Bartoš Vojtěch, 2010

Klub Kanoistika Roudnice n.L.registrační číslo: 049027
výkonnostní třídy  slalom K1: 2 zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
02.10.2026
04.10.2026
132 OH naděje USD Roudnice nad Labem K1M slalom 49. 23/DM 26.2230,2-
20.09.2026 127 6. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném + 7. ČPJ Areál Lídy Polesné, střední trať K1M slalom 97. 26/DM 26.3232,4NKZ
0
19.09.2026 126 5. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném + 6. ČPJ + Akademické MKČR ve slalomu Areál Lídy Polesné, střední trať K1M slalom 89. 23/DM 25.1533,2NKZ
0
12.09.2026 120 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech + 5.ČPJ USD Veltrusy K1M slalom 68. 29/DM 23.4025,1-
16.08.2026 103 Slalom o štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 38. 11/DM 15.1818,1OČ
116
15.08.2026 102 Slalom o štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 33. 11/DM 13.4315,0OČ
150
26.07.2026 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 K1M slalom
-U16
37.   33.1035,9-
25.07.2026 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 K1M slalom
-U16
32.   21.8022,7-
18.07.2026 86 Slalom v Českém Vrbném + 5. Český pohár veteránů Slalomová dráha České Vrbné - horní úsek kanálu - první dvě peřeje K1M slalom 51. 18/DM 13.3719,6OČ
88
21.06.2026 73 4. Národní kvalifikační závod ve slalomu ve Veltrusech + 4. ČPJ USD Veltrusy K1M slalom 94. 30/DM 48.9355,9NKZ
0
20.06.2026 72 3. Národní kvalifikační závod ve slalomu ve Veltrusech + 3. ČPJ USD Veltrusy K1M slalom 98. 29/DM 38.9046,1NKZ
0
14.06.2026 68 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem K1M slalom 34. 15/DM 24.5025,9OČ
123
13.06.2026 67 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem K1M slalom 38. 15/DM 33.0233,8OČ
117
31.05.2026 56 2. Národní kvalifikační závod ve slalomu v Roudnici n.L. + 5.nominační závod RDJ + 2. ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M slalom     NKZ
0
30.05.2026 55 1. Národní kvalifikační závod ve slalomu v Roudnici n.L. + 4.nominační závod RDJ + 1. ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M slalom 92. 25/DM 42.9641,9NKZ
0
05.04.2026 11 Stružnická peřej řeka Ploučnice Stružnice U Mlýna K1M slalom 22. 10/DM 13.2017,3OČ
62
04.04.2026 10 Stružnická peřej + 1.Český pohár veteránů řeka Ploučnice Stružnice U Mlýna K1M slalom 37. 13/DM 12.7017,1OČ
59
21.09.2025 133 6. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. + 7. ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M slalom 74. 18/DM 19.2521,1NKZ
0
20.09.2025 132 5. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. + 6. ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M slalom 104. 25/DM 49.9958,6NKZ
0
13.09.2025 127 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech + 5.ČPJ USD Veltrusy K1M slalom 67. 27/DM 30.1433,3-
31.08.2025 121 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 77. 23/DM 22.0224,7OČ
185
30.08.2025 120 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 101. 25/DM 38.7841,8OČ
55
20.07.2025 0 ECA Cup Race 2 K1M slalom
-U16
22.   26.1228,4-
19.07.2025 100 ECA Cup v Roudnici n.L. race 1 K1M slalom
-U16
18.   37.9137,6-
15.06.2025 78 XXXX. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky K1M slalom 50. 12/DM 22.4126,0OČ
93
14.06.2025 77 XXXX. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky K1M slalom 35. 7/DM 15.1318,1OČ
166
08.06.2025 70 4. Národní kvalifikační závod ve slalomu v Českém Vrbném + 4. ČPJ Vodácký areál Lídy Polesné Č. Budějovice K1M slalom 95. 19/DM 53.9064,5NKZ
0
07.06.2025 69 3. Národní kvalifikační závod ve slalomu v Českém Vrbném + 3. ČPJ Vodácký areál Lídy Polesné Č. Budějovice K1M slalom 99. 24/DM 34.1940,0NKZ
0
01.06.2025 66 Podřipský slalom 1.6. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 49. 13/DM 26.1829,3OČ
103
31.05.2025 65 Podřipský slalom 31.5. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 44. 15/DM 36.9138,1OČ
135
25.05.2025 56 Slalom v Sušici Řeka Otava , Sušice - nádraží, kemp u železničního mostu K1M slalom 46. 10/DM 22.9627,5OČ
94
24.05.2025 55 Slalom v Sušici + MČR veteránů Řeka Otava , Sušice - nádraží, kemp u železničního mostu K1M slalom 46. 11/DM 20.0527,1OČ
102
18.05.2025 53 2. Národní kvalifikační závod ve slalomu ve Veltrusech + 5.nominační závod RDJ + 2. ČPJ USD Veltrusy K1M slalom 84. 20/DM 43.4148,7NKZ
0
17.05.2025 52 1. Národní kvalifikační závod ve slalomu ve Veltrusech + 4.nominační závod RDJ + 1. ČPJ USD Veltrusy K1M slalom 100. 25/DM 33.6138,0NKZ
0
07.09.2024 128 MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. + 7. Český pohár žáků ve slalomu Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1M slalom 15. 15/ZS 11.6612,6-
07.09.2024 128 MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. + 7. Český pohár žáků ve slalomu Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1M slalom     -
07.09.2024 128 MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. + 7. Český pohár žáků ve slalomu Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C1M slalom 21. 19/ZS 20.8220,7-
07.09.2024 128 MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. + 7. Český pohár žáků ve slalomu Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C1M slalom     -
01.09.2024 127 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 73. 8/ZS 29.6132,6OČ
120
31.08.2024 126 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 90. 9/ZS 44.2953,5OČ
72
18.08.2024 115 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 48. 11/ZS 22.2323,4OČ
44
18.08.2024 115 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 46. 8/ZS 15.1717,2OČ
152
17.08.2024 114 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři C1M slalom 49. 12/ZS 22.1022,7OČ
46
17.08.2024 114 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 58. 10/ZS 17.2619,5OČ
145
27.07.2024
28.07.2024
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava USD Čunovo K1M slalom
-U14
25.   29.1041,2-
21.07.2024 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom
-U14
    -
21.07.2024 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom
-U14
18. 18/ZS 17.9916,9-
20.07.2024 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom
-U14
    -
20.07.2024 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom
-U14
24. 22/ZS 41.5036,1-
14.07.2024 25 32.Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem C1M slalom 11. 2/ZS 42.0343,9OČ
3
14.07.2024 25 32.Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem K1M slalom 20. 3/ZS 26.4831,6OČ
75
13.07.2024 26 32. Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem C1M slalom 10. 1/ZS 65.7363,8OČ
4
13.07.2024 26 32. Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem K1M slalom 21. 3/ZS 33.6337,5OČ
73
23.06.2024 86 4. Český pohár žáků ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné Č. Budějovice - horní slalomová trať K1M slalom 18. 18/ZS 15.9822,2OČ/OM
68/0
23.06.2024 86 4. Český pohár žáků ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné Č. Budějovice - horní slalomová trať C1M slalom     OČ/OM
0/0
22.06.2024 85 3. Český pohár žáků ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné Č. Budějovice - horní slalomová trať K1M slalom 20. 19/ZS 15.3920,2OČ/OM
63/0
22.06.2024 85 3. Český pohár žáků ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné Č. Budějovice - horní slalomová trať C1M slalom 13. 12/ZS 18.1421,1OČ/OM
38/0
16.06.2024 84 XXXIX. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky K1M slalom 41.   16.8519,5OČ
103
15.06.2024 83 XXXIX. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky K1M slalom 62.   24.5427,7OČ
49
26.05.2024 62 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního mostu. C1M slalom     OČ
33
26.05.2024 62 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního mostu. K1M slalom     OČ
140
25.05.2024 61 Slalom v Sušici 3. Český pohár veteránů Sušice nádraží u železničního mostu. C1M slalom 40. 8/ZS 15.0020,0OČ
44
25.05.2024 61 Slalom v Sušici 3. Český pohár veteránů Sušice nádraží u železničního mostu. K1M slalom 45. 7/ZS 12.8019,5OČ
144
19.05.2024 57 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C1M slalom 20. 6/ZS 17.1020,1OČ
40
19.05.2024 57 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 27. 6/ZS 13.3017,1OČ
126
18.05.2024 56 Slalom na Paraplíčku + 2.Český pohár veteránů sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C1M slalom 48. 13/ZS 33.5039,0OČ
16
18.05.2024 56 Slalom na Paraplíčku + 2.Český pohár veteránů sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 31. 7/ZS 16.1020,4OČ
117
05.05.2024 43 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 20. 19/ZS 15.5617,2OČ/OM
48/0
04.05.2024 42 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 34. 31/ZS 22.1025,1OČ/OM
36/0
14.04.2024 28 Stružnická peřej Stružnice u České Lípy C1M slalom 10. 4/ZS 28.9028,8OČ
15
14.04.2024 28 Stružnická peřej Stružnice u České Lípy K1M slalom 8. 3/ZS 12.7013,9OČ
85
13.04.2024 27 Stružnická peřej Stružnice u České Lípy C1M slalom 8. 3/ZS 30.6029,4OČ
20
13.04.2024 27 Stružnická peřej Stružnice u České Lípy K1M slalom 18. 6/ZS 18.9020,4OČ
55
07.04.2024 20 Jarní slalom v Českém Vrbném - střední trať viz závod 18 K1M slalom 72. 8/ZS 52.0170,1OČ
54
07.04.2024 21 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať viz závod 18 K1M slalom     OČ
0
06.04.2024 18 Jarní slalom v Českém Vrbném - střední trať Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 70. 7/ZS 62.3578,9OČ
54
06.04.2024 19 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať viz závod 18 K1M slalom     OČ
0
01.10.2023 139 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 37. 6/ZS 19.6019,2OČ
98
01.10.2023 139 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1M slalom     OČ
0
30.09.2023 138 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 68. 16/ZS 24.2024,9OČ
78
30.09.2023 138 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1M slalom 37. 5/ZS 28.0026,5OČ
26
17.09.2023 132 54. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 52. 13/ZS 17.5821,6OČ
86
17.09.2023 132 54. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C1M slalom 31. 7/ZS 25.6929,1OČ
30
17.09.2023 132 54. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C1M slalom     OČ
0
16.09.2023 131 54. ročník Slalomu o štít města Tábora + Krajský přebor Jihočeského kraje + 6. ČP veteránů Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 36. 7/ZS 18.9118,7OČ
89
16.09.2023 131 54. ročník Slalomu o štít města Tábora + Krajský přebor Jihočeského kraje + 6. ČP veteránů Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C1M slalom 35. 9/ZS 42.1339,0OČ
21
09.09.2023 127 MČR žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky K1M slalom 36. 29/ZS 26.7628,4-
20.08.2023 114 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 97. 19/ZS 48.6954,7OČ
21
19.08.2023 113 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 92. 19/ZS 49.9053,1OČ
27
13.08.2023 112 6. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse nad Labem Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1M slalom 26. 24/ZS 19.1921,5OČ/OM
55/0
12.08.2023 111 5. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse nad Labem Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1M slalom 24. 21/ZS 23.3425,7OČ/OM
56/0
06.08.2023 110 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 79. 19/ZS 41.4444,1OČ
18
06.08.2023 110 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 94. 26/ZS 31.6338,3OČ
70
05.08.2023 109 Slalom O štít města Benátek + 5. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 81. 19/ZS 36.9738,3OČ
19
05.08.2023 109 Slalom O štít města Benátek + 5. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 108. 29/ZS 31.1137,0OČ
60
02.07.2023 90 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 52. 7/ZS 21.3224,9OČ
80
01.07.2023 89 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 36. 6/ZS 26.3726,2OČ
26
01.07.2023 89 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 56. 7/ZS 23.4526,1OČ
82
21.05.2023 62 4. Český pohár žáků ve slalomu v České Lípě řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 31. 27/ZS 18.7323,7OČ/OM
53/0
20.05.2023 61 3. Český pohár žáků ve slalomu v České Lípě řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 29. 27/ZS 17.1621,2OČ/OM
53/0
14.05.2023 59 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C1M slalom 37. 12/ZS 36.9044,2OČ
13
14.05.2023 59 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 74. 18/ZS 26.0034,1OČ
62
13.05.2023 58 Slalom na Paraplíčku + 2.Český pohár veteránů sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C1M slalom 47. 14/ZS 36.3043,4OČ
7
13.05.2023 58 Slalom na Paraplíčku + 2.Český pohár veteránů sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 71. 15/ZS 21.7027,2OČ
69
23.04.2023 33 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 27. 24/ZS 20.5423,9OM/OČ
0/43
22.04.2023 32 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 36. 32/ZS 31.1132,3OM/OČ
0/39
15.04.2023 28 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem K1M slalom 53. 12/ZS 62.9167,2OČ
15
09.04.2023 20 Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 38. 15/ZS 26.2035,5OČ
27
08.04.2023 19 Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 39. 15/ZS 27.2034,1OČ
28
25.09.2022 134 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1M slalom     OČ
0
25.09.2022 134 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 76. 7/ZM 35.7033,9OČ
50
24.09.2022 133 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1M slalom 57. 6/ZM 47.9643,6OČ
9
24.09.2022 133 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 74. 7/ZM 30.3728,9OČ
58
18.09.2022 129 53. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 57. 12/ZM 28.5435,8OČ
44
18.09.2022 129 53. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C1M slalom     OČ
0
17.09.2022 128 53. ročník Slalomu o štít města Tábora + Krajský přebor Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 59. 14/ZM 30.5837,2OČ
47
17.09.2022 128 53. ročník Slalomu o štít města Tábora + Krajský přebor Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C1M slalom 35. 9/ZM 42.0447,7OČ
13
04.09.2022 121 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 103. 6/ZM 106.41122,9OČ
11
03.09.2022 120 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka st. USD Veltrusy K1M slalom 101. 5/ZM 122.18115,3OČ
23
27.08.2022 111 MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1M slalom 53. 14/ZM 46.3852,5-
07.08.2022 104 Slalom O cenu Tyrolitu Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 116. 14/ZM 32.1233,0OČ
29
07.08.2022 104 Slalom O cenu Tyrolitu Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 61. 8/ZM 37.8236,3OČ
12
06.08.2022 103 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 111. 11/ZM 1.101,8OČ
43
06.08.2022 103 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 69.   0.681,1OČ
8
29.06.2022 85 Letní olympiáda dětí a mládeže ve sprintu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc C1M sjezd 42. 22/ZM 30.5563,7-
29.06.2022 85 Letní olympiáda dětí a mládeže ve sprintu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc K1M sjezd 26. 9/ZM 14.1035,9-
28.06.2022 84 Letní olympiáda dětí a mládeže ve slalomu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc, U Sportovní haly 2 C1M slalom 34. 15/ZM 39.5036,0-
28.06.2022 84 Letní olympiáda dětí a mládeže ve slalomu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc, U Sportovní haly 2 K1M slalom 32. 13/ZM 37.1039,3-
19.06.2022 146 XXXVII. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 80. 9/ZM 52.3966,4OČ
9
18.06.2022 145 XXXVII. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 67. 7/ZM 35.1744,2OČ
31
22.05.2022 63 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního mostu. C1M slalom     OČ
0
22.05.2022 63 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního mostu. K1M slalom 114. 14/ZM 28.4838,9OČ
45
21.05.2022 62 Slalom v Sušici + 3. Český pohár veteránů Sušice nádraží u železničního mostu. C1M slalom 86. 17/ZM 78.8393,4OČ
0
21.05.2022 62 Slalom v Sušici + 3. Český pohár veteránů Sušice nádraží u železničního mostu. K1M slalom 116. 14/ZM 35.3649,2OČ
51
15.05.2022 57 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C1M slalom 38. 8/ZM 57.4063,2OČ
0
15.05.2022 57 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 79. 9/ZM 32.5038,9OČ
33
14.05.2022 56 Slalom na Paraplíčku + 2. Český pohár veteránů sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C1M slalom 35. 4/ZM 41.9044,1OČ
7
14.05.2022 56 Slalom na Paraplíčku + 2. Český pohár veteránů sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 72. 9/ZM 35.0040,7OČ
46
01.05.2022 43 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA K1M slalom 54. 10/ZM 41.1443,4OM/OČ
0/22
30.04.2022 42 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA K1M slalom 59. 11/ZM 52.0958,0OM/OČ
0/19
24.04.2022 38 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem K1M slalom 72. 2/ZM 98.40106,4OČ
6
23.04.2022 37 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem K1M slalom 77. 1/ZM 81.9882,3OČ
10
17.04.2022 31 Trutnovský slalom - 56. ročník + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom     OČ
0
16.04.2022 30 Trutnovský slalom - 56. ročník + MČR veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 84. 8/ZM 62.2765,7OČ
21
15.04.2022 149 Trutnovský slalom - 56. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 73. 5/ZM 56.6459,9OČ
18
10.04.2022 28 Jarní slalom horní trať České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom     OČ
0
10.04.2022 27 Jarní slalom dolní trať České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 87. 3/ZM 200.08266,0OČ
0
09.04.2022 26 Jarní slalom horní trať České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 17. 3/ZM 32.4641,4OČ
16
09.04.2022 25 Jarní slalom dolní trať České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom     OČ
0
03.04.2022 21 Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 42. 4/ZM 26.6031,7OČ
9
02.04.2022 20 Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom     OČ
0
03.10.2021 145 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí K1M slalom 105. 20/ZM 34.0541,3OČ
19
02.10.2021 144 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí K1M slalom 118. 21/ZM 43.5251,0OČ
19
19.09.2021 138 52. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 79. 18/ZM 35.9439,4OČ
48
18.09.2021 137 52. ročník Slalomu o štít města Tábora + Krajský přebor Jihočeského kraje + Český pohár veteránů Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 121. 22/ZM 50.6359,0OČ
20
21.08.2021 116 MČR žáků ve slalomu v Brandýse + 5.ČPž USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 66. 26/ZM 50.9463,7-
20.08.2021 155 1. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 79. 28/ZM 63.2980,6OČ/OM
19/0
01.08.2021 154 4. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 97. 36/ZM 60.0963,3OČ/OM
6/0
31.07.2021 152 3. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 80. 27/ZM 50.9054,7OČ/OM
21/0
27.06.2021 82 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 104. 15/ZM 43.7053,3OČ
9
26.06.2021 81 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 102. 14/ZM 61.4877,9OČ
8
20.06.2021 85 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem FOR slalom 7. 4/ZM 102.3465,2NKZ
0
19.06.2021 84 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem FOR slalom 6. 3/ZM 124.0581,1NKZ
0
20.09.2020 46 51. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. PWK slalom 25. 22/PZM 82.3173,1OČ
0
19.09.2020 45 51. ročník Slalomu o štít města Tábora + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. PWK slalom 19. 17/PZM 77.0861,1OČ
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Bartoš VojtěchKlub Kanoistika Roudnice n.L. K1: 3+   C1: 3+   C2: K1:   C1:   C2: 28.05.24 aktualizace z registru ČSK
Bartoš VojtěchKlub Kanoistika Roudnice n.L. K1: 3+   C1: 3   C2: K1:   C1:   C2: 19.09.23 aktualizace z registru ČSK
Bartoš VojtěchKlub Kanoistika Roudnice n.L. K1: 3+   C1: 3   C2: K1:   C1:   C2: 14.02.23 aktualizace z registru ČSK
Bartoš VojtěchKlub Kanoistika Roudnice n.L. K1: 3   C1: 3   C2: K1:   C1:   C2: 28.09.22 aktualizace z registru ČSK
Bartoš VojtěchKlub Kanoistika Roudnice n.L. K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 23.08.22 aktualizace z registru ČSK
Bartoš VojtěchKlub Kanoistika Roudnice n.L. K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 28.06.21 updated from RVP
Bartoš VojtěchKlub Kanoistika Roudnice n.L. K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 05.03.20 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|6679|0|N

rok 2026

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
113.K1M 5/7 594

rok 2025

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
123.K1M 5/8 691

rok 2024

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
96.C1M 5/12 212
125.K1M 5/22 707
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
 K1M 4/4 0

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
135.C1M 5/10 122
167.K1M 5/21 435
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/6 0

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
171.C1M 5/10 49
233.K1M 5/27 252
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 FOR 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
287.K1M 5/9 127
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 3/3 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 PWK 2/2 0

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie202620252021
K1M9384-
FOR--5

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2026202520242023202220212020
K1M113123125167233287-
C1M--96135171--
PWK------66

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2024202320222021
C1M94---
K1M136134156151
Fotky nenalezeny.
0|6679|0|N

rok 2026

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
113.K1M 5/7 594

rok 2025

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
123.K1M 5/8 691

rok 2024

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
96.C1M 5/12 212
125.K1M 5/22 707
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
 K1M 4/4 0

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
135.C1M 5/10 122
167.K1M 5/21 435
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/6 0

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
171.C1M 5/10 49
233.K1M 5/27 252
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 FOR 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
287.K1M 5/9 127
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 3/3 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 PWK 2/2 0

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie202620252021
K1M9384-
FOR--5

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2026202520242023202220212020
K1M113123125167233287-
C1M--96135171--
PWK------66

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2024202320222021
C1M94---
K1M136134156151

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
113 27   1 1   142
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár97.097.0971
K1M97.097.0971
NKZ92.994.07410
K1M92.994.07410
veřejné závody55.348.020114
K1M60.656.02086
C1M40.637.03526
PWK22.019.0192
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár00,000,000,000,01
K1M00,000,000,000,01
NKZ00,000,000,000,010
K1M00,000,000,000,010
veřejné závody00,000,000,000,0114
K1M00,000,000,000,086
C1M00,000,000,000,026
PWK00,000,000,000,02
Celkem00,000,000,000,0125
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár26300,0
K1M26300,0
NKZ2039020315,0
K1M2039020315,0
veřejné závody226171085524,3
K1M171141084425,7
C1M5119641121,6
PWK41042600,0
Celkem248210685823,4
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár slalom

Kategorie K1M

Bartoš Vojtěchsl 127
20.09.26
sl 102
15.08.26
sl 86
23.06.24
sl 85
22.06.24
pořadí97.33.18.20.
odstup % *)32,415,022,220,2
% poražených soupeřů *)15,877,982,179,8
pořadí20242026celkem
průměr19.065.042.0
medián183320
modus183318
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze % *)21,223,722,5
průměrné % poražených soupeřů *)81,046,963,9
počet jízd448
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
2
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1M

Bartoš Vojtěchsl 128
07.09.24
sl 109
05.08.23
pořadí21.81.
odstup % *)20,738,3
% poražených soupeřů *)63,020,8
pořadí20232024celkem
průměr81.021.051.0
medián812121
modus812121
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze % *)38,320,729,5
průměrné % poražených soupeřů *)20,863,041,9
počet jízd224
lepší 1. jízda0
0,0%
1
100,0%
1
50,0%
čistých jízd1
50,0%
0
0,0%
1
25,0%

Kategorie K1M

Bartoš Vojtěchsl 120
12.09.26
sl 127
13.09.25
sl 55
24.05.25
sl 128
07.09.24
sl 127
09.09.23
sl 109
05.08.23
sl 111
27.08.22
sl 30
16.04.22
sl 116
21.08.21
pořadí68.67.46.15.36.108.53.84.66.
odstup % *)25,133,327,112,628,437,052,565,763,7
% poražených soupeřů *)21,228,374,682,753,337,435,026,520,7
pořadí202120222023202420252026celkem
průměr66.068.572.015.056.568.060.3
medián66533615466866
modus66533615466815
počet závodů1221219
průměrný odstup od vítěze % *)63,759,132,712,630,225,138,4
průměrné % poražených soupeřů *)20,730,845,482,751,521,242,2
počet jízd24424218
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
100,0%
1
50,0%
0
0,0%
3
33,3%
čistých jízd1
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
50,0%
1
25,0%
0
0,0%
3
16,7%

NKZ slalom

Kategorie FOR

Bartoš Vojtěchsl 85
20.06.21
sl 84
19.06.21
pořadí7.6.
odstup %65,281,1
% poražených soupeřů------
pořadí2021celkem
průměr6.56.5
medián66
modus66
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %73,173,1
průměrné % poražených soupeřů-12,5-12,5
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd2
50,0%
2
50,0%

Kategorie K1M

Bartoš Vojtěchsl 127
20.09.26
sl 126
19.09.26
sl 73
21.06.26
sl 72
20.06.26
sl 55
30.05.26
sl 133
21.09.25
sl 132
20.09.25
sl 70
08.06.25
sl 69
07.06.25
sl 53
18.05.25
sl 52
17.05.25
pořadí97.89.94.98.92.74.104.95.99.84.100.
odstup %32,433,255,946,141,921,158,664,540,048,738,0
% poražených soupeřů15,822,18,810,220,938,113,417,514,030,316,1
pořadí20252026celkem
průměr92.794.093.3
medián959495
modus748974
počet závodů6511
průměrný odstup od vítěze %45,241,943,7
průměrné % poražených soupeřů21,615,618,8
počet jízd121022
lepší 1. jízda3
50,0%
3
60,0%
6
54,5%
čistých jízd2
16,7%
1
10,0%
3
13,6%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Bartoš Vojtěchsl 115
18.08.24
sl 114
17.08.24
sl 25
14.07.24
sl 26
13.07.24
sl 85
22.06.24
sl 61
25.05.24
sl 57
19.05.24
sl 56
18.05.24
sl 28
14.04.24
sl 27
13.04.24
sl 138
30.09.23
sl 132
17.09.23
sl 131
16.09.23
sl 110
06.08.23
sl 109
05.08.23
sl 89
01.07.23
sl 59
14.05.23
sl 58
13.05.23
sl 133
24.09.22
sl 128
17.09.22
sl 104
07.08.22
sl 103
06.08.22
sl 62
21.05.22
sl 57
15.05.22
sl 56
14.05.22
pořadí48.49.11.10.13.40.20.48.10.8.37.31.35.79.81.36.37.47.57.35.61.69.86.38.35.
odstup %23,422,743,963,821,120,020,139,028,829,426,529,139,044,138,326,244,243,443,647,736,31,193,463,244,1
% poražených soupeřů48,949,523,130,881,061,070,330,966,777,445,552,442,420,420,849,328,016,418,832,020,013,93,415,929,2
pořadí202220232024celkem
průměr54.447.925.740.8
medián57371337
modus35371035
počet závodů781025
průměrný odstup od vítěze %47,136,331,237,3
průměrné % poražených soupeřů19,034,454,037,9
počet jízd14161949
lepší 1. jízda2
28,6%
4
50,0%
4
40,0%
10
40,0%
čistých jízd4
28,6%
4
25,0%
3
15,8%
11
22,4%

Kategorie K1M

Bartoš Vojtěchsl 103
16.08.26
sl 102
15.08.26
sl 86
18.07.26
sl 68
14.06.26
sl 67
13.06.26
sl 11
05.04.26
sl 10
04.04.26
sl 121
31.08.25
sl 120
30.08.25
sl 78
15.06.25
sl 77
14.06.25
sl 66
01.06.25
sl 65
31.05.25
sl 56
25.05.25
sl 55
24.05.25
sl 127
01.09.24
sl 126
31.08.24
sl 115
18.08.24
sl 114
17.08.24
sl 25
14.07.24
sl 26
13.07.24
sl 86
23.06.24
sl 85
22.06.24
sl 84
16.06.24
sl 83
15.06.24
sl 61
25.05.24
sl 57
19.05.24
sl 56
18.05.24
sl 43
05.05.24
sl 42
04.05.24
sl 28
14.04.24
sl 27
13.04.24
sl 20
07.04.24
sl 18
06.04.24
sl 139
01.10.23
sl 138
30.09.23
sl 132
17.09.23
sl 131
16.09.23
sl 114
20.08.23
sl 113
19.08.23
sl 112
13.08.23
sl 111
12.08.23
sl 110
06.08.23
sl 109
05.08.23
sl 90
02.07.23
sl 89
01.07.23
sl 62
21.05.23
sl 61
20.05.23
sl 59
14.05.23
sl 58
13.05.23
sl 33
23.04.23
sl 32
22.04.23
sl 28
15.04.23
sl 20
09.04.23
sl 19
08.04.23
sl 134
25.09.22
sl 133
24.09.22
sl 129
18.09.22
sl 128
17.09.22
sl 121
04.09.22
sl 120
03.09.22
sl 104
07.08.22
sl 103
06.08.22
sl 146
19.06.22
sl 145
18.06.22
sl 63
22.05.22
sl 62
21.05.22
sl 57
15.05.22
sl 56
14.05.22
sl 38
24.04.22
sl 37
23.04.22
sl 30
16.04.22
sl 149
15.04.22
sl 27
10.04.22
sl 26
09.04.22
sl 21
03.04.22
sl 145
03.10.21
sl 144
02.10.21
sl 138
19.09.21
sl 137
18.09.21
sl 155
20.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 82
27.06.21
sl 81
26.06.21
pořadí38.33.51.34.38.22.37.77.101.50.35.49.44.46.46.73.90.46.58.20.21.18.20.41.62.45.27.31.20.34.8.18.72.70.37.68.52.36.97.92.26.24.94.108.52.56.31.29.74.71.27.36.53.38.39.76.74.57.59.103.101.116.111.80.67.114.116.79.72.72.77.84.73.87.17.42.105.118.79.121.79.97.80.104.102.
odstup %18,115,019,625,933,817,317,124,741,826,018,129,338,127,527,132,653,517,219,531,637,522,220,219,527,719,517,120,417,225,113,920,470,178,919,224,921,618,754,753,121,525,738,337,024,926,123,721,234,127,223,932,367,235,534,133,928,935,837,2122,9115,333,01,866,444,238,949,238,940,7106,482,365,759,9266,041,431,741,351,039,459,080,663,354,753,377,9
% poražených soupeřů72,277,957,362,160,277,265,747,231,061,472,851,058,373,274,637,928,870,666,569,866,782,179,861,244,578,881,479,575,659,390,979,029,730,374,355,363,872,420,725,471,974,244,337,466,064,768,170,249,052,466,256,320,044,847,944,448,245,646,38,916,723,829,911,232,741,843,636,143,77,811,626,527,31,154,322,629,729,140,017,819,611,927,511,212,2
pořadí202120222023202420252026celkem
průměr98.379.954.340.756.036.160.9
medián102775234463757
modus79723620463820
počet závodů92121198785
průměrný odstup od vítěze %57,863,831,729,729,121,040,8
průměrné % poražených soupeřů22,129,754,563,858,767,548,5
počet jízd174242381614169
lepší 1. jízda2
22,2%
7
33,3%
7
33,3%
9
47,4%
3
37,5%
1
14,3%
29
34,1%
čistých jízd1
5,9%
9
21,4%
16
38,1%
10
26,3%
6
37,5%
3
21,4%
45
26,6%

Kategorie PWK

Bartoš Vojtěchsl 46
20.09.20
sl 45
19.09.20
pořadí25.19.
odstup %73,161,1
% poražených soupeřů22,645,5
pořadí2020celkem
průměr22.022.0
medián1919
modus1919
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %67,167,1
průměrné % poražených soupeřů34,134,1
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Mezinárodní závod slalom

Kategorie K1M

Bartoš Vojtěchsl 132
02.10.26
sl 91
26.07.26
sl 90
25.07.26
sl 100/2
20.07.25
sl 100
19.07.25
ECA Bratisla
27.07.24
sl 99
21.07.24
sl 98
20.07.24
pořadí49.37.32.22.18.25.18.24.
odstup %30,235,922,728,437,641,216,936,1
% poražených soupeřů45,544,653,057,166,048,969,660,3
pořadí202420252026celkem
průměr22.320.039.328.1
medián24183724
modus18183218
počet závodů3238
průměrný odstup od vítěze %31,433,029,631,1
průměrné % poražených soupeřů59,661,647,755,6
počet jízd64616
lepší 1. jízda2
66,7%
2
100,0%
3
100,0%
7
87,5%
čistých jízd1
16,7%
3
75,0%
3
50,0%
7
43,8%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Bartoš Vojtěchsl 85
22.06.24
sl 84
28.06.22
pořadí13.34.
odstup %21,136,0
% poražených soupeřů81,023,3
pořadí20222024celkem
průměr34.013.023.5
medián341313
modus341313
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %36,021,128,5
průměrné % poražených soupeřů23,381,052,2
počet jízd224
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd1
50,0%
0
0,0%
1
25,0%

Kategorie K1M

Bartoš Vojtěchsl 86
23.06.24
sl 85
22.06.24
sl 43
05.05.24
sl 42
04.05.24
sl 112
13.08.23
sl 111
12.08.23
sl 62
21.05.23
sl 61
20.05.23
sl 33
23.04.23
sl 32
22.04.23
sl 84
28.06.22
sl 155
20.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
pořadí18.20.20.34.26.24.31.29.27.36.32.79.97.80.
odstup %22,220,217,225,121,525,723,721,223,932,339,380,663,354,7
% poražených soupeřů82,179,875,659,371,974,268,170,266,256,327,919,611,927,5
pořadí2021202220232024celkem
průměr85.332.028.823.039.5
medián8032272029
modus7932242020
počet závodů316414
průměrný odstup od vítěze %66,239,324,721,233,6
průměrné % poražených soupeřů19,727,967,874,256,5
počet jízd5212827
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
2
33,3%
3
75,0%
5
35,7%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
5
41,7%
1
12,5%
6
22,2%
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále