Basaraba Albert, 2012

SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistikyregistrační číslo: 119251
výkonnostní třídy  slalom K1: 3 C1: 3 C2: 3sjezd K1: 3 zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2024.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2024
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy5204021025090
Morava200409010060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy18040505030
Morava13060705040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
21.04.2024 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 15. 1/ZM 18.6018,5OM
10
21.04.2024 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 26. 1/ZM 23.5027,5OM
17
20.04.2024 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 13. 1/ZM 23.2024,8OM
12
20.04.2024 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 31. 1/ZM 23.2026,2OM
17
07.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici C1M sjezd 13. 1/ZM 180.0022,7OM
2
07.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici C1M sjezd 19. 1/ZM 247.1033,1OM
0
07.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici K1M sjezd 16. 1/ZM 200.8029,5OM
12
07.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici K1M sjezd 18. 1/ZM 215.3031,9OM
10
06.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici C1M sjezd     OM
0
06.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici C1M sjezd 20. 1/ZM 215.8028,6OM
0
06.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici K1M sjezd 20. 1/ZM 225.5033,5OM
9
06.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici K1M sjezd 21. 1/ZM 220.9032,4OM
8
01.10.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1M slalom 25. 3/ZM 28.4028,8OM
13
01.10.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 69. 4/ZM 31.9034,6OM
17
01.10.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2X slalom
HANUŠOVÁ Johanka
8. 2/ZS 37.8030,3OM
2
30.09.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1M slalom 35. 3/ZM 35.3037,4OM
5
30.09.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 63. 4/ZM 24.5027,7OM
22
30.09.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2X slalom
HANUŠOVÁ Johanka
8. 2/ZS 29.8024,6OM
2
10.09.2023 MČR žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky C1M sjezd 24. 7/ZM 19.2441,8-
10.09.2023 MČR žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky K1M sjezd 33. 7/ZM 22.6659,0-
09.09.2023 MČR žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky K1M slalom 59. 23/ZM 43.2045,8-
09.09.2023 MČR žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky C1M slalom 33. 10/ZM 41.2040,4-
02.09.2023 3. Český pohár žáků v klasickém sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 19. 7/ZM 99.3532,9OČ/OM
0/0
02.09.2023 3. Český pohár žáků v klasickém sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 29. 9/ZM 73.2327,6OČ/OM
0/3
01.09.2023 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 19. 6/ZM 20.0838,6OČ/OM
0/0
01.09.2023 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 30. 8/ZM 13.4328,9OČ/OM
0/3
13.08.2023 6. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse nad Labem Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1M slalom 36. 6/ZM 27.3630,7OČ/OM
0/7
13.08.2023 6. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse nad Labem Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C1M slalom 40. 15/ZM 60.9862,3OČ/OM
0/3
12.08.2023 5. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse nad Labem Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1M slalom 80. 23/ZM 100.11110,0OČ/OM
0/2
12.08.2023 5. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse nad Labem Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C1M slalom 39. 16/ZM 73.3874,6OČ/OM
0/5
06.08.2023 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 88. 18/ZM 50.0953,3
9
06.08.2023 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 124. 18/ZM 38.8547,1
40
05.08.2023 Slalom O štít města Benátek + 5. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 80. 11/ZM 36.7438,1
20
05.08.2023 Slalom O štít města Benátek + 5. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 132. 17/ZM 37.5744,7
37
18.06.2023 MČR žáků v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí C1M sjezd 27. 6/ZM 354.6641,3OČ/OM
0/0
18.06.2023 MČR žáků v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí K1M sjezd 52. 5/ZM 286.3039,4OČ/OM
0/4
17.06.2023 MČR dorostu v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí C1M sjezd 38. 6/ZM 345.7644,0OČ/OM
0/0
17.06.2023 MČR dorostu v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí K1M sjezd 57. 6/ZM 339.1749,6OČ/OM
0/4
11.06.2023 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži C1M slalom 20. 2/ZM 44.5053,0OM
5
11.06.2023 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži K1M slalom 33. 2/ZM 33.1045,5OM
16
10.06.2023 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži C1M slalom 25. 2/ZM 85.6087,3OM
1
10.06.2023 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži K1M slalom 38. 2/ZM 60.8070,6OM
11
21.05.2023 4. Český pohár žáků ve slalomu v České Lípě řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 54. 13/ZM 29.6737,6OČ/OM
0/4
21.05.2023 4. Český pohár žáků ve slalomu v České Lípě řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1M slalom 42. 15/ZM 34.4639,0OČ/OM
0/3
20.05.2023 3. Český pohár žáků ve slalomu v České Lípě řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 41. 8/ZM 22.4127,7OČ/OM
0/6
20.05.2023 3. Český pohár žáků ve slalomu v České Lípě řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1M slalom 32. 12/ZM 32.5237,4OČ/OM
0/7
17.05.2023 Krajský přebor ve slalomu v Olomouci Olomouc - loděnice SKUP C1M slalom 22. 2/ZM 47.5051,1OM
4
17.05.2023 Krajský přebor ve slalomu v Olomouci Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 44. 3/ZM 51.8059,3OM
6
17.05.2023 Krajský přebor ve slalomu v Olomouci Olomouc - loděnice SKUP C2X slalom
HANUŠOVÁ Johanka
2. 1/ZS 26.8018,2OM
1
14.05.2023 Ostravské slalomy - slalom u Ostrava - Centrum, řeka Ostravice pravý břeh u Sýkorova mostu C1M slalom 13. 2/ZM 26.2025,2OM
9
14.05.2023 Ostravské slalomy - slalom u Ostrava - Centrum, řeka Ostravice pravý břeh u Sýkorova mostu K1M slalom 31. 3/ZM 36.9040,9OM
8
13.05.2023 Ostravské slalomy - slalom u Ostrava - Centrum, řeka Ostravice pravý břeh u Sýkorova mostu C1M slalom 17. 2/ZM 34.9031,3OM
5
13.05.2023 Ostravské slalomy - slalom u Ostrava - Centrum, řeka Ostravice pravý břeh u Sýkorova mostu K1M slalom 28. 3/ZM 37.9038,1OM
11
30.04.2023 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 35. 4/ZM 40.9054,1OM
9
30.04.2023 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 15. 2/ZM 38.6044,6OM
6
29.04.2023 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 36. 3/ZM 36.1045,5OM
7
29.04.2023 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 20. 4/ZM 47.6053,4OM
1
26.04.2023 Krajský přebor ve sprintu v Olomouci Olomouc - loděnice SKUP C1M sjezd 12. 2/ZM 26.6057,2OM
0
26.04.2023 Krajský přebor ve sprintu v Olomouci Olomouc - loděnice SKUP K1M sjezd 17. 2/ZM 21.2055,1OM
1
23.04.2023 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1M slalom 35. 13/ZM 87.8495,3OM/OČ
0/0
23.04.2023 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 62. 17/ZM 58.6968,3OM/OČ
1/0
22.04.2023 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1M slalom 37. 15/ZM 242.17245,2OM/OČ
0/0
22.04.2023 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 57. 14/ZM 49.5451,4OM/OČ
3/0
26.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila-louka nad mostem na Lesnici K1M sjezd 36. 3/ZM 383.0036,8OM
5
26.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila-louka nad mostem na Lesnici K1M sjezd 40. 4/ZM 436.0043,7OM
3
25.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila - louka nad mostem na Lesnici K1M sjezd 37. 2/ZM 397.7039,9OM
3
25.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila -louka před mostem na Lesnici K1M sjezd 39. 3/ZM 426.7042,6OM
1
25.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc PWK slalom 1. 1/PZM OM
0
25.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2M slalom
BOXAN Šimon
12. 1/PZ 85.7073,6OM
0
25.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc PWC slalom 1. 1/PZM OM
0
24.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc PWK slalom 1. 1/PZM OM
0
24.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc PWC slalom 2. 1/PZM 4.102,8OM
0
03.07.2022 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy PWK slalom     OČ/OM
0/0
03.07.2022 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy PWC slalom     OČ/OM
0/0
02.07.2022 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy PWK slalom 2. 1/PZM 6.224,7OČ/OM
0/0
02.07.2022 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy PWC slalom 1. 1/PZM OČ/OM
0/0
19.06.2022 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži PWK slalom 2. 1/PZM 18.7014,2OM
0
19.06.2022 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži PWC slalom 1. 1/PZM OM
0
19.06.2022 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži C1M slalom     OM
0
18.06.2022 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži PWK slalom 2. 1/PZM 9.005,7OM
0
18.06.2022 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži PWC slalom 1. 1/PZM OM
0
18.06.2022 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži C1M slalom     OM
0
12.06.2022 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi PWK slalom 2. 1/PZM 2.962,5OM
0
12.06.2022 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi PWC slalom 1. 1/PZM OM
0
11.06.2022 Slalom v Dolních Kounicích Reka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi PWK slalom 3.   9.077,4OM
0
11.06.2022 Slalom v Dolních Kounicích Reka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi PWC slalom 1.   OM
0
15.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory PWK slalom 3. 1/PZM 11.908,5OM
0
15.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory PWC slalom 1.   OM
0
14.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory PWK slalom 2. 1/PZM 0.900,6OM
0
14.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory PWC slalom 1.   OM
0
11.05.2022 Slalom v Olomouci + KP OL loděnice SKUP Olomouc PWK slalom 2. 1/PZM 15.0010,4OM
0
11.05.2022 Slalom v Olomouci + KP OL loděnice SKUP Olomouc PWC slalom 1.   OM
0
11.05.2022 Slalom v Olomouci + KP OL loděnice SKUP Olomouc C2M slalom
KAFKA Martin
4. 2/ZM 68.1054,9OM
0
01.05.2022 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA PWK slalom 4. 3/PZM 205.64142,7OM/OČ
0/0
01.05.2022 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA PWC slalom 2. 2/PZM 146.2371,8OM/OČ
0/0
30.04.2022 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA PWK slalom 3. 3/PZM 87.6067,4OM/OČ
0/0
30.04.2022 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA PWC slalom 2. 2/PZM 70.3943,2OM/OČ
0/0
17.04.2022 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh PWK slalom 2. 1/PZM 6.504,7OM
0
17.04.2022 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh PWC slalom 1.   OM
0
16.04.2022 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh PWK slalom 2. 1/PZM 4.603,0OM
0
16.04.2022 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh PWC slalom 1.   OM
0
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. PWK slalom 9. 4/PZM 24.5019,8OM
0
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. PWC slalom 3. 3/PZM 38.3028,7OM
0
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. PWK slalom 4. 3/PZM 18.1013,9OM
0
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. PWC slalom 3. 3/PZM 38.7026,4OM
0
23.06.2021 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje loděnice SKUP v Olomouci C1M sjezd 16. 2/PZ 3551.997.400,0OM
0
23.06.2021 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje loděnice SKUP v Olomouci K1M sjezd 16. 2/PZ 3562.499.500,0OM
0
20.06.2021 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou PWK slalom 5. 5/PZM 15.4013,4
0
19.06.2021 Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou PWK slalom 10. 7/PZM 24.6020,9
0
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc PWK slalom 3. 3/PZM 23.3214,9OM
0
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc PWK slalom 12. 9/PZM 132.90100,7OM
0
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc PWK slalom 14. 11/PZM 179.70134,2OM
0
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem PWK slalom 12. 8/PZM 52.8051,9OM
0
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem PWK slalom 12. 8/PZM 44.7045,3OM
0
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota PWK slalom 9. 7/PZM 254.50241,2OM
0
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL PWK slalom 8. 6/PZM 334.90279,3OM
0
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc PWK slalom 16. 12/PZM 202.90147,3OM
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Basaraba AlbertSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 3   C1: 3   C2: K1: 3   C1:   C2: 10.10.23 aktualizace z registru ČSK
Basaraba AlbertSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 08.05.23 aktualizace z registru ČSK
Basaraba AlbertSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 26.04.23 aktualizace z registru ČSK
Basaraba AlbertSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 28.03.23 aktualizace z registru ČSK
  K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 14.02.23 aktualizace z registru ČSK
Basaraba AlbertSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 17.05.21 updated from RVP
Basaraba AlbertUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 08.04.21 updated from RVP
Basaraba AlbertUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 16.01.20 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|6619|0|N

rok 2024

Slalom: Oblastní žebříček Morava
13.C1M 2/2 22
28.K1M 2/2 34
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
28.C1M 4/4 2
25.K1M 4/4 39

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
223.C1M 5/8 29
393.K1M 5/8 77
Slalom: Oblastní žebříček Morava
31.C1M 5/15 40
9.C2X
Hanušová Johanka
3/3 5
65.K1M 5/15 77
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/5 0
58.K1M 5/9 19

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 PWC 4/4 0
 PWK 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
 C2M
Kafka Martin
1/1 0
 C2M
Boxan Šimon
1/1 0
 PWC 5/15 0
 PWK 5/15 0

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 PWK 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 PWC 2/2 0
 PWK 3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 1/1 0
 K1M 1/1 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 PWK 5/7 0

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202320222021
C1M223--
K1M393--
PWC-1-
PWK-1010

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2023
C1M127
K1M198

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20242023202220212020
C1M133189--
K1M2865---
C2X-9---
C2M--36--
PWC--16-
PWK--239

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202420232021
C1M285839
K1M255857
Fotky nenalezeny.
0|6619|0|N

rok 2024

Slalom: Oblastní žebříček Morava
13.C1M 2/2 22
28.K1M 2/2 34
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
28.C1M 4/4 2
25.K1M 4/4 39

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
223.C1M 5/8 29
393.K1M 5/8 77
Slalom: Oblastní žebříček Morava
31.C1M 5/15 40
9.C2X
Hanušová Johanka
3/3 5
65.K1M 5/15 77
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/5 0
58.K1M 5/9 19

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 PWC 4/4 0
 PWK 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
 C2M
Kafka Martin
1/1 0
 C2M
Boxan Šimon
1/1 0
 PWC 5/15 0
 PWK 5/15 0

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 PWK 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 PWC 2/2 0
 PWK 3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 1/1 0
 K1M 1/1 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 PWK 5/7 0

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202320222021
C1M223--
K1M393--
PWC-1-
PWK-1010

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2023
C1M127
K1M198

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20242023202220212020
C1M133189--
K1M2865---
C2X-9---
C2M--36--
PWC--16-
PWK--239

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202420232021
C1M285839
K1M255857

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
20 20 5 15 10   70
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody22.512.0181
PWK5.83.0224
C1M32.325.01319
K1M53.741.03119
PWC1.41.0114
C2X6.08.083
C2M8.04.042
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody1316,01012,356,22834,681
PWK28,3833,3312,51354,224
C1M00,000,000,000,019
K1M00,000,000,000,019
PWC1178,617,1214,314100,014
C2X00,0133,300,0133,33
C2M00,000,000,000,02
Celkem1316,01012,356,22834,681
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody161402825138,1
PWK4720344324,3
C1M3899626410,5
K1M3860616615,8
PWC282741013,6
C2X636600,0
C2M4822100,0
Celkem161402825138,1
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1M

Basaraba Albertsl 127
09.09.23
sl 109
05.08.23
pořadí33.80.
odstup % *)40,438,1
% poražených soupeřů *)33,321,8
pořadí2023celkem
průměr56.556.5
medián3333
modus3333
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze % *)39,339,3
průměrné % poražených soupeřů *)27,627,6
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd2
50,0%
2
50,0%

Kategorie K1M

Basaraba Albertsl 127
09.09.23
sl 109
05.08.23
pořadí59.132.
odstup % *)45,844,7
% poražených soupeřů *)22,723,4
pořadí2023celkem
průměr95.595.5
medián5959
modus5959
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze % *)45,245,2
průměrné % poražených soupeřů *)23,123,1
počet jízd44
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
čistých jízd2
50,0%
2
50,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Basaraba Albertsl 112
13.08.23
sl 111
12.08.23
sl 110
06.08.23
sl 109
05.08.23
sl 62
21.05.23
sl 61
20.05.23
sl 33
23.04.23
sl 32
22.04.23
pořadí40.39.88.80.42.32.35.37.
odstup %62,374,653,338,139,037,495,3245,2
% poražených soupeřů17,022,411,221,819,639,210,55,3
pořadí2023celkem
průměr49.149.1
medián3939
modus3232
počet závodů88
průměrný odstup od vítěze %80,680,6
průměrné % poražených soupeřů18,418,4
počet jízd1616
lepší 1. jízda1
12,5%
1
12,5%
čistých jízd3
18,8%
3
18,8%

Kategorie K1M

Basaraba Albertsl 112
13.08.23
sl 111
12.08.23
sl 110
06.08.23
sl 109
05.08.23
sl 62
21.05.23
sl 61
20.05.23
sl 33
23.04.23
sl 32
22.04.23
pořadí36.80.124.132.54.41.62.57.
odstup %30,7110,047,144,737,627,768,351,4
% poražených soupeřů60,711,226,323,443,657,420,830,0
pořadí2023celkem
průměr73.373.3
medián5757
modus3636
počet závodů88
průměrný odstup od vítěze %52,252,2
průměrné % poražených soupeřů34,234,2
počet jízd1616
lepší 1. jízda4
50,0%
4
50,0%
čistých jízd4
25,0%
4
25,0%

Kategorie PWK

Basaraba Albertsl 87
20.06.21
sl 86
19.06.21
pořadí5.10.
odstup %13,420,9
% poražených soupeřů77,850,0
pořadí2021celkem
průměr7.57.5
medián55
modus55
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %17,217,2
průměrné % poražených soupeřů63,963,9
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Basaraba Albertsl 35
21.04.24
sl 34
20.04.24
sl 141
01.10.23
sl 140
30.09.23
sl 112
13.08.23
sl 111
12.08.23
sl 72
11.06.23
sl 71
10.06.23
sl 62
21.05.23
sl 61
20.05.23
sl 60
17.05.23
sl 57
14.05.23
sl 56
13.05.23
sl 40
30.04.23
sl 38
29.04.23
sl 33
23.04.23
sl 32
22.04.23
pořadí15.13.25.35.40.39.20.25.42.32.22.13.17.15.20.35.37.
odstup %18,524,828,837,462,374,653,087,339,037,451,125,231,344,653,495,3245,2
% poražených soupeřů46,253,836,815,017,022,420,84,019,639,219,245,527,333,313,610,55,3
pořadí20232024celkem
průměr27.814.026.2
medián251325
modus201313
počet závodů15217
průměrný odstup od vítěze %64,421,759,4
průměrné % poražených soupeřů22,050,025,3
počet jízd30434
lepší 1. jízda5
33,3%
2
100,0%
7
41,2%
čistých jízd2
6,7%
0
0,0%
2
5,9%

Kategorie C2M

Basaraba Albertsl 132
25.09.22
sl 50
11.05.22
pořadí12.4.
odstup %73,654,9
% poražených soupeřů15,4---
pořadí2022celkem
průměr8.08.0
medián44
modus44
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %64,364,3
průměrné % poražených soupeřů7,77,7
počet jízd44
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2X

Basaraba Albertsl 141
01.10.23
sl 140
30.09.23
sl 60
17.05.23
pořadí8.8.2.
odstup %30,324,618,2
% poražených soupeřů50,050,066,7
pořadí2023celkem
průměr6.06.0
medián88
modus88
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %24,424,4
průměrné % poražených soupeřů55,655,6
počet jízd66
lepší 1. jízda2
66,7%
2
66,7%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Basaraba Albertsl 35
21.04.24
sl 34
20.04.24
sl 141
01.10.23
sl 140
30.09.23
sl 112
13.08.23
sl 111
12.08.23
sl 72
11.06.23
sl 71
10.06.23
sl 62
21.05.23
sl 61
20.05.23
sl 60
17.05.23
sl 57
14.05.23
sl 56
13.05.23
sl 40
30.04.23
sl 38
29.04.23
sl 33
23.04.23
sl 32
22.04.23
pořadí26.31.69.63.36.80.33.38.54.41.44.31.28.35.36.62.57.
odstup %27,526,234,627,730,7110,045,570,637,627,759,340,938,154,145,568,351,4
% poražených soupeřů46,842,323,631,960,711,237,327,543,657,415,725,032,524,420,520,830,0
pořadí20232024celkem
průměr47.128.544.9
medián412638
modus362631
počet závodů15217
průměrný odstup od vítěze %49,526,846,8
průměrné % poražených soupeřů30,844,632,4
počet jízd30434
lepší 1. jízda5
33,3%
2
100,0%
7
41,2%
čistých jízd3
10,0%
0
0,0%
3
8,8%

Kategorie PWC

Basaraba Albertsl 132
25.09.22
sl 131
24.09.22
sl 86
02.07.22
sl 77
19.06.22
sl 76
18.06.22
sl 71
12.06.22
sl 70
11.06.22
sl 55
15.05.22
sl 54
14.05.22
sl 50
11.05.22
sl 34
17.04.22
sl 32
16.04.22
sl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
pořadí1.2.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.3.3.
odstup %0,02,80,00,00,00,00,00,00,00,00,00,028,726,4
% poražených soupeřů100,085,7100,0100,0100,0100,0100,0---------------50,050,0
pořadí20212022celkem
průměr3.01.11.4
medián311
modus311
počet závodů21214
průměrný odstup od vítěze %27,50,24,1
průměrné % poražených soupeřů50,057,156,1
počet jízd42428
lepší 1. jízda1
50,0%
4
33,3%
5
35,7%
čistých jízd0
0,0%
1
4,2%
1
3,6%

Kategorie PWK

Basaraba Albertsl 132
25.09.22
sl 131
24.09.22
sl 86
02.07.22
sl 77
19.06.22
sl 76
18.06.22
sl 71
12.06.22
sl 70
11.06.22
sl 55
15.05.22
sl 54
14.05.22
sl 50
11.05.22
sl 34
17.04.22
sl 32
16.04.22
sl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 75
08.06.21
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 93
20.09.20
sl 92
19.09.20
sl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 43
27.05.20
pořadí1.1.2.2.2.2.3.3.2.2.2.2.9.4.3.12.14.12.12.9.8.16.
odstup %0,00,04,714,25,72,57,48,50,610,44,73,019,813,914,9100,7134,251,945,3241,2279,3147,3
% poražených soupeřů100,0100,085,775,075,092,985,783,391,793,885,785,757,984,281,847,631,68,38,311,122,231,8
pořadí202020212022celkem
průměr11.95.32.05.6
medián12423
modus12322
počet závodů731222
průměrný odstup od vítěze %142,816,25,150,5
průměrné % poražených soupeřů23,074,687,965,4
počet jízd1462444
lepší 1. jízda4
57,1%
1
33,3%
5
41,7%
10
45,5%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
2
8,3%
2
4,5%

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1M

Basaraba Albertsj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
pořadí27.38.
odstup %41,344,0
% poražených soupeřů------
pořadí2023celkem
průměr32.532.5
medián2727
modus2727
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %42,642,6
průměrné % poražených soupeřů0,00,0

Kategorie K1M

Basaraba Albertsj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
pořadí52.57.
odstup %39,449,6
% poražených soupeřů25,017,6
pořadí2023celkem
průměr54.554.5
medián5252
modus5252
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %44,544,5
průměrné % poražených soupeřů21,321,3

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Basaraba Albertsj 122
02.09.23
sj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
pořadí19.27.38.
odstup %32,941,344,0
% poražených soupeřů---------
pořadí2023celkem
průměr28.028.0
medián2727
modus1919
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %39,439,4
průměrné % poražených soupeřů0,00,0

Kategorie K1M

Basaraba Albertsj 122
02.09.23
sj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
pořadí29.52.57.
odstup %27,639,449,6
% poražených soupeřů20,025,017,6
pořadí2023celkem
průměr46.046.0
medián5252
modus2929
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %38,938,9
průměrné % poražených soupeřů20,920,9

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Basaraba Albertsj 17
07.04.24
sj 16
07.04.24/2
sj 14
06.04.24
sj 122
02.09.23
sj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
pořadí13.19.20.19.27.38.
odstup %22,733,128,632,941,344,0
% poražených soupeřů20,05,35,0---------
pořadí20232024celkem
průměr28.017.322.7
medián271919
modus191319
počet závodů336
průměrný odstup od vítěze %39,428,133,7
průměrné % poražených soupeřů0,010,15,1

Kategorie K1M

Basaraba Albertsj 17
07.04.24
sj 16
07.04.24/2
sj 15
06.04.24
sj 14
06.04.24/2
sj 122
02.09.23
sj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
sj 11
26.03.23
sj 10
26.03.23/2
sj 9
25.03.23
sj 8
25.03.23/2
pořadí16.18.21.20.29.52.57.36.40.39.37.
odstup %29,531,932,433,527,639,449,636,843,742,639,9
% poražených soupeřů46,439,331,034,520,025,017,620,515,29,514,3
pořadí20232024celkem
průměr41.418.833.2
medián391836
modus291616
počet závodů7411
průměrný odstup od vítěze %40,031,937,0
průměrné % poražených soupeřů17,437,824,8

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Basaraba Albertsp 124
01.09.23
sp 34
26.04.23
pořadí19.12.
odstup %38,657,2
% poražených soupeřů5,38,3
pořadí2023celkem
průměr15.515.5
medián1212
modus1212
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %47,947,9
průměrné % poražených soupeřů6,86,8

Kategorie K1M

Basaraba Albertsp 124
01.09.23
sp 34
26.04.23
pořadí30.17.
odstup %28,955,1
% poražených soupeřů23,730,4
pořadí2023celkem
průměr23.523.5
medián1717
modus1717
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %42,042,0
průměrné % poražených soupeřů27,127,1
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále