TJ Bohemians Praha 159 48 102 145   91 545
14.Jílek Jan 1993 064038 SKK Vysoké Mýto 9 12 18   60 89 188
15.Rolenc Ondřej 1991 057071 TJ Syntesia Pardubice 22 11 4   181 88 306
 Hořínek Jaroslav 1963 116009 TJ Vodní Sporty Litovel   8     43 88 139
17.Lisický David 1981 119020 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky         20 85 105
18.Novák Martin 1991 024043 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4 35 18 3 140 82 282
19.Haleš Antonín 1992 024012 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4 2 1 4 131 81 223
20.Smilek Jiří 2003 132005 TJ Valašské Meziříčí 15 10 19 1 11 80 136
 Švéda Daniel 2002 132004 TJ Valašské Meziříčí 17 10 20 3 17 80 147
22.Šrámek Michal 1982 012068 TJ Dukla Praha 52 152 109 5 21 76 415
23.Šotola Karel 1997 116049 TJ Vodní Sporty Litovel 20 47 18   119 75 279
24.Chlouba Luboš 1959 001061 TJ Bohemians Praha   1 3   11 74 89
25.Šmoldas Michal 1998 116061 TJ Vodní Sporty Litovel 18 63 32 1 165 73 352
26.Koblížek Daniel 2000 057140 TJ Syntesia Pardubice 75 13 15 166 1 68 338
27.Zapletal Mikuláš 2000 001113 TJ Bohemians Praha 138 11 85 134   67 435
 Ruffer Matěj 1999 057005 TJ Syntesia Pardubice 18 40 1   123 67 249
 Šťastný Michal 1965 001038 TJ Bohemians Praha 3         67 70
 Matula Zdeněk 1955 105016 TJ Tesla Brno   25     39 67 131
31.Švadlena Václav 1985 024032 SK Vltava Č. Krumlov z.s.   10 4   146 66 226
32.Šilar Jakub 1987 064033 SKK Vysoké Mýto 35 41 42   136 59 313
33.Beier Alva 2005 060054 Loko Trutnov 90 65 30 50 37 58 330
34.Walter Jakub 1998 119014 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 8 65 42   81 57 253
35.Němec Radek 2004 057036 TJ Syntesia Pardubice 48 10 25 97 7 56 243
 Ženka Martin 2000 057081 TJ Syntesia Pardubice 12 16 2 2 60 56 148
 Švagr Rostislav 2000 001068 TJ Bohemians Praha 63 14 5 156 4 56 298
 Jirka David 1985 024031 SK Vltava Č. Krumlov z.s.   6 2   75 56 139
39.Tomek Lukáš 1987 009100 Univerzitní sportovní klub Praha   75 50     55 180
40.Ženka Ondřej 2000 057080 TJ Syntesia Pardubice 12 16 2 2 58 53 143
41.Skořepa Vojtěch 1999 024015 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 25 30 7   140 52 254
42.Mráka Jan 2004 119154 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 137 4 86 93 1 51 372
43.Salaj František 2004 116095 TJ Vodní Sporty Litovel 24 25 11 20 76 50 206
 Hrnčíř Jakub 2001 064002 SKK Vysoké Mýto 27   4 93 10 50 184
45.Šmakal Petr 2003 116088 TJ Vodní Sporty Litovel 20 26 16 17 73 49 201
 Hrnčíř Vojtěch 2001 064003 SKK Vysoké Mýto 33   4 96   49 182
47.Beier Matouš 2004 060047 Loko Trutnov 35 141 30   85 48 339
 Malach Tobiáš 1989 105019 TJ Tesla Brno 1       48 48 97

Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců.
Zobrazeni jsou všichni, kdo dosáhli alespoň 1/3 počtu nejvyššího počtu výsledků.
Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.