Berylová Karolína, 2011

SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistikyregistrační číslo: 119235
výkonnostní třídy  slalom K1: 2 C1: 3+ C2: 3sjezd K1: 3 C1: 3 zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2024.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2024
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy5204021025090
Morava200409010060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy18040505030
Morava13060705040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
07.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici K1W sjezd 8. 3/ZS 109.3013,9OM
12
07.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici K1W sjezd 8. 3/ZS 122.5015,2OM
12
07.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici C1W sjezd 2. 1/ZS 44.804,9OM
2
07.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici C1W sjezd 2. 1/ZS 42.204,6OM
2
06.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici K1W sjezd 12. 3/ZS 125.3016,3OM
11
06.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici K1W sjezd 12. 3/ZS 135.8017,7OM
11
06.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici C1W sjezd 4. 1/ZS 91.0010,4OM
2
06.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici C1W sjezd 4. 1/ZS 82.009,2OM
2
01.10.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 18. 2/ZM 16.7016,3OM
43
01.10.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2X slalom
KAŠPARŮ Emma
9. 1/ZM 40.3032,3OM
1
01.10.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1W slalom 14. 1/ZM 20.9019,4OM
9
30.09.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 25. 3/ZM 21.0021,8OM
22
30.09.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2X slalom
KAŠPARŮ Emma
9. 1/ZM 37.4030,9OM
1
30.09.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1W slalom 16. 1/ZM 17.8016,9OM
11
24.09.2023 6. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 43. 1/ZM 53.1647,0NKZ
0
23.09.2023 5. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 47. 1/ZM 201.21183,2NKZ
0
16.09.2023 MČR dorostu ve slalomu v Troji USD Troja K1W slalom 40. 1/ZM 66.5657,2-
10.09.2023 MČR žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky K1W sjezd 3. 2/ZM 1.072,4-
10.09.2023 MČR žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky C1W sjezd 5. 2/ZM 2.334,6-
09.09.2023 MČR žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky C1W slalom 10. 2/ZM 26.7624,9-
09.09.2023 MČR žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky K1W slalom 18. 6/ZM 33.5034,6-
02.09.2023 3. Český pohár žáků v klasickém sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 5. 2/ZM 5.401,7OČ/OM
0/5
02.09.2023 3. Český pohár žáků v klasickém sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 3. 1/ZM 16.324,9OČ/OM
0/2
01.09.2023 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 6. 2/ZM 1.953,7OČ/OM
0/5
01.09.2023 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 5. 2/ZM 2.243,7OČ/OM
0/2
13.08.2023 6. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse nad Labem Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C1W slalom 22. 10/ZM 98.7394,1OČ/OM
0/2
13.08.2023 6. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse nad Labem Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1W slalom 23. 8/ZM 47.1350,3OČ/OM
0/6
12.08.2023 5. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse nad Labem Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C1W slalom 15. 4/ZM 58.1654,8OČ/OM
0/2
12.08.2023 5. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse nad Labem Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1W slalom 11. 2/ZM 23.1723,4OČ/OM
0/7
06.08.2023 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 23. 8/ZM 32.3132,0
9
06.08.2023 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 50. 9/ZM 32.3533,3
21
05.08.2023 Slalom O štít města Benátek + 5. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 22. 7/ZM 31.8530,2
13
05.08.2023 Slalom O štít města Benátek + 5. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 50. 8/ZM 29.7330,1
28
18.06.2023 MČR žáků v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí K1W sjezd 17. 4/ZM 168.5619,9OČ/OM
0/5
18.06.2023 MČR žáků v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí C1W sjezd 9. 3/ZM 140.9314,6OČ/OM
0/1
17.06.2023 MČR dorostu v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí K1W sjezd 22. 4/ZM 197.8325,8OČ/OM
0/5
17.06.2023 MČR dorostu v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí C1W sjezd 13. 1/ZM 141.6315,1OČ/OM
0/2
11.06.2023 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži C1W slalom 9. 1/ZM 23.0024,9OM
11
11.06.2023 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži K1W slalom 11. 1/ZM 18.0021,5OM
30
10.06.2023 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži C1W slalom     OM
0
10.06.2023 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži K1W slalom     OM
0
21.05.2023 4. Český pohár žáků ve slalomu v České Lípě řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1W slalom 12. 3/ZM 17.2018,4OČ/OM
0/7
21.05.2023 4. Český pohár žáků ve slalomu v České Lípě řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom 17. 5/ZM 29.8336,4OČ/OM
0/10
20.05.2023 3. Český pohár žáků ve slalomu v České Lípě řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1W slalom 12. 3/ZM 22.6224,2OČ/OM
0/6
20.05.2023 3. Český pohár žáků ve slalomu v České Lípě řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom 18. 4/ZM 23.8727,2OČ/OM
0/11
17.05.2023 Krajský přebor ve slalomu v Olomouci Olomouc - loděnice SKUP C1W slalom 12. 1/ZM 29.2027,5OM
5
17.05.2023 Krajský přebor ve slalomu v Olomouci Olomouc - loděnice SKUP K1W slalom 18. 2/ZM 33.9033,3OM
8
17.05.2023 Krajský přebor ve slalomu v Olomouci Olomouc - loděnice SKUP C2X slalom
KAŠPARŮ Emma
3. 1/ZM 47.1031,9OM
0
14.05.2023 Ostravské slalomy - slalom u Ostrava - Centrum, řeka Ostravice pravý břeh u Sýkorova mostu C1W slalom 6. 1/ZM 18.3016,3OM
5
14.05.2023 Ostravské slalomy - slalom u Ostrava - Centrum, řeka Ostravice pravý břeh u Sýkorova mostu K1W slalom 11. 3/ZM 21.9020,7OM
6
13.05.2023 Ostravské slalomy - slalom u Ostrava - Centrum, řeka Ostravice pravý břeh u Sýkorova mostu C1W slalom 7. 1/ZM 21.0017,0OM
5
13.05.2023 Ostravské slalomy - slalom u Ostrava - Centrum, řeka Ostravice pravý břeh u Sýkorova mostu K1W slalom 9. 1/ZM 15.5013,4OM
11
30.04.2023 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W slalom 5. 1/ZM 20.6019,5OM
4
30.04.2023 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 9. 2/ZM 23.7025,3OM
10
29.04.2023 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W slalom 5. 1/ZM 19.4018,4OM
4
29.04.2023 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 9. 2/ZM 19.7019,9OM
10
26.04.2023 Krajský přebor ve sprintu v Olomouci Olomouc - loděnice SKUP K1W sjezd 8. 1/ZM 8.5019,1OM
7
26.04.2023 Krajský přebor ve sprintu v Olomouci Olomouc - loděnice SKUP C1W sjezd 8. 1/ZM 12.3023,5OM
2
23.04.2023 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1W slalom 14. 4/ZM 63.0761,3OM/OČ
1/0
23.04.2023 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 15. 3/ZM 35.6536,8OM/OČ
10/0
22.04.2023 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1W slalom     OM/OČ
0/0
22.04.2023 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 14. 2/ZM 54.8556,2OM/OČ
10/0
26.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila-louka nad mostem na Lesnici K1W sjezd 14. 2/ZM 215.0018,8OM
6
26.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila-louka nad mostem na Lesnici K1W sjezd 14. 3/ZM 172.3014,2OM
5
26.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila-louka nad mostem na Lesnici C1W sjezd 3. 1/ZM 157.5011,7OM
2
26.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila-louka nad mostem na Lesnici C1W sjezd 3. 1/ZM 181.8013,5OM
2
25.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila -louka před mostem na Lesnici K1W sjezd 15. 2/ZM 233.2021,1OM
6
25.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila - louka nad mostem na Lesnici K1W sjezd 16. 2/ZM 226.7020,6OM
5
25.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila -louka před mostem na Lesnici C1W sjezd 4. 1/ZM 255.3020,1OM
2
25.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila - louka nad mostem na Lesnici C1W sjezd 5. 1/ZM 288.2023,3OM
1
04.09.2022 5. ČPž ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 11. 2/ZM 12.1626,8OČ/OM
0/5
04.09.2022 5. ČPž ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 9. 3/ZM 13.6525,5OČ/OM
0/1
03.09.2022 4. ČPž ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 13. 4/ZM 69.5625,0OČ/OM
0/4
03.09.2022 4. ČPž ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 7. 2/ZM 86.7827,3OČ/OM
0/1
28.08.2022 MČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1W sjezd 14. 6/ZM 8.9120,9-
28.08.2022 MČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C1W sjezd 15. 6/ZM 19.6540,8-
27.08.2022 MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C1W slalom 21. 9/ZM 222.99216,5-
27.08.2022 MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1W slalom 33. 14/ZM 107.26106,8-
03.07.2022 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy C1W slalom 30. 15/ZM 61.7364,0OČ/OM
0/0
03.07.2022 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy K1W slalom 34. 15/ZM 41.0647,2OČ/OM
0/6
02.07.2022 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy C1W slalom     OČ/OM
0/0
02.07.2022 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy K1W slalom     OČ/OM
0/0
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1W sjezd 33. 5/ZM 179.6833,6OČ/OM
0/3
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C1W sjezd 19. 3/ZM 181.8827,7OČ/OM
0/1
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1W sjezd 35. 4/ZM 205.8338,0OČ/OM
0/4
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C1W sjezd 19. 3/ZM 235.4935,8OČ/OM
0/1
15.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory C1W slalom 15. 3/ZM 90.8078,5OM
0
15.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory K1W slalom 21. 2/ZM 47.3044,0OM
6
14.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory C1W slalom 14. 2/ZM 83.3069,6OM
0
14.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory K1W slalom 23. 3/ZM 56.8053,0OM
4
11.05.2022 Sprint žáků - nominace Ol. kraje na LODM loděnice SKUP Olomouc K1W sjezd 5. 2/ZM 14.7031,5OM
0
11.05.2022 Slalom v Olomouci + KP OL loděnice SKUP Olomouc C1W slalom 24. 4/ZM 113.20108,1OM
0
11.05.2022 Sprint žáků - nominace Ol. kraje na LODM loděnice SKUP Olomouc C1W sjezd 5. 2/ZM 21.8040,7OM
0
11.05.2022 Slalom v Olomouci + KP OL loděnice SKUP Olomouc K1W slalom 29. 4/ZM 63.0063,4OM
4
11.05.2022 Slalom v Olomouci + KP OL loděnice SKUP Olomouc C2X slalom
KAŠPARŮ Emma
4. 1/ZM 104.5079,6OM
1
01.05.2022 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA K1W slalom 32. 14/ZM 190.50182,6OM/OČ
1/0
30.04.2022 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA K1W slalom 31. 12/ZM 127.63125,2OM/OČ
2/0
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. PWK slalom 7. 5/PZZ 24.2019,5OM
0
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. PWC slalom 5. 2/PZZ 57.8043,3OM
0
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. PWK slalom 9. 4/PZZ 36.5028,0OM
0
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. PWC slalom 5. 2/PZZ 98.5067,1OM
0
23.06.2021 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje loděnice SKUP v Olomouci K1W sjezd 14. 1/PZ 3553.697.675,4OM
0
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc PWK slalom 4. 1/PZZ 25.4316,2OM
0
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc PWK slalom 12. 4/PZZ 142.80103,7OM
0
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. PWK slalom 25. 6/PZZ 175.70125,9OM
0
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. PWK slalom 26. 7/PZZ 205.60138,2OM
0
30.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi PWK slalom     OM
0
29.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi PWK slalom     OM
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Berylová KarolínaSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 2   C1: 3   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 10.10.23 aktualizace z registru ČSK
Berylová KarolínaSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 3+   C1: 3   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 26.06.23 aktualizace z registru ČSK
Berylová KarolínaSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 3   C1: 3   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 08.05.23 aktualizace z registru ČSK
Berylová KarolínaSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 03.05.23 aktualizace z registru ČSK
  K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 14.02.23 aktualizace z registru ČSK
Smutková KarolínaSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 29.08.22 aktualizace z registru ČSK
Smutková KarolínaSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 28.06.22 aktualizace z registru ČSK
Smutková KarolínaSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 03.05.22 aktualizace z registru ČSK
Smutková KarolínaSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 17.05.21 updated from RVP
Smutková KarolínaUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 08.04.21 updated from RVP
Smutková KarolínaUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 24.06.19 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|6535|0|N

rok 2024

Sjezd: Oblastní žebříček Morava
4.C1W 4/4 8
14.K1W 4/4 46

rok 2023

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1W 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
61.C1W 5/8 22
132.K1W 5/8 49
Slalom: Oblastní žebříček Morava
14.C1W 5/15 44
11.C2X
Kašparů Emma
3/3 2
20.K1W 5/15 117
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 4/4 0
 K1W 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
13.C1W 5/9 10
28.K1W 5/9 29

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 5/5 0
11.C2X
Kašparů Emma
1/1 1
52.K1W 5/7 22
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 4/4 0
 K1W 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
16.C1W 5/5 4
33.K1W 5/5 16

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 PWC 2/2 0
 PWK 3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 1/1 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 PWK 1/1 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 PWK 4/4 0

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2023
K1W48

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20232022
C1W6197
K1W132193

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20232022
C1W6060
K1W9489

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20232022202120202019
C1W1450---
C2X1111---
K1W2052---
PWC--8--
PWK--41331

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2024202320222021
C1W41316-
K1W14283335
Fotky nenalezeny.
0|6535|0|N

rok 2024

Sjezd: Oblastní žebříček Morava
4.C1W 4/4 8
14.K1W 4/4 46

rok 2023

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1W 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
61.C1W 5/8 22
132.K1W 5/8 49
Slalom: Oblastní žebříček Morava
14.C1W 5/15 44
11.C2X
Kašparů Emma
3/3 2
20.K1W 5/15 117
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 4/4 0
 K1W 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
13.C1W 5/9 10
28.K1W 5/9 29

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 5/5 0
11.C2X
Kašparů Emma
1/1 1
52.K1W 5/7 22
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 4/4 0
 K1W 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
16.C1W 5/5 4
33.K1W 5/5 16

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 PWC 2/2 0
 PWK 3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 1/1 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 PWK 1/1 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 PWK 4/4 0

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2023
K1W48

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20232022
C1W6197
K1W132193

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20232022
C1W6060
K1W9489

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20232022202120202019
C1W1450---
C2X1111---
K1W2052---
PWC--8--
PWK--41331

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2024202320222021
C1W41316-
K1W14283335

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
27 21 4 21 20   93
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ45.043.0432
K1W45.043.0432
veřejné závody15.914.0951
K1W20.818.0920
C1W14.614.01219
PWK13.89.046
C2X6.34.094
PWC5.05.052
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ00,000,000,000,02
K1W00,000,000,000,02
veřejné závody00,000,012,012,051
K1W00,000,000,000,020
C1W00,000,000,000,019
PWK00,000,000,000,06
C2X00,000,0125,0125,04
PWC00,000,000,000,02
Celkem00,000,011,911,953
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ42386000,0
K1W42386000,0
veřejné závody10093292020,0
K1W392426820,5
C1W38368101128,9
PWK1286718,3
C2X81722200,0
PWC3642100,0
Celkem1041170112019,2
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1W

Berylová Karolínasl 127
09.09.23
sl 109
05.08.23
sl 111
27.08.22
pořadí10.22.21.
odstup % *)24,930,2216,5
% poražených soupeřů *)60,938,24,8
pořadí20222023celkem
průměr21.016.017.7
medián211021
modus211010
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze % *)216,527,590,5
průměrné % poražených soupeřů *)4,849,634,6
počet jízd145
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
1
33,3%
čistých jízd0
0,0%
1
25,0%
1
20,0%

Kategorie K1W

Berylová Karolínasl 133
16.09.23
sl 127
09.09.23
sl 109
05.08.23
sl 111
27.08.22
pořadí40.18.50.33.
odstup % *)57,234,630,1106,8
% poražených soupeřů *)2,557,538,022,0
pořadí20222023celkem
průměr33.036.035.3
medián334033
modus331818
počet závodů134
průměrný odstup od vítěze % *)106,840,657,2
průměrné % poražených soupeřů *)22,032,730,0
počet jízd268
lepší 1. jízda0
0,0%
1
33,3%
1
25,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

NKZ slalom

Kategorie K1W

Berylová Karolínasl 137
24.09.23
sl 136
23.09.23
pořadí43.47.
odstup %47,0183,2
% poražených soupeřů6,74,2
pořadí2023celkem
průměr45.045.0
medián4343
modus4343
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %115,1115,1
průměrné % poražených soupeřů5,55,5
počet jízd44
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Berylová Karolínasl 112
13.08.23
sl 111
12.08.23
sl 110
06.08.23
sl 109
05.08.23
sl 62
21.05.23
sl 61
20.05.23
sl 33
23.04.23
pořadí22.15.23.22.12.12.14.
odstup %94,154,832,030,218,424,261,3
% poražených soupeřů16,044,029,038,259,357,723,5
pořadí2023celkem
průměr17.117.1
medián1515
modus1212
počet závodů77
průměrný odstup od vítěze %45,045,0
průměrné % poražených soupeřů38,238,2
počet jízd1414
lepší 1. jízda4
57,1%
4
57,1%
čistých jízd4
28,6%
4
28,6%

Kategorie K1W

Berylová Karolínasl 112
13.08.23
sl 111
12.08.23
sl 110
06.08.23
sl 109
05.08.23
sl 62
21.05.23
sl 61
20.05.23
sl 33
23.04.23
sl 32
22.04.23
pořadí23.11.50.50.17.18.15.14.
odstup %50,323,433,330,136,427,236,856,2
% poražených soupeřů40,573,731,938,061,058,557,656,7
pořadí2023celkem
průměr24.824.8
medián1717
modus5050
počet závodů88
průměrný odstup od vítěze %36,736,7
průměrné % poražených soupeřů52,252,2
počet jízd1515
lepší 1. jízda6
75,0%
6
75,0%
čistých jízd3
20,0%
3
20,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1W

Berylová Karolínasl 141
01.10.23
sl 140
30.09.23
sl 112
13.08.23
sl 111
12.08.23
sl 72
11.06.23
sl 62
21.05.23
sl 61
20.05.23
sl 60
17.05.23
sl 57
14.05.23
sl 56
13.05.23
sl 40
30.04.23
sl 38
29.04.23
sl 33
23.04.23
sl 87
03.07.22
sl 55
15.05.22
sl 54
14.05.22
sl 50
11.05.22
pořadí14.16.22.15.9.12.12.12.6.7.5.5.14.30.15.14.24.
odstup %19,416,994,154,824,918,424,227,516,317,019,518,461,364,078,569,6108,1
% poražených soupeřů43,544,416,044,057,959,357,731,354,550,050,050,023,512,16,713,34,2
pořadí20222023celkem
průměr20.811.513.6
medián151214
modus141212
počet závodů41317
průměrný odstup od vítěze %80,131,843,1
průměrné % poražených soupeřů9,144,836,4
počet jízd82634
lepší 1. jízda3
75,0%
9
69,2%
12
70,6%
čistých jízd0
0,0%
9
34,6%
9
26,5%

Kategorie C2X

Berylová Karolínasl 141
01.10.23
sl 140
30.09.23
sl 60
17.05.23
sl 50
11.05.22
pořadí9.9.3.4.
odstup %32,330,931,979,6
% poražených soupeřů42,942,933,325,0
pořadí20222023celkem
průměr4.07.06.3
medián494
modus499
počet závodů134
průměrný odstup od vítěze %79,631,743,7
průměrné % poražených soupeřů25,039,736,0
počet jízd268
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Berylová Karolínasl 141
01.10.23
sl 140
30.09.23
sl 112
13.08.23
sl 111
12.08.23
sl 72
11.06.23
sl 62
21.05.23
sl 61
20.05.23
sl 60
17.05.23
sl 57
14.05.23
sl 56
13.05.23
sl 40
30.04.23
sl 38
29.04.23
sl 33
23.04.23
sl 32
22.04.23
sl 87
03.07.22
sl 55
15.05.22
sl 54
14.05.22
sl 50
11.05.22
pořadí18.25.23.11.11.17.18.18.11.9.9.9.15.14.34.21.23.29.
odstup %16,321,850,323,421,536,427,233,320,713,425,319,936,856,247,244,053,063,4
% poražených soupeřů65,352,040,573,765,561,058,537,041,261,960,057,957,656,723,335,529,020,0
pořadí20222023celkem
průměr26.814.917.5
medián231417
modus2199
počet závodů41418
průměrný odstup od vítěze %51,928,833,9
průměrné % poražených soupeřů27,056,349,8
počet jízd82735
lepší 1. jízda1
25,0%
10
71,4%
11
61,1%
čistých jízd3
37,5%
4
14,8%
7
20,0%

Kategorie PWC

Berylová Karolínasl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
pořadí5.5.
odstup %43,367,1
% poražených soupeřů------
pořadí2021celkem
průměr5.05.0
medián55
modus55
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %55,255,2
průměrné % poražených soupeřů0,00,0
počet jízd33
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie PWK

Berylová Karolínasl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 75
08.06.21
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
pořadí7.9.4.12.25.26.
odstup %19,528,016,2103,7125,9138,2
% poražených soupeřů68,457,972,750,014,313,8
pořadí201920202021celkem
průměr25.512.06.713.8
medián251279
modus251244
počet závodů2136
průměrný odstup od vítěze %132,1103,721,271,9
průměrné % poražených soupeřů14,150,066,346,2
počet jízd42612
lepší 1. jízda0
0,0%
1
100,0%
1
33,3%
2
33,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
1
16,7%
1
8,3%

Český pohár sjezd

Kategorie C1W

Berylová Karolínasj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
pořadí19.19.
odstup %27,735,8
% poražených soupeřů10,010,0
pořadí2022celkem
průměr19.019.0
medián1919
modus1919
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %31,831,8
průměrné % poražených soupeřů10,010,0

Kategorie K1W

Berylová Karolínasj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
pořadí33.35.
odstup %33,638,0
% poražených soupeřů23,820,9
pořadí2022celkem
průměr34.034.0
medián3333
modus3333
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %35,835,8
průměrné % poražených soupeřů22,422,4

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1W

Berylová Karolínasj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
pořadí9.13.19.19.
odstup %14,615,127,735,8
% poražených soupeřů27,329,410,010,0
pořadí20222023celkem
průměr19.011.015.0
medián19913
modus19919
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %31,814,923,3
průměrné % poražených soupeřů10,028,419,2

Kategorie K1W

Berylová Karolínasj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
pořadí17.22.33.35.
odstup %19,925,833,638,0
% poražených soupeřů44,836,423,820,9
pořadí20222023celkem
průměr34.019.526.8
medián331722
modus331717
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %35,822,929,3
průměrné % poražených soupeřů22,440,631,5

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1W

Berylová Karolínasj 122
02.09.23
sj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
sj 116
03.09.22
pořadí3.9.13.7.
odstup %4,914,615,127,3
% poražených soupeřů71,427,329,440,0
pořadí20222023celkem
průměr7.08.38.0
medián797
modus733
počet závodů134
průměrný odstup od vítěze %27,311,515,5
průměrné % poražených soupeřů40,042,742,0

Kategorie K1W

Berylová Karolínasj 122
02.09.23
sj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
sj 116
03.09.22
pořadí5.17.22.13.
odstup %1,719,925,825,0
% poražených soupeřů71,444,836,436,8
pořadí20222023celkem
průměr13.014.714.3
medián131713
modus1355
počet závodů134
průměrný odstup od vítěze %25,015,818,1
průměrné % poražených soupeřů36,850,947,4

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1W

Berylová Karolínasj 17
07.04.24
sj 16
07.04.24/2
sj 15
06.04.24
sj 14
06.04.24/2
sj 122
02.09.23
sj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
sj 11
26.03.23
sj 10
26.03.23/2
sj 9
25.03.23
sj 8
25.03.23/2
sj 116
03.09.22
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
pořadí2.2.4.4.3.9.13.3.3.4.5.7.19.19.
odstup %4,64,99,210,44,914,615,113,511,720,123,327,327,735,8
% poražených soupeřů66,766,740,040,071,427,329,450,050,025,0---40,010,010,0
pořadí202220232024celkem
průměr15.05.73.06.9
medián19424
modus19323
počet závodů37414
průměrný odstup od vítěze %30,314,77,215,9
průměrné % poražených soupeřů20,036,253,437,6

Kategorie K1W

Berylová Karolínasj 17
07.04.24
sj 16
07.04.24/2
sj 15
06.04.24
sj 14
06.04.24/2
sj 122
02.09.23
sj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
sj 11
26.03.23
sj 10
26.03.23/2
sj 9
25.03.23
sj 8
25.03.23/2
sj 116
03.09.22
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
pořadí8.8.12.12.5.17.22.14.14.15.16.13.33.35.
odstup %15,213,917,716,31,719,925,814,218,821,120,625,033,638,0
% poražených soupeřů66,766,754,252,271,444,836,427,831,630,025,036,823,820,9
pořadí202220232024celkem
průměr27.014.710.016.0
medián3315814
modus131488
počet závodů37414
průměrný odstup od vítěze %32,217,515,820,1
průměrné % poražených soupeřů27,238,160,042,0

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1W

Berylová Karolínasp 129
10.09.23
sp 113
28.08.22
pořadí5.15.
odstup %4,640,8
% poražených soupeřů69,233,3
pořadí20222023celkem
průměr15.05.010.0
medián1555
modus1555
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %40,84,622,7
průměrné % poražených soupeřů33,369,251,3

Kategorie K1W

Berylová Karolínasp 129
10.09.23
sp 113
28.08.22
pořadí3.14.
odstup %2,420,9
% poražených soupeřů90,959,4
pořadí20222023celkem
průměr14.03.08.5
medián1433
modus1433
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %20,92,411,7
průměrné % poražených soupeřů59,490,975,2

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1W

Berylová Karolínasp 124
01.09.23
sp 118
04.09.22
pořadí5.9.
odstup %3,725,5
% poražených soupeřů42,920,0
pořadí20222023celkem
průměr9.05.07.0
medián955
modus955
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %25,53,714,6
průměrné % poražených soupeřů20,042,931,5

Kategorie K1W

Berylová Karolínasp 124
01.09.23
sp 118
04.09.22
pořadí6.11.
odstup %3,726,8
% poražených soupeřů64,350,0
pořadí20222023celkem
průměr11.06.08.5
medián1166
modus1166
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %26,83,715,2
průměrné % poražených soupeřů50,064,357,2

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1W

Berylová Karolínasp 124
01.09.23
sp 34
26.04.23
sp 118
04.09.22
sp 150
11.05.22
pořadí5.8.9.5.
odstup %3,723,525,540,7
% poražených soupeřů42,941,720,033,3
pořadí20222023celkem
průměr7.06.56.8
medián555
modus555
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %33,113,623,3
průměrné % poražených soupeřů26,742,334,5

Kategorie K1W

Berylová Karolínasp 124
01.09.23
sp 34
26.04.23
sp 118
04.09.22
sp 150
11.05.22
pořadí6.8.11.5.
odstup %3,719,126,831,5
% poražených soupeřů64,350,050,042,9
pořadí20222023celkem
průměr8.07.07.5
medián566
modus565
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %29,211,420,3
průměrné % poražených soupeřů46,557,251,8
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále