Počty závodů absolvovaných jednotlivými závodníky celkem

 závodník K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj
1.Veselý Petr 1976 108045 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 14 33 2   45 129 223
2.Suchánek Daniel 1993 064021 SKK Vysoké Mýto 42 24 23 11 157 124 381
3.Jelínek Filip 1996 001016 TJ Bohemians Praha 32   10 71 22 115 250
4.Kristek Václav 1996 119213 UP Olomouc 5 75 72   99 112 363
5.Slanina Vladimír 1969 052035 TJ Loko Žatec         38 111 149
6.Hendrych Tomáš 2000 132020 TJ Valašské Meziříčí 23   16 5 21 110 175
7.Nachtigal Richard 2000 132022 TJ Valašské Meziříčí 18   18 21 15 100 172
8.Mornštejn Roman 1969 001128 TJ Bohemians Praha   2     50 95 147
9.Uncajtík Lukáš 1984 057059 TJ Syntesia Pardubice   2     42 94 138
10.Zapletal Vojtěch 1998 001112 TJ Bohemians Praha 159 48 102 135   91 535
 Slanina Vladimír 1994 052028 TJ Loko Žatec 5 5 2 3 105 91 211
12.Jílek Jan 1993 064038 SKK Vysoké Mýto 9 12 18   60 89 188
13.Režňák Ladislav 1966 103034 Kanoe Klub Spoj Brno   1     44 88 133
14.Rygel Marek 1989 103047 Kanoe Klub Spoj Brno 3 6     57 85 151
15.Lisický David 1981 119020 UP Olomouc         20 83 103
16.Hořínek Jaroslav 1963 116009 TJ Vodní Sporty Litovel   8     35 75 118
17.Rolenc Ondřej 1991 057071 TJ Syntesia Pardubice 12 11 3   165 74 265
18.Smilek Jiří 2003 132005 TJ Valašské Meziříčí 15 10 19 1 11 71 127
 Švéda Daniel 2002 132004 TJ Valašské Meziříčí 17 10 20 3 17 71 138
 Šmoldas Michal 1998 116061 TJ Vodní Sporty Litovel 18 63 32 1 158 71 343
21.Haleš Antonín 1992 024012 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4 2 1 4 118 68 197
 Novák Martin 1991 024043 SK Vltava Č. Krumlov z.s.   31 16 2 122 68 239
23.Zapletal Mikuláš 2000 001113 TJ Bohemians Praha 138 11 85 124   67 425
 Šotola Karel 1997 116049 TJ Vodní Sporty Litovel 20 47 18   114 67 266
 Šrámek Michal 1982 012068 DUKLA Brandýs 47 149 107 3 21 67 394
 Matula Zdeněk 1955 105016 TJ Tesla Brno   25     39 67 131
27.Švadlena Václav 1985 024032 SK Vltava Č. Krumlov z.s.   10 4   132 66 212
28.Chlouba Luboš 1959 001061 TJ Bohemians Praha         6 64 70
29.Ruffer Matěj 1999 057005 TJ Syntesia Pardubice 12 20     112 63 207
30.Koblížek Daniel 2000 060040 Loko Trutnov 67 13 7 146 1 60 294
31.Jirka David 1985 024031 SK Vltava Č. Krumlov z.s.   6 2   75 56 139
32.Tomek Lukáš 1987 009100 Univerzitní sportovní klub Praha   76 51     55 182
33.Ženka Martin 2000 057081 TJ Syntesia Pardubice 12 16 2 2 59 54 145
34.Walter Jakub 1998 119014 UP Olomouc 8 57 37   79 53 234
35.Šťastný Michal 1965 001038 TJ Bohemians Praha 3         52 55
36.Ženka Ondra 2000 057080 TJ Syntesia Pardubice 12 16 2 2 57 51 140
37.Hrnčíř Jakub 2001 064002 SKK Vysoké Mýto 27   4 93 10 50 184
38.Hrnčíř Vojtěch 2001 064003 SKK Vysoké Mýto 33   4 96   49 182
39.Švagr Rostislav 2000 063058 SK Týniště nad Orlicí 60 14 3 142 4 48 271
 Malach Tobiáš 1989 105019 TJ Tesla Brno 1       48 48 97
41.Kubát Zdeněk 1991 036024 Kanoistický klub Klatovy z.s. 62 30 45 1 2 46 186
 Šilar Jakub 1987 064033 SKK Vysoké Mýto 27 31 30   115 46 249
43.Bříza Václav 1990 036023 Kanoistický klub Klatovy z.s. 12   26     44 82

Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců.
Zobrazeni jsou všichni, kdo dosáhli alespoň 1/3 počtu nejvyššího počtu výsledků.
Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Typ závodu