Statistiky Slalom World

Počty závodů absolvovaných jednotlivými závodníky celkem

 závodník K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj
1.Satková Martina 1998 012074 TJ Dukla Praha 179 173 11 136 80 2 581
2.Němcová Marie 2000 103024 Kanoe Klub Spoj Brno 149 126 6 171 127 1 580
3.Zapletal Vojtěch 1998 001112 TJ Bohemians Praha 159 48 102 156   91 556
4.Boček Zdeněk 1975 023006 SK Vodní slalom České Budějovice 244 135 126 21 1 3 530
5.Kratochvíl Martin 2003 119139 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 154 149 60 61 85 18 527
6.Kneblová Tereza 2003 119053 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 145 133 43 106 86   513
7.Nedvídek František 1944 053011 TJ Dvůr Králové 128 120 136 45 60   489
8.Košík Michal 1995 133058 SK Veselí nad Moravou 286 61 26 107 2   482
9.Suchánek Daniel 1993 064021 SKK Vysoké Mýto 55 33 34 18 190 148 478
10.Vaněk Matěj 2004 030044 VS Tábor 199 104 28 65 41 37 474
11.Pospíšilová Jitka 1989 030019 VS Tábor 217 131 96 21 4 4 473
12.Košíková Denisa 2002 133047 SK Veselí nad Moravou 133 124 25 117 73   472
 Satková Gabriela 2001 009046 Univerzitní sportovní klub Praha 156 122 6 116 70 2 472
14.Dziadková Zuzana 2002 103009 Kanoe Klub Spoj Brno 113 106 6 138 104   467
15.Doležalová Lucie 2003 119157 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 127 135 27 104 65   458
16.Zapletal Mikuláš 2000 001113 TJ Bohemians Praha 138 11 85 148   67 449
17.Šrámek Michal 1982 012068 TJ DUKLA Praha 58 158 111 5 21 80 433
18.Pohanka Vít 2000 036019 Kanoistický klub Klatovy z.s. 233 78 121       432
19.Filipi Robert 1964 043009 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 174 157 28 64 1 1 425
20.Rudorfer Martin 2003 119094 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 152 76 32 105 10 38 413
21.Kristek Václav 1996 119213 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 6 79 75   119 129 408
22.Mráka Jan 2004 119154 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 145 4 87 111 1 54 402
 Pechlát Hynek 1971 042019 Klub vodních sportů Sušice z.s. 171 81 150       402
24.Satke Adam 1994 103041 Kanoe Klub Spoj Brno 131 23 24 207 4 4 393
25.Beier Matouš 2004 060047 Loko Trutnov 35 158 30   108 61 392
 Vaňková Klára 2001 030043 VS Tábor 197 54 8 129   4 392
27.Paloudová Anežka 1999 024017 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 73 50 29 140 75 15 382
 Heger Tomáš 1998 012014 TJ Dukla Praha 110 215 51 2 2 2 382
29.Retková Anna 2005 119005 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 123 106 13 86 50 1 379
30.Beier Alva 2005 057157 TJ Syntesia Pardubice 90 83 30 50 53 71 377
31.Růžičková Kateřina 2003 009120 Univerzitní sportovní klub Praha 234 131 10       375
32.Šilar Jakub 1987 064033 SKK Vysoké Mýto 39 49 52   159 70 369
33.Buchtel Martin 1982 034033 TJ SK Hubertus KV 264 101 2 1     368
34.Ivánek Roman 2002 133063 SK Veselí nad Moravou 164 30 16 154 1   365
35.Kratochvílová Tereza 2003 024009 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 79 63 18 110 77 16 363
36.Wendl Denis 2000 066016 Vodácký oddíl Horšovský Týn 44 201 114       359
37.Bohatý Karel 2001 061027 SK Třebechovice 158 143 21 25 8   355
 Kvapilová Gabriela 1978 035004 TJ Slavia K. Vary 269 86         355
39.Novák Matyáš 2005 119076 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 135 55 36 100 27 1 354
40.Říhová Eva 2000 009078 Univerzitní sportovní klub Praha 162 185 6       353
41.Šmoldas Michal 1998 116061 TJ Vodní Sporty Litovel 18 63 32 1 165 73 352
42.Heger Vojtěch 2000 012019 TJ Dukla Praha 116 181 41 4 8 1 351
 Matějka Michael 1997 009077 Univerzitní sportovní klub Praha 204 24 123       351
44.Paloudová Karolína 2000 024034 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 73 10 25 149 73 17 347
 Lhota Matyáš 1999 009081 Univerzitní sportovní klub Praha 45 206 92   2 2 347
46.Koblížek Daniel 2000 057140 TJ Syntesia Pardubice 77 13 15 170 1 68 344
47.Janů Veronika 2005 119137 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 110 101 29 61 38 3 342
 Střílková Jana 2004 119181 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 108 87 20 49 76 2 342
49.Mrázek Jan 1998 121030 KK Opava 187 3 142 9     341
50.Šedivý Vít 2004 023135 SK Vodní slalom České Budějovice 86 157 93 1 2 1 340
51.Rolenc Ondřej 1991 057071 TJ Syntesia Pardubice 26 13 8   194 98 339
52.Doležalová Bára 2005 119127 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 121 89 30 63 32 2 337
 Novotný Petr 2000 012085 TJ Dukla Praha 82 86 115 10 19 25 337
 Fišerová Tereza 1998 012067 TJ Dukla Praha 195 105 19 16 2   337
 Matulková Jana 1996 012064 TJ Dukla Praha 138 182 17       337
56.Gabrlík Jakub 2004 119152 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 111 1 68 112 1 42 335
57.Zvolánek Jan 1995 076010 TJ Jiskra Bechyně 228 20 48 33   4 333
58.Pšenička Luděk 1960 017026 KK Rakovník 168 158 4       330
59.Malý Vojtěch 2006 119191 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 68 102 58 13 67 20 328
60.Matějíček Vojtěch 2002 103036 Kanoe Klub Spoj Brno 139 14 10 158 4   325
61.Pavlík Pavel 1998 061014 SK Třebechovice 213 14 42 55     324
62.Samková Olga 2005 061039 SK Třebechovice 152 108 41 22     323
 Weber Oldřich 1987 023133 SK Vodní slalom České Budějovice 2 147 169   4 1 323
64.Kratochvíl Lukáš 2005 119045 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 99 120 28 30 44 1 322
65.Janů Filip 2002 119159 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 52 80 21 48 95 25 321
66.Švagr Rostislav 2000 063009 SK Týniště nad Orlicí 68 14 7 167 4 56 316
67.Novák Martin 1991 024043 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4 40 18 3 155 95 315
68.Zedníčková Michaela Anna 2005 064055 SKK Vysoké Mýto 48 24 28 136 54 24 314
 Hradec Matěj 2003 119142 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 84 17 40 134   39 314
70.Kneblová Klára 2005 119064 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 128 100 14 42 29   313
 Kuna Václav 1998 012077 TJ Dukla Praha 48 231 32   1 1 313
 Koblencová Anna 1997 014030 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 210 83 7 13     313
 Pospíchal Radek 1994 023039 SK Vodní slalom České Budějovice 30 149 134       313
74.Urban Michal 2004 012089 TJ DUKLA Praha 118 154 13 7 16 3 311
75.Válek Michal 2006 030025 VS Tábor 104 136 62 7   1 310
76.Rašner Karel 2004 185007 KK Postřelmov 65 82 6 22 98 36 309
 Kaminský Jan 1999 009017 Univerzitní sportovní klub Praha 31 168 41   32 37 309
78.Hricová Klára 1999 119090 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 141 37 13 109 8   308
 Šrámek Jiří 1966 017058 KK Rakovník 112 33 163       308
80.Stránský Dominik 1999 010026 SK VS Benátky nad Jizerou 266 2 39       307
 Větrovský Jan 1997 009038 Univerzitní sportovní klub Praha   185 122       307
82.Urban Daniel 2001 012088 TJ DUKLA Praha 24 175 22 10 61 9 301
 Kubeš Vladimír 1961 030011 VS Tábor   159 123   9 10 301
84.Kosík Dan 2004 119173 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 78 86 28 29 64 15 300
 Pavlík Jiří 1964 061021 SK Třebechovice 224   10 66     300
86.Rohan Lukáš 1995 009068 Univerzitní sportovní klub Praha 42 155 102       299
87.Záruba Martin 1974 053026 TJ Dvůr Králové 128 28 96 41   3 296
88.Outrata Jindřich 1970 057033 TJ Syntesia Pardubice 90 64 64 77     295
 Hák Jiří 1952 060002 Loko Trutnov   205 89   1   295
90.Macášek Tomáš 1992 012035 TJ Dukla Praha 132 4 147 10   1 294
91.Říha Martin 1992 009152 Univerzitní sportovní klub Praha   209 81   1 1 292
 Kašparová Anna 1985 055012 Sk VS Slávia Hradec Králové 149 97 37     9 292
93.Král Adam 2003 009114 Univerzitní sportovní klub Praha 118 167 6       291
 Rousek Tomáš 1997 121032 KK Opava 150 2 139       291
95.Kloboučková Ivana 2003 121009 KK Opava 130 113 21 24 1 1 290
 Rouča Samuel 2002 129002 TJ Šumperk z.s. 185 50 17 36 1 1 290
 Tichý Štěpán 2000 012086 TJ DUKLA Praha 151 28 66 13 3 29 290
 Vorel Zdeněk 1974 057044 TJ Syntesia Pardubice 47 99 98 6 33 7 290
99.Lerch Adam 1998 012031 DUKLA Brandýs 69 184 28 2 5 1 289
100.Šťastný Jan 1970 057047 TJ Syntesia Pardubice 4 65 12 4 160 43 288
101.Střílka Richard 2006 119180 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 86 89 27 31 51 3 287
 Abraham Tomáš 1992 010013 SK VS Benátky nad Jizerou 260 10 17       287
103.Vrbová Alexandra 2000 066009 Vodácký oddíl Horšovský Týn 137 91 15 29 14   286
 Pechlát Hynek 1995 009040 Univerzitní sportovní klub Praha 178 14 93 1     286
105.Machutová Iva 2003 014019 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 194 58 25 8     285
106.Němec Radek 2004 057036 TJ Syntesia Pardubice 59 10 29 110 7 69 284
 Krofta Zdeněk 1959 030045 VS Tábor   161 123       284
108.Malá Magdaléna 2007 119192 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 77 88 34 46 38   283
 Míl Jakub 2003 060051 Loko Trutnov 116 96 12 8 46 5 283
 Panzer Aleš 1974 039023 TJ Loko Plzeň 156 2   125     283
111.Šotola Karel 1997 116049 TJ Vodní Sporty Litovel 20 47 18   120 77 282
112.Hansgutová Monika 2005 119207 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 91 32 44 91 7 16 281
 Zima Tomáš 2000 009172 Univerzitní sportovní klub Praha 205 69   5   2 281
 Bayerová Barbora 1998 001124 TJ Bohemians Praha 58 40 11 137 33 2 281
115.Veniger Jan 2000 064042 SKK Vysoké Mýto 53 2 4 184   37 280
116.Gotvald Robert 1990 043047 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 87 28 163       278
117.Kočířová Valentýna 2008 119208 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 72 84 36 44 38 2 276
118.Šťastný Matěj 2005 057075 TJ Syntesia Pardubice 15 73 33 6 94 51 272
 Příhoda Matouš 1998 009082 Univerzitní sportovní klub Praha 36 195 40     1 272
 Hrabec Bohumil 1960 112014 VK Kroměříž 108   4 160     272
121.Kořínek Vilém 1999 009064 Univerzitní sportovní klub Praha 184 2 84     1 271
 Fusek Radomír 1990 132040 TJ Valašské Meziříčí 5 162 92   7 5 271
123.Skořepa Vojtěch 1999 024015 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 25 31 7   150 57 270
124.Panzer Martin 2007 039033 TJ Loko Plzeň 119 54 30 66     269
 Žížala Josef 1999 009085 Univerzitní sportovní klub Praha 194 37 38       269
 Jelínek Filip 1996 001016 TJ Bohemians Praha 32   10 75 22 130 269
127.Procházka Vojtěch 2002 119124 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 67   25 159   17 268
 Beková Kateřina 2002 012038 TJ DUKLA Praha 179 35 30 23 1   268
 Černá Lucie 1977 047013 TJ DNT VS Kadaň 209 52 7       268
130.Vránek Jan 2004 033009 VS Blovice 130 36 2 98   1 267
131.Hojdová Eliška 2005 066007 Vodácký oddíl Horšovský Týn 171 86 8 1     266
 Dušková Kateřina 1998 009070 Univerzitní sportovní klub Praha 235 19 5 7     266
 Veselý Petr 1976 108045 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 26 45 2   51 142 266
134.Kratochvílová Adéla 2007 119176 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 92 55 54 47 16 1 265
 Mílová Terezie 1998 060037 Loko Trutnov 81 151 2 31     265
136.Kašpar Martin 1967 008010 Sportovní klub Žižkov Praha z.s. 2 88 174       264
137.Zrzavý Jakub 2005 064056 SKK Vysoké Mýto 48 12 35 123 20 25 263
 Chaloupka Václav 1998 009147 Univerzitní sportovní klub Praha 52 151 14 33 2 11 263
 Suchý Ondřej 1979 012049 TJ Dukla Praha 123 2 136     2 263
140.Dvořáková Dominika 2002 001115 TJ Bohemians Praha 108 42 9 100 2   261
 Ruffer Matěj 1999 057005 TJ Syntesia Pardubice 18 46 1   128 68 261
 Suchý Matěj 1986 012009 TJ DUKLA Praha   129 130     2 261
 Šindelář Pavel 1970 039055 TJ Loko Plzeň 90     171     261
144.Mrázek Jakub 2004 121103 KK Opava 166 45 26 22 1   260
145.Retek Toman 2007 119188 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 83 70 39 30 20 17 259
146.Novák Tobiáš 2008 119182 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 56 59 65 45 32   257
 Hala Jiří 2002 119143 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 123 19 16 76 1 22 257
148.Bergmann Ondřej 2000 103026 Kanoe Klub Spoj Brno 119 1 5 127 4   256
 Petřík Matouš 1997 009030 Univerzitní sportovní klub Praha 213 40 3       256
 Kvapil Martin 1976 035009 TJ Slavia K. Vary   253 3       256
151.Galušková Antonie 2001 009185 Univerzitní sportovní klub Praha 196 37 22       255
 Walter Jakub 1998 129045 TJ Šumperk z.s. 8 67 42   81 57 255
 Volák Jaroslav 1990 048068 TJ Ohře Klášterec 24 57 174       255
154.Háša Michal 1981 076013 TJ Jiskra Bechyně 70 50 50 44 20 19 253
 Kuna Alois 1960 023059 SK Vodní slalom České Budějovice   167 86       253
156.Štýbnar Vojtěch 2005 119197 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 90 8 40 98 1 15 252
 Zárubová Michaela 1986 053008 TJ Dvůr Králové 170 9 69 4     252
 Bačáková Radka 1983 009101 Univerzitní sportovní klub Praha 222 19 11       252
159.Rutarová Kateřina 2005 128015 Vodní sporty Desná 112 43 30 66     251
160.Jindrák Petr 1969 007041 Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. 49 6 147   1 47 250
161.Pípal Zbyněk 2003 023041 SK Vodní slalom České Budějovice 200 16 30 3     249
162.Říha Matyáš 2003 009117 Univerzitní sportovní klub Praha 40 176 32       248
 Wendl Samuel 2003 066018 Vodácký oddíl Horšovský Týn 69 101 78       248
 Plachtová Alexandra 1998 024030 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 27 21 9 103 76 12 248
 Chmátal Petr 1990 009165 Univerzitní sportovní klub Praha 246 1 1       248
166.Vrublovský Jan 1999 119122 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 90 7 109 17 1 23 247
167.Novosadová Kristina 2004 024024 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 48 29 7 123 28 11 246
168.Špalek Matěj 2000 010099 SK VS Benátky nad Jizerou 206 1 38       245
 Krofta Dominik 1993 030047 VS Tábor   124 121       245
170.Klíma Vojtěch 2002 024033 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 43 59 8 18 105 11 244
 Foltysová Sabina 1996 009182 Univerzitní sportovní klub Praha 160 35 48 1     244
 Haleš Antonín 1992 024012 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4 2 1 4 142 91 244
173.Retek Václav 2007 119189 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 70 76 30 19 31 17 243
 Matějíčková Anežka 2005 103030 Kanoe Klub Spoj Brno 86 63 6 56 32   243
175.Hric Ondřej 2004 119092 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 93 64 17 58 9 1 242
 Míka Viktor 1977 008016 Sportovní klub Žižkov Praha z.s. 93 144 5       242
 Jarolímek Otto 1961 062006 TJ Turnov 99   56 87     242
178.Slanina Vladimír 1994 052028 TJ Loko Žatec 5 5 2 3 120 106 241
179.Prell Pavel 1976 014017 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 224 2 5 9     240
 Neugebauer Roman 1965 014096 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 234 2 4       240
181.Příhoda Lukáš 2001 009084 Univerzitní sportovní klub Praha 87 99 53       239
 Novotný Jan 1998 119105 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 49 130 15 9 30 6 239
183.Jiras Filip 2005 009130 Univerzitní sportovní klub Praha 33 148 57       238
 Čekalová Bára 1998 023011 SK VS Č. Budějovice 100 121 9 4 4   238
 Havlíčková Kateřina 1985 009031 Univerzitní sportovní klub Praha 111 124 3       238
 Mulač Viktor 1975 023028 SK Vodní slalom České Budějovice 234 2 1 1     238
187.Švadlena Václav 1985 024032 SK Vltava Č. Krumlov z.s.   10 4   154 68 236
188.Švehlová Kateřina 2005 023017 SK Vodní slalom České Budějovice 157 42 31 4 1   235
 Houska Jan 2001 009123 Univerzitní sportovní klub Praha 164 17 54       235
 Jáně Jakub 1990 012023 TJ DUKLA Praha   86 149       235
 Foukal Pavel 1987 012044 TJ Dukla Praha 2 208 25       235
192.Šindelářová Tereza 2004 030046 VS Tábor 98 80 51 4   1 234
 Pšenička Václav 2001 017022 KK Rakovník 120 72 39 3     234
194.Kutín Filip 2007 119218 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 73 63 17 39 37 4 233
 Jelínek Šimon 1994 001018 TJ Bohemians Praha 17 48 47   64 57 233
196.Vrbová Marie 2007 119198 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 67 78 29 30 28   232
 Šotek Adam 2005 119118 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 79 15 31 97 1 9 232
 Frencl Josef 2002 009134 Univerzitní sportovní klub Praha 169 2 61       232
199.Mrůzek Vojtěch 1998 012057 TJ DUKLA Praha 35 47 147     2 231
 Hošek Ondřej 1995 103020 Kanoe Klub Spoj Brno 181 31 19       231
 Vaňková Kristýna 1991 014040 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 208 20 3       231
202.Duřt Vojtěch 2003 009122 Univerzitní sportovní klub Praha 199 8 23       230
203.Slavík Vojtěch 2005 090011 Wild Water Canoe Club FROL 81 134 14       229
 Salaj František 2004 116095 TJ Vodní Sporty Litovel 24 25 11 20 88 61 229
 Čihovský Šimon 2003 023069 SK Vodní slalom České Budějovice 74 125 30       229
206.Kočí Martin 1991 048081 TJ Ohře Klášterec   68 160       228
 Krejza Filip 1989 064010 SKK Vysoké Mýto 25 10 24 113 1 55 228
208.Šmakal Petr 2003 116088 TJ Vodní Sporty Litovel 20 26 16 17 88 60 227
 Šedivý Jan 2003 023134 SK Vodní slalom České Budějovice 111 79 35 1 1   227
 Sahula Matěj 2003 010102 SK VS Benátky nad Jizerou 220   7       227
 Bárta Jan 2000 009184 Univerzitní sportovní klub Praha 181 29 6 10   1 227
212.Šupolík Luboš 1992 014025 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 99 9 115     3 226
213.Hojdová Markéta 2007 066017 Vodácký oddíl Horšovský Týn 142 43 40       225
 Stránský Daniel 2002 010103 SK VS Benátky nad Jizerou 217   8       225
 Kyzlík Milan 1999 049018 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 144 2 1 65   13 225
216.Bergmann Bořivoj 2003 103042 Kanoe Klub Spoj Brno 106 6 5 107     224
 Mareš Jakub 2003 024055 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 39 46 9 20 82 28 224
 Kučera Tomáš 1970 097021 Raft klub Trója 1 209 14       224
219.Gabrlík Tomáš 2000 119116 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 91 4 20 102 1 5 223
 Dušková Michala 2000 009105 Univerzitní sportovní klub Praha 220   3       223
221.Svoboda Adam 1994 009056 Univerzitní sportovní klub Praha 12 122 88       222
222.Neubert Adam 1997 119002 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 51 14 14 131 1 10 221
 Kratochvílová Monika 1992 012047 TJ DUKLA Praha 119 100 2       221
224.Klíma Jan 1998 024006 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 33 60 10   100 17 220
 Kašpar Albert 1998 121083 KK Opava 45 27 147     1 220
 Raška Jan 1995 009026 Univerzitní sportovní klub Praha 137 3 80       220
 Vaněk Jiří 1987 014009 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky   214 6       220
 Holý Jiří 1957 017007 KK Rakovník   75 145       220
229.Veselý Ondřej 2004 057054 TJ Syntesia Pardubice 10 49 21 4 75 60 219
230.Štěpánková Petra 2001 119068 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 71 66 7 9 63 2 218
 Fiala Jakub 2001 119018 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 72 79 11 36 14 6 218
232.Horová Klára 1998 119058 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 115 14 32 1 49 6 217
233.Kirchner David 2002 001114 TJ Bohemians Praha 101 4 1 106   4 216
 Koudelka Tomáš 1964 024027 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 124     86   6 216
235.Fabianová Anna 2007 120005 Vodní sporty Ostrava, z.s. 103 93 19       215
 Erlová Natálie 2006 009019 Univerzitní sportovní klub Praha 83 125 7       215
 Hric Filip 1993 119140 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 126 3 1 84   1 215
238.Lhota Kryštof 2002 009106 Univerzitní sportovní klub Praha 96 74 44       214
 Haucková Gabriela 2002 045006 KVS Hradec Králové 188 22 4       214
 Šeba Patrik 1992 014027 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2 88 121     3 214
 Karlovský Ondřej 1991 012022 TJ Dukla Praha   78 136       214
242.Jordán František 1991 012020 TJ Dukla Praha 51 159 2       212
243.Novosadová Eliška 2005 119206 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 66 38 10 73 8 16 211
 Táborský Jan 2003 066027 Vodácký oddíl Horšovský Týn 141 13 57       211
245.Furiš Eduard 2004 024071 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 134 6 2 59 1 8 210
 Marek Matyáš 2003 061025 SK Třebechovice 131 5 58 16     210
 Cepek Marek 1994 009005 USK Praha 18 118 74       210
248.Galušková Karolína 1995 009137 Univerzitní sportovní klub Praha 205 4         209
 Šedivý Jakub 1994 043029 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 166 1 41 1     209
250.Bergmannová Sandra 2008 103010 Kanoe Klub Spoj Brno 60 60 2 50 36   208
 Pollert Jáchym 2004 009136 Univerzitní sportovní klub Praha 38 119 50 1     208
 Turner Karel 2004 042017 Klub vodních sportů Sušice z.s. 156 28 13 11     208
253.Mrázková Klára 2006 121035 KK Opava 128 51 14 14     207
 Šindelář Jan 2002 039050 TJ Loko Plzeň 85 4 2 115   1 207
 Nesnídalová Lucie 2002 009080 Univerzitní sportovní klub Praha 194 5 4 4     207
 Mrázková Mária 1996 121037 KK Opava 136 10 43 12 6   207
 Busta Jan 1989 009001 Univerzitní sportovní klub Praha 1 198 6   1 1 207
258.Voneš Jakub 2007 011065 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 90 80 28 3 3 2 206
 Capalini Daniel 2005 012061 TJ Dukla Praha 162 15 26 1   2 206
 Semerád Adam 2004 049003 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 189 7 7 3     206
 Walter David 2001 129013 TJ Šumperk z.s. 72     98 7 29 206
 Králová Adéla 2001 009103 Univerzitní sportovní klub Praha 97 106 3       206
 Bílovská Gabriela 1974 115040 VS Lipník nad Bečvou 71   2 133     206
 Prüher Jakub 1968 023088 SK Vodní slalom České Budějovice 15 187 4       206
265.Prüher Vojtěch 2006 023071 SK Vodní slalom České Budějovice 25 85 94     1 205
 Retková Marie 2003 119215 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 78 34 10 69 12 2 205
 Lerch Eduard 2002 012072 DUKLA Brandýs 90 83 9 12 11   205
 Přikryl Matěj 1999 125041 VSK Rájec-Jestřebí 2 111 92       205
 Habich Tomáš 1997 030061 VS Tábor 36 110 13   44 2 205
 Franek Jakub 1997 132051 TJ Valašské Meziříčí 2 67 117     19 205
 Cuc Michal 1977 007007 Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. 2 87 66   7 43 205
272.Indruch Tomáš 1976 045001 KVS Hradec Králové   199 5       204
273.Venc Štěpán 2004 012066 TJ DUKLA Praha 155 21 22 1 1 3 203
 Hrdličková Sára 2003 014015 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 153 27 15 8     203
275.Kvapil Ondřej 2007 064040 SKK Vysoké Mýto 42 10 17 40 69 24 202
 Tesařová Hana 2004 023085 SK Vodní slalom České Budějovice 145 8 45 3   1 202
 Virágh Tomáš 2004 061013 SK Třebechovice 60 5 14 87 4 32 202
278.Marousková Tereza 2009 119177 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 43 52 46 34 26   201
 Medřický Ludvík 1992 009043 Univerzitní sportovní klub Praha 45   155     1 201
280.Vlček Jan 1990 009048 Univerzitní sportovní klub Praha   89 111       200
281.Kopeček Michal 2007 030034 VS Tábor 141 8 42 8     199
 Vejnar Samuel 2005 024042 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 34 19 10 57 36 43 199
283.Hanzel Jáchym 2008 039039 TJ Loko Plzeň 79 49 30 20 20   198
 Střechová Ela 2005 108041 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 64 46 4 73 11   198
 Bundová Simona 2004 057008 TJ Syntesia Pardubice 37 40 19 26 51 25 198
 Krejčí Jakub 2002 012054 TJ Dukla Praha 173 4 18 3     198
 Tunka Ondřej 1990 009055 Univerzitní sportovní klub Praha 187 3 8       198
 Rak Tomáš 1989 012029 TJ Dukla Praha   187 11       198
289.Kleinová Štěpánka 2005 024059 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 71 27 5 78 7 9 197
 Hendrych Tomáš 2000 132020 TJ Valašské Meziříčí 23   16 5 27 126 197
291.Kremrová Adéla 2005 009034 Univerzitní sportovní klub Praha 140 46 10       196
 Dziadek Marek 2005 103017 Kanoe Klub Spoj Brno 96 17 14 69     196
 Cubr Filip 2000 038008 TJ ČSAD Plzeň 178   18       196
 Pomajbíková Kristýna 1999 119078 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 114 18 14 47 3   196
 Smolka Ondřej 1994 001037 TJ Bohemians Praha 57   36 69   34 196
 Kubát Zdeněk 1991 036024 Kanoistický klub Klatovy z.s. 72 30 45 1 2 46 196
 Wendl Miloslav 1978 066011 Vodácký oddíl Horšovský Týn   122 74       196
298.Ondruš Mikuláš 2003 009127 Univerzitní sportovní klub Praha 139 11 45       195
299.Červenková Amélie 2005 009138 Univerzitní sportovní klub Praha 146 25 23       194
 Kofroňová Zuzana 2002 010009 SK VS Benátky nad Jizerou 180   14       194
 Zátopek Vladimír 1995 132037 TJ Valašské Meziříčí 1 90 78   8 17 194
 Řejha Jiří 1981 014048 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 190   4       194
 Míl Pavel 1967 060038 Loko Trutnov 2 162 12   18   194

Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců.
Zobrazeni jsou všichni, kdo dosáhli alespoň 1/3 počtu nejvyššího počtu výsledků.
Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.