Břečka Jan, 1958

SK Veselí nad Moravouregistrační číslo: 133002
výkonnostní třídy  slalom K1: 3   C1: -   C2: -  sjezd K1: -   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 62. 3/VS 31.9037,0OM
14
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 54. 3/VS 31.3035,9OM
24
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom     OM
0
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom     OM
0
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota K1M slalom 50. 3/VS 32.4042,1OM
15
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL K1M slalom 52. 3/VS 47.5056,3OM
13
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 62. 3/VS 38.2039,3OM
31
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 64. 2/VS 44.3043,6OM
37
04.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1M slalom 8. 1/VS 23.5028,1OM
9
04.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 29. 1/VS 25.9033,0OM
21
03.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1M slalom 4. 1/VS 9.409,9OM
14
03.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 20. 1/VS 20.1024,8OM
30
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži K1M slalom 33. 2/VS 31.6036,2OM
32
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži K1M slalom 29. 2/VS 31.3034,4OM
37
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 8. 1/VS 175.1017,3OM
24
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština C1M sjezd 8. 1/VS 139.7015,8OM
20
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština C1M sjezd 11. 1/VS 157.3015,5OM
20
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština C1M sjezd 11. 1/VS 141.6016,3OM
20
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 9. 1/VS 145.0016,8OM
11
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 13. 1/VS 182.0018,4OM
7
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 14. 1/VS 198.1019,7OM
20
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 14. 1/VS 161.2018,6OM
12
16.03.2019 Sjezd na Svitavě - přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno C1M sjezd 2.   10.901,5OM
4
16.03.2019 Sjezd na Svitavě - krajský přebor viz. závod č. 1 C1M sjezd 3.   30.903,6OM
4
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1M slalom 72. 3/VS 30.7042,1OM
23
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1M slalom 79. 3/VS 34.8047,4OM
25
12.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. K1M slalom 15. 1/VS 21.1026,7OM
19
11.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. K1M slalom 14. 2/VS 19.3023,3OM
26
15.07.2018 Slalom v Brně K1M slalom 13. 2/VS 21.4022,7OM
13
14.07.2018 Slalom v Brně + KP Jihomoravského kraje K1M slalom 13. 2/VS 26.7028,4OM
14
13.05.2018 Slalom v Ostravě K1M slalom 24. 1/VS 24.9024,0OM
22
12.05.2018 Slalom v Ostravě K1M slalom 26. 1/VS 28.8030,0OM
18
06.05.2018 Slalom v Zábřehu K1M slalom 42. 3/VS 33.7034,7OM
19
05.05.2018 Slalom v Zábřehu K1M slalom 44. 2/VS 43.7045,7OM
14
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 8. 1/VS 166.0018,1OM
8
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 10. 1/VS 188.2017,8OM
6
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 8. 1/VS 155.3016,7OM
9
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 8. 1/VS 175.4016,1OM
10
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 11. 1/VS 144.0019,5OM
8
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 11. 1/VS 91.7015,8OM
8
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 9. 1/VS 121.3016,2OM
13
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 9. 1/VS 90.7015,6OM
0
17.03.2018 Sjezd na Svitavě - přebor Jm Kraje viz. závod č. 1 C1M sjezd 3.   121.3018,7OM
4
17.03.2018 Sjezd na Svitavě- přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno C1M sjezd 3.   121.6015,5OM
4
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1M slalom 22. 1/VS 22.3022,0OM
15
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1M slalom 22. 1/VS 18.0017,1OM
15
13.08.2017 Slalom v Brně viz. závod č. 115 C1M slalom 5. 1/VS 12.7013,1OM
6
12.08.2017 Slalom v Brně Řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL C1M slalom 7. 1/VS 20.2019,9OM
5
25.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1M sjezd 2. 1/VS 3.465,7OM
2
25.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem C1M slalom 5. 1/VS 12.4814,2OM
5
24.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1M sjezd 1. 1/VS OM
6
24.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem C1M slalom 5. 1/VS 11.3312,9OM
5
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 21. 1/VS 127.2923,0ČP/OČ/OM
15/0/3
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
MATULA Zdeněk
16. 1/VS 140.2425,7ČP/OČ/OM
25/0/1
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
MATULA Zdeněk
    ČP/OČ/OM
0/0/0
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin C1M sjezd 5. 1/VS 148.3013,4OM
9
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le C1M sjezd 6. 1/VS 137.3014,7OM
5
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post C1M sjezd 7. 1/VS 183.5021,4OM
3
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo C1M sjezd 8. 1/VS 212.1021,0OM
3
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C1M sjezd 7.   198.2022,7OM
3
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C1M sjezd 13.   188.2021,4OM
2
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C1M sjezd 12.   172.2019,3OM
4
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C1M sjezd 12. 1/VS 193.6022,1OM
4
18.03.2017 Sjezd na Svitavě + KP Jihomoravského kraje viz. závod č. 1 C1M sjezd 3. 1/VS 100.9012,8OM
11
18.03.2017 Sjezd na Svitavě - přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno C1M sjezd 3. 1/VS 83.9012,3OM
11
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1M slalom 25. 1/VS 25.0022,1OM
8
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1M slalom 21. 1/VS 21.4017,8OM
14
26.06.2016 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou C1M sjezd 4. 1/VS 7.3012,7OM
3
26.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou C1M slalom 9. 1/VS 15.7017,4OM
7
26.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou C2M slalom
BEDNÁREK Čestmír
    OM
0
26.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1M slalom     OM
0
25.06.2016 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou C1M sjezd 5. 2/VS 9.0014,5OM
2
25.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. + MČR veteránů řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou C1M slalom 11. 2/VS 15.3015,5OM
12
25.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. + MČR veteránů řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou C2M slalom
BEDNÁREK Čestmír
4. 2/VS 6.905,6OM
6
25.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. + MČR veteránů řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1M slalom 38. 3/VS 31.1037,8OM
19
05.06.2016 Sprint v Kroměříži C1M sjezd 1. 1/VS OM
5
05.06.2016 Slalom v Kroměříži C1M slalom 2. 1/VS 11.4012,3OM
6
04.06.2016 Sprint v Kroměříži C1M sjezd 1. 1/VS OM
5
04.06.2016 Slalom v Kroměříži C1M slalom 3. 1/VS 9.307,9OM
5
08.05.2016 Klasický sjezd na Kamenici + MČR veteránů řeka Kamenice a Jizera v úseku Jesenný - tábořiště Paraplíčko. V případě nízkého vodního stavu si po C1M sjezd 4. 1/VS 48.408,8
4
08.05.2016 Klasický sjezd na Kamenici + MČR veteránů řeka Kamenice a Jizera v úseku Jesenný - tábořiště Paraplíčko. V případě nízkého vodního stavu si po C2M sjezd
MATULA Zdeněk
4. 1/VS 29.204,9
5
07.05.2016 Klasický sjezd na Kamenici řeka Kamenice a Jizera v úseku Jesenný - tábořiště Paraplíčko. V případě nízkého vodního stavu si po C1M sjezd 3. 1/VS 42.107,4
3
07.05.2016 Sprint na Paraplíčku řeka Jizera - peřej Paraplíčko C1M sjezd 6. 2/VS 12.3018,3
0
07.05.2016 Sprint na Paraplíčku řeka Jizera - peřej Paraplíčko C2M sjezd
MATULA Zdeněk
1. 1/VS
0
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 7. 1/VS 162.8015,6OM
6
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 7. 1/VS 123.4013,7OM
7
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 7. 1/VS 152.2014,5OM
7
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 8. 1/VS 146.5016,2OM
5
19.03.2016 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno C1M sjezd 2. 1/VS 62.406,7OM
9
19.03.2016 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 C1M sjezd 2. 1/VS 82.609,1OM
9
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně-Hutě C1M sjezd 8. 1/VS 126.3010,9
22
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici + MČR veteránů řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě C1M sjezd 9. 1/VS 113.909,8
22
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici + MČR veteránů řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě C2M sjezd
MATULA Zdeněk
10. 1/VS 136.1012,0
5
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně-Hutě C2M sjezd
MATULA Zdeněk
   
0
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 17. 1/VS 16.1014,6OM
18
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci C1M slalom 20. 1/VS 22.6020,9OM
15
30.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu C1M slalom 3. 1/VS 7.057,2OM
11
29.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu C1M slalom     OM
0
09.08.2015 Slalom v Brně viz. závod č 119 C1M slalom 9. 1/VS 12.0010,9OM
3
08.08.2015 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW1-2 C1M slalom 13. 1/VS 23.6024,6OM
2
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 8. 1/VS 174.4017,8OM
4
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 10. 1/VS 125.4014,7OM
5
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 7. 1/VS 177.6017,7OM
8
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 8. 1/VS 163.0019,2OM
7
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 12. 1/VS 13.7612,1OM
19
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 21. 1/VS 20.0818,9OM
16
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné C1M sjezd 30. 1/VS 18.0634,9ČP/OČ/OM
0/0/2
06.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 7. 1/VS 15.6014,4OM
7
05.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 7. 1/VS 15.6013,4OM
8
15.06.2014 Slalom v Ostravě řeka Ostravice v Ostravě Centru u Sýkorova mostu C1M slalom 2. 1/VS 1.401,1OM
4
14.06.2014 Slalom v Ostravě řeka Ostravice v Ostravě Centru u Sýkorova mostu C1M slalom 1. 1/VS OM
5
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice C1M sjezd 24.   14.5617,3ČP/OČ/OM
2/0/5
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz C1M sjezd 18. 1/VS 151.7014,1ČP/OČ/OM
8/0/19
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most C1M sjezd 5.   67.708,5OM
6
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou C1M sjezd 5. 1/VS 92.307,9OM
6
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou C1M sjezd 5. 1/VS 99.308,7OM
8
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most C1M sjezd 6. 1/VS 78.5010,1OM
7
29.03.2014 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov- Babice, náhradní trať řeka Jihlava v úseku Stříbský Mlýn - Mor. Bránice C1M sjezd 6. 1/VS 74.009,6OM
14
29.03.2014 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 C1M sjezd 6. 1/VS 82.3010,8OM
14
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce C1M slalom 24. 1/VS 32.6036,5OM
13
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce C1M slalom 27. 1/VS 27.0128,7OM
9
25.08.2013 10. Český pohár ve sprintu + MČR U23 USD České Vrbné C1M sjezd 34. 1/VS 21.0336,2ČP
0
24.08.2013 9. Český pohár ve sprintu + MČR veteránů USD České Vrbné C1M sjezd 37. 1/VS 19.8734,4ČP/OČ/OM
0/0/1
24.08.2013 9. Český pohár ve sprintu + MČR veteránů USD České Vrbné C2M sjezd
HOŘÍNEK Jaroslav
15.   7.9814,1ČP/OČ/OM
0/0/0
04.08.2013 Slalom v Brně C1M slalom 10. 1/VS 20.7022,3OM
4
03.08.2013 Slalom v Brně C1M slalom 8. 1/VS 14.0015,7OM
7
23.06.2013 Slalom ve Veselí nad Moravou řeka Morava v prostoru silničního mostu C1M slalom 5. 1/VS 13.4014,4OM
0
22.06.2013 Sprint ve Veselí nad Moravou řeka Morava v prostoru silničního mostu C1M sjezd 1. 1/VS OM
4
22.06.2013 Slalom ve Veselí nad Moravou C1M slalom 7. 1/VS 25.8030,6OM
1
09.06.2013 Sjezd v Litovli řeka Morava,nad Litovlí C1M sjezd 3. 1/VS 21.803,5OM
20
08.06.2013 Sjezd v Litovli řeka Morava,nad Litovlí. C1M sjezd 4. 1/VS 23.403,9OM
16
08.06.2013 Sjezd v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu - individuální + MČR veteránů v dlouhém sjezdu řeka Morava,nad Litovlí C1M sjezd 9. 1/VS 55.609,7OM
21
05.05.2013 Sprinty v Opavě + 2. ČP žáků ve sprintu USD Opava C1M sjezd 1. 1/VS OM
7
05.05.2013 Slalom v Opavě + 2. ČP žáků ve slalomu USD Opava C1M slalom     OM
0
04.05.2013 Sprinty v Opavě + 1. ČP žáků ve sprintu USD Opava C1M sjezd 1. 1/VS OM
10
04.05.2013 Slalom v Opavě + 1. ČP žáků ve slalomu KK Opava C1M slalom     OM
0
07.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.3, neděle řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 6. 1/VS 116.6014,3OM
6
06.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.1, sobota řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 5. 1/VS 133.6016,7OM
12
06.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.2, sobota řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov most C1M sjezd 7. 1/VS 188.5016,1OM
12
30.09.2012 Hanácký slalom - neděle, závod č.2 řeka Morava v Hynkově u Olomouce C1M slalom 9. 1/V 18.4019,2OM
17
29.09.2012 Hanácký slalom - sobota, závod č.1 řeka Morava v Hynkově u Olomouce C1M slalom 17. 2/V 20.1021,8OM
12
17.06.2012 VZ ve sjezdu na Loučné, 4.ČP žáků ve sjezdu řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov C1M sjezd 15. 1/V 103.6016,6
22
20.05.2012 VZ ve sprintu - neděle, závod č.2 řeka Morava ve Veselí nad Moravou C1M sjezd 5.   18.3015,3OM
9
20.05.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Morava ve Veselí nad Moravou C1M slalom 6. 3/V 13.9013,5OM
7
19.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Morava ve Veselí nad Moravou C1M slalom 4. 3/V 14.2015,3OM
9
19.05.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.1 řeka Morava ve Veselí nad Moravou C1M sjezd 5.   20.6017,2OM
10
13.05.2012 VZ ve sjezdu - neděle, 2.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov C1M sjezd 1. 1/V OM
18
13.05.2012 VZ ve sprintu - neděle Sázava, Morava, Postřelmov C1M sjezd 3. 1/V 13.805,9OM
11
12.05.2012 VZ v klas.sjezdu - sobota Sázava, Morava, Postřelmov C1M sjezd 2. 1/V 5.800,5OM
11
12.05.2012 VZ ve sprintu - sobota, 1.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov C1M sjezd 3. 1/V 12.705,4OM
10
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.3 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most C1M sjezd 7. 1/V 63.506,6OM
2
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.4 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 7. 1/V 57.006,9OM
3
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.2 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 7. 2/V 59.307,2OM
9
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.1 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most C1M sjezd 8. 2/V 75.107,9OM
4
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce C1M slalom 14. 2/V 20.6019,3OM
17
24.09.2011 Hanácký slalom - sobota řeka Morava v Hynkově u Olomouce C1M slalom 12. 2/V 17.9017,5OM
18
12.06.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most C1M slalom 6. 2/V 17.5018,9OM
10
11.06.2011 VZ ve slalomu - sobota řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most C1M slalom 6. 2/V 20.9023,4OM
11
22.05.2011 10.ČP ve sjezdu - sprint řeka Moravice v Hradci nad Moravicí C1M sjezd 20. 2/V 35.0515,7ČP/OČ/OM
6/0/4
21.05.2011 9.ČP ve sjezdu - klasik, MČR dorostu v klas.sjezdu - individuální závod řeka Moravice v úseku Hradec nad Moravicí - Kylešovice C1M sjezd 15. 2/V 144.1813,3ČP/OČ/OM
12/0/4
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom
sobota 25.9.2010
18. 2/V 19.4018,8-
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom
neděle 26.9.2010
13. 2/V 15.0014,2-
26.09.2009
27.09.2009
57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce C1M slalom
sobota
25. 2/V 20.8018,3-
26.09.2009
27.09.2009
57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce C1M slalom
neděle
20. 2/V 14.4012,6-
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Břečka JanSK Veselí nad Moravou K1: 3+   C1: 3   C2: K1:   C1: 2   C2: 01.12.20 updated from RVP
Břečka JanSK Veselí nad Moravou K1: 3+   C1:   C2: K1:   C1: 2   C2: 07.08.19 updated from RVP
Břečka JanSK Veselí nad Moravou K1:   C1:   C2: K1:   C1: 2   C2: 16.11.18 updated from RVP
Břečka JanSK Veselí nad Moravou K1: 3+   C1: 3+   C2: K1:   C1: 2   C2: 13.11.18 updated from RVP
Břečka JanSK Veselí nad Moravou K1: 3   C1: 3+   C2: K1:   C1: 2   C2: 13.08.18 updated from RVP
Břečka JanSK Veselí nad Moravou K1:   C1: 3+   C2: K1:   C1: 2   C2: 08.05.18 updated from RVP
Břečka JanSK Veselí nad Moravou K1:   C1: 3   C2: K1:   C1: 2   C2: 23.11.16 updated from RVP
Břečka JanSK Veselí nad Moravou K1:   C1: 2   C2: K1:   C1: 2   C2: 02.11.15 updated from RVP
Břečka JanSK Veselí nad Moravou K1:   C1: 3   C2: K1:   C1: 3   C2: 28.10.14 updated from RVP
Břečka JanSK Veselí nad Moravou K1:   C1: 3   C2: K1:   C1: 2   C2: 20.11.13 updated from RVP
Břečka JanSK Veselí nad Moravou K1:   C1:   C2: K1:   C1: 2   C2: 06.08.13 updated from RVP
Břečka JanSK Veselí nad Moravou K1:   C1: 3   C2: K1: 3   C1: 2   C2: 17.11.12 updated from RVP
Břečka JanSK Veselí nad Moravou K1:   C1: 3   C2: K1:   C1: 2   C2: 01.08.10 updated from RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|2764|0|N

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Morava
64.K1M 2/2 38

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Morava
99.K1M 4/4 28

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Morava
46.C1M 2/2 23
64.K1M 5/6 167
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
17.C1M 5/10 104

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Morava
72.K1M 5/10 115
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
21.C1M 5/10 48

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Morava
31.C1M 5/6 46
Sjezd: Žebříček Český Pohár
57.C1M 2/2 15
42.C2M
Matula Zdeněk
2/2 25
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
 C2M
Matula Zdeněk
2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
23.C1M 5/14 42
34.C2M
Matula Zdeněk
2/2 1

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Morava
24.C1M 5/6 47
41.C2M
Bednárek Čestmír
2/2 6
143.K1M 2/2 19
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
46.C1M 3/3 7
40.C2M
Matula Zdeněk
2/2 5
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
8.C1M 5/10 38

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Morava
18.C1M 5/6 49
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
25.C1M 2/2 44
50.C2M
Matula Zdeněk
2/2 5
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
16.C1M 4/4 24

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Morava
17.C1M 5/6 55
Sjezd: Žebříček Český Pohár
33.C1M 4/4 10
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
12.C1M 5/10 62

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
31.C1M 5/8 34
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C1M 2/2 0
 C2M
Hořínek Jaroslav
1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
 C2M
Hořínek Jaroslav
1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
18.C1M 5/10 81
 C2M
Hořínek Jaroslav
1/1 0

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Morava
20.C1M 4/4 45
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
38.C1M 1/1 22
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
18.C1M 5/10 60

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Morava
20.C1M 4/4 56

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie201720142013
C1M573344
C2M42-35

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie201720162015201420132012
C1M874625948138
C2M834050-64-

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20212020201920182017201620152014201320122011
K1M64996472-143-----
C1M--46-31241817312020
C2M-----41-----

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20192018201720162015201420132012
C1M172123816121818
C2M--34---46-
Fotky nenalezeny.
0|2764|0|N

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Morava
64.K1M 2/2 38

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Morava
99.K1M 4/4 28

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Morava
46.C1M 2/2 23
64.K1M 5/6 167
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
17.C1M 5/10 104

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Morava
72.K1M 5/10 115
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
21.C1M 5/10 48

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Morava
31.C1M 5/6 46
Sjezd: Žebříček Český Pohár
57.C1M 2/2 15
42.C2M
Matula Zdeněk
2/2 25
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
 C2M
Matula Zdeněk
2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
23.C1M 5/14 42
34.C2M
Matula Zdeněk
2/2 1

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Morava
24.C1M 5/6 47
41.C2M
Bednárek Čestmír
2/2 6
143.K1M 2/2 19
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
46.C1M 3/3 7
40.C2M
Matula Zdeněk
2/2 5
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
8.C1M 5/10 38

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Morava
18.C1M 5/6 49
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
25.C1M 2/2 44
50.C2M
Matula Zdeněk
2/2 5
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
16.C1M 4/4 24

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Morava
17.C1M 5/6 55
Sjezd: Žebříček Český Pohár
33.C1M 4/4 10
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
12.C1M 5/10 62

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
31.C1M 5/8 34
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C1M 2/2 0
 C2M
Hořínek Jaroslav
1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
 C2M
Hořínek Jaroslav
1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
18.C1M 5/10 81
 C2M
Hořínek Jaroslav
1/1 0

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Morava
20.C1M 4/4 45
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
38.C1M 1/1 22
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
18.C1M 5/10 60

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Morava
20.C1M 4/4 56

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie201720142013
C1M573344
C2M42-35

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie201720162015201420132012
C1M874625948138
C2M834050-64-

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20212020201920182017201620152014201320122011
K1M64996472-143-----
C1M--46-31241817312020
C2M-----41-----

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20192018201720162015201420132012
C1M172123816121818
C2M--34---46-

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
21 43 1   85 5 155
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody20.514.0565
C1M11.49.0543
K1M39.838.01321
C2M4.04.041
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody11,523,123,157,765
C1M12,324,724,7511,643
K1M00,000,000,000,021
C2M00,000,000,000,01
Celkem11,523,123,157,765
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody12947846046,5
C1M8521224552,9
K1M4225261535,7
C2M214700,0
Celkem12947846046,5
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Břečka Jansl 104
04.08.19
sl 103
03.08.19
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 116
13.08.17
sl 115
12.08.17
sl 88
25.06.17
sl 86
24.06.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 81
26.06.16
sl 79
25.06.16
sl 67
05.06.16
sl 65
04.06.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 134
30.08.15
sl 120
09.08.15
sl 119
08.08.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 86
06.07.14
sl 84
05.07.14
sl 66
15.06.14
sl 65
14.06.14
Hanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
Brno NE
04.08.13
Brno SO
03.08.13
sl.Veselí2
23.06.13
sl.Veselí
22.06.13
sl.Hanácké
30.09.12
sl.Hanácké
29.09.12
sl.VeselínM
20.05.12
sl.Veselí nM
19.05.12
řeka Morava
25.09.11
řeka Morava
24.09.11
řeka Morava
12.06.11
řeka Morava
11.06.11
Mlýnský náho
25.09.10
Mlýnský náho
25.09.10/2
řeka Morava
26.09.09
řeka Morava
26.09.09/2
pořadí8.4.22.22.5.7.5.5.25.21.9.11.2.3.17.20.3.9.13.12.21.7.7.2.1.24.27.10.8.5.7.9.17.6.4.14.12.6.6.13.18.20.25.
odstup %28,19,922,017,113,119,914,212,922,117,817,415,512,37,914,620,97,210,924,612,118,914,413,41,10,036,528,722,315,714,430,619,221,813,515,319,317,518,923,414,218,812,618,3
% poražených soupeřů61,185,051,250,060,045,550,055,633,347,450,058,385,771,459,051,380,027,325,066,748,760,062,583,3100,046,535,043,858,8---25,070,446,768,880,063,968,668,870,667,659,552,547,8
pořadí2009201020112012201320142015201620172019celkem
průměr22.515.59.59.013.58.312.411.811.06.011.4
medián20136687139549
modus2013645732545
počet závodů224466566243
průměrný odstup od vítěze %15,516,519,817,424,710,015,715,516,619,017,0
průměrné % poražených soupeřů50,263,668,066,534,970,248,557,752,173,156,8
počet jízd44881212101211485
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
1
25,0%
0
0,0%
5
83,3%
1
16,7%
1
20,0%
2
33,3%
3
50,0%
0
0,0%
13
30,2%
čistých jízd3
75,0%
3
75,0%
5
62,5%
3
37,5%
2
16,7%
7
58,3%
6
60,0%
8
66,7%
5
45,5%
2
50,0%
44
51,8%

Kategorie K1M

Břečka Jansl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 104
04.08.19
sl 103
03.08.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 109
12.08.18
sl 107
11.08.18
sl 95
15.07.18
sl 94
14.07.18
sl 51
13.05.18
sl 50
12.05.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
sl 79
25.06.16
pořadí62.54.50.52.62.64.29.20.33.29.72.79.15.14.13.13.24.26.42.44.38.
odstup %37,035,942,156,339,343,633,024,836,234,442,147,426,723,322,728,424,030,034,745,737,8
% poražených soupeřů23,835,426,925,035,838,845,162,052,960,030,429,763,270,557,157,156,650,044,635,841,3
pořadí20162018201920202021celkem
průměr38.034.239.551.058.039.8
medián382429505438
modus381329505413
počet závodů11062221
průměrný odstup od vítěze %37,832,535,249,236,535,5
průměrné % poražených soupeřů41,349,549,126,029,644,9
počet jízd220124442
lepší 1. jízda1
100,0%
5
50,0%
1
16,7%
0
0,0%
0
0,0%
7
33,3%
čistých jízd1
50,0%
8
40,0%
4
33,3%
0
0,0%
2
50,0%
15
35,7%

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Břečka Jansl 34
03.05.14
řeka Moravic
21.05.11
pořadí18.15.
odstup %14,113,3
% poražených soupeřů45,230,0
pořadí20112014celkem
průměr15.018.016.5
medián151815
modus151815
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %13,314,113,7
průměrné % poražených soupeřů30,045,237,6

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Břečka Jansj 41
30.04.17
sj 39
08.05.16
sj 38
07.05.16
sj 37
07.05.16/2
sj 164
17.10.15
sj 163
17.10.15/2
sl 34
03.05.14
sj.V.Mýto
17.06.12
řeka Moravic
21.05.11
pořadí21.4.6.3.9.8.18.15.15.
odstup %23,08,818,37,49,810,914,116,613,3
% poražených soupeřů23,162,5---60,068,069,645,264,130,0
pořadí201120122014201520162017celkem
průměr15.015.018.08.54.321.011.0
medián15151884219
modus151518832115
počet závodů1112319
průměrný odstup od vítěze %13,316,614,110,411,523,013,6
průměrné % poražených soupeřů30,064,145,268,840,823,146,9

Kategorie C2M

Břečka Jansj 41
30.04.17
sj 39
08.05.16
sj 38
07.05.16
sj 164
17.10.15
pořadí16.4.1.10.
odstup %25,74,90,012,0
% poražených soupeřů6,325,0100,043,8
pořadí201520162017celkem
průměr10.02.516.07.8
medián101164
modus101161
počet závodů1214
průměrný odstup od vítěze %12,02,425,710,7
průměrné % poražených soupeřů43,862,56,343,8

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Břečka Jansj 23
07.04.19
sj 22
07.04.19/2
sj 21
06.04.19
sj 20
06.04.19/2
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sj 2
16.03.19
sj 1
16.03.19/2
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sj 1
17.03.18
sj 2
17.03.18/2
sj 41
30.04.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 8
26.03.17
sj 7
26.03.17/2
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
sj 2
18.03.17
sj 1
18.03.17/2
sj 11
10.04.16
sj 10
10.04.16/2
sj 9
09.04.16
sj 8
09.04.16/2
sj 2
19.03.16
sl 1
19.03.16/2
sj 13
12.04.15
sj 12
12.04.15/2
sj 11
11.04.15
sj 10
11.04.15/2
sl 34
03.05.14
sj 11
13.04.14
sj 10
13.04.14/2
sj 9
12.04.14
sj 8
12.04.14/2
sl 3
29.03.14
sj 2
29.03.14/2
sj.Litovel2
09.06.13
sj.Litovel M
08.06.13
sj.Litovel
08.06.13/2
sj.Hanuš.3
07.04.13
sj.Hanuš.2
06.04.13
sj.Hanuš.1
06.04.13/2
sj.Zábřeh
13.05.12
sj.Zábřeh
12.05.12
Hanušovice
25.03.12
Hanušovice
25.03.12/2
Hanušovice
24.03.12
Hanušovice
24.03.12/2
řeka Moravic
21.05.11
pořadí8.8.11.11.9.13.14.14.2.3.10.8.8.8.11.11.9.9.3.3.21.6.5.8.7.7.13.12.12.3.3.7.7.8.7.2.2.10.8.8.7.18.5.5.5.6.6.6.3.9.4.6.7.5.1.2.7.7.7.8.15.
odstup %15,817,316,315,516,818,418,619,71,53,617,818,116,116,715,819,515,616,215,518,723,014,713,421,021,422,721,422,119,312,312,813,715,616,214,59,16,714,717,819,217,714,17,98,58,710,110,89,63,59,73,914,316,116,70,00,56,96,67,27,913,3
% poražených soupeřů50,053,341,241,238,525,031,638,1------50,061,163,261,137,537,542,946,7------23,144,455,622,225,025,014,331,326,771,471,450,033,350,045,575,075,035,736,453,350,045,263,666,771,466,761,561,587,570,470,016,733,342,9100,085,733,325,040,022,230,0
pořadí201120122013201420152016201720182019celkem
průměr15.05.35.77.38.35.58.88.09.37.7
medián15756877897
modus15735873887
počet závodů16674611101061
průměrný odstup od vítěze %13,34,810,79,917,312,618,617,014,413,8
průměrné % poražených soupeřů30,051,053,562,443,954,837,340,031,944,7

Český pohár sprint

Kategorie C1M

Břečka Jansj 117
23.08.14
sl 36
04.05.14
sp.Č.Vrb10ČP
25.08.13
sp.Č.Vrb 9ČP
24.08.13
řeka Moravic
22.05.11
pořadí30.24.34.37.20.
odstup %34,917,336,234,415,7
% poražených soupeřů14,732,410,810,026,9
pořadí201120132014celkem
průměr20.035.527.029.0
medián20342430
modus20342420
počet závodů1225
průměrný odstup od vítěze %15,735,326,127,7
průměrné % poražených soupeřů26,910,423,619,0

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Břečka Jansj 117
23.08.14
sl 36
04.05.14
řeka Moravic
22.05.11
pořadí30.24.20.
odstup %34,917,315,7
% poražených soupeřů14,732,426,9
pořadí20112014celkem
průměr20.027.024.7
medián202424
modus202420
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %15,726,122,6
průměrné % poražených soupeřů26,923,624,7

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Břečka Jansj 89
25.06.17
sj 87
24.06.17
sj 82
26.06.16
sj 80
25.06.16
sj 68
05.06.16
sj 66
04.06.16
sj 117
23.08.14
sl 36
04.05.14
sp.Veselí
22.06.13
sp.Opava2
05.05.13
sp.Opava1
04.05.13
sp.VeselínM
20.05.12
sp.VeselínM
19.05.12
sp.Zábřeh
13.05.12
sp.Zábřeh
12.05.12
řeka Moravic
22.05.11
pořadí2.1.4.5.1.1.30.24.1.1.1.5.5.3.3.20.
odstup %5,70,012,714,50,00,034,917,30,00,00,015,317,25,95,415,7
% poražených soupeřů66,7100,057,142,9100,0100,014,732,4---100,0100,063,663,675,081,826,9
pořadí201120122013201420162017celkem
průměr20.04.01.027.02.81.56.7
medián203124113
modus203124111
počet závodů14324216
průměrný odstup od vítěze %15,710,90,026,16,82,89,0
průměrné % poražených soupeřů26,971,066,723,675,083,464,0