Kašparů Emma, 2011

SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistikyregistrační číslo: 119246
výkonnostní třídy  slalom K1: 2 C1: 3+ C2: 3sjezd K1: 3 C1: 3 zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2024.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2024
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy5204021025090
Morava200409010060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy18040505030
Morava13060705040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
02.06.2024 4. Národní kvalifikační závod ve slalomu v Liptovském Mikuláši + 5. niminační závod RDJ + 4. Český p Liptovský Mikuláš - umělá slalomová dráha - kanál ORAVA K1W slalom     NKZ
0
01.06.2024 3. Národní kvalifikační závod ve slalomu v Liptovském Mikuláši + 4. nominační závod RDJ + 3.Český po Liptovský Mikuláš - umělá slalomová dráha - kanál ORAVA K1W slalom     NKZ
0
22.05.2024 Krajský přebor ve slalomu v Olomouci Olomouc - loděnice SKUP, Mlýnský potok C1W slalom 5. 3/ZS 20.7018,7OM
6
22.05.2024 Krajský přebor ve slalomu v Olomouci Olomouc - loděnice SKUP, Mlýnský potok K1W slalom 6. 3/ZS 19.9019,2OM
15
19.05.2024 8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 22. 3/ZS 14.1625,2ČP/OČ/OM
14/0/4
18.05.2024 7. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR dorostu + Akademické MČR USD Veltrusy K1W sjezd 27. 6/ZS 20.0637,1ČP/OČ/OM
9/0/2
15.05.2024 Krajský přebor ve sprintu v Olomouci Olomouc - loděnice SKUP K1W sjezd 4. 2/ZS 5.4010,9OM
8
15.05.2024 Krajský přebor ve sprintu v Olomouci Olomouc - loděnice SKUP C1W sjezd 6. 2/ZS 9.0016,0OM
4
12.05.2024 2. Národní kvalifikační závod ve slalomu na Trnávce + 3.nominační závod RDJ + 2. Český pohár juniorů USD Trnávka K1W slalom 48. 8/ZS 161.57166,8NKZ
0
11.05.2024 1. Národní kvalifikační závod ve slalomu na Trnávce + 2.nominační závod RDJ + 1. Český pohár juniorů USD Trnávka K1W slalom 50. 8/ZS 412.96408,5NKZ
0
05.05.2024 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1W slalom 11. 11/ZS 21.7922,0OČ/OM
0/4
05.05.2024 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 10. 10/ZS 19.2621,5OČ/OM
0/15
04.05.2024 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1W slalom 12. 11/ZS 24.2325,1OČ/OM
0/5
04.05.2024 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 9. 9/ZS 19.5922,6OČ/OM
0/18
21.04.2024 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W slalom 4. 2/ZS 11.209,3OM
10
21.04.2024 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 8. 3/ZS 6.105,5OM
21
20.04.2024 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W slalom 7. 2/ZS 13.7011,7OM
6
20.04.2024 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 5. 3/ZS 3.303,0OM
33
07.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici K1W sjezd 5. 1/ZS 83.2010,3OM
18
07.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici K1W sjezd 6. 2/ZS 102.6013,1OM
14
07.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici C1W sjezd 3. 2/ZS 82.809,0OM
1
07.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici C1W sjezd 3. 2/ZS 63.206,8OM
1
06.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici K1W sjezd 9. 1/ZS 116.6015,2OM
17
06.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici K1W sjezd 11. 2/ZS 120.7015,7OM
12
06.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici C1W sjezd 5. 2/ZS 143.4016,3OM
1
06.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici C1W sjezd 5. 2/ZS 101.4011,4OM
1
01.10.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 28. 4/ZM 23.9023,3OM
18
01.10.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2X slalom
BERYLOVÁ Karolína
9. 1/ZM 40.3032,3OM
1
01.10.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1W slalom 16. 2/ZM 28.4026,4OM
7
30.09.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 23. 2/ZM 18.9019,6OM
24
30.09.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2X slalom
BERYLOVÁ Karolína
9. 1/ZM 37.4030,9OM
1
30.09.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1W slalom 18. 2/ZM 23.4022,2OM
9
10.09.2023 MČR žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky K1W sjezd 13. 6/ZM 22.0349,6-
10.09.2023 MČR žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky C1W sjezd 9. 4/ZM 7.0214,0-
09.09.2023 MČR žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky C1W slalom 17. 7/ZM 57.9953,9-
09.09.2023 MČR žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky K1W slalom 35. 12/ZM 81.3083,9-
02.09.2023 3. Český pohár žáků v klasickém sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 9. 4/ZM 23.347,6OČ/OM
0/2
02.09.2023 3. Český pohár žáků v klasickém sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 6. 3/ZM 51.5415,4OČ/OM
0/1
01.09.2023 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 8. 4/ZM 4.338,1OČ/OM
0/3
01.09.2023 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 7. 3/ZM 7.1311,9OČ/OM
0/1
13.08.2023 6. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse nad Labem Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C1W slalom 15. 5/ZM 47.7445,5OČ/OM
0/4
13.08.2023 6. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse nad Labem Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1W slalom 18. 4/ZM 37.0539,5OČ/OM
0/11
12.08.2023 5. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse nad Labem Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C1W slalom 12. 2/ZM 49.9547,1OČ/OM
0/3
12.08.2023 5. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse nad Labem Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1W slalom 28. 11/ZM 69.8770,7OČ/OM
0/6
06.08.2023 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 22. 7/ZM 32.0131,7
10
06.08.2023 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 31. 3/ZM 21.6722,3
40
05.08.2023 Slalom O štít města Benátek + 5. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 26. 9/ZM 34.8233,0
9
05.08.2023 Slalom O štít města Benátek + 5. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 53. 9/ZM 30.8331,2
25
18.06.2023 MČR žáků v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí K1W sjezd 20. 5/ZM 208.8924,7OČ/OM
0/4
18.06.2023 MČR žáků v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí C1W sjezd 8. 2/ZM 139.0714,4OČ/OM
0/2
17.06.2023 MČR dorostu v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí K1W sjezd 25. 5/ZM 241.3531,5OČ/OM
0/4
17.06.2023 MČR dorostu v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí C1W sjezd 15. 2/ZM 162.6017,4OČ/OM
0/1
11.06.2023 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži C1W slalom 13. 2/ZM 35.8038,7OM
7
11.06.2023 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži K1W slalom 19. 4/ZM 30.1035,9OM
10
10.06.2023 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži C1W slalom 11. 1/ZM 52.5048,5OM
8
10.06.2023 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži K1W slalom 14. 1/ZM 30.8029,4OM
17
21.05.2023 4. Český pohár žáků ve slalomu v České Lípě řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1W slalom 15. 6/ZM 22.1723,8OČ/OM
0/6
21.05.2023 4. Český pohár žáků ve slalomu v České Lípě řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom 19. 6/ZM 30.8337,6OČ/OM
0/9
20.05.2023 3. Český pohár žáků ve slalomu v České Lípě řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1W slalom 19. 7/ZM 30.3932,5OČ/OM
0/5
20.05.2023 3. Český pohár žáků ve slalomu v České Lípě řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom 25. 7/ZM 27.4631,2OČ/OM
0/8
17.05.2023 Krajský přebor ve slalomu v Olomouci Olomouc - loděnice SKUP C1W slalom 15. 2/ZM 34.9032,9OM
2
17.05.2023 Krajský přebor ve slalomu v Olomouci Olomouc - loděnice SKUP K1W slalom 17. 1/ZM 31.3030,8OM
9
17.05.2023 Krajský přebor ve slalomu v Olomouci Olomouc - loděnice SKUP C2X slalom
BERYLOVÁ Karolína
3. 1/ZM 47.1031,9OM
0
14.05.2023 Ostravské slalomy - slalom u Ostrava - Centrum, řeka Ostravice pravý břeh u Sýkorova mostu C1W slalom 7. 2/ZM 28.3025,2OM
4
14.05.2023 Ostravské slalomy - slalom u Ostrava - Centrum, řeka Ostravice pravý břeh u Sýkorova mostu K1W slalom 8. 1/ZM 17.2016,3OM
9
13.05.2023 Ostravské slalomy - slalom u Ostrava - Centrum, řeka Ostravice pravý břeh u Sýkorova mostu C1W slalom 8. 2/ZM 29.9024,2OM
4
13.05.2023 Ostravské slalomy - slalom u Ostrava - Centrum, řeka Ostravice pravý břeh u Sýkorova mostu K1W slalom 10. 2/ZM 20.0017,3OM
10
30.04.2023 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W slalom 6. 2/ZM 36.9034,9OM
3
30.04.2023 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 10. 3/ZM 28.8030,8OM
9
29.04.2023 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W slalom 6. 2/ZM 25.9024,6OM
3
29.04.2023 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 10. 3/ZM 23.9024,2OM
9
23.04.2023 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1W slalom 16. 6/ZM 114.76111,6OM/OČ
0/0
23.04.2023 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 18. 4/ZM 50.7952,4OM/OČ
5/0
22.04.2023 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1W slalom 12. 2/ZM 114.02102,5OM/OČ
2/0
22.04.2023 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 15. 3/ZM 57.0058,4OM/OČ
6/0
26.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila-louka nad mostem na Lesnici K1W sjezd 16. 4/ZM 192.4015,9OM
3
26.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila-louka nad mostem na Lesnici K1W sjezd 18. 4/ZM 309.8027,1OM
2
26.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila-louka nad mostem na Lesnici C1W sjezd 5. 2/ZM 212.9015,8OM
0
26.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila-louka nad mostem na Lesnici C1W sjezd 5. 2/ZM 267.6019,9OM
0
25.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila -louka před mostem na Lesnici K1W sjezd     OM
0
25.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila - louka nad mostem na Lesnici K1W sjezd     OM
0
25.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila - louka nad mostem na Lesnici C1W sjezd     OM
0
25.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila -louka před mostem na Lesnici C1W sjezd     OM
0
25.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 30. 4/ZM 43.8043,5OM
7
25.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1W slalom 19. 3/ZM 41.2039,5OM
5
24.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 31. 4/ZM 35.2035,6OM
10
24.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1W slalom 21. 3/ZM 40.3039,1OM
5
04.09.2022 5. ČPž ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 15. 6/ZM 17.0737,7OČ/OM
0/2
04.09.2022 5. ČPž ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 11. 5/ZM 17.8133,3OČ/OM
0/0
03.09.2022 4. ČPž ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 15. 6/ZM 92.9933,4OČ/OM
0/2
03.09.2022 4. ČPž ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 8. 3/ZM 121.5338,3OČ/OM
0/0
28.08.2022 MČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1W sjezd 27. 13/ZM 18.7444,0-
28.08.2022 MČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C1W sjezd 20. 11/ZM 34.2271,0-
27.08.2022 MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C1W slalom 20. 8/ZM 120.72117,2-
27.08.2022 MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1W slalom 30. 12/ZM 90.1089,7-
03.07.2022 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy C1W slalom 19. 8/ZM 37.5238,9OČ/OM
0/3
03.07.2022 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy K1W slalom 39. 18/ZM 46.3953,3OČ/OM
0/4
02.07.2022 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy C1W slalom 31. 14/ZM 97.10100,6OČ/OM
0/1
02.07.2022 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy K1W slalom 40. 19/ZM 63.2367,6OČ/OM
0/5
29.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže ve sprintu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc K1W sjezd 27. 14/ZM 17.1840,2-
29.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže ve sprintu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc C1W sjezd 20. 12/ZM 14.5727,1-
28.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže ve slalomu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc, U Sportovní haly 2 K1W slalom 28. 13/ZM 42.8641,0-
28.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže ve slalomu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc, U Sportovní haly 2 C1W slalom 21. 10/ZM 45.5340,7-
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1W sjezd 40. 10/ZM 261.5448,9OČ/OM
0/0
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C1W sjezd 20. 4/ZM 185.2428,3OČ/OM
0/0
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1W sjezd 37. 6/ZM 230.1442,5OČ/OM
0/2
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C1W sjezd 20. 4/ZM 256.3539,0OČ/OM
0/0
19.06.2022 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži C1W slalom 16. 3/ZM 91.5089,8OM
0
19.06.2022 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži K1W slalom 19. 4/ZM 77.4081,9OM
4
18.06.2022 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži C1W slalom 16. 2/ZM 139.00128,7OM
2
