Břečka Jan, 1958

SK Veselí nad Moravou
výkonnostní třídy  slalom K1: 3+   C1: -   C2: -  sjezd K1: -   C1: 2   C2: -
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu
K1M 72. 3/VSBŘEČKA Jan 1958 3+ SKVeselí 102.00 4 103.60 0 103.6030.70/42,123
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu
K1M 79. 3/VSBŘEČKA Jan 1958 3+ SKVeselí 106.20 2 106.40 6 108.2034.80/47,425
12.08.2018 Slalom ve Veselí n.M.
K1M 15. 1/VSBŘEČKA Jan 1958 3 SKVeselí 98.20 2 102.00 0 100.2021.10/26,719
11.08.2018 Slalom ve Veselí n.M.
K1M 14. 2/VSBŘEČKA Jan 1958 3 SKVeselí 102.30 0 104.00 0 102.3019.30/23,326
15.07.2018 Slalom v Brně
K1M 13. 2/VSBŘEČKA Jan 1958 3 SKVeselí 119.60 4 115.70 0 115.7021.40/22,713
14.07.2018 Slalom v Brně + KP Jihomoravského kraje
K1M 13. 2/VSBŘEČKA Jan 1958 3 SKVeselí 131.50 52 118.70 2 120.7026.70/28,414
13.05.2018 Slalom v Ostravě
K1M 24. 1/VSBŘEČKA Jan 1958 3 SKVeselí 129.50 2 128.50 0 128.5024.90/24,022
12.05.2018 Slalom v Ostravě
K1M 26. 1/VSBŘEČKA Jan 1958 3 SKVeselí 120.90 4 123.00 2 124.9028.80/30,018
06.05.2018 Slalom v Zábřehu
K1M 42. 3/VSBŘEČKA Jan 1958 SKVeselí 133.50 0 130.70 0 130.7033.70/34,719
05.05.2018 Slalom v Zábřehu
K1M 44. 2/VSBŘEČKA Jan 1958 SKVeselí 135.40 4 144.00 56 139.4043.70/45,714
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C1M 8. 1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí - - - - 18:04,50166.00/18,18
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C1M 10. 1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí - - - - 20:48,40188.20/17,86
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C1M 8. 1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí - - - - 18:07,60155.30/16,79
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C1M 8. 1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí - - - - 21:01,90175.40/16,110
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C1M 11. 1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí - - - - 14:40,60144.00/19,58
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C1M 11. 1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí - - - - 11:13,0091.70/15,88
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C1M 9. 1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí - - - - 14:27,90121.30/16,213
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C1M 9. 1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí - - - - 11:10,4090.70/15,60
17.03.2018 Sjezd na Svitavě - přebor Jm Kraje viz. závod č. 1
C1M 3.  BŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí - - - - 12:50,30121.30/18,74
17.03.2018 Sjezd na Svitavě- přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno
C1M 3.  BŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí - - - - 15:04,00121.60/15,54
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
C1M 22. 1/VSBŘEČKA Jan 1958 3+ SKVeselí 123.60 0 126.30 0 123.6022.30/22,015
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
C1M 22. 1/VSBŘEČKA Jan 1958 3+ SKVeselí 121.20 2 121.90 2 123.2018.00/17,115
13.08.2017 Slalom v Brně viz. závod č. 115
C1M 5. 1/VSBŘEČKA Jan 1958 3+ SKVeselí 109.50 0 108.40 2 109.5012.70/13,16
12.08.2017 Slalom v Brně Řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL
C1M 7. 1/VSBŘEČKA Jan 1958 3+ SKVeselí 118.00 4 117.50 4 121.5020.20/19,95
25.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem
C1M 2. 1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí 01:00,97 - 01:04,38 - 01:04,383.46/5,72
25.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem
C1M 5. 1/VSBŘEČKA Jan 1958 3+ SKVeselí 100.33 0 100.09 0 100.0912.48/14,25
24.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem
C1M 1. 1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí 01:02,28 - 01:01,90 - 01:01,90 6
24.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem
C1M 5. 1/VSBŘEČKA Jan 1958 3+ SKVeselí 1.00 999 99.03 0 99.0311.33/12,95
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C1M 21. 1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí - - - - 11:20,41127.29/23,015/0/3
C2M 16. 1/VSBŘEČKA Jan
MATULA Zdeněk
1958
1955
SKVeselí
Tesla Bo
- - - - 11:25,71140.24/25,725/0/1
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C1M    BŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí 00:00,00 - 00:00,00 - DNS 0/0/0
C2M    BŘEČKA Jan
MATULA Zdeněk
1958
1955
SKVeselí
Tesla Bo
00:00,00 - 00:00,00 - DNS 0/0/0
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin
C1M 5. 1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí - - - - 20:57,70148.30/13,49
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le
C1M 6. 1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí - - - - 17:53,10137.30/14,75
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post
C1M 7. 1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí - - - - 17:19,60183.50/21,43
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo
C1M 8. 1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí - - - - 20:23,40212.10/21,03
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
C1M 7.  BŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí - - - - 17:49,70198.20/22,73
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
C1M 13.  BŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí - - - - 17:49,60188.20/21,42
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
C1M 12.  BŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí - - - - 17:42,70172.20/19,34
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
C1M 12. 1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí - - - - 17:48,20193.60/22,14
18.03.2017 Sjezd na Svitavě + KP Jihomoravského kraje viz. závod č. 1
C1M 3. 1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí - - - - 14:48,70100.90/12,811
18.03.2017 Sjezd na Svitavě - přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno
C1M 3. 1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí - - - - 12:46,5083.90/12,311
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
C1M 25. 1/VSBŘEČKA Jan 1958 3 SKVeselí 138.20 0 139.70 0 138.2025.00/22,18
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
C1M 21. 1/VSBŘEČKA Jan 1958 3 SKVeselí 145.20 0 141.50 0 141.5021.40/17,814
26.06.2016 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou
C1M 4. 1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí 00:00,00 - 00:00,00 - 01:04,907.30/12,73
26.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou
C1M 9. 1/VSBŘEČKA Jan 1958 3 SKVeselí 110.00 0 103.80 2 105.8015.70/17,47
C2M    BŘEČKA Jan
BEDNÁREK Čestmír
1958
1961
SKVeselí
VS Desná
4.00 999 4.00 999 999.00 0
K1M    BŘEČKA Jan 1958 SKVeselí 4.00 999 4.00 999 999.00 0
25.06.2016 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou
C1M 5. 2/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí 00:00,00 - 00:00,00 - 01:11,009.00/14,52
25.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. + MČR veteránů řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou
C1M 11. 2/VSBŘEČKA Jan 1958 3 SKVeselí 115.00 0 114.00 0 114.0015.30/15,512
C2M 4. 2/VSBŘEČKA Jan
BEDNÁREK Čestmír
1958
1961
SKVeselí
VS Desná
125.40 4 137.10 10 129.406.90/5,66
K1M 38. 3/VSBŘEČKA Jan 1958 SKVeselí 113.30 0 113.00 2 113.3031.10/37,819
05.06.2016 Sprint v Kroměříži
C1M 1. 1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí 01:05,30 - 01:04,80 - 01:04,80 5
05.06.2016 Slalom v Kroměříži
C1M 2. 1/VSBŘEČKA Jan 1958 3 SKVeselí 105.80 2 103.90 0 103.9011.40/12,36
04.06.2016 Sprint v Kroměříži
C1M 1. 1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí 01:05,30 - 01:04,40 - 01:04,40 5
04.06.2016 Slalom v Kroměříži
C1M 3. 1/VSBŘEČKA Jan 1958 3 SKVeselí 125.10 2 134.20 2 127.109.30/7,95
08.05.2016 Klasický sjezd na Kamenici + MČR veteránů řeka Kamenice a Jizera v úseku Jesenný - tábořiště Paraplíčko. V případě nízkého vodního stavu si po
C1M 4. 1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí - - - - 10:00,7048.40/8,84
C2M 4. 1/VSMATULA Zdeněk
BŘEČKA Jan
1955
1958
2 Tesla Bo
SKVeselí
- - - - 10:25,8029.20/4,95
07.05.2016 Klasický sjezd na Kamenici řeka Kamenice a Jizera v úseku Jesenný - tábořiště Paraplíčko. V případě nízkého vodního stavu si po
C1M 3. 1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí - - - - 10:10,3042.10/7,43
07.05.2016 Sprint na Paraplíčku řeka Jizera - peřej Paraplíčko
C1M 6. 2/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí - - - - 01:19,6012.30/18,30
C2M 1. 1/VSMATULA Zdeněk
BŘEČKA Jan
1955
1958
2 Tesla Bo
SKVeselí
- - - - 01:14,60 0
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C1M 7. 1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí - - - - 20:03,60162.80/15,66
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C1M 7. 1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí - - - - 17:06,00123.40/13,77
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C1M 7. 1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí - - - - 20:03,50152.20/14,57
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C1M 8. 1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí - - - - 17:31,70146.50/16,25
19.03.2016 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno
C1M 2. 1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí - - - - 16:35,2062.40/6,79
19.03.2016 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1
C1M 2. 1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí - - - - 16:31,9082.60/9,19
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně-Hutě
C1M 8. 1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí - - - - 21:20,10126.30/10,922
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici + MČR veteránů řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
C1M 9. 1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí - - - - 21:13,70113.90/9,822
C2M 10. 1/VSBŘEČKA Jan
MATULA Zdeněk
1958
1955
1 SKVeselí
Tesla Bo
- - - - 21:10,30136.10/12,05
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně-Hutě
C2M    BŘEČKA Jan
MATULA Zdeněk
1958
1955
1 SKVeselí
Tesla Bo
- - - - 00:00,00 0
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
C1M 17. 1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí 136.20 0 126.10 0 126.1016.10/14,618
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci
C1M 20. 1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí 132.80 4 130.80 0 130.8022.60/20,915
30.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu
C1M 3. 1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí 105.38 0 114.12 6 105.387.05/7,211
29.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu
C1M    BŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí 4.00 999 4.00 999 999.00 0
09.08.2015 Slalom v Brně viz. závod č 119
C1M 9. 1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí 125.90 0 121.60 0 121.6012.00/10,93
08.08.2015 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW1-2
C1M 13. 1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí 118.00 2 115.50 4 119.5023.60/24,62
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C1M 8. 1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí - - - - 19:16,50174.40/17,84
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C1M 10. 1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí - - - - 16:20,60125.40/14,75
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C1M 7. 1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí - - - - 19:38,50177.60/17,78
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C1M 8. 1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí - - - - 16:53,80163.00/19,27
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
C1M 12. 1/VSBŘEČKA Jan 1958 3 SKVeselí 125.65 6 125.11 2 127.1113.76/12,119
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
C1M 21. 1/VSBŘEČKA Jan 1958 3 SKVeselí 147.93 6 124.58 2 126.5820.08/18,916
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1M    BŘEČKA Jan 1958 3 SKVeselí 00:00,00 - 00:00,00 - 59:59,99 0/0/0
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné
C1M 30. 1/VSBŘEČKA Jan 1958 3 SKVeselí 00:00,00 - 01:09,76 - 01:09,7618.06/34,90/0/2
06.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
C1M 7. 1/VSBŘEČKA Jan 1958 3 SKVeselí 126.30 0 124.20 0 124.2015.60/14,47
05.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
C1M 7. 1/VSBŘEČKA Jan 1958 3 SKVeselí 131.90 0 134.70 0 131.9015.60/13,48
15.06.2014 Slalom v Ostravě řeka Ostravice v Ostravě Centru u Sýkorova mostu
C1M 2. 1/VSBŘEČKA Jan 1958 3 SKVeselí 131.70 0 130.40 0 130.401.40/1,14
14.06.2014 Slalom v Ostravě řeka Ostravice v Ostravě Centru u Sýkorova mostu
C1M 1. 1/VSBŘEČKA Jan 1958 3 SKVeselí 138.80 2 137.50 0 137.50 5
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice
C1M 24.  BŘEČKA Jan 1958 3 SKVeselí 01:39,32 - 01:38,60 - 01:38,6014.56/17,32/0/5
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz
C1M 18. 1/VSBŘEČKA Jan 1958 3 SKVeselí - - - - 20:29,61151.70/14,18/0/19
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most
C1M 5.  BŘEČKA Jan 1958 3 SKVeselí - - - - 14:21,2067.70/8,56
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou
C1M 5. 1/VSBŘEČKA Jan 1958 3 SKVeselí - - - - 21:02,7092.30/7,96
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou
C1M 5. 1/VSBŘEČKA Jan 1958 3 SKVeselí - - - - 20:46,1099.30/8,78
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most
