Statistiky Slalom World

Počty závodů absolvovaných jednotlivými závodníky celkem

 závodník K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj
1.Satková Martina 1998 012074 DUKLA Brandýs 166 159 11 136 80 2 554
2.Zapletal Vojtěch 1998 001112 TJ Bohemians Praha 159 48 102 141   91 541
3.Němcová Marie 2000 103024 Kanoe Klub Spoj Brno 137 112 6 142 99   496
4.Košíková Denisa 2002 133047 SK Veselí nad Moravou 131 122 25 117 73   468
5.Košík Michal 1995 133058 SK Veselí nad Moravou 265 59 26 105 2   457
6.Boček Zdeněk 1975 023006 SK VS Č. Budějovice 217 113 105 17 1 3 456
7.Satková Gabriela 2001 009046 Univerzitní sportovní klub Praha 148 110 6 116 70 2 452
8.Nedvídek František 1944 053011 TJ Dvůr Králové 118 110 126 41 56   451
9.Kneblová Tereza 2003 119053 UP Olomouc 130 116 37 94 73   450
 Kratochvíl Martin 2003 119139 UP Olomouc 127 119 52 61 74 17 450
11.Zapletal Mikuláš 2000 001113 TJ Bohemians Praha 138 11 85 126   67 427
12.Doležalová Lucie 2003 119157 UP Olomouc 119 117 23 99 64   422
13.Pospíšilová Jitka 1989 030019 VS Tábor 196 122 77 17 4 4 420
14.Suchánek Daniel 1993 064021 SKK Vysoké Mýto 48 28 27 14 167 130 414
15.Vaněk Matěj 2004 030044 VS Tábor 190 91 24 65 16 22 408
16.Šrámek Michal 1982 012068 DUKLA Brandýs 49 151 107 5 21 70 403
17.Pechlát Hynek 1971 042019 Klub vodních sportů Sušice z.s. 169 79 146       394
18.Dziadková Zuzana 2002 103009 Kanoe Klub Spoj Brno 102 95 6 111 79   393
19.Rudorfer Martin 2003 119094 UP Olomouc 128 76 31 102 10 38 385
20.Paloudová Anežka 1999 024017 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 73 50 29 140 75 15 382
 Filipi Robert 1964 043009 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 154 143 26 57 1 1 382
22.Kristek Václav 1996 119213 UP Olomouc 5 76 74   105 118 378
23.Pohanka Vít 2000 036019 Kanoistický klub Klatovy z.s. 194 74 103       371
24.Heger Tomáš 1998 012014 DUKLA Brandýs 110 201 51 2 2 2 368
25.Vaňková Klára 2001 030043 VS Tábor 181 50 8 109   3 351
26.Satke Adam 1994 103041 Kanoe Klub Spoj Brno 119 17 24 180 2 4 346
27.Šmoldas Michal 1998 116061 TJ Vodní Sporty Litovel 18 63 32 1 158 72 344
28.Růžičková Kateřina 2003 009120 Univerzitní sportovní klub Praha 203 127 10       340
29.Říhová Eva 2000 009078 Univerzitní sportovní klub Praha 162 169 6       337
 Heger Vojtěch 2000 012019 DUKLA Brandýs 116 167 41 4 8 1 337
31.Bohatý Karel 2001 012053 DUKLA Brandýs 150 132 21 25 8   336
32.Lhota Matyáš 1999 009081 Univerzitní sportovní klub Praha 45 194 92   2 2 335
33.Wendl Denis 2000 066016 Vodácký oddíl Horšovský Týn 44 185 103       332
34.Novotný Petr 2000 012085 DUKLA Brandýs 82 80 115 10 19 25 331
 Paloudová Karolína 2000 024034 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 72 10 24 135 73 17 331
 Matějka Michael 1997 009077 Univerzitní sportovní klub Praha 184 24 123       331
37.Mráka Jan 2004 119154 UP Olomouc 123 4 79 80 1 42 329
38.Ivánek Roman 2002 133063 SK Veselí nad Moravou 157 27 12 129 1   326
39.Buchtel Martin 1982 034033 TJ SK Hubertus KV 241 78 2 1     322
40.Zvolánek Jan 1995 023040 SK VS Č. Budějovice 218 20 48 31   4 321
41.Mrázek Jan 1998 121030 KK Opava 165 3 142 9     319
42.Kratochvílová Tereza 2003 024009 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 77 61 16 94 55 14 317
43.Pšenička Luděk 1960 017026 KK Rakovník 160 150 4       314
44.Koblížek Daniel 2000 060040 Loko Trutnov 69 13 7 155 1 66 311
45.Kaminský Jan 1999 009017 Univerzitní sportovní klub Praha 31 168 41   32 37 309
 Fišerová Tereza 1998 012067 DUKLA Brandýs 181 91 19 16 2   309
47.Hradec Matěj 2003 119142 UP Olomouc 83 17 40 129   39 308
 Hricová Klára 1999 119090 UP Olomouc 141 37 13 109 8   308
49.Doležalová Bára 2005 119127 UP Olomouc 110 76 27 60 32 2 307
 Pospíchal Radek 1994 023039 SK VS Č. Budějovice 30 147 130       307
51.Novák Matyáš 2005 119076 UP Olomouc 103 55 35 86 27   306
52.Janů Filip 2002 119159 UP Olomouc 52 80 21 48 79 25 305
53.Beier Matouš 2004 060047 Loko Trutnov 35 123 30   75 39 302
 Weber Oldřich 1987 023133 SK VS Č. Budějovice 2 136 159   4 1 302
55.Kuna Václav 1998 012077 DUKLA Brandýs 48 219 32   1 1 301
56.Šedivý Vít 2004 023135 SK VS Č. Budějovice 86 119 88 1 2 1 297
57.Stránský Dominik 1999 010026 SK VS Karbo Benátky 255 2 39       296
58.Pavlík Pavel 1998 061014 SK Třebechovice 188 14 40 53     295
59.Matějíček Vojtěch 2002 103036 Kanoe Klub Spoj Brno 137 14 10 131 2   294
 Macášek Tomáš 1992 012035 DUKLA Brandýs 132 4 147 10   1 294
61.Švagr Rostislav 2000 063058 SK Týniště nad Orlicí 62 14 5 154 4 54 293
62.Říha Martin 1992 009152 Univerzitní sportovní klub Praha   209 81   1 1 292
63.Janů Veronika 2005 119137 UP Olomouc 95 69 27 61 36 3 291
 Beier Alva 2005 060054 Loko Trutnov 88 48 30 50 26 49 291
 Větrovský Jan 1997 009038 Univerzitní sportovní klub Praha   169 122       291
66.Lerch Adam 1998 012031 DUKLA Brandýs 69 184 28 2 5 1 289
67.Koblencová Anna 1997 014030 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 185 83 7 13     288
 Kvapilová Gabriela 1978 035004 TJ Slavia K. Vary 224 64         288
69.Rohan Lukáš 1995 009068 Univerzitní sportovní klub Praha 42 143 102       287
70.Pechlát Hynek 1995 009040 Univerzitní sportovní klub Praha 178 14 93 1     286
 Rolenc Ondřej 1991 057071 TJ Syntesia Pardubice 20 11 4   171 80 286
72.Vrbová Alexandra 2000 066009 Vodácký oddíl Horšovský Týn 136 91 15 29 14   285
73.Kratochvíl Lukáš 2005 119045 UP Olomouc 97 87 25 30 44 1 284
74.Šilar Jakub 1987 064033 SKK Vysoké Mýto 31 35 36   126 54 282
75.Retková Anna 2005 119005 UP Olomouc 91 75 13 68 32 1 280
 Kloboučková Ivana 2003 121009 KK Opava 130 103 21 24 1 1 280
77.Gabrlík Jakub 2004 119152 UP Olomouc 101 1 60 86   30 278
 Rousek Tomáš 1997 121032 KK Opava 137 2 139       278
79.Šotola Karel 1997 116049 TJ Vodní Sporty Litovel 20 47 18   117 72 274
80.Veniger Jan 2000 064042 SKK Vysoké Mýto 47 2 4 183   37 273
 Kubeš Vladimír 1961 030011 VS Tábor   141 115   9 8 273
82.Kořínek Vilém 1999 009064 Univerzitní sportovní klub Praha 184 2 84     1 271
83.Fusek Radomír 1990 132040 TJ Valašské Meziříčí 5 160 92   7 5 269
84.Matulková Jana 1996 012064 DUKLA Brandýs 107 144 16       267
85.Král Adam 2003 009114 Univerzitní sportovní klub Praha 118 142 6       266
86.Žížala Josef 1999 009085 Univerzitní sportovní klub Praha 190 37 38       265
87.Zima Tomáš 2000 009172 Univerzitní sportovní klub Praha 187 69   5   2 263
88.Tichý Štěpán 2000 119200 UP Olomouc 129 22 66 13 3 29 262
 Příhoda Matouš 1998 009082 Univerzitní sportovní klub Praha 36 185 40     1 262
90.Dvořáková Dominika 2002 001115 TJ Bohemians Praha 108 42 9 100 2   261
 Bayerová Barbora 1998 001124 TJ Bohemians Praha 58 40 11 117 33 2 261
92.Válek Michal 2006 030025 VS Tábor 98 93 61 7   1 260
 Střílková Jana 2004 119181 UP Olomouc 92 63 13 43 47 2 260
94.Abraham Tomáš 1992 010013 SK VS Karbo Benátky 232 10 16       258
95.Pavlík Jiří 1964 061021 SK Třebechovice 186   10 61     257
 Hák Jiří 1952 060002 Loko Trutnov   175 81   1   257
97.Urban Daniel 2001 129021 TJ Šumperk z.s. 22 137 22 10 57 7 255
 Novák Martin 1991 024043 SK Vltava Č. Krumlov z.s.   33 16 2 129 75 255
99.Urban Michal 2004 129024 TJ Šumperk z.s. 103 116 13 6 15 1 254
 Jelínek Filip 1996 001016 TJ Bohemians Praha 32   10 71 22 119 254
 Gotvald Robert 1990 043047 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 72 22 160       254
 Šťastný Jan 1970 057047 TJ Syntesia Pardubice 4 50 9 2 148 41 254
 Šrámek Jiří 1966 017058 KK Rakovník 86 31 137       254
104.Krofta Zdeněk 1959 030045 VS Tábor   143 109       252
105.Chaloupka Václav 1998 009147 Univerzitní sportovní klub Praha 52 139 14 33 2 11 251
106.Rouča Samuel 2002 129002 TJ Šumperk z.s. 147 48 17 36 1 1 250
 Kašpar Martin 1967 008010 SK Žižkov 2 83 165       250
108.Kneblová Klára 2005 119064 UP Olomouc 97 69 14 41 28   249
109.Walter Jakub 1998 119014 UP Olomouc 8 62 40   81 57 248
 Dušková Kateřina 1998 009070 Univerzitní sportovní klub Praha 221 19 5 3     248
111.Míl Jakub 2003 060051 Loko Trutnov 114 78 12 8 30 5 247
 Hala Jiří 2002 119143 UP Olomouc 113 19 16 76 1 22 247
 Vrublovský Jan 1999 119122 UP Olomouc 90 7 109 17 1 23 247
114.Rašner Karel 2004 185007 KK Postřelmov 55 69 4 22 74 21 245
 Špalek Matěj 2000 010099 SK VS Karbo Benátky 206 1 38       245
 Černá Lucie 1977 047013 TJ DNT VS Kadaň 189 49 7       245
117.Klíma Vojtěch 2002 024033 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 43 59 8 18 105 11 244
 Beková Kateřina 2002 012038 DUKLA Brandýs 159 31 30 23 1   244
 Foltysová Sabina 1996 009182 Univerzitní sportovní klub Praha 160 35 48 1     244
 Suchý Matěj 1986 012009 DUKLA Brandýs   126 118       244
 Kašparová Anna 1985 055012 Sk VS Slávia Hradec Králové 131 89 24       244
122.Galušková Antonie 2001 042031 Klub vodních sportů Sušice z.s. 184 37 22       243
123.Vorel Zdeněk 1974 057044 TJ Syntesia Pardubice 45 78 75 6 33 5 242
124.Skořepa Vojtěch 1999 024015 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 25 29 7   136 44 241
 Hrabec Bohumil 1960 112014 VK Kroměříž 96   4 141     241
126.Procházka Vojtěch 2002 119124 UP Olomouc 63   25 135   17 240
127.Příhoda Lukáš 2001 009084 Univerzitní sportovní klub Praha 87 99 53       239
 Novotný Jan 1998 119105 UP Olomouc 49 130 15 9 30 6 239
129.Malý Vojtěch 2006 119191 UP Olomouc 58 71 43 12 41 13 238
 Čekalová Bára 1998 023011 SK VS Č. Budějovice 100 121 9 4 4   238
131.Záruba Martin 1974 053026 TJ Dvůr Králové 99 28 70 37   3 237
 Kuna Alois 1960 023059 SK VS Č. Budějovice   151 86       237
133.Panzer Aleš 1974 039023 TJ Loko Plzeň 129 2   105     236
134.Havlíčková Kateřina 1985 009031 Univerzitní sportovní klub Praha 111 121 3       235
 Veselý Petr 1976 108045 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 16 35 2   47 135 235
136.Petřík Matouš 1997 009030 Univerzitní sportovní klub Praha 191 40 3       234
137.Matějíčková Anežka 2005 103030 Kanoe Klub Spoj Brno 82 57 6 56 32   233
 Wendl Samuel 2003 066018 Vodácký oddíl Horšovský Týn 69 87 77       233
 Jáně Jakub 1990 012023 DUKLA Brandýs   84 149       233
 Suchý Ondřej 1979 012049 DUKLA Brandýs 115   118       233
141.Pšenička Václav 2001 017022 KK Rakovník 118 72 39 3     232
 Outrata Jindřich 1970 057033 TJ Syntesia Pardubice 72 54 40 66     232
143.Mrůzek Vojta 1998 012057 DUKLA Brandýs 35 47 147     2 231
144.Mílová Terezie 1998 060037 Loko Trutnov 75 122 2 31     230
145.Ruffer Matěj 1999 057005 TJ Syntesia Pardubice 16 26 1   119 67 229
146.Bačáková Radka 1983 009101 Univerzitní sportovní klub Praha 204 17 7       228
147.Šedivý Jan 2003 023134 SK VS Č. Budějovice 111 79 35 1 1   227
148.Mrázek Jakub 2004 121103 KK Opava 132 45 26 22 1   226
 Šupolík Luboš 1992 014025 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 99 9 115     3 226
 Volák Jaroslav 1990 048068 TJ Ohře Klášterec 11 45 170       226
 Kvapil Martin 1976 035009 TJ Slavia K. Vary   223 3       226
152.Samková Olga 2005 061039 SK Třebechovice 104 62 36 22     224
 Mareš Jakub 2003 024055 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 39 46 9 20 82 28 224
 Kočí Martin 1991 048081 TJ Ohře Klášterec   68 156       224
155.Dušková Michala 2000 009105 Univerzitní sportovní klub Praha 220   3       223
156.Kyzlík Milan 1999 049018 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 143 2 1 63   13 222
 Svoboda Adam 1994 009056 Univerzitní sportovní klub Praha 12 122 88       222
 Míka Viktor 1977 008016 SK Žižkov 85 136 1       222
159.Kosík Dan 2004 119173 UP Olomouc 62 54 26 29 38 12 221
 Novosadová Kristina 2004 024024 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 48 29 7 98 28 11 221
 Machutová Iva 2003 014019 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 148 47 19 7     221
 Gabrlík Tomáš 2000 119116 UP Olomouc 89 4 20 102 1 5 221
 Neubert Adam 1997 119002 UP Olomouc 51 14 14 131 1 10 221
 Krofta Dominik 1993 030047 VS Tábor   112 109       221
 Jančová Monika 1992 012047 DUKLA Brandýs 119 100 2       221
166.Klíma Jan 1998 024006 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 33 60 10   100 17 220
 Kašpar Albert 1998 012033 DUKLA Brandýs 45 27 147     1 220
 Raška Jan 1995 009026 Univerzitní sportovní klub Praha 137 3 80       220
 Chmátal Petr 1990 009165 Univerzitní sportovní klub Praha 218 1 1       220
170.Říha Matyáš 2003 009117 Univerzitní sportovní klub Praha 40 147 32       219
 Slanina Vladimír 1994 052028 TJ Loko Žatec 5 5 2 3 109 95 219
 Prell Pavel 1976 014017 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 203 2 5 9     219
 Šindelář Pavel 1970 039055 TJ Loko Plzeň 74     145     219
174.Fiala Jakub 2001 119018 UP Olomouc 72 79 11 36 14 6 218
175.Houska Jan 2001 009123 Univerzitní sportovní klub Praha 146 17 54       217
 Švadlena Václav 1985 024032 SK Vltava Č. Krumlov z.s.   10 4   137 66 217
 Kučera Tomáš 1970 097021 Raft klub Trója 1 202 14       217
178.Kirchner David 2002 001114 TJ Bohemians Praha 101 4 1 106   4 216
179.Hansgutová Monika 2005 119207 UP Olomouc 67 20 42 64 6 16 215
 Hric Filip 1993 119140 UP Olomouc 126 3 1 84   1 215
 Foukal Pavel 1987 012044 DUKLA Brandýs 2 194 19       215
 Mulač Viktor 1975 023028 SK VS Č. Budějovice 211 2 1 1     215
 Holý Jiří 1957 017007 KK Rakovník   75 140       215
184.Karlovský Ondřej 1991 012022 DUKLA Brandýs   78 136       214
 Vaňková Kristýna 1991 014040 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 191 20 3       214
 Neugebauer Roman 1965 014096 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 209 2 3       214
187.Hric Ondřej 2004 119092 UP Olomouc 88 46 14 57 7 1 213
188.Sahula Matěj 2003 010102 SK VS Karbo Benátky 206   6       212
189.Šeba Patrik 1992 014027 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2 88 118     3 211
 Jordán František 1991 012020 DUKLA Brandýs 51 158 2       211
191.Pípal Zbyněk 2003 023041 SK VS Č. Budějovice 163 16 28 3     210
 Cepek Marek 1994 009005 USK Praha 18 118 74       210
 Zárubová Michaela 1986 053008 TJ Dvůr Králové 142 9 55 4     210
194.Zedníčková Michaela 2005 064055 SKK Vysoké Mýto 34 14 16 98 23 24 209
 Táborský Jan 2003 066027 Vodácký oddíl Horšovský Týn 139 13 57       209
 Šedivý Jakub 1994 043029 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 166 1 41 1     209
 Haleš Antonín 1992 024012 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4 2 1 4 124 74 209
198.Bergmann Bořivoj 2003 103042 Kanoe Klub Spoj Brno 100 6 5 97     208
 Frencl Josef 2002 009134 Univerzitní sportovní klub Praha 145 2 61       208
 Štěpánková Petra 2001 119068 UP Olomouc 71 63 5 9 58 2 208
 Hošek Ondřej 1995 103020 Kanoe Klub Spoj Brno 158 31 19       208
202.Bárta Jan 2000 009184 Univerzitní sportovní klub Praha 161 29 6 10   1 207
 Mrázková Mária 1996 121037 KK Opava 136 10 43 12 6   207
204.Němec Radek 2004 057036 TJ Syntesia Pardubice 40 8 21 85 7 45 206
 Králová Adéla 2001 009103 Univerzitní sportovní klub Praha 97 106 3       206
 Bílovská Gabriela 1974 115040 VS Lipník nad Bečvou 71   2 133     206
207.Duřt Vojtěch 2003 009122 Univerzitní sportovní klub Praha 174 8 23       205
 Lerch Eduard 2002 012072 DUKLA Brandýs 90 83 9 12 11   205
 Přikryl Matěj 1999 125041 VSK Rájec-Jestřebí 2 111 92       205
 Franek Jakub 1997 132051 TJ Valašské Meziříčí 2 67 117     19 205
211.Busta Jan 1989 009001 Univerzitní sportovní klub Praha 1 195 6   1 1 204
212.Vránek Jan 2004 033009 VS Blovice 100 34 2 66   1 203
213.Lhota Kryštof 2002 009106 Univerzitní sportovní klub Praha 96 62 44       202
214.Hojdová Eliška 2005 066007 Vodácký oddíl Horšovský Týn 123 71 6 1     201
 Stránský Daniel 2002 010103 SK VS Karbo Benátky 195   6       201
 Walter David 2001 129013 TJ Šumperk z.s. 67     98 7 29 201
 Bergmann Ondřej 2000 103026 Kanoe Klub Spoj Brno 95   5 99 2   201
 Medřický Ludvík 1992 009043 Univerzitní sportovní klub Praha 45   155     1 201
219.Vlček Jan 1990 009048 Univerzitní sportovní klub Praha   89 111       200
 Jarolímek Otta 1961 062006 TJ Turnov 79   42 79     200
221.Šťastný Matěj 2005 057075 TJ Syntesia Pardubice 14 49 27 6 68 35 199
222.Habich Tomáš 1997 030061 VS Tábor 36 103 13   44 2 198
 Jelínek Šimon 1994 001018 TJ Bohemians Praha 17 43 42   54 42 198
224.Vaněk Jiří 1987 014009 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky   191 6       197
225.Švehlová Kateřina 2005 023017 SK VS Č. Budějovice 120 40 31 4 1   196
 Pomajbíková Kristýna 1999 119078 UP Olomouc 114 18 14 47 3   196
227.Jiras Filip 2005 009130 Univerzitní sportovní klub Praha 33 109 53       195
 Šindelářová Tereza 2004 030046 VS Tábor 93 49 48 4   1 195
 Ondruš Mikuláš 2003 009127 Univerzitní sportovní klub Praha 139 11 45       195
 Horová Klára 1998 119058 UP Olomouc 113 14 31 1 30 6 195
 Galušková Karolína 1995 009137 Univerzitní sportovní klub Praha 191 4         195
232.Furiš Eduard 2004 024071 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 125 6 2 52 1 8 194
 Cubr Filip 2000 038008 TJ ČSAD Plzeň 176   18       194
234.Štýbnar Vojtěch 2005 119197 UP Olomouc 68 5 38 67   15 193
235.Čihovský Šimon 2003 023069 SK VS Č. Budějovice 74 88 30       192
 Nesnídalová Lucie 2002 052020 TJ Loko Žatec 179 5 4 4     192
 Pospíchalová Simona 1997 047016 TJ DNT VS Kadaň 134 42 16       192
 Cuc Michal 1977 007007 Technika Praha 2 83 65   5 37 192
239.Háša Michal 1981 076013 TJ Jiskra Bechyně 50 36 39 37 17 12 191
 Jindrák Petr 1969 007041 Technika Praha 39 4 119   1 28 191
241.Střílka Richard 2006 119180 UP Olomouc 57 55 20 27 28 3 190
 Prüher Jakub 1968 023088 SK VS Č. Budějovice 15 171 4       190
243.Kleinová Štěpánka 2005 024059 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 71 27 5 70 7 9 189
 Smolka Ondřej 1994 001037 TJ Bohemians Praha 57   36 62   34 189
 Kubát Zdeněk 1991 036024 Kanoistický klub Klatovy z.s. 65 30 45 1 2 46 189
 Báča Milan 1973 011021 KK Brandýs nad Labem 126     63     189
247.Dziadek Marek 2005 103017 Kanoe Klub Spoj Brno 92 13 14 69     188
 Beranová Hana 2003 009112 Univerzitní sportovní klub Praha 127 41 20       188
 Jílek Jan 1993 064038 SKK Vysoké Mýto 9 12 18   60 89 188
250.Zátopek Vladimír 1995 132037 TJ Valašské Meziříčí 1 83 78   8 17 187
 Zimová Marie 1992 049030 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 182 2 3       187
252.Hendrych Tomáš 2000 132020 TJ Valašské Meziříčí 23   16 5 25 117 186
 Tunka Ondřej 1990 009055 Univerzitní sportovní klub Praha 175 3 8       186

Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců.
Zobrazeni jsou všichni, kdo dosáhli alespoň 1/3 počtu nejvyššího počtu výsledků.
Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.