1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném

31.05.2014   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1. JEŽEK STANISLAV 1976 MT USK Pha89.19 10 85.16 0 85.16 75
2. RAK TOMÁŠ 1989 MT Dukla B.92.44 0 91.16 2 92.447.28/8,575
3. JÁNĚ MICHAL 1986 1 Dukla B.88.87 4 94.45 58 92.877.71/9,175
4. JORDÁN FRANTIŠEK 1991 1 Dukla B.92.87 10 91.42 4 95.4210.26/12,075
5. CHALOUPKA VÁCLAV 1998 2+ Olomouc96.43 0 100.17 6 96.4311.27/13,275
6. MRÚZEK JAKUB 1995 1 Dukla B.95.20 2 102.38 104 97.2012.04/14,168
7. PEXA JAKUB 1994 1 USK Pha95.25 4 95.27 110 99.2514.09/16,568
8. VĚTROVSKÝ JAN 1997 2+ USK Pha96.82 6 99.66 2 101.6616.50/19,468
9. HEGER TOMÁŠ 1998 2+ Dukla B.102.86 8 95.83 6 101.8316.67/19,662
10. SUCHÝ MATĚJ 1986 2+ Dukla B.98.22 4 99.99 4 102.2217.06/20,057
11. PŘÍHODA MATOUŠ 1998 2+ USK Pha100.85 2 98.83 10 102.8517.69/20,853
12. VLČNOVSKÝ VILÉM 1994 2+ SKVS ČB97.78 6 96.61 160 103.7818.62/21,949
13. ŘÍHA MARTIN 1992 1 USK Pha95.10 10 97.85 6 103.8518.69/21,946
14. LHOTA MATYÁŠ 1999 2 USK Pha100.37 4 95.25 14 104.3719.21/22,646
15. WEBER OLDŘICH 1987 2 SKVS ČB103.30 2 104.18 8 105.3020.14/23,643
16. LERCH ADAM 1998 2+ Klášter.104.44 2 103.51 4 106.4421.28/25,040
17. CEPEK MATĚJ 1998 2 SKVS ČB103.66 6 107.87 58 109.6624.50/28,837
18. KUNA ALOIS 1988 1 SKVS ČB106.50 112 103.66 6 109.6624.50/28,835
19. MATULA ROMAN 1996 1 Roudnice108.90 2 113.33 60 110.9025.74/30,235
20. CHOD DAVID 1982 2 Blovice103.07 8 116.98 14 111.0725.91/30,435
21. KREJČÍ KAREL 1972 2+ SKVS ČB111.30 8 107.27 4 111.2726.11/30,733
22. HEGER VOJTĚCH 2000 2 KVS HK106.21 6 111.02 260 112.2127.05/31,831
23. MÍKA VIKTOR 1977 2+ S.Žižkov108.52 8 104.95 8 112.9527.79/32,629
24. ZÁTOPEK VLADIMÍR 1995 2 Val.Mez.107.97 6 114.05 18 113.9728.81/33,827
25. ZIMA TOMÁŠ 2000 2 Roudnice110.13 4 153.30 56 114.1328.97/34,025
26. NOVOTNÝ JAN 1998 2 Olomouc110.60 6 102.16 12 114.1629.00/34,123
27. POSPÍCHAL RADEK 1994 2+ SKVS ČB102.99 12 121.96 66 114.9929.83/35,021
28. KUNA VÁCLAV 1998 2 SKVS ČB108.56 208 108.54 8 116.5431.38/36,819
29. ŠRÁMEK MICHAL 1982 2 Č.Lípa121.46 108 109.37 8 117.3732.21/37,817
30. BUCHNAR VLADIMÍR 1976 S.Žižkov133.51 8 116.07 2 118.0732.91/38,615
31. KVAPIL MARTIN 1976 2+ Sláv.KV125.64 0 110.80 56 125.6440.48/47,515
32. WENDL DENIS 2000 3 Horš.Týn149.98 62 118.67 16 134.6749.51/58,114
33. KAMINSKÝ JAN 1999 2 Val.Mez.134.45 2 177.94 54 136.4551.29/60,213
34. WENDL MILOSLAV 1978 2 Horš.Týn139.25 2 135.21 106 141.2556.09/65,912
35. FRANEK JAKUB 1995 2 Val.Mez.107.76 158 125.26 16 141.2656.10/65,911
36. PŘIKRYL MATĚJ 1999 3 Rájec131.34 12 140.54 158 143.3458.18/68,310
37. BUSTA JAN 1989 1 USK Pha92.14 52 95.51 102 144.1458.98/69,39
38. MILLER JAN 1997 2 Turnov148.82 16 144.57 8 152.5767.41/79,29
39. ŠEBA PATRIK 1992 3 Kralupy148.67 4 129.53 108 152.6767.51/79,38
40. FUSEK RADOMÍR 1990 2+ Val.Mez.103.20 50 0.00 999 153.2068.04/79,97
41. MALÝ VOJTĚCH 1986 1 USK Pha104.42 112 100.25 58 158.2573.09/85,86
42. KUČERA TOMÁŠ 1970 2+ RK Troja109.63 62 105.68 60 165.6880.52/94,66
43. PRCHLÍK JIŘÍ 1978 3 L.Tábor182.65 6 165.04 6 171.0485.88/100,85
  SVOBODA ADAM 1994 2+ USK Pha0.00 0 0.00 0 DNS 0
Oddíl