C1M 6. 1/VSBŘEČKA Jan 1958 3 SKVeselí - - - - 14:17,4078.50/10,17
29.03.2014 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov- Babice, náhradní trať řeka Jihlava v úseku Stříbský Mlýn - Mor. Bránice
C1M 6. 1/VSBŘEČKA Jan 1958 3 SKVeselí - - - - 14:01,7074.00/9,614
29.03.2014 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1
C1M 6. 1/VSBŘEČKA Jan 1958 3 SKVeselí - - - - 14:07,3082.30/10,814
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce
C1M 24. 1/VSBŘEČKA Jan 1958 3 SKVeselí 117.90 4 120.30 4 121.9032.60/36,513
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce
C1M 27. 1/VSBŘEČKA Jan 1958 3 SKVeselí 119.05 2 122.60 2 121.0527.01/28,79
25.08.2013 10. Český pohár ve sprintu + MČR U23 USD České Vrbné
C1M 34. 1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí 01:32,05 - 01:19,11 - 01:19,1121.03/36,20
24.08.2013 9. Český pohár ve sprintu + MČR veteránů USD České Vrbné
C1M 37. 1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí 01:17,70 - 01:17,82 - 01:17,7019.87/34,40/0/1
C2M 15.  HOŘÍNEK Jaroslav
BŘEČKA Jan
1919
1963
1 Litovel
SKVeselí
01:08,94 - 01:04,43 - 01:04,437.98/14,10/0/0
04.08.2013 Slalom v Brně
C1M 10. 1/VSBŘEČKA Jan 1958 0 SKVeselí 111.40 2 113.90 2 113.4020.70/22,34
03.08.2013 Slalom v Brně
C1M 8. 1/VSBŘEČKA Jan 1958 0 SKVeselí 123.00 2 103.30 0 103.3014.00/15,77
23.06.2013 Slalom ve Veselí nad Moravou řeka Morava v prostoru silničního mostu
C1M 5. 1/VSBŘEČKA Jan 1958 0 SKVeselí 104.20 2 106.70 0 106.2013.40/14,40
22.06.2013 Sprint ve Veselí nad Moravou řeka Morava v prostoru silničního mostu
C1M 1. 1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí 00:56,40 - 00:55,80 - 00:55,80 4
22.06.2013 Slalom ve Veselí nad Moravou
C1M 7. 1/VSBŘEČKA Jan 1958 0 SKVeselí 108.20 2 107.30 4 110.2025.80/30,61
09.06.2013 Sjezd v Litovli řeka Morava,nad Litovlí
C1M 3. 1/VSB?E?KA Jan 1958 2 SKVeselí - - - - 10:43,3021.80/3,520
08.06.2013 Sjezd v Litovli řeka Morava,nad Litovlí.
C1M 4. 1/VSB?E?KA Jan 1958 2 SKVeselí - - - - 10:26,5023.40/3,916
08.06.2013 Sjezd v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu - individuální + MČR veteránů v dlouhém sjezdu řeka Morava,nad Litovlí
C1M 9. 1/VSB?E?KA Jan 1958 2 SKVeselí - - - - 10:28,2055.60/9,721
05.05.2013 Sprinty v Opavě + 2. ČP žáků ve sprintu USD Opava
C1M 1. 1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí 00:57,05 - 00:56,21 - 00:56,21 7
05.05.2013 Slalom v Opavě + 2. ČP žáků ve slalomu USD Opava
C1M    BŘEČKA Jan 1958 0 SKVeselí 0.00 999 0.00 999 999.00 0
04.05.2013 Sprinty v Opavě + 1. ČP žáků ve sprintu USD Opava
C1M 1. 1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí 01:01,01 - 00:57,42 - 00:57,42 10
04.05.2013 Slalom v Opavě + 1. ČP žáků ve slalomu KK Opava
C1M    BŘEČKA Jan 1958 SKVeselí 0.00 999 0.00 999 999.00 0
07.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.3, neděle řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C1M 6. 1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí - - - - 15:31,10116.60/14,36
06.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.1, sobota řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C1M 5. 1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí - - - - 15:34,90133.60/16,712
06.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.2, sobota řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov most
C1M 7. 1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí - - - - 22:40,20188.50/16,112
30.09.2012 Hanácký slalom - neděle, závod č.2 řeka Morava v Hynkově u Olomouce
C1M 9. 1/VBŘEČKA Jan 1958 3 SKVeselí 114.60 4 112.10 2 114.1018.40/19,217
29.09.2012 Hanácký slalom - sobota, závod č.1 řeka Morava v Hynkově u Olomouce
C1M 17. 2/VBŘEČKA Jan 1958 3 SKVeselí 113.90 2 110.30 2 112.3020.10/21,812
17.06.2012 VZ ve sjezdu na Loučné, 4.ČP žáků ve sjezdu řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov
C1M 15. 1/VBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí - - - - 12:06,10103.60/16,622
20.05.2012 VZ ve sprintu - neděle, závod č.2 řeka Morava ve Veselí nad Moravou
C1M 5.  BŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí 01:08,10 - 01:09,80 - 02:17,9018.30/15,39
20.05.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Morava ve Veselí nad Moravou
C1M 6. 3/VBŘEČKA Jan 1958 3 SKVeselí 135.80 52 117.00 0 117.0013.90/13,57
19.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Morava ve Veselí nad Moravou
C1M 4. 3/VBŘEČKA Jan 1958 3 SKVeselí 109.10 0 107.30 0 107.3014.20/15,39
19.05.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.1 řeka Morava ve Veselí nad Moravou
C1M 5.  BŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí 01:11,00 - 01:09,30 - 02:20,3020.60/17,210
13.05.2012 VZ ve sjezdu - neděle, 2.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov
C1M 1. 1/VBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí - - - - 21:01,50 18
13.05.2012 VZ ve sprintu - neděle Sázava, Morava, Postřelmov
C1M 3. 1/VBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí 02:04,20 - 02:04,20 - 04:08,4013.80/5,911
12.05.2012 VZ v klas.sjezdu - sobota Sázava, Morava, Postřelmov
C1M 2. 1/VBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí - - - - 20:36,705.80/0,511
12.05.2012 VZ ve sprintu - sobota, 1.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov
C1M 3. 1/VBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí 02:05,20 - 02:04,20 - 04:09,4012.70/5,410
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.3 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most
C1M 7. 1/VBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí - - - - 16:59,5063.50/6,62
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.4 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C1M 7. 1/VBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí - - - - 14:41,8057.00/6,93
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.2 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C1M 7. 2/VBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí - - - - 14:41,1059.30/7,29
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.1 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most
C1M 8. 2/VBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí - - - - 17:10,6075.10/7,94
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce
C1M 14. 2/VBŘEČKA Jan 1958 3 SKVeselí 125.10 2 129.10 0 127.1020.60/19,317
24.09.2011 Hanácký slalom - sobota řeka Morava v Hynkově u Olomouce
C1M 12. 2/VBŘEČKA Jan 1958 3 SKVeselí 125.80 2 120.40 0 120.4017.90/17,518
12.06.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most
C1M 6. 2/VBŘEČKA Jan 1958 3 SKVeselí 113.50 0 110.20 0 110.2017.50/18,910
11.06.2011 VZ ve slalomu - sobota řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most
C1M 6. 2/VBŘEČKA Jan 1958 3 SKVeselí 113.10 52 110.40 0 110.40 20.90/23,411
22.05.2011 10.ČP ve sjezdu - sprint řeka Moravice v Hradci nad Moravicí
C1M 20. 2/VBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí 02:09,32 - 02:09,67 - 04:18,9935.05/15,76/0/4
21.05.2011 9.ČP ve sjezdu - klasik, MČR dorostu v klas.sjezdu - individuální závod řeka Moravice v úseku Hradec nad Moravicí - Kylešovice
C1M 15. 2/VBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí - - - - 20:26,49144.18/13,312/0/4
25.09.2010-26.09.2010 Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
C1M
sobota 25.9.2010
18. 2/VBŘEČKA Jan 1958 3 SKVeselí 125.10 4 122.70 0 122.7019.40/18,8-
C1M
neděle 26.9.2010
13. 2/VBŘEČKA Jan 1958 3 SKVeselí 123.20 0 120.80 0 120.8015.00/14,2-
26.09.2009-27.09.2009 57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce
C1M
sobota
25. 2/VBŘEČKA Jan 1958 0 SKVeselí 134.90 0 132.30 2 134.3020.80/18,3-
C1M
neděle
20. 2/VBŘEČKA Jan 1958 0 SKVeselí 130.50 0 128.90 0 128.9014.40/12,6-
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Břečka JanSK Veselí nad Moravou K1:   C1:   C2: K1:   C1: 2   C2: 16.11.18 updated from RVP
Břečka JanSK Veselí nad Moravou K1: 3+   C1: 3+   C2: K1:   C1: 2   C2: 13.11.18 updated from RVP
Břečka JanSK Veselí nad Moravou K1: 3   C1: 3+   C2: K1:   C1: 2   C2: 13.08.18 updated from RVP
Břečka JanSK Veselí nad Moravou K1:   C1: 3+   C2: K1:   C1: 2   C2: 08.05.18 updated from RVP
Břečka JanSK Veselí nad Moravou K1:   C1: 3   C2: K1:   C1: 2   C2: 23.11.16 updated from RVP
Břečka JanSK Veselí nad Moravou K1:   C1: 2   C2: K1:   C1: 2   C2: 02.11.15 updated from RVP
Břečka JanSK Veselí nad Moravou K1:   C1: 3   C2: K1:   C1: 3   C2: 28.10.14 updated from RVP
Břečka JanSK Veselí nad Moravou K1:   C1: 3   C2: K1:   C1: 2   C2: 20.11.13 updated from RVP
Břečka JanSK Veselí nad Moravou K1:   C1:   C2: K1:   C1: 2   C2: 06.08.13 updated from RVP
Břečka JanSK Veselí nad Moravou K1:   C1: 3   C2: K1: 3   C1: 2   C2: 17.11.12 updated from RVP
Břečka JanSK Veselí nad Moravou K1:   C1: 3   C2: K1:   C1: 2   C2: 01.08.10 updated from RVP

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Morava
72.K1M 5/10 115
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
21.C1M 5/10 48

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Morava
31.C1M 5/6 46
Sjezd: Žebříček Český Pohár
57.C1M 2/2 15
42.C2M
Matula Zdeněk
2/2 25
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
 C2M
Matula Zdeněk
2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
23.C1M 5/14 42
34.C2M
Matula Zdeněk
2/2 1

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Morava
24.C1M 5/6 47
41.C2M
Bednárek Čestmír
2/2 6
143.K1M 2/2 19
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
46.C1M 3/3 7
40.C2M
Matula Zdeněk
2/2 5
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
8.C1M 5/10 38

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Morava
18.C1M 5/6 49
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
25.C1M 2/2 44
50.C2M
Matula Zdeněk
2/2 5
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
16.C1M 4/4 24

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Morava
17.C1M 5/6 55
Sjezd: Žebříček Český Pohár
33.C1M 4/4 10
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
12.C1M 5/10 62

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
31.C1M 5/8 34
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C1M 2/2 0
 C2M
Hořínek Jaroslav
1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
 C2M
Hořínek Jaroslav
1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
18.C1M 5/10 81
 C2M
Hořínek Jaroslav
1/1 0

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Morava
20.C1M 4/4 45
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
38.C1M 1/1 22
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
18.C1M 5/10 60

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Morava
20.C1M 4/4 56

Statistika výsledků

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Břečka Jansl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 116
13.08.17
sl 115
12.08.17
sl 88
25.06.17
sl 86
24.06.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 81
26.06.16
sl 79
25.06.16
sl 67
05.06.16
sl 65
04.06.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 134
30.08.15
sl 120
09.08.15
sl 119
08.08.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 86
06.07.14
sl 84
05.07.14
sl 66
15.06.14
sl 65
14.06.14
Hanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
Brno NE
04.08.13
Brno SO
03.08.13
sl.Veselí2
23.06.13
sl.Veselí
22.06.13
sl.Hanácké
30.09.12
sl.Hanácké
29.09.12
sl.VeselínM
20.05.12
sl.Veselí nM
19.05.12
řeka Morava
25.09.11
řeka Morava
24.09.11
řeka Morava
12.06.11
řeka Morava
11.06.11
Mlýnský náho
25.09.10
Mlýnský náho
25.09.10/2
řeka Morava
26.09.09
řeka Morava
26.09.09/2
pořadí22.22.5.7.5.5.25.21.9.11.2.3.17.20.3.9.13.12.21.7.7.2.1.24.27.10.8.5.7.9.17.6.4.14.12.6.6.13.18.20.25.
odstup %22,017,113,119,914,212,922,117,817,415,512,37,914,620,97,210,924,612,118,914,413,41,10,036,528,722,315,714,430,619,221,813,515,319,317,518,923,414,218,812,618,3
% poražených soupeřů51,250,060,045,550,055,633,347,450,058,385,771,459,051,380,027,325,066,748,760,062,583,3100,046,535,043,858,8---25,070,446,768,880,063,968,668,870,667,659,552,547,8
pořadí200920102011201220132014201520162017celkem
průměr22.515.59.59.013.58.312.411.811.011.7
medián2013668713959
modus201364573255
počet závodů22446656641
průměrný odstup od vítěze %15,516,519,817,424,710,015,715,516,616,9
průměrné % poražených soupeřů50,263,668,066,534,970,248,557,752,156,0
počet jízd4488121210121181
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
1
25,0%
0
0,0%
5
83,3%
1
16,7%
1
20,0%
2
33,3%
3
50,0%
13
31,7%
čistých jízd3
75,0%
3
75,0%
5
62,5%
3
37,5%
2
16,7%
7
58,3%
6
60,0%
8
66,7%
5
45,5%
42
51,9%

Kategorie K1M

Břečka Jansl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 109
12.08.18
sl 107
11.08.18
sl 95
15.07.18
sl 94
14.07.18
sl 51
13.05.18
sl 50
12.05.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
sl 79
25.06.16
pořadí72.79.15.14.13.13.24.26.42.44.38.
odstup %42,147,426,723,322,728,424,030,034,745,737,8
% poražených soupeřů30,429,763,270,557,157,156,650,044,635,841,3
pořadí20162018celkem
průměr38.034.234.5
medián382426
modus381313
počet závodů11011
průměrný odstup od vítěze %37,832,533,0
průměrné % poražených soupeřů41,349,548,8
počet jízd22022
lepší 1. jízda1
100,0%
5
50,0%
6
54,5%
čistých jízd1
50,0%
8
40,0%
9
40,9%

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Břečka Jansl 34
03.05.14
řeka Moravic
21.05.11
pořadí18.15.
odstup %14,113,3
% poražených soupeřů45,230,0
pořadí20112014celkem
průměr15.018.016.5
medián151815
modus151815
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %13,314,113,7
průměrné % poražených soupeřů30,045,237,6

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Břečka Jansj 41
30.04.17
sj 39
08.05.16
sj 38
07.05.16
sj 37
07.05.16/2
sj 164
17.10.15
sj 163
17.10.15/2
sl 34
03.05.14
sj.V.Mýto
17.06.12
řeka Moravic
21.05.11
pořadí21.4.6.3.9.8.18.15.15.
odstup %23,08,818,37,49,810,914,116,613,3
% poražených soupeřů23,162,5---60,068,069,645,264,130,0
pořadí201120122014201520162017celkem
průměr15.015.018.08.54.321.011.0
medián15151884219
modus151518832115
počet závodů1112319
průměrný odstup od vítěze %13,316,614,110,411,523,013,6
průměrné % poražených soupeřů30,064,145,268,840,823,146,9

Kategorie C2M

Břečka Jansj 41
30.04.17
sj 39
08.05.16
sj 38
07.05.16
sj 164
17.10.15
pořadí16.4.1.10.
odstup %25,74,90,012,0
% poražených soupeřů6,325,0100,043,8
pořadí201520162017celkem
průměr10.02.516.07.8
medián101164
modus101161
počet závodů1214
průměrný odstup od vítěze %12,02,425,710,7
průměrné % poražených soupeřů43,862,56,343,8

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Břečka Jansj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sj 1
17.03.18
sj 2
17.03.18/2
sj 41
30.04.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 8
26.03.17
sj 7
26.03.17/2
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
sj 2
18.03.17
sj 1
18.03.17/2
sj 11
10.04.16
sj 10
10.04.16/2
sj 9
09.04.16
sj 8
09.04.16/2
sj 2
19.03.16
sl 1
19.03.16/2
sj 13
12.04.15
sj 12
12.04.15/2
sj 11
11.04.15
sj 10
11.04.15/2
sl 34
03.05.14
sj 11
13.04.14
sj 10
13.04.14/2
sj 9
12.04.14
sj 8
12.04.14/2
sl 3
29.03.14
sj 2
29.03.14/2
sj.Litovel2
09.06.13
sj.Litovel M
08.06.13
sj.Litovel
08.06.13/2
sj.Hanuš.3
07.04.13
sj.Hanuš.2
06.04.13
sj.Hanuš.1
06.04.13/2
sj.Zábřeh
13.05.12
sj.Zábřeh
12.05.12
Hanušovice
25.03.12
Hanušovice
25.03.12/2
Hanušovice
24.03.12
Hanušovice
24.03.12/2
řeka Moravic
21.05.11
pořadí10.8.8.8.11.11.9.9.3.3.21.6.5.8.7.7.13.12.12.3.3.7.7.8.7.2.2.10.8.8.7.18.5.5.5.6.6.6.3.9.4.6.7.5.1.2.7.7.7.8.15.
odstup %17,818,116,116,715,819,515,616,215,518,723,014,713,421,021,422,721,422,119,312,312,813,715,616,214,59,16,714,717,819,217,714,17,98,58,710,110,89,63,59,73,914,316,116,70,00,56,96,67,27,913,3
% poražených soupeřů50,061,163,261,137,537,542,946,7------23,144,455,622,225,025,014,331,326,771,471,450,033,350,045,575,075,035,736,453,350,045,263,666,771,466,761,561,587,570,470,016,733,342,9100,085,733,325,040,022,230,0
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr15.05.35.77.38.35.58.88.07.4
medián1575687787
modus1573587387
počet závodů166746111051
průměrný odstup od vítěze %13,34,810,79,917,312,618,617,013,6
průměrné % poražených soupeřů30,051,053,562,443,954,837,340,047,2

Český pohár sprint

Kategorie C1M

Břečka Jansj 117
23.08.14
sl 36
04.05.14
sp.Č.Vrb10ČP
25.08.13
sp.Č.Vrb 9ČP
24.08.13
řeka Moravic
22.05.11
pořadí30.24.34.37.20.
odstup %34,917,336,234,415,7
% poražených soupeřů14,732,410,810,026,9
pořadí201120132014celkem
průměr20.035.527.029.0
medián20342430
modus20342420
počet závodů1225
průměrný odstup od vítěze %15,735,326,127,7
průměrné % poražených soupeřů26,910,423,619,0

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Břečka Jansj 117
23.08.14
sl 36
04.05.14
řeka Moravic
22.05.11
pořadí30.24.20.
odstup %34,917,315,7
% poražených soupeřů14,732,426,9
pořadí20112014celkem
průměr20.027.024.7
medián202424
modus202420
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %15,726,122,6
průměrné % poražených soupeřů26,923,624,7

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Břečka Jansj 89
25.06.17
sj 87
24.06.17
sj 82
26.06.16
sj 80
25.06.16
sj 68
05.06.16
sj 66
04.06.16
sj 117
23.08.14
sl 36
04.05.14
sp.Veselí
22.06.13
sp.Opava2
05.05.13
sp.Opava1
04.05.13
sp.VeselínM
20.05.12
sp.VeselínM
19.05.12
sp.Zábřeh
13.05.12
sp.Zábřeh
12.05.12
řeka Moravic
22.05.11
pořadí2.1.4.5.1.1.30.24.1.1.1.5.5.3.3.20.
odstup %5,70,012,714,50,00,034,917,30,00,00,015,317,25,95,415,7
% poražených soupeřů66,7100,057,142,9100,0100,014,732,4---100,0100,063,663,675,081,826,9
pořadí201120122013201420162017celkem
průměr20.04.01.027.02.81.56.7
medián203124113
modus203124111
počet závodů14324216
průměrný odstup od vítěze %15,710,90,026,16,82,89,0
průměrné % poražených soupeřů26,971,066,723,675,083,464,0