vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

WAVE2012 International Slalom Race, Memorial Zdenky Husákové, finále

05.08.2012   USD České Vrbné
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení: 101  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. BEŇUŠ Matej 1987 SVK104.18 0 0.00 0 104.18 -
2. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.108.58 2 0.00 0 110.586.40/6,1-
3. BETTGE Nico 1980 Kanuclub Falke Magdeburg108.90 4 0.00 0 112.908.72/8,4-
4. MAŠEK Jan 1978 1 USK Pha107.07 6 0.00 0 113.078.89/8,5-
5. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha115.88 2 0.00 0 117.8813.70/13,2-
6. JÁNĚ Michal 1986 1 Dukla B.110.61 10 0.00 0 120.6116.43/15,8-
7. RUNET Antoine 1994 Nancy109.41 58 0.00 0 167.4163.23/60,7-
8. JEŽEK Stanislav 1976 MT USK Pha97.75 104 0.00 0 201.7597.57/93,7-
9. ROZMUS Kaja 1987 SVK114.26 102 0.00 0 216.26112.08/107,6-
10. VLČEK Jan 1990 2+ USK Pha112.63 254 0.00 0 366.63262.45/251,9-

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. VOJTOVÁ Veronika 1990 MT USK Pha126.61 4 0.00 0 130.61 -
2. HELLARD Estelle 1992 CD22126.21 10 0.00 0 136.215.60/4,3-
3. BIZJAK Nina 1995 kkse138.63 8 0.00 0 146.6316.02/12,3-
4. HRIVÍKOVÁ Eva 1993 ŽKV Žilina138.74 10 0.00 0 148.7418.13/13,9-
5. WOLFFART Viktoria 1994 Team Austria138.94 14 0.00 0 152.9422.33/17,1-
6. GALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice125.05 58 0.00 0 183.0552.44/40,2-
7. SADILOVÁ Marcela 1967 2 Dukla B.137.59 54 0.00 0 191.5960.98/46,7-
8. HUVELIN Flora 1995 Paris147.36 104 0.00 0 251.36120.75/92,5-
9. PIERRON Elise 1992 Nancy126.29 158 0.00 0 284.29153.68/117,7-
10. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 MT USK Pha128.42 162 0.00 0 290.42159.81/122,4-

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. PŘINDA Lukáš
HAVLÍČEK Jan
1980
1982
USK Pha
USK Pha
121.92 4 0.00 0 125.92 -
2. JÁNĚ Jakub
KARLOVSKÝ Ondřej
1990
1991
MT Dukla B.
Dukla B.
123.08 6 0.00 0 129.083.16/2,5-
3. BUCHTEL Michal
MAŠEK Jan
1986
1978
USK Pha
USK Pha
136.70 6 0.00 0 142.7016.78/13,3-
4. MULLER Kai
MULLER Kevin
1988
1988
Kanuclub Falke Magdeburg
Kanuclub Falke Magdeburg
118.78 52 0.00 0 170.7844.86/35,6-
5. BENUS Matej
ROZMUS Kaja
1987
1987
SVK
SVK
138.55 54 0.00 0 192.5566.63/52,9-
6. GOTVALD Robert
FUSEK Radomir
1990
1990
1 USK Pha
Val.Mez.
136.02 60 0.00 0 196.0270.10/55,7-
7. MEDŘICKÝ Ludvík
MACÁŠEK Tomáš
1992
1992
1 USK Pha
Dukla B.
149.51 56 0.00 0 205.5179.59/63,2-
8. KAŠPAR Jonáš
ŠINDLER Marek
1991
1992
1 Dukla B.
Dukla B.
131.31 258 0.00 0 389.31263.39/209,2-

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. PRSKAVEC Jiří 1993 MT USK Pha92.96 0 0.00 0 92.96 -
2. HILGERT Luboš 1986 MT Dukla B.96.78 2 0.00 0 98.785.82/6,3-
3. SCHWEIKERT Fabian 1992 Waldkirch98.65 2 0.00 0 100.657.69/8,3-
4. BIAZIZZO Mathieu 1991 Nancy96.73 4 0.00 0 100.737.77/8,4-
5. PŘINDIŠ Vít 1989 1 USK Pha95.30 8 0.00 0 103.3010.34/11,1-
6. MEHLIČ Jure 1984 KKK Tacen105.26 6 0.00 0 111.2618.30/19,7-
7. TESTEN Niko 1997 kkse106.72 10 0.00 0 116.7223.76/25,6-
8. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec97.95 52 0.00 0 149.9556.99/61,3-
9. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.100.01 50 0.00 0 150.0157.05/61,4-
10. LANGER Andreas 1993 Team Austria103.36 106 0.00 0 209.36116.40/125,2-

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. WOLLFARDT Viktoria 1994 Team Austria146.88 4 0.00 0 150.88 -
2. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 MT USK Pha135.06 56 0.00 0 191.0640.18/26,6-
3. FOLTYSOVÁ Denisa 1993 1 KK Opava189.30 12 0.00 0 201.3050.42/33,4-
4. LIEGEOIS Laura 2000 CKHI176.84 108 0.00 0 284.84133.96/88,8-
5. MATULKOVÁ Jana 1996 2+ Horš.Týn203.71 158 0.00 0 361.71210.83/139,7-
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3