18.06.2022 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži K1W slalom 20. 3/ZM 98.2099,0OM
5
12.06.2022 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1W slalom 12. 2/ZM 47.0741,6OM
0
12.06.2022 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 23. 4/ZM 58.9765,5OM
4
11.06.2022 Slalom v Dolních Kounicích Reka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1W slalom 13. 3/ZM 80.9977,8OM
0
11.06.2022 Slalom v Dolních Kounicích Reka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 24. 4/ZM 54.9659,1OM
5
15.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory C1W slalom 14. 2/ZM 85.8074,2OM
0
15.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory K1W slalom 23. 3/ZM 54.5050,7OM
4
14.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory C1W slalom 15. 3/ZM 84.6070,7OM
0
14.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory K1W slalom 21. 2/ZM 52.6049,1OM
6
11.05.2022 Sprint žáků - nominace Ol. kraje na LODM loděnice SKUP Olomouc K1W sjezd 6. 3/ZM 16.4035,2OM
0
11.05.2022 Slalom v Olomouci + KP OL loděnice SKUP Olomouc C1W slalom 23. 3/ZM 86.9083,0OM
1
11.05.2022 Sprint žáků - nominace Ol. kraje na LODM loděnice SKUP Olomouc C1W sjezd 6. 3/ZM 22.7042,4OM
0
11.05.2022 Slalom v Olomouci + KP OL loděnice SKUP Olomouc K1W slalom 28. 3/ZM 55.2055,5OM
5
11.05.2022 Slalom v Olomouci + KP OL loděnice SKUP Olomouc C2X slalom
SMUTKOVÁ Karolína
4. 1/ZM 104.5079,6OM
1
01.05.2022 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA K1W slalom 33. 15/ZM 241.06231,1OM/OČ
0/0
30.04.2022 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA K1W slalom 33. 14/ZM 186.93183,4OM/OČ
1/0
17.04.2022 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W slalom     OM
0
17.04.2022 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom     OM
0
16.04.2022 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W sjezd 16. 4/ZM 36.2034,9OM
0
16.04.2022 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W slalom 14. 2/ZM 90.1076,0OM
0
16.04.2022 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W sjezd 3. 2/ZM 32.9021,9OM
0
16.04.2022 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 23. 4/ZM 70.2068,9OM
1
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. PWK slalom 6. 3/PZZ 18.9015,3OM
0
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. PWC slalom 4. 1/PZZ 44.2033,1OM
0
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. PWK slalom 7. 2/PZZ 30.4023,3OM
0
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. PWC slalom 4. 1/PZZ 48.2032,8OM
0
23.06.2021 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje loděnice SKUP v Olomouci K1W sjezd 13. 2/PZ 3553.697.675,4OM
0
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc PWK slalom 5. 2/PZZ 32.3920,6OM
0
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc PWK slalom 17. 5/PZZ 280.60212,6OM
0
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc PWK slalom 16. 5/PZZ 256.10191,3OM
0
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc PWK slalom 21. 7/PZZ 361.20262,3OM
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Kašparů EmmaSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 3+   C1: 3   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 10.10.23 aktualizace z registru ČSK
Kašparů EmmaSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 3+   C1: 3   C2: K1: 3   C1:   C2: 27.06.23 aktualizace z registru ČSK
Kašparů EmmaSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 3   C1: 3   C2: K1: 3   C1:   C2: 16.05.23 aktualizace z registru ČSK
  K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 14.02.23 aktualizace z registru ČSK
Kašparů EmmaSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 3   C1: 3   C2: K1:   C1:   C2: 06.09.22 aktualizace z registru ČSK
Kašparů EmmaSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 20.06.22 aktualizace z registru ČSK
Kašparů EmmaSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 03.05.22 aktualizace z registru ČSK
Kašparů EmmaSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 17.05.21 updated from RVP
Kašparů EmmaUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 08.04.21 updated from RVP
Kašparů EmmaUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 27.05.20 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|6772|0|N

rok 2024

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
 K1W 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
7.C1W 5/5 31
6.K1W 5/5 102
Sjezd: Žebříček Český Pohár
30.K1W 2/2 23
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
11.C1W 5/5 8
15.K1W 5/7 69

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
63.C1W 5/8 19
122.K1W 5/8 65
Slalom: Oblastní žebříček Morava
17.C1W 5/15 37
11.C2X
Berylová Karolína
3/3 2
23.K1W 5/15 80
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 4/4 0
 K1W 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
16.C1W 5/8 5
30.K1W 5/8 16

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
28.C1W 5/13 16
11.C2X
Berylová Karolína
1/1 1
46.K1W 5/15 33
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 4/4 0
 K1W 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 5/6 0
42.K1W 5/6 6

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 PWC 2/2 0
 PWK 3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 1/1 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 PWK 3/3 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2024
K1W30

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2024
K1W47

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202420232022
C1W666393
K1W145122192

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202420232022
K1W779591
C1W-6161

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20242023202220212020
C1W71728--
K1W62346--
C2X-1111--
PWC---7-
PWK---54

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2024202320222021
C1W111629-
K1W15304234
Fotky nenalezeny.
0|6772|0|N

rok 2024

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
 K1W 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
7.C1W 5/5 31
6.K1W 5/5 102
Sjezd: Žebříček Český Pohár
30.K1W 2/2 23
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
11.C1W 5/5 8
15.K1W 5/7 69

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
63.C1W 5/8 19
122.K1W 5/8 65
Slalom: Oblastní žebříček Morava
17.C1W 5/15 37
11.C2X
Berylová Karolína
3/3 2
23.K1W 5/15 80
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 4/4 0
 K1W 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
16.C1W 5/8 5
30.K1W 5/8 16

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
28.C1W 5/13 16
11.C2X
Berylová Karolína
1/1 1
46.K1W 5/15 33
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 4/4 0
 K1W 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 5/6 0
42.K1W 5/6 6

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 PWC 2/2 0
 PWK 3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 1/1 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 PWK 3/3 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2024
K1W30

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2024
K1W47

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202420232022
C1W666393
K1W145122192

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202420232022
K1W779591
C1W-6161

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20242023202220212020
C1W71728--
K1W62346--
C2X-1111--
PWC---7-
PWK---54

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2024202320222021
C1W111629-
K1W15304234

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
41 37 4 23 20   125
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ49.048.0482
K1W49.048.0482
veřejné závody16.415.01982
K1W20.920.01035
C1W14.615.01235
PWK12.07.056
C2X6.34.094
PWC4.04.042
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ00,000,000,000,02
K1W00,000,000,000,02
veřejné závody00,000,011,211,282
K1W00,000,000,000,035
C1W00,000,000,000,035
PWK00,000,000,000,06
C2X00,000,0125,0125,04
PWC00,000,000,000,02
Celkem00,000,011,211,284
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ498824700,0
K1W498824700,0
veřejné závody163300018169,8
K1W7069810710,0
C1W7010741568,6
PWK119989119,1
C2X81722200,0
PWC45815250,0
Celkem167398824169,6
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1W

Kašparů Emmasl 127
09.09.23
sl 109
05.08.23
sl 111
27.08.22
pořadí17.26.20.
odstup % *)53,933,0117,2
% poražených soupeřů *)30,426,59,5
pořadí20222023celkem
průměr20.021.521.0
medián201720
modus201717
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze % *)117,243,568,1
průměrné % poražených soupeřů *)9,528,522,1
počet jízd145
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
1
33,3%
čistých jízd0
0,0%
1
25,0%
1
20,0%

Kategorie K1W

Kašparů Emmasl 127
09.09.23
sl 109
05.08.23
sl 111
27.08.22
pořadí35.53.30.
odstup % *)83,931,289,7
% poražených soupeřů *)15,034,229,3
pořadí20222023celkem
průměr30.044.039.3
medián303535
modus303530
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze % *)89,757,668,3
průměrné % poražených soupeřů *)29,324,626,2
počet jízd246
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
1
25,0%
1
16,7%

NKZ slalom

Kategorie K1W

Kašparů Emmasl 47
12.05.24
sl 46
11.05.24
pořadí48.50.
odstup %166,8408,5
% poražených soupeřů2,1---
pořadí2024celkem
průměr49.049.0
medián4848
modus4848
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %287,6287,6
průměrné % poražených soupeřů1,11,1
počet jízd44
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Kašparů Emmasl 43
05.05.24
sl 42
04.05.24
sl 112
13.08.23
sl 111
12.08.23
sl 110
06.08.23
sl 109
05.08.23
sl 62
21.05.23
sl 61
20.05.23
sl 33
23.04.23
sl 32
22.04.23
pořadí11.12.15.12.22.26.15.19.16.12.
odstup %22,025,145,547,131,733,023,832,5111,6102,5
% poražených soupeřů60,057,744,056,032,326,548,130,811,821,4
pořadí20232024celkem
průměr17.111.516.0
medián151115
modus121112
počet závodů8210
průměrný odstup od vítěze %53,523,647,5
průměrné % poražených soupeřů33,958,938,9
počet jízd16420
lepší 1. jízda2
25,0%
0
0,0%
2
20,0%
čistých jízd1
6,3%
1
25,0%
2
10,0%

Kategorie K1W

Kašparů Emmasl 43
05.05.24
sl 42
04.05.24
sl 112
13.08.23
sl 111
12.08.23
sl 110
06.08.23
sl 109
05.08.23
sl 62
21.05.23
sl 61
20.05.23
sl 33
23.04.23
sl 32
22.04.23
pořadí10.9.18.28.31.53.19.25.18.15.
odstup %21,522,639,570,722,331,237,631,252,458,4
% poražených soupeřů78,080,554,128,958,334,256,141,548,553,3
pořadí20232024celkem
průměr25.99.522.6
medián19918
modus18918
počet závodů8210
průměrný odstup od vítěze %42,922,138,8
průměrné % poražených soupeřů46,979,353,3
počet jízd16420
lepší 1. jízda4
50,0%
1
50,0%
5
50,0%
čistých jízd2
12,5%
1
25,0%
3
15,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1W

Kašparů Emmasl 58
22.05.24
sl 43
05.05.24
sl 42
04.05.24
sl 35
21.04.24
sl 34
20.04.24
sl 141
01.10.23
sl 140
30.09.23
sl 112
13.08.23
sl 111
12.08.23
sl 72
11.06.23
sl 71
10.06.23
sl 62
21.05.23
sl 61
20.05.23
sl 60
17.05.23
sl 57
14.05.23
sl 56
13.05.23
sl 40
30.04.23
sl 38
29.04.23
sl 33
23.04.23
sl 32
22.04.23
sl 132
25.09.22
sl 131
24.09.22
sl 87
03.07.22
sl 86
02.07.22
sl 84
28.06.22
sl 77
19.06.22
sl 76
18.06.22
sl 71
12.06.22
sl 70
11.06.22
sl 55
15.05.22
sl 54
14.05.22
sl 50
11.05.22
sl 32
16.04.22
pořadí5.11.12.4.7.16.18.15.12.13.11.15.19.15.7.8.6.6.16.12.19.21.19.31.21.16.16.12.13.14.15.23.14.
odstup %18,722,025,19,311,726,422,245,547,138,748,523,832,532,925,224,234,924,6111,6102,539,539,138,9100,640,789,8128,741,677,874,270,783,076,0
% poražených soupeřů66,760,057,781,357,134,837,044,056,036,844,448,130,812,545,541,737,537,511,821,421,723,145,56,337,56,321,115,420,013,36,78,3---
pořadí202220232024celkem
průměr18.012.67.814.0
medián1613714
modus1415412
počet závodů1315533
průměrný odstup od vítěze %69,342,717,449,3
průměrné % poražených soupeřů17,336,064,633,0
počet jízd26301066
lepší 1. jízda6
46,2%
6
40,0%
2
40,0%
14
42,4%
čistých jízd2
7,7%
2
6,7%
1
10,0%
5
7,6%

Kategorie C2X

Kašparů Emmasl 141
01.10.23
sl 140
30.09.23
sl 60
17.05.23
sl 50
11.05.22
pořadí9.9.3.4.
odstup %32,330,931,979,6
% poražených soupeřů42,942,933,325,0
pořadí20222023celkem
průměr4.07.06.3
medián494
modus499
počet závodů134
průměrný odstup od vítěze %79,631,743,7
průměrné % poražených soupeřů25,039,736,0
počet jízd268
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Kašparů Emmasl 58
22.05.24
sl 43
05.05.24
sl 42
04.05.24
sl 35
21.04.24
sl 34
20.04.24
sl 141
01.10.23
sl 140
30.09.23
sl 112
13.08.23
sl 111
12.08.23
sl 72
11.06.23
sl 71
10.06.23
sl 62
21.05.23
sl 61
20.05.23
sl 60
17.05.23
sl 57
14.05.23
sl 56
13.05.23
sl 40
30.04.23
sl 38
29.04.23
sl 33
23.04.23
sl 32
22.04.23
sl 132
25.09.22
sl 131
24.09.22
sl 87
03.07.22
sl 86
02.07.22
sl 84
28.06.22
sl 77
19.06.22
sl 76
18.06.22
sl 71
12.06.22
sl 70
11.06.22
sl 55
15.05.22
sl 54
14.05.22
sl 50
11.05.22
sl 32
16.04.22
pořadí6.10.9.8.5.28.23.18.28.19.14.19.25.17.8.10.10.10.18.15.30.31.39.40.28.19.20.23.24.23.21.28.23.
odstup %19,221,522,65,53,023,319,639,570,735,929,437,631,230,816,317,330,824,252,458,443,535,653,367,641,081,999,065,559,150,749,155,568,9
% poražených soupeřů78,378,080,575,086,244,956,054,128,937,953,656,141,540,758,857,155,052,648,553,329,334,811,611,415,618,226,926,728,129,035,522,921,4
pořadí202220232024celkem
průměr26.817.57.619.7
medián2418819
modus2310510
počet závodů1315533
průměrný odstup od vítěze %59,334,514,441,2
průměrné % poražených soupeřů24,049,379,643,9
počet jízd26301066
lepší 1. jízda3
23,1%
9
60,0%
3
60,0%
15
45,5%
čistých jízd2
7,7%
1
3,3%
2
20,0%
5
7,6%

Kategorie PWC

Kašparů Emmasl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
pořadí4.4.
odstup %33,132,8
% poražených soupeřů25,025,0
pořadí2021celkem
průměr4.04.0
medián44
modus44
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %33,033,0
průměrné % poražených soupeřů25,025,0
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd2
50,0%
2
50,0%

Kategorie PWK

Kašparů Emmasl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 75
08.06.21
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 43
27.05.20
pořadí6.7.5.17.16.21.
odstup %15,323,320,6212,6191,3262,3
% poražených soupeřů73,768,463,623,821,19,1
pořadí20202021celkem
průměr18.06.012.0
medián1767
modus1655
počet závodů336
průměrný odstup od vítěze %222,019,7120,9
průměrné % poražených soupeřů18,068,643,3
počet jízd5611
lepší 1. jízda0
0,0%
1
33,3%
1
16,7%
čistých jízd0
0,0%
1
16,7%
1
9,1%

Český pohár sjezd

Kategorie C1W

Kašparů Emmasj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
pořadí20.20.
odstup %28,339,0
% poražených soupeřů5,05,0
pořadí2022celkem
průměr20.020.0
medián2020
modus2020
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %33,633,6
průměrné % poražených soupeřů5,05,0

Kategorie K1W

Kašparů Emmasj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
pořadí40.37.
odstup %48,942,5
% poražených soupeřů7,116,3
pořadí2022celkem
průměr38.538.5
medián3737
modus3737
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %45,745,7
průměrné % poražených soupeřů11,711,7

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1W

Kašparů Emmasj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
pořadí8.15.20.20.
odstup %14,417,428,339,0
% poražených soupeřů36,417,65,05,0
pořadí20222023celkem
průměr20.011.515.8
medián20815
modus20820
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %33,615,924,7
průměrné % poražených soupeřů5,027,016,0

Kategorie K1W

Kašparů Emmasj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
pořadí20.25.40.37.
odstup %24,731,548,942,5
% poražených soupeřů34,527,37,116,3
pořadí20222023celkem
průměr38.522.530.5
medián372025
modus372020
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %45,728,136,9
průměrné % poražených soupeřů11,730,921,3

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1W

Kašparů Emmasj 122
02.09.23
sj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
sj 116
03.09.22
pořadí6.8.15.8.
odstup %15,414,417,438,3
% poražených soupeřů28,636,417,630,0
pořadí20222023celkem
průměr8.09.79.3
medián888
modus868
počet závodů134
průměrný odstup od vítěze %38,315,721,3
průměrné % poražených soupeřů30,027,528,2

Kategorie K1W

Kašparů Emmasj 122
02.09.23
sj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
sj 116
03.09.22
pořadí9.20.25.15.
odstup %7,624,731,533,4
% poražených soupeřů42,934,527,326,3
pořadí20222023celkem
průměr15.018.017.3
medián152015
modus1599
počet závodů134
průměrný odstup od vítěze %33,421,324,3
průměrné % poražených soupeřů26,334,932,8

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1W

Kašparů Emmasj 17
07.04.24
sj 16
07.04.24/2
sj 15
06.04.24
sj 14
06.04.24/2
sj 122
02.09.23
sj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
sj 11
26.03.23
sj 10
26.03.23/2
sj 116
03.09.22
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
pořadí3.3.5.5.6.8.15.5.5.8.20.20.
odstup %6,89,011,416,315,414,417,419,915,838,328,339,0
% poražených soupeřů33,333,320,020,028,636,417,6------30,05,05,0
pořadí202220232024celkem
průměr16.07.84.08.6
medián20635
modus20535
počet závodů35412
průměrný odstup od vítěze %35,216,610,919,3
průměrné % poražených soupeřů13,316,526,719,1

Kategorie K1W

Kašparů Emmasj 17
07.04.24
sj 16
07.04.24/2
sj 15
06.04.24
sj 14
06.04.24/2
sj 122
02.09.23
sj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
sj 11
26.03.23
sj 10
26.03.23/2
sj 116
03.09.22
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
pořadí5.6.9.11.9.20.25.16.18.15.40.37.
odstup %10,313,115,215,77,624,731,515,927,133,448,942,5
% poražených soupeřů81,076,266,756,542,934,527,316,710,526,37,116,3
pořadí202220232024celkem
průměr30.717.67.817.6
medián3718615
modus15959
počet závodů35412
průměrný odstup od vítěze %41,621,413,623,8
průměrné % poražených soupeřů16,626,470,138,5

Český pohár sprint

Kategorie K1W

Kašparů Emmasp 55
19.05.24
sp 53
18.05.24
pořadí22.27.
odstup %25,237,1
% poražených soupeřů25,07,1
pořadí2024celkem
průměr24.524.5
medián2222
modus2222
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %31,131,1
průměrné % poražených soupeřů16,116,1

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1W

Kašparů Emmasp 129
10.09.23
sp 113
28.08.22
pořadí9.20.
odstup %14,071,0
% poražených soupeřů38,59,5
pořadí20222023celkem
průměr20.09.014.5
medián2099
modus2099
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %71,014,042,5
průměrné % poražených soupeřů9,538,524,0

Kategorie K1W

Kašparů Emmasp 53
18.05.24
sp 129
10.09.23
sp 113
28.08.22
pořadí27.13.27.
odstup %37,149,644,0
% poražených soupeřů7,145,518,8
pořadí202220232024celkem
průměr27.013.027.022.3
medián27132727
modus27132727
počet závodů1113
průměrný odstup od vítěze %44,049,637,143,6
průměrné % poražených soupeřů18,845,57,123,8

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1W

Kašparů Emmasp 124
01.09.23
sp 118
04.09.22
pořadí7.11.
odstup %11,933,3
% poražených soupeřů14,3---
pořadí20222023celkem
průměr11.07.09.0
medián1177
modus1177
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %33,311,922,6
průměrné % poražených soupeřů0,014,37,2

Kategorie K1W

Kašparů Emmasp 55
19.05.24
sp 53
18.05.24
sp 124
01.09.23
sp 118
04.09.22
pořadí22.27.8.15.
odstup %25,237,18,137,7
% poražených soupeřů25,07,150,030,0
pořadí202220232024celkem
průměr15.08.024.518.0
medián1582215
modus158228
počet závodů1124
průměrný odstup od vítěze %37,78,131,127,0
průměrné % poražených soupeřů30,050,016,128,0

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1W

Kašparů Emmasp 51
15.05.24
sp 124
01.09.23
sp 118
04.09.22
sp 85
29.06.22
sp 150
11.05.22
sp 33
16.04.22
pořadí6.7.11.20.6.3.
odstup %16,011,933,327,142,421,9
% poražených soupeřů54,514,3---40,616,7---
pořadí202220232024celkem
průměr10.07.06.08.8
medián6766
modus3766
počet závodů4116
průměrný odstup od vítěze %31,111,916,025,4
průměrné % poražených soupeřů14,314,354,521,0

Kategorie K1W

Kašparů Emmasp 55
19.05.24
sp 53
18.05.24
sp 51
15.05.24
sp 124
01.09.23
sp 118
04.09.22
sp 85
29.06.22
sp 150
11.05.22
sp 33
16.04.22
pořadí22.27.4.8.15.27.6.16.
odstup %25,237,110,98,137,740,235,234,9
% poražených soupeřů25,07,180,050,030,018,828,625,0
pořadí202220232024celkem
průměr16.08.017.715.6
medián1582215
modus68427
počet závodů4138
průměrný odstup od vítěze %37,08,124,428,7
průměrné % poražených soupeřů25,650,037,433,1

Ostatní sprint

Kategorie K1W

Kašparů Emmasp 53
18.05.24
sp 85
29.06.22
pořadí27.27.
odstup %37,140,2
% poražených soupeřů7,118,8
pořadí20222024celkem
průměr27.027.027.0
medián272727
modus272727
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %40,237,138,6
průměrné % poražených soupeřů18,87,113,0
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále